Hogvartsas.LT

Magijos pasaulis => Kerėjimas => Pamokos => Pamokos => Temą pradėjo: Frankas Stigleris Rugsėjo 08, 2017, 05:59:36 pm

Antraštė: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Frankas Stigleris Rugsėjo 08, 2017, 05:59:36 pm
Na štai ir atėjo taip Oberono laukta diena. Pirmoji Kerėjimo pamoka naujais moklo metais. Tanseris lėtai priėjo prie savojo kabineto durų. Iškart jų neatvėrė, lūkuriavo kelias minutes Hogvartso koridoriuose. Ranką pridėjęs prie kabineto durų, bandė kažką pajusti. Gal skausmą, gal baimė, o gal net ir laimę, vyravusią patalpoje, esančioje už šitų niūrių durų. Tikriausiai čia visko buvo, visko įvyko. Giliai įkvėpęs, pasitikrinęs ar ragai vis dar paslėpti po kerų šydu, stumtelėjo duris. Patalpa visai neatrodė, kaip buvo tikėtasi. Klasėje buvo gan šviesu, dėl to buvo kalta langų dauguma. Jų čia išties buvo daug, Oberonas net nustebo. Suolai niūriai ir nuobodžiai buvo sustumti į tris eiles, laukdama mokinių sėdimųjų prisilietimų. Naujasis Kerėjimo profesorius išsitraukė iš užančio magišką burtų lazdelę ir smalsaudamas prisidėjo ją prie savo smakro. Taigi, ką čia man pakeitus? Reiktų įnešti šiek tiek gaivumo, gyvybės, šilumos. Lazdelė susiūbavo ore ir patalpos lubos pradėjo keistis. Jos buvo užkerėtos taip, kad atrodytų, jog viršuje tik naktinis dangus, pilnas smulkių taškelių - žvaigždžių. Antrą kartą mostelėjus, suolai pradėjo skrajoti ore, ieškodami savo naujų vietų, kurias paskyrė Tanseris. Dabar mokiniai sėdės po du, na o kas norės sėdėti vienas, galės tiesiog atsiskirti suolą ir bėda baigta. Atsigręžęs į pilką sieną, paskutinį kartą mostelėjo ir iš mažo kambariuko pradėjo skristi gėlių vazonai, kurie prilipdavo prie šaltosios sienos, ją šiek tiek atgaivinant... Baigęs lengvą renovaciją, profesorius priėjo prie savo stalo ir dirstelėjo į bedvarkę, kuri išties vertė iš koto. Nesinaudodamas magija pradėjo ją tvarkyti, kai tai bedarydamas išgirdo tylius, bet drėgnus žingsnius. Atsigręžęs nusišypsojo. Iš mažojo kambariuko prie jo atsliūkino jo ūdra, vardu Varis. Ūdra pradėjo glaustytis prie profesorius, prašydama mišrūno jį paglostyti. Oberonas nieko nelaukė ir pasilenkęs apdovanojo Varį švelniu kutenimo bei paglostymu. Pasirodė, kad augintinis nusišypsojo ir pradingo.
-Ak, tu neklaužada.

Praėjo pusvalandis, o mokiniai jau pradėjo rinktis į naujai padabintą klasę. Su nė vienu jis neužmezgė kontakto, bet smalsiai juos stebėjo. Juk ir pats neseniai pabaigė mokyklą, kuo puikiausiai prisiminė tą dieną, kai gavo laišką, tą dieną, kai atvyko į King Kroso stotį, tą dieną, kai išvydo Hogvartsą... Į pamoką prisistačius paskutiniajam mokiniui, Oberonas giliai įkvėpė, sugniaužė kumščius ir pakilo iš savo vietos. Greitai visus perbėgo ir prasižiojo:
-Laba diena visiems. Esu naujasis Kerėjimo profesorius. Mano vardas yra Oberonas, Oberonas Tanseris, man... -Norėjo pasakyti savo amžių, bet greitai persigalvojo ir jį nutylėjo. - Man labai smagu jus visus matyti savo dalyko pamokoje. Tikiuosi gerai sutarsime ir nesiėsime, kaip alkani vilkai. Labai norėčiau, kad kiekvienas tartų nors kelis sakinius apie save, kad geriau jus pažinčiau, suprasčiau, kas patinka ir kad atsakytute į vieną mano paprastutį klausimą, - tai pasakęs, vos pastebimai nusišypsojo. -Ką žinote apie Ilijos kunigaikštystę? Kuo ji susijusi su Kerėjimo pamoka?
Pasakęs visą savo litaniją, atsisėdo ir pasiruošė viską užsirašyti apie mokinius ir gal net duoti kuriam pliusą už gerą atsakymą į jo klausimą.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Elride Endlercat Rugsėjo 08, 2017, 07:05:25 pm
Įsliūkinus į klasę Elridė giliai įkvėpė. Čia labai gražu... Susiradusi vietą ji pakėlė galvą į viršų apžiūrėti lubas. Kadangi mergaitė mylėjo naktinį dangų. ji ėmė svajoti bandydama įžiūrėti žvaigždynus. Apsidairiusi mergaitė šiek tiek apstulbo. Įdomu... Kaip už langų šviesa, o ant lubų žvaigždės? Pakrapščius galvą mergaitei knietėjo to paklausti, tačiau pabijojus nuvijo tą mintį. Prasidėjus pamokai Elridė buvo kupina džiaugsmo. Mokytojui liepus prisistatyti ji pradėjo galvoti ką pasakyti. Ką man reikia pasakyti? Kad esu naujokė? Hm... Apsidairiusi, kad kol kas niekas nekelia rankos mergaitė kilstelėjo savąją:
- Aš Elride Endlercat. Esu dar tik pirmakursė, tačiau stengiuosi mokytis ir domėtis. Manau jog Ilijos kunigaikštystė tai vieta kur žmonės viską daro kerais. Pavyzdžiui jei jiems reikia kažką pasiimti jie tai daro kerais,- šyptelėjusi mergaitė pažvelgė į lubas tikėdamasi, kad jos patvirtins arba paneigs tai.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Sem Interficio Rugsėjo 08, 2017, 07:29:05 pm
Sem atpėdino į klasę, į pamoką, kurios taip nekantraudamas laukė. Pagaliau išmoksiu kerėti! Pagaliau išmoksiu naudotis lazdele ir nebeatrodysiu kaip kvailys per kitas pamokas! visai nekantravo, norėjo pagaliau išmokti paprastus lengvus burtažodžius, pakelti plunksną ar bet ką, svarbu buvo kažką išmokti. Įėjęs atsisėdo į laisvą suolą, jeigu jo draugė Ashley sugalvos ateiti į pamoką, galės atsisėsti prie jo. Apie draugės buvimo vietą negalvojo, žinojo, jog ji mėgsta praleidinėti pamokas, toks jau buvo jos būdas. Dabar fokusavosi į pamoką, kuri tuoj prasidės.
Mokytojas Oberonas, koks sunkus vardas, nors panašus į "Baronas", tai gal prisiminsiu, berniukas tikėjosi, jog prisimins mokytojo vardą. Pagaliau atėjo jo eilė prisistatyti.
- Sveiki, mano vardas Sem Interficio, aš esu grifų gūžtos pirmakursis, nemoku nė vieno burtažodžio, bet labai nekantrauju išmokti! Tad, tiek..- prisistatęs atsisėdo. Po prisistatymų atėjo eilė atsakinėti į klausimus, tačiau tokios kunigaikštystės nebuvo girdėjęs.
- Nieko apie ją negirdėjau, tačiau nekantrauju sužinoti- atėjus jo eilei pasakė ir leido kitiems protinguoliams atsakinėti.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Daniela Kravitz Rugsėjo 08, 2017, 07:34:53 pm
Daniela ėjo į kerėjimą ir svarstė, kokia nuobodybė bus dabar. Kerėjimas jai nepasižymėjo beprotišku įdomumu, nebent kelios praktinės užduotys prasklaidydavo nuobodulį. Naujasis profesorius labai ryškiai pakeitė kabinetą, padarė jį šviesesniu. Daniela nuobodžiaudama žaidė su savo tamsių plaukų kasa ir apžvelgė klasę. Daugybė entuziastingų mokinių plepėjo arba skaitė. Ahh.
