0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 43
Trečia AB pamoka visiems kursams
« Prieš 3 mėnesius »
   Seromantija
   Jenna negalėjo patikėti, kad dar vis yra čia. Po ano karto, kai Forrm jos pamoką pavertė cirku ji nebenorėjo čia būti. O mintis, kad dar gali susitikti su Forrm, ar bet kuriuo kitu vaiku iš tos grupelės jai neleido užmigti. Gal taip, o gal ne. Jennifer tai jau neberūpėjo.
   Fotografė buvo visai užsisvajojusi, žiūrėjo į degančią žvakę, kurių čia šiandien buvo tikrai labai daug. Ji šiandien buvo tikrai rami (keista). Ir tik tada kai atsikvošėjo suprato, kad visi vaikai jau susirinko. O pamoka jau prasidėjo. Bent jau temą, pagal rudaplaukę, šiandien galėjo suprasti kiekvienas pusprotis.
 - Sveiki, visi, šiandien mūsų pamokos tema yra turbūt visiems žinoma. Tai - Seromantija. Būrimas, kai į stiklinę vandens yra pilamas skystas vaškas, o pagal jo formą spėjama ateitis. Būdas tikrai nėra labai sudėtingas. Gal jį net ir mokėtės su kitais profesoriais, bet šiandien mes kalbėsi, ne apie patį būrimą, o mokysimės kaip žinoti kiekvienos formos reikšmę. Taigi šiandienos užduotis - pasiimti žvakę, kai ją ištirpdysit vašką supilti į stiklinę vandens. Išimkite ir pažiūrėkite, kokia tai forma. Gal angelas, o gal panašu į būgną. Jeigu spėsite burkite dar kartą, jeigu forma bus panaši, turbūt tokia ateitis jūsų ir laukia. Formų reikšmes galite rasti vadovėlio 137 puslapyje. Linkiu didžiausios jums sėkmės.
   Gal jie ir suprato, o jeigu ne tai tada neturiu žodžių.

Pamoka uždarysiu 05-01. Kaip visada, bent trys postai. Formų reikšmes galite sugalvoti patys, arba susirasti internete. Tik, kad nebūtų, jog du žmonės gavo panašią figūrą, o reikšmės skiriasi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Jennifer Emma Henderson »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 mėnesius »
  Erka atkeliavo į ateities būrimą. Nei ateitis nei dar kažkokia nesąmonė jai nerūpėjo, o tuo labiau po praeitos pamokos ir keisto pokalbio ji eiti nesiruošė, bet nusprendė, kad reikia dar pagadinti profesorei gyvenimą. Tad atėjo. Išgirdusi temą ji nusijuokė.
- Tai tokia seniena! Norit parodysiu geresnį ateities būrimą? - tarė Erka ir išsitraukė lazdelę.
- Scourgify. Ir jei dabar putos bus skanios tada  gyvensit, o jei ne... tada ne, - paleido kerus į profesorę Erka ir išdėstė būrimą.
  Tai buvo be galo juokinga. Erka būtų griuvusi ant žemės ir pradėsi juoktis tartum būtų užkerėta. Bet to nedarė. Ji tiesiog laukė profesorės atsako. Nieko daryti per šią pamoką neketino. Jokio darbo. Išsišiepusi galvojo Erka. Jai buvo labai svarbu ką nors blogo padaryti profesorei.

