0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • III kursas
 • *
 • 482
 • Taškai: 286
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #45 Prieš 5 dienas »
Beviltiškas reikalas. Nutarė Senkleris kai ji ir vėl kokį penkiasdešimtą kartą pasiteiravo kas gi jis toks. Juk stoviu šalia tavęs šimtą metų ir ką? Taip sudėtinga atsiminti? Ne, neturiu aš nei noro, nei kantrybės tęsti šito reikalo. Iš vis ne aš čia mokytojas ir ne man to reikia.
- Taigi tu laikai teleskopą rankose. - Juk atidaviau tau tą teleskopą prieš porą minučių. Ne, nesuprantu aš čia nieko. Ne man tiesiog visa tai. Elliw ir vėl paspruko. Draugių korta nebetiko ir visas Alano bandymų arsenalas buvo išnaudotas.
Ir vis tiek buvo gaila matyti kaip ji rėžėsi į sieną. Ir dar tie siaubingi drabužiai. Tu neisi artyn. Eik verčiau padirbėk per likusį pamokos laiką. O jeigu tau pačiam kada prireiktų pagalbos ar norėtum, kad tave paliktų vieną? Bet gi Elliw nenori priimti mano pagalbos. Tai ką man daryti? Taip besiginčydamas su savimi priėjo prie tos mergaitės.
- Tavo teleskopas. - Tarė ir pabaksnojo pirštu jos laikomą daiktą.
- Niekur jis nedingo.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #46 Prieš 5 dienas »
Gyvenimas buvo pernelyg sudėtingas. Kodėl viską turi taip skaudėti? Tuo labiau, kad Elliw nė neprisiminė to priežasties. Tai šiek tiek gąsdino ir vertė susimąstyti. Laimei, velsietė netrukus pamiršo poreikį galvoti, tad tiesiog to nedarė. Nenorėjo savęs dar labiau apsunkinti, nors gyvenimo sudėtingumo faktas jau buvo išnykęs iš atminties.
Kažkoks nepažįstamas berniukas priėjo ir... Paminėjo teleskopą? Elliw nežinojo, ar tai tiesa, bet žvilgtelėjusi ten, kur jis rodė, baisiausiai apsidžiaugė.
- Mano teleskopas! - riktelėjo taip, tarsi matytų prietaisą pirmą kartą gyvenime. Atidžiai jį apžiūrėjo ir nutarė, kad brangenybė nesudužo. Tai buvo nuostabus žinojimas. Galbūt reikėjo padėkoti tam nepažįstamam berniukui, bet čia klastuolė susidūrė su problema: ji neprisiminė, kad tas berniukas egzistuoja. Taigi taip ir liko spoksoti į astronomijos prietaisą, o visa kita buvo skubiai pamiršta.
Po kiek laiko Elliw netyčia susimąstė, kad ji gali būti pamokoje. Kadangi buvo gera mergaitė, suprato, kad reikėtų bent ko nors išmokti. Aplinkui stovėjo kažkokie nematyti medžiai. Ar jie tikrai buvo pamokos tema, klastuolė nežinojo (o ir kaip žinosi, kai nesi tikras, kad dabar pamoka?), bet vis tiek patraukė prie vieno iš jų. Nekreipė dėmesio, kad netoliese yra mergiūkštė, kuriai galbūt medelis priklauso. Tiesiog griebė už raudonai šviečiančios uogos ir trūktelėjo. Padarė tą taip stipriai, kad medelis vos nenuvirto. Laimei, bent uogą pavyko paimti.
- Tai tu kalta! - profilaktiškai pranešė Elliw ir apsižvalgė. Teleskopas vis dar buvo rankoje, ji sunkiai padirbėjo (jei tik buvo pamokoje, žinoma). Vadinasi, viskas ne taip jau ir blogai, ar ne.
Apsidžiaugusi dėl pasaulio gailestingumo Elliw nusišypsojo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • III kursas
 • *
 • 482
 • Taškai: 286
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #47 Prieš 5 dienas »
Alanas atsistojo netoliese. Nutarė nebemėginti iškrapštyti Elliw iš šiltnamio. Nes tai per daug pavojingas reikalas ir pačiam pastatui ir augalams ir žinoma pačiai Elliw. Taigi jis stovėjo netoliese ir nuo vieno iš augalų skynė uogas, mesdamas į dėžutę. Viena akimi vis stebėjo tą mergaitę, kuri... Na ji irgi dirbo ar ne? Savus darbus. Kažin ar augalui tas pasibaigs geruoju, bet vaikinukas nežinojo kaip su ta teleskopininke tvarkytis.
