Hogvartsas.LT

Magijos pasaulis => Herbologija => Pamokos => Pamokos => Temą pradėjo: Matthew Turner Gruodžio 18, 2020, 12:30:39 pm

Antraštė: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Matthew Turner Gruodžio 18, 2020, 12:30:39 pm
Artėjančios Kalėdos nereiškė nieko gero. Na, galbūt atostogas, per kurias bus galima pamiršti apie mokinių egzistavimą ir viską, kas yra susiję su darbu Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Deja, iki to laiko, kada bus galima mėgautis laisvu nuo mokinių laiku, reikėjo išgyventi dar vieną pamoką, kuri kažin ar bus daug paprastesnė už pirmąją. Matthew labai nuoširdžiai vylėsi, kad blogiausia visatos mokinė Marlena Ashley Hatfield išgirdo jo draudimą rodytis šiltnamyje, ir bus galima mėgautis bent tam tikra ramybe.
Pamokos vietoje Turner atsirado gerokai prieš susirenkant mokiniams. Reikėjo išdėlioti gerokai ūgtelėjusius augalus į vietas (žinoma, įskaitant ir tuos tris, kuriuos atsargai buvo paruošęs Turner: visada atsiranda pamokų nelankančių mokinių, kurie pradeda mokytis žiemą ar vėliau) ir paruošti kitas reikiamas medžiagas. Laimei, tam pasiruošimui nereikėjo magijos - kas žino, kas tokiu atveju būtų likę iš šiltnamio, jame esančių augalų ir, žinoma, paties profesoriaus.
Mokiniams pradėjus rinktis klasėje profesorius stengėsi į juos nežiūrėti. Kalbant atvirai - labai jau bijojo pamatyti Marleną ir iš karto susigadinti nuotaiką. Ne, geriau jau buvo bent pamokos pradžioje apsimesti, kad viskas gali būti gerai.
- Sveiki visi, - tarstelėjo jis žiūrėdamas į vieną tašką. - Kaip žinote, toliau kalbėsime apie mėlynąįj rugį. Jūsų augalai jau yra gerokai ūgtelėję, tad šiandien tikrai turėsite ką veikti. Vis dėlto pradėsime nuo teorijos. Kaip minėjau per pirmąją pamoką, šie augalai vaisius duoda po maždaug pusės metų nuo sėjos nepriklausomai nuo tada, kada yra pasėti. Kiekvienas porūšis prie šios sąlygos yra prisitaikęs skirtingai. Tad klausimas jums: kokie yra būdai, leidžiantys augalams duoti vaisius bet kuriuo metų laiku?
Turner nutilo ir šį kartą atidžiau nužvelgė mokinius. Panelės Hatfield arba nebuvo, arba jam pasidarė visai negerai su rega.
- Kol kas augalų nelieskite, - pridūrė profesorius ir ėmė (ne)kantriai laukti bent vieno teisingo atsakymo į klausimą.

[Atsakymą sugalvojate, tačiau jis turi būti logiškas. Nepamirškite, kad mėlynasis rugys yra magiškas augalas. Jeigu norite, galite paminėti ir porūšį, kuriam yra skirtas jūsų atsakymas, tačiau šito neklausiau, tad ir taškų už tai neduosiu, užtenka paties prisitaikymo metodo. Pamoka bus pratęsta sekmadienį vakare/naktį.
Savo augalų kol kas neliečiate.]
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Mikasa Sei Yoshitaka Gruodžio 18, 2020, 03:10:05 pm
Na štai ir laukta Kristinos pamoka Herbologija. Kristina kaip visados stovėjo išsišiepusi ir klausė ką sakė mokytojas. Prie grifiukės stovėjo jos augalas, ji svajojo kaip norėtų paliesti. Grifė stovėjo viskas buvo ramu, bet tik pasigirdo Kristinos balsas:
- Padėkite! Padėkiteeee!! Mane kandžioja šita nesąmonė! Aš nieko nepadariau jam, o jis mane kandžioja!
  Bet Kristina žinojo, kad į ją kaip visados niekas nekreips dėmesio todėl susitvarkė pati. Grifų gūžtos mokinė atsiprašė profesoriaus ir toliau klausė ką sakė Matthew.
- Na yra pirmas būdas tai užpilti augalą moliūgų sultimis ir dar ant viršaus paberti grūdų. Antras būdas yra aštuonis kartus užpili vandeniu, papilti sausų pusryčių patepti augalų kremu ir dar užpilti grikių. Visi šie produktai padės užauginti ir žiemą ir rudenį ir pavasarį ir vasarą.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Veronica Spellman Gruodžio 18, 2020, 03:18:46 pm
Herbologija. Kas čia per pamoka? Apie ramunėles? Kam išvis tokios pamokos reikalingos?  Veronikai šiame šiltnamyje buvo nejauku stovėti, ji buvo iš kilnios šeimos ragana nešiodavo elegantiškus rūbus, o kažkokiame šiltnamyje jai buvo žemas lygis. Visa nepatenkinta naujokėlė stovėjo ir klausėsi profesoriaus, dar ji išgirdo savo rėkiančią pusseserę.
- Kas tau yra? Kas su tavim negerai? Tu bent jau klausaisi ką sako mokytojas ar tik darai nesąmones? Išvis tu matei savo uniformą? Visa prilipusi mediena kažkokia, ai čia tikriausiai nuo tavo to nevykusio augalo- garsiai nusikvatojusi prieš visus pasakė Veronika.
- Žinau du būdus, mus raganas mokindavo augalus auginti, kad būtų visais metų laikais tai visados paberti avižomis ir pabarstyti duona. Na, o antras būdas patepti žemę medumi ir taip pat padeda.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: mergaitė123 Gruodžio 18, 2020, 06:12:36 pm
Adelė jau stovėjo antroje herbologijos pamokoje, atrodė, kad mergaitei ši pamoka turėtų patikti, tačiau taip nebuvo. Mokslinčei ši pamoka nebuvo pati nemėgstamiausia, tačiau jeigu galėtų joje mielai nedalyvautų. Deja mergaitė tokio pasirinkimo neturėjo, nes jeigu jos mama būtų sužinojusi apie tokius jos veiksmus, tai ją tiesiog užmuštų. Pirmakursė jau per ilgai užsigalvojo, bet dėkui Dievui spėjo išgirsti užduotį. Žanos jaunesnioji sesuo apsidairė ir palaukė kol žodį tars kiti mokinai. Vis gi nesinori pasirodyti ar pasielgti kaip kokiai beprotei, nors gal aš jau seniai tokia... Išgirdusi kelis atsakymus Adelė palaukė minutėlę ir prakalbo:
- Na, manau, kad pirmasis būdas - Mėlynąjį rūgį galima aplieti septyniais puodeliais, kuriuose yra virintos morkų sultys, o po į to žemę, kurioje jis auga įdėti penkis arbatinius šaukštelius eglės spyglių viralo. Taip padarius Mėlynasis rūgys augtų rudenį ir pavasarį, o norint, kad jis augtų vasarą ir žiemą reikia jį apipilti virintų kopūstų viralu ir tada į žemę, kurioje jis augtų įberti apie aštuonis šimtus moliūgų sėklų.
Mergina greitai nutilo ir laukė kokio nors atsako ar bent žvilgsnio ir profesoriaus. Abejoju, kad jis tars, bet žodelį...
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Žaneta Froz Gruodžio 18, 2020, 09:27:11 pm
Sėdėdama naujoje herbologijos pamokoje, Žaneta jautėsi tarsi pakylėta. Visada mėgo šias pamokas, tačiau dabar ėjo ypač įdomias temas, ne bent jai taip pasirodė. Ir svarbiausia šiose pamokose ypač retai prireikdavo kerų pagalbos. Tai buvo viena iš nedaugelio pamokų kai ji jautėsi stipri ir savimi pasitikinti. Šiandien šios emocijos tik dar labiau sustiprėjo, vien dėl to kaip gerai jai pavyko aną pamoka. Labai savimi didžiavosi be didelių trigdžių atlikusi darbą.
