0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Prieš 1 metus »
   Jennifer tyliai sliūkino nuo vieno klasės kampo iki kito. Vis dar sunku suvokti kas vyksta. Virpa pirštai, oda šiaušiasi, akys dega lyg ji būtų pirmą kartą profesoriavusi. Bet visa bėda. Taip ir buvo. Rudaplaukė, norėjo numalšinti kažkuo tą nerimą, tad pyktis taip pat padėjo. Dabar ji buvo susinervinusi ir jos plaukai styrojo į visas šalis. Ką gi, tiesiog nuostabu.
   Jennifer atsisėdo ant stalo ir laukė čia sugužėsiančių mokinių, kurie kaip mat nusiaubs klasę. Ji galvojo, kad profesoriavimas Hogvartse - gera pradžia. Bet tikrai ne tokios "pradžios" ji tikėjosi. Juk ši mergina - baisiai nervinga, jeigu koks mokinukas ją sunervins ji padegs klasę, gal. Na tada tai jau tikrai nebeturėtų darbo. Ilgai laukti nereikėjo. Henderson palaukė kol čia susirinks visi mokiniai ir nieko nelaukdama...nors ne ji dar palaukė, mat buvo toks jausmas, kad pirmoji pamoka bus paskutinė. Jenna, juk tu suaugęs žmogus, kalbėk.
 - Sveiki susirinkę į Ateities Būrimo pirmąją pamoką šiais metais, - pauzė, ak kaip ji mėgo pauzes,- Aš esu nauja jūsų mokytoja Jennifer Henderson. Labai malonu susipažinti su kiekvienu iš jūsų.
   Kurį laiką vyravo tylą, o tada ir pasipylė ta žodžių virtinė:
 - Na ką gi, nenoriu liūdinti, bet ko gero teks. Šiandien bus teorija. Ir tik dėl to, kad geriau suprastumėt praktikos užduotį. Taigi klausimas toks. Ar žinote ateities būrimo būdą susijusį su vandeniu? Kaip jis veikia, ar yra pavojingas?- jie dar vis klausė, galbūt, jie dar klausė.
 - Ir prisiminkite, kad tai ką sužinosite dabar jums padės ne tik pamokoje, bet ir egzaminuose. Žinau, egzaminai dar toli, bet dėl to raginu gerai įsiminti viską.
  Baigusi prakalbą ji nurimo ir suprato, kad ji atliko didįjį darbą - pradėjo.

Taigi manau viskas aišku, o jei ne, tada rašykit man ė AŽ arba DC. Na ir taip viską žinot. Teorija iki 03-05 dienos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Jennifer Emma Henderson »