*

Neprisijungęs Coraline Williams

 • II kursas
 • *
 • 53
 • Taškai: 155
 • Lytis: Moteris
 • "Sielvartas tai kaina už meilę"
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 mėnesius »
Coraline kaip visas buvo prastos nuotaikos.   Na ką dabar dar tik  ir tą nenormalų ateities būrimą reiks atkentėt. Klastuolė niekada nebuvo mandagi. Iš jos malonaus pasisveikinimo nesulauksi. Gal  gali ji išsipranašauti sau mirtį? Ar bent jau kokią kitą nesąmonė?  Taip begalvodama kaip reta šaltu veidu ji įžengė į klasę, kaip visad piktai pažiūrėjo į profesorę ir apdovanojo ją itin šalta šypsena.   Ši tema  skirta mažvaikiams. Ko ji nori iš mūsų, kad atlikinėtume kvailas mažių  užduotis? KAS JAI NEGERAI?     Šlykščios mintys sukosi jos galvoje. Tik šiaip ne taip ji susikaupė ir ėmėsi užduoties. Kad ir kokia nenormali užduotis jai pasirodė ji buvo lengva. Išlydyti vašką jai buvo lengva.  Vaškas jai primena  vienatvės jausmą, sėdėjimą ant šaltų kambario grindų. Williams nenoromis supylė vašką į stiklinę su vandeniu. Ką gi, miela profesore, išpranašausiu jums mirtį.    Nenorom  ji pradėjo spėlioti  kas gi tai per figūros. Kad ir kiek klastuolė žiūrėjo ji tematė  įmantriai išraižytą durklą. Daugiau nieko.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 mėnesius »
Atsivilkimas į pamoką reiškė tik tai, kad nieko gero nebus. O dar visur degančios žvakės mergaitei visiškai nepatiko. Gruodė sėdėjo klasės gale kuo toliau nuo stalo. Kuo toliau nuo degančios žvakės. Jos didžiausia baimė ugnis. Baisūnė surijusi jos didžiausią gyvenimo laiko tarpą. Jos likimo smūgis. Ne, aš nenoriu. Galvojo Dar labiau pasitraukdama nuo žvakės. Bet tai mažutėlė liepsnelė. Visai Mažytė. Ragino save pradėti. Aha, palikta neprižiūrima ji gali virsti baisūne, viską ryjančia pabaisa. Varniukė giliai ir liūdnai atsiduso. Gal prieitų prie profesorės ir paprašytų leidimo išeiti. Bet nenorėjo. Nes ji nepatiko mergaitei po tos kvailos pamokos, kai buvo apibarta visiškai nepelnytai. Turiu eiti. Pamanė Gruodė. Nenoriu tirpdyti karšto vaško.
Bet toks išėjimas reikštų pasidavimą. O juk tiek laiko prireikė save įkalbėti, kad išvis ateitų į pamoką. Juk reikėjo kažkaip išlaikyti egzaminus. Gruodė vis dar troško grįžti namo ir palikti šią mokyklą. Bet norėjo ir kažkaip ją pabaigti, išmokti gerai kerėti. Turiu ištirpdyti tą žvakę, juk liepsnelė tokia menkutėlė. Kad ir ką galvojo, vis nesugebėjo prisislinkti artyn prie stalo.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 774
 • Taškai: 494
 • 277 teleskopai (22-08-06)
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 mėnesius »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Šalia teleskopo ant stalo stovėjo mergaitė trumpais rudais plaukais ir apžiūrinėjo rankose esančią žvakę. Ji degė, o tai savaime buvo pavojinga. Turint omenyje, kad daiktą rankoje mergaitė buvo ne kas kitas, o Elliw, buvo daugiau nei akivaizdu - gero nelauk. Taigi Elliw stovėjo ant stalo su degančia žvake rankoje ir neįsivaizdavo, ką daro. Tikėtina, kad ieškojo teleskopo arba draugių. Nors tai nebuvo visai realu - prietaisas stovėjo šalia jos. Velsietė viltingai apsižvalgė - galbūt pamatys ant stalo stovinčią kurią nors draugę?
Deja, netrukus gavo skaudžiai nusivilti: gerų mergaičių nebuvo ne tik ant stalo - klastuolė jų iš viso nepastebėjo. Tai gerokai skaudino. Buvo liūdna: atrodė, kad draugės amžiams paliko vargšę mergaitę. Argi ji norėjo tiek daug? Tiesiog... Reikėjo protingai padiskutuoti. Elliw labai nusibodo visokios bjaurios mergiūkštės, kurios nesugeba nieko, tik griauti kitų (tiksliau, Elliw) gyvenimą. Kodėl jos negali tiesiog... Išgaruoti?! Žinoma, būtų dar smagiau, jeigu jos sudužtų. Galbūt tai apsaugotų nuo tokio proceso teleskopus? Nutarusi, kad reikės šią teoriją išbandyti, Elliw pasijuto šiek tiek geriau.
Deja, vos tik velsietė sugalvojo esanti patenkinta, jai ant rankų pradėjo tekėti vaškas. Tai baisiausiai supykdė mergaitę, ir ji paleido žvakę tiesiai kažkam į galvą. Vylėsi, kad tas kažkas yra neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija arba ne ne ne neLiucija. Deja, to patikrinti neturėjo laiko: sujudėjusi suvirpino stalą, o tai privertė teleskopą nukristi ant žemės.