Bet šiandien buvo kita diena, kita pamoka ir greitai nusprendė mesti viską iš galvos ir susitelkusi klausėsi šnekančio profesoriaus. Išgirdusi patį teorinės pamokos dalies klausimą atsakymo nežinojo, bet išgirdusi bendraklasių atsakymus kažką panašaus mintyse atgamino. Todėl, vis dar tvyrant pasitikėjimo savimi emocijai ji nusprendė atsistoti ir išbandyti savo atsakymą:
- Jeigu prieš sodinant sėklą, į dirva įmaišytume seno augalo pelenus, gautume panašų rezultatą - augalas vestu vaisius nepaisant metų laiko. - Žodžius bėrė kaip žirnius į sieną, todėl turėjo sekundei stabtelėti ir įkvėpti. - Senas augalas turėtų būti pats mėlynasis rugys, o senas turiu omenyje, kad jau nebevestu vaisių.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Amelija Harmon Gruodžio 20, 2020, 12:17:10 pm
 Amelijai buvo šalta. Ji visai nenorėjo eiti į pamoką lauke - daug mieliau būtų padėdėjus prie židinio, susisupus į šiltą pledą. Arba bent jau pasėdėtų šiltoje klasėje.
 Nepatenkinta mergaitė paslėpė savo šalančius delnus palto rankovėse. Klausydama profesoriaus (šį kartą jo beveik negirdėjo), Amelija suprato, kad yra labai pavargus. Ir galvą kažko skaudėjo. Amelija pabandė akimis susirasti savo augalą, bet jie visi buvo tokie panašūs... Ai, nesvarbu... Pagalvojus, kad jai reikės kapstytis su šitais augalais mergaitė nusipurtė - net pradėjo galvoti, kad praktikos neatliks. Vis dėl to jos sąžinė neleido taip pasielgti, todėl Amelija tik įkišo rankas, kurias greičiausiai tuoj teks šaldyti dirbant, į kišenes.
 Amelija klausė ką kalba kiti mokiniai nebandydama sugalvoti atsakymo pati - buvo per daug pavargusi, kad tai darytų. Bet smegenys, pasirodo, vis tiek nesiteikė sustoti ir greitai jau buvo paruošusios Amelijai atsakymą. Tereikėjo jį ištarti. Net nepakėlus rankos (labai nesinorėjo jos ištraukti iš kišenės) Amelija prakalbo:
- Pirmas būdas - palaistyti žemę kava. Kavą prieš panaudojant reikia dvi dienas palaikyti šilumoje. Šiluma... Antras būdas - prieš sodinant palaikyti augalo sėklą kiaušinio, jūros druskos ir vyšnių sulčių plakinyje, - Amelija baigė kalbėti ir pabandė paskęsti savo rūbų kalne.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Michelle Rivera Gruodžio 20, 2020, 04:06:01 pm
Švilpė, įėjusi į šiltnamį, pamatė ūgtelėjusius mėlynuosius rugius ir nusišypsojo. Kaip smagu, kad tiek augaliukai auga. Gražu!
Pirmakursė atsistojo į tą vietą, kurioje stovėjo per praeitą pamoką. Ji pamatė savo pasodintą augaliuką. Kaip tik tuo pačiu momentu prasidėjo pamoka ir mergaitė pradėjo klausytis profesoriaus. Išklausiusi teorinio klausimo suglumo, nes ji visiškai nieko neišmanė apie augalus.
Michelle jau tiesė ranką, kad paleistų augalą. Gal jis turi kokius gum... Staiga italė išgirdo, kad profesorius uždraudė liesti augalus. Velnias, dabar turiu ką nors sugalvoti.
Švilpė išklausė kitus mokinius ir pamąstė. Po kelių minučių ir geltonplaukė prabilo:
- Sveiki. Tikslaus atsakymo nežinau, bet manau tai kažkas susiję su dirvožemiu. Kaip praeitą pamoką minėjote, po mėlynojo rugio išrovimo dirvožemis turi pasilsėti, todėl manau, kad augalas pasiima visas medžiagas, kokias gali pasiimti iš dirvožemio ir tai padeda augalui užauginti vaisius bet kada.
Michelle nutilo ir laukė, kol išgirs teisingą atsakymą.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Alrisa Fuentes Gruodžio 20, 2020, 09:39:54 pm
Tik kvailys galėjo žinoti, kodėl Alrisa atsibeldė į šią pamoką. Nepakako praeito karto čia, kai vos nebaigė savo dienų lyg sudegęs zefyras? Ir negana to, buvo palaistyta, tartum ji būtų buvusi vienas iš tų keistų augalų, pristatytų šalia sienos. Profesorius irgi nekėlė susižavėjimo, o kažkur į kitą pasaulį.įsmeigtas jo žvilgsnis kėlė šypseną. Jei ne paprasčiausią pasibjaurėjimą. Vis dėlto vyras pasakojo apie kažkokius rugius, kurių juodaplaukė galiausiai nepasodino. Tai nelabai jaudino.
Viduje tūnojo mažas, susigūžęs padarėlis, kuriam nebuvo lemta kada nors pasirodyti. Dabar mergaitė net negalvojo apie tą kitą savo pusę, nors, gaila, negalėjo paneigti jo egzistavimo. Niekam neįtariant apie tai, žvilgsnis nuslydo šiltnamio lubomis ir įsmigo į tą nevykėlišką žmogų. Atsiradus puikiai galimybei kažką leptelėti, mokinė taip ir padarė:
-Reikia augalą palaistyti specialiu eliksyru, pagamintu iš... - akimirką patylėjo, greitai regzdama kuo didesnę nesąmonę, - ...ryklio dantų ir varnos akių.
Juodaplaukė nusiviepė iš savo pasakytos kvailystės ir išsitraukusi obuolį, ėmė jį graužti. Deja, vaisius, per ilgai laikytas kišenėje, pasitaikė neblogai paminkytas ir netgi pradėjęs gesti.
-Fe!
Pasišlykštėjusi ji sviedė buvusį raudonšonį kuo toliau - kad ir į profesorių.
Vienintelis geras dalykas buvo tas, jog nesimatė parazitės su teleskopu, kuri kaip koks priskretęs vabzdys laikėsi ant Alrisos gyvenimo stiklo. Kol kas ji nerado būdo jo nukrapštyti, tačiau tai buvo tik laiko klausimas. Dėl visa ko klastuolė dar kartą apsižvalgė.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Sarah Rebecca Ó Briain Gruodžio 21, 2020, 04:37:41 pm
 Ir nors profesorius Turner išmetė ją iš šiltnamio praeitą pamoką, Marlena net nesiruošė pasiduoti. Herbologija buvo jos mėgstamiausia pamoka, o neišlaikyti jos egzamino - gėda! Taigi, ji po praeitos pamokos dar kartą ne itin legaliai atrodančiais būdais papuolė į šiltnamį ir išsinešė patį brangiausią ir labiausiai prakeiktą daiktą - dėžutę su sėkla.
 Taigi, šiandien šiltnamyje klastuolė stovėjo priešais pačios atsineštą vazoną su mėlynuoju rugiu. Jos augalas buvo šiek tiek mažesnis nei kiti, mat buvo pasėtas keletą dienų vėliau - užtruko, kol Ashley rado vietą, kurioje galėtų užsiimti tokio tipo eksperimentais. Na, bet svarbiausia buvo tas, kad ji vis dar turėjo abi akis,  visus pirštus ir vazoną su sparčiai augančiu draugu.
 Šios pamokos teorinis klausimas nenustebino, nors Marlenai atrodė, kad taip mokytojas tik nori susirinkti idėjų, kaip dar susimauti. Kava? Sultys? Duona? Rudaplaukė nesuprato, kodėl visi kalba apie maistą. Čia kas - švilpių susirinkimas?
