0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #60 Prieš 1 metus »
Reikės perspėti tą profesorių. Pamanė. Kada nors. Nusijuokė. Viskas palauks bent jau iki rytojaus.
- Kam tau skusti tokius ypatingus plaukus? Be jų nebebūtum panaši į save. - Pasakė Erkai. O tada šoko. Negalėjo pasakyti, kad muzika kuri dabar grojo buvo mėgstamiausia. Bet ji vis tiek vertė kojas judėti.
Bet paskui viskas pasibaigė. Alanas sustojo. O grindys po kojomis vis tiek judėjo. Prireikė įsikabinti į ką nors, kad viskas nustotų suktis. Pabandė surasti Dori, bet ji buvo kažkur dingusi. Todėl uždėjo ranką Erkai ant peties.
- Man reikia atramos. - Tarė. Norėjo pastovėti kokią minutę. Jis užsimerkė. Nuleido galvą. Turbūt viskas taip buvo todėl, kad labai greitai tuštino savo taures. Galiausiai sugebėjo pasitraukti nuo Erkos ir atsimerkti. Apsidairęs pamatė, kad Patricijai irgi nelabai gerai. Todėl priėjo.
- Gal tau atnešti vandens? - Žygis į viršų atrodė neįveikiama kliūtis. Bet buvo pasiruošęs ten nueiti.

