0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Burtulengija
 Roma atėjo į ateities būrimo klasę. Nebuvo labai laiminga, bet nebuvo ir labai liūdna. Mokyti jai patiko.
- Sveiki. Aš Roma Keit. Šiais metais dėstysiu ateities būrimą, - tarė profesorė ir nutilo. Nors dirbo jau antrus metus nežinojo ar iškart eiti prie temos. Be tada ji prisiminė, kad pamokos laikas senka.
- Šiandienos tema - Burtulengija. Tai ateities būrimo būdas, kai naudojama burtų lazdelė. Šį būdą sugalvojo norvegas Elianas Gotlingas 1927 metais. Tarp ateities būrėjų šis būdas papuliarus nėra. Galbūt dėl to, nes dauguma klientų nenori duoti savo lazdelės, - tarė ir vėl nutilo, nes norėjo, kad rašantys spėtų užsirašyti. Nors manė, kad tokių greičiausiai nėra. Bet vistiek patylėjo.
- Taigi jums reikės susiskirstyti po du. Tada paėmę draugo lazdelę įkiškite į šiltą vandenį. Tuo metu mintyse vis kartokite klausimą į kurį norite sužinoti atsakymą. Vanduo jau ant jūsų stalų. Tik iškart ištraukite, kad nepakenktumėte lazdelei. Tada nušluostykite ją mandagoros lapu. Jie taip pat jau ant jūsų stalų. Tada nukreipę savo lazdelę į draugo, kurią išmirkėte vandenyje panaudokite kerus himokons. Ir ant lazdelės atsiras atsakymą. Jis bus užrašytas. Po minutės dings, tad paskubėkite jį atsiminti. Sėkmės.
(Pasiskirstote po du (būčiau dėkinga jei po postu skliaustuose parašytumėte su kuo dirbsite) ir vienas kitam išburiate kokio nors klausimo atsakymą. Klausimas gali būti bet koks. Jei kažko nesupratote arba reikia Romos reakcijos parašykite asmeniškai. Bent trys postai. Pamoka iki 6-20. Sėkmės.)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Sakura atsisėdo šalia Gruodės, su kuria pavasarį bendravo labai mažai, nes jos tiesiog nesutikdavo.
- Na, Gruode, sakyk gi, tai kur tu prapuolei? - šypsodama paklausė mergina bendrakoledžės. - Kaip tau sekasi? Kaip praleidai vasarą? - domėjosi.
Gruodė baltapūkei išties rūpėjo. Kai Alanas užsiminė, jog Gruodei nėra viskas gerai, Sakura nuolat apie tai pagalvodavo, bet tiesiog nerado progos su mergaite pasikalbėti.
Tu ir vėl šneki per pamokas, mintyse pagalvojo varnanagė. Tačiau tau reikia susirasti draugų, galvoje užbaigė mintį.
Duoti savo lazdelę Gruodei ilgaplaukei tikrai neatrodė baisu. Ji pasitikėjo mergaite, todėl tik nusišypsojo ir atkišo eglės medžio burtų lazdelę.
- Gal nori pabandyti pirma? - paklausė.

(Dirbsiu su Gruode Rimeikaite)

