Hogvartsas.LT

Magijos pasaulis => Ateities būrimas => Pamokos => Pamokos => Temą pradėjo: Cessiondi Shetaka Khanna Birželio 26, 2018, 03:51:34 pm

Antraštė: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Cessiondi Shetaka Khanna Birželio 26, 2018, 03:51:34 pm
 Laikas bėgo. Ir bėgo. Ir bėgo. Tik pati Cessiondi Shetaka Khanna niekur nebėgo, o sėdėjo prie stalo, ant kėdės. Sėdėjo ir galvojo apie sekančias pamokas, kurias norėjo vesti Hogvartso mokinukams. Ir tiesą sakant, mokslo metų pradžioje sudarytas planas jai nepatiko. Bent jau kai kurios jo dalys.
 -Kaip manai, Sele, ar galima būtų jį kiek pakeisti?- paklausė papūgos, geriausios draugės tiek visame gyvenime, tiek šioje pilyje, kur jau trečius metus niekaip nesugebėdavo su kuo nors ramiai pasikalbėti, nes kai kurie profesoriai keitėsi it kojinės ir indė nenorėjo prie jų prisirišti.
 Ara gūžtelėjo sparnais, o tada linktelėjo snapu, o Cessiondi išsitraukė krištolinį rutulį. Žinojo, kad šis daiktas populiarus tik teorijoje, mokiniai praktikos nemėgsta, tad nusprendė šį senąjį būrimą pasilikti tiesiog sau. Stebėdama rūką, palengva išvydo kaip jis sklaidosi, kažkas ryškėja. Retai sau pačiai burdavosi, daug dažniau kitiems ar tiesiog mokino. Per šitiek metų suprato, kad geriau kai kurių dalykų nežinoti, nes kartais viskas atrodo per daug aišku. Kaip antrąjame mokymosi kurse, kai išsiburdavo vos ne visą dieną ir vėliau tai taip įgryso iki gyvo kaulo, kad net norėjo mesti studijas.
 Į plaukus įsikabinę papūgos nagai privertė atsikvošėti, nes į rutulį žiūrėjo stiklinėmis akimis ir nelabai ką matė.
 -Baik,- vienu žodžiu nukirto Selestė ir Khanna sunkiai atsidususi atsistojo ir paėmė krištolą. Tik tada nagai atsileido.- Juk pati to nenori.
 Dar vienas atodūsis pasigirdo iš merginos pusės ir padėjusi rutulį į vietą lentynoje, atidarė šalia puvusios spintos dureles ir pradėjo ieškoti ko nors, tinkamesnio pamokos temai už krištolinius rutulius.

Kiek vėliau, kiekvienas mokinys, lankantis Ateities Būrimo pamokas, gavo po laiškelį.
Jei norite, galite ateiti su pižamomis
C. S. Khanna


 Kai klasėje buvę suolai glaudėsi visiškai prie lentos, o didžiąją klasės dalį buvo užėmusios lovos, Cessiondi šiaip ne taip burtų pagalba išbūrė užuolaidą, ryškiai skiriančią berniukams ir mergaitėms skirtą plotą. Nuostabiausios karališkos lovos galėjai nesitikėti, vis vien juk burtų pagalba, o ir pati profesorė nebuvo geriausia mokinė transfigūracijos dalyke.
 -Sveiki visi,- pasisveikino su mokiniais, kurie, rodos nebuvo labai patenkinti, nes Ateities Būrimas buvo paskutinė pamoka šią dieną.- Kadangi pamokos turime vos keturiasdešimt penkias minutes, teks kiek labiau paskubėti. Pasirinkite po lovą. Mergaitės dešinėje pusėje, berniukai kairėje. Prie lovos pasidėkite daiktus ir ateikite prie stalo,- mostelėjo ranka link įvairiausiais daiktais apkrauto profesoriško stalo, kuris, jei būtum užkrovęs kiek daugiau daiktų, turbūt būtų sulūžęs.- Pasirinkite po užrašų knygutę ir rašymo priemonę, kuri jums prie širdies. Taip pat - po triušiuką. Jie išburti, tad nebijokit, nieko nenutiks,- ir išties, triušiukai it pliušiniai, ramiai tupėjo ir tik krutanti nosytė išdavė, kad jie gyvi.
 Leisdama mokiniams pasiimti daiktus, profesorė iš spintos išsitraukė padėklą, ant kurio buvo pristatyta daugybė buteliukų. Panašūs, ne visai vienodi, bet skysčio visur buvo tiek pat. Tik spalva skyrėsi - vienuose buvo švelniai gelsvas skystimėlis, kituose - melsvas.
 -Trečio kurso ir jaunesni be išimties ima po buteliuką su geltonu skysčiu, ketvirto ir vyresni gali rinktis kurį nori, sudėtingumas tas pats, tačiau nuoširdžiai siūlau gelsvą. Gelsvas parodys gražesnius dalykus, melsvas - loterija, tačiau kaip pastebėjau, loterija jums pasitaiko beveik visada ir už mėlyno pasirinkimą neatsakau,- tarstelėjo ir pradėjo it kokia seselė vaikščioti prie lovų su buteliukais, leisdama pasiimti ar pasirinkti po vieną.
 Kai visi mokiniai buvo gavę eliksyrus, Khanna atsistojo prieš klasę ir nors nebuvo svarbu, kurioje vietoje stovės, kaip visada atsistojo prie savo stalo. Įprotis, ne kas daugiau.
 -Užrašų knygeles ir rašymo priemones pasidėkite prie lovų, triušiukus taip pat. Šiek tiek juos paglostykite ir galite gulti į lovas. Išgerkite skystį. Miegosite apie pusvalandį, kaip jau supratote, bursime iš sapnų. Išgertas skystis leis greitai užmigti, iš vis ką nors susapnuoti ir praskaidrins sapnus. Atsibudę sapną užsirašykite. Klauskit kas neaišku, o jei viskas gerai sėkmės,- Cessiondi šyptelėjo, mokiniams, nors žinojo, kad jie to greičiausiai nepamatys.


[Trumpai - pasiimate užrašų knygutę, rašymo priemonę ir triušiuką nuo stalo, iš Cessės atnešto padėklo eliksyrą. Paglostote triušį, išgeriate eliksyrą, užmiegate. Sapne pamatote tokį pat kiškutį, jį sekate ir pamatote ką nors. Tai nėra kas nors tiesiogiai, kaip gavimas N iš kokios nors pamokos, taip pat, tai nebus kokia nors forma ar vienas gyvūnas. Pavyzdžiui, sapne galite raškyti obuolius - tai reikštų artėjantį džiaugsmą ar pan. Atsibudę nepamirškite visko užsirašyti. Šiam darbui - 2 įrašai
P.S. Po šitos užduoties maždaug įrašas sapno reikšmei aiškintis, bet nepradėkit aiškintis be RPG liepimo.]
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Auksė Marlena Hale Birželio 26, 2018, 09:58:09 pm
Bethany labai nustebo, kai ją pasiekė raštelis, o jame dar keistesnė žinutė - galimybė su pižama pabūti pamokoje. Apsimesiu, kad to nemačiau. Visgi, suknelės ar sijono dėtis mergaitė nepanoro, tad pasitenkino iš šviesaus džinsinio audinio pasiūtais šortukais, purvinai žalsvos spalvos marškinėliais, trumpomis rankovėmis ir, kad tikrai nepasidarytų šalta, įsispraudė į nesusegamą, plonų siūlų, beveik permatomą megztinuką, kuris siekė kelius. Keistas derinys keliavimui į pamoką, hm. Bet tiek jau tos. Dar truputį pasistaipiusi prieš veidrodį, trylikametė varnė pajudėjo link pamokos kabineto.
Daiktai, kuriuos spėjo pagriebti prieš išeidama iš miegamojo tebuvo tik lazdelė. O ko daugiau turėtų prireikti? Medutis labai nustebo įžengęs į Ateities Būrimo kabinetą ir ilgai spoksojo į išvaizdžiai atrodžiusias lovas. Gal jos pasirodė išvaizdžios tik todėl, nes ji visą laiką jautėsi pavargusi? Galbūt, bet tikro atsakymo žinoti tikrai nenorėjo.
Vos tik išgirdusi, kad teks rinktis lovą dešinėje pusėje, akelėmis greitai susirado labiausiai patikusią ir šyptelėjo pati sau, it planuodama kokią klastą. Ką teks šią pamoką veikti Bethany tikrai norėjo sužinoti, juk ne kasdien kabinete išvysi lovas ar gausi galimybę nors trumpam nusnūsti. Mergaitė pati nesuprato, jog visą laiką stoviniavo vos per keletą žingsnių nuo stalo su daugybe daiktų. Oho... Ir viso šito prireiks? Medutis net nesuvokė, kaip ėmė kandžioti lūpą ir stebėjo vieną į akį kritusią knygutę su daugybe pastelinių spalvų raštų bei ornamentų. Šalimais gulėjo paprastas pieštukas, idealiai nudrožtas. Būtent šiuos du daiktus varnė žaibišku greičiu nugvelbė, kol koks kitas burtininkas to nepadarė. Plonyčio megztuko kišenėse nugulė ir lazdelė, ir iš nuo stalo paimti daiktai. Abejomis rankomis varniukė stengėsi išlaikyti minkštą, mielą smėlinės spalvos triušiuką. Visai kaip žaisliukas... Ji jau norėjo eiti link išsirinktos lovos, tačiau dar reikėjo pasiimti buteliuką su gelsvu, nelabai aiškiu, bet gan gerai atrodžiusiu skysčiu.
Viename delniuke Bethany stengėsi nesutraiškyti (buvo labai suspaudusi) nediduko butelaičio, bet abi rankos prilaikė triušelį, žaviai krutančia nosimi. Žingsniuoti iki lovelės nesiskubino, nors laikas buvo labai brangus. Svarbiau jai buvo tik smėlinės spalvos triušiukas, kurio vos neišmetė iš savo rankų ant lovos.
Atsisėdusi ant lovos, Bethany labai norėjo glostyti triušiuką, bet šiaip, taip susivaldė ir padėjo gyvūną ant žemės, šalia kitus turimus daiktus iš kišenių. Tik buteliuką pasiliko šalia savęs, lovoje. Atkimšęs Medutis keletą minučių nepatikliai ir abejingai žiūrėjo į gelsvą skystymą, o galų gale, pati veikdama prieš savo valią, vienu mauku viską išgėrė. Skonio mergaitė nesuprato. Tarsi būtų paprastas, dažytas vanduo. Kol nepasidarė vėlu, viena ranka paglostė triušelį ir akimirksniu susirangė lovelėje. Bethany puikiai jautė besimerkiančias akis ir viską apimantį miegą.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Natanielis Augustas Lizertas Birželio 26, 2018, 10:39:45 pm
Gavęs profesorės raštelį apie galimybę atpėdinti į pamoką su pižama, Natanielis nei kiek nesutriko, o kaip tik galėdamas pasinaudoti šitokia galimybę nesirengti tos oficialios uniformos, kuri, tenka pripažinti, jam labai tiko, susirado savo patogųjį, meškiuko ausytėmis bei uodegyte padabintą, rusvą miegojimo kombinezoną ir jį apsirėdęs, tamsiais pilies koridoriais patraukė ateities būrimo klasės link.
 Pravėręs plačias kabineto duris, strazdanosis žingtelėjo vidun ir išvydęs į dvi puses suskirstytas lovas, krestelėjo į vieną ,,berniukiškojoj" pusėj.
Viena ausimi klausydamasis indės instruktažo, smaragdinių akių savininkas prisimerkęs žvilgsniu skenavo triušiukus.
- Mhm, žinau aš tuos jūsų užkerėjimus. Galvą guldau, dabar jie kokia pasiutlige serga! Pažiūrėkit kaip piktai šypsosi ir žiūri savo kraujo ištrokusiom, raudonom akytėm, - nusipurtė septyniolikmetis ir atsikėlęs iš lovos, dailiai pamojo lazdele ją tolėliau atitraukdamas bei taip pristumdamas dar porą gultų.
Apžiūrėjęs gan patogias, pūkines pagalvėles, Natukas greitai nusprendė jas visas susirinkti iš kitų lovų ir pasisavinęs sau, it mažas vaikpalaikis susistatė tikrą pagalvių pilį.
  Neskubėjo klastuolis veržtis prie daiktų kruvos, o dėstytojai priėjus paduoti buteliukų su eliksyrais, nepasiėmė nei vieno.
A vdrug ten ko nors primaišyta, - dar pamintijo riestanosis ir belaukdamas bendrakoledžiečių armijos, nusprendė patūnoti savo tvirtovėj.

Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Auksė Marlena Hale Birželio 26, 2018, 11:08:53 pm
Katrilė visas tris valandas praleido prie veidrodžio. Ir viskas tik tam, kad išsirinktų pižamą. Išpuikus merga? Geriau to jai nepasakyti, mat nieko gero nebus. Galiausiai, išsirinko pižamą, kurią sudarė bordo spalvos, lengvučius šortai kartu su maikute ant petnešėlių, varganos, blausios baltos spalvos su bordo spalvos, kaip šortukai, dobiliukais. Palikusi visišką netvarką ant savo lovos, suverstą spintą ir pravirus stalčius, klastuolė pasitikinti savimi ėmė pėdinti koridoriais. Su pižama taip išdidžiai ji niekad nežingsniavo, bet niekada nesakyk niekada - būtent taip galvojo raudonplaukė, maivydamasi priešais veidrodį. Plaukus susirišti pamiršo, tad jie, visiškai netiesinti ir žaismingai garbanoti tabalavo kur norėjo. Svarbu, kad pačiai netrukdė.
Katrilė nieko nepasiėmė iš kambario, net ir burtų lazdelės. Vos tik įėjusi vidun, pamačiusi lovas, klastuolė linksmai išsišiepė - nujautė kažką linksmo. Užsiėmusi lovą, pusiau gulėdama, pusiau sėdėdama, mergaitė stebėjo profesorę. Daiktų, reikalingų būrimui, pagriebti nesiskubino. Viskas atrodė pernelyg gražu, tyra... Taip, kaip gyvenime nebūna. Devina suraukė nosytę ir normaliai atsisėdo. Ji jau buvo beeinanti daiktų, reikalingų darbui, tačiau dar nepakilusi nuo lovos, apsidairė. Užuolaida, skyrusi berniukų ir mergaičių puses, Katrilei nesutrukdė keletą minučių stebėti vyresnio, to paties koledžo burtininko. Supratusi jo ketinimus (arba iš dalies), stryktelėjo. Pagriebė savo pagalvę, o greitu žingsneliu lėkdama ir visaip manevruodama, vogė pagalves, padėtas ant kitų lovų, kol dar neatklydo jas užsiėmę burtininkai. Kai pagalvių bokštas pasidarė aukštesnis už ją pačią ir nebegalėjo matyti kur ėjo, patraukė link šios idėjos kūrėjo - vyresniojo klastuolio. Pasiekusi jį, visas pagalves paleido ant vienos iš pristumtų lovų. Tuomet, geriau pagalvojusi, su keletu pagalvių apdėjo pagalvių pilies šonus, o kitas paliko šalimais. Tam, kad pilis laikytųsi geriau. Katrilė atsisėdo prie pat tvirtovės, palenkė galvą kiek žemiau ir nei kiek nenustebusi pravėrė burną :
- A, čia tu.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Oktavianas Setas Šeldonas Birželio 26, 2018, 11:11:55 pm
 Nurodymas atvykti į pamoką su pižama jam pasirodė komiškas. Neprotingas. Kaip čia taip jie eis per šaltą pilį apsirengę vien miego rūbais? Ar mokytoja nepagalvojo, kad jie gali susirgti? Oktavianas to nesuprato, o ir mokyklos taisyklės aiškiai nurodė, kad pamokų metu moksleiviai privalo būti apsirengę uniformomis. Tad – nenorėdamas laužyti vidaus taisyklių – nepaisė raštelio ir į kabinetą atpėdino apsirengęs įprastai. Mokykline uniforma.
 Tiesa, pasigailėjo tą padaręs, mat kostiuminės kelnės, iškrakmolyti marškiniai bei veržiantis kaklaraištis nebuvo itin patogi apranga miegui,o nusirengti iki apatinių Šeldonas nedrįso. Labai jau nepadoru.
 O ir klasės sutvarkymas jam pasirodė keistas. Seksistiškas. O jei kas nors jaučiasi esąs kitos lyties negu gimė? Ar profesorė yra homofobė?
 Be to, Oktavianas susidūrė su dar viena moraline problema. Suprato, kodėl berniukai buvo atskirti nuo mergaičių... Tačiau ką daryti tiems berniukams, kuriems berniukai ir patinka? rba mergaitėms, mėgstančioms mergaites? Tokios mintys sukosi šviesiaplaukio galvoje, nors jis pats nė negalėtų pasakyti, kodėl apie tai susimąstė.
 Triušių jis bijojo. Mintyse pritarė įžūliam akiplėšai klastuoliui, prabilusiam apie gyvių kraugeriškumą. Jam irgi atrodė, kad balti neva pūkuoti žvėrys gali juos užpulti, o jis ir taip nesijautė itin komfortiškai, turėdamas miegoti kitų žmonių akivaizdoje. Tai jau buvo neetiška. Ar mokytoja to nežino?
 Nedrąsiai nusivilko apsiaustą ir pasikabino jį prie vienos iš tolimesnių lovų berniukų pusėje, kuo toliau nuo didžiulės pagalvių tvirtovės, jau pastatytos to klastuolio. Pilną gelsvo skysčio buteliuką pasistatė ant stalelio, ten pat padėjo savo asmeninę užrašų knygutę bei tušinuką ir ėmėsi batų – nelips gi į lovą su jais. Prie triušio preit taip ir nedrįso.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Lisette la Claire Birželio 26, 2018, 11:40:23 pm
Kas galėtų skambėti geriau už pižamų vakarėlį dieną ir dar pamokoje? Na, nebent pižamų vakarėlis, kurio nestebi profesorė, a? Tačiau Lisetė nesiskundė ir linksmai žingsniavo į ateities būrimo kabinetą, vėsioje rankoje gniauždama profesorės leidimą užsivilkti pižamą. Tiesa, rausvaplaukės pižama vis labiau panašėjo į maikutę - trumpa (laimei, prancūzaitė toli gražu nebuvo iš aukštųjų) švelniai rožinė suknutė miegojimui, kiek nusitrynusi, juk klastuolė nė nepamena, nuo kada ją turi!
Pravėrusi kabineto duris, rausvaplaukė melsvomis akimis apžvelgė klasę. Vaikinai atskirti?Nu čia dabar!- nė nepasisveikinusi Klastūnyno globotinė pratraukė užuolaidą ir žvilgtelėjo į vyriškąją pusę.
-O! Sveiki, draugai,- plačiai šyptelėjo pamačiusi Natanielį ir Katrilę, statančius pagalvių pilį,- ir nedraugai,- tyliai pridūrė, pamačiusi, kad gretimose lovose gulėjo ir kiti vaikėzai. Visai čia jų nereikėjo...
-Koks vakarėlis be manęs!- Klastūnyno globotinė šiek tiek įsibėgėjo ir it nelabai kokia nardytoja nėrė į bendrakoledžių pastatytą pagalvių krūvą. Žinoma, iškart pasitvarkė suknelę, kad joks kelnaičių kraštelis neišlįstų. Žinant Natanielį, šis būtinai pasišaipytų...

Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Clementine Martes Birželio 26, 2018, 11:51:26 pm
  Gavus raštelį nuo Ateities būrimo profesorės, Emillia tiesiog susiraukė. O ką daryti, jeigu kažkas neturi pižamos? Gi yra tie žmonės, kurie miega tik su paprastais marškinėliais ir apatiniais. Kaip tik  prie jų buvo priskiriama ir Klastūnyno globotinė.
  Mergina apvertė visą savo spintą, kad surasti kažką primenančią pižamą. Galų galiausiai surado didelius marškinėlius, kurie buvo Emai labai laisvi ir tokie gan ilgi, siekė iki klastuolės kelių. Bet tai tikrai nepalengvino merginos problemą. Juk šie marškinėliai negražūs! Kaip ji su tokiom galės būti?
  Visa įraudusi, klastuolė ėjo link Ateities būrimo klasės su kaimietiškom tapkėm ir dideliais marškinėliais. Ji jautėsi kaip visiška kvailė taip eidama. Jau netgi buvo tokia paranoja, kad kažkas iš galo žiūri į ją ir apkalbinėja.
  Klastūnyno globotinei niekada negali suprasti, kur dingo ta Hogvartso pamokų atmosfera, kuri buvo ankščiau. Ankščiau buvo labai griežtos pamokos, o dabar mokytojai daro arbatas mokiniams ir rengia pižamų vakarėlius. Absurdiška. Tokie dalykai jai dar labiau sukėlė pyktį. 
  Įėjus į klasę, mergina jautė didelį gėdos jausmą ir pykčio. Gavosi toks mix'as kuris tikrai sakė, kad geruoju niekas čia nepasibaigs. Taip ir norėjosi, kažką padaryti blogo. O pamačius ką išdarinėja kai kurie klastuoliai, Emi tik šyptelėjo. Mergina atėmė nuo kažkokio mažiaus pagalves ir metė į Lisetę ir Natanielį. 
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Matthew Turner Birželio 27, 2018, 12:56:05 am
Ateiti į pamoką su pižama? Dar to betrūko piktinosi Matthew, gavęs raštelį su tokia žinia. Nors gal ir nieko būtų, greičiau užmigčiau...
Įėjęs į klasę Matthew apstulbo: Lovos?! O gaila, kad nepasiėmiau pižamos... Berniukas nutarė, kad ši pamoka jam turėtų patikti. Puiku. Išsimiegosiu ir tada pamoka baigsis. Man patinka mąstė pirmakursis. Žinoma, užduotis nebuvo išsimiegoti, tačiau berniukas bent kol kas to nepaisė. Nusinešęs priemones prie savo lovos, Matthew klausė, ką gi čia reikės nuveikti. Nors nusišauk! pagalvojo Matthew. Kaip neįdomu! Ir ko aš čia atėjau...
Profesorei perspėjus, kad jaunesni mokiniai turi gerti geltoną skystį, Matthew baudėsi specialiai paimti melsvajį. Tačiau jam pasirodė, kad profesorė stebi būtent jį, tad atsidusęs grifiukas paėmė skystį, kaip buvo liepusi profesorė. Grįžęs prie lovos Matthew patogiai įsitaisė, paglostė triušiuką ir užsivertė visą skystį. Nebuvo itin skanu, tačiau Matthew iš karto nugrimzdo į miegą.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: kablelis Birželio 27, 2018, 01:03:51 am
Gavusi raštelį, kad galima į pamoką ateiti su pižama, Stevie sutriko. Tai atrodė labai keista, tačiau kartu ir smalsu. Vis dėlto mergaitė kiek pasvarsčiusi įsidėjo pižamą į kuprinę su mintimi, kad jeigu niekas jos neišsitrauks, ji tikrai to nedarys viena. Ateities būrimas nebuvo mėgstamiausia grifiukės pamoka, be to, ji buvo keistai pavargusi, todėl klasėje pamačiusi lovas, ji visai apsidžiaugė. Ir pernelyg nenustebo. Juk profesorė siūlė ateiti su pižamomis pagalvojo Stevie. Ji pamatė, kaip klastuoliai žaidžia su pagalvėmis ir mielai būtų prisidėjusi, tačiau jie buvo gerokai vyresni, tad antrakursė tik tyliai praslinko pro juos ir radusi laisvą lovą įsitaisė.
Grifiukė ramiai palaukė, kol bendramoksliai susirinks reikiamus daiktus, nes jai tikrai nebuvo svarbu, kaip atrodys užrašų knygelė ar rašymo priemonė. Tad kiek palaukusi Stevie nuėjo iki profesorės stalo ir paėmė likusias priemones. Mergaitė grįžo į lovą ir pradėjo nekantriai laukti, kada bus galima pradėti. Ji puikiai suprato, kad miegas tetruks pusvalandį ir tai nebus natūralus miegas. Tačiau ta lova buvo tokia viliojanti...
Stevie nutarė pižamos nesivilkti. Juk čia tikrai nepersirenginėsi pagalvojo ji. Ji, nė nelaukusi, kol profesorė pabaigs pasakoti apie užduotį, jau kuris laikas glostė triušiuką. Nors jis ir buvo šiek tiek keistas, kailiukas buvo be galo švelnus ir tikrai malonus glostyti. Stevie nenoromis grįžo prie stalo ir pasiėmė gelsvo skysčio buteliuką. Ji dar kartą paglostė triušiuką ir išgėrė visą skystį. Iš karto po to mergaitė pajuto, kaip ima miegas, tad ji pasistengė patogiai įsitaisyti lovoje ir nusiteikti sapnuoti.
- Labanakt, - tyliai sumurmėjo ji prieš pat užmigdama.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Mayra Wallflower Birželio 27, 2018, 09:23:08 am
Gavusi raštelį iš Ateities Būrimo mokytojos, sakantį, kad galima ateiti su pižama, Mayros viduje sukilo nerimas. Pirma, ji visai nenorėjo rodyti savo kūno, o antra, jos pižama rožinė! Ir dar su meškiukais ir širdelėmis! Tragedija! Bet, nenorėdama išsiskirti iš kitų, klastuolė apsivilko savo rožinius šortukus bei per didelę palaidinę su dideliais meškiukais bei širdelėmis, užsikišo lazdelę už šortukų gumos ir visa raudona nupėdino į kabinetą. Mergaitei buvo gėda dėl to, kaip atrodė ir jai rodėsi, kad visi koridoriuje ją tik ir stebi bei smerkia. Galiausiai, pasiekusi klasės duris, mergaitė greitai šmurkštelėjo vidun, nenorėdama atkreipti savo bendrakoledžių, o ypač vyrenių, dėmesio. Bet vos tik įžengė į klasę, pirmiausiai pamatė tiek berniukų, tiek mergaičių pusėse po pagalvių bokštą ir kaip rausvaplaukė meta pagalves. Pagalvių mūšis? Gal prasiblaškysiu... Pasičiupusi pagalvę nuo žemės Mayra metė ją į klastuolę, metusią pagalves prieš tai. Tikiuosi nesupyks labai... Ir apsisukusi iį baimės šmurkštelėjo į siaurą plyšelį po lova. Kaip aš čia sutilpau? Uf, nebeišlendu. Supratusi, kad įstrigo, mergaitė pradėjo šaukti:
-Ei! Kas nors! Pakelkit lovą!
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Cessiondi Shetaka Khanna Birželio 27, 2018, 09:35:30 am
 Cessiondi žiūrėjo į klastuolius, visiškai nenorinčius dirbti ir galinčius sutrugdyti kitų miegą. Iškvėpusi orą, pati paėmė baltą kiškutį ir greičiausiai, kad visai netikėtai, atėjo ir atsisėdo ant ponaičio Lizerto lovos, šalia to pagalvių kalno.
 -Finite Incantatem,- tarė nukreipdama lazdelę į kiškutį ir šis atvirto į paprastą dėžutę.- Kaip matote, jie neserga pasiutlige, ponaiti Lizertai. Lapifors,-Netrukus dėžutė tapo panašiu, tik turinčiu tamsesnes letenėles kiškučiu.- Oculatus juoda. Va, prašom, akys neberaudonos. O dabar prašau toliau vykdyti būrimą, nes kitaip šįvakar jūsų lauksiu savo kabinete. Areštui, aišku. Ir jei jau taip norėsite, galėsit apsivilkti tas savo pižamas.
 Profesorė lazdelės mostu išskyrė lovas, o tada taip pat kerų pagalba pagalves išdėliojo ten, iš kur buvo paėmę mokiniai. Shetaka Wingardium Leviosa kerais pakėlė mergiotės, praeitais metais jau nusipelniusios arešto lovą ir pasiėmus dar vieną, šį kartą rusvutį triušiuką, nuėjo prie varniaus, kuris gyvūnėlio dar neturėjo.
 -Nagi,- tyliai ištarė, kad tik mokinys girdėtų.- Jis tavęs pats labai bijo.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Persefonė Peloquin Birželio 27, 2018, 10:16:27 am
 Persefonė atsargiai pravėrė didžiulį lagaminą, kuriame į Hogvartsą atsivežė trečdalį savo turto. Kiek netvarkingai sudėtų rūbų pusėje, varnanagė išsitraukė nelabai lygią tamsiai violetinę pižamą. Tai beveik kelius siekianti ilga suknelė. Pasiėmė ir pūkuotas kojinaites. Irgi violetavas. Varnė laukė ypatingos progos, kada galės išmėginti būtent šį komplektą.
 Rudenio galas nebuvo toks ir žavus, tad visi nelankantys ateities būrimo pamokų vaikščiojo koridoriais, Pirmakursė ant viršaus apsisiautė mokyklinį apsiaustą, bijodama būti apkalbėta pakeliui į pamoką.
 Nors, tiesą sakant, nepatiko jai nei ateities būrimas, nei pižamų demonstravimas, nei pamokos užduotis miegoti visų akivaizdoje, nei triušiukai, tačiau mielai sutiko išsirinkti užrašinę. Ši atitiko pižamos spalvą. Taip suderinta jis atsisėdo lovoje, iš kurios ką tik vyresnė klastūnyno mergiotė nugrobė pagalvę. Varnanagė atsiduso. O kam tos pagalvės?
 – O galima, kad mano triušis būtų violetinės spalvos? – gliausdama butelaitį gelsvo skysčio Persefonė drąsiai pareiškė savo norą, pagrasinusi apsiverkti, jei negausianti.
 Kol negavo triušio, kitokio neims į rankas, tad varnė išdidžiai atsisėdo ant savo lovos krašto, vis dar neturėdama pagalvės (turbūt profesorė pamiršo ją grąžinti atgal).
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Teodoras Meiden Birželio 27, 2018, 10:37:39 am
 Gavęs raštelį nuo profesorės, Teodoras, dažniausiai sutikdavęs pamokų metu miegoti, atsiduso. Miegoti savo kambaryje ar prieš visus klasėje nėra vienas ir tas pats. Turbūt dar niekas nežinojo, jog klastuolis miega visiškai nuogas, apsigaubęs tik paprasta balta paklode ir nieko daugiau. Arba išvis nemiega. Berniukas niekada neturėjo pižamos, o juk ten nerodys savo nuogumo, tad apsirengęs savo mylimas kostiumines kelnes, neveržiančius baltus marškinius bei ilgą paltą, nurioglino į pamoką, nelabai norintis miego. Kur tai matyta – miegoti pamokoje?! Na, jau matyta.
 Įėjęs į klasę, jis nė kiek nesutriko. Išsirinko patogią lovą tarp kalstuolių tariamos fortos bei varnanagio, truputi dėbtelėjęs į jį abejingu žvilgsniu.
 Užrašinę bei tušinuką jis pasiėmė savo. O triušis. Baisūs padarai. Jam ir Keitės triušį Agrą pakanka prižiūrėti. Net, jei ir atrodo taip pat nepavojingai, jis kandžiojasi. Teodoras Šermanas Tomas nepasitikėjo profesore. O ir buvo šališkas bei ne itin mandagus. Ir labai nuvertimo profesorę, jog šioji negalėtų sugalvoti ko blogiau. Tebūnie. Atsisėsdamas ant lovos nusirengė tik batus. Jam buvo ganėtinai patogu. Profesorės antklodę numetė ant žemės, atsinešė savąją. Ploną ir naują. Atsigulė, kiek supykęs, jog neleido pasirinkti mėlyno buteliuko. O pasiimtą triušį ištiesęs ilgas rankas, nugrūdo po lovą. Baisumėlis. Ir jis visiškai nenorėjo miego. Net, jei tas skystis padės užmigti. Kam miegoti, neverta. Antrakursis atsirėmė į nepatogią pagalvę, truputi padaužė ir užsimerkė, nežadėdamas atlikti užduoties.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Auksė Marlena Hale Birželio 27, 2018, 01:02:41 pm
Tiesą pasakius, Katrilė nusivylė. Ji tikėjosi, kad profesorė bent dalį pamokos nepastebės pramogų ar bent jau leis truputuką padūkti. Tačiau, vos tik lovos prasiskyrė, klastuolė nupėdino mergaičių pusėn, atsisėdo, tiksliau griuvo, ant savo lovelės ir susiraukusi atrėmė veidą, viena ranka. Mintyse padėliojusi galimus scenarijus, Devina nusprendė dabar darbo nesiimti - iš principo. Pakėlusi galvą aukšteliau, nuleidusi ranką, de Liuka šyptelėjo savo klastinga šypsena, sukurpusi naujų linksmybių planą.
- Profesore, - kojos ėmė tabaluoti ore, - negi negalima gauti truputuką linksmybių? Omenyje turiu ne areštą, - pavartė akis, - negi negalima surengti trumpo pagalvių mūšio, arba, trumpam pasistatyti pagalvių tvirtovę? - kilstelėjo vieną antakį, - darbą atliksime, galite neabejoti. Bet prašau, truputis linksmybių niekam nepakenks...
Katrilė atmetė garbanotus, raudonus plaukus atgalios. Pasirengiam linksmam vakarui, Devina. Na, pamoka irgi nusimato smagi. Klastuolė savo drąsos nesibaidė. Jos manymu, be rizikos ir taisyklių laužymo, naujų vėjų įnešimo, visas pasaulis ir gyvenimas būtų visiška nuobodybė.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Cessiondi Shetaka Khanna Birželio 27, 2018, 07:03:53 pm
 -Triušiukai violetiniai nebūna,- atsakė nedidukei mergaitei.- Akių spalvą galime pakoreguoti, tačiau visą triušelį - čia jau būtų jam nesmagu. Bent jau išsiburk, paskui žiūrėsim,- miršktelėjo akį varnei.
 O kiti mokiniai vis dar maištavo. Cessiondi sukando dantis žiūrėdama kaip po lova nugrūdamas kišktis, išsitraukiama kita antklodė. Mano mokymosi laikais tokių dalykų nebūdavo.
 -Dabar ne rytinė pamoka, kad turėtume valandą laiko, deja,- tarstelėjo.- Panele de Liuka, jau iš keturiasdešimt penkių minučių sugaišome bent penkias, o skysčio trukmė - pusvalandis.Galit kad ir ateiti čia prieš komendanto valandą ir išbūti visą naktį, tačiau jūs dabar tiesiog nespėtumėte. O paskui vėliau norėsis tik dar penkių minučių padūkti. Jei norite, galiu visą šitą taip palikti, galit pasilikti po pamokos, tačiau dabar gerkite skystį ir susapnuokite sapną. Jeigu nevykdysite užduoties, grės taškų praradimas, trolis ir areštas, kurio metu tikrai negalėsite žaisti pagalvių mūšio.
 Nors ir atrodė iš išorės kiek supykusi, viduje Cessiondi pati norėjo sugrįžti į tuos laikus, kai galėdavo žaisti ir negalvoti, kad yra atsakinga už mažą milijoną mokinių. Na gerai, maždaug porą dešimčių. Ir norėjo leisti žaisti. Tikrai norėjo, tačiau laiko nesustabdysi, o nukelti pamokos nelabai buvo ir kur, ir kaip, mat kai kurie, drausmingiausieji, jau miegojo. Maždaug septynios minutės. Po tiek laiko jie pradės sapnuoti.

