0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 65
Pamokos tema: prakeikimų panaikinimo ritualas

Nuo tos pamokos su tamsūnais prašvilpė pora savaičių. Ir šiandien viskas turėjo būti paprasčiau. Nors, dievas žino, ką nepatyrę mokiniai gali prisidirbti. Ir tas buvo negerai, mat Senkleris buvo klaikiai pavargęs.
Aišku, kas gi dėl to kaltas? Žinoma jis. Penktadienį Auris pasiruošė pamokai o tada visam savaitgaliui išrūko su savo draugeliais į kažkokias žiemos žaidynes.
Tie asmenys buvo paprasčiausi žiobarai, su kuriais vykti jis susitarė dar rudenį. Sutiko juos mieste, o tie pasiūlė žiemą prisijungti. Auris sutiko.
Taigi, šį savaitgalį nuo pat penktadienio vakaro, praleido beprotiškame rate. Vakare triukšmingas baliukas, paskui šeštadienį teko trenktis ten, kur vyko tos žaidynės. Po to pašventimo tai buvo gana sudėtinga. Žodžiu, tą dieną, jie slidinėjo, važinėjo motorinėmis rogėmis ir panašiai. Tokios ten ir žaidynės. Bent jau jų komanda tai tikrai ten tiesiog kvailiojo. Na o paskui vėl atėjo laikas linksmybėms ir mokyklon jis grįžo tik paryčiu.
Dabar, pirmadienį, Senkleris sėdėjo pamokoje, kurios labai nenorėjo vesti. Norėjo kristi į lovą ir miegoti kiaurą parą.
Ant jo stalo stovėjo dėžė su muzikos instrumentais, kiti, didesni buvo įdėti dėkluose, ir stovėjo atremti į stalą. Kaip čia dabar atidėjus tą pamoką truputį? Svarstė jis. Puiku, reikia duoti jiems teorinį klausimą, taip gausiu minutėlę ramybės. Juk tikrai nieko negalėtų nutikti per teorinę dalį ar ne?
- Sveiki, - Vangiai pasakė Auris.
- Šiandien mokysimės kaip reikia panaikinti prakeikimus. Šie bus paprasti, nepavojingi. Jums reikės atlikti ritualą ir panaikinti prakeiksmą. Apie jį papasakosiu vėliau. Kaip matot čia pilna muzikos instrumentų, kurie ir yra užkeikti. Prakeiksmas sklinda tada, kai instrumentu yra grojama, o ne iškart jį palietus.  Tokie prakeikimai, kurie užvaldo žmogų tik palietus daiktą yra pavojingesni ir juos panaikinti sudėtingiau. Tarkim, toks daiktas buvo senas vėrinys, kadaise pardavinėjamas Bordžino ir Berko krautuvėje. Tam, kad panaikintumėte prakeikimą reikia ne vien burtų lazdelės. Tam reikia daugiau daiktų, tarkim žvakių. O dabar jūsų užduotis. Pasakykite ar tiesiog pamėginkite atspėti daiktus ar įrankius, kurių reikia atliekant ritualą. Žvakių jau galit nebeminėti.
Viskas. Dabar, jei kas nors kalbės aš ramiai galėsiu numigti. Ak ne, reikės klausytis. Bet vis tiek geriau, nei praktinė dalis, kai amžinai reikia būdrauti.

Sugalvokite po vieną daiktą reikalingą prakeiksmams panaikinti. Daiktai negali kartotis.
Pamoką pratęsiu sausio 13 dieną.
Jei kas neaišku ar šiaip Reikia kokios nors Aurio reakcijos rašykit žinutę.


*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • III kursas
 • *
 • 185
 • Taškai: 90
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
  Henrieta sėdėjo apsigynimo nuo juodosios magijos klasėje. Pamoka su tamsūnėmis buvo tikrai įdomi ir grifė tikėjosi, kad ši pamoka taip pat bus įdomi. Tačiau šįkart mergina atėjo ne tik mokytis. Reikėjo sužinoti, kaip atsikratyti Vendigo, o ko daugiau būtų galima klausti nei apsigynimo nuo juodosios magijos profesoriaus. Tačiau reikėjo paklausti lyg iš netyčių, lyg trečiakursė nebūtų turėjusi nieko bendro su demonais.