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 434
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Vasara slinko taip lėtai. Per lėtai. Ir nors tėvai stengėsi įvairinti atostogas, o Gruodė vaidino, kad jai labai smagu iškylauti, nesijautė savose rogėse. Iškylauti jie galėjo tik apniukusiomis dienomis. Nes jei šviesdavo saulė ji turėdavo būti namie, arba bent jau pakankamai apsidangsčiusi, kad saugotų jautrią savo odą. Ir kai pagaliau vasara pasibaigė mergaitei atrodė, kad kas nors pravėrė kalėjimo kameros duris ir ją išleido lauk.
Sugrįžti į miško apsuptą pilį buvo visai gera. Nors žinojo, kad ilgėsis šeimos. Bet vis tiek pajuto, kad pasiilgo ir mokykloje sutiktų žmonių.
Dabar ji ir Sakura buvo ateities būrimo pamokoje ir Gruodė pasidžiaugė, kad šį kart neteks susidurti su gyvatėmis ar žvakėmis, skleidžiančiomis pavojingą liepsną. Nors tiesa reikėjo kerėti. O tai kėlė keblumų.
- Niekur nedingau. - Šyptelėjo ji. Pasakoti kaip pavasarį sėdėdavo savo kambaryje ar kur nors atokioje pilies vietoje nesinorėjo. Bet reikėjo pripažinti, kad slapstydamasi pilies pakampėse turėjo visai neblogų akimirkų. Vienoje vietoje, su daug paveikslų sutiko vieną tokį portretą, kuris kad ir kaip keistai skambėtų tapo jos draugu. Jo vardas buvo Albas Dumbldoras. Tas portretas buvo toks malonus. Turėjo jai daug ką papasakoti, o mergaitei labai patiko jo klausytis. Bet jis jai sakė, kad sėdėti ir kalbėti su atminimais nėra gerai. Kad ji turi eiti ir kalbėti su žmonėmis, kurie yra ateitis, o ne praeitis. Ir vis tiek Gruodė manė, kad reikės tą paveikslą aplankyti.
- Vasara praėjo neblogai. Su tėvais buvome išvykę į žygį su palapinėmis. O kaip tau sekėsi? - O kai draugė ištiesė savo burtų lazdelę Gruodė paabejojusi paėmė ją.
- Jei nebijai, kad ją sugadinsiu galiu pabandyti. Kokį klausimą norėtum, kad užduočiau?

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Sakinys, kad Gruodė niekur nedingo, Sakurai skambėjo įtartinai. Čia viskas turbūt dėl tų randų kaip sakė Alanas, mintyse pagalvojo ir ėmė svarstyti, kokiais eteriniais aliejais galėtų pagelbėti bendrakoledžei. Tačiau šviesiaplaukė nežinojo nei vieno eterinio aliejaus, kuris galėtų padėti. Levandų eterinis aliejus tinkamas odai, tačiau čia jau reikėtų virti kokį nors specialų eliksyrą. Galbūt reikės paklausti dėdės Juzefo. Gal jis galėtų padėti, ėmė kurti planą mintyse.
- Į žygį su palapinėmis? Labai įdomu, - nusišypsojo. - Gamta gerai. Aš laiką leidau Londone pas tėtį. Pratinausi prie šio keisto pasaulio... Tiesa, dažnai keliaudavau ir į mišką. Kartą su tėčiu ir seneliais taip pat stovyklavome. Jie norėjo, kad aš miegočiau palapinėje, tačiau aš atsisakiau ir miegojau lauke, - nusijuokė. - Mano artimieji nebuvo labai patenkinti. Sakė, kad susirgsiu, kad sukandžios vabalai. Bet nieko panašaus nebuvo. Žinoma, kad nebijau! - atsakė į klausimą dėl burtų lazdelės. - Na... - susigėdo. - Aš norėčiau sužinoti, ar... ar šiais metais susirasiu draugų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Taip, Dori pasižadėjo šiais metais stropiai lankyti pamokas ir stengtis jose mokytis. Praeiti metai buvo visiškas nesusipratimas. Mergina norėjo gerų rezultatų, reputacijos ir Klastūnyno pergalės. Tačiau į ateities būrimą jau kuris laikas tamsiaplaukei buvo sudėtinga žiūrėti rimtai, nors pirmuosiuose kursuose ji šiam mokslui, jeigu jį galima taip pavadinti, prijautė.
Nuotaika nebuvo gera, mat pamačiusi Romą Mendel suprato, kad astronomiją dėstys kažkas kitas. Jeigu dėstys kažkas kitas, vadinasi, gali būti, kad jos ir Alano pasiburkavimams per tą pamoką ateis galas. Prieš Romą juodu kažkaip mokėjo prasisukti. Be to, penkiolikmetė šią naktį visiškai neišsimiegojo.
Piktai peržvelgus klasę paauglės akys užkliuvo už kažkokios mažės varnės, kuri buvo arčiausiai. Nieko negalvojusi Dori atsistojo, numetė savo kuprinę ant jos suolo ir klestelėjo šalia.
- Šiandien dirbsim kartu, - nurėžė ir įsispoksojo į mergaitę.