Beskinant uogas staiga pagalvojo apie dėžutes ant stalo. O jeigu ji dar kokią išpils laukan? Visai nenorėjo vėl plėšti Elliw nuo žemės. Ne, visgi reikėjo kažkaip ją iš čia išvesti. Todėl raudonplaukis priėjo prie profesoriaus.
- Profesoriau, jei norit, kad jūsų augalai išliktų sveiki, teks man padėti. Juk matot, kaip Elliw skina vyšnias ar ne? Jei taip ir toliau, ji išvartys visus medelius. Todėl verčiau padėkit man. Ir šiaip manau nenorit, kad ji vėl priliptų prie grindų. O tai gali nutikti ar ne?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 740
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #48 Prieš 5 dienas »
Aš tik atlieku užduotį bla bla bla sarkastiškai mintyse kartojo profesorius apsimesdamas, kad Moondragon to visai nepasakė, kad jos čia net nėra. Kai pagalvoji, pamoka nebuvo labai tragiška. Senkleris užėmė Goff, tad jos buvo galima nematyti. Moondragon dar nieko nesugriovė, o Mendel iš viso nebuvo pastebima. Viskas ne taip jau ir blogai, ar ne?
Profesorius tiesiog nebekreipė dėmesio nei į atkakliai užsimušti bandančią Goff, nei į prakeiktą Moondragon. Turint omenyje, kas vyksta herbologijos pamokų metu, jam mokėjo tikrai per mažai. Gautų galeonų neužtenka net pakankamai vyno nusipirkti, ką jau kalbėti apie visa kita.
Kai nepamainomoji grifė nusprendė, kad jai gana, Turner apsidžiaugė. Kuo greičiau ji išsinešdins, tuo didesnė tikimybė, kad bus galima ramiai gyventi. Profesorius netgi nusišypsojo.
Ir visai netrukus paaiškėjo, kad apsidžiaugė pernelyg anksti. Vos tik Moondragon išsinešdino, lauke kilo karas. Nereikėjo daug laiko, kad suprastum: grifiukė pasistengė (tyčia ar netyčia - visai nesvarbu), kad laiškai susiliestų ir taip dar kartą sugadintų Matthew Turner dieną. Sulaikęs besprūstantį riaumojimą ant mergaitės herbologas patraukė šiltnamio durų link. Degė nuoširdžia neapykanta tai mokinei (kaip ir visiems kitiems), tad tik išėjęs į lauką suriko:
- MOONDRAGON!
Laiškai lakstė į visas puses sukeldami tikrą chaosą. Gerai buvo bent tai, kad nespiegė. Kol kas. Kas bus po penkių minučių, Turner tikrai nežinojo. Nutaręs palikti nepakenčiamą mergiotę tvarkytis vieną grįžo vidun ir uždarė duris.
Deja, tuo metu ir vėl prabilo Alanas. Turner pajuto keistą nemeilę raudonai auksiniam koledžui. Buvo keista suvokti, kad pats mokėsi būtent jame.
- Ir ką, tavo nuomone, turiu padaryti, jeigu Goff bando atlikti pamokos darbą? Šie augalai yra svarbūs herbologijoje, ir tokios yra sąlygos jiems užauginti. Jeigu manai, kad už tave vyresnė mergina nėra pajėgi nuskinti vyšnių, čia jau ne mano bėdos.
Turner taip ir girdėjo, kaip Senkleris varto akis, bet dabar tai rūpėjo mažiausiai. Nusibodo jam terliotis su šitais mažiais. Nusisukęs nuo grifo ir Goff liko stovėti netoliese. Ką gali žinoti, tą nelaimę gali iš tiesų tekti gelbėti.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • III kursas
 • *
 • 482
 • Taškai: 286
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #49 Prieš 5 dienas »
Alanas tik nusivaipė išgirdęs profesoriaus atsakymą.