  Profesoriui pranešus pamokos temą, Henrieta kiek nustebo. Nejau tikrai galėjo taip pasisekti, kad tą pamoką, kai ji planavo paklausinėti apie demono nusikratymą, bus kalbama apie prakeiksmų nusikratymą? Atrodo taip. Išklausiusi ką pasakoja profesorius ir išgirdusi teorijos klausimą grifė pakėlė ranką. Iš pradžių reikėjo atsakyti į teorijos klausimą.
- Atliekant ritualus dažnai reikia žinoti specialius užkalbėjimus, kad pavyktų pašalinti prakeiksmą. - tarė Poter.
  Nutilusi trylikametė klausėsi kitų mokinių atsakymų. Mergina norėjo sulaukti kol Auris pradės pasakoti kaip reikės atkerėti užkeiktus daiktus. Tuomet bus puiki proga įsiterpti su klausimu apie Vendigo ir nesukelti įtarimų. Tad ramiai sėdėdama Henrieta laukė kol profesorius ims aiškinti praktikos darbą.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 429
 • Taškai: 164
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Teleskopas stovėjo ant stalo. Šalia stalo ((ant grindų)) stovėjo ir mergaitė trumpais rudais plaukais ir atidžiai žvalgėsi. Elliw, kuri ir buvo ta mergaitė, puikiai prisiminė turinti dar du teleskopus. Deja, ji nė neįsivaizdavo, kur galėtų juos rasti. Ar buvo galima tikėtis, kad jie yra šioje klasėje? O ar ji iš viso klasėje? Ko gero, taip, nes kažkoks pirmą kartą gyvenime matomas žmogus ir vėl kažką pliurpė, o aplinkui ją buvo nemažai visokių bjaurių ir nebjaurių mergiūkščių, kurios galbūt buvo mokinės.
Kadangi Elliw buvo gera mergaitė, ji nuoširdžiai stengėsi klausytis, ką šneka tas pirmą kartą gyvenime matomas žmogus. Sekėsi sunkiai, mat ištarti žodžiai iš karto išnykdavo iš atminties. Vis dėlto velsietė atkakliai stengėsi. Ji žiūrėjo į tą žmogų ir bandė suprasti, ko jis nori. Deja, netrukus pamiršo, kodėl į jį žiūri, tad nusisuko ir pažvelgė į teleskopą. Panašu, kad jis vis dar buvo sveikas, kas labai pradžiugino. Gyvenimas iš karto tapo geresnis. Kaip galima gyventi be teleskopų? Tada turėtų būti siaubingai liūdna, ar ne? Taip, be astronomijos prietaisų viskas tampa tiesiog siaubingai beprasmiška.
- Teleskopas! - garsiai suriko Elliw, nors nebuvo tikra, kodėl tai sako. Ar gali būti, kad tas keistas žmogus paklausė kažko apie astronomijos prietaisus? Ar tai įmanoma?! - Reikia juo trenkti... Taip, reikia stipriai trenkti!
Elliw nusišypsojo. Buvo visiškai tikra, kad atsakė į klausimą teisingai. Tiesa, ji nebuvo visiškai tikra, kad tas klausimas iš viso buvo. Tačiau vis tiek žinojo atsakiusi teisingai, kas dar kartą įrodė, kad ji yra gera mergaitė.
Teleskopas stovėjo ant stalo ir buvo visiškai sveikas. Ji visai neseniai pasakė kažką protingo (nors jau neprisiminė, ką). Argi gyvenimas ne nuostabus?
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai: 76
Klastuolė išklausė teorinį klausimą. Ji (beveik) idealiai priisiminė kelis daiktus kurių reikėjo prakeiksmų paneikinimo ritualui. Klastuolė netrumpai užtruko kol išsirinko kurį daiktą paminės. Klastuolė kiek palaukusi pakėlė ranką ir gavo teisę kalbėti.
