0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 441
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Na žinoma kilo peštynės. Kaip kitaip. Gruodė nusiminė. Visai nenorėjo su kuo nors susikibti.
- Aš tavęs nebijau. - Tarė, nors tai buvo tikrai ne visiška teisybė.
- Nemoku kerėti. Jei nežinojai, niekada nieko nebuvau girdėjusi apie magijos pasaulį. Tai tu esi bailė. Aš jaunesnė ir silpnesnė. Tai jeigu tokia drąsi, eik ir pulk kokį septintakursį.
Tik ištarus šiuos žodžius Erka puolė švaistytis kerais. Ir Varniukei labai pasisekė, nes nekliuvo nei vieni iš jų. Mergaitė tik stebėjo, kaip draugas tvarkosi su užgriuvusia nelaime, vardu Erka. Staiga jo lazdelė ištrūko iš rankos ir nulėkė kaži kur. Tuo tarpu Gruodė liko viena. Norėjo ką nors padaryti. Nors visai nepasitikėjo kerais iškėlė lazdelę ir tyliai tarė.
- Sustink. - Raudonas spindulys išlėkė iš jos ir mergaitė nudžiugo. Jei pavyks sustingdyti Erką, galėsiu ramiai bandyti daryti pamokos užduotį. Vis dar iškėlusi savo lazdelę ji laukė, kas bus toliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Gruodė Rimeikaitė »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Elliw kiek sutrikusi žiūrėjo į nepažįstamą gyvūną. Neįsivaizdavo, iš kur jis atsirado, tačiau galiausiai pasidarė šiek tiek įdomu, kas verčia gyvatę taip keistai judėti. Ar gali būti, kad… Na taip, žinoma. Dėl to kaltos tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija ir ne ne ne neLiucija! Pagaliau šitai supratusi Elliw apsidžiaugė, tačiau vis tiek atkakliai spoksojo į gyvatę. Ji ir toliau kažką tyrinėjo, nors velsietė neprisiminė, kad tai vyko “ir toliau”. Nejučia susimąstė, kad tai galėtų ką nors reikšti, bet čia susidūrė su nemaža problema: ji neįsivaizdavo, kur esanti. Ak, jeigu tik būtų žinojusi, kad yra pamokoje… Tai būtų gerokai palengvinę gyvenimą, bet argi gyvenimas kada nors buvo lengvas? Tik jau ne Elliw, kuri paprastai pasižymėdavo tiesiog nuostabia atmintimi.
Dabar reikėjo nuspręsti, ką daryti toliau. Velsietė neprisiminė, kam tokio sprendimo reikia. Ar gali būti, kad ji ėjo paskui gyvatę? O jeigu taip, tai kodėl? Atkakliai laužiusi galvą į šiuos klausimus atsakymo vis tiek nerado. Buvo kiek pikta ir apmaudu. Ir kodėl tos keturios bjaurios mergiūkštės turi nuolat trukdyti?! Galėtų ta gyvatė jas visas suryti!
Kol dar nepamiršo apie roplio egzistavimą, velsietė bandė jį pačiupti, bet gyvatė nušliaužė tolyn. Susiraukusi klastuolė pradėjo eiti iš paskos, nors to priežastis jau buvo išnykusi iš atminties. Tiesiog norėjo eiti ir… Ko gero, apkaltinti keturias bjaurybes, nuolat trukdančias gyventi.
Deja, gyvenimas ir toliau buvo nedėkingas: Elliw susipainiojo savojo kojose ir plojosi ant žemės. Nė nepastebėjo, kad uždribo tiesiai ant gyvatės.
- AUČ! - garsiai suriko ji.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
  Erką ir Gruodės žodžiai pakankamai stipriai prajuokino.
- Aš bailė? Tai tu bailė. Be to aš puolu du. Tai yra stipresnė jėga. O Alanas mano bendraamžis, o tu nusipelnei.
  Tada Erkai tai pabodo. Ji ėmė žiovauti. Ir greitai pamatė iš Gruodės lazdelės lekiantį raudoną spindulį.
- Protego, - ištarė Erka ir kerai į ją nepataikė.
  Erka nusišypsojo. Nemanė, kad jos kerus atremti bus taip lengva. Tad tieiog toliau žiovavo.
- O! Tu juk sakei, kad kerėti nemoki, - tarė Erka vis dar šaipydamasi.