-Pirmas būdas,-pakėlusi ranką drąsiai tarė mergaitė,-Tai padėti augalą po specialiu gaubtu, kuris, palaikydamas tinkamą drėgmę bei šilumą, gali įtikinti jį, kad visuomet tęsiasi jam palankiausias metų laikas. O antras, tai naudoti ,,Super turbo augalų auginimą skatinantį skystį", žinoma, pasirūpinant, kad jo talpa nesimėtytų ten, kur nereikia.
 Kad ir kokią nesąmonę ji čia ką tik suvėlė, Marlena savimi didžiavosi. Jautė, kad mama irgi neliko abejinga jos pasiekimams herbologijos pamokose.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Zoey Richter Gruodžio 21, 2020, 06:32:25 pm
 Zoey stovėjo herbologijos šiltnamyje. Stovėjo kamputyje, toliau nuo kitų. Jai šitas profesorius atrodė baisus. Baisus kaip ir visi kiti profesoriai. Po tetos jai viskas atrodė baisu. Per tą raganą mergaitei teko tūnoti vaikų namuose ir matyt teks ten tūnoti iki pačios pilnametystės, nes niekas tikrai nenorės jos globoti. Šviesiaplaukės lūpas paliko atodūsis. Mergaitė ėmė klausytis profesoriaus. Jo klausimas pasirodė visai įkandamas, tad Richter pavardę nešiojanti mergaitė palaukė kol kiti atsakys. Tada pakėlė ranką.
- Ammm, na rugio greitesniam augimui reikia medaus sumaišyto su druska. Medų ir druską reikia sukrėsti į duobę, tada užpilti šiek tiek dirvožemio ir palaukti parą. Po to ant viršaus pasodinti rugį, - pasakė blondinė kiek nedrąsiai ir tyliai. Tada ji tiesiog nuleido savo akis į žemę ir pradėjo žaisti su savo pirštais.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Matthew Turner Gruodžio 21, 2020, 08:40:58 pm
Matthew nuobodžiavo. Niekada nemėgo teorinės pamokų dalies, dėl to dažniausiai jos atsisakydavo. Tiesą sakant ir dabar nesuprato, kodėl uždavė tą klausimą, į kurį atsakymų klausytis tingėjo. Tuo labiau, kad mokiniai parodė neįtikėtiną aktyvumą ir šnekėjo neužsičiaupdami. Tarsi to būtų maža, juodaplaukiui į galvą kažkuriuo momentu kaukštelėjo kažkas nemaloniai minkštas. Jis apsižvalgė ir pamatė netoliese gulintį apipuvusį obuolį. Atidžiau nužvelgęs mokinius suprato, kieno tai darbas. Kilstelėjo antakius, tačiau kol kas nieko nesakė. Praėjusios pamokos metu Fuentes nesielgė pernelyg blogai, tad galbūt buvo galima atleisti. Pagaliau pasisakius paskutinei mergaitei, kuri, Turner džiaugsmui, nusišnekėjo, profesorius prabilo:
- Ačiū už atsakymus. Panelės Granger, Spellman, Mokslinče, Froz, Harmon ir Rivera, jūsų atsakymai teisingi. Panele Fuentes, tavo taip pat, tačiau kitą kartą mėtyk obuolius laisvalaikiu, o ne per herbologijos pamokas. Panele Hatf... ield. Man atrodo, aiškiai pasakiau herbologijos pamokose daugiau nesirodyti. Be to, iš kur gavai augalą, jeigu savąjį labai sėkmingai sunaikinai? Be to, ir atsakymas nėra visiškai teisingas. "Super turbo augalų auginimą skatinantis skystis" nepadės augalui vesti vaisių žiemą. O dabar gali susirinkti daiktus ir keliauti iš čia. Richter, - Matthew atsisuko į paskutinę mergaitę ir svarstė, kaip gražiau pasakyti, kad ji susimovė. - Kitą kartą patarčiau atidžiau klausytis, nes aš neklausiau, kaip galima pagreitinti augalų augimą. Beje, panele Granger, prie nežinomų augalų geriau nesiliesti. Niekada negali žinoti, kas slepiasi po nekaltos žolytės lapais.
Juodaplaukis nutilo. Reikėjo pristatyti praktiką, kuri tikrai nebus lengvesnė nei praėjusią pamoką. Sunkiai atsidusęs prabilo:
- Nepaisant to, kad mėlynojo rugio nereikia prižiūrėti nuolat, kartais dėmesio reikia duoti, ką šiandien ir padarysime. Mėlynasis rugys pasižymi tuo, kad jo labai spėja nudžiūti kelis kartus per augimo laikotarpį. Tam, kad augalas klestėtų, jums reikia sudžiūvusius lapus nurinkti. Sumeskite juos į tuos kibirus, tų lapų prireiks kitose pamokose, - Matthew mostelėjo ranka į paruoštą talpą. - Kita svarbi užduotis yra paruošti trąšas ir jomis palaistyti savo augalą. Dėžėse yra sudėti buteliai su dilgėlių užpilu. Į jį įmetate arklio šerių ir serbento lapų. Butelį uždarote ir po penkių minučių neskubėdami turinį supilate į vazoną. Perspėju: mėlynojo rugio stiebas yra labai lipnus. Jeigu jį paliesite be pirštinės, teks nusilupti odą arba liksite su augalo gabalėliu sau ant rankos, tad būkite atsargūs. Nebandykite kišti nagų prie augalo nemūvėdami pirštinių. Nuskynę senus lapus ir palaistę augalą galite keliauti į pilį, tačiau darbo neskubėkite atlikti: jeigu paliksite bent mažiausią sudžiūvusį lapelį, jūsų rugys neišgyvens.
Turner, pavargęs nuo ilgo kalbėjimo, nutilo. Žvilgtelėjo į Marleną Ashley Hatfield ir buvo pasiruošęs bet kurią akimirką vėl išmesti ją iš šiltnamio. Sunkiai atsidusęs profesorius pridūrė:
- Jeigu turite klausimų, kelkite ranką, ir aš prieisiu. Pradėkite darbą.
Matthew, nuoširdžiai tikėdamasis, kad jo niekam neprireiks, užsičiaupė. Ar tai bus dar viena pamoka, labai greitai virsianti pragaru?

Užduotis, manau, aiški. Jeigu kyla klausimų, galite rašyti asmeniškai. Jeigu nebuvote pirmoje pamokoje, yra du variantai: arba rašote, kad buvote, arba paimate vieną iš atsarginių augalų, tačiau jų yra TIK TRYS. Po pirmuoju savo pranešimu dvigubuose skliaustuose parašykite, kurį variantą pasirinkote. Pvz.: ((mano veikėjas pirmoje pamokoje dalyvavo)). Taigi jeigu pirmoje pamokoje nerašėte, pažiūrėkite, ar kiti nėra palikę komentarų, kad neatsirastų daugiau augalų negu jų yra. Jeigu pirmoje pamokoje dalyvavote, tačiau kažkokiu būdu praradote savo sėklą, turite prisijungti prie jau dirbančio mokinio (t.y. tų trijų augalų neimkite) ir auginti augalą kartu. Tokiu atveju po pirmuoju pranešimu taip pat palikite komentarą. Pvz.: ((mano veikėjas praėjusioje pamokoje prarado savo sėklą, tad dirbs su Elliw)). Jeigu sėklos nepraradote, dirbate vieni. Trąšos, kurias gaminate, siaubingai smirda. Bent trys praktikos postai, pamoką uždarysiu sausio 4 d.]