- Reikia į puodelį pripilti magiškosios kavos pupelių. Tada uždegti ir įstatyti arbatinę žvakę. Taip bus tinkamas kvapas prakeiksmų panaikinimo ritualamd atlikti. - klastuolė kaip visada atsakyma beveik išrėkė (tikrai gana (labai) garsiai). Atsakiusi klastuolė atsisėdo. Ir laukė ką kiti pasakys. Klastuolė išklausė kelis atsakymus. Elliw mano, kad reikia teleskopo! Tikiuosi, kad tai netiesa. Galvojo klastuolė. Klastuolė niekada nesuprato teorijų prasmės. Tegul paaiškina ir iškart praktika. Vėl galvojo klastuolė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 681
 • Taškai: 205
Dori sėdėjo apsigynimo nuo juodosios magijos pamokoje ir žiopsojo į Aurį. Šis atrodė kažkoks be nuotaikos, pavargęs, na, ne toks kaip įprastai atrodydavo pamokose. Pamokų metu Senkleris elgdavosi gana energingai ir entuziastingai, o šiandien jis priminė Matthew, tartum vesti pamoką jam būtų begalinė kančia. Siaubas, ar tikrai Hogvartso mokiniai tokie siaubingi? Kad per kelis mėnesius gali išvesti suaugusįjį iš proto ir jo gyvenimą paversti skandinimu stikliuke, bokale arba taurėje bandant pamiršti mažuosius siaubūnus? Tikiuosi, Auris nepradės nesaikingai gerti, kaip didžioji dalis Hogvartso profesorių, galvoje pasigirdo žodžiai. Galbūt jie visi dėl to ir geria, kad tikrai mes esam baisūs neklaužados, mintyse pridūrė. Gal ir Gloria kažkada buvo idėjų kupina jaunoji profesorė, o vaikai sugadino jai gyvenimą?
Tačiau šiuos Mendel svarstymus pertraukė klausimas, kurį ką tik uždavė profesorius. Nieko negalvojusi Dori pakėlė ranką ir prabilo:
- Manau, kad tai galėtų būti veidrodis, nes veidrodis yra dažnai naudojamas įvairiuose ritualuose. Sakoma, kad veidrodis turi tam tikrų galių ir kad jis net yra kaip vartai į anapusinį pasaulį. Veidrodis fiksuoja ir saugo prisiminimus, energetiką ir panašiai. Tai itin stiprus daiktas, kaip ir žvakė, todėl tikriausiai praverstų panašiuose ritualuose.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • II kursas
 • *
 • 94
 • Taškai: 170
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
  Niūrus pirmadienio rytas tikrai nebuvo pati tinkamiausia akimirka apsigynimo nuo juodosios magijos pamokais, tuolab, kad dangus tądien atrodė toks bespalvis, o vėjas švilpavo ir atgrasydavo visus norinčiuosius išeiti į lauką. O ką jau kalbėti apie praeitą pamoką... Vos prisiminus tamsūnes Melody nejučia krūptelėjo. Per prieš pora savaičių įvykusią pamoką apie tamsūnes, tamsiaplaukė taip pat buvo nekokios savijautos, o tamsūnes tądien tik dar labiau pablogino dieną. Taip ko gero bus ir šiandien... Tyliai atsidususi mergaitė pakėlė akis. Prieš akis ir vėl tauškė kažkoks naujasis šių metų apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius ir regis jam taip pat ši diena nebuvo viena tinkamiausių pamokai...
  Vos išgirdus pirmuosius profesoriaus žodžius Melody susidarė nuomonę, jog ir ši pamoka bus niekam tikusi ar gal net nuobodi. Jei būtų koks penktadienis, tada pamoka gal ir būtų nors kiek naudingesnė, tačiau tądien tai tebuvo laiko švaistymas... Ausis pasiekęs teorinis klausimas kiek pagyvino grifiukę ir ši, kol dar neužmigo šioj pamokoj, nusprendė pasinaudoti proga uždirbti grifams pora taškų.
- Mano nuomone, prakeiksmams panaikinti turėtų būti naudojami septyni kauliukai,- atsakymas nuskambėjo neužtikrintai ir išties labai kvailai, tad grifė nedelsiant patikslino savo atsakymą. – Būtinai septyni, specialiai įvairiems ritualams, užkeikimams ar atkeikimams naudojami magiškieji kauliukai, išraižyti įvairiais keistais ir nesuprantomais simboliais.