Prasidėjo pamoka, ir Daniela suprato, kad šis mokytojas tikrai simpatiškas. Gal ir nebus taip baisu. Profesorius Oberonas uždavė klausimą ir Kravitz nedvejodama pakėlė ranką - toji Ilijos kunigaikštystė jos mamą žavėjo nežmoniškai. Krūva knygų apie paprastiems žmonėms neegzistuojančią vietovę - gana keistas vaizdas žiobarės namuose.
- Ilijos kunigaikštystė yra tarsi kokia užslėpta valstybė Graikijos šiaurėje. Na, burtininkų valstybė. Ankščiau tai buvo didžiulė burtininkų kunigaikštystė, bet tikrai seniai - pati Senovės Graikija, kaip visi žino, ir buvo Ilija. Taigi, dabar visą Graikiją užpildė žiobarai ir Ilija tapo maža, beveik niekam nežinoma šalis. Tiesa, Ilija visiems išsimokslinusiems žmonėms, - Daniela vos sulaikė karčią šypsenėlę, - yra meno sostinė. Joje yra visi pastarojo tūkstantmečio garsiausių magų darbai, piešiniai, skulptūros...

+2
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Ieva Cherry Rugsėjo 08, 2017, 08:40:38 pm
Pakilus laiptais ir paejus giliau koridoriumi, Ieva priejo savo pamokos kabinetą ir giliai ikvėpus žengė per slenkstį.
Pati pirma pamoka.. Geras įspūdis svarbu. Laukia daug žinių.. ir mokymosi... Svarbiausia patikti profesoriui ir viską užsirašyt.
Įžengė ir jai beveik atvipo žandikaulis- dekoras buvo labai paprastas, bet tuo pačiu metu ir įmantrus, senovinis, bet tuo pat metu labai daug daiktų atrodė visiškai nauji ir nematyti. Lubos nebuvo tiesiog gražios, jos atrodė kerinčiai tikroviškos- niekad nebutų galėjus pasakyt ar tikras dangus ar ne.
Mama ją mokė nesėsti į galą jei ji nemoka pamokos gerai, o kadangi Hogvartse ji buvo visai žalia- reikia visur, sėst į pirma suolą. Taigi ji sėdo pirmoj eilėj prie lango.
Prasidėjo pamoka ir profesorius pasakė savo kalbą, jaunas vyrukas, atrodė nusiteikęs pozityviai, motyvuotas ir Ievai iškart palengvėjo, kad būtent jis veda pirmą pamoką. Ir tada buvo užduoti klausimai. Pirmas sunkus nebuvo, bet antras... Ji pradėjo žvalgytis ir jos ramybej, ji ne viena atrodė pasimetus.
-Sveiki, aš vardu Ieva Cherry, esu pirmakursė iš Klastunyno. Niekada nesu mokiusis šio dalyko, bet esu motivuota tapti viena geriausių mokinių, taigi pamokose netinginiausiu. Nieko neišmanau apie Ilijos kunigaikštystę, tiesiai šviesiai nemanau, kad išvis esu jos pavadinimą girdėjus, taigi į antrą klausimą kolkas atsakyt negaliu.

Oberonas: Yra šiek tiek gramatinių klaidų ir tik burtažodžiai rašomi paryškintu šriftu. Be to prieš savo ištartus žodžius reikia dėti brūkšnį.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Nora Kühnemund Rugsėjo 08, 2017, 09:07:37 pm
 Nora ne itin mėgo kerėjimo pamokų. Nebuvo geriausia mokinė, o dar ir mokytojas ją šiurpino. Visą tai lėmė, kad beeinant į pamokas jos šypsena nebuvo itin nuoširdi. Vis dėlto kažkur viduje varniška prigimtis darė savo - jai buvo smalsu ir, nors kerėjimas nebuvo jos stiprioji pusė, norėjo jo išmokti, be to, buvo gana pareiginga (savaip) ir be reikalo praleisti pamokų netroško.
 Nustebo, kad į klasę įėjusi pamatė tokias pat lubas, kaip ir Didžiojoj Salėj - naktinį dangų. Praeitais metais to nebuvo. Žvilgtelėjo profesoriaus pusėn - ten jos irgi laukė staigmena.
 Klestelėjo į pirmą pasitaikiusį suolą ir įsižiūrėjo į naują mokytoją. Nežinojo kodėl, tačiau jai pasidarė labai liūdna. Taip, buvęs profesorius buvo piktas dėdė ir mergytė jo bijojo, tačiau dabar, kai jo nebėra, pasijuto keistai nusivylusi.
 Jos liūdesiui buvo lemta greitai išsisklaidyti, kai naujasis dėstytojas liepė papasakoti apie save. Ką ką, tačiau kalbėjimas Norai sekėsi turbūt geriausiai.
 Guviai pakilo iš vietos ir linksmu balsu ėmė greitakalbe berti žodžius.
 - Laba diena, aš Nora. Nors esu jau trečiakursė, bet man tik dvylika. Labai labai myliu Hogvartsą, o ypač savo koledžą, čia visi labai draugiški, nors ir visoj mokykloj visi draugiški, - plepėjo, net pati pamesdama savo žodžių esmę, - Aš labai mėgstu šokti, dainuoti ir piešti, man patinka leisti laiką su draugais, o dar aš mėgstu visur lankstyti ir mokytis naujų dalykų, man viskas labai smalsu, - kalbėjo net uždususi.
 Pamiršo, kad mokytojas buvo uždavęs ir klausimą. Smagiai išsišiepusi klestelėjo atgal and kėdės ir ėmė klausytis kitų mokinių pasisakymų - gal kuris ją sudomins ir galės susipažinti, turės dar vieną naują draugą, turėti daug draugų juk yra taip smagu!
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Ashley Shaw Rugsėjo 08, 2017, 10:26:30 pm
Ashley sunkiai užkopė jau kiek įkyrėjusiais laiptais. Šie tikrai atimdavo nemažai antrakursės jėgų, juolab prisimenant, kad jų neperdaugiausiai telikę. Tikriausiai nebloga mintis būtų įrengti žiobarų išrastus liftus, nors tada Hogvartsas prarastų savitumą ir kiek sutechnologėtų, taptų identiškas pilkam paprastų žmonių pasaulėliui.
Taigi priėjusi šiek tiek iš praeitų metų atmintyje išlikusias duris, vedančias į kerėjimo kabinetą, paauglė ištiesė savo įdegusią rankelę, (tai aišku buvo pastarosiomis dienomis išlindusios saulės darbelis) ji pasuko rankeną, kurią lietė tikriausiai ne vienas pasimetęs pirmakursis, bei jau spėjęs su kitais susigyventi, vyresnėlis. Durys prasivėrė ir į kiek tamsoką koridorių prasibrovė lašelis šviesos. Mergiotė peržengė gan aukštoką slenkstį ir apžvelgė kabinetą. Suolai buvo dviviečiai,  ant įtrūkusių sienų stūksojo vazonėliai gėlių, lubos - užburtos, lygiai tokios pačios kaip ir Didžiojoje salėje. Susivokusi, kad laikas pajudėti iš vietos, nes vis dėl to visi kaip ir įprasta, atsisuka pažvelgti kas gi drįso sudrumsti kurtinančią tylą. Klasėje buvo ir pažįstami, ir matyti, ir dar visai nauji veidai. Viename iš suolų sėdėjo pirmakursis Semas. Tiesa, vienas. Priartėjusi prie žaliaakio, grifė įsmeigė žvilgsnį į jį.
- Galiu?- kiek tylesniu balseliu paklausė, bei net nelaukusi atsakymo, atsitraukė kėdę ir atsisėdo.
Netrukus atėjo ir dar keli mokiniai,  o Ashley taip ir nepratarė nė žodžio, mat nenorėjo pačią pirmą pamoką sulaukti pastabų dėl plepėjimo ne į temą. Pagaliau susirinkus visiems, naujasis profesorius prisistatė.
- Aš Ashley. Antrakursė. Priklausau Grifų gūžtos koledžui. Kaip ir tokių didelių pomėgių neturiu, tačiau mėgstu paskaitinėti šį bei tą, - kiek pratarė apie save, tačiau tai buvo tik siūlų gabalėliai iš visos ritės, nes šią dieną Ashli iškalbingumas buvo kažkur dingęs kartu su gera nuotaika.