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Vegard Saeterhaug Gruodžio 22, 2020, 12:49:43 pm
Vegard ir vėl stovėjo prie savo augalo Herbologijos šiltnamyje. Vėl teko matyti su Turner, kas Vegardui nebuvo problema ,nes šis profesorius tikrai geras ir protingas. Vegard ištempęs ausis klausėsi ką reikia padaryti ,nes bus kaip praeitą - sudegins sėklą. Pirštinės jau buvo ant rankų. Berniuką nukrėtė šiurpas ,kad augalas lipnus. Kraupu. Atsargiai prisitraukęs savo augalą berniukas pastebėjo ,kad čia daug rudų lapelių kuriuos reikia nuskainioti, kai kurie buvo labai maži, beveik neįstebimi. Giliai įkvėpęs klastuolis pradėjo juos skainioti ir mėtyti į kibirą. Procesas truko labai ilgai ,kas jau pradėjo įkyrėti ,bet reikia taškų tad teks kęsti šį kvailą procesą. Jautėsi kaip ir pirštinės truputį lipo. Jis nemelavo. Lapelių buvo nežmoniškai daug, atrodė ,kad tik pas vieną Vegard jų tiek daug. Skainiojimas užtruko apie 10 minučių kol galiausiai visi lapeliai buvo nuskainioti ir gulėjo kibire. Nu va liko parengti trašas ir patręšti.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Mikasa Sei Yoshitaka Gruodžio 22, 2020, 03:22:23 pm
Baigus teorijai, Kristina be galo laukė praktikos, bet žinoma jai visados nesisekė Herbologija, bet užtat ji visą laiką žinojo, kad tai yra įdomus mokslas tik reikia jį mokėti ir klausytis mokytojo, o tas jai sunkiausiai sekėsi. Priėjus profesoriui prie Kristinos ji sutriko ir išsigando lyg ją nužudyt norėtų.
- Aha, gerai aš labai atsiprašau jūsų - nusiminusi tarė Granger.
Kristina jau norėjo eiti prie darbo ir ieškojo visur savo pirštinių, bet niekur nerado.
- Nu po galais! Kur mano tos pirštinės? - sušaukė prieš visus Kristina.
Grifų gūžtos mokinė nusprendė dirbti be pirštinių, nes kantrybė yra jos didžiausia silpnybė. Pirmiausiai visur ieškojo sudžiūvusių lapų kuriuos galėtų sudėti į kibirą. Bet su laiku viskas įmanoma todėl mokinė rado jau daugiau lapų ir vis dėjo į kibirą.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: mergaitė123 Gruodžio 22, 2020, 04:12:16 pm
Adelė jau buvo vos neužmerkusi akių, tačiau išgirdo profesorių sakant jos pavardę. Ji greitai atsibudo, bet nusižiovavo ir tarė:
-Kas? Kur? Kaip?  Na tai aišku, kad atsakymo nesulauksiu, gi čia tas pasipūtęs profesorius Matthew.
Po kelių minučių mergaitė jau neįdėmiai klausėsi profesoriaus. Kaip mane užkniso šita pamoka, atrodo, kad tuoj užmigsiu. Mergaitė sau mintyse bandė suprasti ką čia reikia išsidirbinėti, tačiau jai niekas nebuvo aišku. Tai pirmiausia reikia nurinkti ne sudžiuvusius lapus? Nurauti su ranka? O gal peiliu? Ir išvis kam tos pirštinės? Negi ir įkast gali?
Mokslinčė paėmė tą kažkokį augalą, kurio pavadinimo ji taip ir neįsiminė ir nurovė visus nesudžiuvusius lapus.

Matthew: kadangi nedalyvavai pirmojoje pamokoje, turi parašyti, dvigubuose skliaustuose, iš kur gavai augalą: ar Adelė pamokoje dalyvavo, ar paėmei vieną iš tų trijų.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Vegard Saeterhaug Gruodžio 22, 2020, 04:54:38 pm
Darbas nestovėjo vietoje, reikėjo dirbti toliau. Ši darbo dalis atrodė sunkiausiai ,nes reikėjo maišyti trąšas. Klastuoliui nesisekė Nuodai ir vaistai todėl ši užduotis ir atrodė sunkiausiai. Giliai įkvėpęs Vegard pradėjo darbą. Kaip ten maišyti? Priešais berniuką stovėjo serbentai ir šėriai. Tai juos ir reikės maišyti. Su didele baime Vegard paėmė buteliuką ir jį atsuko, įpylęs į dubenėlį berniukas pradėjo maišyti. Keletas serbentų ir keli šeriai ir atrodo baigta. Staiga BUM ir pabaiga. Visos trąšos paleido smarvės bombą ir tai neramino berniuką. Smarvė buvo nepakeliama visi kosėjo. Reikia kažko imtis. Greitai išsitraukęs lazdelę berniukas sušuko.
-Nukensmidus!
Visos dujos gražiai grįžo į lazdelę ir išsklaidė smarvė ir prie viso to pačio paleido malonų levandų kvapą. Galiu tęsti darbą. Klastuolis viską kas liko, nedaug bet šiek tie trąšų buvo. Berniukas ruošėsi tręšti.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Mikasa Sei Yoshitaka Gruodžio 22, 2020, 05:20:50 pm
Visi lapai buvo jau surinkti. Mokinė pajautė labai smirdantį kvapą ir pažvelgė į Vegardą, nes jis tą smarvę ir paleido iš to butelio. Kristina nebuvo tokia kaip jos pusseserė Veronika todėl nieko nesakė ir nenorėjo įžeidinėti jo. Grifų gūžtos mokinukė jau norėjo bandyti parengti trąšas, todėl nuėjo prie dėžių kur stovėjo buteliukai ir dilgėlių užpilai. Ji pasiėmė butelį ir į jį įmėtė arklio šerių ir serbento lapų. Butelį stipriai uždarė ir po penkių minučių skubėdama turinį supylė į vazoną. Na ir tuomet palaistė trąšomis. Augalo stiebas pradėjo labai greitai augti, o Kristina be pirštinių pradėjo jį čiupinėti. 
- AAAAA!!!! Padėkite man, man skaudaaa!!!! Tas gabalėlis prilipo prie mano rankos prašau vandens, vandens!!!!!!!!!!
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Veronica Spellman Gruodžio 22, 2020, 05:38:12 pm
Kai pasibaigė teorija, Veronika baisiai nelaukė praktikos, nes visiškai nesiklausė ką sakė mokytojas. Ji tik pradėjo rankioti tuos sudžiūvusius lapus ir vaitojo kaip jai ne faina. Dar pasklido baisiai didelė smarvė. Iš kur čia tas kvapas? Pala pala ar čia iš to durniaus?
- O tu Dieve kas tau čia kiaulidė gal? Tu apsiramink gal vieną dieną ir išmok klausytis profesoriaus!!! - sušaukė per visą klasę Veronika.
Spellman surinko per kelias minutes slaptai, magija lapus ir nuėjo prie dėžės kurioje buvo dilgelių užpilai ir buteliai. Į jį įmetė arklio šerių ir serbento lapų. Ir butelį uždarė. Po penkių minučių neskubėdama Veronika supylė į vazoną. Mėlynas rugys augo kaip niekad greitai, Veronika buvo protinga ir augalo nelietė.

Matthew: kadangi nedalyvavai pirmojoje pamokoje, turi parašyti, dvigubuose skliaustuose, iš kur gavai augalą: ar Adelė pamokoje dalyvavo, ar paėmei vieną iš tų trijų.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Sarah Rebecca Ó Briain Gruodžio 22, 2020, 07:37:32 pm
 Profesoriaus atsakymas privertė Marleną tik pavartyti akis. Išeiti iš pamokos? Dar ko! Ji gi turi ir augalą, ir noro dirbti!
-Užsiauginau pati, senberni,-tyliai sušnabždėjusi, mergaitė parodė mokytojui liežuvį, o maudamasi pirštines burbėjo toliau:
-Išeik iš šiltnamio matai. Lipnūs augalai. Netinkamos trąšos.
Klastuolė buvo pasiryžusi parodyti, kad rimtai žiūri į patį herbologijos mokslą, nors jos mokytojas ir buvo visiška grybiena. Įsimaišiusi į mokinių judančią ir kunkuliuojančią masę, Ashley pasiėmė kibirėlį ir grįžo prie savo rugio.