*

Neprisijungęs Arisa Crawford

 • VI kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Neverk, nusijuok problemoms į akis ir jos išnyks
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Naktiniai pasivaikščiojimai Hogvartse neseniai pradėjusiai besimokyti mergaitei tapo įprastu dalyku. Toks taisyklių nepaisymas kažkiek pamalonindavo maištininkės dūšią. Ne visi varnanagiai yra įlindę į knygas paklusnūs vaikai, žinokiti. Visą naktį nemiegojusi Crawford'ų vyresnėlė nusižiovavo kaip tik tuo metu kai prie jos atsisėdo ryškiai vyresnė ir nepatenkinto gyvenimu žmogaus skleidžiančią aurą paauglė. Ryžaplaukė žiūrėjo į profesorę Keit, nors aną greičiau pavadintų profesoriūkšte, neseniai palikusią moksleivio stalą. Ką tokia gali išmokyti vaikus? Romos stebėjimas nusibodo gana greit, kadangi monologą galima nežiūrėt, o klausyt. Tad Crawford atkreipė dėmesį į savo partnerę. Tiksliau pradėjo spoksoti į ją atgal
- Arisa, tu? - įjungė mandagumo rėžimą ir nusišypsojo. Šypsena nedingo iš veido ir laukiant atsakymo. Kad jau dirbs kartu, tai turi žinot vardus viena kitos.

[[Arisa dirbs su Dori Mendel]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Arisa Crawford »
In absentia lucis, Tenebrae vincunt.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Dori apstulbo, mat kai atsisėdo šalia varniukės, ji į ją net nepažvelgė! Toks gerokai jaunesnės mokinės nepagarbus elgesys į ją, Dori Mendel, o dar mergaitės iš Varno Nago, gerokai suerzino klastuolę. Penkiolikmetė sučiaupė lūpas ir ją aplankė noras paleisti kokius nors kerus į šitą mažę, bet tuo pačiu metu ji atsisuko.
Akimirką tamsiaplaukei mergaitės žvilgsnis pasirodė kone klastuoliškas, bet po to įsijungė mandagi šypsena ir mergiūkštė nusišypsojo bei prisistatė.
Dori šypsena atgal neatsakė, mat neketino apsigauti. Varno Nago mokiniai, bent jau penktakursės sutikti, dažnai būdavo labai bjaurūs. Tegul čia neįsijaučia. Reikia jai parodyti, kas yra kas, pamanė.
- Kai prie tavęs prieina koks klastuolis, tu iškart turi sureaguoti, - davė pastabą naujokei. - Iš kokio urvo išlindai, kad šito nežinai? Šitoje mokykloje valdo Klastūnynas, - pakėlė antakį.
Dori išsitraukė savo burtų lazdelę ir ėmė ją sukioti.
- Na, rodyk savąją, kurią aš kišiu į tą marmalą.
Kelias sekundes Dori svarstė. Šiaip jau nebuvo linkusi skriausti mažesnių, o šita mergiotė atrodė ne iš kelmo spirta. Tokie žmonės jai patiko. Tačiau juk ji - varniukė ir kaip su Dori, gerokai per įžūli.
Auris pamokose išmokė naudotis nesunkiais bežodžiais kerais, o juos Mendel retai naudojo. Proga. Winggardium leviosa, pagalvojo metusi trumpą žvilgsnį į lentyną. Klastuolė žiūrėjo į varniukę, tačiau akies krašteliu matė, kada krištolinis rutulys atsidūrė už varnės nugaros ir paleido rutulį. Jis su dideliu trenksmu sudužo šalia suolo.
- O, už tavęs sudužo krištolinis rutulys, - neva nustebusiu balsu pasakė mergina. - Turėtum sutvarkyti.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 434
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
- Išties šauniai praleidai vasarą. Bet tikrai, juk galėjai naktį sušalti. O ryte, kai žolė pasidengia rasa ir pasidaro labai drėgna tuo labiau. - Pasakė. Bet tada pagalvojo apie tai, kad juk ji vaikštinėja žiema basa, tai vadinasi turėtų būti labai smarkiai užsigrūdinusi.
- Ar teko kada nors maudytis eketėje žiemą? Kai yra labai šalta? - Paklausė. Nors turėjo imtis darbo. Bet Sakuros pasitikėjimas Gruodės gebėjimais kažkaip neskubino veikti. Bet juk tai paprasti kerai. Kodėl turėtų kas nors atsitikti? Ragino save pradėti.
Išgirstas klausimas labai suglumino Gruodę. Kodėl tokia miela ir draugiška mergina neturėtų susirasti draugų? Galvojo sau tyliai.
- Bet tu jau ir taip turi draugų. - Pasakė. Ir paėmė jos lazdelę. Tada atssargiai įdėjo į indą su šiltu vandeniu ir ėmė galvoti apie tą klausimą. Paskui ištraukė lazdelę, nuvalė ją mandragoros lapu ir tada jau atėjo baisioji valanda. Ji paėmė savo lazdelę ir nukreipė į Sakuros.
- Himokons. - Pasakė. Ir nudžiugo, mat nieko tragiško nenutiko. Ant lazdelės pasirodė užrašas.
- Imk, paskaityk. - Pasakė kur kas džiugesniu tonu.