*

Neprisijungęs Olive Cate Rechens

 • III kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • Tu sukiesi kartu su pasauliu
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Ak Alicia vėl ateities būrimo pamokoje, pamokoje kurioje mažiausiai norėjo būti nuo dar praeitų mokslo metų. Nors ir nieko blogo neatsitiko per tas pamokos, bet vis dėl to olandės nuomonę jos buvo kažkuo keistos, kažkuo kitokios ir tuo pačiu nenormalios. Tikiuosi šiemet bus kitaip. Pagalvojo mergaitę ir dar laukdama pamokos pradžios pažvelgė į dar nematytą profesorę. Ji buvo rudų akių ir rudų garbanotų plaukų. Neatrodė kaip ką tik baigusi mokyklą, bet ir nebuvo visai sena. Įdomu ar ji bus geresnė už tą rėksnę ? Rimtai savęs paklausė rausvų plaukų savininkė prisimindama praeitą šio dalyko profesorę. Kai pagaliau suskambo varpas ir profesorė prisistatė ir uždavė teorinį klausimą Dana greitai pradėjo smegenyse ieškoti bent kažkokios informacijos apie vandenį ir ateities  būrimą. Deja rado tik šiek tiek nuotrupų, dėl to tiesiog viską ką žinojo sujungė, o ko nežinojo sukūrė ir  pakėlusi ranką pasakė:
- Atroliaylija. Tai yra senovinis visai nepavojingas  būdas kai į dubenį įpili vandenį, pasiėmė popieriuką užrašai, bet kokį klausimą kurio atsakymai turėtų būti taip arba ne. Apšlakstai jį sodos ir  aliejaus mišiniu ir įmeti į dubenį su vandeniu. Po kelių minučių kai lapelis panyra į dugną pasakai Doxi. Ir lapelis arba iškyla į viršų, ką reiškia taip į užduotą klausimą arba atsiranda burbuliukai kurie parodo, kad atsakymas ne. Jeigu lapelis būna toje pačioje vietoje ir neatsiranda burbulų reiškia kažką padarei ne taip.
Viską pasakiusi jaunoji Visser nuleido ranką ir pradėjo laukti komentaro apie savo žinių ir kūrybos rezultatą.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • Hilerė praktikantė
 • ****
 • 330
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Prasidėjo antrieji metai Hogvartse. Nelanna su džiaugsmu sugrįžo į pilį ir nekantravo išmokti naujų dalykų. Ji suprato, kad antraisiais metais viskas bus sunkiau, tad jau buvo nusiteikusi ilgiau pasėdėti prie knygų ir daugiau dėmesio skirti mokslams, o ne vaikščiojimui po pilį. Tad nors ir ateities būrimas nebuvo jos mėgstamiausia pamoka, ji pasiryžo dėti kiek įmanoma daugiau pastangų, kad viską atliktų teisingai.
Profesorei uždavus klausimą apie ateities būrimo būdą, susijusį su vandeniu, Nelanna įtempė smegenis, kad prisimintų, ką apie tai skaitė knygoje „Retesni, bet ne mažiau patikimi ateities būrimo būdai“. Prisiminusi vieną iš knygoje minėtų būdų, ji pasakė:
- Su vandeniu yra susijęs ateities būrimas, stebint tekančią upę. Tai nepavojingas būdas, bet ganėtinai painus. Mat norint sužinoti, kokia bus ateitis, reikia praleisti nemažai laiko prie sraunios upės, - pradėjo pasakoti mergaitė. - Pirmiausia reikia užduoti rūpimą klausimą ir ištarti burtažodį Flumenos. Pagal tai, koks yra upės tėkmės greitis ir kiek objektų praplaukė per nustatytą laiką, išskaičiuojamas skaičius, o jis naudojamas norint surasti reikšmę šiam burtui skirtoje knygoje. Kaip tiksliai tai veikia, negaliu atsakyti, kadangi man šis ateities būrimo būdas pasirodė per sudėtingas ir nevertas dėmesio - per daug laiko trunka norint sužinoti ateitį.
Atsakiusi į klausimą, Nelanna susimąstė - iš ties, kam tiek daug skirtingų būdų, kai galima naudoti patikimus.  Tikėjosi, kad ateities būrimo pamokos padės jai atsakyti į šį klausimą.

*

Neprisijungęs Chloe Fraser

 • I kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Cross equals love
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Kloją ne itin domino ateities būrimas, bet būdama pavyzdinga mokinė ir norėdama sulaukti profesorės palankumo nusprendė apsimesti, kad jai labai įdomiai. Demonstratyviai klausėsi visko, kas profesorė pasakojo. Ji nesuprato kam reikalingas ateities būrimas. Kam lįsti į ateitį, jeigu galima gyventi dabartyje, tam ši diena ir duota, viskas kas turi įvykti įvyks ir taip mąstė Kloja. Išgirdusi klausimą iš karto nusprendė pasireikšti. Atsistojo tiesiai prieš visą klasę.

- Žinau vieną būrimo su vandeniu būdą. Jis visiškai nepavojingas. Tam reikia akvariumo ir dviejų Žuvyčių, na iš bėdos tinka ir viena. Pati burto eiga priklauso nuo rūpimo klausimo. Jei klausimui reikia "taip arba ne" atsakymo reikia į akvariumą įmesti rutuliuką. Jei žuvytės į rutuliuką sureaguoja, atsakymas teigiamas, jei ignoruoja neigiamas. Jeigu atsakymui netinka taip arba ne variantai tada reikia įmesti kokį nors daiktą susijusį su rūpimu klausimu ir pagal žuvyčių elgesį su tuo daiktu galima interpretuoti atsakymą.