-Viskas bus gerai, mažyli. Ir tu užaugsi. Pasirūpinsiu tavimi geriau nei tas grybas,-atsargiai skindama sudžiuvusius lapelius guodė augalą Marlena. Pirštinėtos merginos rankos vengė lipnaus stiebo kaip išmanydamos ir, regis, jai sekėsi. Kadangi jos rugys buvo keliomis dienomis jaunesnis, nudžiuvusių dalių buvo šiek tiek mažiau, tad ir darbas truko trumpiau, nors ir po tų dešimties minučių tupinėjimo aplink vazoną Marlena sušilo ir suprakaitavo.
 Persibraukusi šiek tiek lipnia pirštine per kaktą, klastuolė pažvelgė į lapelius kibirėlyje ir tada į augalą, kuris atrodė šviežias kaip naujagimis kūdikėlis. Patenkinta savo darbu, mergaitė nuėjo pasiimti butelio, apie kurį kalbėjo mokytojas. Šį kartą ji ilgai stovėjo ir skaitė visas etiketes, kad tik nesu klystų. Deja, noras atlikti praktiką buvo mažesnis nei noras sugadinti profesoriui dieną. Kumštelėjusi šalia stovėjusią bendrakoledžę, Marlena sušnabždėjo:
-Tu Elizabet, ane? Nori kai ką padaryti kartu?
Velniškiems žiburėliams užsidegus jos akyse, rudaplaukė mostelėjo į buteliukus, leisdama mergaitei suprasti, apie ką eina kalba.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Mikasa Sei Yoshitaka Gruodžio 23, 2020, 04:03:10 pm
- Ką man daryti??? Duokite vandens, gal kai vandenį užpilsiu ant rankos, gal tuomet jis ištirps!
Mokinė pastebėjo, kad dauguma ją ignoruoja todėl išsibūrė sau vandens ir juo užpylė ant savo rankos. Kristinai tas gabalėlis visiškai neištirpo ir buvo prilipęs kaip plastilinas. Mokinė nusprendė   kaip nors augalą nusilupti tai pabandė savo ilgais nagais.
- Nagi padare tu! - sušuko mergaitė.
Mokinė pradėjo galvoti apie savo suknelę kuria buvo užsidėjusi šiandien ir dar kaip tik su ja darė darbą. Nuleidus Kristina galvą žemyn pamatė, kad jos visa suknelė aplipus kažkokia mediena, o suknelė buvo nauja ir dar labai brangi.
- Neeeeee!!! To negali būti aš ir taip prisivarginau su tuo gabalu ant rankos, o dar ir suknelė?
Grifiukė prisiminė, kad žino burtažodį kuris nuvalo drabužius.
- Aunikusis geltona!
Burtažodis marmalo nenuėmė, bet bent uždažė tą šlykščią spalva geltonai. Kiek daug nemalonumų..
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Vegard Saeterhaug Gruodžio 23, 2020, 04:32:24 pm
Reikėjo tęsti darbą toliau. Vegard šioje dalyje labiausiai nervinosi ,nes jeigu ,kas ne taip tas kvailas rugys nuvys. Ant jo užsaukė kažkokia mergiotė. Nebūtum pana, gautum į nosį. Piktai pagalvojo vaikinas ir giliai įkvėpė. Sprendimas ,kad reikia palaistyti paprastu rankiniu būdu ,o ne kerais Vegard'ui patiko. Atsargiai paėmęs buteliuką Vegard palengva pradėjo tręšti. Procesas nebuvo toks sunkus ir baisus kaip iš šono atrodė. Klastuolis jau beveik džiaugėsi ,bet dėja...Vėl kažkas turėjo būti blogai ir negerai! Dabar norėčiau šitą augalą užmauti Turner ant galvos. Berniukas nervinosi ,kad dabar šis rugys paruduos ir su visa smarve nuvys ,bet tai buvo tik 20 procentų tikėtina ,nes vienintelis nesklandumas buvo tik didelė smarvė. Darbas baigtas. Vegard sunkiai atsiduso ir nusišypsojo.
-Profesoriau, baigiau darbą.
Nusimovęs pirštines, Herbologijai skirtą apsiaustą berniukas paliko kabinetą.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: mergaitė123 Gruodžio 23, 2020, 06:28:34 pm
Adelė ėjo antros dalies link, bet pažvelgusi į kitus mokinius pastebėjo, kad jie nuima ne tuos lapus. Žinau, kad kažką blogai darau, dabar tereikia pasiimti naują augalą. Ji nulėkė pasiimti naujojo draugužio, bet eidama užkliuvo už savo paties kojų ir vos viską sugadino, todėl lėtai pakėlė augalą. Ji greitai jam nurovė sudžiuvusius lapus ir pradėjo daryti trąšas. Tiesą sakant ji nesiklausė profesoriaus, todėl pažvelgė į kažkokią klastuolę, lyg tais vardu Marlena, nes jos vardą per šio profesoriaus pamokas girdėjo dažniau nei pačio augalo pavadinimą ir jau norėjo pradėti kartoti tą mergaitę, kuri Adelei atrodė viena nepatikimiausių klastuolių, tačiau ji pradėjo kalbėti su kažkokia kita klastuole. Na dabar tai aš tikrai mirus... Mergaitė suprato, kad jeigu nesikreips į profesorių, todėl su baime tarė:
- Profesoriau, aš nieko nesuprantu...
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Michelle Rivera Gruodžio 23, 2020, 10:44:48 pm
Švilpė, išgirdusi praktinę užduotį, apsižvalgė ir surado dėžutę su pirštinėmis. Pirmakursė nuskubėjo kas pasiimti ir iš kart apsimovė. Geltonplaukė grįžo prie savo vietos, kurioje buvo jau paaugęs, jos sodintas mėlynasis rugys. Vienuolikmetė pradėjo ieškoti sudžiūvusių augalėlio lapų.
Po kelių minučių italė rado pageltonavusį lapelį ir jį nuskynė. Lapelis atsidūrė dėžėje, į kurias profesorius buvo liepęs dėti pasenusius augalo lapelius. Geltonplaukė nuskynė ir dar, ir dar, ir dar kelis lapelius, kurie buvo pageltonavę, šiek tiek parudavę ir sukimbizėję. Visus nuskintus lapelius sumetė į tą pačią dėžę, į kurią buvo nukeliavęs pirmasis nuskintas lapeliukas.
Po kelių akimirkų mėlynasis rugys buvo vien su žaliais gražiais lapais. O dabar trąšos...
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Vėtrūnė Kristė de Leighi Gruodžio 24, 2020, 01:22:29 am
Teorinę dalį saldžiai prasnaudusi, japonė pabudo tik tada, kai išgirdo, kaip bruzda kibirai. Vanesa iš pradžių bandė susigaudyti kas vyksta, o kai jau buvo aišku, kad praktika, beliko vienas klausimėlis: Ką daryti? Kadangi klastuolė kiek prisibijojo prisipažinti profesoriui, kad pramiegojo dalį pamokos, vampyrė atidžiai apsidairė po klasę. Po kiek laiko Elizabet susigaudė, kad kiekvienas mokinys bando nuo savo augalo nurinkti sudžiūvusius lapus ir juos metą į kibirą. Nieko sudėtingo. pamanė Hogvartso mokinė ir kibo į darbus.
Iš pat pradžių, juodaplaukė japonė nukurnėjo susirasti savą augalą. Jį rado vienintelį stovintį ant stalo ir dar nenaudojamą. Pasičiupusi jį mergaitė nubildėjo ieškotis kibiro. Kai galiausiai viską jau turėjo (išskyrus pirštines, ji juk pramiegojo ką mokytojas aiškino, todėl nežinojo, kad augalo stiebas labai lipnus) pirmakursė pradėjo skainioti sudžiūvusius lapus. Jų buvo daugybę! Nuskabiusi gal pusę visų lapų Elizabet netyčia prilietė su piršto galiuku augalo stiebą. Ir pirštas prilipo! Mergina pabandė atplėšti pirštą nuo augalo, bet deja nesėkmingai.
- Profesoriau, mano pirštas kažkodėl prilipo prie augalo stiebo! Padėkite! - suklykė klastuolė ir pradėjo laukti pagalbos.