*

Patricijaa

Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #61 Prieš 1 metus »
- Taip, taip. Aš čia. - Atsiliepė, kai Dori pradėjo ją šaukti vardu.
- Aš tuojau prisikelsiu. - Pasakė. Tada aiktelėjo, kai kažkas įspyrė.
- Po galais. - Tada Dori ėmė ją judinti.
- Viskas gerai. Palik mane čia. - Juokėsi. Bet galiausiai vis tiek atsidūrė ant fotelio.
- Niekai. Man tik reikia minutės. Nenoriu jokio vandens. - Ne. Atrodė, kad jei nuris bent gurkšnį ko nors skysto apsivems.
- Tuoj ateisiu. - Pasėdėjus kelias minutes staiga panoro išeiti laukan. Gurkšnis tyro oro turėjo įkvėpti antram gyvenimui. Ir Simoneti atsikėlusi ėmė skintis kelią pro žmonių marmalynę. Jau mažai liko. Galvojo. Ir kone kaktomuša rėžėsi į duris. Atidarė jas. Ir atsistojo klubo tarpduryje. Įkvėpė. Oras išties gaivino. Šaltas žiemos dvelksmas regis davė jai antrą gyvybę. Puiku. Galvojo traukdama tą šalčio eliksyrą į save. Mergina patogiai atsirėmė į sieną. Dar kelios minutės. Pamanė. Ir grįšiu atgal.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #62 Prieš 11 mėnesių »
- Žinoma, nedažau. Bet ačiū, žinosiu į ką kreiptis, - irgi nusijuokė Erka. Buvo labai smagus vakaras. Gal gėrimai ir nebuvo pati geriausia mintis, tačiau Erka vis tiek gėrė. Vis dėlto buvo labai labai skanu.
  Erka šoko, tačia tuo metu išgirdo Alano žodžius ir sustojo bei susiraukė.
- Ai, nenoriu būti panaši į save tik dėl išvaizdos, o visi mane taip ir vertina, - pasakė violetinplaukė ir atsiduso. Taip, jos plaukai bent jau sau pačiai buvo tikrai labai gražūs, tačiu žmonės dažniausiai pastebėdavo tik juos, todėl Erka jų jau ir nebenorėjo.
  Po kiek laiko klastuolė pastebėjo, kad Patricijai kažkas negerai. Tačiau pamatė, kad prie jos jau nuėjo Alanas, todėl nusprendė tiesiog nieko nedaryti. Išgirdusi, kad jai nereikia nė vandens Erka nusprendė į ją numoti ranka. Jei ką Alanas padės. Pagalvojo ji, nes po tokio kiekio alkoholio tikrai nesijautė pakankamai gyva net užlipti vandes, nors ir atrodė, kad išgėrė visai nedaug.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #63 Prieš 11 mėnesių »
Tikriausiai padauginome, pagalvojo Dori, nes nors šiuo metu ji nieko ir negėrė, tačiau girtėjo vis labiau. Alanas atrodė tokioje stadijoje, kokioje ji dar niekada jo nematė. Ir jis uždėjo ranką Erkai ant peties, kas stipriai suerzino tamsiaplaukę. Kai vaikinas priėjo, Dori jį varstė atšiauriu žvilgsniu.
Galiausiai Patricija išėjo į lauką. Erkos šiuo metu Dori nebematė, nes klube buvo begalė žmonių. O Meg jau seniai buvo dingusi iš akiračio, tačiau septyniolikmetė jau dėl ko ko, bet dėl jos nebijojo. Nepasisektų tam, kuris prie Meg prisikabintų.
- Tai ką, vakarėlis baigtas? Aš noriu šokti! - Dori kalbėjo piktai. Tačiau vietoj to, kad eitų šokti, atsisėdo ir sukryžiavo rankas kaip užsiožiavęs vaikas.
- Aš nesuprantu, kaip mes taip greitai pasigėrėm, - atsiduso. - Nesąmonė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #64 Prieš 11 mėnesių »
Tranki muzika, šokiai. Viskas buvo puiku. Tik kad šitas klubas priminė tą prakeiktą terminatorių Bretą. Auris vis pasidairydavo ar neišvys kartais jo marmūzės. Bet jo laimei. O gal ir paties Aurio laimei Breto nebuvo.
Vaikinas leido sau šiandien šėlti. Na ir kas, kad atostogos. Bet Erka kažin ar grįš namo. Turbūt liks pas Dori. O ir Alanas turbūt liks. Auris neabejojo, kad dabar tame sename bute paaugliai įsirengs irštvą. Juk puikus plotas. Nėra nei vieno nuobodos suaugėlio. Ar galėtų būti geriau? Reikės tik kada ten užsukti. Pažiūrėti ar labai nuniokota viskas. O tai vargšas Rolandėlis kai pamatys, tai gaus širdies smūgį. Pamanė.
Dar galvojo ar išvis reikėjo leisti Erkai eiti siausti. Mat šiais metais ji jau spėjo prisidirbti per akis. Ir gal reikėjo jai skirti namų areštą. Bet juk jos gyvenime ir taip mažai buvo pramogų. O dabar ji susirado draugų. Auris kažkaip nenorėjo jos uždaryti namie. Kažin ar būtų iš to kas gero išėję.
- Juzefai! Auklėjimas toks sunkus dalykas ar ne?! - Staugė Senkleris, kad draugelis išgirstų jį per trankų muzikos gausmą.
- Kaip tau atrodo reikėjo skirti Erkai namų areštą? Ar ne? Dabar ji pas Dori švenčia įkurtuves! Nors planavau, kad per šias atostogas sėdės namie! - Klube jie linksminosi jau gana seniai. Auris buvo lengvai apsvaigęs. Jau spėjo pašokti su kažkokia mergina. Ir vieną akimirką jam pasirodė, kad pro žmonių minią prasibrovė Patricija Simoneti.
- Man jau vaidenasi Juzefai! Ar kartais ten ne Simoneti praėjo?