- Mano teleskopas! - baisiausiai išsigandusi sušuko klastuolė, tačiau susilaikė niekur nenuėjusi. Neprisiminė, kodėl taip nusprendė, tačiau ir toliau Elliw stovėjo ant stalo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 mėnesius »
Baimė kuri kaustė ją šioje klasėje ne tik kad nesitraukė, dar ir pasmarkėjo. Gruodė suprato, kad niekaip nepadarys šios pamokos užduoties.
Kad labiau atsipalaiduotų ėmė žvalgytis po klasę ir nustėro.
- Ne! - Šūktelėjo ir net nepastebėjo, kaip nušokusi nuo savo kėdės nubėgo per visą klasę prie ant stalo stovinčios Elliw. Kodėl ji pasirinko kaip tik šią vietą Gruodei liko paslaptimi. Bet tai ir nebuvo dabar labai svarbu. Nes Elliw sviedė žvakę, kuri degė.
- Elliw, tu... Ar tu visai pakvaišai! Kaip tu šitaip gali elgtis? - Gruodė jautė, kaip širdis daužosi vis smarkiau. O jei žvakė pataikė kam nors į plaukus? Pirmakursė net pašiurpo nuo šios minties. Bet nusprendė, kad nesitrauks nuo šios pavojingos mergaitės nei per žingsnį. Kodėl visos Hogvartso pamokos tokios pavojingos? Iškilo klausimas jos galvoje.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 774
 • Taškai: 494
 • 277 teleskopai (22-08-06)
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 mėnesius »
Pasaulis pernelyg mėgo kankinti Elliw. Ji buvo gera mergaitė, tačiau kažkodėl tiesiog siaubingai nesisekė. Keturios bjaurios mergiūkštės, ko gero, daugiau nieko neveikė, tik ieškojo būdų sugadinti Elliw nuotaiką ir dieną. Tai, reikia pasakyti, joms tiesiog nuostabiai sekėsi. Dėl tos priežasties velsietė buvo nepatenkinta.
Gyvenimo visiškai nepagražino tai, kad teleskopas buvo kažkur išnykęs. Elliw neprisiminė, kas čia atsitiko, bet nė kiek neabejojo: dėl to kaltos tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija ir ne ne ne neLiucija. Ak, kaip klastuolė nekentė tų keturių bjaurybių!
Kitas dalykas, kurio ji labai nemėgo, buvo rėkimas (kad dažnokai tą darydavo pati, patogiai pamiršo). Taigi kai kažkas pradėjo rėkauti, Elliw susiraukė. Netrukus pamiršo, kodėl tai padarė, o pirmą kartą gyvenime matoma mergaitė padėties nesupaprastino.
- Kas tu? - paklausė klastuolė, nors neįsivaizdavo, ar ta mergaitė kada nors su ja šnekėjo. Pradėjo svarstyti, ar ji galėtų padėti surasti teleskopą. Neprisiminė, kada jis dingo, o netrukus pamiršo ir svarstymą, susijusi su kažkokia nepažįstama mergaite. Reikėjo rasti astronomijos prietaisą. Tik kaip tą padaryti, jeigu nė neįsivaizduoja, kur jis yra?..
- Kur mano teleskopas?! - pasipiktinusi paklausė, bet klausimo niekam konkrečiai neskyrė. Priešingai nei kito sakinio: - Tai tu kalta!
Šie žodžiai, žinoma, buvo skirti neLiucijai, ne neLiucijai, ne ne neLiucijai ir ne ne ne neLiucijai. Taip, viskas buvo tik jų kaltė, ir visai nesvarbu, kad Elliw neįsivaizdavo, kas tas viskas yra. Nuoširdžiai nekentė bjaurybių ir norėjo, kad jos išnyktų iš šio pasaulio. Norint įgyvendinti šitą užmačią buvo reikalingas teleskopas. Taigi velsietė apsižvalgė ir, savo siaubui, pamatė jį gulintį ant žemės.
- Mano teleskopas! - garsiai sukliko ji ir žengė artyn. Nutiko tai, ko tikriausiai ir reikėjo tikėtis: velsietė buvo pamiršusi, kad stovi ant stalo, tad dabar skaudžiai drėbėsi tiesiai ant didžiausios brangenybės.
- AUČ!