Kai po kiek laiko pirštas, deja be dalies odos, buvo tiesiogine to žodžio prasme atplėštas nuo augalo stiebo, Vanesa sėdėjo ant suolelio ir gailėjo savo piršto odos. Kai skausmas kiek nuslūgo, vampyrė pakilo nuo suoliuko ir nukėblino atgal iki augalo. Nuo jo buvo visi lapai jau nurinkti ir sumesti į kibirą. Pirmakursė nebežinojo ką daryti. Ji jau ruošėsi eiti iš šiltnamio, nes manė, kad tai jau pabaiga, tik staiga gavo į šoną iš kitos klastuolės, kuri neabejotinai ištarė jos vardą.
- Na taip, aš Elizabet, bet gali vadinti ir Vanesa. O kas pati būsi? Ai, o gal žinai, ar šiai pamokai tereikia tik nuskinti lapus, ar dar ką nors daugiau padaryti. Matai, buvau prisnūdusi.- atsakė bendrakoledžei klastuolė, bet kai tik išgirdo apie pasiūlymą ir pamatė iš nekantrumo žibančias akis, nebegalėjo atsisakyti.
- Tai aišku, kad sutinku! - tyliai, kad tik mergaitė girdėtų sušuko Vanesa. - Turi kokių nors tikslesnių planų?
Tai pasakiusi klastuolė dėbtelėjo į nieko nenutuokiantį profesorių ir pabandė ką nors įsivaizduoti.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Alrisa Fuentes Gruodžio 24, 2020, 05:33:20 pm
Besmegenės nesimatė, todėl su šiokia tokia ramybe veide Alrisa atsisuko į profesorių, kuris kaip tik prakalbo. Bet tiek jis, tiek pradėjęs urgzti pilvas sumaigė tą pusiau normalią nuotaiką į gumulėlį ir sutrypė su purvais. Ji susiraukė. Be to, vyras pasirodė besantis dar didesnis mėmė - beveik nesureagavo į skriejusį obuolį. Nors jo veide nuo supuvusio vaisiaus atsirado kažkokia šviesiai ruda dėmė, šis, rodos, nieko nepastebėjo. Tai šiek tiek pakėlė ūpą, tačiau paskirta pamokos užduotis nieko gero nežadėjo. Praeitą kartą klastuolė savo augalo nepasodino, todėl reikėjo imti vieną iš trijų, profesoriaus parūpintų. Bet tai dar nereiškė, kad ji ims ir atliks praktiką kaip pareiginga mokinė. Kur tau! Didėjantis alkis ir taip jau nebūtų leidęs apie tą išlepintą rugį šokinėti, o kur dar atsiradęs noras patyrinėti šiltnamį. Kadangi trąšoms reikėjo serbento lapų, juodaplaukė galėjo apsimesti, kad jų ieško, nes kiti mokiniai juos jau sunaudojo. Aišku, tai nebuvo pats geriausias pasiteisinimas, tačiau geriau negu nieko, jeigu prigaus tas nevykėlis.
-Noriu valgyt. - suniurzgė.
Niekas neatkreipė į ją dėmesio, todėl Alrisa tykiai atsitraukė, viduje garsiai nusikvatodama. Jautėsi gana pakiliai, tad visai nenuostabu, kad vos tik ji pradingo tankumyne, tuojau užkliudė vazoną su nežinomu augalu. Nežiūrėjo, ar čia buvo mėlynasis kažkas ar dar kas nors, nes jis su trenksmu nuvirto. Mergaitė krūptelėjo ir tuo pačiu metu sukeikė save už tokį silpnumą.
-Bailė!
Aštrios šukės išsitaškė kaip kraujo lašai, žemės išvirto lyg iš pilvo prapjautos žarnos, augalas tylomis vaitodamas nulinko. Jo skausminga kančia sujaudino ir mokinę - ši dar kartą nusikeikė:
-Kad tave Jonas užkapotų!

((Mano veikėjas pasiėmė (tiksliau, nuvertė) vieną mėlynąjį rugį.))
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Sarah Rebecca Ó Briain Gruodžio 25, 2020, 12:52:17 pm
 Kad ir kaip būtų keista - Elizabet apie ją dar nebuvo girdėjusi, kas reiškė vieną - bus penkis kartus smagiau. Išsišiepusi, mergaitė linktelėjo:
-Aš Marlena. Malonu susipažint, Elizabet. Pamokai reikia nuskinti lapus ir tada augalą patręšim, bet dabar galvoju... Ne tik augalams reikia suaugti, bet ir profesorius toks suvaikėjęs, tai gal ir jam padedam su kokiu tai super specialiu mišinuku? Man nuodai ir vaistai sekasi vidutiniškai, bet galvoju, kad sugebėčiau ką nors sutaisyti. Reiktų tik tavo pagalbos su...-klastuolė pasilenkė ir sušnabždėjo:
-Pro-fe-so-riu-mi,-o tada atsitiesė ir kalbėjo toliau:
-Matai, jis mane per daug atidžiai stebi, tai niekaip prie jo neprieisiu. Tačiau, galim tuo pasinaudoti. Tau tereikės...
 Marlena vėl pasilenkė ir išdėstė trumpai savo planą. Žinoma, daug kas galėjo nepavykti, pavyzdžiui, jos pirštinė prilips prie plaukų arba nepavyks padaryti tobulo mišinio, bet mergaitė buvo įsitikinusi, kad viskas eisis kaip sviestu patepta.
 Paėmusi vieną trąšų butelį, klastuolė paruošė jį kaip priderėjo - įmetė arklio šerių ir serbento lapų, tačiau beruošdama antrą paslapčia įmetė ir papildomą ingredientą ir, įdavusi butelį šalia stovinčiai Elizabet, uždėjo jos nykštį vietoj kamščio. Patenkinta, Marlena linktelėjo ir mostelėjo mokytojo link.
-Sėkmės, Elizabet. Tegul tave lydi dieviška malonė,-palaimino mažąją klastuolę Ashley ir pasičiupusi trąšas, kurių dvokas kaip debesis jau apgaubė ją, grįžo prie savo rugio.
 Demonstratyviai apžiūrėjusi butelį, rudaplaukė užsikimšo nosį ir pasiruošė pilti tą marmalą į žemę laikydama butelį taip, tarsi šis tuoj sprogtų.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Žaneta Froz Gruodžio 25, 2020, 05:59:18 pm
Jos pakilią nuotaiką tik paskatino profesoriaus patikinimas, kad atsakymas buvo teisingas. Taip ji ne viena atsakiusi teisingai, bet jai tai vis tiek reiškė gana daug. Išgirdusi pamokos praktikos užduotį irgi apsidžiaugė. Nors su mėlynuoju rugiu dirbo tik vieną pamoką, ir tik tai su jo sėkla, buvo smagu matyti jau kiek ūgtelėjusi augalą. Buvo patenkinta, kad jos augalas buvo pastatytas jos vietoje, nes nežinojo ar būtų jį atskirusi tarp visų šių daugmaž taip pat atrodančių vazonų ir rugių. Tačiau dabar matydama vazoną teikėsi prisimenanti visus įtrūkius ir kitus paženklinimus iš praeitos pamokos.