Mergaičiukei patinka aktyviai dalyvauti pamokose ir atsakinėti į klausimus tam, kad gautų net pačių pikčiausių profesorių palankumą, o taip pat ir taškų savo koledžui
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Chloe Fraser »
Būk malonus nes kiekvienas kovoja savo kovas

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1737
 • Lytis: Moteris
 • Pasiūlyk RPG
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Dar viena nauja profesorė šiais mokslo metais. Ji pasirodė itin maloni, tikrai ne kaip Gloria, nors ir Clarke būdas Dori visai pritiko, tačiau jai požemiai tiks labiau. O Jennifer tuo pačiu pasirodė rimta - dar tik rugsėjis, o ji jau kalbėjo apie egzaminus.
Nors Mendel šiais metais ir jautėsi ypatingai tingiai, tačiau klausimas, nuskambėjęs ateities būrimo pamokoje, patraukė keturiolikmetės dėmesį. Todėl mergina pakėlė ranką ir kai kitos mokinės baigė kalbėti, klastuolė prabilo:
- Vienas populiaresnių ateities būrimo būdų, susijęs su vandeniu, yra būrimas iš vaško ir vandens. Vašką reikia lašinti į vandenį ir stebėti, kokią formą įgauna vaškas, būdamas vandenyje. Pagal tą formą ir ieškome rezultatų. Šis būrimo būdas nėra pavojingas, na, nebent galima nusideginti su žvake. Todėl visokiems pirmo ir antro kurso mažyliams gal ir nebūtų labai saugu šituo būdu burti, - gūžtelėjo pečiais širdyje besidžiaugdama, kad pati jau yra ketvirtakursė.

Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Kas tiksliai mane čia atgynė? Galvojo vaikinas. Ateities būrimas ir taip buvo miglotas reikalas, o kai praeitais metais šį dalyką dėstė toji profesorė Clarke... Na, jis tapo ne vien miglotu, bet dar ir apsitraukė storais debesimis. Dabar šį reikalą į savo rankas perėmė kita mokytoja ir jis tikėjosi, kad bus lengviau. Kol kas taip ir atrodė.
Šiaip teorijas jis praleisdavo tylomis, bet kadangi jo pusbrolis tapo koledžo vadovu, teko rimčiau žvelgti į bet kokią progą uždirbti taškų Grifų Gūžtai. Kažin, ar ateities būrimas buvo tas dalykas, kur Alanas galėjo sužibėti bet... Gerokai pamąstęs prisiminė tai, ką kažkada skaitė dvaro bibliotekoje. O tai įstrigo todėl, kad jis ir pats norėjo pabandyti šį būdą, bet tam niekada nebuvo progos.
- Tai nėra vien su vandeniu susijęs ritualas, bet vis tiek, vanduo daug reiškia. Reikia nueiti į mišką. Jame užkurti laužą. Aplink jį sudėti tokius daiktus: Vandens sklidiną indą, taip pat tokį pat indą su žemėmis, maišelį su plunksnomis, ir dar padėti didelį medžio gabalą. Tada reikia imtis kerų. Burtažodis yra Heliopolius. Kerai padės nustatyti ar ateityje laukia kokia nors gamtos išdaiga. Jeigu laužą užlies vanduo iš indo, lauk potvynio. Jeigu žemės, vadinasi galima sulaukti smėlio audros, jeigu plunksnos sukris į ugnį, vadinasi, artimiausiu metu gali praūžti audra. Plunksnos siejasi su paukščiais, o jie skraido, todėl reiškia vėją. Jeigu medis įkris į ugnį, vadinasi gali kilti miško gaisras. Jeigu nieko nevyks, artimiausiu metu nieko neturėtų nutikti. - Išrėžęs šią ilgą prakalbą nutilo. Ir ėmė laukti tolimesnės pamokos dalies.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
 • *
 • 220
 • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
[Nihalos asmenybė]
                                     