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 265
 • Taškai: 68
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 mėnesius »
  Henrieta sėdėjo ateities būrimo klasėje. Jau nuo pirmo kurso ateities būrimas buvo viena iš mėgstamiausių grifės pamokų, todėl jose ji apsilankydavo retai. Šiais mokslo metais Poter iš viso nesisekė dalyvauti pamokose. Į ateities būrimą ji prisivertė ateiti tik šiandien - praėjus pusei mokslo metų. Vis dėlto, tai buvo vis geriau nei per metus nesudalyvauti nė vienoje pamokoje. Be to, artinosi egzaminai ir jiems reikėjo pasiruošti, kad būtų perkelta į kitą kursą.
  Profesorei pradėjus aiškinti pamokos temą, Henrieta pasistengė susikaupti ir klausytis profesorės aiškinamos pamokos užduoties. Tai nebuvo pernelyg lengva užduotis, nes ateities būrimo klasėje tvyrojo prieblanda, o aplinkui plazdančios žvakių liepsnelės kūrė ramią ir kiek migdančią atmosferą.
  Profesorei nutilus, ketvirtakursė pasiimė greta jos, ant stalo stovinčią žvakę ir ėmė pamažu lydyti vašką. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 43
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 mėnesius »
   Darbas kaip visada vaikams ėjosi sumautai. Ir kaip jie gali būti tokie kvaili? Kad ir kaip ten bebūtų Jennai trūko kantrybė, keista, tai tikrai niekad nenutikdavo. Forrm ir vėl padarė turbūt didžiausią gyvenime klaidą. Jennifer galiausiai pratrūko:
 - Gal seniena, gal tai lengva, bet kaip matau vis tiek nesugebi padaryti. Kam tada iš viso ateini į pamoką jeigu nenori dirbti,- ji sustojo, nes Foorm paleido kerus, nepastebėjo kokius, bet pabaigos žodžius išgirdo puikiai. O ir tai Erka nepataikė,- PANELE ERKA FORRM, jeigu dar kartą pamatysiu jus darant ką nors panašaus... Šimtas taškų iš Klastūnyno! O tu šį vakar vėl ateini į mano kabinetą! Ir net nebandyk dar kartą per mano pamoką svaičiotis kerais! Ar girdi? Aišku, kad negirdi, tu gi esi FORRM!- jeigu dabar koks vaikas būtų paklausęs jos menkiausio klausimo ji iš karto jį užmuštų, štai kokia buvo įsiutusi,- Erka, jeigu neketini nieko veikti, tai eik sau, bet kad aš tavęs nematyčiau!
   Pagaliau fotografė apsiramino dabar buvo labiau liūdna negu pikta. Negi aš tokia prasta profesorė? Ne, tai tavo mokiniai tokie. Ji stengėsi save raminti, nes prisiminė, kad tai jau viena iš paskutinių jos pamokų. Ir daugiau čia ji nebegrįš.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 mėnesius »
  Erka nepataikė į profesorę. Tai ją liūdino, bet išeiti ji neketino. Tačiau profesorės atsakas ją gerokai prajuokino. Bet nieko neveikti klastuolė neketino. Tad pasiėmė vaško. Jo lieti ji neketino. Na tiksliau į vandenį neketino. Bet kur nors kitur jo pripilti privalėjo. Bet vis dėlto vieną formą išliejo. Tai buvo apskritimas. Jo reikšmę klastūnyno atstovė žinojo mintinai tai - nesutarimai. Tuo Erka nesistebėjo. Juk to ką ketino padaryti pasekmės bus. Ir tai klastuolė puikiai žinojo. Bet to labai nesureikšmino. Tad pribėgo prie profesorės ir jos veidą apipylė vašku. Šiek tiek teko ir Erkai, bet nedaug. Nors vistiek jautėsi. Tad žinojo, kad profesorei tai nebus pats maloniausias dalykas. Klastuolė su savo nieko gero nežadančia šypsena toliau žiūrėjo į profesorę. Tai nepabaiga. Mintyse jai sakė Erka.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 265
 • Taškai: 68
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 mėnesius »
  Henrieta stebėjo žvakės liepsną. Neužilgo žvakės viršus apsilydė. Po kiek laiko jos viršuje jau buvo nemažai išsilydžiusio vaško. Grifė palenkė žvakę virš stiklinės su vandeniu. Vaškas, susikaupęs žvakės viršuje ėmė lašėti į stiklinę. Lašelis vaško užtiško Poter ant rankos ir kiek nudegino odą, tačiau nepaliko nei žymės, nei sukėlė didelį skausmą.