- Ilijos kunigaištystė - bene didžiausia burtininkų organizacija, susirūpinusi magijos puoselėjimu ir įsteigusi Ilijos kerėjimo mokyklą.  1867 m. ši bendruomenė įrengė jaunųjų burtininkų ir raganų mokymosi įstaigą. Jie pirmieji pradėjo savo žinių apie kerėjimą, jo pagrindų, būtiniausių burtažodžių naudojimo, perdavinėjimo jaunesnėms kartoms, erą. Mokyklos vadovas buvo Iliją Danovičius. Mintis įkurti vietelę, kurioje vaikai galėtų šviestis, mokintis apsiginti, jam šovė sulaukus trisdešimt septynerių, o po 6 metų, su daugelio kitų pagalba, ji buvo įgyvendinta, - baigė merginukė ir tikėjosi, kad profesorius suprato gal būt kiek padrikas mintis.

+1
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Zota Megorna Rugsėjo 09, 2017, 04:07:08 pm
Tyliais žingsniais ji artėjo prie klasės. Jai visai nerūpėjo jog galbūt pavėluos į pamoką. Juk niekas jos nenužudys. O jaigu teiksis kesintis į jos givybę, tai tegul.
Durys atsidarė ir Zota įžengė į klasę. Jos nuostabai pamokoje nieko nebuvo. Nejaugi ji susipainiojo? Zota apsidairė. Užgniaužė kvapą. Mergaitė paskubomis apsikabinus kyngas nužingsniavo prie pirmo pasitaikusio suolo. Su lyg jos astisėdimu į klasę įsiveržė kiti mokiniai.
 Įvairių koledžų pirmakursiai tiesiog iplaukė į klasę.
Zota labiau isitaisė savo suole ir laukė pradžios, pradžios kurios laukė tiek laiko. Paslapčia ji šyptelėjo suprasdama dar kartą jog jai nebereikės mokytis žiobarų mokyklose ir kankintis prie besipuikuojančių mokinių. "Čia viskas bus kitaip." pagalvojo ji ir isiklausė skardaus profesoriaus balso.

Oberonas: Pataisyk gramatines klaidas. Be to turiu klausimą. Ar atlikai koledžo paskyrimo testą?
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Zota Megorna Rugsėjo 09, 2017, 05:57:56 pm
Ačiū.
Taip atlikau paskirstymo testą. (KL2)
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Kamique Lehmann Rugsėjo 09, 2017, 06:04:01 pm
     Kaip visada anksti atsikėlusi grifiukė pamažu užsimiegojusi nukulniavo apsirengti. Apsirengusi ji pasiėmė Kerėjimo pamokos vadovėlį, įsidėjo į kišenę kelis mėtinius saldainius kuriuos ji mėgo labiausiai ir neskubėdama nuėjo į pamoką. Atėjusi Kamilė prie kebineto pamatė kelis mokinius sėdinčius kabinete. Pasisveikinusi Kamilė nuėjo į suolą ir atsisėdusi laukė prasidedančios pamokos. Kamilė žiūrėjo ir galvojo apie profesorių kuris sėdėjo prie savo stalo. Ar jis bus geras? Tikiuosi jog bus ir pamokas ves įdomiai. Kamilės mintis pertraukė mokytojo balsas. Baigus mokytojui kalbėti Kamilė pakėlė ranką ir kai atėjo jos eilė kalbėti ji nedrąsiai ištarė:
    - Esu Kamilė, trečiakursė iš grifų gūžtos,- pasakiusi tyliu balsu Kamilė tęsė. - Apie tai nieko nežinau ir ne esu girdėjusi, bet tikiuosi sužinoti,- baigusi kalbėti ji atsisėdo į suolą ir klausėsi kitų mokinių atsakymų.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Klarė Konė Karter Rugsėjo 10, 2017, 11:57:16 am
Rudenėjantis oras ir jau įsibėgėjančios pamokos pavertė ketvirtakursę rytiniu zombiu. Iki pietų ji be perstojo žiovaudavo, kad ir koks užsiėmimas būtų laukęs. Šįsyk tai turėjo būti pirma šiais metais kerėjimo pamoka. Iki tol kerėjimas paauglei sekėsi visai neblogai. Tačiau ir taip užkištas įvairiais aprašymais ir kitokiais tyrinėjimams padedantiems rašaliojimais, laikas bėgo ne miego naudai.
Siaubingai stengdamasi neparodyti nepagarbaus pirmojo įspūdžio, Klarė per prievartą užgniaužė mieguistumą ir atrodydama tokia žvali, kiek tik galėjo įžengė į kabinetą.
Vaizdas privertė keturiolikmetę suraukti antakius. Dienos šviesos paliestos patalpos lubos buvo užburtos žvaigždėtu dangumi. Na taip, kerai buvo įspūdingi, tačiau buvo panašu į didžiąją salę, galbūt  ne taip originalu, kaip naujam profesoriui atrodė. Žvaigždės vis tiek Klarei patiko. Priminė namų kieme esančią laukymę.
Užsisvajojusi akimirką lūkuriavo prie pat durų. Tačiau kol niekas kitas nepastebėjo, nusliūkino į vieną iš dar laisvų sustumtų suolų. Neaišku ar kas nors prisės, pati jautėsi ne  ką blogiau kai niekieno kito energetinis laukas netrukdė galvoje zvimbiančių minčių.
Profesorius pradėdamas pamoką tiesiog prisistatė. Paprastas bendravimas paauglei įtiko. Prisistatyti? Išsivėpė, tarsi koks darželinukas, kai jį pastumia vyresnis brolis. Buvo keista, kad dauguma pamokas lankiusių buvo jaunesnieji. Šią tendenciją pastebėjusi ji jautėsi tarsi prižiūrėtų brolį su sese.
- Mano vardas Klarė. Iš tikro tai Klarisa Kornelija Karter, tačiau visi mane vadina Klare. - Rūškanas jos veidas atspindėjo sugadintą nuotaiką, kai kas liepia formaliai prisistatyti. Nemaloniai apsidairiusi aplink, įdėmiai spitrijo, kad kas nedrįstų vadinti pilnu vardu. - Mokausi ketvirtame kurse, esu iš Grifų Gūžtos. Nesu įsitikinusi, tačiau girdėjau, kad Ilijos kunigaikštystė yra dabartinės šiaurės Europos dalyje, iš ten kilęs kerėjimo mokslas. - Nedaugžodžiavo paauglė, nutylėdama savo pomėgius, kuriuos baigė suėsti mokslai.

+1
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Elena Lovegood Rugsėjo 10, 2017, 04:23:06 pm
 Šaltą rudenio rytą Elena užsimiegojusi žingsniavo link ,,Kerėjimo" pamokos kabineto. Toks neišsimiegojimas varė brunete iš proto. Vilkdama kojas ji priėjo prie ,,Kerėjimo" kabineto. Atidariusi duris pamatė, jog jau susirinkę nemažai mokinių. Susiradusi laisvą suolą atsisėdo prie jo. Netrukus suėjo užsnūdę mokiniai, neužilgo pasirodė ir profesorius. Elena išgirdusi jog kiekvienas mokinys prisistatinėja, suprato, jog bus neišgirdusi profesoriaus žodžių. Atėjus jos laikui prisistatinėt, Elena pašoko iš vietos ir prakalbo:
 - Esu Elena. Elena LoveGood. Esu pirmakursė Grifų Gūžtos mokinė. Mėgstu skaityti knygas, kolkas nemoku ne vieno burtažodžio. Na, bet manau kad tikrai išmoksiu. Apie ,,Ilijos kunigaikštystę" nieko nenutuokiu. Bet manau tikrai sužinosiu ir suprasiu kas tai yra,- Prisistačiusi ir atsakiusi į klausimą, Elena vėl atsisėdo į savo vietą ir laukė kol kiti baigs kalbėt.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Lilla Milsom Rugsėjo 10, 2017, 04:50:08 pm
Pagaliau atradusi reikiamą klasę, Lilla nedrąsiai pravėrė jos duris ir įėjo į ne visai pilną patalpą. Mergaitė klestelėjo į tuščią suolą ir apsižvalgė aplink patalpą. Negaliu patikėti, juk šios lubos tokios pačios kaip ir salėje. su nuostaba pagalvojo ji. Apsidairiusi dar, ji tikėjosi pamatyti dar kažką tokio neįprasto ir gražaus, bet nespėjo, mat prasidėjo pamoka. Lilla įsitempė ir įsiklausė ką pasakys mokytojas, kadangi nenorėjo pirmąją  pamoką pasirodyti neatidi. Išklausiusi mokytojo ir kai kurių kitų mokinių ji įsidrąsino ir pakėlusi ranką atsistojo.