((Žmonės, rimtai. Už durniaus voliojimą taškų nerašysiu, eikit vykdyt užduoties, o paskui po pamokos bėkit į kabinetą siaust. Tik Hogą vietoj palikit ir bošto nenusprogdinkit :D ))
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Persefonė Peloquin Birželio 27, 2018, 07:27:57 pm
 Mažoji sutraukė veidą. Net, jei ir yra jauna pirmakursė, kantrybės turi, palauks, kol atsiras violetinis triušiukas. Balta spalva jai kelia nemalonius jausmus. Jos mama numirė baltai apsirengusi. Tai be galo bloga spalva. Iš akių pradėjo trykšti ašaros. Turbūt jas matė tik ji viena.
 – Sakėt, kad jie užburti, kodėl tada jiems bus nesmagu? – ašarotomis akimis nužvelgė profesorę, o po to palindo po antklode ir susisuko į kamuoliuką. Mažą, violetinį ir liūdną kamuoliuką. Kaip triušiuką.
 Vis dėlto, varnė triušiuką pasiėmė. Ir jis neatrodė toks švelnus, kaip kadaise. Ir net akių violetinių nebenorėjo. Nieko. Miego irgi ne. O kur dar mokyklos griežtumas pradingo? Juk dabar laisvai galėtų išeiti iš pamokos ir niekas neatimtų taškų. Bet Persefonė pasidavė mokytojos užduočiai. Atsargiai išgėrė geltoną skystį, pirštų galiukais paglostė triušį, vėliau primindama sau dezinfekuoti rankas ir atsigulė ant lovos be pagalvės, bet ir tos neprireikė, buvo ganėtinai minkšta.
 Ar dabar proga pasakyti labanaktis? Ne. Neverta, niekas ir taip neina miegoti. Ir štai varnanagė jau miega, rankele kartais pasitrindama ašaras ant skruosto.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Auksė Marlena Hale Birželio 27, 2018, 09:17:45 pm
Bethany pamažu grimzdo į miego būseną. Kūnas neramiai virpėjo - mergaitė pati bandė išvysti sapną, o nuojauta kuždėjo apie kažką neramaus. Nors, pastaruoju metu, mergaitė tikrai buvo išsiilgusi ramaus, tolygaus miego, bet net šitokio negalėjo sulaukti pamokoje, išgėrus kažkokio gėralo ir paglosčius triušį, kurį galėtų glostyti visą pamokos laiką.
Pirmiau matėsi vien aklina tamsa, tarsi juoda nakties užuolaida būtų aptraukusi akis. Bethany miegodama nežymiai susiraukė. Vos tik taip padarė - juodą tamsa ėmė skirtis, o žemyn stačiai vedė iš niekur nieko atsiradęs tunelis. Kritimo jausmas ir sapnuose varnei nepatiko, dažniausiai po tokio potyrio ji pabusdavo, tačiau deja, dabar taip nenutiko. Kai kritimas liovėsi, varnė išvydo tą patį smėlinės spalvos triušį, judinantį žavią nosytę, o jo mažos akutės tarsi norėjo trylikametę kažkur nusivesti. Tamsa nebeatrodė aklina, aplink vaizdas priminė rūsį. Koks tu mielas... Ei, palauk! Stok! Antakiai išsilygino, ji nusišypsojo. Gyvūnas apsisuko ir striksėdamas nurūko pilkšvu grindiniu, o Bethany sapne paskui jį. Triušiukas pasuko į kairę, mergaitė paskui. Vos tik pasuko - pilkuma ir tamsa dingo. Išnyko. Varniukė atsidūrė neaiškioje gatvėje, nesuvokusi buvimo vietos, apsidairė. Dangus pamažu niaukėsi. Triušio nesimatė niekur. Ji dar kartą apsidairė. Ir štai, visai netoli, šuoliavo toks pat triušis. It galvą dėl jo pametusi mergaitė bėgte pasileido link jo, o pasiekusi - sustojo. Užvertė galvą aukštyn, pajuto prasidedantį lietų. Šis per keletą akimirkų įsismagino iki tikros audros, padangę nutvieskė žaibas ir lietaus muziką pertraukė griaustinis. Bethany pajuto kaip gerklėje gniaužiasi gumulas, jai ima trūkti oro. Nors lietus jai patikdavo, tik ne šis. Gyvūnas tupėjo šalimais, tarsi leisdamas mergaitei dairytis. Dar vienas žaibas ir jį lydimas griausmas. Stengdamasi nepasiduoti netikėtai užklupusiai baimei, Bethany užmerkė akeles. Jokio griausmo, jokio griausmo. Tik tyla. Lietaus tyla. Nežinia, kiek mergaitė būtų stovėjusi lietuje, o juk jau tada buvo permirkusi. Akis pasiekė šviesa. Turbūt žaibas. Mergaitė klydo, šviesa nesitraukė, privertė suraukti žvilgsnį ir atsimerkti - lijo nesmarkiai, palengva, saulės kampelis švietė į ją, o padangėje, kur šmestelėjo žaibai, karaliavo vaivorykštė.
Bethany nubudusi pašoko. Apsidairė ir prisiminusi šią vietą, nors širdis dar daužėsi, bet kodėl? Varnė išlipo is lovelės ir į rankas paėmė triušį. Nors nebuvo šių gyvūnų mėgėja, būtent šis pavergė jos širdelę savo žaisliniu mielumu. Truputį paglosčiusi, ji paleido gyvūną ant lovos, paėmė pieštuką, atsivertė užrašinę ir keliais sakiniais apibūdino sapną :
Citata
Audra su žaibais ir griaustiniu. Vėliau lietus aprimo, o dangų nušvietė saulė, pasirodė vaivorykštė.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Natanielis Augustas Lizertas Birželio 28, 2018, 07:57:32 am
Natanielis vyptelėjęs dar anksčiau nepastebėtai klastuolei, apsirėdusiai juokinga, bordo dobiliukais išmarginta maikute ir supratingai pritvirtinusiai „pilies” sienas, išlindo iš savojo urvo.
- O sveikutė, dobiliuk, o aš jau maniau, kad nei viena nepasirodysit, - džiugiai mestelėjęs pagalvę, burbtelėjo nepažįstamajai Natukas. Staiga greitai pasisukęs į šoną ir vos išvengęs užgriuvusios ir visus rūmus sugriovusios Lizetės, strazdanius valiūkiškai primerkė smaragdines akutes.
- Nu, vsio, lėlyte, prisidirbai! - Šuktelėjo Lizertas ir pripuolęs prie rausvosios, ėmė šią nesustabdomai kutenti. Deja, „nepaliaujamų” kutulių antpuolį nutraukė kitos bendrakoledžės mesta pagalvėlė, pataikiusi tiesiai berniūkščiui į strazdanotą snukutį. Pasisukęs į taip pat rožinių plaukų savininkę, kas čia per manija?, anglas nedelsdamas žaismingai ėmė mėtytis pagalvėlėmis, deja, kas trečią vis nesėkmingai pramesdamas pro šalį.
- Ei, paukšteli, prisijunk ir tu prie mūsų! - Pastebėjęs pažįstamą grifiukę, lėtai praeinančią greta, garsiau riktelėjo vaikėzas, bet pamatęs kaip ši paklusniai vykdo užduotį, liūdniau numojo ranka ir tiek. Eh tie grifai, jau tokie nuobodylos, - nebyliai pamintijo septyniolikmetis.
Netikėtai profesorei kreipusis į klastuolį, Augustas kilstelėjo kairįjį antakį.
- O jei mane baugina ir juodos akys ar jūsų akys? - Pradėjęs vaidinti psichologo konsultacijos reikalaujantįjį, kalbėjo Natas, o indei pradėjus siūlyti „areštą” bei galimybę apsilankyti su pižama pas ją privačiai, vaikinukas tik blausiai vyptelėjo, - oo, koks gundantis pasiūlymas - vakarėlio pratęsimas tamstos kabinete. Ir kaip jus tada reiks vadinti? Gal galėsime jau tujintis ar teks kreiptis „Juodąja bestija”? - Paklapsėjo akytėmis rusvaplaukis ir kiek atsitraukė nuo tamsiaodės, o šiai nueinant, įtariai palydėjo žvilgsniu.
-  Tikiuosi seksualinis priekabiavimas prie mokinių profesoriams yra griežtai draudžiamas, - švelniai stuktelėjo šalimais besivartančiai prancūzaitei petin. Dobiliuku pramintai, šviesios kavos spalvos plaukų savininkei persėdus ant kitos lovos ir tabaluojant kojomis, pradėjus prašyti leidimo pakvailioti, Natanielis Augustas pavartė žvitrias, nefritu žėrinčias akutes.
- Be gero plano, nebus karnavalo, - tyliau nutęsė ir stengdamasis sumintyti ką čia toliau bepadaryti, nejučiomis ėmė toliau statyti minkštąją tvirtovę.

Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Bastiano Zuccarelli Birželio 28, 2018, 09:20:10 am
   Marcus'as šiaip jau žiūrėjo į visokius ateities būrimus skeptiškai ir siejo juos su norinčiomis už nieką gauti pinigus čigonėmis. Bet atsiminęs, kad jam visai patiko svetimšalė profesorė, o vėliau dar gavęs iš jos raštelį, nusispjovė ir nusprendė ateiti. Bala nematė. O dar juk pižamos jam siejosi su naktimi bei žvaigždėmis - o jį žavėjo ir viena, ir kita.
   Visgi pižamos nesivilko. Gėdijosi ir bijojo, todėl nusprendė eiti kaip pareigingas mokinys - su įprasta Hogvartso uniforma. Nors kurį laiką dar pastypsojo prie savo lovos, mąstydamas, ar neapsivilkti savo seno ir jaukaus megztinio; kurį laiką šis jam buvo per didelis, nors dabar jau ėjo į mažumą. Visgi priminė vaikystę ir laikus, kol dar turėjo šeimą. Dabar jau beveik drąsiai galėjo sakyti, kad liko vienas. Sugrūdo megztinį į spintelę.
   - Laba diena, - tyliai tarė profesorei, kai įžengė į klasę. Pasirinko kraštinę lovą, toliau nuo kažkokio kvailo klastuolio. Mokytojai baigus kalbėti grifas susirinko visas reikalingas sapnui priemones bei triušį. Jam kliuvo margas - juodomis ausimis, nosimi bei snukučiu bei per visą kailį besimaišančiomis juoda bei balta. Ilgaausio akys, beje, buvo juodos. Nors Marcus'as ir buvo grifas, raudona akių spalva jam neatrodė simpatiškai. Kai grįžo į savo lovą, berniukas trumpam suabejojo, kaip gultis.
   Prieš užmigdamas (visgi atsigulė su visais rūbais) girdėjo, kaip kažkokia varnė prašė mėlyno triušiuko. Ir jie vadinami protingiausio koledžo atstovais?
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Persefonė Peloquin Birželio 28, 2018, 11:48:24 am
 Minutė, dvi. Persefonė ramiai užmerkusi akis. Miega. Trys minutės, keturios. Jau greitai pasirodys sapnas. Penkta, šešta minutė. Kažkas aiškėja, gal tas kiškis, gaila, ne violetinis, o baltas. Septintoji minutė ir paskutinė aštunta – vaizdas toks ryškus ir varnanagė jau krykštauja paskui kiškį bėgdama.
 Tamsa išsisklaidė, saulė akina, blizga. Bet ten ne saulė. Aiškėja pirmakursė esanti kambaryje. Pilno žmonių. Ir ne šiaip paprastų! Mergaitė atpažįsta knygose ir pasakose, filmuose ir serialuose matytus personažus. Iš džiaugsmo spurda širdis. Virpesys. Ji sveikinasi su visais, duoda ranką, kiti ją net atkabina. Atitrūkusi nuo pasaulio. Toli toli nuo visų. Dabar čia yra tik ji ir populiarieji veikėjai. Visi apie juos žino.
 Sapne ji turi galimybę, turi svajonę. Netikra. Viskas netikra, čia skystis kaltas. Bet šįkart laimė ne vienkartinė, o gali džiaugtis daugiau sykių. Tikrai. Staiga viena mergina – rudaplaukė, melsvos akys – išsitraukia kišeninį laikrodį. Pirmakursė sustingsta, kaip laikas taip greitai praėjo? Ir mergaitė vėl sėdi lovoje, niekas nepasikeitė. Prisiminimai blėsta... Varnanagė čiupo violetinę užrašų knygutę, rašiklį ir puolė viską užrašinėti. Daug žmonių, herojai, knygų ir filmų veikėjai. Pasisveikinimas, apkabinimas. Kišeninis laikrodis. Svajonė. Štai tokias savo mintis varnė perteikė į popieriaus lapą. Dailiu raštu, atsargiai.
 Toliau ji sėdėjo lovoje, atsibudusi buvo dar viena jos bendrakoledžė. Mažosios lova nebuvo taip ir toli. Pamojo ranka.
 – Sveika! – nusišypsojo ir pasidėjo užrašų knygutę kojų gale. 
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Auksė Marlena Hale Birželio 28, 2018, 01:12:36 pm
Akimirką Katrilė susimąstė. Ji, net gražiai prašydama leidimo padūkti, žinojo, jog tokio negaus. Jetus, o kam taip gąsdinti? Troliai, areštai ir kitokios baisybės, bla bla bla. Mergaitė atsistojo ir jau norėjo eiti triušiuko ir užrašų knygutės, tačiau net nepastebėjusi žvilgtelėjo šonan - į vadinamąją berniukų pusę. Galvoje kirbėjo mintis, jog Natanielis tikrai turėtų kažkas sugalvoti linksmo, o linksmybėse visados ji dalyvaudavo. Visgi, dobiliuko pravardė Deviną nelabai tenkino, kėlė tik šypseną pačiai raudonplaukei. Atsiprašau, gerbiamoji profesore, tačiau turbūt gausite pamoką - nenaudoti lovų ir pagalvių. Na, bet nesakyčiau, jog tai labai blogai. De Liuka it kvailelė stoviniavo šalia lovelės ir nežymiai šypsojosi besidairydama. Akelėms užkliuvus už triušio, šypsena išnyko. Ji ilgai prisimins, kaip mažosios pusseserės triušis, vardu Ryžis, jai su dantukais pagražino ranką ir paliko randų. Nesvarbu, kad tai įvyko prieš penketą metų. Laikykit mane paranojike, bet aš to padaro į rankas neimsiu. Tvirtai apsisprendusi, klastuolė pagriebė savo pagalvę ir mintysd kikendama greitai atsidūrė prie to pačio klastuolio, ją praminusio dobiliuku. Atsistojusi viename lovos krašte, savo pagalvę atrėmė į kitas, prisidėdama prie statybų. Jei linksmybės, tai linksmybės. Truputį pasėdėjusi, ji sunerimo. Gal tikrai reiktų atlikti darbą? Žvilgtelėjusi į tvirtovę, mergaitė prikando lūpą. Nusprendusi palikti pagalvę, greitai subėgiojo skystymo, to nelemto padaro, vadinamo triušiu, užrašų knygutės ir rašiklio. Keliais gurkšniais išgėrusi gėralą, atsargiai palietė (paglostymu nepavadinsi) triušį, susirangė lovoje, be pagalvės ir pasinėrė į miegą.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hope Džein Shilck Birželio 30, 2018, 10:44:04 pm
Pižama.. Visai nejuokinga - klastuolės galvoje vis klaidžiojo ši mintis. Ji naktimis dažniausiai kur nors vaikščiodavo ir mėgaudavosi nakties melonumais. Jai miegas nebuvo didelis draugas, todėl Hope visai neapsidžiaugė šia pamoka. Tačiau žinodama, kad nieko negali pakeisti tik atsiduso ir pakilo nuo savo lovos. Iš po paklodės isitraukė pižamą ir gražiai susilanksčiusi patraukė į klasę.
Atėjusi į klasę, atsirėmė į sieną taip, kad liktų mažiau pastebėta. Ją traukė šešėliai. Todėl ji pasirinko gana tamsų kampą. Išklausiusi dėstytojos pamokos įvadą, greitai išsirinko lovą ir pažvelgė į triušiuką.
- O Tu mielas, - blondinukė nusišypsojo ir paglostė šį mielą pūkuotuką. Tada užsivertė eleksyrą. Ji mintyse pagalvojo, kad jei jau pavyks užigti, ji būtinai kažkaip gaus šio buteliuko su turiniu. Galbūt tada ir naktis praleis lovoje. Su tokia nuotaika mergina ir pradėjo snausti, vis laukdama, kuomet iš jos pasąmonės gelmių išnirs pūkuotas triušiukas, kuris ves pirmyn į sapnų karalystę.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Matthew Turner Birželio 30, 2018, 11:46:23 pm
Kiek pasnaudęs Matthew pamatė triušiuką, kokį buvo prieš tai paglostęs. Net ir miegodamas berniukas sugebėjo nustebti, kad pamatė tai, ką ir turėjo pamatyti. Grifiukas nusekė paskui pūkuotą triušiuką. Šis pamažu artinosi prie upės. Ar gali lėčiau judėti? piktai pagalvojo Matthew, nes triušiukas bėgo tikrai gana sparčiai, o berniukas kur nors skubėti gerokai pritingėjo. Galiausiai gyvūnėlis pribėgo prie pat upės ir staiga sustojo. Matthew taip pat sustojo - gerokai uždusęs. Jis pašnairavo į triušiuką ir tada atsisuko į upę. Ten buvo labai daug žmonių, kurie darė... Kažką. Būtent taip jų veiklą sau apibūdino Matthew. Vis dėlto ilgiau pažiūrėjęs pirmakursis suprato, kad tie žmonės, ko gero, keliasi iš vienos upės pusės į kitą.
Kažkoks jovalas, kuriame malasi daugybė žmonių ir nesuprasi, kas vyksta apibūdino sau sapną grifiukas, kai pajuto vėl tysąs lovoje, ir kažką pakeverzojo užrašų knygutėje.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hope Džein Shilck Liepos 01, 2018, 11:37:57 am
Galiausiai, Hope išvydo kiškutį, kuris bėgo tolyn. Tai pasirodė taip pažįstama.
 - todėl mergina nieko nelaukus pasąmonėje nuskubėjo paskui pūkuočių. Iš pradžių viskas buvo tamsu, bet galiausiai pradėjo tolumoje šviesėti ir blondinė išgirdo bangų ošimą.
Jūra - pamanė Hope ir ji buvo teisi. Atsidūrė prie jūros esančioje apžvalgos aikštelėje. Ji buvo ne viena. Su ja buvo žmogus, kurio veido jai niekaip nepavyko įžvelgti. Bet visais atvejais  ji jautė ramybę. Dar seniai tokios ramybės nebuvo sutikusi. Blondinė tiesiog žvelgė tolyn į jūrą ir šypsojosi. Šią laimę sugadino pamažu apsiniaukęs dangus.
Audra- pagalvojo mergina ir pasileido bėgti atgal. Lyg norėdama apsiginti. O iš tiesų bėgo atgal iš sapnų karalystės į realųjį pasaulį. Šio vaizdinio jai pakako. Nes puikiai prisiminė kas tas žmogus, kuris buvo visai netoli jos.
Pasiilgau Tavęs - sumurmėjo mintyse...
Pašokusi lovoje, Hope stvėrė užrašų knygutę ir aprašė kiekvieną detalę. Buvo keista, nes šis sapnas buvo daug ryškesnis nei kiti - anksčiau buvę.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Auksė Marlena Hale Liepos 01, 2018, 01:03:02 pm
Tamsa. Negi nepavyko? Taip? Taip! Galima keltis ir grįžti į tą ramybę, nors kur ten ramybė... Katrilė apsivertė ant nugaros, o galvelė palinko į kairę pusę. Kvėpavimas buvo netolygus, tai ilgas įkvėpimas su greitu iškvėpimu, tai atvirkščiai. Ji bijojo.
Tamsa sapne, atrodė skverbėsi į pačią mergaitės esybę ir de Liuka labai norėjo viską pabaigti kuo greičiau. Minutę mergaitė nekvėpavo. O būtent per tą minutę Devina sapne šoko į tamsumą, o tuomet, kai vėl ėmė kvėpuoti, susiraukė. Staigus saulės spindulių pliūpsnis sapnuojant klastuolei nepatiko. Sapne mergaitė užsidengė veidą, tačiau ranką pamažu traukė žemyn, jos akys išsprogo - priešais šuoliavo triušis, būtent toks, kurį paskubomis palietė prieš užmigdama. Tiesą pasakius, minkštas kailiukas mergaitei patiko, bet pats gyvūnas kėlė baimę. Saulė švietė vis ryškiau, o Katrilė apsidairė. Ji stovėjo laukuose, viduryje pievų, kurių nei krašto, nei galo matyti nebuvo. Nusprendusi dirstelti į tą velnio padarą (šitokia pravardė triušių giminė persekios per amžius, taip jau klastuolė nusprendė), jo priešais nebeišvydo - šis šuoliavo pirmyn. Ei, palauk! Net pati nesuprasdama kodėl, it versdamasi sau per galvą, kliūdama už žolės ir smilgų, greitu žingsneliu pasileido paskui triušį. Staiga pievų vaizdas dingo, tačiau triušis liko. Viskas tarsi sukosi aplink Deviną, o ši atsipeikėjo tik tuomet kai vėsus vasariškas vėjas ėmė kedenti jos ugninius plaukus. Triušis tuo metu graužė žolę, mergaitė stebėjo kaip gražiai siūbuoja saulėgrąžų geltoni žiedai, linkdami į šonus nuo vėjo, o maži žiedlapėliai drebėjo.
Ir visados, kai pasirodo kažkas gražaus, sapnas nutrūkdavo. Katrilė atmerkė akeles. Keletą minučių praleido bandydama suvokti, kur gulėjo ir kokioje lovoje. Grįžus visiems prisiminimams, Devina atsisėdo, atsargiai pirštais pakėlė knygutė ir rašiklį, stebėdama triušį, tarsi šis galėtų užpulti. Atvertusi knygutę, klastuolė atkimšo rašiklį ir greitai išbėrė :
Citata
Ryškus saulės spinduliai, perėję į paprastą pievą ar lauką, o galo nei krašto nematyti. Vėliau pasirodo saulėgrąžų žiedai, juos kedena vėjas.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Marcel Rufford Liepos 01, 2018, 02:21:10 pm
Gavęs profesorės nurodymą, berniukas nesutriko ir nieko nelaukęs susirado pižamą. Ją gražiai įsidėjęs į krepšį patraukė link kabineto. Išvydęs kitus savo klasės draugus, drąsiai žengė pro duris ir pamėgino įsiklausyti, ką dėstytoja visiems kalbėjo. Kol ji dėstė pamokos tikslus ir užduotis, vaikinas išsirinko lovą ir patogiai joje įsitaisė. Žinoma, prieš tai jis persirengė pižamą.
Išgirdęs visas užsuotis, Marcel paglostė pūkuotą padarėlį visai netoli lovos ir nieko negalvodamas išgėrė eleksyrą. Prisiminęs, koks šlykštus kvapas buvo vilkolakio kraujas, nusprendė šį kartą eleksyro netyrinėti ir tiesiog atlikti tai kas yra sakoma.
Kadangi į ranką pasiėmė užrašų knygutę ir tušinuką, buvo tikras, kad į sapnų pasaulį nukeliaus kartu su ja. O tai palengvins užduotį - įsiminti ką yra matęs sapne.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Oktavianas Setas Šeldonas Liepos 04, 2018, 01:02:49 pm
 Jis tik piktai dėbtelėjo į profesororę, atnešusią jam rausvą triušį.
 – Atsiprašau, tačiau ar Ministerija žino, kad jūs taip išnaudojate gyvūnus? Negi tai nėra jų teisių pažeidimas? Aš suprantu, kad jie yra užkerėti, – pridūrė, profesorei dar nespėjus įsiterpti, – tačiau jie irgi yra gyvi ir jaučia, o jūs mums liepiate elgtis su jais kaip su žaislais. Sakyčiau, nehumaniška.
 Ir, atsisukęs nuo visų, įlipo į lovą.
 Vien pirštų pagalvėlėmis paglostė rožinį triušį ir išgėrė gelsvą skystį, labai jau saldų. Nuo šitiek cukraus ir diabetą pasigauti galima. Negi šios mokyklos profesoriams visai tas pats, ar jie mirs?
 Atsigulė į lovą taip, kaip visada miegodavo – tiesiai kaip kareivis, sustingo atsigulęs ant nugaros ir pasidėjęs tiesias rankas prie kūno, užsiklojo plonu užvalkalu iki pat kaklo. Atrodė kaip uždengtas medžiaga lavonas. Arba bent jau humanoidinis robotas.
 Užsimerkė ir ėmė skaičiuoti aveles. Priėjęs antrąjį šimtą, prarado avelių skaičių ir nugrimzdo į sapnų karalystę.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: kablelis Liepos 05, 2018, 08:59:14 pm
Stevie atsidūrė dideliame mieste. Neįdomu pagalvojo mergaitė, jau senokai jausdama kaip pasiilgo gamtos. Kaip aš čia turėčiau rasti triušį? paklausė savęs Stevie ir apsižvalgė. Žinoma, triušiuko nepamatė. Ji patraukė gatve tolyn ir netrukus vis dėlto šoniniame skersgatvyje pamatė triušiuką. Mergaitė nuskubėjo jam iš paskos. Triušiukas tai bėgdavo itin greitai, tai sustodavo tarsi pagalvoti, ką daryti toliau, todėl antrakursė gerokai pavargo. Būtų daug lengviau, jeigu teiktumeis judėti vienodu greičiu pagalvojo Stevie. Atrodė, kad triušis išgirdo šią mintį, nes staiga pasileido bėgti ir jau nebestojo. Netrukus gyvūnas sustojo prie gražaus namo, kuris buvo aptvertas dailia tvora ir turėjo gražų ir išpuoselėtą kiemą.
- Oho, - pratarė Stevie. - Prabangiai gyvena žmonės...
Iš namo pradėjo eiti jaunuoliai. Jie visi ėjo poromis, vaikinas ir mergina. Kai tokių porų išėjo gal dešimt, Stevie pasijuto vėl gulinti lovoje.
Gal čia kokios vestuvės? paklausė savęs ji ir skubiai užsirašė sapną į užrašų knygutę.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Cessiondi Shetaka Khanna Liepos 05, 2018, 09:03:54 pm
 -Jei jau taip baisu, siūlyčiau rinktis tuos dalykus, kurių profesoriai jums patinka, ponaiti Lizertai ir nekelti pageidavimo koncerto,- tarstelėjo ir nusišypsojusi mokiniui pažvelgė į kitus. -Ponaiti Šeldonai, patarčiau apie tai pasikalbėti su transfigūracijos profesore. Taip pat paklausiant apie Vera Verto.
 Vis dėl to, keli mokiniai, kurie klusniai vykdė užduotį, jau budo. Khanna pažvelgė į juos su viltimi - tik klusniausi, tyliausi ir darbščiausi tampa gerais šio dalyko žinovais. Dėl jų mergina ir norėjo pasilikti šiame poste.
 -Taigi, kas jau susapnavote ir trumpai užsirašėte, griebkit po knygą ir po savo sapno reikšme susiradę knygoje reikšmę trumpai parašykite kas jūsų laukia. Rekomenduoju pažiūrėti kelis raktinius žodžius, ypač, jei matėte daugiau nei vieną objektą. Parašę palikite darbus man ant stalo ir galite eiti.
((Jei sapną aprašėte anksčiau, to perrašyti nereikia, tačiau jei jo neužsirašėte, savo užrašus pridėkite prie sapno aiškinimo.
E D I T: beje, logiškiausia būtų, kad kas nors įvyktų jūsų artimoje aplinkoje ar jums patiems))
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: kablelis Liepos 05, 2018, 09:29:04 pm
Kaip ir akivaizdu, gražus namas ir šeima apsidžiaugė Stevie, pasiėmusi knygą ir tingiai ją atsivertusi. Ką čia dar aiškintis?
Vis dėlto užduotį mergaitė atlikti norėjo iki galo, tad pradėjo skaitinėti sapnų reikšmes. Stevie dar kartą perskaitė, ką buvo užsirašiusi:

Citata
Gražus ir prabangus namas, iš jo poromis eina jaunuoliai.

Namas, poros, jaunuoliai galvojo Stevie. Kažin kuris iš šitų dalykų yra mano objektas.
Jaunuolių mergaitė knygoje nerado. Tačiau apie poras mergaitė perskaitė, kad tai tikrai reiškia santuoką, tačiau tik tuo atveju, jeigu sapno metu buvo aiškiai matomi poroje esančių žmonių veidai. Kas būna, jeigu veidų nesimato, knygoje parašyta nebuvo, tačiau Stevei tai nepatiko. Kažin ar kas nors gero
- Namas, - pašnibždomis perskaitė Stevie. - Jeigu namo detalės yra matomos aiškiai, šis namas gali būti panašus į tą, kuria sapnuojantysis kada nors bent labai trumpai gyvens.
Antrakursė jau norėjo užrašyti rezultatus ir nunešti juos profesorei ant stalo, tačiau jai staiga toptelėjo į galvą mintis pažiūrėti, ar ką nors reiškia skaičius dešimt. Tai, ką perskaitė knygoje, grifiukę gerokai sutrikdė.