Užsidėjusi pirštines mergina buvo pasirengusi kibti į darbą. Atidžiai apžvelgusi savąjį augalą, pamatė, kad šis turi gana daug apdžiuvusių lapų. Dar nežinojo ar tai gerai ar blogai ir ar tik kažko nebus pridirbusi blogai, arba kaip tik atvirkščiai. Na, bet dabar jau nieko nepakeisi, pagalvojo mergina ir ėmėsi darbo. Viena pirštinėta ranka ji skynė lapelius, o į kitą ji juos dėjo. Lapeliai buvo nedideli todėl ir nuskynus visus, delne buvo dar daug vietos. Nerizikuodama, stipriai užgniaužusi saują ji žengė prie sustatytų kibirų. Priėjusi atgniaužė ranką ir sumetė lapelius, keli buvo prilipę, todėl juos nubraukė kita ranka. Pažiūrėjusi į kibirus pamatė tik kelis ant dugno esančius lapelius. Įdomu kaip reikės šiuos panaudoti kitose pamokose? Ar nebus blogai, kad juos sugniaužiau ir jie liko kiek nelygus? Su šiomis dvejonėmis ji grįžo į savo vietą, prie rugio, ir ėmė planuoti savo sekančius veiksmus.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Danielis Lorijanas Gruodžio 25, 2020, 06:40:00 pm
Tyliai pratupėjo teorinę dalį, ieškodamas žmogaus, su kuriuo galėtų atlikti praktiką. Pirmoje pamokoje nebuvo, vienas dirbti nenorėjo. Vienu žodžiu, kažink kažkodėl Etanas drąsėjo, jau buvo nepanašus į tą mazgių, kuris visų vengė.
Vos paskelbus praktiką, su natūralių plaukų spalva švilpiūkštis nuliuoksė pasigriebti vieną vazonėlį su visiškai nematytu augalu ir kitą akimirką prisitatė prie vienos dar nematytos (visi puikiai žinom, kad Etanas anksčiau mėgdavo sėdėti miegamajam ir ten vienas krimsti mokslą iš knygų) varniukės.
Metamorfmagas neįsivaizdavo, ką profesorius pamanys dėl šitokio jo elgesio (Etanui būtų daug geriau tikę prisiminti, jog čia buvo tas pats profesorius, kuris dėstė ir jo (į)broliui Kajui ir (į)seseriai Wrenai), bet dėl to per daug nesuko galvos. Dabat buvo sulaukti teigiamo atsakymo iš šviesiai rudų plaukų savininkės.
-Labas, - pasisveikino šis, padėdamas savo vazonėlį šalia varnanagės vazonėlio,- Nieko prieš jei vienas kitam padėsim? - ir plaukai nusidažė šviesiai raudona spalva. Uch, tas švilpiškas gerumas.
-Tu Amelija, tiesa?-  pasitikslino švilpis, užsimaudamas apsaugines drakono odos pirštines,- Aš Etanas.

((Pasiėmė vazonėlį iš tų trijų))

[Detalios Metamorfmago plaukų reikšmės angliškai (https://www.google.com/amp/s/aminoapps.com/c/harry-potter/amp/item/metamorphmagi/V2Tv_IPWkbGbnbdBjK2aplVY6KgQ4o)]
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Amelija Harmon Gruodžio 26, 2020, 12:18:42 pm
 Praktika, kaip ir Amelija tikėjosi, nebuvo pati maloniausia. Mergaitė nebuvo nusistačius prieš herbologiją ar panašiai, bet būtent šiuo metu dirbti su augalais norėjosi mažiausiai. Amelijos nesugebėjo paguosti net tie keli jos už teisingą atsakymą uždirbti taškai. Iki galo išklausius ką reikės daryti mergaitė kiek išsigando ir truputį nustebo. Taip, procfesorius sakė, kad augalas pavojingas ir praeitos amokos darbas nebuvo toks saugus ir lengvas, bet prilipti prie savo augalo stiebo mergaitei atrodė užvis žiauriausia. Ji lėtai nuėjo pasiimti savo augalo, jau prieš tai užsimovus pirštines. Dėl viso pikto. Norėjo jau pradėti darbą (tiksliau nenorėjo), bet prie jos priėjo kažkoks berniukas. Amelija apsidžiaugė, kad praktiką teks atlikti su kažkuo kitu ir bent jau nereikės nuobodžiauti. Ji tik tikėjosi, kad tas berniukas nedirbs labai lėtai ir jai neteks laukti, bei užtęsti savo pamokos darbo.
- Labas, žinoma, galime dirbti kartu, - atsakė Amelija. Ji nustebo, kai berniuko plaukai pakeitė spalvą. Žinojo, kad magijos pasaulyje taip būna, bet šį kartą tai buvo... Kiek netikėta. Varniukė tikėjosi, kad Etanas nepastebėjo nustebimo jos veide.
- Taip, aš Amelija. Malonu susipažinti, - pasakė mergaitė.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Danielis Lorijanas Gruodžio 26, 2020, 01:19:33 pm
-Tada, puiku!- įsišiepė Etanas ir pradėjo atsargiai skabyti sudžiuvusius lapelius nuo jo mėlynojo rugio.
Nuo pat pradžių darbas buvo nuobodus, erzinantis, nes reikėjo žiūrėti, kad nenuplėštai ir sveikų lapelių. Antrakursis iš karto suprato, kad jam herbologija visgi nėra prie širdies.
-Kokios tau pamokos labiausiai patinka? - užklausė pirmakursės jau dabar tapęs žydraplaukis. Kas jau kas, tai pokalbį pradės nuo mokslų. Kitaip nežino, kaip ją užkalbinti!
Saujoje laikytas penkis sudžiuvusius lapelius metė į dėžutę. Ir kodėl šie augalai yra tokie kaprizingi? Kodėl jie turi būti tokie išskirtiniai?
-Mhm...gal žinai kokių knygų apie metamorfmagystę?- staiga išsprūdo jam pačiam netikėtas klausimas.
Nu, kodėėl, kvaily tu! Gal ji iš viso neskaito knygų! O kas tada? Negi tikrai klausinėdamas visų, tau pavyks išmokti įvaldyti savo galias?! Galbūt...?
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Amelija Harmon Gruodžio 27, 2020, 08:58:05 pm
 Amelija džiaugėsi, kad berniukas draugiškai nusiteikęs ir jai nereikės vargti bandant nesusipykti. Nors tai tik viena pamoka, bet Amelija norėjo laiką praleisti maloniai, žinoma, kiek tai įmanoma per šaltį dirbant prie augalo. Berniukui pradėjus dirbti ir Amelija pasekė jo pavyzdžiu. Skabyti lapelius su pirštinėmis buvo nepatogu ir reikėjo gerai žiūrėti, kad nurautum tik sudžiūvusius lapelius ir neprililtum prie stiebo. Nors buvo su lirštinėmis, Amelija vis tiek nenorėjo turėti reikalų su ta lipnia augalo dalimi.
- Manau kerėjimas ir eliksyrai, - atsakė Amelija į klausimą, - na ir dar magiškų gyvūnų priežiūra. Myliu gyvūnus. O kokios pamokos patinka tau?
 Amelija nuskynė dar vieną sudžiūvusį lapą. Na ką gi, reikės pereiti prie trašų.
 Išgirdus klausimą Amelija truputį sutriko. Metamorfmagyste ji nesidomėjo.
- Nea, nežinau... - nutęsė ji. - Bet gal galima paieškoti bibliotekoje, jei tau įdomu?
 Amelija pasiėmė buteliuką su dilgėlių užpilu ir vieną padavė Etanui.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Michelle Rivera Gruodžio 27, 2020, 09:32:31 pm
Švilpė, prieš pradedant ruošti trąšas, dar kartelį apžiūrėjo savo augalėlį, nes norėjo įsitikinti, kad visi pasenę lapai būtų nurinkti. Pasukinėjus augalą į visas puses, pirmakursė rado vieną mažytį lapelį, kuris buvo labai labai geltonas. Michelle staigiai nuskynė tą lapelį ir nuėjo gaminti trąšų. Mergaitė iš dėžės pasiėmė vieną buteliuką su dilgėlių užpilu ir nusinešė pasidėti prie savo mėlynojo rugio. Po kelių sekundžių, vienuolikmetė neskubėdama nuėjo pasiimti arklio šerių ir serbento lapų. Kol kas viskas sklandžiai vyksta.. Pati sau galvoje ištarė Rivera ir vėl grįžo prie savo pasodinto augalo. Ji atsidarė buteliuką su dilgėlių užpilu, sumetė arklio šerius ir serbento lapus. Buteliuką uždarė ir šiek tiek pamaišė bei padėjo ant stalo ir laukė, kol galės pilti trąšas ant augalo.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Vėtrūnė Kristė de Leighi Gruodžio 28, 2020, 01:42:20 am
Nepažystama klastuolė jau buvo "pažystama". Dabar Vanesa žinojo, kad ji - Marlena, ji taip pat mokosi Klastunyne ir Herbalogijos profesorius per daug atidžiai ją stebi (matyt yra kažko nemažai pridirbusi). Taigi, jau galima teigti, kad Marlena Elizabet'ai jau buvo pažystama. Kai merginos per labai trumą laiką deramai susipažino, Vanesa sužinojo dar kai ką - ką Marlena su Vanesos pagalba ruošiasi daryti.