- Aš Lilla Milsom, Varno Nago pirmakursė,- prakalbo ji,- Mėgstu skaityti bei rašyti,- prarijusi susikaupusias seiles tęsė,- Apie Ilijos kunigaikštystę nieko nežinau, bet tikiuosi sužinoti,- pabaigusi ji atsisėdo ir vėl įsiklausė į kitų mokinių kalbas.

Oberonas: Postas turi būti mažiausiai 600 simbolių, pataisyk.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Frankas Stigleris Rugsėjo 12, 2017, 05:31:13 pm
Užsirašęs išgirstus mokinių žodžius apie kiekvieną iš jų, jis pakėlė galvą, kuri buvo padabinta juodomis garbanomis ir keistų gėlių žiedeliais. Nužvelgęs klasę, jis nusišypsojo ir atsistojo. Greitai patrynęs ranką į kitą, prasižiojo:
-Arčiausiai idealaus atsakymo buvo panelė Kravitz. Už tai gauni 2 taškus savo koledžo naudai. Po vieną tašką gaus panelės Karter bei Tonks. Taigi, kaip panelė Krevitz sakė, Ilijos kunigaikštystė yra Graikojos teritorijoje. Niekas nežino, kiek metų gyvuoja ši kunigaikštystė, nes nė vienas burtininkas ar ragana nežino, kada susikūrė Ilija. Bet šiuo metu beveik visoje prisipildė žiobarų, kurių tautybė yra graikai, ir tai reiškia, kad Ilijos teritorija sumažėjo iki kelių dešimčių kvadratinių kilometrų. Dabar joje gyvena tik patys išmintingiausi, išsilavinę magijos pasaulio atstovai. Kunigaikštystės valdžia, dėl nežinomų priežasčių, neleidžia paprastiems magams apsigyventi toje vietovėje, - profesorius giliai įkvėpė, nurijo seiles ir tęsė teoriją. - Ilijos kunigaikštystė yra meno sostinė, valstybė, kurioje atsirado pirmosios kerėjimo meno užuomazgos. Vėliau buvo įkurta Ilijos kerėjimo mokykla. Na, bet šiandien ne apie pirmąsias kerėjimo užuomazgas ar meną noriu pakalbėti. Šios pamokos metu noriu leisti jums sužinoti šiek tiek apie vieną kunigaikštystės valdovę, kuri nusipelnė magijos pasauliui.
Oberonui mostelėjus lazdele, ant lentos, kuri buvo iškankinta kreidos prisilietimų, pradėjo ryškėti moters veidas. Moteris turėjo išties gražius bei ryškius veido bruožus, kurie ją padarė dar gražesne.
-Tai, - bedė lazdelę į moters atvaizdą. -Viena iš daugelių Ilijos kunigaikštienių, kurios vardas yra Lena Frombora. Ši giminė kelis dešimtmečius valdė šią kunigaikštystę, bet Lena buvo paskutinioji valdovė, kurios pavardė buvo Frombora. Kaip matote ji buvo išties graži, daili. Kiekvienas šalies vyras, net berniukai, norėjo jos rankos, bet ji nė su vienu pasiūlymu nesutiko. Kartą į jos rūmus atvyko kitos valstybės karalius ir jai pasipiršo, pažadėjo savo visą karalystę, savo armiją, savo turtus -  viską, kad ji tik sutiktų už jo tekėti. Tačiau, ji taip pat atsisakė jo pasiūlymo. Tasai karlius, kurio vardas mums nežinomas, taip supyko ant Lenos Fromboros, kad net naktį įsliūkino į jos miegamuosius kambarius, ją išprievartavo ir... -Nurijo burnoje susikaupusias seiles. - Ir apipylė jos visą gražųjį veidą siera. Lenos skausmo pripildytas klyksmas pasklido po visus jos puošniuosius rūmus. Kai sargyba pasiekė jos kambarius, nusikaltėlio nebebuvo. Jie išvydo tik subjaurotą savo valdovės veidą. - Netrukus merginos vaizdas, esantis ant lentos, pasikeitė į subjaurotą. Profesorius net neatsigręžė pasižiūrėti į jį. - Kunigaikštienė visą mėnesį buvo užsidariusi savo kambariuose, verkdama, rėkdama, šaukdama, kol galiausiai iš skausmo išaugo viltis. Kas naktį ji sėdėdavo veidrodžių menėje, žiūrėdama tik į vieną savo šlykštų atvaizdą ir bandydavo atkurti buvusį savo veidą. Tada ištiesdavo lazdelę į tą veidrodį ir tardavo įvairiausius raidžių junginius, tikėdamasi, kad kuris nors prikels mirusį burtažodį. Po kelių mėnesių, jai pavyko. Olekso kerai buvo atkurti ir visi Ilijos kunigaikštystės veidrodžiai buvo jais užkerėti, kad Lena galėtų matyti buvusįjį savo atvaizdą, o ne tą bjaurųjį.
Profesoriaus balsas nutrūko ir jis nužvelgė kiekvieną mokinio veidą, ieškodamas kokios nors reakcijos. Galiausiai jis vėl pradėjo kalbėti:
-Tikriausiai jau numanote, koks bus praktinis darbas. Jei ne, tai tuojau paaiškinsiu, - mišrūno burtų lazdelę sušmėžavo ore ir ant mokinių suolų atsirado po mažą pastatomą veidrodėlį. - Taigi, kiekvienas gavote po veidrodėlį. Jūsų šios pamokos tikslas yra užkerėti jį, kad jame galėtute išvysti savo atvaizdą, bet ne bet kokį, o subjaurotą. Tereikia mintyse įsivaizduoti tą vaizdinį ir ištarti burtažodį Olekso. Sėkmės, - pasakęs, nusišypsojo ir krestelėjo į savo kėdę.

Norėčiau, kad mažiausiai parašytute du postus. Galite šnekučiuotis su kitais mokiniais, bendrauti, padėti. Be to nebūkite visi vunderkindais. Laukiu, nesulaukiu jūsų postų.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Elride Endlercat Rugsėjo 13, 2017, 08:28:11 pm
Su linksma šypsena naujokė dairėsi po klasę. Profesoriui pasakius tikrąją kunigaikštystės vietą ji susidomėjusi klausėsi toliau. Graikija turėtų būt graži... Oberonui tęsiant Elridės žalios akutės išsipūtė. Iš kur toks žiaurumas... Šiek tiek nuliūdusi mergaitė paskendo savo mintyse. Nejau ir seniau pasaulis buvo toks žiaurus? Tai beprotybė! Ji įsižiūrėjo į suolą, negalėdama pažiūrėti į lentą, ir mintyse plūdo tokius žiaurius žmones. Jai buvo sunku suvokti, kad galima taip pasielgti. Ant lentos buvęs veidas Elridę gąsdino. Kodėl istorijos dažnai būna liūdnos? Kunigaikštienės veidui sugrįžus į dailumą mergaitė vėl apstulbo. Turbūt, ji tikrai buvo milžiniškoj nevilty... Iškentėt visą mėnesi?! Aš dar dabar kartais pabijau pažiūrėt į save, o čia... Gavus užduotį Elridės nuotaika buvo pradingus. Ji žiūrėjo į nesenai atsiradusi veidrodi ir galvojo. Kaip galima tai padaryti, kai negali įsivaizduoti savęs tokios negražios?
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Nora Kühnemund Rugsėjo 13, 2017, 09:59:19 pm
 Norai nepatiko, kad profesorius niekaip nepakomentavo jų prisistatymų. Nagi, jeigu jam neįdomu, tai kam klausė? O jei įdomu, kodėl nuleido negirdomis? Suraukusi veiduką ir sukryžiavusi ant krūtinės rankas piktai dėbsojo į mokytoją, pasakojantį apie kažkokią tai kunigaikštystę. Jai buvo pikta. Taip, senasis profesorius irgi nesiklausydavo jos plepėjimo, tačiau ir neklausė tokių dalykų. Ir dar - jautėsi it būtų atėjusi į magijos istorijos pamoką, kurios, beje, nemėgo, nes ji buvo tokiaaaa nuobodi. Tik mokytoja gera.