  Erka jau buvo nuleidusi lazdelę. Tad vėl ją iškėlė. Sustink, scourgify, rictusempra, aguamenti. Vėl visus kerus iš eilės leido į pirmakursę Erka. Ji tikėjosi, kad bent vieni kerai į ją pataikys. Būtų gražus vaizdelis, o jei ne tada bandysiu toliau. Pamoka juk dar nesibaigė. Padėjo ir tai, kad Alanas gaudė savo lazdelę. Tad Erka galėjo ramiai leisti kerus.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Viską skaudėjo, ir tai siaubingai erzino. Labiausiai, žinoma, nukentėjo teleskopas, tad Elliw jautėsi nelaiminga. Dėl visko kaltos buvo neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija ir ne ne ne neLiucija. Vis dėlto net ir šis supratimas menkai guodė. Elliw reikėjo rasti vieną iš penkių draugių ir pasiguosti.
- Liucija? - viltingai kreipėsi mergaitė, visai pamiršusi, kad guli ant žolės. Pagaliau tą supratusi atsistojo. Nesuprato, iš kur po ja atsirado gyvatė, kuri dabar nejudėjo. Tai trikdė, bet Elliw, laimei, netrukus pamiršo, kodėl buvo sutrikusi. Kiek pasvarsčiusi neprisiminė, ką svarstė, bet pasilenkusi paėmė gyvatę, kuri neatrodė esanti labai gyva. Tai sudomino. Norėdama geriau apžiūrėti gyvūną netyčia numetė jį tolyn.
- Tai tu kalta! - suriko klastuolė ir apsižvalgė. Pamiršo, kad ką tik numetė gyvatę, bet kažkas sudomino. Priėjusi pamatė būtent šį gyvūną, tad paėmė jį į rankas. Tik ką daryti dabar?..
Jeigu tik atmintis neapgavo, Elliw kažkada nelabai seniai matė vieną iš draugių. Ko gero, Vėtratrūnę. Vadinasi, reikėjo ją surasti ir paprašyti padėti, nors Elliw neprisiminė, kokios pagalbos jei reikia. Vis dėlto gera mergaitė Vėtratrūnė tikrai neatsisakys to padaryti.
Problema buvo ta, kad velsietė nežinojo, kur esanti. Kiek pasvarsčiusi žengė žingsnį, bet atsitrenkė į medį.
- AUČ! - dar kartą piktai suriko ir patraukė tolyn. Nelabai ilgai trukus išgirdo žmones, kurie galbūt buvo mokiniai. Tai pradžiugino, ir Elliw paspartino  žingsnį. Pagaliau pamatė stalą ir Vėtratrūnę.
- Vėtratrūne! - baisiausiai apsidžiaugė Elliw ir nukurnėjo prie draugės. Buvo pamiršusi apie rankose laikomą gyvatę, bet ją pastebėjusi žinojo, ką daryti.
- Čia tau, - patenkinta pratarė ir numetė gyvūno lavoną draugei į skreitą.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
  Prasidėjus darbui, nors ne jis dar ne prasidėjo, vaikai nenustygo vietoje. Vieni, taip, jie būrė, darė, sprendė, o kiti - ne. Ir Jennnai nebuvo jokio noro su jais koliotis. Rudaplaukė Henderson nužvelgė sumaištį keliančius vaikus tarp kurių, aišku, buvo Forrm. Ji priėjo prie būrelio vaikų ir kiek galėdama gražiau pasakė:
 - Forrm, būk gerutė, nekelk šurmulio, nes teks stipriai pasiaiškinti,- ji nutilo ir sugrabaliojo likusius žodžius,- Nesisvaidykit nei žodžiais, nei kerais, o dabar, prie darbo.
   Taip ji nuėjo, bet šurmulys ten ne aprimo. Kad ir kaip ji norėjo įsikišti, Jenna pamatė, kad kol kas geriau taip nedaryti. Dabar rudaplaukė tiesiog vaikščiojo aplink kitus mokinius, bet kreipė dėmesį tik į savo mintis. Dabar jai buvo svarbu ji, o ne kiti, rudų akių savininkė žinojo, kad dar reikės kalbėtis su Forrm, tad nesiteikė ramybei. Dabar ji nužvelgė ir įsitikino ar gyvatės nekelia pavojaus, bet ji visai to norėtų, nes vis tiek būtų ne taip nuobodu.
   Ir vėl ji priėjo prie to keistuolių būrelio. O dabar jau rimtai:
 - Forrm, Gruode, sveikinu, dabar jums pavyko užsitarnauti areštą. Bet kad ir kaip greitai sugebėjote sumauti šią pamoka, dar nematau pradėto darbo, kodėl? Gal būt todėl, nes panelės mieliau svaidysis žodžiais, kerais ir, - gadins man nuotaiką,- gadins kitiems vaikams klasės darbą. Ir, Forrm, pabaigusi darbą, ateik į mano kabinetą,- Ji pabaigė iškalbą ir sustojo, laukė kol vaikai nurims ir kol galės jos smagumui smagiai pasikalbėti su Forrm.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 654
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
  Na jau ne! Galvojo Erka.