Kai klastuolė turėjo pakankamai informacijos ir apie išdaigą profesoriui, ir apie pamokos darbą, ji jau  laikė rankose paruoštą viralą. Kol Marlena nenuskubėjo prie savo augalo, Elizabet dar pakuždėjo jai:
- Klausyk, o gal galėtum dar ir man sumaišyti tas trąšas? Na žinai, kad kai jau "prisidirbsiu", kad galėčiau iš karto eiti tręšti savo augalo.
Jaunoji japonė nebelabai jau ir klausėsi ką atsakė Marlena, jai šiuo metu labiau rūpėjo ką pasakys profesoriui ir kaip viską tiksliai be klaidų atlikti.
Vanesa atsargiai nukurnėjo iki profesoriaus, viralą slėpdama už nugaros. Kai galų gale klastuolė atsibeldė iki profesoriaus, jis buvo nuo juodaplaukės nusisukęs ir, Elizabet'os manymų, atidžiai stebėjo ką gi daro toji Marlena. Pasinaudojusi puikia proga Von Chang nusprendė veikti dabar, ir taip likti nepastebėta.
Pirmakursė atsargiai pastatė ant stalo, esančio už dėstytojo, mišinį ir giliai įkvėpė. Jos sumanytam žingsniui reikės labai greitos reakcijos (kurią Vanesa turi nemenką). Mergina tyliai bet giliai atsiduso ir pastūmusi indelį, kuriame buvo viralas, prie pat profesoriaus nugaros. Elizabet tyliai suskaičiavusi iki trijų patraukė nykštį nuo indo, o pati žaibiškai nulėkė tolyn. Tada iš indelio išsiveržė didžiulės putos, kurios nežmoniškai smirdėjo. Kaip Marlena ir sakė, mišinys tikrai smarkiai suputojo, kaip šampanas. Mišinio profesoriui pateko ir į akis ir į burną ir visur kitur, todėl profesorius Turner tikrai negalėjo pastebėti, kas gi jam iškrėtė šį pokštą.
Atlėkusi prie Marlenos, klastuolė su šiokiu tokiu pasididžiavimu parodė į putomis apibėgusį ir beprotiškai dvokiantį profesorių, o tada neištvėrusi sukrenkštė, juk ne kasdien išvysi tokį reginį, o juo labiau, pats jį ir iškėsi/atliksi. Tada mergina apsidairė, ir galiausiai neradusi tai ko ieškojo, pakėlė akis į Marleną.
- O kur mano trąšos?
Ar vis dėl to, turėsiu jas gamintis pati... liūdnokai pagalvojo Elizabet Vanesa Von Chang.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Danielis Lorijanas Gruodžio 28, 2020, 11:57:29 am
-Man irgi patinka magiškų gyvūnų priežiūra!- su džiaugsmu paantrino švilpis, jo plaukams nusidažus geltona spalva,- Aš visą laiką svajoju tapti magizoologu! Kokie tau gyvūnai yra mėgstamiausi? Kokius norėtai sutikti? Turi augintinių? - apipylė šią klausimais.
Sudžiūvusių lapelių ant mėlynojo rugio vis mažėjo ir mažėjo, o
Etanas netilpo savo kailyje. Pagaliau! Turėsiu su kažkuo apie gyvūnus pasikalbėti! Magiškų gyvūnų priežiūros pamoka buvo kol kas vienintelė, kurią mėgo mažasis Lorijanas. Visos kitos buvo šiaip sau. Galima pakęsti, bet nėra prieš širdies.
-Būtų puiku, nes kiek anksčiau ieškojau, taip ir neradau. Gal tu atrasi tai, ko aš nepastebėjau.
Už paduotą butelaitį padėkojo, linkteldamas galva. Į šį įmetė, kaip profesorius liepė, arklio šerių ir serbento lapų. Stipriai ir greitai užspaudė buteliuko dangtelį, mat iš šio pasklido smirdantis kvapas. Na, ką turi praeiti penkios minutės.- susiraukęs nuo smarvės pamintijo antrakursis. Tikiuosi, iki tol laiko nenuslopsiu nuo šio smirdalo.
Buteliuką padėjo ant stalo ir pabaigė skinti sudžiūvusius lapelius.
Mintys jau skriejo link bibliotekos, kai jie abu tarp knygų rietuvių, lentynų ieško apie jo galias. Niekada neįsivaizdavo, jog taip jam kažkada atsitiks!
Penkios minutės ėjo į pabaigą.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Michelle Rivera Gruodžio 31, 2020, 11:23:32 pm
Švilpė stovėjo prie stalo ir laukė, kol galės pilti trąšas ant savo augalo. Laikas sklinko labai lėtai, todėl pirmakursė pradėjo vaikštinėti aplinkui visą balkoną. Vienuolikmetė pradėjo apžiūrinėti kitų augalus ir, na, visi buvo labai panašūs. Mergaitė pradėjo grįžinėti prie savo vietos ir pritūpė ant žemės. Kodėl viskas vyksta taaaiiiiipppp lėtaiii???
Po kelių minučių Michellė staigiai atsistojo ir prisiminė savo trąšas. Geltonplaukė pasiėmė buteliuką, jį pakliunkino, kad mišinys pasimaišytų, ir atkimšo kamšelį. Italė visas trąšas supylė ant augalo stiebo prie žemės ir padėjo buteliuką, kuriose buvo trąšos, toliau nuo vazono. Rivera nusimovė pirštines ir dar kartelį apžvelgė savo mėlynąjį rugį. Viskas, baigiau!
Sulaukusi pamakos galo Michelle išėjo iš šiltnamio ir grįžo į pilį.
Antraštė: Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
Parašė: Matthew Turner Sausio 05, 2021, 04:07:37 pm
Sunkūs atodūsiai vienas po kito paliko Matthew lūpas. Profesorius bandė tai slėpti, tačiau akylesnis mokinys tikrai būtų galėjęs pastebėti, koks nelaimingas yra mokytojas. Marlena Ashley Hatfield, aišku, į pamoką grįžo ir neketino elgtis kaip klusni mokinė. Susidarė įspūdis, kad ji į tai nori įtraukti ir kitą, jaunesnę, klastuolę. Matthew susiraukė ir jau ketino aiškintis, ką mergaitės sumąstė, kai išgirdo, kad kažkas į jį kreipiasi. Deja, nespėjo prisiartinti prie mokinės, mat paaiškėjo dviejų neklaužadų planas: Turner, galima sakyti, paskendo kažkokiose neaiškiose putose.
- Hatfield! - suriko profesorius jau beveik springdamas. Tarsi to būtų maža, medžiaga, kurią paruošė mokinės, klaikiai smirdėjo. Gerai buvo tik tai, kad jau pamoka visai artėjo prie pabaigos. Vos kelios minutės, ir bus galima pamiršti apie herbologiją. Kadangi kai kurie mokiniai išėjo nieko net nepasakę, Matthew buvo visai nelaimingas. Nors... Gal ir gerai, kai mažesnis kiekis paauglių pastebi eilinę profesoriaus nelaimę.
- Galite eiti, - nuskambėjus varpui likusiems pranešė Turner. Ir tik kai paskutinis mokinys uždarė šiltnamio duris, jis suprato pamiršęs Hatfield pasakyti, kad daugiau kelti kojos į šiltnamį ji nebegali. Kas buvo ta, kuri Marlenai padėjo, Matthew net ir nežinojo.