 Kol tokios mintys sukosi dvylikametės galvoje, profesorius toliau pasakojo apie kunigaikštystę ir jos valdovę. Mažoji nesiklausė: ausys pagavo vos vieną kitą žodį. Buvo jau arti ašarų, tačiau susitvardė. Nusprendė prieš pradedant užduotį (kurį jai irgi nepatiko) prisėsti prie ko nors. Buvo taip liūdna sėdėti vienai suole, neturint su kuo pasikalbėti; o plepant gal ir pamoka greičiau prabėgs. Maža to - jai tikrai sunkiai sekėsi tylėti ilgesnį nei dešimt minučių laiko tarpą.
 Apsidairė po klasę. Daugumos vaikų nepažinojo, tačiau viena vyresnė mergaitė pasirodė jai pažįstama, bus su ja jau kalbėjusi. Įtemptai galvodama prisimerkė ir pabandė prisiminti jos vardą.
 Guviai pašokusi iš vietos ir pagriebusi veidrodėlį, pribėgo prie grifės suolo. Ši neatrodė labai linksma.
 - Labas, Klare! - smagiai pasisveikino, jau pamiršusi savo ankstesnius rūpesčius, - nieko prieš, jei atsisėsiu šalia? - nė nelaukdama atsakymo klestelėjo į tuščią vietą, - žinai, taip gera yra pamatyti pažįstamą veidą, ypač, kad net mokytojas nepažįstamas. Žinai, man senasis atrodė toks piktas dėdė, bet jau turbūt pradedu jo ilgėtis, net pati nežinau kodėl, - nusijuokė, - O kaip tau jis? Kaip sekasi šiaip? Man gerai, tik va bijau pradėti daryti užduotį, o kas, jei man nepavyks pamatyti subjauroto veido? Žinai, aš ir taip nesu labai graži, tik vidutiniška, tai kaip tik  norėčiau pamatyti save gražią. Kaip manai, kodėl mes turime visada daryti tokius negražius dalykus? Pasaulis jus toks gražus, galime ir mes jį pagražinti, bet ne, mums vis liepia daryti kažką negražaus ir pikto, - bėrė žodžius.

Oberonas: iš tikrųjų aš užsirašiau jūsų pasakojimus apie save ;)
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Natanielis Augustas Lizertas Rugsėjo 14, 2017, 10:48:46 am
Nepasireiškusi teorinėje pamokos dalyje, Ana, pasirėmusi ranka savo rusvą makaulę, įdėmiai klausėsi mokinukų spėlionių.
Kerėjimo pamoka nebuvo mergaičiokės top penketuko sąraše, tačiau paspoksoti į naująjį profesorių, Betei tikrai buvo įdomu, tad galima teigti, jog tik smalsumo dėka, klastuolė, dabar įsitaisiusi pirmajame suole, dangaus melsvumo akių žvilgsniu skenavo jaunąjį profesoriūkštį.
Garbanoti jaunojo dėstytojo plaukai, prismaigstyti įvairiomis gėlėmis kėlė juoką strazdanosei.
Žavu - burbtelėjo panosėj ir pavartė porą šviesių akių, žvelgiančių iš po netvarkingai surištų garbanų.
Vos tamstelei Oberonui pradėjus plėtoti praktinę užduotį, Anutė įdėmiai nužvelgė nedidelį, keistais, auksiniais raižiniais padabintą ir niekuo neįtartiną veidrodėlį.
Pamatyti save bjaurų... - mintyse pakartojo dėstytojo žodžius penktakursė ir užsimerkė, bandydama įsivaizduoti save randuotą, raupsuotą ar net nuplykintą. Tačiau vaizduotė net neketino pradėti veikti, o ir laiko visokiems fantazavimams buvo neužtektinai.
Liz pasičiupo veidroduką ir keletą kartų pasukiojo daiktą rankose.
- Olekso, - aiškiai ištarė burtažodį mergaičiukė, tačiau matomas vaizdas nepasikeitė.
- Olekso! - šį kartą garsiau pakartojo kerų pavadinimą Anabetė, bet ir tai nesuveikė. Veidrodžio atspindys nepakito nei trečią, nei penktą, nei aštuntą kartą.
Po dešimties minučių, vaizdinys ėmė mirguliuoti ir keistai sukiotis.
Netrukus, klastuolė išvydo... tą patį savo strazdanotą ir niekuo  nepakitusį snukutį.
Suraukusi tamsius antakius, Helė sučiaupė rausvas lūpas į vieną liniją.
- Na va, pasirodo esu tokia baisi, jog net veidrodis nesugeba parodyti manęs dar šlykštesnios... Smagu... - burbtelėjo žalio kaklaraiščio savininkė ir užsidengusi delniukais veidą, švelniau nuleido makaulę ant tamsaus suolo.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Ashley Shaw Rugsėjo 14, 2017, 07:57:58 pm
Profesoriui pradėjus pasakoti apie Ilijos kunigaištystę, Ashli pasirėmė jau svyrančią galvą rankomis, kiek patogiau išsidrėbė suole, bei pasiruošė pergamento lakšto litanijai. Tiesa, ji buvo kiek įdomesnė nei antrakursė įsivaizdavo. Kiek pagailo tos kunigaikštienės.. Šitaip niekšiškai išdarkyt merginos veidą ir.. Sutrypt garbę - šlykščios padugnės darbas, kuri tikėkimės mirė lėtai, bei skausmingai. Na, o mintis, kad teks savo subjauroti savo atvaizdą, buvo nekokia. Nesinorėjo žvelgti į pabaisą.. Netrukus garbaniukės mintis pertraukė ant stalo atskridęs stalinis veidrodėlis. Kelias akimirkas žvelgusi į tikrąjį atspindį, Ashley išsitraukė lazdelę, bei atsikosėjusi tarė:
- Olekso.
Vaizdas net nesumirgėjo. Ak, tiesa.. Antrokė prisiminė, jog nepagalvojo kaip turi atrodyti jos bjaurusis variantas. Sunkus uždavinys.. Gal karpomis nusėta nosis? Neee, per daug banalu. Arba iškritusi akis.. Per paprasta!
-Iškritę dantys tau tiktų, Ashley, - pati sau viena, tyliai prunkštelėjo kaštoninių plaukų savininkė.
Vat būtų čia brolis, tai tuoj ką nors sugalvotų. Jo smegenines sudarė 99% "gerų minčių" ir 1% rimtumo. Štai po gerų dešimt minučių svarstymų koks veidelis būtų tinkamiausias, Ashli sumintijo. Toks variantas pats tinkamiausias.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Elride Endlercat Rugsėjo 15, 2017, 08:26:15 am
Baigusi spoksoti mergaitė apsidairė ir atsiduso. Neišsisuksi, turi įsivaizduoti tai, ką matė kiti... Nusiminusi ji vėl žvilgtelėjo į veidrodį ir ėmė tyrinėti save. Elridė nenorėjo to daryti, baimė vėl smelkėsi ir temdė protą. Pirmakursė norėjo tiesiog dingti iš pamokos. Žvilgtelėjusi aplink, ji dar labiau nusiminė. Taigi, vienintelė kvaila mergiotė bijanti pamatyti save baisią. Pašnairavusi tai į veidrodį, tai į kitus, klasėje esančius vaikus, Elridė atsiduso. Ką gi, nesielgsi taip visas pamokas... Papurčiusi savo trumpus plaukus ji paruošė lazdelę ir užmerkusi akis ėmė save įsivaizduoti. Baigus įsivaizduoti mergaitė mostelėjo lazdele ir tyliai pratarė:
-Olesko.
Lėtai atmerkusi akis ji žvilgtelėjo į veidrodį, tačiau niekas nepasikeitė. Supykusi ant savęs, kad jai neišėjo ji pabandė vėl, tačiau nieko neišėjo. Atsidususi ji vėl įsižiūrėjo į veidrodėlį. Na ir ką tu čia veiki? Manaisi esą nauja burtininkė, net tėvų nebepažįsti... Mergaitei pradėjo kauptis ašaros, tačiau sutramdžiusi jas ji išsitiesė ir užsimerkė. Paversiu save tokia, kokia visi mane įsivaizdavo ir įrodysiu, kad jie klysta ir kad tai tik kerai. Giliai įkvėpusi ji užsimerkė ir ėmė kurti savo negražųjį atvaizdą.
-Olesko!- šį kartą garsiau pratarusi žodžius ji iškart atsimerkė. Vaizdas veidrodyje ėmė raibuliuoti. Dabar ji žiūrėjo į visai kitokią ją. Ilga nosis... Ausis... Milžiniškos akys... Daugybė smulkmenų... Elridės baimė išnyko ir ji šyptelėjo. Kad ir kaip jie įsivaizdavo, juk vis tiek ir tokia būčiau graži... Gerai nesuprasdama, ar jai tikrai pavyko ji pakėlė ranką paklausti profesoriaus, nors pasikeitimai buvo mažos smulkmenos ji tyliai norėjo, kad tai būtų užskaityta kaip puikus darbas...