*

Neprisijungęs Arisa Crawford

 • VI kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Neverk, nusijuok problemoms į akis ir jos išnyks
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Atrodo mažoji neklaužada sugebėjo nustebinti didžiąją geruolę. Bent jau taip viską įsivaizdavo Crawford. Žinoma, per trumpą laiką mergaitikė spėjo sužinoti labai daug apie magijos pasaulį, vienas iš tų dalykų buvę tas, kad klastuoliai nėra geraširdžių moksliukų klubas. Tad akivaizdu, kad panelėklastuolėnežiniakoksjosvardas norėjo ne taisykles paaiškinti, o parodyti kas čia viršesnis. Tegul bando kiek nori. - Aha, aha. - Trumpai tarstelėjo, Dori aiškinant kažką. Kai klastuolė išsitraukė savo lazdelę, Arisa pastebėjo, kad tos lazdelė ne tokia išraiškinga kaip pačios Crawford. Varniukė ant stalo padėjo savo unikalią lazdelę, kuri priminė Gluosnį galiūną esantį mokyklos kieme. Viduje buvo velos plaukas. Užnugary nukritus kažkam varnanagė labai nežymiai krūptelėjo. Prie krentančių aplink daiktų namuose buvo pripratusi. Net jei jie ir nekrito į ją. Išgirdusi nurodymą viptelėjo ir sugriebė savo lazdelę. - Kaip pageidausite, princese kaliause. Reparo, spongify, - paskutinį žodį ištarė itin tyliai, tad niekas esantis šalia tikrai negalėjo jos išgirsti, tačiau kerai suveikė. Ne veltui praktikavosi įvairius kerus ant savo daiktų pakeliui į Hogvartsą!
Pakėlusi nuo žemės krištolinį rutulį, mestelėjo jį Dori. - Gaudyk, tau jo reikėjo?
In absentia lucis, Tenebrae vincunt.