- Jūs čia rimtai kalbat? Bent pats tikit tuo, ką sakot. Gerai, Tegu Elliw skina vyšnias, aš jai netrukdysiu. - Ir nuėjo prie savo augalo. Na ne savo, Alanas nežinojo kieno jis buvo, bet koks skirtumas. Svarbu stovėjo sau vienišas ir niekam nereikalingas. Berniukas greitai ėmėsi darbo. Nebuvo baisiai sudėtinga mėtyti vyšnias į savo dėžutę. Kartais vis užmesdavo akį į Elliw. Ne dėl Matthew augalų. Jei jau jam jie nerūpėjo, Alanas irgi neketino sukti dėl medelių galvos. Reikėjo tik sužiūrėti, kad Elliw neužsigautų ar nesugalvotų vėl išversti dėžutės su lipnių tirpalu.
Su tomis vyšniomis jis susitvarkė gana greitai. Reikėjo pradėti dirbti su laiškais. Tik Alanas to nenorėjo. Ypač todėl, kad čia pat juk buvo ir Elliw. Ir pamokos laikas nesuvaldomai tirpo.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #50 Prieš 5 dienas »
Elliw baisiausiai patenkinta stovėjo su vyšnia rankose ir svarstė, ką reikėtų daryti dabar. Suvalgyti? Taip, tai buvo įdomi idėja, tačiau velsietė netrukus ją pamiršo. Kiek palaukusi, kol pasaulis nušvis teleskopine šviesa (ir to nesulaukusi) galiausiai kažkur numetė uogą. Nepastebėjo, kad ji įkrito į dėžutę, kurioje jau buvo tokių pačių raudonų daiktų. Nenuostabu, kad uogoms stryktelėjus ir pradėjus į visas puses taškyti kažkokį skystį, Elliw sutriko. Neprisiminė, kad įmetė uogą į dėžutę, tad nuoširdžiai galvojo esanti niekuo dėta. Tai reiškė, kad kaltos yra tik penkios bjaurios mergiūkštės, ir labai svarbu joms tą pranešti.
- Tai tu kalta! - sąžiningai atliko pareigą klastuolė. Nė vienos iš bjaurybių nepastebėjo, bet koks vis dėlto skirtumas? Jos vis tiek dėl visko kaltos.
Dalis skysčio pateko Elliw į plaukus, bet ji to nepastebėjo. Jau buvo susidomėjusi kažkokiomis raudonomis uogomis, kabančiomis ant netikėtai atsiradusio medžio. Vieną pabandė paimti, bet nepasisekė. Tai nustebino - mergaitė seniai buvo pamiršusi, kad ką tik tokią jau nuskynė. Ne, reikėjo išsiaiškinti. Taigi dabar stipriai trūktelėjo uogą, bet ne ją nuskynė, o galiausiai nuvertė medelį ant žemės. Jis garsiai trinkelėkęs dribo, o vazonas dailiai perskilo per pusę.
- Tai tu kalta! - dar kartą pranešė naujieną velsietė spoksodama į duženas. Neprisiminė, kas čia atsitiko, bet tai mažai ką keitė - viskas įvyko tik dėl penkių bjaurių mergiūkščių kaltės. Ak, kaip Elliw nuoširdžiai jų nekentė!
- Liucija? - liūdnai kreipėsi tikėdamasi, kad geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje atsiras ir ją išgelbės.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • III kursas
 • *
 • 482
 • Taškai: 286
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #51 Prieš 5 dienas »
Senkleris persigando, kai staiga į jo dėžutę švilptelėjo paleista uoga. Viskas nutiko taip greitai. Uogos lakstė ir taškė skystį. Jis vos spėjo atšokti. O Elliw kuo ramiausiai ėmėsi destrukcinių veiksmų ir jai puikiai sekėsi.
- Ar jūs dabar laimingas profesoriau? - Piktai pasakė Alanas. Žinojo, kad yra labai įžūlus, bet jam jau viskas nusibodo. Metęs šalin visus mandagumus ir prašymus paprasčiausiai stvėrė Elliw už rankos ir nutempė tolyn nuo skraidančių uogų. Pakeliui pasipainiojo kažkokie pirmakursei. Alanas į juos vos neatsitrenkė, bet visgi prasilenkė. Vyšnios lakstė visur ir saugiausia buvo lauke. Taigi jis ir ėjo ta kryptimi.