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #65 Prieš 11 mėnesių »
Šiandien Auris su Juzefu siautė. Tačiau labai daug neišgėrė. Bet tikrai ne dėl to, kad abu šiuo metu buvo profesoriai. Bent jau Juzefas jautėsi lengvai apsvaigęs, panašiai atrodė ir Auris. Abiems pavyko pabendrauti su merginomis, tad vakaras jau buvo pavykęs. Tačiau po to karto, kai Levinsas apturėjo tą nesaugų nuotykį su nuo narkotinių medžiagų priklausoma mergina, jis nusprendė taip lengvai į vienos nakties nuotykius nesivelti.
Dabar mėlynakis prisėdo ir šiaudeliu žaidė su kokteilyje esančiais ledukais.
- Ką? - Juzefas jautėsi tarsi pažadintas iš sapno, nes buvo užsigalvojęs. - Areštą? Erkai? Po galais, Auri, juk Erka jau šeštakursė. Tikrai nereikia jai skirti jokio arešto. Skirdamas areštą tik skatinsi laužyti taisykles.
Jis prisiminė tą kartą, kuomet stovyklavo su Dori ir Alanu. Jeigu nebūtų draudęs jiems eiti į vienas kito palapinę, galbūt jie net būtų nėję? Nors būtų, kur jau ne...
- Kas tokia? - ne iš karto suprato Levinsas. - Ai, ta varlių mergaitė? - nusijuokė. Taip jis ją vadino, bet tik pats sau, žinoma. - Kaži, ar čia galėtume susitikti ką nors iš mokinių, - pasakė apsidairęs. - Pailsėk tu nuo to darbo, tiesiog negalvok apie jį. Jau mokiniai vaidenasi, - juokėsi.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #66 Prieš 11 mėnesių »
- Ne. Plaukai yra tavo priedas. Tiesiog jie tave papildo. - Malė jis.
Alanas kiek susirūpino, kai Patricija išsvirduliavo bala žino kur. Bet atsirado kitas rūpestis. Kūrį suvokė net šioje būsenoje.
- Kas? - Paklausė pastebėjęs tuos piktus Dori žvilgsnius. Norėjo atrodyti rimtas. Bet vis tiek šypsojosi. Ir atrodė labai kvailai.
- Kodėl baigtas? Čia tik mažytė pertraukėlė. - Alanas bandė suprasti kažkokį Dori nuotaikos pasikeitimą. Bet viskas taip painiojosi jo sujauktose mintyse.
- Taigi pas tave kaip užžžšventėm. O dabar irgi užskubėėėjom. Tai va ir išsimušėm iš riiitmo truputį. - Šnekėjo kiek tęsdamas žodžius. Ką aš čia kalbu? Buvo truputį nelengva susikaupti.
- Einam pasivaikščiooti po naktinį miestą? - Staiga pasiūlė nei nepagalvojęs apie kažkur dingusią Patriciją. Žmonių minioje paskendusią Erką ir Meg. Kurios jau šimtas metų nebuvo. Kaip tas pasivaikščiojimas turėtų atrodyti taipogi buvo nevisai aišku. Nes žemė po kojomis dar vis truputį bangavo. Ir šiaip viskas sukosi.