  Ketvirtakursė pastatė žvakę atgal ant stalo ir pabandė atsargiai išimti sušalusį vašką iš vandens. Vaško figūra kelis kartus išslydo iš pirštų. Vis dėlto, galiausiai Henrieta ištraukė vaško gabalėlį ir atidžiau pažvelgė į rankoje laikomą figūrą. Figūra nebuvo kokia nors lygi geometrinė figūra. Ji turėjo keletą atsikišimų, atrodančių lyg prie pagrindinės figūros būtų priklijuoti pagaliukai. Geriau įsižiūrėjus galėjai pamatyti, kad visa figūra panaši į gyvūną. Gal kokį šunį ar ką nors panašaus. 
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 mėnesius »
Dar niekada šiais metais ji nebuvo tokia pikta. Net tada, kai Erka puldinėjo. Tada jautė baimę, ne pykti. Bet dabar. Ta taip neatsakingai švystelėta žvakė galėjo sukelti gaisrą. Kitų žmonių mirtį. O gal kokiam nelaimėliui nuskiltų taip, kaip jai. Gruodė pamiršo, kad tai magijos pasaulis, kad greičiausiai gaisras būtų skubiai užgesintas kokiais kerais.
- Koks skirtumas kas esu? Tu gi vis tiek nesiklausai. Aš Gruodė. - Visgi pasakė savo vardą. O kai Elliw vėl pradėjo pliurpti apie teleskopą norėjo paimti jį nuo grindų ir piktai trinktelėti daiktą ant stalo. Bet nespėjo, nes ta mergaitė nusivertė ant žemės. Gruodei jos pagailo ir pyktis dėl Elliw neatsakingumo truputį nuslopo. Juk ji nesuvokia savo veiksmų. Pamanė mergaitė.
- Na kelkis. Ar labai užsigavai? - Paklausė jau ramesniu tonu.
- Turi atsikelti, tada galėsi pasiimti teleskopą. Prisėsk gerai? - Svarbiausia per šią pamoką išlaikyti ją kuo toliau nuo žvakių. Gal ir ne veltui čia atėjau. Galvojo Varnė.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 774
 • Taškai: 494
 • 277 teleskopai (22-08-06)
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 mėnesius »
Elliw nesuprato, kodėl kažkokia mergaitė pradėjo šnekėti. Nutarė, kad šio fakto iš viso neverta prisiminti, tad skubiai jį ir pamiršo.
Vis dėlto skausmą pamiršti buvo ne taip paprasta, kad ir kaip velsietė stengėsi. Kadangi jai nesisekė, viena pasidarė aišku: kažkur netoliese yra viena iš penkių bjaurių mergiūkščių ir gadina jai gyvenimą.
- Tai tu kalta! - pranešė didžiąją naujieną klastuolė ir pagalvojo, ar jai nereikėtų atsistoti. Galbūt tai ir būtų gera mintis, jeigu ji prisimintų, kodėl čia guli.
Kai kažkas prašneko, Elliw net pašoko. Visai pamiršo, kad dar ką tik svarstė, kad galbūt atsistoti yra neverta. Ne, dabar ji buvo išsigandusi ir bandė susivokti, kas čia vyksta. Netoliese buvo kažkokia pirmą kartą gyvenime matoma mergaitė. Ji nebuvo viena iš tų penkių bjaurybių, kas bylojo, kad tai nėra jos kaltė. Ir visai nesvarbu, kad Elliw neįsivaizdavo, kas yra tas "tai".
- Kas tu? - nutarė susipažinti su ta mergaite klastuolė ir dėl visa ko pridūrė: - Aš Elliw.
Buvo smalsu, ką toji nepažįstama mergaitė čia veikia, tačiau nespėjusi to paklausti pamiršo apie jos egzistavimą. Nenuostabu, kad neįsivaizdavo, ar su ja kas nors šnekėjo. Gyvenimas buvo bjauriai sudėtingas, ir problema buvo ta, kad velsietė nežinojo, kaip iš tos problemos išsikapanoti.
- Gal žinai, kur yra Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė arba Sarah? - paklausė, nors nežinojo, ko klausia. Aplinkui nebuvo jokio padėti nusiteikusio žmogaus. O jeigu šiuo metu vyksta pamoka, Elliw tiesiog privalo mokytis.