  Deja atsakymas vis tik skambėjo ganėtinai kvailai, tačiau aiškiau paaiškinti antrakursė nepajėgė. Tiesa, tai buvo spėjimas, tačiau kažkokia nuojauta ir žinojimas viduje pranešė, kad tai ką Melody pasakė buvo grynų gryniausia tiesa. Apie magiškuosius ritualų kauliukus mergaitė mažai ką težinojo. Galbūt nebent tai, kad jie labai galingi, o blogai panaudojami, net- pavojingi. Sukryžiavusi pirštus tamsiaplaukė meldė, kad profesorius užskaitytų jos atsakymą ir grifė pelnytų dar porą taškų savo koledžui.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 65
Tik uždavęs tą klausimą Auris patogiai atsilošė kėdėje ir užmerkė akis. Trumpam. Pagalvojo. Bet, kai pajuto, jog ims ir užsnūs prieš visą klasę staigiai atsisėdo tiesiai ir pasistengė išties atidžiai klausytis ką jie ten sako.
Ir greit nuotaika dar labiau apniko. Klasėje buvo Elliw. Viskas, poilsiui galas. Pagalvojo. Bet mergaitė nieko neiškrėtė. Bet jos atsakymas. Teleskopas. Ir prie ko čia da... Ir staiga jis prisiminė vieną ritualą, kuriame tikrai buvo naudojamas teleskopas. Miegus galutinai išblaškė mokinė, kuri užklykė savo atsakymą per visą klasę. Auris nusprendė nekreipti į šitą kvailystę dėmesio. Nusibos ir nustos klykaut. Nusprendė jis.
- Panele poter žinoma, kad reikia užkalbėjimų. Panele Goff, jūsų atsakymas irgi teisingas. Yra toks senas ritualas, vadinamas žvaigždžių gaudymu. Yra žmonių, kurie tiki, kad vėlai naktį reikia išeiti laukan ir teleskopu sudaužyti veidrodį. Žinoma naktis turi būti tokia, kada įvykdytas prakeiksmas. Turiu galvoj žvaigždžių padėtis turi būti identiška tai, arba mėnulis turi būti tokioje padėtyje, kaip buvo atliekant prakeikimą. Tikima, kad tai susilpnina dangaus kūnų energiją. Beje, neabseinama be užkalbėjimų. - Auris net pagyvėjo pasakodamas visą tą reikalą. Miegai išlakstė.
- Panele Forrm, taip pat teisingai. Panele Mendel, taip,  žinoma. Veidrodžiai naudojami daugybėje ritualų. Ir panele Moondragon, ko taip nedrąsiai? Septyni ritualų kauliukai irgi labai svarbūs. Ypač todėl, kad septyni. Juk tai galingiausias magiškas skaičius. Taigi visi gaunat po du taškus.
Po galais, užsikalbėjau kaip visada. Bet jam patiko jiems ką nors pasakoti.
Auris mostelėjo lazdele į spintą ir iš jos išlėkė dėžė su pačiais įvairiausiais daiktais,reikalingais ritualams panaikinti. Ten buvo žvakių, veidrodėlių, vaško gabalų, molio, stiklinių indelių, kavos pupelių, buteliukų su vandeniu, ritualinių kauliukų ir taip toliau. Dėžė trinktelėjo ant stalo. Tada jis greitai išdalino mokiniams senas storas knygas, tai nebuvo mokykliniai vadovėliai.
- Dabar ateikite prie mano stalo ir pasiimkite po vieną muzikos instrumentą. Galite imti arba didesnį, kuris yra dėkle arba mažesnį iš dėžės. Jei taip netyčia jums kils noras pakariauti iškart sakau, kad muzika paveiks tik žmogų grojantį instrumentu laikomu rankose. Todėl nieko neapsimoka daryti. Prakeikimai, kurie paveiktų visą šią klasę yra labai sudėtingi ir iš pradžių reikia išmokti panaikinti paprastesnius. Atsiverskite tryliktą šios knygos puslapį ir pirmyn. Ritualas aprašytas knygoje. Viską darykit pagal instrukcijas. Turite būti susikaupę, nes netyčia galite čia prikviesti visokių dvasių. O to geriau nereikia padaryti. - Atrodo paminėjau viską. Pagalvojo jis.