- Sakiau tau Elliw, kad negalima taip elgtis su augalais. - Piktai pasakė jai vaikinas. Nors aišku iš to prasmės didelės nebuvo. Ar bent jis taip manė. Senkleris atplėšė duris. Neketino čia likti daugiau nei minutės. O Auris gali daryt ką nori. Daugiau herbologijos jis nelankys. Net jei pusbrolis paskirs jam amžiną namų areštą. Pats gali eit į šitą beprotnamį. Burnojo Alanas.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #52 Prieš 5 dienas »
Nepaisant to, kad geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje neatsirado ir nepaaiškino, kas čia vyksta, Elliw pasijuto beveik laiminga. Ji labai stengėsi mokytis, dėl to galiausiai patikėjo esanti pamokoje. Na, o jeigu ne, niekas kaltinti negalės - šiaip ar taip, velsietė stengėsi. Kažkokios raudonos ryškios uogos tiesiog privalėjo būti pamokos užduotis, apie kurią reikia ką nors žinoti. Tai bylojo, kad Elliw turi kažką išmokti.
- Kas tai? - paklausė pakėlusi vieną vyšnią. Tikėjosi, kad kas nors atsakys į šitą klausimą, ir bus galima manyti, kad ji išmoko. Geriausia jeigu tai būtų Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė arba Sarah. Na, iš bėdos tiktų ir kas kitas, jeigu tik tai nėra bjauri mergiūkštė. O gal vis dėlto atsiras draugės?..
Deja, kol kas tokia sėkmė neištiko - Elliw ir toliau buvo palikta likimo valiai. Tai skaudino, bet klastuolė netruko to pamiršti.
Tik iki to laiko, kai ją pradėjo kažkur tempti.
- Paleisk mane! - garsiai suriko nepatenkinta mergaitė. Kokios bjaurios mergiūkštės turi tiek įžūlumo ją kažkur vesti? Ak, viskas tik jų kaltė! Reikėjo tą žinią pranešti, bet neatrodė, kad tai kam nors įdomu.
- Paleisk mane! - vėl sušuko velsietė, pamiršusi, kad ką tik tai sakė. Kodėl jai turėjo taip nesisekti?.. - Tu esi ne ne ne ne ne ne... - pradėjo naują sakinį, bet susipainiojo, tad galų gale tiesiog užsičiaupė.
Stovėjo šalia šiltnamio (nors to ir nežinojo) ir sutrikusi spoksojo į pirmą kartą gyvenime matomą berniūkštį. Ar jis buvo bjauri mergiūkštė? Galbūt, nors rudaplaukė dėl to nebuvo tikra.
- Kas tu? - paklausė norėdama įsitikinti, kad šis berniūkštis nėra kuri nors bjaurybė.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • III kursas
 • *
 • 132
 • Taškai: 160
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #53 Prieš 4 dienas »
   Netrukus, vos gavę progą, laiškai stojo į negailestingąjį karą ir grifė atsidūrė pačiame sukilimų centre. Keli koja paspirti svogūnų laiškai pradėjo šokčioti, bei tuo pačiu sužadino ir kitus saulės atokaitoje besidenginusius laiškus. Melody vos spėjo išgirsti profesoriaus šūksnį ir užveriamas šiltnamio duris, kai aplink jau siautėjo chaosas- vieni laiškai kaip patrakę šokinėjo vieni ant kitų, kiti kibo plėšyti priešus į skutelius, o tretieji pavojingai artėjo link trylikmetės. Tamsiaplaukė lėtai atsitraukė keletą žingsnių ir nugara įsirėmė į kažkokį eilinį augusį medį.
  Laiškeliai apsupo grifę ir supratusi, jog išeities beveik nėra trečiakursės akys bematant išsiplėtė. Keisčiausia, jog visas karas vyko tyloje ir tebuvo girdėti tik tylus šlamenimas. Kelis pernelyg priartėjusius laiškus Melody sutrynė kojos padu, tačiau nespėjus apsigręžti iš priešingos pusės prie jos prišoko pora kitų laiškelių. Tarsi skydu gindamasi grifė prisidengė kuprine ir keli neūžaugos svogūnų laiškai prilipo prie lipniojo skysčio dėmių, likusių ant kuprinės. Deja, keli laiškai prisikabino prie drabužių ir pradėjo graužti medžiagą.