Citata
S. Green. Grifų Gūžta II kursas.
Namas parodo, kaip atrodys vieta, kurioje bent kažkiek laiko gyvensiu. Poros turėtų reikšti santuoką, tačiau ryškiai nemačiau veidų, todėl tai gali reikšti ir ką nors kita. Skaičius dešimt, šiuo atveju reiškia šeimos narių skaičių, nes yra dešimt vienodų objektų (porų) ir yra matomas namas.

parašė Stevie. Ar tai reiškia, kad aš turėsiu devynis vyrus? pakraupo mergaitė ir kiek neramiai nunešė lapelį profesorei ant stalo.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Matthew Turner Liepos 05, 2018, 09:45:07 pm
Būtinai turėjau susapnuoti kažką, kur iš viso nėra jokio objekto! piktinosi Matthew. Ir kam čia tas vadovėlis, viskas ir taip aišku. Kelionės, kraustymasis. Ką čia dar aiškintis? Berniukas pats niekada netikėjo sapnais. Dažniausiai jis nė nesapnuodavo, o jeigu ir pavykdavo ką nors prisiminti, tai būdavo tik vaizdų kratinys, kuris tikrai negalėjo nieko reikšti. Pirmakursis pasiėmė knygą ir geras kelias minutes tiesiog vertė puslapius nieko nė nematydamas. Matthew niekaip negalėjo susikaupti, o ir nepernelyg tylūs klastuoliai nepadėjo. Matthew piktokai pašnairavo į juos, bet kažko sakyti nedrįso, tad tik atsiduso ir vėl atsisuko į vadovėlį. Nagi, reikia greičiau baigti ir bus galima eiti iš čia svarstė berniukas. Kaip objektus jis pasirinko upę ir keliones, nors pats galvojo, kad tai nėra tai, kas tiksliai apibūdina tai, ką jis matė sapne. Vis dėlto vadovėlyje šioks toks atsakymas buvo, tad pirmakursis užrašė į lapelį:

Citata
Turner, Matthew. Grifų Gūžta. I.
Sapne matomi žmonės, nuolat judantys upėje. Panašu, kad jie keliasi iš vienos upės pusės į kitą.
Reikšmė: upė nurodo, kad ateitis yra glaudžiai siejama su vandeniu. Kadangi sapne yra matomas tam tikras judėjimas, o upės vanduo taip pat juda, tikėtina, kad ateityje laukia daug judėjimo vandeniu. Tai gali būti tiek kelionės, tiek darbas upėje ar jūroje, tiek kas nors kita.

Konkretumo viršūnė pagalvojo Matthew, perskaitęs savo užrašus. Tačiau jis tik numojo ranka, nunešė lapelį profesorei ant stalo ir skubiai pasišalino.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Elride Endlercat Liepos 06, 2018, 06:52:43 pm
Mergaitė atskubėjo į pamoką jausdamasi šiek tiek nejaukiai. Nors... Gal ne šiek tiek. Mat jos pižama jai visiškai nepatiko, ji buvo spalvota, su gėlytėm, o ir tos gėlytės nebuvo rožės. Elridė ėmė nemėgti gėlių išskyrus rožes. Nors, ką pamatė klasėje iš pradžių jai patiko. Miegosim, tobula. Bet vis dėl to mergaitė taip galvojo tik iš pradžių. Ilgokai užtrūko suprasti, kad yra Ateities būrimo pamokoje, kas Elridei nieko gero nesakė. Ji savo ateitį žinoti norėjo, norėjo stipriai stipriai, bet tuo pačiu mergaitė norėjo nuo jos pabėgti. Ji bijojo sužinoti, kad jai nutiks dar kažkas blogo, bet norėjo tai žinoti, kad tam pasiruoštu. Viskas buvo taip komplikuota, kad per kelias sekundes mergaitė pati nebesuvokė, ko ji nori, o, ko ne.
Išsirinkusi lovą grifiukė pasidėjo daiktus ir patraukė link profesorės stalo. Užrašų knygutė... Aišku, ji privalo pasiimti užrašų knygutę, kuri bus kuo tamsesnė. Tobula. Šyptelėjusi sau Elridė pasiėmė triušiuką. Turbūt, jei tai nebūtų pamoka, mergaitė nuglostytų tam gyviui visą kailiuką, bet ji tik grįžo prie savo išsirinktos lovos galvodama, kad jo neglostys. Tada nesusilaikiusi žaliaakė pasidėjo jį šalia ir ėmė glostyti. O kodėl gi ne? Mergaitės šuo nebuvo toks švelnus ir mielas. Na, gal buvo mielas... Bet ne toks švelnus. Ir štai, baltapūkei teko išsirinkti buteliuką ir vėl, ji čiupo mėlyną buteliuką sakydama, kad nuo tiesos nepabėgs. Bet Elridė tiesos bijojo, galbūt suveikė maža dalelė grifiškumo? Gal pagaliau jai sukilo drąsa pasitikt viską tvirtai, bet ne... Ji tiesiog tikėjosi, kad bus sėkminga ir nieko blogo nenutiks.
Ir kaip visada laikydama rankose buteliuką mergaitė pajautė didžiulį baimės pliūpsnį. Ji ėmė gailėtis, mąstė, ar būtų galimybė pakeisti buteliuką į geltoną. Kodėl aš tai visada darau? Klausdama savęs mergaitė nervingai apsidairė aplink klasę. Ji jau matė žmones, kurie užmigo, o pati padaryti to negalėjo išdrįsti. Ir nebuvo svarbu, kad ji buvo grifė. Iš tikrųjų Elridė savęs nemėgo, kad tokiam koledže yra, kai bijo visko. Nors, gal bėda ne tai, kad ji bijo, o tai, kad ji imasi visko, ko bijo. Tada per plauką išdrįsta tai padaryti, o padarius pasižada daugiau to nekartoti, o tada žiūrėk! Ji vėl daro kažką kvailo. O gal grifiškumas buvo tame, kad ji tai darė? Nesvarbu, kad bijojo. Bet, taip kankindama save, mergaitė nusprendė mintis nustumti į šalį ir atsipalaiduot.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Lukas Dubajus Liepos 07, 2018, 07:28:37 am
Lukas žingsniuojantis į antrąją Ateities būrimo pamoką nesuprato kam reikėjo apsirengti pižamą. Juk per šitą pamoką reikia burti ateitį, o ne miegoti. Įėjas į kabinetą pamatė jame sustatytas lovas. Kiekviena buvo vis kuo nors gražesnė. Išsirinkes jam labiausiai patikusią lovą kairės pusės gale, ten pasidėjo daiktus ir nuėjo prie mokytojos stalo pasiimti užrašų knygelės ir triušio. Tada nuėjęs dar pasiėmė buteliuką. Viskas ką jis pasiėmė buvo tamsiai žalios spalvos na, o  aiškus triušis ne, bet jis buvo tamsiai rudos spalvos. Kuri Lukai keistai derinosi su žalia spalva. Išklausęs užduotį Lukas neskubėjo to vykdyti. Pirmiausia užsiklojo save, kad nesušaltu, tada prie savęs pasidėjo triušį, kad jam irgi nebūtu šaltą. Atsidarė buteliuką, paglostė triušį, išgėrė iš buteliuko skystį. Eilinį kartą kai visiem eleksyras suviekia per kelias sekundes Lukui prireikė kelių minučių kol jį apėmė snaudulys.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Lukas Dubajus Liepos 07, 2018, 08:24:38 am
Lukas atsibudo prie senojo mokyklos medžio. Jis buvo girdėjęs, kad reikia ištarti slaptažodį, kad medis nurimtu. Nors Lukas ir gulėjo prie pat jo medis nieko nedarė. Staiga berniukas pamatė triušį tupintį ant akmens toliau nuo medžio. Lukas atsargiai atsikėlė ir lėtai nužingsniavo prie triušio. Bet medis net nesujudėjo. Kai jis priėjo arčiau triušis pradėjo nuo jo bėgti tolyn. Berniukas suprato, kad gali jo nepasivyti, tad net nesistengė sulėtinti žingsnio. Staiga pro jį prabėgo didelį vorai, net nemanydami sustoti ir jo suvalgyti. Paėjes šiek tiek toliau, nes triušis vėl nebėgo pamatė prie jo ant žemės gulinčią šluotą. Triušis taip pat turėjo šluotą. Lukas net nesuprato iš kur triušis moka skristi. Užsilipes ant šluotos atsispyrė nuo žemės ir pakilo, nes triušis jau buvo pakilęs ir laukė jo. Lukas skrido paskui jį geras dvi valandas. Staiga tolumoje pamatė didelį pastatą. Juk tai Azkabanas suprato jis. Jiems priskridus arčiau jų nepuolė ne vienas psichas. Nors jų aplinkui buvo daug ir keli praskrido netoli Luko. Staiga jis pradėjo kristi žemyn ir jausti snaudulį kurį jautė prieš čia atvykstant.

((Cessė: nedoublepostink))
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Oktavianas Setas Šeldonas Liepos 07, 2018, 09:39:17 am
 Iš pradžių net nesuprato, kad jis jau ne šiaip guli užmerktomis akimis, o jau miega ir dar sapnuoja. Šeldonas sapnavo esąs tamsioje oloje. Joje viešpatavo aklina tamsa ir tyla tokia gūdi, kad vaikinukas girdėjo savo širdies plakimą. Tolumoje tik girdėjosi vėjo ūžesys bei lapų šnarėjimas, girdėjo kažkur anapus uolos tekant vandenį. Nuojautos vedamas patraukė link išėjimo – mažytė smegenų kertelė suvokė esant sapne, mat gyvenime nė už ką nuojauta nepasikliautų. Tačiau sapnų karalystėje viskas įmanoma.
 Ėjo ilgai, net nesuprasdamas kur eina. Vis dar buvo beprotiškai tamsu – jis net stebėjosi, kad už nieko nekliūna ir į nieką neatsitrenkia – tačiau garsai, girdėti olos gilumoje, pradėjo artėti. Galiausiai pasiekė išėjimą.
 Išėjo į giraitę. Dar niekur ir niekada nebuvo matęs tokio pasakiško grožio. Buvo naktis, bet lauke buvo labai šviesu – erdvę apšvietė milžiniška mėnulio pilnatis bei begalybė mažų žiburiukų, skrajojančių aplinkui. Giraitė sudarė savitą apskritimą, kurio viduryje buvo pieva, o joje – įvairiaspalviais kaspinais bei juostelėmis papuoštas brandaus amžiaus baltas medis. Jis buvo toks šviesus, kad švietė ryškiau už mėnulį, prie jo gęso žiburėlių švytėjimas.
 Berniukas priėjo arčiau. Medžio žievėje pamatė veidą – labai pažįstamą, tačiau niekaip negalėjo prisiminti, kur jį matęs. Veidas šypsojosi, tuščias akiduobes puošė smaragdai. Viskas buvo taip neįprasta, tačiau neapsakomai gražu ir jauku, taip jaukiai jis niekada niekur nesijautė. Visa tai kėlė jam dar nepažįstamus, tačiau be galo malonius ir šiltus jausmus.
 Dar sykį žvilgtelėjo į medyje išskaptuotą veidą ir tada jį prarijo tamsa. Kai atsimerkė, vėl buvo klasėje, o į jį stebeilijosi kruvinos triušio akys. Nusipurtė. Bandydamas nežiūrėti į kiškį, pasiėmė savo užrašų knygutę bei rašiklį ir ėmėsi sapno užrašymo. Dabar beliko jį perprasti.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Lukas Dubajus Liepos 07, 2018, 01:47:50 pm
Atsikėlęs Lukas iš karto užsirašė savo sapną.
Citata
Atsibundu prie medžio, susitinku daug vorų, skrendu prie Azkabano, krentu žemyn.
Tada dar kartą peržvelgė savo sapną galvoje, kad įsitikintu, kad nieko nepamiršo. Nuėjęs prie mokytojos stalo pasiėmė knygą ir vėl grįžo prie lovos. Atsivertęs sapnų aiškinimo knygą ėmė ieškoti ką reiškia lengvas pavojų praėjimas, vorai, kritimas į bedugnę ir snaudulys. Lukas prie knygos išbuvo gal penkias minutes kol surado vieną iš keturių aiškinimų. Lengvas pavojų įveikimas reiškia, kad patirsi didelių pavojų, kas nors gali nepavykti kas gerai tau sekasi. Dar šiek tiek pavertęs knygą rado ką reiškia vorai. Vorai reiškia, kad po visų negandų viskas vėl bus gerai. Dar šiek tiek pavertęs rado ką reiškia kritimas.  Kritimas į bedugnę reiškia, kad jeigu buvai populiarus gali vėl tapti paprastu mokiniu, jei buvai pirmūnas juo nebebūsi. O dar pavertęs knygą rado ką reiškia snaudulys. Snaudulys reiškia, kad po visų nuotykių bus galima pailsėti. Bet tik likus minutei iki skambučio jis užrašė ant lapelio:
Citata
Lukas Dubajus Klastunynas I kursas
Sapno reikšmė: Kad patirsiu negandų, bet vėliau viskas grįš į senas vėžes
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Elride Endlercat Liepos 07, 2018, 04:29:36 pm
Mintis apie miegą, kadangi galės be jokių pastangų užmigti ją skatino kuo greičiau pradėti praktiką, nors tuo pačiu baimė vis dar kunkuliavo viduje. Pasidėjusi užrašų knygutę su rašymo priemonę Elridė prisiminė, kad prie jų ir triušiuką turės padėti. Na, nepradėk vėl bijot. Bet, savęs drąsinimas visiškai nepadėjo. Mergaitės rankos ėmė drebėti. Paranojikė... Ji vis tiek nenustojo bijoti ir nenorėjo nieko daryti. Man vėl nepasiseks... Aš žinau tą, aš tuo tikra... Varydama, kad nieko nebus, kad jai nepasiseks, Elridė tuo pačiu varė ant savęs, kad ji pati kalta ir kad nereikėjo imti to mėlyno buteliuko. Pagaliau atsigulusi, prieš tai paglosčiusi triušiuką, mergaitė per prievartą išgėrė buteliuke esantį skystį. Nors, gulėti ir gerti ne pats geriausias dalykas... Mat iš pradžių ji paspringo ir truputėlį užsikosėjo, o tada vėl susijaudino manydama, kad net pats eliksyras nori ją sustabdyti nuo sapnų. Bet neskaitant to žaliaakė jau šiek tiek aprimus, turbūt paveikta eliksyro, užmerkė akis. Pagaliau! Ne!!! Pro jos galvą prakeliavo dar kelios mintys, ji pajautė, kaip susitolygina jos kvėpavimas ir kaip ji visiškai nurimsta.
Elridė iš pradžių negalėjo nieko matyti. Pagaliau pastebėjusi triušį mergaitė nusekė jį. Jai tai darant vaizdas ėmė po truputį ryškėti. Paauglė, turbūt stebėtis jau nebereikia, vėl išvydo savo mamą.  Ji vilkėjo paprastus raudonus marškinėlius ir juodas kelnes. Elridė matė, kaip jos juodi plaukai plaikstėsi prieš vėją, nors aplinkui nieko puikiai įžiūrėti negalėjo. Nieko nelaukusi ji apsikabino savo mamą, o, kokia laimė... Mergaitė turbūt, nors ir miegojo, šypsojosi. Juk taip senai sapnavo, o dar toks malonus sapnas.
Mama paglostė jos galvą, o ši dar plačiau išsišiepė. Tuo metu jai niekas nerūpėjo, jausmas buvo nuostabus, nors grifiukė nežinojo, kad galima kažką jausti sapnuojant. Bet Ji ėmė tikėti tuo sapnu, manė, kad tai tikrovė ir nebenorėjo keltis. O kas norėtų? Dar kurį laiką taip pastypsojus staiga Elridė pamatė, kaip dingsta triušis, vaizdas pasikeitė.
Stovėti ant skardžio turbūt ne pats maloniausias dalykas, net jei ir esi sapne, tai gali įvaryti baimę. Prie jos stovėjo triušis, kuriam, rodos, buvo visiškai nusispjaut, kad jie ant skardžio krašto. O ir nuo to skardžio matyti galėjai tik tamsą. Elridė netikėtai, net nepajautė, kaip žengė nuo jo. Kritimo jausmas ją prikėlė iš sapno.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Davina Malburn Liepos 07, 2018, 09:33:51 pm
Pižama? Paklausė savęs Davina jau darydama ateities būtimo klasės duris. Už jų girdėjosi nepatenkintas mokytojos balsas barant kiek suprato mergina klastuolius. Ji pravėrė duris ir įsmuko vidun. Kai kurie vaikai jau miegojo lovose, o kiti nervuodami mokytoją svaidėsi pagalvėmis.
Pamokos buvo praėję jau dešimt minučių, tad mergina jautėsi nesmagiai vėl vėluodama, tačiau po apsigynimo nuo juodosios magijos pamokos ją tebeseka košmarai. Atsiprašiusi mokytojos ji priėjo prie knygomis ir kitais niekučiais apkrautą stalą, kur pasiėmė užrašų knygelę bei plunksną. Aplinkui skraidė pagalvės, tad Davina buvo kiek nustebusi jog beveik visi klastuolis neklausė mokytojos ir nebijojo jos bausmių. Gal ir aš prisidėčiau, tačiau dabar būtų geriau apsiprasti. Pagalvojo mergaitė susirasdama laisvą lovą.
Mokytoja padavė jai geltoną eleksyrą ir baltą kiškutį. Davina paėmė į rankas užkerėtą padarėlį ir kiek nedrąsiai pakedeno jo baltą kailiuką. Viena pagalvė pralėkė pro jos galvą. Mergina sumišusi pažvelgė į tarpusavyje kariaujančius bendramokslius ir norėdama pabėgti nuo viso šurmulio išgėrė eleksyrą. Prieš panirdama į tamsą ji paglostė kiškučio galvytę ir stipriai užmerkė akių vokus.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Davina Malburn Liepos 07, 2018, 09:48:21 pm
Tamsa. Štai ką te regėjo mergina kelias minutes, iki kol ji neišvydo balto padarėlio tiesiai jai prie kojų. Kiškutis ėmė bėkti tolyn, o nenorėdama jo pamesti iš akių Davina pasileido paskui. Tamsa liko užnugaryje ir ji pribėgo tiltą. Aukštą tiltą, miesto šurmulį bei žmonių balsus.
Kiškutis sulėtino tempą ir sustojo prie laiptų leidžiančių užlipti viršun. Viskas taip...Artima? Pagalvojo Davina lipdama viršun. Staiga ji pastebėjo jog nebevilkėjo savo juodų naktinių kelnių bei rusvos palaidinės, dabar ji mūvėjo šortus bei trumparankovius baltinukus. Kas akimirką automobilių skleidžiamas garsas vis stiprėjo ir stiprėjo, o mesgaitės rankos ėmė drebėti vos užlipus laiptais viršun.
Ji žinojo kas čia nutiks. Mergina puikiai prisiminė gegužės dvidešimtosios vakarą. Tačiau Davina ir toliau sekė kiškutį tolstantį nuo jos kas akimirką. Prasilenkusi su keliais žmonėmis ji sustojo. Į tilto turėklus buvo atsirėmęs Jis. Vaikinas atsisuko į merginukę. Jo kobalto mėlynumo akyse galėjau įžvelgti skausmą.
Ji nespėjau surikti. Nespėjo jo sugriebti. Net negalėjo pajudėti kai jis perlipęs metalinius turėklus įšoko į šaltą upės vandenį. Baltas kiškutis išnyko migloje, o vaizdas pradėjo lietis. Ašaros ėmė telktis akyse vėl prisiminus tą skaudų vakarą.
Jis išėjo. Kartojo sau Davina, nepaliaujamai vėl ir vėl, tačiau tai nepadėjo žinant kaip ji mylėjo savo brolį ir kaip jai jo trūksta kiekviena diena...
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Davina Malburn Liepos 07, 2018, 10:03:20 pm
Davina pabudo. Ji vis dar regėjo tą vaizdą akyse, o tik atsikėlusi iš lovos pajuto jog skruostais ritasi karštos ašaros. Mergina persibraukė delnu ašarotą veidą ir griebusi šalia esančią knygelę su plunkna ėmė rašyti.
Citata
Buvau ant tilto virš Temzės upės. Pūtė žvarbus vėjas ir vaikinas pasirodęs tolėliau nušoko nuo tilto.
Atsistojusi nuo lovos mergina pažvelgė į laikrodį kuris rodė jog pamoka baigiasi už penkių minučių. Pasiėmusi knygą Davina grįžo į savo vietą ir ėmė ieškoti prasmės dėl šio sapno
Susiradusi kelias reikšmes panašes į jos sapno nuotrupas mergaitė skubėdama užsirašė ir vos pasibaigus pamokai išlėkė iš klasės.
Citata
Davina Malburn Klastūnynas 1 kursas
Sapno reikšmė: Manęs laukia didelės gyvenimo permainos, tačiau nebus lengva. Bus daug skaudžių situacijų bei kliūčių.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Elride Endlercat Liepos 07, 2018, 10:13:19 pm
-Tai buvo tik sapnas...-nors ir kartodama sau mergaitė negalėjo pripažinti, kad tai buvo tik sapnas. Juk iš pradžių ji jautėsi tokia laiminga... O tada skardis. Kaip visą tai suprasti? Pasiėmusi užrašų knygutę su rašikliu Elridė dar trumpai nužvelgė triušį ir ėmė rašyti.
Citata
Pamačiau mirusį artimąjį, jį apsikabinau ir jaučiausi labai laiminga, aš šypsojausi. Tada vaizdas pasikeitė, stebuklingai atsiradau ant skardžio krašto, nuo kurio nieko nesimatė, ir šokau žemyn.
 