Pirmame poste parašykite kaip prieinate prie Aurio stalo ir pasiimate instrumentą. Parašykite ar ėmėte iš dėžės ar tiesiog dėkle. Po šiuo jūsų postu mėlynai parašysiu koks tai instrumentas ir kas būtų juo pagrojus. O tada jau sugalvokite savo ritualą, jo eigą ir rašykite kaip viską darote. Ritualas nebūtinai turi pavykti, gali nutikti ir kas nors nenumatyto. Kaip visada jei kyla neaiškumų ar šiaip reikia kokios nors Aurio reakcijos rašykit.
Bent trys postai pamokoje.
Pamoką uždarysiu sausio 23 dieną.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 681
 • Taškai: 205
Nieko sau, mintyse galvojo Dori, pagaliau Elliw pataikė ir teleskopas išties gali būti naudojamas tam tikrame rituale, užbaigė mintį. Klastuolė įdėmiai klausėsi profesoriaus kai jis pasakojo apie ritualą su teleskopais ir pagalvojo, kad galbūt vertėtų padovanoti Elliw dar vieną astronomijos prietaisą? Na, juk ji vis tik laimėjo Hogvartso sniego žaidynes. Tik iš kur mergaitei teleskopą gauti? Dar niekas nebuvo aišku dėl Mendel finansinės padėties, o tasai teleskopas juk kainavo pinigus. Bandysiu kur nors pavogti, ir vėl mintyse ėmė svarstyti žaliaplaukė. O jeigu pavogčiau iš pačios Elliw ir jai padovanočiau, ar ji suprastų? Tikriausiai ne, svarstė toliau.
Tačiau tokius Dori svarstymus ir vėl pertraukė Auris, kad mokinė net ant jo pyktelėjo, tačiau susizgribo esanti ne kur kitur, o pamokoje. Ką toliau, po teleskopų, šnekėjo Senkleris, Dori, deja, nelabai ir begirdėjo, tačiau pamatė, kad klasėje kilo nedidelis šurmuliukas, nes mokiniai ėmė stotis ir eiti profesoriaus link. Mendel, kad nebūtų balta varna, taip pat pakilo nuo suolo ir atsistojo į eilutę. Eilei trumpėjant ji pastebėjo, kad mokiniai grįžta į savo darbo vietas su muzikos instrumentais. Tuomet kažkur galvoje sukirbėjo migloti prisiminimai, kad Auris dar pačioje pamokos pradžioje kalbėjo apie užkeiktus muzikos instrumentus. Per daug nesigilindama Klastūnyno trečiakursė iš kažkokios dėžės pagriebė pirmą pasitaikiusį instrumentą.

Fleita. Ant kurios parašyta, kad ja užgrojus kiltų noras visiems pasakyti savo paslaptis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 dienas sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai: 76
Klastuolė negalėjo patikėti, kad vienam senam prakeikimo pašalinimo ritualui tikrai reikėjo teleskopo. Na, bet ką padarysi. Klastuolė tikėjosi, kad tas keistas apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius nelieps išbandyti šio (turbūt velniškai seno) atkeikimo. Klastuolė išklausė praktiką. Ši klastuolei atrodo truputį įdomesnė nei praktika. Bet tai nereiškia, kad profesorius yra normalus. Galvojo klausydama Erka. Klastuolė tingėjo (labai tingėjo) dirbt, bet nusprendė vis dėlto darbą atlikti (aišku neįdedant pastangų). Klastuolė nuėjo prie profesoriaus stalo. Ir ilgai negalvodama pasirinko instrumentą iš didžiausio dėklo kokį ji tik matė. Kam čia su tais mažais vargti! Mintyse rėkė klastuolė. Pasiėmusi instrumentą nuėjo atgal į savo vietą.

Kontrabosas. Ant jo parašyta, kad juo užgrojus apims smarkus troškulys.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 dienas sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 681
 • Taškai: 205
Instrumentas, kurį prigriebė Dori, buvo fleita. Trečiakursė neskubėdama nupėdino atgal į savo darbo vietą. Kažkodėl dirbti ji šiandien kuo toliau, tuo labiau nebuvo nusiteikusi. Tingėjo. Žaliaplaukė jautė, kad kažkas jai darėsi. Visų pirma, ji ilgą laiką nesirodė ateities būrimo pamokose. Vis dažniau nepadarydavo namų darbų, o dabar, sėdint mokyklos suole, kartais vis sunkiau išeidavo susikaupti.