     Nihala laukė kada profesorė pradės kalbėti. Mane ji jau nervuoja - ko taip ilgai laukti?! Kodėl negali dabar pat ir kalbėti, moterie? piktinosi Nihala. Tai, kad reik sėdėti suole ir dešimt minučių laukti kol profesorė, kurios, dar geriau, net nematai, pradės pliurpti, be galo erzino. Tyla jau užgulė ausis ir norėjosi bet ką daryti - imti trepsėti batais ar netgi rėkti visa gerkle klasės vidury, kad tik tos tylos nebeliktų, tačiau laimei pastarojo veiksmo atlikinėti nebeprireikė - jugi Nihala tikrai ne iš tų, kurie vien metų pradžioje nori užsidirbti areštą -, nes profesorė pagaliau išskleidė kažkokius garsus.
     - Sveiki, profesore. Taip, mes susirinkome į Ateities būrimo pirmąją pamoką šiais metais, tą jau žinome, galite tęsti, - ironiškai atkirto Nihala, nes vėl padaryta pauzė tiesiog žudė. Ir kodėl ji negali tiesiog be tylos pauzių pasakyti, ką reikia atlikti ir viskas?! Tačiau viskas šia viena pauze dar nesibaigė, jų laukė dar keli šimtai iki tol, kol galiausiai klasėje nuskambėjo teorinis klausimas, į kurį Varno Nago koledžo atstovė, deja, nežinojo atsakymo, taigi kelias minutes kūrė kažką iš galvos, o tuomet atsistojo iš vietos ir patėškė savo kūrybą:
     - Taip, yra toks keistas Ateities būrimo būdas, kuriame reikia išgerti kiek gali daugiau vandens, tačiau jo nenuryti. Išlaikius apytiksliai dvidešimt minučių burnoje vandenį, reikia jį išspjauti į molinį dubenėlį. Tuomet pasakyti burtažodį, kuris skamba maždaug taip: Futuragudaja, - sukūrė kažkokį žodį iš bala žino kur mokamos ispanų kalbos. - Tuomet vanduo nusidažo kažkokiomis spalvomis, taip sukurdamas paveikslą. Tačiau reikia mokėti tą paveikslą skaityti, nes jei nemoki, tai Ateities ir neišbursi. Jeigu moki, tai gali išburti.
     Baigusi, klestelėjo atgal į suolą ir ėmė laukti kol profesorė įvertins jos kūrybą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

 • Burtininkė
 • ***
 • 69
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
   Vandens pagalba išburta ateitis ir jos nuotrupos

   Jennifer nelaukdama kol dar kas nors pasakys savo atsakymą pradėjo vertinti teorinį klausimą:
 - Panele Visser, išties toks būdas tikrai yra ir išties gan dažnai naudojamas, du taškai. Panele Light, du taškai. Panele Fraser...jūsų atsakymas iš dalies teisingas, tačiau tai - žiobariškas būdas, o tarp burtininkų beveik nenaudojamas, jis painus, tad sudėtinga suprasti. Pati šio būdo nesu išbandžiusi, tad vis dėl to - vienas taškas.
   Henderson jau įsiskaudėjo galvą, ji negalėjo žiūrėti į tą vaizdelį.
 - Panele Fraser, sėskitės,- tarė kiek kitokiu tonu ir toliau kalbėjo su mokiniais,- Panele Mendel, du taškai. Ponaiti Senkleri, atsakymas geras, du taškai,- ji keistu žvilgsniu nužvelgė Leighi,- Panele Leighi, taip taip, žinau tokį būdą, bet jei nežinočiau, tai vargu ar suprasčiau apie ką kalbi, vis tiek du taškai.
   Rudaplaukė Emma pasiėmė lazdelę ir ant lentos užrašė:
Citata
Vandens pagalbą sukurti vaizdiniai
- Taigi, tokia šios dienos tema. Man keista, kad visi jūsų paminėti būdai - nei kiek nepavojingi. Juk yra tiek daug pavojingų būdų, su kuriais ateitį galima išburti daug tiksliau. Na šiandien vieną tokį ir aptarsime. Nėra tiksliai žinoma, nei iš kur jis atsirado, nei kas jį sukūrė, bet šis būdas yra gan paplitęs, tik nieks jo dažnai nebenaudoja, nes suaugusiesiems jis per daug vaikiškas, nors su juo tikrai yra ką veikti, - ji stabtelėjo,- Taigi, apie ką aš kalbu? Tuoj pasakysiu.
 Ji ramiai užsimerkė, pakvėpavo ir sumalė viską ką norėjo pasakyti į vieną didelę krūvą:
 - Šiandien jums reikės nusigauti prie kažkokios upės ar ežero, tai padaryti galėsite su burtažodžiu Aqua Futuriante. Nusigavę ten, jūs turėsite į tą vandens telkinį sumesti tokius dalykus tokia tvarka - vienas mandragoros galvutės lapelis ,- ir kodėl gi visur galima ją sutikti?,- trys trolio plaukai, aštuoni knisiaus plaukai ir vienas jūsų pačių plaukas. Visi ingredientai padėti ant mano stalo. Na aišku. jūsų plauko čia nėra. Tada ištarkite tą patį burtažodį su kuriu čia atvykote. Jeigu viskas gerai, vandens telkinys turėtų išsausėti ir to pačio vandens gūsis turėtų būti šalia jūsų. Jis rodys vaizdinius, jų nuotrupas. Tai bus žodžiai, nuotraukos, ar tiesiog vaizdiniai, gal daiktai. Tai turėtų būti pagrindiniai jūsų ateintančių metų įvykiai. O jeigu kažką suklydote, tas pats gūsis gali bandyti jus suryti, paskandinti. Bėdos galite atsikratyti tik atlikę garbinimo ritualą. Mat tas vanduo, kaip žvėris, turi jausti, kad jūs jį gerbiate. Tada viskas susitvarkys. Daugiau apie šį ritualą rasite 435 vadovėlio puslapyje. Tada jums reiks parašyti nedidelę pastraipą anonimiškai, ką sužinojote. Reikės viską apibendrinti.
 Baigusi prakalbą jei pasidarė lengviau ir Jenna atsiduso. Tiek daug kalbėjusi jau ilgai nebuvo.