- Kad jus kur Beveik Begalvis Nikas!- suriko šiaip ne taip atplėšusi vieną prie švarkelio prikibusį laišką. Išsitraukusi lazdelę jau pradėjo murmėti iš eilės visus žinomus burtažodžius, kai akimirksniu lazdelę pasisavino kažkoks laiškelis. – Ei! Mano lazdelė! Jei tučtuojau neatiduosi- lėksi svogūnų laiškų sriubon!
  Norėjosi dar kažką pridurti, tačiau tam grifė nebeturėjo jėgų. Trečiakursė jautėsi išsękusi ir paprasčiausiai beviltiškai stebėjo, kaip kažkoks laiškpalaikis nusitempė jos lazdelę. Sugriebusi dar atplešė kelis svogūnų laiškus nuo savęs, tačiau šių buvo pernelyg daug, jog beginklė grifė pajėgtų su jais susitvarkyti.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • III kursas
 • *
 • 482
 • Taškai: 286
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #54 Prieš 4 dienas »
Tempiant ją iš šiltnamio Elliw žinoma prašėsi paleidžiama. Norėtum. O tada vėl prasidėtų nelaimių virtinė. Taigi į tai Alanas dėmesio nekreipė jokio. Tik kai pagaliau atsistojo už durų paleido jos ranką.
Buvo galima atsipalaiduoti. Jie stovėjo už durų. Kur uogos negalėjo pasiekti. Tiesa, reikėjo pasakyti, kad Senkleriui buvo kiek neramu dėl pirmakursių ir dar dėl to kaip Matthew apramins tas beprotes vyšnias. Jis herbologas, ras kaip tą padaryti. Ramino save tokiu teiginiu.
- Elliw, aš Alanas. Jau sakiau tau. O ten buvo vyšnios, uogos tokios. Bet dabar eiti į šiltnamį negalima, ten pavojinga. - Reikėjo pasakyti, kad jo kantrybė jau išties seko. Ir dar norėjau dirbti mokytoju pirmame kurse. Ne... Dabar Senkleris to noro negalėjo suprasti. Elliw jį išvargino, nors jie kartu praleido tik vieną pamoką. O vaikinas jau norėjo drožti kur nors į mišką, tokį pilną slaptų takelių ir ramių tylių vietų. Ten norėjosi pasivaikštinėti ir tiek. Taip... Galėjo dabar jis suprasti Matthew. Bent jau kažkiek tai tikrai.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • III kursas
 • *
 • 160
 • Taškai: 416
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #55 Prieš 4 dienas »
  Kai Erką antrą kartą išvarė iš šiltnamio ji tik nusijuokė. Gal jis tikrai mano, kad durų nemoku atidaryti? Pagalvojo klastūnyno atstovė ir tyliai nusijuokė. Tas tyliai iš tiesų nebuvo labai tyliai, bet šiltnamyje esantys tikrai negirdėjo, tad Erka į tai nekreipė dėmesio. Ji žinojo, kad pamokos liko nedaug. Todėl palaukusi dar kelias minutes užėjo į šiltnamį.
  Viduje ji pamatė dar didesnį chaosą nei prieš tai. Tad dar kartą nusijuokė. Ji niekada iš tokių dalykų nesijuokdavo, bet šįkart klastuolė susilaikyti nepavyko. Tad tiesiog ne taip jau ir tyliai juokėsi. Vis dėlto gerai, gerai padariau, kad čia atėjau. Pagalvojo klastūnyno atstovė. Ji to dabar nė kiek nesigailėjo. Ir nusprendė šį chaosą tik dar labiau padidinti. Ji aišku nesugalvojo nieko geriau nei panaudoti kokius kerus. Tik nusprendė ne į Matthew.
  Pagaliau apsisprendusi ji išsitraukė lazdelę.
- Evanesco, - tarė klastūnyno atstovė nukreipusi lazdelę į profesoriaus stalą ir mostelėjo ja. Po akimirkos jo stalas dingo. Erka nusišypsojo, nes apsidžiaugė, kad kerai pavyko iš pirmo karto. Tai jai labai daug reiškė.