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Daniela Kravitz Rugsėjo 16, 2017, 01:01:01 pm
Daniela nusišypsojusi, kai pasakė, kad jos atsakymas teisingiausias. Vienas taškas mano mamai. Tada profesorius Tanseris papasakojo tą istoriją apie Leną Fromborą. Ponia Kravitz visada sakydavo, kad pagal jos gyvenimą reikėtų sukurti mažiausiai teatrą.
Praktinė užduotis pasirodė ir sunki, ir paprasta. Įsivaizduoti save bjaurią ir taip užkerėti veidrodėlį neatrodė ypatinga, tačiau... Juk aš pati nesu grožio deivė. Kokią man save įsivaizduoti?
Dar Klastuolei kilęs klausimas buvo ar man apie negražų savo veidą galvoti kaip nudegintą sieros,
 ar bjaurų iš prigimties?
Po kelių minučių svarstymų mergina pasirinko antrąjį variantą. Juk vis dėlto ir mano būdas yra bjaurus iš prigimties.
Daniela tuoj pat ėmėsi "kūrybos". Kadangi jos tamsūs plaukai ir rusva oda nebuvo labai retas reiškinys, ji nusprendė tiesiog abu suriebaluoti, išpurvinti. Aha, mano oda, ypač kaklas, net papilkėjęs nuo puro... O plaukai - sulipę ir apkritę veidą. Nesunku. Danielos akys buvo skirtingų spalvų ir tai buvo vienintelis dalykas, kurio Klastuolė nenorėjo keisti jokiu būdu. Ji sumanė tiesiog pakeisti jų dydį: kairiąją, mėlynąją, sumažinti, o ryškiai žalią dešiniąją - padidinti. Atrodau tikrai kraupiai, - mintyse sukikeno Klastūnyno globotinę ir jai į galvą ėmė lysti visokios vaikiškos knygelės apie nesipraususias, susivėlusias raganas.
Vaizduotėje Daniela pridėjo ir kreivą, kumpą nosį, storus, suaugusius antakius ir buvo pasiruošusi užkerėti veidrodėlį.
Aš tikrai pamišus dėl raganų.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Tristan Cadogan Rugsėjo 16, 2017, 01:11:26 pm
Penktakursė klastuolė pramiegojo teorijos dalį. Ah taip, tai tikrai nuostabu, bet esu įsitikinusi, kad profesorius Tanseris nieko svarbaus nemokė. Na, o jeigu ir mokė tai sugebėsiu pasivyti visus. Išklausiusi profesoriaus užduoties nudžiugo, kad laiku pabudo ir sudalyvaus bent praktikoje. Galiausiai Blackwood pamatė ant lentos Lenos Fromboros atvaizdą. Mergina daug skaitė apie šią valdovę, o tiksliau apie Ilijos kunigaikštienę. Mariai buvo labai gaila šios moters. Tikiuosi tam karaliui atsirūgo už tokį nusikaltimą pagalvojo prefektė, tačiau tuoj susikoncentravo ties mokytojo Oberono žodžiais. Veidrodėlyje paversti save bjaurią. Ką gi, tuoj pažiūrėsim ar tai lengva ar vis dėl to sunku. Maria apžiūrėjo veidrodėlį. Šis buvo paprastas kaip ir visi kiti. Paversti save bjaurią, hm. Kraujo raudonumo plaukai, keli spuogai, pilnas veidas strazdanų ir klumpa nosis bus tobulas bjaurumo įvaizdis. Pasigriebusi lazdelę klastuolė prisiminė burtažodį. Olekso. Pabandykim. Penktakursė mostelėjo lazdelę:
- Olekso. - vaizdas veidrodyje nepasikeitė. Kur gi pasikeis, jeigu prefektė neteisingai mostelėjo. Mergina pabandė dar sykį. - Olekso. - Vėl ne tas mostelėjimas. Šaunu, penktakursė, o nemoki tinkamai mostelėti lazdelę, bet kur gi prisiminsi visus mostelėjimus, kai teta tiek burtažodžių per atostogas išmokė. Blackwood pabandė dar kartą. - Olekso. - Šį kartą jai pavyko. Veidrodyje merginos veidas pasikeitė. Jos gražūs šviesūs plaukai nusidažė kraujo spalvą. Nosis iš šiek tiek riestos tapo klumpą. Visai prie pat nosies, po akimi ir ant smakro atsirado spuogai. Taip pat jos gražų veidą nusėjo gal milijonas strazdanų. Šaunu, man pavyko. Patenkinta rezultatu mergina apžvelgė klasę. Visi bandė, kai kuriems pavyko, kai kuriems ne. Įdomu ar šis burtas išvis yra svarbus? Kam versti save veidrodyje bjauriu žmogumi? mąstė penktakursė. Gaila, atsakymo į šį klausimą nebuvo. Vis dar palaikydama užburtu veidrodį, mokinė stebėjo mokytoja. Šis stovėjo prie savo stalo. Įdomu ar jis tikrins kaip kam pavyko šie burtai? Ar tiesiog paklaus ar pavyko ir viskas? vėlgi galvojo klastuolė. Tuoj ji prisiminė ir mokslus namuose su tetą. Maniau, kad man tų mokslų neprireiks. Klydau ir labai džiaugiuosi, kad ji stengėsi mane išmokyti. Tiesą reikės pasakyt jai, kad tiek daug burtažodžių vienų metu nemokintų mintyse nusijuokė Blackwood.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Frankas Stigleris Rugsėjo 16, 2017, 07:58:30 pm
Mokiniai pradėjo darbuotis, šnekučiuotis, kaip tik puiki proga profesoriui pasivaikščioti po klasę, apžiūrėti, kaip sekasi moksleiviams, gal ką nors nugirsti kalbant apie patį jį. Nugara atstūmęs kėdę, jis pakilo iš savo vietos ir žengė kelis žingsnius link jaunųjų raganų ir burtininkų. Pirma priėjo prie panelės Kühnemunds, bet ji dar tik šnekučiavosi su penele Klare. Oberonas nugirdo Noros žodžius ir nusišypsojo. Lėtai pasilenkė prie jos ir sušnabždėjo jai į ausį:
-Juk negalėjau liepti mokiniams savo atvaizdą užkerėti, kad jis būtų gražus. Kodėl? Nes kiekvienas iš jūsų yra savitai gražus, o dirbtinas grožis pasaulio tikrai nepapuoš. Liepdamas savo atvaizdą paversti bjauriu, siekiau, kad jūs suprastute, kad esate visi gražūs.
Pasakęs žodį gražūs, jis iškart atitraukė nuo jaunutės raganos ir tęsė savo kelionę po kerėjimo kabinetą. Netrukus išgirdo panelę Tonks tariant burtažodį,bet atvaizdas nepakito. Profesorius jau siekė paaiškinti merginai jos klaidą, bet sprendžiant iš jos veido išraiškos, Ashley pati susivokė. Tada profesoriaus žvilgsnis nuslinko link panelės Liz. Kai ir kaip ji stengėsi, jai nepavyko. Oberonas priėjo prie jos ir uždėjo savo ranką jai ant pečio.
-Ką čia dabar per nesąmones kalbi? Kad daugiau negirdėčiau šių žodžių savo pamokoje. Juk visi jūs gražūs, - pasakė taip, kad girdėtų tik klastuolė. - Tikiuosi tai nepasikartos, panele Liz, - pasakęs nusišypsojo.  -O dabar prie darbo. Lašelis optimizmo ir viskas pavyks. Jei vis vien nepavyks, tada panaudok tai, - ore sušmėžavo burtų lazdelė ir ant Anabetės stalo nukrito jos veido nuotrauka. -Išbjaurok nuotrauką su rašalu ir tada pabandyk ištarti burtažodį. Sėkmės.
Atitolęs nuo panelės Liz, jis patraukė link dviejų mergaičių, kurios sėdėjo šalia kitos. Iš jų veidų matėsi, kad jos kerai pavyko.