- Džiaukis, Gruode. Kitą kartą taip lengvai neišsisuksi. - tarė Erka ir patraukė prie profesorės. Aišku su iškelta lazdele rankoje.
- Gali man skirti daug areštų, gali nuimti daug taškų. Aš nebijau. Bet ne. Aš su ta varne tikrai nebūsiu! - garsiai tarė pykčio kupinu tonu ji. Tada kai jau buvo taip arti, kad lazdelė laisvai galėtų liesti profesorę, o ši negalėtų pasitraukti Erka žinojo - laikas kerams. Scourgify, rictusempra, aguamenti. Visus kerus (kaip visada) iš eilės leido į profesorę Erka. Dar prie to spyrė ne iš visų jėgų, bet spyris tikrai buvo stiprus. Erka vis dar stovėjo ir laukė. Ji nežinojo ką daryti toliau. Tad dar kartą spyrė. Tik šįkart stipriau. Ir laikė prieš profesorę iškėlusi savo lazdelę. Dėl viso pikto. Galvojo Erka žvelgdama į profesorę.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1031
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Alanas sučiupo savo visai ne laiku iš rankos išsprūdusią lazdelę ir tarp dviejų mergaičių išbūrė skydinius kerus.
- Man gana. - Piktai pasakė. Bet tada prie jų priėjo profesorė ir dar paskyrė Gruodei areštą. Šitai jam pasirodė neteisinga ir jis įsikišo.
- Atsiprašau profesore Henderson, mes čia ramiai stovėjom. Šita... - Jis piktai bedė pirštu į Erką. - Priėjo prie mūsų ir ėmė laidyti kerus. Tai už ką dabar Gruodei skiriat areštą? Už tai, kad gynėsi? - Šiais mokslo metais regis susipyksiu su visais įmanomais dėstytojais. Atėjo mintis galvon. Puiku. Kerėjimas. Voverė sugraužė tos profesorės popierius. Herbologija... Na, ten irgi jau buvo šio bei to. Dabar ši pamoka. O dar nepamirškim nuodų bei vaistų. Puikus komplektas. Galvojo jis stebėdamas, kaip ta pamišėlė Forrm išsidirbinėja prie profesorės. Ką gi. Dabar jau žinojo vieną. Nieko naudingo per šią pamoką nebenuveiks.
- Gal man visssgi reikėtų tau padėti? - sušnypštė Alano gyvatė. Bet jis nesiteikė ko nors atsakyti.

*

Neprisijungęs Gruodė Rimeikaitė

  • Burtininkė
  • ****
  • 441
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Į ją vėl šovė kerų papliūpa. Bet nieko nenutiko, nes jie visi atsimušė į staiga išburtus skydinius kerus. Gaila, kad manieji stingdymo kerai visai nieko nenuveikė. Forrm lengvai juos atmušė. Pamanė. Bet greitai viskas pasidarė visai prastai. Ji gavo pirmą areštą savo gyvenime. Jeigu ta Erka toliau mane persekios, negalėsiu išvis nieko išmokti. Buvo smagu, kad Alanas bandė ją apginti, bet ar taip bus visada? Tikrai ne. Vieną kartą kaip nors su visu tuo reikėtų pabaigti. Bet kaip...
Gruodei viskas viskas nusibodo. Mergaitė nė žodžio niekam nepasakiusi apsisuko ir movė iš tos kvailos pamiškės. Amžinai viskas nesiseka. Ir per kerėjimą ir dabar. Iš manęs šaiposi, laido kerus, o tos profesorės mane kaltina. Puiku. Ji nubėgo tolyn. Nutarusi tiesiog grįžti namo. Palikti viską ir išnykti iš magijos pasaulio. Namai vienintelė saugi vieta. Ir ji iš visos širdies troško ten sugrįžti.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
[Estellos Darlling asmenybė]

     Estella ir toliau sėdėjo ant atsinešto salo ir apsimetė, kad yra ne pamokoje, o paprasčiausiai mėgaujasi grynu oru kažkur netoli miško. Jai tai visai patiko. Tačiau viena smulkmenėlė - aplink buvo pilna įvairiausių mokinių, skleidžiančių įvairiausius garsus. Tai nervino. Estella norėjo dabar pat šokti nuo stalo ir visus juos pamokyti, tačiau ir toliau šiaip ne taip apsimetė, kad yra ne pamokoje ir sėdėjo toliau ant stalo. Deja, neilgai. Netrukus ant Estellos kelių užkrito... Sutrikusi baltaplaukė apčiupinėjo minėtąjį užkristuką ir suvokė, kad tai... GYVATĖ! GYVA GYVATĖ! Išsigandusi Estella sucypė, taip išgąsdindama gyvatę ir ją supykdydama. Šioji, nepatenkinta triukšmu, savo smailiomis iltimis įgėlė Estellai į pliką merginos ranką. Skausmas buvo nepakeliamas. Klastuolė nušoko nuo stalo su į ranką įsmigusia gyvate ir pradėjo sukiotis ratais, mėgindama tą šlykštų padarą numesti nuo savęs. Tačiau ranka, į kurią įsikandusi laikėsi gyvatė, rodės, baisiausiai ištino. Persmelkta siaubo Estella pamėgino šauktis profesorės pagalbos, visiškai užmiršusi, kad katik ją baisiausiai aprėkė.