*

Patricijaa

Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #67 Prieš 11 mėnesių »
Praslinko kokios dešimt minučių. Patricijos skaičiavimais. Išties to laiko galėjo pralėkti ir daugėliau.
Kai ji pagaliau susiruošė grįžti. Jautėsi daug žvalesnė. Ir dabar jau kur kas gražiau pražygiavo pro žmones. Tik akimirkai sustojo. Mat pasirodė, kad pastebėjo du mokyklos mokytojus. Ir dar tokius, kurie ją vedė iš kantrybės. Simoneti žinoma nepuolė aiškintis ar tikrai ten juos ir pamatė. Ji tik dar spėriau prasibruko pro žmones. Ir pagaliau vėl surado saviškius.
- Žinot ką? - Pasiteiravo Alano ir Dori.
- Man atrodo mokytojukai irgi nutarė šiandien pasilinksminti. - Ji nusijuokė.
- Ką jūs gero? Kur Erka? Ir kur Meg? Varom pašokti? - Pasibuvimas lauke suteikė Patricijai antrą gyvenimą. Dabar ji stovėjo ir lingavo pagal ritmą.
- Aš prisikėliau iš numirusių. - Plepėjo Simoneti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #68 Prieš 10 mėnesių »
  Erka šoko. Ji jautėsi gerai apgirtusi, tačiau dar ne tiek, kad negalėtų paeiti. Žinojo, kad nedaug iki to trūksta, nors dar nikada nebuvo gėrusi. Tą labiau tik nujautė.
  Ji atsitraukė kiek toliau, todėl draugų nebematė, tačiau ramia galva žinojo, kad jie kažkur vis tiek yra. Na, išskyrus Meghan, nes jos jau seniai nebematė, tačiau ji jai per daug nerūpėjo.
  Erka šoko ir po kelių minučių į kažką atsitrenkė. Pakėlusi galvą suprato, kad ne į kažką ,o į Aurį, todėl nusprendė vaidinti, kad jo nematė. Ji tik šokdama nuėjo toliau. Po kiek laiko atsisuko ir kartu pamatė ir plikę. Dar ir tas čia. Pagalvojo Erka ir staigiai nuėjo ieškoti Dori. Laimei, ilgai ieškoti nereikėjo.
- Klausyk. Turim kuo skubiau eiti iš čia, - pasakė dairydamasi ar tų dviejų nėra arti, tačiau žmonių klube buvo labai daug, todėl matė tik nepažįstamuosius. Ir tai buvo labai gerai. Erka tikėjosi, kad Auris ar Levinsas nesuprato, kad ji čia. Tikėjosi, kad plaukai jos neišdavė. Tikėjosi, kad jie abu irgi jau gerai apgirtę.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #69 Prieš 10 mėnesių »
- Nieko, viskas gerai, - ranka sušiaušė ir taip sušiauštus Alano plaukus. - Einam kur? Dabar? Neee. Einam šokt!
Netrukus prie jų grįžo Patricija ir pasakė, kad reikia varyti pašokti. Dori suspigo iš džiaugsmo, įsikibo draugei į parankę ir jau norėjo tempti ją į šokių aikštelę. Patricija dar šnekėjo apie mokytojus, bet Mendel nelabai išgirdo, ką, taip pat kažko klausė, tačiau tamsiaplaukė vis tiek nesuprato, tad nutarė nekreipti dėmesio.
- Aš galiu pabūti tavo šokių mokytoja, - sukikeno.
Bet atsidurti šokių aikštelėje jos nespėjo. Priėjo ir Erka, kuri septyniolikmetei pasirodė tikrai labai girta. Ir ji pasakė, kad reikia kuo skubiau iš čia eiti. Dori šiek tiek nusigando.
- Kas yra? Kodėl? Prie tavęs kas nors kabinėjosi? Sakyk, kas, duosim į galvą! - ryžtingai sušuko. - O gal tau bloga? Ar tau bloga? Gal tu prisėsk, - pasiūlė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #70 Prieš 10 mėnesių »
- Taip. Tu gal ir teisus. - Pasakė. Bet kaip jam nustatyti Erkai tam tikras elgesio ribas irgi buvo neaišku. Kiek kartų jie kalbėjosi apie kitų žmonių jausmus. Bet jis kiek abejojo, kad tie pašnekesiai būdavo naudingi.
- Kas? Varlių mergaitė? - Jis ėmė juoktis.
- Ar ji dar kada atsitempė į tavo pamokas varlių? Tu turbūt teisus. Dievaži Juzefai, man gal jau ne visi namie. Varom pašokt! - Auris vėl įsiveržė į šokių aikštelę ir po kurio laiko kažkas į jį atsitrenkė. Raudonplaukis atsisuko.
- Erkuže, - Kreipėsi. Pamatė kaip mergina nutolsta. Bet ar galėjo supainioti ją su kuo kitu? Niekas pasauly neturi tokių plaukų, tik ji. Pagalvojo.
- Juzefai, sakyk ką nori. Bet į mane ką tik rėžėsi Erka. Ji pabėgo. Varom. - Jis pabandė ją pasivyti. Greitai ir vėl pastebėjo merginą ir kitą pažįstamą personą, savo mažiu pusbrolį. Šalia Dori ir žinoma varlių mergaitę taipogi.
- Tai matau, kad įkurtuves perkėlėte kiek kitur? - Nusikvatojo Senkleris.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #71 Prieš 10 mėnesių »
- Taip. Varlių mergaitė, - juokėsi Juzefas. - Per pirmąją mano pamoką Patricija uždėjo ant manęs varlę. Tikrą varlę.
Dabar tai atrodė juokinga. O tada nebuvo. Plikis prisiminė, kaip stipriai bijojo, jog varlė neperneštų jam kokios nors ligos.
- Daugiau neteko jos matyti su varlėmis. O iš tikrųjų, na, kas ten žino, - šyptelėjo.
Auris vėl užsinorėjo pašokti. Bet Juzefui jau to nereikėjo. Tikrai pasenau gal, pagalvojo mintyse. Ėmė net erzinti čia vyraujantis triukšmas. Levinsas pagalvojo, jog būtų visai neblogai, jei dabar jis galėtų išsidrėbti priešais žiobarų televizorių ant sofos ir sušlamštų kokią picą.
Vyrukas priėjo prie draugelio, bet tik tada, kai pamatė, jog šokių aikštelėje yra... Erka!
- Mačiau. Po galais, mačiau ir aš ją, - atsakė Auriui.
Netrukus Juzefas ir Auris atsidūrė prie klube esančių paauglių. Jis žiūrėjo į mokinius: Erką, Patriciją, Dori ir Alaną. Ir jam buvo labai keista matyti juos tokios būsenos. Mėlynakis pagalvojo, jog Auris susinervuos, bet jis nusikvatojo.
- Ką pasakytų jūsų tėvai jus tokius pamatę? - Patricijos ir Alano paklausė Juzefas. Neatrodė labai linksmas.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #72 Prieš 9 mėnesius »
  Grįžusi prie draugų Erka nieko kito neveikė tik keikė save. Ir kaip aš sugebėjau jų nepamatyti? Dieve, atrodo išgėriau vos taurę, o girta kaip po šimto. Pagalvojo Erka. Žinoma, ji tikėjosi, kad tie du jos nepamatė ar bent jau jų neras, nes tai būtų labai jau blogai.
  Žinoma, jie tikrai ją pamatė ir netgi atsliūkino čia. O taip, Erkai jau tikrai ilgai nesisekė viskas viskas. Ir daryk tu ką nori. Auris tik nusikvatojo. Žinoma, Erka tikrai norėjo jam už tai spirti, tačiau visgi susilaikė. Nusprendė, kad dar kažkiek pas jį pagyventi visgi nori.
- Tai pats dabar ir paklausk, - atrėžė Levinsui. Suprato, kad klausimas ne jai, tačiau tylėti tikrai nesiruošė. Tam tipukui niekada nejautė jokios simpatijos. Nei jam, nei jo sūnui, todėl ramiai sakė ką nori. Juk jis vis tiek Hogvartse jau prisidirbo. Esu tikra, kad nei vienas normalus mokinys jo nemėgsta. Pagalvojo violetinplaukė žaisdama su savo plaukų sruoga.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #73 Prieš 9 mėnesius »
Alanas irgi norėjo šokti. Pasivaikščiojimą mieste jau pamiršo. Bet tada atėjo Erka. Ir vėl viską apvertė aukštyn kojom ir vaikinas jau nesuprato kas vyksta.
- Taip, duosim į galvą kam reikės. - Šaukė nelabai žinodamas apie ką eina kalba. O tada pamatė Aurį ir džiugiai pripuolęs prie jo apkabino.
- Auri, ir tu nori pašokti? Ką čia darai? - Kamantinėjo besiveliančiu liežuviu.
- Ir tu čia Juzefai? Šiandien tiesiog toks smagus susitikimų pilnas vakariukas ane?  Kokie tėvai? Apie ką tu čia kalbi? Tu gi niekam nesakysi ar ne? Mes truputį žinai. - Susijuokė. - Bute sudužo kažkokie paveikslai ar statulėlės ar kas ten. Aš neprisimenu. Tėvas negali to sužinoti ar ne? - Kalbėjo lig Auriui, lig Juzefui. Abiem. Rytoj turbūt jam bus baisiai gėda. Bet tikrai ne dabar. Alanas pasitraukė nuo Aurio ir priėjo prie Dori.
- Tu matai Dori, kiek pažįstamų veidų. Ir visi švenčia. - Džiugiai pasakė.