-Labai džiaugiuosi už jus, panelės Endlercat ir Blackwood. O dabar, jei nesunku, gal palauksite, kol visi mokiniai išbandys kerus? Arba galite pabandyti atkerėti veidrodį tais pačiais kerais. Tereikia ištarti tą patį burtažodį, mintyse neįsivaizduojant savo pakitusio atvaizdo. Ir volia. Veidrodis atkerėtas.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Tristan Cadogan Rugsėjo 16, 2017, 08:08:58 pm
Mokytojas pavaikščiojęs po klasę pasikalbėjo su kitais mokiniais ir galiausiai priėjo prie penktakursės. Jis pagyrė ją ir dar vieną merginą su pavykusiais kerais. Atkerėti? Gerai. Tai galima pabandyt, tuo labiau kai kiti dar užkerėti bando. Pagalvojo prefektė.
- Ačiū už pagyrimą mokytojau. Na man palaukti nesunku, tačiau vis gi pabandysiu atkerėti veidrodį. Neabejoju, kad po pamokos jums teks visus užkerėtus veidrodžius atkerėti. Bent mažiau darbo bus jeigu man pavyks atkerėti savąjį. - tarė klastuolė ir nusišypsojo. Šis profesorius man jau patinka tiesa sakant. Taigi Maria ėmėsi darbo. Blackwood pasiėmė lazdelę į rankas vėl.
- Olekso. - mostelėjo lazdelę. Šį kartą merginai burtas pavyko iš pirmo karto. Veidrodis buvo atkerėtas.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Daniela Kravitz Rugsėjo 16, 2017, 08:39:50 pm
Profesorius vaikščiojo po klasę ir gyrė ar kalbino kelis mokinius, kai tuo tarpu Daniela stengėsi neprunkšti iš paskubomis nupiešti eskizo. Jeigu mano veidrodis rodys taip, gausiu aukščiausią pažymį. Mergina ant sąsiuvinio kampo buvo lyg ir tokia pat, jei ne sulipę plaukai, sukritęs veidas ir keistos formos nosis bei akys. Net lūpos buvo persikreipusios.
Gerai, metas kerėti. Klastuolė pabandė atsiminti burtažodį, ir dėl kas tris sekundes pasigirstančio jo pavadinimo tai buvo lengva. Antrakursė pakreipė lazdelę į mažą blizgų veidrodėlį ir ramiai ištarė:
- Olekso.
Daniela susijaudinusi pažvelgė į veidrodį, tačiau atvaizdas išliko tas pats, kaip ir ryte. Kas ne taip??
Kravitz atsivertė vadovėlį ir susirado skyrių apie Olekso kerus. Mergina įdėmiai persiskaitė kelis sakinius ir niūriai šyptelėjo. Žinoma, juk vien burtažodžio nepakanka. Knygoje buvo aiškiai išskirta, kad lazdelę reikia staigiai sukti nuo savęs į veidrodį {vandens telkinį, atspindintį paviršių....} Ir, aišku, aiškiai įsivaizduoti bjauriąją išvaizda.
Klastūnyno globotinė atsuko į save burtų lazdelę ir tardama Olekso užsimerkusi įsivaizdavo bjaurią panelę Klastūnyno apranga. Staiga mintyse šastelėjo labai pažįstamos odos spalva... Truputį blyškesnė negu Danielos, geltonesnė... Ir kai mergina atsimerkė, pirmiausia išvydo iki skausmo pažįstamos spalvos dėmę ant pusės veido - jos geriausios draugės, paliktos namie, odos spalvos. O visa kita buvo labiau juokinga nei bjauru - lygiai taip, kaip Kravitz ir įsivaizdavo. Iš tikro, tas atspalvis ant mano skruosto tik pagerina įspūdį, - patenkinta pagalvojo mokinė ir ėmė laukti Oberono verdikto.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Elride Endlercat Rugsėjo 16, 2017, 09:12:57 pm
Šiek tiek susigėdusi mergaitė žvilgtelėjo į profesorių ir atgal į veidrodį. Bet aš norėčiau tai matyti visą laiką... Žinočiau, kad esu graži... Dar truputį patyrinėjusi atvaizdą, mat Elridė niekaip negalėjo suprast, ar jai išėjo, ji pakėlė akis ir prisiminė, kad yra pamokoje. Atsisukusi į profesorių mergaitė norėjo nusilenkti, tačiau prisiminusi, kad sėdi  suole gūžtelėjo pečiais ir padėkojo:
-Ačiū, profesoriau Tanseri,- šyptelėjusi pirmakursė vėl įsispoksojo į veidrodį. Ech... Bet pasikeitimai visai nežymūs... Nejau jis baisus? Ji vėl šyptelėjo sau ir apsidairė aplink klasę. Nepastebėjusi nieko įdomaus Elridė žvilgtelėjo vėl į veidrodėlį ir atsiduso. Metas tau dingti...
-Olesko!- tvirtai pasakiusi žodžius Elridė supyko. Na žinoma, dabar jis turi neišnykt... Pakrapščiusi galvą mergaitė atsiminė, kad negalima įsivaizduoti to atvaizdo. Perkreipusi lūpas ji žvilgtelėjo į savo rankas. Kaip man pašalint tą atvaizdą... Juk tai vargu, ar man įmanoma... Apžiūrėjusi randuotas rankas Elridė pabandė susikaupt. Pakėlusi galvą mergaitė įsižiūrėjo į žvaigždes ir, rodos, pamiršo atvaizdą. Tai susipratus ji greit užmerkė akis ir pratarė:
-Olesko,- atmerkusi akis ir pamačiusi tikrąją save, Elridė atsiduso. Tikiuosi... Pabandysiu... Neatsiminti šio vaizdo...
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Ashley Shaw Rugsėjo 17, 2017, 05:00:36 pm
- Vo šitaip dabar padarysim ir bus nuostabu. Tai yra bjauru, - tyliai kalbėjo su savimi Ashley, o tada atsikosėjusi ji nukreipė lazdelę į stalinį veidrodėlį. - Olekso, - tarė merginukė ir vaizdas veidrodėlyje staiga persimainė. Dabar prieš antrakursę stūksojo "tikra gražuolė". Ilganosė, su raudonai ištepliotomis lūpomis, kitur net per kraštus pervestomis, mėlynai nubrūžytais akių vokais, be kelių, kažkur pabėgusių dantų ir aišku kaip be skaistalų.. Jų tikrai nepagailėta. Kiekvienas vaikinukas be abejo norėtų ją užkalbinti. Ne kiekvieną dieną išvysti juk tokią mis'ę.
- Na, ar aš tik negražuolė? - visaip vaipėsi prieš veidrodį, o tada apžvelgė visą klasę. Keli mokiniai jau buvo baigę, tad pakilusi nuo stalo Ashley perėjo pro visus ir pasidomėjo ką per šedevrą jiems pavyko sukurt. Kitų variantai taip pat vertė strazdanę nusijuokti. Apėjusi nemažą ratuką, dvylikametė grįžo suolan ir susidėjusi rankas ilgai stebėjo savo dailųjį veidelį.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Natanielis Augustas Lizertas Rugsėjo 17, 2017, 05:41:22 pm
Anabetė susiraukė, kai profesorius kištelėjo jai jos pačios nuotrauką.
Ji tiesiog tragiška! Aš tikrai taip atrodau iš profilio? Kokie išsitaršę plaukai. Ar čia tamstelėję paakiai? - Išpūtusi melsvas akis, nebyliai plūdosi penktakursė. Paėmusi nuotrauką, strazdanosė sulamdė ją ir įbruko atgal mokytojui į delną.
- Ačiū, tikrai pakėlėte nuotaiką, nepaprastas mokymo metodas! Paduoti mokiniui jo paties nuotrauką. Nuostabu, esu tiesiog sužavėta. Dešimt taškų profesoriui Oberonui! Jums reikia medalį įteikti! - deginantį žvilgsnį įsmeigusi į jaunąjį dėstytoją, Anabetė net neketino pasiduoti. Įsikalusi į makaulę, jog veidrodis rodo teisybę, Lizert taškėsi sarkazmu.
Jis naujokas, gal nereikėjo taip užsipulti, o meiliai paklapsėti blakstienomis... - Kažkur giliai viduje sušnibždėjo vidinis balselis ir Betė tikrai būtų dabar pat apsvarčiusi šį pasiūlymą, jei tik nebūtų taip įsižeidusi veidrodžio vaizdiniu.