Užduotis parašyta poste. Bent trys postai. Manau jog viskas suprantama, o jeigu ne, tada rašykit į AŽ ar DC. kaip visada sakau. Norėčiau, kad būtų mokinių (vienas ar du), kuriems nepasiseka teisingai visko atlikti. Linkiu visokeriopos sėkmės!  Pamoką uždarysiu 03-19.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Jennifer Emma Henderson »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 597
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Klastuolė nenorėjo atsakyti į teorijos klausimą. Nors ji žinojo daug ateities būrimo būdų su vandeniu, bet jai teorija šiaip nepatiko. Tad išklausiusi praktiką ėmėsi darbo. Erka priėjo prie stalo ant kurio buvo visi tie plaukai ir kitos nesąmonės. Ji pasiėmė vieną mandragoros galvutės lapelį, tris trolio plaukus, aštuonis knisiaus plaukus ir išsirovė vieną savo plauką. Trolio plaukai klastūnyno trečiakursei kėlė pasišlykštėjimą. Klastuolė grįžo atgal į savo vietą.
Ir pradėjo kalbėti:
- Profesore, o kodėl pasirinkot tokį nuobodų būdą? Jis tikrai labai vaikiškas. - tarė Erka pakėlusi akis į profesorę.
  Erka kaip visada dirbti nenorėjo. Ji mielai būtų paskaičiusi knygą, bet į pamoką atėjo. Laiko ji gaišti nenorėjo tad nusprendė bent jau klastūnynui taškų uždirbti. Nors Erka ir nesuprato kam tas ateities būrimo mokslas.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 236
 • Taškai: 106
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
     Nikolės tėtis į Ateities būrimą žiūrėjo super skeptiškai, tačiau mama niekada nebuvo prieš šį mokslą. Tiesa, nei jis jai patiko, nei ką, tačiau nesmerkė jo, kaip tėtis. Taigi turbūt nekeista, kad Nikolė buvo abejinga šiai mokslo šakai. Ateities būrimas Nikolei, nepatiko, tačiau nebuvo nekenčiamas, kaip Brajanui, kurio šešiolikmetė jau seniai nematė. Tačiau šio dalyko nemėgimas dar labiau pasireiškė, kai, rodos, dar pirmam kurse per Ateities būrimo pamoką Nikolė įgijo naują pravardę - ne neLiucija, kas reiškia, jog susipažino su pačiu didžiausiu šetonu pasaulyje - Elliw, geriau žinoma kaip Velnias Žmogaus Pavidalu. Tačiau, kad ir kaip nemėgo šio dalyko, jo pamokas lankyti privalėjo. Sėdėdint Ateities būrimo kabineto suole, Nikolės makaulėje sukosi tik viena mintis - kaip prasukti laiką, kad pamoka prabėgtų šimtgubai greičiau. Ir kodėl per visus šešis metus Hogvartse jos niekas neišmokė tokių kerų, kurie leistų praleidinėti pamokas?
     Išgirdusi apie praktinę užduotį, metamorfmagė pakilo iš suolo ir nenorom, lyg darydama viską kaip užprogramuotas robotas, nuslinko prie profesorės stalo, kur gulėjo visi reikmenys, kuriuos reikės sumesti į vandenį.
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Elliw sėdėjo ant kėdės ir atidžiai stebėjo savo astronomijos prietaisą. Neprisiminė, kur esanti. Ir, tuo labiau, neprisiminė, kodėl čia atsinešė teleskopą. Bet jeigu jau atsinešė, jis yra reikalingas, ar ne? Šiaip ar taip, Elliw - gera mergaitė ir be reikalo daiktų nesinešioja. Supratusi šį faktą velsietė visiškai įsitikino: astronomijos prietaisas dabar yra tikrai reikalingas. Tik ką su juo daryti? Kažkokiu būdu reikėjo rasti atsakymą į šį sudėtingą klausimą.