Trumpai parašiusi mergaitė nusipurtė. Tas skardis jai kažką priminė, bet nebesigilinusi mergaitė čiupo knygą.
Vartydama ją ji ieškojo visko, kas priminė jos sapną. Nors pagalvojus, ieškoti reikėjo daug. miręs artimas žmogus... Skardis... O kur laimės jausmas? Ai, dar to reikia... Taip vartydama knygą Elridė pajautė, kaip norėtų dar kartą užmigti. Tas jos ir mamos vaizdas niekaip jos nepaleido. O kaip paleis? Kai ji jautėsi tokia laiminga... Mergaitė atsiminė ir kitus vaizdus, kai buvo laiminga. Dabar tuo labai negalėjo pasidžiaugti. Mat viskas, ką ji jautė buvo niekas... Jei taip galima būtų pavadinti tokią jos savijautą. Bet, ką padarysi. Pagaliau susiradusi visus dalykus mergaitė ėmė rašyti išvadas.
Citata
Pamatyti mirusį artimą žmogų, bet būnant laimingu reiškia paleidimą jo, nustojimą galvoti apie jį. Staigiai besikeičiantys vaizdai gali reikšti staigiai besikeičiančią nuotaiką, o kadangi atsidūriau ant skardžio, nuo kurio nušokau, gali reikšti pykčio protrūkį.
Išvada: Pagaliau pasijausiu geriau dėl artimo mirties, bet mano nuotaika greit kaitaliosis ir bus galimas pykčio proveržis.
Elridė Endlercat, IV, Grifų Gūžta, gėriau mėlynąjį eliksyrą.
Baigusi rašyti Elridė tuščiomis akimis žvelgė į lapuką. Paleidi, o vis tiek pyksti... Kas čia per logika? Nieko nesuprasdama mergaitė nunešė užrašų knygutę profesorei. Vis dar mąstydama, kodėl parašė būtent artimo žmogaus mirtį, o ne tiesiog, kad miręs tas žmogus, ji laukė pamokos pabaigos. Nors, turbūt, kažką ne taip išsibūriau... Pykčio proveržis? Juokaujat?
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Bastiano Zuccarelli Liepos 08, 2018, 06:06:40 pm
   Marcus'as užmigo ganėtinai greitai. Turint omeny dūkstančius klastuolius ir keistą miegui vietą, netgi labai greitai. Netgi... Netgi greičiau, negu šiaip. ,,Turėčiau... Turėčiau paprašyti... Mmm... Paklausti... Kaip užmigti greičiau..." - dar pusiau budrios sąmonės būdamas Sarcasmison'as pamintijo sau. O tada ir prasmego.
   Atsibudo - na, tik perkeltine prasme - kažkur vidury žalio miško. Užvertęs galvą berniukas šyptelėjo sau - medžių viršūnės ir žavingai žalios ir tankios lajos bene visiškai dengė dangų, tačiau miške buvo šviesu lyg pievoje, kur paklotę dengia nebent nedidelio su žolėmis savo šakas supynusio sulaukėjusio agrasto šešėlis. Ar žemos obelaitės, tokios, prie kokių labai mėgsta ateiti žvėrys ir paskanauti žmogiškajam liežuviui labai jau negardžių obuolių.
   Nuleidęs žemyn akis Marcus'as iškart pastebėjo jau laukiantį jo triušiuką - lygiai tokį, kokį buvo pasiėmęs iš profesorės Cessiondi. Tvokstelėjo suvokimas prisiminus, ką šiame sapne teks daryti. Ir grifas nusekė pūkuotąjį ilgaausį. Šis šuoliavo per neaukštus žolynus, žalius, neišblukusius kaip tie, kurie paprastai būna miškuose. Štai, kuo tas sapnas nebuvo tikroviškas. Miškas buvo per gražus, kad būtų tikras.
   Stebėdamas baltą vis dingstančią uodegėlę ir vis greitindamas žingsnį Sarcasmison'as nė nepajuto, kaip perbėgo turbūt per pusę miško ir vos neužlipo ant gyvūno, kai šis sustojo.
   - Oi... - tyliai aiktelėjo jis. Tuomet kilstelėjo galvą ir suprato atsidūręs visai šalia mažo medinio namuko. - Tai kaip... Turbūt teks vidun užeiti? - retoriškai paklausė ir pabilsnojo į duris. Logiška, kad nieko kito jam nereikėjo daryti, jei jau gyvūnas atvedė prie pat jų. Išgirdo negarsų, bet draugišką moterišką balsą: ,,Prašom!". Marcus'as minutėlei suabejojo, atsigręžęs dar patikrino, ar triušis nenušokavo kur tolyn. Bet tuomet padėjo delną ant apvalios durų rankenos ir atvėrė duris.
   Viskas čia buvo spalvota. Ant grindų - spalvingas vilnonis kilimas, sienos išdažytos augalų formas atkartojančiais ornamentais, buvo keli staleliai su gėlėmis. Bet priekyje stovėjo didelis stalas, sakyčiau, gal labiau prekystalis su puspilniu rusvai auksinio gėrimo stikliniu ąsočiu ir iš tos pačios medžiagos padaryta stikline. Už prekystalio stovėjo senyva moteris, jos tamsiuose plaukuose vietomis jau baltavo žilė.
   - Ko atėjai, berniuk? - pasiteiravo ji lipšniu balsu. Marcus'as sutriko. Nemanė, jog vieta čia pasakoti, jog jis viso labo mėgina susapnuoti savo ateitį. - Esi pasimetęs, m? - ji paėmė ąsotį ir įpylė jame buvusio skysčio į puodelį. - Išgerk šito, tai tau padės... - tarė ji, paslaptingai nusišypsodama ir ištiesdama puodelį jam.
   Marcus'as paėmė jį, kyštelėjo nosį arčiau šilto, dar kiek garuojančio skysčio. Senolė visą laiką jam šypsojosi. Grifas dar kurį laiką patyrinėjo jos akis, o tada padėjo puodelį ant stalo.
   - Atleiskite, - sumurmėjo ir apsisukęs nužingsniavo link durų. Tik jau atvėręs jas išgirdo keistuolės šūktelėjimą ir atsigręžė... Visai čia pat už jo aukštyn žemyn tvarkingomis gretomis vorele skraidė kortos su karaliais ir gėlėmis, o ten, kur stovėjo senolė bei stalas, buvo krėslas... Ant kurio įsitaisiusi kažkur pro langą žvelgė profesorė Khanna.
   - Profesore? - apstulbęs sumurmėjo grifas, bet kortų vėjas jį išstūmė pro duris laukan ir pribudino iš sapno.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hope Džein Shilck Liepos 08, 2018, 10:28:17 pm
Baigusi užsirašyti, mergina kiek sukluso. Profesorė jau sakė, ką reikėtų daryti toliau. Blondinukė užmetė akį į savo užrašų knygutę. Jai pasirodė, kad raštas nevykęs, todėl išplėšė lapuką ir dar kartą trumpai užrašė savo sapną:
Citata
Hope Džein Shilck, Kalstūnynas, I kursas
Sapnas:
Sapne veiksmas vyko prie jūros. Šalimais mindžiojo vaikinukas. Dangus kiek niaukėsi, buvo galima matyti kaip artėja audra, bet bangų nebuvo matyti. Nors kiek chaotiškas vaizdas, bet Hope jautė visišką ramybę, žinojo, kad yra saugi.
Užrašiusi tokią trumpą apžvalgą, Hope paėmė sapnininką. Tikėjosi ten surasti reikšmes. Pirmiausiai atvertė puslapį, kur buvo galima rasti informaciją apie jūrą. Ten buvo teigiama: "Jūrą ramią sapnuoti - ramybė bei džiaugsmas", kiek vėliau blondinė pervertė dar kelis puslapius ir pirštu nusekė ties personos vaizdinio sapnuose: "Mylimuosius sapnuoti - paprastai tokie sapnai išduoda jūsų ilgesį, meilę jiems". Tokia mintis privertė blondinukę nusišypsoti. Pati nepajuto kaip šiek tiek užsisvajojo. Tačiau greitai atsipeikėjo. Akimis perbėgus per klasę ir įsitikinusi, kad niekas nepastebėjo jos svajingo žvilgsnio, Hope paiėmė jau pradėtą rašyti darbą ir tęsė. Prieš tai dar suradusi informaciją apie audrą: "Sapne regėti ir girdėti, kad artėja audra - ilga liga, nesėkmės tarnyboje ir nesutarimai su draugais. Visa tai Jums suteiks daug kančių"
Citata
Sapno reikšmė:
Santykiai su mylimu žmogumi bus džiaugsmingi, tačiau nepavyks išvengti ilgesio jausmio. Tačiau bus susidurta su sveikatos problemomis.
Taip pabaigusi užduotį, mergina jį sulankstė ir nunešė profesorei. Grįžusi, atsisėdo atgal į lovą ir laukė pamokos pabaigos.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Marcel Rufford Liepos 09, 2018, 04:25:53 pm
Marcel užmerkęs akis nuskubėjo paskui triušioką ir nustebo, nes aplink tebuvo tamsa. Tik tolumoj išgirdo šnypštimą. Pajutęs, kad rankoje tebelaiko užrašų knygutę, lėtai joje pradėjo keverzoti tokius žodžius:

Citata
Aklina tamsa, šnypštimas

Jis nejudėjo ir niekur nėjo. Po kelių minučių jis jau atpažino šnyptūniškumą ir suprato, kad tai gyvatė. Kas dabar bus, - jis akimirką pasimetė ir pats išsigando, bet neskubėjo sprukti. Garsas vis garsėjo ir tolumoje pametė visiškai aiškiai, taip lyg būtų visiškoje tikrovėje gyvatę, kuri suko vietoje ratus. Ji neartėjo prie vaikino, bet ir nekeliavo nuo jo tolyn. Ji kaip užsukta tik ir tebesisuko ratu.

Citata
Gyvatė, kuri suka ratus aplink

Berniukas prirašė prie savo anksčiau rašytų užrašų ir užsimerkė. Kai atsimerkė jis jau buvo klasėje. Tik atmerkęs akis, greitai čiupo naują lapelį ir užrašė pranašystę pagal sapną, kurį rado sapnininke:

Citata
Marcel Rufford, I kursas, Klastūnynas
Jeigu gyvatė šliaužia ratu - neišvengsite likimo verpetų.
Tai reiškia, kad likimas bus likimas. Ir bus lemta jam išsipildyti. Nieko jau nebepakeisi.

Padėjo berniukas sapnininką ir nunešė lapelį profesorei. Padavęs jį patraukė atgal į savo vietą. Iš įdomumo, o gal ir neturėjimo daugiau ką veikti pasiėmė vėl sapnininką ir vartydamas jį taip bandė užmušti laiką.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Bastiano Zuccarelli Liepos 09, 2018, 11:56:54 pm
   Iš sapno Marcus'ą pribudino šlykštus ir visų nekenčiamas jausmas - begalinio kritimo žemyn jausmas, po kurio nelieka nieko kito, tik išsibudinti tankiai alsuojant. Ech, tie protėviai, kurie laipiodavo į medžius pamiegoti. Ačiū už genus. Labai ačiū.
   Vos nubudęs berniukas pačiupo užrašų knygutę ir jau buvo bepuoląs viską užrašinėti. Paskui stabtelėjo. Kaip jis profesorei parašys, kad sapnavo ją? Dar pagalvos, kad mažas pėckis įsižiūrėjo...
Citata
Ėjau per mišką, sekdamas triušį. Po kiek laiko priėjau mažą medinį namelį, jame buvo senyva moteris. Ji man siūlė išgerti kažkokį neaiškų gėrimą ir sakė, kad viskas paaiškės. Bet aš atsisakiau ir išėjau, bet kai atsigręžiau
   Marcus'as sustojo. Nenorėjo meluoti, bet nenorėjo ir jokių kvailų ir nepagrįstų įtarimų. Todėl užbaigė štai taip:
Citata
pamačiau kitą moterį, kur kas jaunesnę. Aplink ją lyg uraganas sukosi kortos.
   Grifas nesijautė tuo labai patenkintas, bet visgi atsivertė sapnininką. Reikšmių rasti buvo galima itin daug. Štai, kodėl jis skersai žvelgdavo į Ateities būrimo mokslą.
Citata
Jei miškas gražus, žalias - laiminga pažintis, sėkmė;
Mažas namas reiškia mėginimą išsisukti iš esamų problemų;
Pardavėja, ragana - nemalonumai, apgavystės;
Matyti profesorių - įspėjimas rūpintis savo darbais.