- Na bus patogiau sėdėt prie stalo kai jo nėra, ar ne? - paklausė Matthew klastūnyno atstovė pašaipiu balsu. Jai ir vėl teko bandyti sutramdyti juoką. Deja greitai to padaryti nebepavyko ir Erka vėl pradėjo juoktis. Tiksliai dėl ko ji nežinojo. Bet jai tai ne itin rūpėjo. Trečiakursė žinojo, kad Matthew greit ją vėl išvarys, bet taip pat žinojo, kad grįš dar kartą. Ji tikrai nenorėjo praleisti progos dar kartą iš jo pasityčioti.
- Profesoriau, o jūs nenorite išsitransfigūruoti naujo stalo? Ai tiesa pamiršau, kad jūs nemokate kerėti, - tarė. Šįkart jos balse girdėjosi dar didesnė panieka.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #56 Prieš 4 dienas »
Elliw niekaip negalėjo suprasti, kodėl tas bjaurus berniūkštis nuo jos neatstoja. Įdėmiai į jį pažiūrėjusi suprato, kad jis nėra neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija ar ne ne ne ne neLiucija. Kodėl tada jis taip bjauriai elgiasi? Ar gali būti, kad bjaurybės dauginasi? Tai, tiesą sakant, buvo šiurpi mintis. Ne, geriau apie tai nemąstyti, viskas buvo pernelyg pavojinga.
- Man reikia teleskopo, - rėžė mergaitė pamiršusi, kad nepažįstamasis kažką jai sakė. Norėjo susirasti drauges ir su jomis pasišnekėti. Kažkodėl draugės turėjo labai blogą įprotį išnykti, kai jų reikėjo labiausiai. Ar geros mergaitės taip elgėsi? Kad ir kaip norėjosi atsakyti “ne”, Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah nuolat bandydavo įrodyti priešingai. Tai buvo liūdna mintis, ir Elliw šniurkštelėjo.
- Kur Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ir Sarah? - liūdnai paklausė, nors neprisiminė, kad netoliese būtų buvęs kas nors, kas galėtų į tą klausimą atsakyti. Pamačiusi kažkokį berniuką sutriko ir pridūrė: - Aš tavęs nepažįstu.
Norėjosi eiti į kambarį ir gal bent ten rasti tai, ko ieškojo. Turbūt tai buvo teleskopas, nors klastuolė nebuvo dėl to tikra. Et, viskas buvo pernelyg sudėtinga. Turbūt reikėjo tiesiog eiti. Bet ar ji nebuvo pamokoje? Jeigu taip, tiesiog paimti ir išeiti negalima. Juk Elliw - gera mergaitė. Žvilgtelėjusi į nežinia iš kur atsiradusį berniūkštį bandė suprasti, ar jis galėtų būti pamokoje. Deja, atsakymo rasti taip ir nepavyko. Dar kiek pasvarsčiusi, kur galėtų rasti astronomijos prietaisą ir penkias drauges, Elliw tiesiog nužingsniavo mokyklos link. Pakeliui užkliuvo už oro ir drėbėsi ant žemės, bet netrukus nutolo tiek, kad galėtų sau leisti pamiršti apie šiltnamio egzistavimą. Žinoma, skubiai tą ir padarė - pamiršo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • III kursas
 • *
 • 132
 • Taškai: 160
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #57 Prieš 4 dienas »
  Mažieji nenaudėliai laiškai buvo gerokai mažesni ir miklesni, o be vienintelio savo ginklo juodaplaukė jautėsi beginklė, nevisavertė. Tarsi kas nors būtų atėmęs dalelę tavęs. Deja, liūdėti nebuvo kada, nes pora laiškelių regis, užsigeidė atsikratyti karo sukelėja. Pora sekundžių ir grifė pradėjo dusti. Laiškai kaip įmanydami pradėjo ją smaugti ir Melody iš paskutiniųjų bandė atplėšti juos nuo savęs, tačiau jų buvo per daug. Oro atsargos plaučiuose pamažėle seko, o įkvėpti trečiakursė nebepajėgė. Veidas išraudo, akys išsprogo, o pirštai pradėjo virpėti. Nejaugi šitokia bus mano mirtis? Būsiu pasmaugta svogūnų laiškelių, Hogvartso teritorijoje? Nors nieko čia keisto... Nieko nestebintų, jei kas sužinotų apie mirtį herbologijos pamokos metu.