Nutarusi, kad taip gali būti, Elliw apsižvalgė. Ant kito stalo buvo žvakė, tad skubiai ją pačiupo ir įsižiūrėjo. Ji visiškai niekuo nepriminė teleskopo, tačiau buvo visai įdomu.
Deja, tik iki to laiko, kol žvakė išsprūdo iš rankos ir nukrito ant grindų. Karštas vaškas užtiško Elliw ant kojų.
- AUČ! - garsus riksmas nuaidėjo kažkur, kur buvo toji mergaitė.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • II kursas
 • *
 • 150
 • Taškai: 114
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 mėnesius »
Viskas, kas pamokoje dėjosi tik parodė, kad ateities būrime reikia rodytis kuo mažiau. Tiek tada, kai reikėjo dirbti su gyvatėmis, tiek dabar.
- Gruodė. Aš esu Gruodė. Malonu susipažinti Elliw. - Kantriai pakartojo ji.
- Nagi kelkis. - Kas visos tos merginos, kurias surasti prašė Elliw Varniukė nežinojo.
- Ne. Aš jų nepažįstu. Atsiprašau, bet jų surasti tau negaliu. - Vos tik ji atsikėlė prasidėjo problemos. Gal visgi galėjo likti gulėti ant žemės. Pamanė mergaitė. Gruodė ir sužiūrėti nespėjo, kai Elliw rankoje atsirado žvakė.
- Duok ją man. - Pasakė, nors nenorėjo jos imti. Bet iš to pasakymo naudos nebuvo. Nes žvakė atsidūrė ant grindų. O Elliw sugebėjo nusideginti. Pirma mintis buvo tiesiog trauktis iš čia. Bet Idėja buvo ne kokia. Gruodė išsitraukė savo burtų lazdelę. Ši mintis irgi neatrodė gerai, bet vis tiek geriau nei ta pirmoji.
- Aguamenti. - Pasakė neryžtingai. Iš lazdelės ištryško vandens srovelė, bet labai jau silpna.
- Aguamenti. - Pakartojo darsyk. Rezultatas nepagerėjo.
Aguamenti. - Pakartojo pikčiau ir atkakliau. Pagaliau vanduo pasiliejo kaip reikiant. Ji taikė į žvakę, norėjo ją visiškai užgesinti. Tada jau pakėlė ją ir pastatė ant stalo. Bet kaip padėti Elliw pirmakursė nežinojo. Tikėjosi, kad nusidegino nesmarkiai.
- Matai, juk skauda, kai imi žvakes. Neimk daugiau. Negalima. Būk gera paklausyk manęs bent kartą. - Gruodė dar kartą pakėlė tą užgesintą žvakę.
- Čia žvakė. Ji degina. Neimk jų į rankas, nes skaudės. - Pakartojo ramiai laikydama jai tą žvakę prieš akis.
- Ir mėtyti jų taip pat negalima. Verčiau pasiimk šitą. Jis nepavojingas. - Ji pakėlė teleskopą ir įdavė jai į rankas. Reikėtų nuvalyti tą išsiliejusį vašką nuo jos kojų. Ir uždėti ką nors šalto. Svarstė mergaitė.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 43
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 2 mėnesius »
 - ERKA FORRM!- Jenna šluostėsi vašką nuo veido. Priėjo prie Erkos, stipriai paėmė ją už rankos ir išsivedė už klasės durų. Jau seniai būtų taip padariusi, bet sau neleido.
 - Žiūrėk, Forrm, nesuprantu kodėl gadini mano pamokas ir man tikrai nerūpi! Tik prašau tavęs, liaukis! Dabar aš tave ramiai nuvesiu į direktorės kabinetą, nes ji tūrėtų su tavimi pasišnekėti. Mano kantrybė buvo geležinė. Tik ji jau išseko. Aš nežinau, gal būt tu nuo pat vaikystės turi įprotį prisikabinti prie žmonių ir gadinti jiems gyvenimą. Tarkim Gruodė. Taip, sutinku, ji nėra labai gera kerėtoja, bet ar ji dėl to kalta? O aš kuo dėta?!- Ji vis dar stipriai laikė Erkos ranką,- Ir tik nedrįsk! Nedrįsk pradėti prunkšti.
   Kaip gerai, kad tai buvo paskutinė jos pamoka! Henderson pradėjo vestis Forrm link direktorės kabineto.