Baigęs rašyti Marcus'as savo darbą nunešė profesorei.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Ellie Barlow Liepos 10, 2018, 10:26:01 am
Gavusi raštelį, Ellie nenustebo. Nebuvo grifei naujiena, jog ir taip galima, tačiau viena detalė jai visgi užkliuvo. Pižamos? Galbūt mintis, jog galės nusnūsti pamokos metu, trečiakursę ir žavėjo, tačiau ji nebuvo tokia drąsi, jog žingsniuotų pilies koridorias apsirengusi vos rausvus pižaminius šortus bei tokios pat spalvos berankovius marškinėlius. Na, tačiau apsimūturiavusi megztiniu ji irgi nenorėjo eiti, todėl desperatiškai atsisėdusi ant lovos krašto, Elė žvilgtelėjo į didžiulę drabužių krūvą. Ir negi nėra nė vieno tinkamo? Galiausiai ji išsitraukė savo minkštą, baltos spalvos pižaminį kombinezoną su didžiule kišene, kurioje dar buvo užsilikę šokoladinių batonėlių pakuotės. Vis geriau, nei pusnuogei šmirinėti. Įsirangiusi į rūbą, Ellie nubidzeno pamokon. Tai, ką išvydo vos įžengusi į klasę, tiesą sakant, nenustebino grifės - kam tos pižamos, jeigu lovų nebus?
Išklausiusi užduoties, mergiotė nupėdo priemonių. Atsargiai pakėlusi vieną nulėpausį triušiuką, ši pyptelėjo jam nosytę bei įsidėjo gyvūnėlį į savo kombinezoninę sterblę. Geriau pagalvojus, toji kišenė tikrai pravarti. Dar pasičiupusi geltoną eliksyrą, melsvą užrašinę bei rašymo priemonę, Elė nutipeno laisvos lovos link. Atsargiai, nenorėdama sutrypti kišenėje ramiai sau gulinčio triušioko, ši atsisėdo bei išsikrovė visas šmutkes. Pasidėjusi užrašinę ir rašymo priemonę ant žemės, trečiakursė išsitraukė gyvūną bei pasiguldė šalia. Išgėrusi visą eliksyrą, garbanė patogiau įsitaisė bei užmerkė akis.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Suzu Nakashima Liepos 10, 2018, 11:35:14 am
Su vos ne drebančiomis kojomis įžengęs į pamoką Suzu visai pamiršo, kad joje reikėjo užsidėti pižamą. Ech... Tiek tos... Vis dar ilgesingai galvodamas, kad įskaudino savo geriausią draugą vaikinukas jau mąstė, kokį laišką šiam nusiųs. Juk pabėgti iš mokyklos negalės, kad tik pasakyt draugui, kaip yra, o tai mama su keptuve užmuš dar.
Vis dar daug mąstydamas šis nuėjo prie bet kokios lovos, rodos, jo patalinė buvo elektrinės spalvos. O... Visai graži. Apsidairęs ir pasidėjęs daiktus Suzu dar šiek tiek pastypsojo prie lovos ir patraukė link profesorės. Prie profesorės stalo pasiėmęs paprastą mėlyną užrašų knygutę su tušinuku ir pripuolė prie triušiuko. Jis pasiėmė visiškai baltą triušį, kuris jam priminė debesėlį. Trumpam pamiršęs apie savo geriausią draugą Suzu įsipatogino ant lovos. Paglostęs triušį vaikinukas stebėjo profesorę.
Pasiėmęs gelsvą buteliuką vaikinukas jį apžiūrėjo, mat nebuvo tokių matęs. Ateities būrimas... Gal bent viena pamoka čia nebus tokia baisi... Taip mąstydamas jis apsidairė ir apstulbo. Kiek tolėliau berniukas pamatė, jį, žmogų, dėl kurio taip ilgai ėjo iš proto. Suzu nebežinojo, ką daryti, ar džiaugtis ir imt rėkt, ar tylėt ir vėliau nustebinti draugą? Nors jis nelabai galėjo suvokti, ką jis veikia tokioje mokykloje. Gal mūsų tėvai susimokė? O gal atsitiktinumas? Iš vis ką jis čia veikia... Ne! Bet čia gerai, kad jis čia!
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Bella Foun Liepos 10, 2018, 12:08:55 pm
Pagaliau pramerkusi akis, Bel šiaip ne taip išlipo iš patalų. Keliskart perbraukusi plaukų šepečiu per savo garbanas, ši išslinko iš kambario. Pėdindama pilies koridoriumi, rudaplaukė trynėsi dar prie šviesos nepripratusias akis. Patraukusi plaukus nuo pečių, antrokė net sucypė iš skausmo - nemažas plaukų kuokštas buvo įsisukęs į jos pižaminio kombinezono užtrauktuką, todėl vietoj to, jog pagaliau pradarytų ateities būrimo duris, ši atsisėdo šalia jų bei ėmė krapštyti prispaustas plaukų sruogeles. Galiausiai grifei vistiek teko išsipešti pusę plaukų. Išgirdusi varpą, ši pakilo nuo žemės ir, bandydama pašalinti dabar jau išpeštų plaukų kaltūnus iš užtrauktuko, įžengė klasėn. Profesorei baigus aiškinti užduotį, grifė pagaliau baigė ir savo misiją. Susikoncentravusi ties užduotimi, mergiotė pasirinko savo šiandienos miego šventovę bei susimetė visus daiktus šalia jos. Aišku, triušiui teko vieta pačioje lovoje.Taigi patogiai įsirangiusi, trečiakursė paglostė gyvūnėlį ir, išgėrusi eliksyrą, užmigo.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hayato Shinohara Liepos 10, 2018, 12:16:44 pm
   Hayato vis dar nepažinojo Hogvartso koridorių - nieko keista, juk buvo visiškas naujokas, neturintis čia nei draugų nei brolių, nei seserų. Todėl teko slapčia prisiblatinti prie kažkokių antrakursių mėlynais kaklaraiščiais ir žygiuoti į profesorės paskirtą vietą. Būtų galima pažymėti, kad japonui europietiškojemokykloje nebuvo taip lengva prisitaikyti ir draugų jis bent jau kol kasneturėjo.
   Hayato vilkėjo tamsiai mėlyną ilgą ir šiltą chalatą. Nė kiek nesidrovėjo, nors daugelis kitų labiau mėgo pižamas. Įžengęs į klasę Shinohara išvydo jau daug susirinkusių mokinių ir profesorę... Kažkodėl krūtinėje pasidarė šilčiau, kai mokinys suprato, jog profesorė irgi buvo azijietė. Ir visai miela. Jis bent nebus vienas čia toks ne į temą.
   Hayato pasirinko pirmą pasitaikiusią lovą berniukų pusėje, o kai buvo besisėdąs ant jos, staiga išvydo pažįstamą rudų plaukų kukšterą. Japonas nedrąsiai atsistojo ir netikėtai susidūrė su pastebėtojo žmogaus žvilgsniu. Hayato akys issiplėtė... Nejaugi?! Kaip tai galėjo nutikti???
   - Suzuki?! - neregėtai nustebęs sušuko Hayato. Nieko ypatingo, juk triukšmą jau kėlė ir aplink siautėjantys klastuoliai... O Hayato net pamiršo, kad pravardžiuotis viešumoje negražu. Pribėgo prie bičiulio it vaikas (na, tiesą sakant, jis toks ir buvo) ir broliškai jį apkabino. - Suzu! Kaip tu čia atsiradai?!
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Suzu Nakashima Liepos 10, 2018, 12:29:22 pm
Laimės pilnos kelnės, kam rūpi ta pamoka? Vaikinukas apsikabino savo geriausią draugą ir per plauką neėmė verkt. Juokinga, bet jam tai buvo stebuklas. Dabar jis žinojo, kad nebus vienas ir nesikrimto, kad Hayato ant jo pyks.
-Aš nežinau, ką tu čia veiki?!-atsitraukęs nuo draugo Suzu negalėjo nesišypsoti. Laimė, džiaugsmas, daugybė klausimų. Netikėtai berniukas trenkė savo draugui į petį, mat buvo šiek tiek ir piktas.
-Ko tu nesakei, kad vyksti kitur?! Juk jei būčiau nevažiavęs tu pagalvok... Būčiau galėjęs palaikyti mirusiu! Ką aš veikčiau?-piktai berdamas klausimus vaikas iš tikrųjų ne taip ir pyko, jam buvo labiau svarbu, kad jo draugas čia. Praėjo mažai laiko, o šis jau buvo pasiilgęs bičiulio. Atsiminęs, kad vis dėl to jis pamokoj ir dar gan įdomioj Suzu nejaukiai pasikasė pakauši. Jis labai norėjo pakalbėti su savo geriausiu draugu, bet nežinojo ar vertėjo aukoti tą pasikalbėjimą į savo ateities žinojimą.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hayato Shinohara Liepos 10, 2018, 12:39:33 pm
   Hayato matė besikaupiančias jautraus draugo akyse ašaras, todėl suskubo atsitraukti ir net tradiciškai trinktelėti į petį. Aišku, pats irgi gavo.
   - Mane tėvai į čia užrašė. Užvakar sužinojau, sako, kraukis lagaminus, - jau tyliau prabilo Hayato. - Norėjau dar užlėkti pas tave, neleido. No|ėjo patys atsisveikinti... Man rodos, jie tikrai susimokė, nes nebūtų taip pasielgę, - plačiai išsišiepė Hayato. - Haito užrašytas į Šiaurės Amerikos kažkokią mokyklą, o Chiko mokysis turbūt ten, - pridūrė Hayato apie brolį ir seserį.
   - Ei, tik nereikia muštis, - nusikvatojo Hayato, ignoruodamas keletą juos stebinčių moksleivių. - Matau, jau susirinkai būrimui viską. Einu ir aš, - nulėkė prie profesorės pasiimti pirmo pakliuvusio triušio. Jam kliuvo beveik visai juodas, su rudomis dėmėmis.
   - O kaip tau čia taip? Irgi tėvai ištrėmė? - paklausė vienuolikametis bičiulio. Niekaip kitaip ir būti negalėjo. Nors pokalbiams apie tai dabar ir nebuvo geriausias laikas ir vieta.   
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Suzu Nakashima Liepos 10, 2018, 01:07:00 pm
Netramdydamas džiaugsmo Suzu toliau stebėjo savo draugą. Kokia laimė! Ačiū, kad ir kas už tai atsakingas... Berniukštis nebelabai galėjo kažką pasakyti, jis jautėsi kaip ant debesų, bet visiškame šoke. Juk tiek nervų veltui, draugas šalia, o ir pamokų visai įdomių yra. Nors Suzu pamatęs kelių pamokų pavadinimus iš kart nusprendė, kad jos ne jam. Jį jau ilgą laiką bandė priversti burti, kerėti visokiausius nereikšmingus dalykus, jo manymu, bet jam tai visiškai nepatiko.
Stebėdamas einantį draugą grifiukas pasidėjo užrašų knygutę su rašikliu ir triušiuku šalia. Jam tas triušis laabai patiko. Gaila tokio negalėčiau namo parsinešti... Nors nežinia, ar į namus grįšiu...
Patraukęs pečiais Suzu vyptelėjo.
-Jiems atsibodo, kad nesileidžiu būt mokomas jų, bet čia nėr taip blogai, neskaitant kelių pamokų,-išsišiepęs vaikinukas pasirąžė ir žvilgtelėjo į gelsvą buteliuką. Jiems reikės sapnuoti savo ateitį, geresnės pamokos ir būti turbūt negali.
-E... Na, manau, mums reiktų atlikti užduoti... Gal kada nueisim į kokią gerą vietelę? O, dar... Kokiame koledže tu?-taip paklausęs Suzu šiek tiek suglumo, kaip jis negalėjo pastebėti savo geriausio draugo per ceremoniją. Bet pagalvojus, kiek jam nervo buvo viskas paaiškinama.
Taigi, daugiau nebemąstydamas apie tai mažametis paglostė triušį ir užsivertė buteliuką su geltonu skysčiu. Patogiai atsigulęs jis jau laukė, kol užmigs, bet visą laiką šypsojosi.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Ellie Barlow Liepos 10, 2018, 06:51:37 pm
Netrukus mergiotė suprato einanti kažkokia dykyne. Maži, bet skaudūs akmenėliai dūrė į basas kojas, o žemės kaitra be pasigailėjimo degino bet ką, kas tik drįso prisiliesti. Tačiau nepaisant viso to, Barlow turėjo sekti paskui priekyje striksintį savo triušiuką. Būtent todėl mergiotė nusiplėšė palaidinės rankovę ir, pakėlusi koją, apvyniojo ja padą bei užrišo mazgeliu. Tą patį padarė ir su kita koja. Nors karštis vis dar svilino, tačiau eiti buvo kur kas lengviau. Pasitaikydavo ir kokia stiklo šukė, kuri, aišku, įsmigdavo į grifės koją, tačiau ši neturėjo kur trauktis. Tik staiga tolumoje ji išvydo kažką panašaus į balą. Triušis žvilgtelėjo į mokinukę, o tada įšoko į balą. Priėjusi, tamsiaplaukė įsitikino, jog nesivaidena - tai išties buvo vandens kupina bala. Nieko nelaukusi, Ellie pasisėmė jo bei šliūkštelėjo sau į veidą. Grifę bemat užplūdo vėsa. Nusirišusi rankoves, trylikametė įbrido į vandenį. Rodos, galėjo pliaukštis visą dieną. Tik staiga ši kažką pajautė dugne. Pasilenkusi, Barlow ištraukė vieno galeono monetą. Jos spindesys ėmė akinti tamsių plaukų savininkė, todėl ši stipriai užmerkė akis.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Alisa Bagley Liepos 10, 2018, 08:17:50 pm
Išlipusi iš lovos, Alisa apsirengė šiltu megztiniu bei kelnėmis, kai staiga išvydo vakar gautąjį profesorės raštelį. Velnias.. Šiaip ne taip nusivilkusi rūbus, grifė įšoko atgal į pižamą. Nenorėdama kelti didesnio triukšmo, mat kiti dar gulėjo išsidrėbę savose lovose, Bagley išėjo iš kambario. Jei ne tie įkyrūs žvilgsniai, mergiotė net nebūtų susivokusi, jog atrodo keistai. Na, o ar kasdien išvysi hogietį, ramutėliausiai vaikštantį po pilį su pižama? Burbtelėjusi sau po nosimi, Alisa paspartino žingsnį. Ir štai, pagaliau reikiamo kabineto durys. Nedelsdama antrametė įžengė į klasę ir abstulbo - lova šen, lova ten, o, dar ir ten lova.. Prisivertė grifė net įsižnybti - o gal sapnuoja? Tačiau ne. Viskas buvo netgi labai realu, o pati šviesiaplaukė jau nekantravo įsliuogti į patalus. Išklausiusi užduoties, ši nutipeno priemonių. Pasičiupusi eliksyrą, rašymo priemonę bei užrašų knygelę, sustojo ties triušiukais. Kaip galima atsargiau pakėlusi vieną iš dėžės, nusinešė jį lovon. Susimetusi daiktus žemėn, Alisa išgėrė eliksyrą. Akys pamažu ėmė merktis, kol galiausiai ji paniro į miegą.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hayato Shinohara Liepos 11, 2018, 12:01:18 am
   Hayato stoviniavo prie Suzu išsirinktos lovos. Visgi jo vieta buvo kur kas toliau - iš tiesų ir gerai, kitaip per šnekas užmigt negalėtų. O ir taip ši užduotis jau bus itin sunki. Užmigti per kelias minutes? Ar norima jiems išvystyti kokį nors miego sutrikimą? Na, bet tebūnie.
   - Aš tau sakiau, kad kada nors juos užknisi, - nusikvatojo Hayato. - Dabar gausim užkariauti Europą, - kvailai pajuokavo.
   Suzu paprastai, rodos, būdavo paklusnus vaikis. Geras ir paklusnus, beveik tikras tėvelių džiaugsmas ir pasigėrėjimas. Bet Hayato visgi pastebėjo ar manė, kad jo bičiulis nėra lazdelių mėgėjas. Būtent su tuo ir sukeldavo tėvams daugiausia problemų. Cha, o jųdviejų ištrėmimu buvo išspręsta viskas.
   - Taip, iš tiesų reikėtų, - nutęsė Hayato. - Susitarsim, - šyptelėjo. - Na, patekau į Švilpynę, - tarė ir norėjo timptelėti sau už geltono kaklaraiščio, bet susiprato esąs su varnišku chalatu. - O tu, kaip matau, grifas. Sako, ten įdomiau. Pavydžiu, - atsiduso Shinohara. - Gerai, eisiu ir aš tada, - mostelėjo ranka atsisveikindamas ir nupėdino į savo lovą.