Tokiam tinguliui atakuojant Klastūnyno mokinę jos lūpose kažkodėl pasirodė šypsnis ir ji sukikeno. Per daug apie nieką negalvodama Mendel ėmė ir sugrojo fleita. Iškart pajuto savyje itin keistą jausmą, artėjo noras bendrauti, kalbėti. Tada galvon toptelėjo mintis, kad muzikos instrumentai juk užkerėti. Ėmusi apžiūrinėti fleitą ir ant jos perskaičius, kad užgrojus užeis noras visiems sakyti savo paslaptis, Dori perbėgo šiurpuliai per kūną.
Tačiau ji negalėjo nieko su savimi padaryti. Net nepajuto, kaip padėjo fleitą ant stalo ir buvo nunešta savo kojų prie profesoriaus. Kodėl būtent prie jo? Juk buvo parašyta, jog norėsiu papasakoti visiems, o kojos veda prie jo, mintyse pagalvojo. Dori taip norėjo jam pasakyti, kad žino, jog jis yra naudojęs nukryžiavimo užkeikimą. Dėl apgriuvusios Hagrido trobelės, ji privalo jam tai pasakyti! Tačiau kiti mokiniai galėjo pamatyti, kad Mendel Senklerį pažinojo šiek tiek daugiau nei jie. Tai būtų nelabai gerai, ar ne? Todėl pasilenkė prie jo arčiau ir krizendama į ausį sušnibždėjo:
- Aš apie tave kai ką žinau, Auri, - dėl sodo nykštukų, kaip Dori ėmė juokas! - Aš apie tave kai ką žinau, - linksmai ir labai tyliai toliau gyrėsi mergaitė.
Galiausiai ji atsitraukė šiek tiek atokiau ir visa išsišiepusi, žibančiom akim ėmė vėpsoti į raudonplaukį. Tačiau kažkur viduje dar buvo sveiko proto. Jis bandė paprotinti Dori, kad bus labai negerai, jeigu ji prasipliurps Auriui. Tokiu atveju Mendel rizikuotų susipykti su Alanu. Bet žaliaplaukė taip norėjo ką nors papasakoti!
- Juokauju, - ir toliau krizendama vėl prabilo. - Iš tikrųjų tai norėjau kai ką pasakyti apie Matthew, - ir vėl ėmė šnibždėti. - Ar tu žinai, kad...
Tylėk, kvaiša! Tylėk, ir rėkė, ir maldavo balsas Dori mintyse. Privertė suklusti. Ji su tuo noru išpliurpti dalykus, kurių kitiems nevalia pasakoti, labai stipriai kovojo.
- kad jis nemoka kerėti, - pabaigė sakinį.
Šaunuolė, pagyrė save mintyse Mendel. Niekas neturi žinoti, kad Matthew įsivaikinęs Deoiridh. Bet... bet gal pasakyti jam... ar pasakyti?
- Žinai ką? - vėl prabilo, tačiau tyliai, stengdamasi, kad girdėtų tik Auris. - Ar tu žinai, kad aš esu naudojusi žudymo užkeikimą?