- Atleiskite, mesjė, - nusukusi žvilgsnį ir pasirėmusi rankomis rusvas garbanas, po keletos minučių išspaudė klastuolė. Šioks toks sveikas protelis suveikė, Anutei prisiminus, jog tamsta Oberonas vis dėl to yra mokytojas, turintis pilną teisę skirti mergiotei areštą. O ko jau ko, arešto Helei tikrai netrūko, tad karčiai nuryjusi nepasitenkinimą, Liz atsivertė vadovėlį imituodama, jog bent kažką daro pamokoje.Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Klarė Konė Karter Rugsėjo 17, 2017, 08:52:56 pm
Klarė su pasišlykštėjimo jausmu klausėsi profesoriaus, pasakojančio apie vyrą, kuris vien dėl atstūmusios moters drįso daryti baisius dalykus. Savanaudis psichopatas... Nebūtų ištarusi tokių žodžių gyvai, tuo labiau pilnutėliame kabinete, tačiau mintyse tiesiog svaidėsi keiksmais.
Ne iš karto pastebėjo šalia nutūpusį pažįstamą veidą. Vos kursu žemiau esanti mergaitė atrodė mažutis vaikas šalia pernelyg suaugusios Klarisos.
- Labas, - atsakė vos vos pasukdama veidą į šiek tiek jaunesnę varnę. - Šiai beplepant pro jas praėjo profesorius, norėdamas patikrinti rezultatus ir keturiolikmetė susiraukė. Reputacijai šnekos nepadėjo, nors naujasis kerėjimo srities atstovas skatino kalbėtis. Prikišęs galvą prie jaunėlės ėmė kažką labai tyliai pasakoti ir žaliaakė nusprendė nesikišti. Klausytis svetimų pokalbių buvo siaubingai nemandagu, juolab ji pati nenorėtų, kad kas kitas klausytųsi ką kalba ji.
Keturiolikmetė spitrijo į veidrodį. Žinojo, kad išvys strazdanas, įdubusius skruostus ir ryškiai kaštoninius plaukus. Nelabai žinojo ką dar galėtų subjauroti, todėl mąstė tik apie randus, kuriuos galėjo įsivaizduoti po tokio žiauraus pasakojimo.
- Pasaulis nėra toks gražus. - Daugiau sau, nei suolo draugei pasakė, vis dar žiūrėdama į veidrodį. Nesidžiaugė daužydama optimistišką Noros požiūrį, tačiau kaip jautėsi, taip ir kalbėjo. Nesiruošė vyniotis žodžių į vatą. - O negražūs dalykai dažnai žymiai daugiau verti. O tu esi graži, pamatysi.
Nusuko ties pastaraisiais žodžiais į varnę atsuktas akis atgal į veidrodį, taip parodydama, kad susikaupia ties darbu ir daugiau nebekalbės. Bent kol kas.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Klarė Konė Karter Rugsėjo 21, 2017, 07:42:19 pm
Kelias minutes tiesiog žiūrėjo ir veidrodėlį. Buvo sunku nukreipti dėmesį nuo savo atvaizdo nagrinėjimo. Tačiau keturiolikmetė suraukusi antakius susikaupė. Įsivaizdavo šiurkščius, raudonus randus vejantis aplink kairį veido šoną. To neužteks įsivaizdavo dar ir ratilus paakiuose, kurie jau ir taip buvo bepradėję matytis nuo nemigo naktų kalant įvairiausius užkeikimus.
Klarės gražiausias bruožas, be abejo, buvo plaukai. Todėl ketvirtakursė bandė įsivaizduotų kaip atrodytų be jų. Veido subjaurojimas neatrodė toks skaudus, kaip plaukai. Jais galima buvo slėptis, jei kas įžeisdavo, slapčia nubraukti ašarą, ar su kasa trinktelti draugei, pasakiusiai pašaipų komentarą dėl patinkančio berniuko.
Įkvėpusi oro gurkšnį kiek apšildžiusi smegenis, sujungė vaizdinius galvoje ir mostelėjusi lazdele ištarė burtažodį.
- Olekso. - retas kartas, kai iš pirmo sykio pavykdavo kažką išgauti. Ypač lazdelės nevykėlei Klarei. Geriau ji jautėsi čirškindama eliksyrus ar stebėdama žvaigždes. Tačiau kai kalbama apie kažko sugadinimą. Matyt tai iš prigimties buvo lengva.
Strazdanė žiūrėjo į atvaizdą. Randas kreipė akies kraštą, paversdamas skruostą tarsi siaubo filmo šypsenos tęsiniu. Akys taip pat nedžiugino. Ryškiai žalios rainelės švietė tarsi netikros, apgaubtos tamsių ratilų, primenančių gyvą lavoną. Badmiriaujantį, sudarkytą neteisybės. Ir tikrai baisiausia buvo "netekti" plaukų. Iš pradžių apžiūrėjusi keistai kampuotą, toli gražu ne lygiai apvalią, kaip įsivaizdavo, galvą, po kelių akimirkų ėmė jausti druskų graužimą akyse. Net nenorėdama persistengė. Matyti save tokią, tai nebuvo skaudu. Skaudu buvo prisiminti, kaip grįžusi iš mokyklos turėjo kirpti plaukus, kaip veidas buvo aptaškytas dažais, sulipinančiais akis.
Žaliaakė nusuko veidą nuo veidrodžio, tačiau jos akys atvėrė kitų veidrodžius, vaizdas dar labiau gąsdino. Nenorėjo žiūrėti į šokiruojantį vaizdą, kurį galėjo sukelti per toli nuėjusios patyčios. Plika galva priminė vėžiu sirgusią mergaitę iš gretimos klasės, kuri paliko pasaulį prieš pat Klarei išvykstant į Hogvartsą. Pamokos užduotį ji atliko. Ir dabar norėjo visą tai užmiršti.
Antraštė: Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
Parašė: Frankas Stigleris Rugsėjo 22, 2017, 09:15:31 pm
Pamoka jau ėjo į galą, bet ne visi vaikai buvo atlikę savo užduotis. Profesorius šiek tiek nuliūdo, bet jo veide nebuvo galima to įžvelgti. Dar kartą nužvelgęs klasę, jis grįžo prie savo stalo ir smagiai bei švelniai į ją krestelėjo. Tikėdamasis, kad per kelias minutes mokiniai pabaigs tai, ką reikia, Oberonas pasigriebė aptriušusią knygą. Pirštai, pačiam nejaučiant, lėtai glamonėjo knygos nugarėlę. Oda, kuria buvo padengtas viršelis, buvo toks... Toks minkštas, jaudinantis, verčiantis prisiminti šiltus prisiminimus. Netrukus pirštai susirado reikiamą skyrelį, kuriame buvo įdėtas suglamžytas lapelis, atstojantis skirtuką. Susirado pastraipą, kurios vakar vėlyvą vakarą nepajėgė perskaityti ir užbaigti trisdešimt ketvirtojo skyriaus. Na, ką gi, gal taip pabaigsiu. Rankomis pasirėmė savo juodą garbanotą galvą ir akimis pradėjo sekti eilutes.
Citata
...ir štai Jefaras jau stovėjo prie Ėlijos kruvinųjų vartų. Visi drabužiai ir rankos buvo išteptos krauju, jo krauju. Jefaras stipriai suspaudė įpjautus delnus ir užsimerkęs giliai įkvėpė. Įsivaizduok iltis, pajausk galią, pavirsk liūtu. Netikėtai visas vyro kūnas pradėjo keistai virpėti. Atmerkus akis, kruvinos rankos buvo pavirtusios į liūto milžiniškas letenas. Jefaras pavirto į savo animago pavidalą - liūtą. Liūtas drąsiai atsistojo prieš vartus ir visu garsu užriaumojo.
Iki pamokos galo buvo telikę tik dvi minutės ir šešios sekundės. Oberonas atsistojo ir giliai įkvėpė.
-Taigi, pamoka jau eina į pabaigą, tad, kas nesuspėjo atlikti užduoties, galite po pamokų ateiti čia ir pratęsti neužbaigtą darbą. Mano klasės durys visada yra jums atviros.
Mostelėjus lazdele, visi veidrodžiai tiesiog ištirpo. Profesorius nusišypsojo ir tarė:
-Pamoka baigta, mokiniai. Viso gero.
Mokiniams išėjus, profesorius krestelėjo į savo vietą ir ištiesė rankas. Jos vis dar virpėjo, nuo pirmos pamokos baimės. Širdis beprotiškai greitai plakė. Oberonas giliai įkvėpė deguonies ir atnaujino transfigūracinius kerus, panaudotus ant jo ragų.