   Išgėręs ką reikia Hayato atsigulė. Prieš akis ėmė keistai mirguliuoti bei švytėti, bet berniuko tai negąsdino. Tik po kiek laiko išryškėjo vaizdai... Daugybė spalvų... ir spalvingai apsirengusių žmonių. Ir visi jie buvo skirtingi. Juodaodžiai, azijiečiai, baltaodžiai... Hayato sutrikęs dairėsi aplink, kol išvydo margumyne tarp kojų nardantį triušiuką. Tik tada atsiminė, ką reikia padaryti - o triušis dūmė į priekį taip, kad japonas vos spėjo. Kai gyvūnėlis sustojo, svetimšalis išvydo stovįs netoli skardžio, nuo kurio visi tie žmonės krito bei šalia kurio stumdėsi. ,,Kaip aš dar nenukritau?" - nustebo jis. Tuomet susiprato stovįs ant stiklo grindų, per kurias matė bedugnę ir krintančius žmones...
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Ellie Barlow Liepos 11, 2018, 11:05:55 am
Atsimerkusi, Ellie vėl išvydo klasę. Pasitrynusi akis, ši susivokė, jog iki pamokos galo liko vos keletas minučių, o ši dar nespėjo pilnai įvykdyti paskirtos užduoties. Pakilusi nuo ganėtinai minkštos pagalvės, Barlow pasičiupo ant grindų stūksojusią užrašinę bei rašymo priemonę.
Citata
Buvau kažkokioje dykynėje. Žemės kaitra man svilino padus, o aštrūs akmenėliai neretai verdavo sucypti iš skausmo. Apsirišusi kojas palaidinės rankovėmis, sekiau paskui pirmyn striksintį triušį. Netrukus jis sustojo šalia kažkokios balos ir įšoko į ją. Pribėgusi, atsigaivinau vandeniu. Braidydama po balą, radau vieno galeono monetą. Ji žėrėjo akinamai, todėl turėjau užsimerkti. Tuomet prabudau.
Numetusi užrašų knygelę ant lovos, mergiotė susirado sapnų reikšmėmis apkrautą knygą ir ėmė sklaidyti jos lapus, ieškodama savosios pranašystės paaiškinimo.
Citata
Sapne jaučiamas karštis reiškia rūpesčius, problemas.
Bala simbolizuoja nemalonumus, tačiau jeigu joje randate kokį nors daiktą, vadinasi toje srityje jums labai pasiseks. Pvz.: randama moneta reiškia netrukus pagerėjančius finansinius reikalus.
Ėjimas per skaudžius akmenis simbolizuoja iššūkius.
Hm, negi tėvai man premiją išmokės? - nusijuokė trečiakursė.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Alisa Bagley Liepos 11, 2018, 11:30:16 am
Prasimerkusi Alisa suprato esanti bendrajame grifų kambaryje. Buvo ganėtinai ankstus rytas, o tai išdavė dar tik pasirodantys pirmieji saulės spinduliai. Pakilusi iš lovos, mergaitė išvydo pataluose sau ramutėliausiai gulintį triušį. Na ir keista.. Nejaugi aš čia tave turėsiu vesti? - galvojo ši.
- Na, pirmyn, ko guli? - mosikavo rankomis lygiai taip pat, kaip anksčiau vydama iš kambario močiutės katiną.
O triušiukas matyt suprato, todėl tuoj ėmė striksėti tolyn lyg ką tik iššauta kulka. Vos mergiotė spėjo paskui jį, tačiau grifės užsispyrimas neleido pasiduoti ir mergina galiausiai išbėgo iš pilies. Tačiau to jam nebuvo gana. Šis ir toliau šuoliavo kažkokiais laukais. Pasibaigus brūzgynams, šviesių plaukų savininkė išvydo nedidelę, medinę trobelę. Ji buvo aptverta aukšta tvorele, o įėjimo taip ir nebuvo. Visgi gyvūnėlis pavizguriavęs uodega, užšoko ant tvoros. Tikriausiai tai buvo ženklas tą patį daryti ir jai, todėl, apsižvalgiusi ar niekas nemato, antrakursė įsitvėrė į tvirtą lentą bei užkėlė koją ant didesnių išsikišimų. Be didelių problemų mergina užsikabarojo ant aukščiausio tvoros taško, o tuomet nušoko į kita jos pusę. Alisa jau norėjo praverti duris, kai staiga jos ranka perėjo kiaurai rankeną. Tas pats buvo ir su bet kuria kita namo dalimi. O netrukus visas vaizdas Bagley akyse ėmė lietis ir ši nebepajėgė įžvelgti nieko.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Bella Foun Liepos 11, 2018, 11:31:56 am
Bel išvydo tą patį triušiuką, kurį dar neseniai glostė prieš užmigdama. Kaip profesorė ir minėjo, antrakursė nusėkė paskui jį. Tarp kitko, gyvūnėlis striksėjo gana greitai, todėl, nenorint jo praganyti, reikėjo paspartinti žingsnį. Būtent tą grifė ir stengėsi daryti. Akylai bestebėdama gyvūną, Foun pamiršo net apsidairyti. O kliunksėjo mergina kažkokiu miškeliu. Rodos, triušis vėdė ją iš krūmynų, mat netrukus medžių užsklanda baigėsi ir prieš dvylikametę atsivėrė nuostabus kraštovaizdis - upės, medžiai.. Viskas iš aukštai. O priešais.. Tiesiai jai prieš nosį tekėjo aušra. Netrukus triušis, o gal tik jo imitacija ėmė sklaidytis it rūkas. Tiesą sakant, to ji net nepastebėjo. Dabar beliko saulėtekis. Atsisėdusi ant žemės, ši žvengė į tolį. Pirmieji saulės spinduliai ėmė kristi ant mergiotės veido, versdami išryškėti tą nedidutę raukšlelę virš jos kairiojo antakio. Ji visad išryškėja, kuomet dvylikametę akina ryški šviesa.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Suzu Nakashima Liepos 11, 2018, 01:42:32 pm
Suzu Atsidūrė gamtoje, aplink jį buvo vien lapuočių miškas, pro lapų lają brovėsi saulės spinduliai spiginantys jam tiesiai į akis. Vaizdas buvo labai gražus, ypač todėl, kad vaikinukas retai išeidavo į kokį mišką, nors iš tikrųjų miške jis buvo vos kelis kartus. O šis miškas jam buvo ir matytas. Tik nežinia, ar jis panašiame buvo, ar matė kokiame filme. Apsidairęs grifiukas pagaliau pamatė savo baltąjį triušiuką skuodžiantį kažkur į miško gilumą.
Aišku, jis bėgo paskui triušiuką. Minčių galvoje nebuvo ir, rodos, jis viską darė tiesiog, nes turėjo. Suzu triušis sustojo ties nuostabiu kriokliu besileidžiančiu į mažyti ežerą iš kurio tekėjo upė. Nuo krioklio staigiai krito vanduo, mažamečiui priėjus prie ežero kranto, tas vanduo jį aptaškė. Keli lašai ant rankos, bet berniukui tai patiko. O purslai keliaujantys per visą ežerėlį, regis, viliojo prieiti vis arčiau ir arčiau. Suzu stovėjo ant kranto krašto ir ramiai žiūrėjo į vandenį. Hipnotizuojantis vanduo pažadino jį iš sapno, nors, rodos, tokie dalykai turėtų priversti miegoti dar ilgiau.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Hayato Shinohara Liepos 11, 2018, 11:31:37 pm
   Hayato nubudo kiek krūptelėjęs. Gražūs vaizdai ir gražus bendravimas jam iš pradžių leido jaustis labai maloniai, juolab, jis mėgo būti žmonių apsuptyje. Tačiau tas netikėtas vaizdinys, kuriame jie mirė, lengvai sukrėtė. Tad nubudęs užrašų knygelę čiupo ne iš karto. Bet pasiėmė į rankas ir trumpam pamintijo, kaip gi čia aprašius.
Citata
Sapnavau didžiulę žmonių minią, jie buvo spalvingai apsirengę, įvairių rasių ir puikiai sutarė. Triušis mane nuvedė ant stiklinės pakylos virš bedugnės ir pamačiau, kaip visi tie žmonės krenta į ją nuo skardžio.
   Hayato atsiduso ir atsivertė knygą - Sapnininką. Tik tuomet, kai tai padarė, suprato, jog į užrašų knygelę rašė japoniškais hieroglifais - ech, visai užsimiršo, o rašyti angliškai dar nemokėjo gerai. Todėl vaikis viską perrašė spausdintinėmis angliškomis raidėmis - į kurią pusę pasisukęs R raidės pilvelis? Į kairę? Tebūnie... - ir pridūrė sapno paaiškinimą.
Citata
Minia - pasiduosiu instinktams ar turėsiu psichikos problemą.
Spalvingi rūbai - apgavystė.
Masinės mirtys - naujos pažintys.
   Tai padaręs Hayato nupėdino pas profesorę.
   - Atsiprašau, - tarė jis. - Dar nelabai gerai moku rašyti angliškomis raidėmis, nors viską čia surašiau ir japoniškai, ir angliškai... Nežinau, ar suprasite, jeigu kas, galėsiu perskaityti... - tarė, atiduodamas savo užrašų knygelę.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Bella Foun Liepos 12, 2018, 09:45:14 am
Tuomet ji prabudo. Prasitrynusi akis, bandė apsiprasti su šviesa. Atsisėdusi lovoje, Bella pakėlė užrašinę ir žvilgtelėjo į triušį, ieškodama tinkamiausių žodžių sapnui nusakyti.
Citata
Atsidūriau miške. Sekdama paskui triušį, ištrūkau į tuščią lauką. Rodos, buvau ant kažkokios uolos, mat į viską žvelgiau iš itin aukštai. Priešais mane tekėjo aušra. Atsisėdau ant žemės ir stebėjau, kaip pirmieji saulės spinduliai paliečia mano veidą. Toliau man taip bežiūrint, šviesa darėsi vis nepakenčiamesnė, todėl užsimerkiau. Prabudau.
Tiks. Nusitraukusi nuo savęs patalus, mergaitė išlipo iš lovos bei susirado sapnų knygą. Atsinešusi ją į savo miego šventovę, rudaplaukė ėmė ieškoti sapno reikšmės.
Citata
Tekanti aušra sapne simbolizuoja puikias galimybes ateityje, tačiau reikės mokėti pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis.
Žvelgti į viską iš aukštumos reiškia ateityje laukiančią garbę.
Baigusi, mergiotė nunešė darbą profesorei. O dabar mielai nusnūsčiau dar valandėlę.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Alisa Bagley Liepos 12, 2018, 10:24:57 am
Pagaliau Alisa prabudo. Apsidairiusi dvylikametė suprato, jog reikės kiek paskubėti, mat dauguma jau buvo seniausiai užbaigę užduotį. Persisvėrusi per lovą, ši pasičiupo užrašų knygelę ir, kelias minutes pamintijusi nuo ko pradėti, ėmė rašyti.
Citata
Buvau bendrajame kambaryje. Gulėjau lovoje, o į mano patalus įsirangęs triušis net neketino kažkur eiti. Atsistojusi, tiesiogine ta žodžio prasme ėmiau vyti jį iš kambario, kol galiausiai gyvūnėlis išskuodė ir iš pilies. Aišku, paskui jį bėgau ir aš. Vis tolome ir tolome nuo mokyklos, o staiga plikame lauke išvydau aukšta tvora aptvertą namą. Triušis užšoko ant tvoros bei persikėlė į kitą jos pusę. Supratau, kad man teks daryti tą patį, todėl užsikabarojau ir aš. Nušokusi nuo jos, priėjau prie namo durų ir bandžiau patraukti rankeną, tačiau ranka perėjo kiaurai ją. Suvokiau, jog namas tik iliuzija, o ilgai netrukus ir prabudau.
Pasekusi kitų pavyzdžiu, antrakursė atsinešė didžiulę sapnų knygą ir ėmė ją vartyti.
Citata
Jeigu užlipote ant aukštos tvoros, tai reiškia, jog sėkmingai užbaigsite kažkokį darbą.
Jeigu matote daiktą, tačiau negalite jo apčiuopti, kitaip sakant, iliuzija sapne reiškia ne itin realius siekius ateičiai.
Kiek paanalizavusi gautas reikšmes, galiausiai grifė nunešė darbą profesorei ir daugiau apie tai nebegalvojo.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Suzu Nakashima Liepos 12, 2018, 11:42:52 am
Pakėlęs galvą Suzu apsidairė. Jam patiko tas sapnas ir vaikinukas tikėjo, kad tas vanduo jam atneš laimę. Paaiškinimo, kodėl taip mano, mažametis neturėjo, bet jo nuojauta taip sakė. Prisiminęs savo užduotį berniukas pasiėmė užrašų knygutę dar prieš tai šypteldamas triušiukai. Koks mielas padarėlis...
Citata
Atsidūriau miške ir nusekiau savo baltą triušį. Jis nuvedė mane prie krioklio krentančio į ežerą.
Taip trumpai parašęs Suzu apsidairė, kaip sekasi jo draugužiui ir atsivertė knygą. Jam vis dar buvo toks džiaugsmas, kad nereikėjo naudoti nelemtos burtų lazdelės. Susiradęs mišką grifiukas atsiduso, mat ten buvo daug pasirinkimų, ar lapuočių miškas, ar spygliuočių, ar jis tankus... Bet pagaliau suradęs atitinkantį apibūdinimą berniukas vertė kitus puslapius. Krioklys... Vanduo... Spėju krioklių irgi bus daug... Ir berniukas neklydo, jam vėl teko ieškoti tinkamo apibūdinimo, bet šį surado daug greičiau.
Šiek tiek pasirąžęs vaikinukas čiupo rašymo priemonę.
Citata
Tankus lapuočių miškas su prasiskverbiančia saule pro lapų lają - tankus miškas, tai tamsus metas, o saulė, tai viltis.
Kriokliu krentantis vanduo į ežerą - laukia ramybė, nors aplinkui ir yra kažkokių neramumų.
Suzu Nakashima, Grifų Gūžta, I kursas
Baigęs rašyti Suzu atsistojo ir dar kartą pasirąžė. Ramiausiai nupėdinęs iki profesorės, kad paduotų lapelį berniukas negalėjo nesišypsoti. Pamoka įveikta.
Antraštė: Ats: Antra AB pamoka visiems kursams | '18 vasara
Parašė: Cessiondi Shetaka Khanna Liepos 15, 2018, 10:23:27 am
 Neslepiant, Cessiondi vieną akį užmetė į du berniukus, iš veido sprendžiant - ne europiečius. Šie kiek patriukšmavo, tačiau Shetaka nieko nesakė, nes kitaip nei klastuoliai, jie netrukus pradėjo vykdyti užduotį.
 Kurį laiką buvo tylu. Selestė, nusprendusi palaikyti savo draugei kompaniją, atsitūpė ant peties. Nors šiuo metu mergina galėjo atrodyti kaip kokia piratė, tokia tikrai nebuvo. Didžiausia gyvenimo vagystė, už kurią ilgai baudė save, buvo susižvejotas saldainis tėvų spintoje, kai buvo šešerių. Tačiau per devynioliką metų daugiau nė garstyčios grūdo.
 Bundant mokinukams, papūga pakilo ir atsitūpė ant spintos. Ateities Būrimo žinovė šypsojosi. Mokiniai nešė užrašines ant stalo, tačiau Khanna jų neperžvelgė. Na, išskyrus vieną. Berniukui atnešus savo darbą ir paaiškinus situaciją, atsivertė ir pamačiusi raides, permetė tekstą akimis. Tai vis dėl to jie japonai...
 -Viskas gerai, suprantu,- atsakė turėdama omeny jo rašymą anglų kalba, nes japoniškai tikrai nemokėjo. Nors ir pati buvo kilusi iš Azijos, vienintelė kalba, kurią mokėjo iš tenai - Indų. Na, anglų irgi, bet čia jau Europos valstybė ta Anglija.
 Netrukus mokiniai išėjo iš klasės, o Ateities Būrimo klasė, buvusi viename iš bokštų tapo apleista ir it negyva. Tik dvi figūros čia galėjo judėti - margaspalvė papūga ir jos šeimininkė.

((Ačiū už dalyvavimą pamokoje!))