O tada atsisukusi į visus kitus garsiai suriko:
- Aš pusryčiams galiu suėsti keturis lietinius blynelius su šokoladu, o vaidinu, kad telpa tik du!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 dienas sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • IV kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 45
Po praeitos pamokos Alrisa, žinoma, nė nenorėjo pagalvoti apie Apsigynimą nuo juodosios magijos. Iki dabar po kūną lakstė šiurpuliukai, prisiminus, ką ten patyrė. Vylėsi kuo greičiau tai pamiršti, tačiau net ir po kelių savaičių vaizdiniai iškildavo lyg tikri. Todėl vienintelė priežastis, kodėl ji vėl nusprendė čia apsilankyti, buvo nepasotinamas smalsumas. Net keista, kad neatsivedė savo mielojo Yuno, su juo būtų buvę žymiai smagiau. Bet dabar, sėdėdama kažkur gale, pastebėjo Elliw, tą neprilygstamą bjaurybę. Tad klastuolė netikėtai apsidžiaugė drauge neatsitempusi augintinio - kas žino, kas būtų atsitikę, susitikus tiems dviem. Nesinorėjo net galvoti, ką teleskopininkė galėtų padaryti nekaltam šiknašaudžiui pliurziui. Kol ketvirtakursė ramiai mąstė ir kramsnojo sausainį, teorinė dalis beveik neprailgo. Šlykštynė vėl rėkė kažką apie trankymą teleskopu (tuoj aš tau pačiai užtvosiu), netgi išgirdo Dori balsą. Tačiau susidoroti su Elliw šįkart atrodė svarbiau.
Ryžtingai nužingsniavusi prie profesoriaus stalo, Alrisa permetė akimis instrumentų dėklus, spręsdama, kuris geriausiai įkūnytų ginklą. Didelis netiko - sunku pakelti, mažas - nepadarys daug žalos, todėl pasirinko vidutinį. Ji nebuvo apsisprendusi, ar verta išimti instrumentą:
-Ech, bet kam tiek vargintis dėl tos kvaišos? - tingiai paklausė savęs juodaplaukė ir priėjusi taip smagiai užvožė mergiotei per makaulę, kad kažkas viduje net trakštelėjo.


Smuikas. Ant jo parašyta, kad užgrojus kiltų noras šokti be sustojimo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai: 76
Klastuolė pasiėmė kontrabosą nors tiksliai nežinojo kodėl. Greičiausiai todėl, kad jis buvo didžiausias kokį tik Erka matė ant profesoriaus stalo. Klastuolė iš lėto apžiūrėjo kontrabosą. Ant jo buvo parašyta, kad juo užgrojus apims labai stiprus troškulys. Klastuolei pasidarė juokinga. Tikrai! Nuostabu troškulys! Mintyse mąstė klastuolė. Klastuolė nepagalvojusi ėmė ir užgrojo šiuo kontrabosu. Staiga ją apėmė žiaurus troškulys. Klastuolė nusprendė atsigerti, bet tada troškulys pasidarė dar stipresnis. Ir kaip profesorius galėjo sugalvoti tokią kvailą praktiką. Negalėjo suprasti klastuolė. Klastuolė norėjo atsigerti dar, nes kai atsigerdavo bent minutei troškulys aprimdavo, bet po to jis dar labiau sustiprėdavo.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

 • I kursas
 • *
 • 11
 • Taškai: 16
Nelannai labai trūko miego, ji jautėsi tokia pavargusi, kad nedaug trūko, jog būtų visai neatėjusi į pamoką. Nors ir buvo pažadėjusi sau, kad vos atvykusi į Hogvartsą ji ims stropiai mokytis, bet šiandien jai visiškai nebuvo noro tą daryti. Tikriausiai dėl to pirmąją pamokos dalį ir tiesiog prasėdėjo vangiai ir nieko nedarė. Bet dabar jos katino akimirkos baigėsi - profesorius uždavė praktinę užduotį. Na kodėl dabar ta prakeikta praktika reikalinga? Negalėsiu toliau snausti, teks kažką daryti. Ji bandė sau įteigti, kad kiekviena teorinė informacija, ir tuo labiau - kiekviena praktika jai išeis į naudą. Tačiau tai nepadėjo. Šį kartą niekas jos nemotyvavo dirbti.
Nuėjusi prie profesoriaus stalo klasės priekyje, Nelanna iš dėklo pasiėmė instrumentą ir grįžo į savo vietą. Ir ką gi man su juo dabar veikti?, pamanė mergaitė ir nusižiovavo.

Gitara. Ant jos parašyta, jog ja užgrojus kiltų siaubingas niežulys ir atrodytų, kad visur knibžda vabalai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 65
Tie mokiniai tikriausiai žino kada aš noriu ramybės ir tada jiems būtina išsidirbinėti. Siuto Senkleris. Kas šovė Mendel į galvą? Kaip ji galėjo iškrėsti tokią kvailystę?
Paėmusi fleitą, priglaudė ją prie lūpų ir...