*

Neprisijungęs Roma Keit

 • Burtininkė
 • ****
 • 289
 • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
  Roma stebėjo mokinius. Buvo smagu matyti, kad yra mokinių bandančių atlikti praktiką, nes jos mokymosi metu tokių beveik nebuvo. Roma jau buvo bepradedanti galvoti, kad pamoka praeis visiškai ramiai. Manė, kad niekas nieko neiškrės, bet tai nebuvo tiesa, nes kažkokia varnė metė kažką apvalaus į Dori. Evanesco. Pagalvojo tamsiaplaukė ir mostelėjo lazdele. Tas daiktas dingo. Romai dabar nebuvo svarbu kas ten buvo. Daug svarbiau buvo metimo kaltininkė.
- Kas leido į Dori mesti kamuolį? Penki taškai iš Varno Nago. Dar kartą pamatysiu ir tau gerai nesibaigs! - supykusi tarė Roma. Ji nebuvo įsitikinusi, kad ten buvo kamuolys, bet dabar į tai nebekreipė dėmesio. Nekreipė dėmesio ir į tai, kad buvo Varno Nago vadovė. Ji nesuprato, kaip varnė galėjo taip pasielgti. Ją reikėjo paskirti į klastūnyną. Pagalvojo ji.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Roma Keit »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Tai mergiotei, regis, buvo nei motais, jog Dori bandė ją pagąsdinti. Arba ji tikrai nebijojo, arba labai gerai vaidino.
- Aš? Kaliausė? Aš graži, kvaiša! - Mendel susiraukė.
Mendel veide atsirado pikdžiuga, kai varnė šiek tiek krūptelėjo, tačiau tuo pačiu ji nustebo, jog mergaitei pavyko atstatyti rutulį į pradinę būseną. Tikriausiai iš senos burtininkų šeimos, todėl gerai keri, iškart padarė prielaidą. Dori pastebėjo, kad Arisa dar kažką tyliai sušnibždėjo, bet, deja, negirdėjo ką. O ir bandyti išsiaiškinti nebuvo laiko, mat ji metė stiklinį daiktą tiesiai klastuolei į rankas. Paauglė pasiruošė gaudyti, tačiau vos tik palietus rutulį pajuto, kad jis minkštas ir lengvas. Tačiau normaliai paimti į rankas jo nespėjo, nes įsikišo profesorė ir rutulys dingo.
Mendel šyptelėjo, nes suprato, jog Roma nepastebėjo, kad šitą šarsalą užvirė Dori ir nukentėjo tik Varno Nagas.
- Sakiau, kad Klastūnynas valdo, - primerkė akis. - Dabar sakyk, kaip būnant pirmam kurse tu neapsiverkei, o su visu tuo susitvarkei? - tiesiai šviesiai paklausė. - Tu grynakraujė, taip? Jeigu ką, tai aš Dori, - pavartė akis. - Na, o dabar duosi tą savo lazdelę? - paklausė, nes vis dėlto norėjo uždirbti savo koledžui taškų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Sakura Levins

 • *****
 • 590
 • Galbūt ne garsas skambės tyloj, o tyla garse
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Sakura nusišypsojo.
- Bet gyvūnai juk nesušala. Mūsų kūnas yra pritaikytas prie įvairių oro temperatūrų ir sąlygų. Tik kad žmonės prisipratino gyventi šiltnamiuose, - nusišypsojo. - Teko, o kaip kitaip išsimaudyti? Hogvartse esantis vanduo labai šiltas. Kartais degina odą. Tai kad aš... nelabai aš turiu draugų...
Norėjo pridurti, kad vienintelė jos draugė ir yra Gruodė, bet nutylėjo. Dar dėjo daug vilčių į Dori į Nelanną, tačiau jos per mažai bendravo, kad jau būtų draugėmis.
Sakura paėmė lazdelę ir perskaitė teigiamą atsakymą. Ant lazdelės buvo rašoma, kad taip, ji susiras draugų. Netrukus užrašas dingo, bet baltapūkės veidą puošė šypsena.
- Čia buvo parašyta, kad aš susirasiu draugų, Gruode! - pasidžiaugė. - Na, dabar bandom tau? - paklausė laukdama jos burtų lazdelės. - Koks bus tavo klausimas?