     - Profesore!..
     Tačiau Darlling pritrūko oro ir ji sudribo ant žemės daugiau nieko nebegirdėdama ir nebejausdama. Kad prie jos nukrito dar viena gyvatė - o tiksliau jos lavonas -, Estella nė neįtarė.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Elliw jautėsi baisiausiai patenkinta. Ji buvo labai gera mergaitė ir atnešė draugei... Kažką. Neprisiminė, kas tiksliai ten buvo, tačiau būtent taip ir elgiasi geros mergaitės, ar ne? Parodo draugams dėmesį. Taigi dabar velsietė didžiavosi savimi, nors visai netrukus pamiršo, kodėl tai daro. Vis dėlto Elliw - gera mergaitė.
Deja, tai gerai mergaitei visai netrukus teko baisiausiai išsigąsti - Vėtratrūnė pradėjo rėkti ir galiausiai nukrito nuo stalo. Elliw neįsivaizdavo, kad galėtų būti su tuo kažkaip susijusi, tad dabar nuoširdžiai persigando.
- Vėtratrūne! - suriko ji ir pripuolė prie draugės. Laiku nesustojo, tad užkliuvo už jos ir nusivertė. Žinoma, užgriuvo tiesiai ant Vėtratrūnės, tad skaudėjo nestipriai, kas leido išvengti dar vieno garsaus "AUČ!", nors ankstesnių Elliw, žinoma, jau neprisiminė. Dabar svarbiausia buvo padėti Vėtratrūnei, nors klastuolė jau pamiršo, kas jai atsitiko. Vis dėlto buvo kiek keista, kad draugė guli ant žemės, tad nuoširdžiai susimąstė.
- Liucija? - liūdnokai kreipėsi tikėdamasi, kad geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje iš kažkur atsiras ir pasiūlys problemos sprendimą. Deja, taip nenutiko - Liucija ir toliau buvo dingusi. Tai buvo milžiniška problema, nors Elliw jau buvo pamiršusi, kodėl jai būtinai reikėjo draugės. Na, geriausią ir protingiausią mergaitę pasaulyje pamatyti visada smagu, tad velsietė nutarė, kad tokia ir buvo priežastis.
Supratusi, kad guli ant Vėtratrūnės, šiek tiek nustebo. Kaip tai galėjo nutikti? Kiek pasvarsčiusi nulipo nuo draugės ir pabandė atsistoti. Deja, iš kažkur atsirado stalas, į kurį mergaitė kaukštelėjo galvą.
- AUČ! - nuaidėjo garsus šūksnis.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Antroji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
   Ne ne. Negi ji ir vėl? Aš nebesuprantu, kai sveiko proto žmogus gali būti toks neišauklėtas!? Ir dar ji iš Klastūnyno? Man jau galva kaista. Per visą savo gyvenimą nebuvau mačiusi tokio vaiko, kuris spirtų mokytojui. Daugiau aš į šią mokyklą nebegrįšiu. O jau ne.
   Įdomu kodėl Jennifer vis dar kreipė dėmesį į Forrm. Na, bet iš tikrųjų, tai būvo tikrai lengva padaryti. Tik vienas dalykas dabar buvo sunkus - užbaigti šią nelemtą pamoką. Erka paleido kažkokius kerus ir vėl nė kartelio nepataikė, dar kartą spyrė ir laikė iškėlusi lazdelę.
 - Forrm, jeigu nemoki kerėti, tai kam gi taip stengtis?
   Dar ji nebuvo atsakiusi į Senklerio klausimą:
 - Ponaiti Senkleri, aš ir pati suprantu, kad Gruodė tik gynėsi, bet kad ir ką bedarytų panelė Forrm, Erka negali svaidyti kerų. Jeigu Gruodė daro tuos pačius veiksmus kaip ir Erka ar ji už Forrm yra geresnė?
   Pamoka jau ėjo į pabaigą ir Henderson galėjo lengviau atsipūsti.