  Juodaplaukė dar stipriau įsirėmė nugara į medžio kamieną, iš paskutiniųjų suėmė save į rankas ir atplėšė laiškų raizgalynę nuo kaklo, tuo pat metu sriūbtelėdama gaivaus oro gurkšnį. Laiškai nukrito ant grindų ir kiek pagulėję vėl pasirengė puolimui. Tuomet Grifų Gūžtos grifė suėmė kuprinę ir sviedė į laiškelius, artimiausius priplodama prie žemės. Ištaikiusi progą stvėrė artimiausią medžio šaką ir pasilypėjo aukščiau. Siektelėjo aukštesnės šakos, o tuomet sekančios... Užsikorusi pakankamai aukštai grifė įsipatogino ant storiausios šakos ir žvilgtelėjo žemyn. Ten svogūnų laiškiukai- iš pirmo žvilgsnio visai nepavojingi, spietėsi ir puolė apačioje likusią kuprinę. Kiek toliau grifė įžvelgė nenaudėlį pavogusį jos lazdelę, tačiau pernelyg žiopčiojo gaudydama orą, kad turėtų jėgų aprėkti nelemtą laišką. Regis, teks čia tūnoti iki pamokos galo, kol kas nors teiksis išeiti į lauką ir sutramdyti tuos laiškpalaikius,- mintyse atsiduso ir galva atsirėmė į kamieną, laukdama kol šis košmaras- herbologijos pamoka pagaliau pasibaigs.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 740
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: V herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #58 Prieš 3 dienas »
Elliw kažką prisidirbo, Senkleris buvo nepatenkintas gyvenimu. Nieko naujo, ar ne? Vienintelis šiandieną gelbėjantis dalykas buvo žinojimas, kad tai yra paskutinė pamoka Matthew Turner gyvenime. Nė už ką čia nesugrįš. Geriau jau gyvenime neišgers nė lašo, bet Hogvartsas daugiau jo nematys. Buvo skaudu, kad yra taip nevertinamas daugiausiai patyręs profesorius. Taip, kerėti jis nemoka, tačiau ar būtina nuolat tyčiotis ir griauti pamokas? Tai buvo nepagarba  ne tik jam, bet ir direktorei. Ar šitie bjaurūs vaikiščiai apie tai bent susimąsto?..
Šias nelabai linksmas mintis nutraukė ne kas kitas, o Erka Forrm. Jau ji kaip normalus žmogus elgtis tiesiog nesugeba. Senkleris prisidirbdavo, tačiau širdyje nebuvo blogas vaikas - dėl šito Matthew buvo visiškai tikras. O štai šita... Turner nuoširdžiai užjautė būsimą Klastūnyno vadovą. Kad ir kas jis bus, nenusipelnė tvarkytis su tokiomis mokinėmis.
- Dink iš akių! - nesusilaikė herbologas nusisukdamas nuo Erkos. Nesuprato, iš kur toks įžūlumas, bet neketino daugiau aiškintis. Kažkaip ištverti egzaminą, per kurį būtinai sukirs šitą bjaurią mergiotę, o tada viskas. Amžiams.
Laimei, bent jau Dori nieko nepridirbo. Matthew kelis kartus žvilgtelėjo į ją, bet taip ir nesuprato, ar ji ketina nuveikti ką nors, kas tikrai nesužavės. Bent čia pasisekė.
Moondragon kažkur dingo (kovoja su laiškais? Dar geriau!), Senkleris turbūt išnyko su Goff. Beveik galima gyventi.
Žinoma, viskas dar geriau pasidarė, kai nuskambėjo varpas.
- Pamoka baigta. Laisvi, - piktokai burbtelėjo profesorius. Nenorėjo nieko - nebent išgerti taurę ar dvi vyno.
Turner nieko netvarkė - nematė prasmės. Tuo labiau, kad šiltnamis tebestovėjo vietoje. Taigi tiesiog sunkiai atsiduso ir paliko darbo vietą.