- Ne! - Šūktelėjo Senkleris, bet jau buvo per vėlu. Ji guviai pašoko, akys spindėjo. Mergaitė prilėkė prie jo stalo ir tylomis ėmė kalbėti. Žino mat... Senklerį net juokas suėmė.
- Taip, tuojau galėsi būti mano metraštininkė. - Taip pat tyliai pasakė jis. Kodėl delsė ir neatkerėjo jos iškart? Buvo labai įdomu ją stebėti, mat Dori stengėsi nekalbėti kas užeina. Jeigu čia juodu būtų dviese, gal jis leistų jai pačiai įveikti užkeikimą, bet tikrai ne dabar.
Herbologas nemoka kerėti. Aš žinau, kas to nežino? Aš gi ne be naujas čia. Bet kaip Hogvartsas nusirito siaubas... Kaip galima priimti tokius... Auris sustabdė šias mintis, vėl prasideda. Pyktelėjo ant savęs. O Dori kalbėjo toliau. Jis sustingo. Ką ji panaudojo?
Jis mostelėjo lazdele į spintą ir iš jos išlėkė buteliukas. Tuo tarpu kažkas garsiai pokštelėjo. Ir Auris pamatė, kad viena Klastuolė rėžė savo instrumentu Elliw per galvą. Čia dabar kas?
Vaikinas ėmė skubėti. Dori šaukė apie savo valgymo įpročius. Gal jis net būtų pasijuokęs, bet juokinga nebebuvo. Tada išgirdo skambant dar vieną instrumentą. Kas jiems su galva negerai? Tylomis ėmė berti atkeikimus, buteliuką įbruko Dori į ranką.
- Išgeri tuojau pat. Ir atsimink, kad visą šią dieną gali užeiti noras paplepėti. Ir jeigu taip bus, nugerk gurkšnį iš buteliuko. Dabar išgerk tik tris gurkšnelius. Ir dar man pasiaiškinsi dėl žudymo užkeikimo. Tuojau sugrįšiu. - Tylomis pasakė. Reikėjo atkerėti ir kitą mergaitę, kuri sugalvojo save užkeikti. Ką dabar priima į Klastūnyną? Siaubinga.
Pralėkdamas pro tą, kuri rėžė Elliw per galvą piktai pasakė.
- Grįžk į savo vietą. Dar kartą pamatau ką nors panašaus, vienu areštu neatsipirksi. - Jei kas jis būtinai pažiūrės kaip Elliw, bet dabar reikia kuo greičiau atkerėti Forrm. Toji rėksnė Forrm tuojau nebegalės be vandens, gers ir gers be sustojimo.
Jis pastatė kitą eliksyro buteliuką ant Erkos stalo.
- Išgerk šitą ir paaiškink, ką tu sau galvoji mergaite?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • II kursas
 • *
 • 32
 • Taškai: 76
Klastuolė išgėrė profesoriaus duotą eliksyrą. Klastuolė tikėjosi, kad jis turės kokį nors žiaurų skonį, bet eliksyras buvo beskonis. Net vanduo turi skonį palyginus su šituo. Gal jis kokį igredientą pamiršo įmest?
- Profesoriau, ar jūs pats virėte šį eliksyrą? - paklausė klastuolė. Ir pagalvojo. Užsigalvojo tikrai tikrai netrumpai.
- Jei taip tada abejoju ar išvirėte eliksyrą teisingai! - besijuokdama tarė klastuolė. Klastuolė rankose turėjo lazdelę. Klastuolė gailėjosi, kad azkabanas egzistuoja. Jei azkabanas neegzistuotų iškart į jį paleisčiau nukryžiavimo kerus. Galvojo klastuolė. Ji stipriau suėmė lazdelę ir iškėlė tiesiai prieš profesorių.
- Depulso! - garsiai ištarė klastuolė. Ir klastuolė tikėjosi, kad kerai suveiks ir profesorius pradės tolti. Tikiuosi pavyks atsikratyti. Pagalvojo klastuolė ir tikėjosi, kad profesorius ne tik nutols, bet ir atsitrenks į sieną. Klastuolė laukė kol sužinos ar kerai pavyko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Erka Forrm »