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

 • Burtininkė
 • ****
 • 434
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
- Bet gi gyvūnai dažniausiai turi storą ir šiltą kailį. O tu ne. - Pasakė ji. - Brrrr... Man net šalta pagalvoti apie tai, kad lįsčiau į ledinį ežero vandenį. - Vaizduotėje iškilo šaltutėlis rytas. Ir ji pati drebanti nuo galvos iki kojų, stovinti ant eketės krašto.
Mergaitė pastebėjo kaip nudžiugino Sakurą gautas atsakymas. Ir tai ją stebino, kad Sakura tuo stebisi. Ji juk buvo vienas iš tų retų žmonių, tokių nesavanaudiškų ir gerų. Taikių. Na, ar bent jau Gruodė taip manė. Taigi kodėl ji neturėtų susirasti draugų?
- Aš net neabejoju, kad turėsi čia tikrų draugų. - Nebent žmonės bus akli ir pastebės tai, ką jie nori matyti ir laikys Sakurą keistuole, su kuria geriau neprasidėti. Pagalvojo.
- Pavyzdžiui, aš manau, kad esi mano draugė. - Ramiai pabaigė kalbėti Gruodė. O tada ištiesė Sakurai savo lazdelę. Galvoje pradėjo suktis klausimai, kurių atsakymus ji norėtų žinoti. Tokių buvo tikrai ne vienas.
- Na... Tarkim... - Vis dar galvodama prašneko antrakursė. - Ar mano tėtis gaus paaukštinimą ar ne. - Pagaliau pabaigė sugalvojusi šiuo metu tikrai rūpimą klausimą. Pinigų jiems išties trūko, nes daug jų iškeliavo ligoninėms sąskaitoms apmokėti. Ir tėvui atsivėrusi galimybė buvo labai svarbi.

*

Neprisijungęs Arisa Crawford

 • VI kursas
 • *
 • 25
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Neverk, nusijuok problemoms į akis ir jos išnyks
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Gaila, kad Arisa nežinojo daugiau transfigūracinių kerų. Jai labai norėjosi paversti panelęklastuolęnežiniakoksjosvardas kokiu tarakonu ir uždaryti dėžutėje. Netrukdytų gyvent, ha.
- Kaliausė nes smegenų neturi, - kikeno Crawford, - graži kaliausė! - toliau tyčiojosi iš penktakursės pirmakursė. Mergaitė nebijojo nieko šioje mokykloje, nes tėvai į ją nepateks, o tik jie jai kėlė siaubą. Ji buvo laisva, kaip feniksas. Profesorė į dviejų mokinių ginčą įsimaišė visai nelaiku. Crawford kilo nepasitenkinimas dėl šito. Ji liko kalta, nors pirmiau viską pradėjo besmegenė. - Dar pažiūrėsim, kas valdo, - tarė klastuolei, - ko tau staiga parūpo kas esu? Nors į vieną klausimą atsakysiu, kad jau prisistatei. Mano tėvai žiobarai, - lazdelės nesiruošė paleisti iš rankų. Kas žino, ką dar taDori išdaryt sugalvos.
In absentia lucis, Tenebrae vincunt.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: | Ateities būrimo pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Dori prunkštelėjo, kai mergaitė pradėjo žodžiuotis, o galiausiai pradėjo juoktis. Varniukė buvo tokia maža, bet atrodė, jog bandė vaizduoti didelę panelę. Tai prajuokino klastuolę ir jeigu prieš tai Arisos elgesys kėlė susidomėjimą ar nuostabą, dabar beliko tik penktakursės veide tramdoma šypsena.
Mendel neketino ką nors bloga daryti tai mažylei, nes tai siaubingai sugadintų jos reputaciją. Ji, Klastūnyno penktakursė, skriaudžia mažą vaiką? Paskui kiti galvos, jog Dori bijo vyresnių. Be to, Alanas tikrai neapsidžiaugtų, jeigu tamsiaplaukė įkrėstų į kailį vienuolikmetei.
- Nepyk, bet aš jau išaugau iš to amžiaus, kad kaip mažvaikė pravardžiuočiausi, - kilstelėjo antakį atsakydama į mergaitės įžeidinėjimus.
Kai mergytė pasakė, kad jos tėvai žiobarai, Dori nusivylė. Ji galvojo, kad Hogvartsas pasipildė dar viena gera kerėtoja iš grynakraujės burtininkų šeimos, o pasirodė, kad čia tik žiobarų vaikas.
Mendel neatrodė, kad mergiūkštė būtų nusiteikusi dirbti, o Klastūnynui reikėjo taškų. Ji pasigailėjo, kad sudaužė stiklinį rutulį šalia tos varniukės, mat jeigu nebūtų to padariusi, tikriausiai jau būtų įpusėjusi pamokos darbą.
- Jeigu tu neketini mokytis, tai aš neturiu daugiau ką su tavimi veikti, - pasakė.