Kažkokia nuobodi mergiūkštė kažką pasakojo, kas vertė mąstyti, kad Elliw yra pamokoje. Ar pamokose reikalingi teleskopai? Žinoma, reikalingi! Tiesa, klastuolė vis dar nežinojo, kur savo brangenybę panaudos. Vis dėlto buvo daugiau nei įsitikinusi, kad prietaisas pravers.
Nuotaika buvo visai nebloga. Ji, žinoma, nepastebėjo Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės ar Sarah. Vis dėlto gyvenimas buvo visai neblogas. Ar gali būti kitaip, kai su savimi turi teleskopą?
Žinoma, gali! Šituo Elliw visiškai įsitikino, kai akys užkliudė bjauriąją mergiūkštę - ne neLiuciją. Jau kurį laiką buvo jos nemačiusi ir dabar suprato, kad visai nepasiilgo. Na, bet kadangi jau pamatė, reikia pamokyti, ar ne? Atsistojusi nė nepastebėjo, kad nuvertė kėdę. Tiesiog čiupo teleskopą ir nužygiavo prie tos bjaurybės. Nesuprato, kaip žmogus gali tiek neturėti ką veikti, kad tiesiog gadina kitiems gyvenimą. Na, bet ne neLiucija buvo ypatingai bjauri mergiūkštė, tad kažko kito iš jos tikėtis, ko gero, nebuvo verta.
Prisiartinusi prie bjaurybės Elliw pasipatogino astronomijos prietaisą ir tiesiog tvojo juo ne neLiucijai į galvą. Neprisiminė, kodėl tai daro, tačiau puikiai žinojo, kad bjaurybė to nusipelnė. Šiaip ar taip, viskas yra tik jos kaltė.
- Tai tu kalta! - dėl visa ko pridūrė velsietė piktai žiūrėdama į ne neLiuciją.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 236
 • Taškai: 106
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
     Slinkdama link profesorės stalo, Nikolė vis dar tegalvojo apie tai, kaip kuo greičiau iš čia ištrūkti ir viską, ką darė, matė lyg per miglą. Susirinkusi visokius mandragoros galvučių lapelius ir trolio, knisiaus ir dar, bala žino ko, plaukus, rožinių plaukų savininkė susidėjo juos į vieną iš ant profesorės stalo gulinčių stiklinių indelių, labai primenančių mėgintuvėlius, ir užkimšo indelį su kažkokiu kamštuku, kad kol nukeliaus prie kažkokio ežero, viskas neišbyrėtų. Tuomet apsigręžė eiti atgal prie stalo ir susirasti lazdelę, kurią ten paliko, jog sugebėtų sėkmingai nukeliauti link ten, kur prašė profesorė. Tačiau nespėjus pasiekti savo tikslo, į jos galvą, kuri buvo užkimšta tik mintimis, kaip viską greičiau baigti, atsitrenkė kažkas baisiai kietas ir ją ištraukė iš tos miglos, per kurią ji viską darė automatiškai, lyg koks robotas.
     - Ai! - suspigo Nikolė ir rankomis susigriebė už suskaudusios galvos. Deja, iš rankų paleido stiklinį indelį, į kurį buvo susidėjusi visus reikalingus plaukus ir jis nukritęs ant kietos žemės sudužo. Plaukų, žinoma, nebesurankiosi nuo purvinų grindų. Tačiau dabar metamorfmagei kur kas labiau rūpėjo atsikeršyti už galvos skausmą, o kam, netrukus pasakė šlaimais nuskambėjęs „Tai tu kalta!“. Šešiolikmetė užvirė pykčiu, ką akivaizdžiai parodė ne tik pykčio perkreiptas veidas, bet ir paraudonavę plaukai.
     - AŠ NE KALTA! Čia tu kalta, kad sudaužei mano indelį su plaukais! - suriko Parker ant Velnio Žmogaus Pavidalu. - Nekenčiu tavęs, durnas Velny.