*

Patricijaa

Ats: Klubas “Jaunystės pavasaris”
« Atsakymas #74 Prieš 9 mėnesius »
Patricija šokinėjo, iškėlė rankas į viršų. Bet greitai teko liautis.
- Kas? - Paklausė Erkos. Ir merginai greitai pasidarė aišku kas atsitiko.
- Tik jau nereikia gerai? Kam kelti problemas tėvams ar ne profesoriau Levinsai. Jeigu jūs pasakysit mano tėvams, tai kitą semestrą aš pažadu apversti visą klasę aukštyn kojom. Juk jums tai nepatiktų tiesa? - Juokėsi visu balsu. Planas pasirodė puikus. Tik, kad Alanas visai kraustėsi iš proto. Jį reiktų atvėsinti. Pagalvojo. Ant kažkokiio staliuko pastebėjusi puspilnį stiklą kažkokio gėralo paėmė ir šliūkštelėjo viską Alanui ant raudonų plaukų.
- Raminkis, jau visai tau... Atsibusk. - Juokėsi Patricija.
- Nekreipkit į jį dėmesio. - Dar informavo abu profesorius. Kas jū prašė čia atsirioglinti? Buvo taip smagu iki jų kvailo įsikišimo. Miglotose mintyse radosi pasipiktinimas.