     Konstatavusi labai svarbų faktą, varnė nuskubėjo atgal prie profesorės stalo, susirinko naują porciją plaukų ir šį kartą nudrožusi tiesiai prie stalo, pasigvelbė lazdelę ir jau žiojosi tarti burtažodį, kuris nukeldintu mokinę ten kur reikia, staiga susivokė, kad keliauti jai niekur nereikia! Ežeras jugi yra čia pat - už sienos, lauke! Taigi kokio velnio šita moteriškė siunčia visus mokinius į visus pasaulio kraštus, kai tas pats ežeras yra ir Hogvartso kieme?
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Smūgis buvo tiesiog nuostabus! Spygtelėjusi ne neLiucija buvo tiesiog nuostabus vaizdas, tik Elliw, deja, netrukus jį pamiršo. Vis dėlto neapykanta bjauriajai mergiūkštei iš atminties nedingo, tad velsietė spoksojo į bjaurybę ir galvojo, ką reikėtų daryti dabar. Kaip dar ją pamokyti, kad pagaliau susivoktų esanti dėl visko kalta?
Elliw niekaip negalėjo suprasti, kodėl ta bjauri mergiūkštė taip supyko. Ir dar kažką šūkauja! Ak, ji tikrai buvo labai bjauri. Kol ji ten rėkavo, velsietė nuėjo prie stalo, ant kurio nebuvo teleskopo, ir susirinko kažką. Nė neįsivaizdavo, kam tie daiktai reikalingi, bet jeigu ji yra pamokoje, vadinasi, reikia mokytis. Šiaip ar taip, Elliw - gera mergaitė.
- Tai tu kalta! - vėl suriko priėjusi prie ne neLiucijos. Jau norėjo pastatyti ant stalo teleskopą, tačiau išsigando, kad bjaurioji mergiūkštė gali ką nors prietaisui padaryti. Ne, didžiausios brangenybės gyvybe rizikuoti tikrai negalima! Užtat galima ir reikia tą bjaurybę gerai pamokyti. Norėjo trenkti teleskopu į galvą (kad visai neseniai tą padarė, jau buvo pamiršusi), tačiau neprisiminė fakto, kad prietaisą laiko rankoje. Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad velsietė užkliudė stalą. Laimei, keisti dalykai, kuriuos ji laikė antroje rankoje, išliko sveiki ir gyvi. Apie stalą to pasakyti, deja, nebuvo galima: jis subyrėjo ir nudribo tiesiai ne neLiucijai ant kojų. Elliw neprisiminė, kodėl norėjo pamokyti tą bjaurią mergiūkštę, tačiau dabar jautėsi visai patenkinta. Dar trukdys ji čia gyventi!
- Tu ne neLiucija! - atsargumo dėlei priminė velsietė ir nešina teleskopu nužygiavo iki artimiausios laisvos vietos ir ten sėkmingai atsisėdo ant kėdės. Prietaisą pasistatė šalia.
Teleskopas stovėjo ant stalo.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 236
 • Taškai: 106
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
     Padariusi savo išvadą, kad ežerą pasiekti galima daug paprasčiau, negu rizikuoti kažkokiu burtažodžiu, kuris, bala žino, ar tikrai pasiseks - o jei ne, kas žino, kokios bus pasekmės? - Nikolė jau norėjo apie ją pranešti profesorei, tuo pačiu ir pareikšti, kad ji nebeketina keliauti burtais, tačiau savo tikslą įgyvendinti, eilinį kartą, sutrukdė pats Velnias Žmogaus Pavidalu! Parvirtusi ant žemės su lazdele vienoje rankoje ir su plaukais - kitoje, rožinių plaukų savininkė, visa laimė, nesulaužė ir nesudaužė nei vieno, nei kito. Tačiau, kad išliko pati sveika, negalėjo garantuoti - baisiai jau skaudėjo nugarą, lyg ant kokios aštrios stiklo šukės būtų užkritusi. Stalo liekanos skaudžiai prispaudė Varno Nago mokinę prie žemės, tačiau atkėlusi stalo liekanas nuo savęs, Parker pašoko nuo grindų visa virdama pykčiu ir nusidažiusi raudonai - nuo plaukų galiukų iki pat kojų pirštų - ir nukreipė lazdelę į netoliese stovintį Velnią Žmogus Pavidalu. Ilgai pagalvojusi, kokį burtažodį panaudoti, galiausiai suriko:
     - Expelliarmus!
     Kaip nekeista, Velnio Žmogaus Pavidalu rankose nebuvo jokios lazdelės, tik nuolatinis draugas - astronomijos prietaisas, taigi kerams išmušus teleskopą klastuolei iš rankų, Nikolė sugavo prietaisą ore, jam dar nespėjus pasiekti žemės. Tuomet, vis dar virdama pykčiu, apsigręžė ir išdūmė pro duris, taip ir pamiršusi pranešti profesorei, kad keliauja prie mokyklos ežero. Skubėdama koridoriais, rankose laikydama žvaigždžių stebėjimo prietaisą ir plaukus, o lazdelę - kišenėje, metamorfmagė galiausiai pasiekė laukines duris ir, jas pravėrusi, nuskubėjo tekina prie ežero, ketindama paleisti teleskopą į vandens telkinio vidurį.
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 903
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pirmoji AB pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Ta bjauri mergiūkštė! Kodėl ji negali tiesiog išnykti iš šio pasaulio ir pagaliau palikti Elliw ramybėje? Tik ji kalta, kad viskas taip nesiseka! Velsietė neprisiminė, kas tiksliai nesisekė, tačiau vien jau tai, kad ji nežino, kur yra, gerokai skaudino.
Tarsi to būtų maža, jai iš rankos staiga išnyko teleskopas! Klastuolė pradėjo panikuoti.
- Mano teleskopas! - garsiai suriko ji bandydama suprasti, kas čia galėjo atsitikti. Kaip prietaisas galėjo tiesiog išnykti? Netrukus viskas paaiškėjo - didžiausia brangenybė buvo ne neLiucijos rankose! Panika patrigubėjo: dabar jos prietaisas tikrai neliks sveikas! - Atiduok mano teleskopą!
Vis dar laikydama rankose kažkokius neaiškius daiktus rankose Elliw išlėkė iš klasės (ji buvo klasėje, ar ne) ir nukurnėjo paskui bjauriąją mergiūkštę. Neįsivaizdavo, kur ta bjaurybė eina, tačiau viena buvo aišku: ją reikia kuo greičiau surasti ir gerai pamokyti. Kelis kartus nusivertusi ant žemės beveik pametė ne neLiuciją iš akių, jau ir pamiršo, kodėl skuodžia jai iš paskos, tačiau viena buvo aišku: ji privalo sugauti tą bjaurią mergiūkštę ir… Na, padaryti kažką.
Pagaliau prisiartinusi prie ne neLiucijos Elliw garsiai suriko:
- Tai tu kalta!
Neprisiminė, kodėl taip yra, tačiau žinojo esanti visiškai teisi. Kai pamatė, kad bjaurybė rankose laiko teleskopą, viskas paaiškėjo. Velsietė be galo supyko ir priėjo prie ne neLiucijos.
- Tai mano teleskopas! - rėžė velsietė ir čiupo už prietaiso. Būtinai reikėjo jį atsiimti iš tos bjaurybės. Ką gali žinoti, ką ji padarys!
Supykusi klastuolė šveitė rankose laikytą kažkokį lapelį ir plaukus į ežerą. Dabar jai reikėjo, kad rankos būtų visiškai laisvos, tad skubiai ir antrąja sugriebė teleskopą. Pradėjo plėšti jį ne neLiucijai iš rankos nuoširdžiai tikėdamasi, kad bjaurioji mergiūkštė įdribs į vandenį. Be teleskopo, žinoma.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko