Hogvartsas.LT

Magijos pasaulis => Ateities būrimas => Pamokos => Pamokos => Temą pradėjo: Kasiopėja Evers Kovo 04, 2017, 01:10:00 pm

Antraštė: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Kasiopėja Evers Kovo 04, 2017, 01:10:00 pm
Kiekvienais metais paprastai mokiusi dvi pamokas, šiemet Kasiopėja Evers nusprendė padaryti pertraukėlę. Vis tik dvi pamokos ir dar visas vadovaujamas koledžas kartais netgi labai vargina, bet ar Kasytė skundėsi? Ne. Jai patiko, bet retkarčiais reikia atsipūsti. Taigi šiemet ji visas savo jėgas nusprendė atiduoti koledžui ir ateities būrimui.
- Laba diena, - nusišypsojo profesorė apžvelgdama savo klasę, matydama pažįstamus ir ne veidus. - Aš Kasiopėja Evers, mane didžioji dalis jau pažįsta, dėstau ateities būrimą, - trumpai prisistatė ji šviežienoms. Nieko nelaukusi, ji tuoj pat pradėjo pamoką. Hogvartsas ne šiaip žiobariška vidurinė, čia taip laisvai pirmąją dieną nepadykinėsi. - Šiandien kalbėsime apie naujausius ateities būrimo būdus. Ilgą laiką jau nagrinėjome praeitį, dabar šiek tiek pasikapstykime dabartyje. Taigi, kas žino kas yra tedžiai? - Kasiopėja paklausė auditorijos, atsistodama nuo savo minkšto ir, žinoma, levandinio krėslo ir atsiremdama į stalą. Mokiniai, sutūpę savuosiuose tamsiai violetiniuose krėsluose ir baltuose pufuose, sugrupuotų po tris, retkarčiais keturis , jau po truputį kėlė rankas, vienas kitas vis dar miegojo, atsirėmęs į kavos staliukus, prie kurių jie paprastai ir dirbdavo. - Tarp kitko, kaip jums astronomija sekasi? - kreipėsi ji į vyresnius mokinius, laukdama atsako.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Claudie Amneta Kovo 04, 2017, 01:31:40 pm
Įžengusi į kabinetą Claudie nusišypsojo. Nieko nepasikeitė, tik mokyoja atrodė linksmesnė nei visad. Pasisveikinusi su mokytoja ji prisėdo ant vieno iš pufų. Šią dieną jai nesinorėjo svajoti, tiesiog patiko ta pamokų atmosfera. Klausimas iš mokytojos lūpų nuskambėjo sunkus. Antrakursė nieko nebuvo girdėjusi apie tedžius, tad mėgino spėti atsakymą:
-Šiaip tedžiais yra vadinami meškiukai,- tamsiaplaukė sukikeno.- Bet žinant, kad esame ateities būrimo pamokoje, bandau spėti, kad tai yra susiję su būrimu. Gal tai kokios nors mitologinės būtybės?
Nors ir suprato, kad atsakė neteisingai, ji į Kasiopėją Evers žiūrėjo su viltimi. O gal vis dėl to teisingai? Užkėlusi koją ant kitos grifė susimąstė. Ateities būrimas nebuvo geriausiai besisekantis dalykas.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarisa Horasija Kovo 04, 2017, 01:39:05 pm
Ateities būrimas turbūt vienintelė pamoka, kurios nelankė Klarisa, įskaitant ir astronomija su nuodais ir vaistais. Ateities būrimo kabinetas atrodė kaip naujas nuotykis jos gyvenime. Šviesiaplaukei įėjus į šį kabinetą išvydo koledžo vadovę ir senai pažįstamą profesorę, net keista pasidarė jo ji šiuos mokslo metus nebemokys astronomijos. Trylikametė norėdama kuo geriau išmokti šį iš pradžių atrodantį sunkų dalyką atsisėdo į patį pirmajį violetinį krėlą prieš pat profesorės Kasiopėjos suolą. Ir kaip ir visose pamokose varniukė išgirdo trumpą prisistatymo kalbą naujokams ir pamoką atspindintį klausimą, mergaitė kiek pagalvojusi apie klausimo atsakymą, pašoko iš patogiosios sėdėjimo vietos ir pradėjo nedrąsiai dėstyti savąsias mintis.
-Žiobarų pasaulyje tedžiai yra pliušiniai meškiukai, pripildyti vatos. Žinoma, tai galėtų būti bet kas, ne tik meškiukai, bet kol gyvenau žiobarų pasaulyje pripratau prie jų ir jų kasdienybės, todėl puikiai atsimenu kaip mano senai draugei padovanojo šį žaislą su tedžio pavadinimu. Bet galbūt čia, Hogvartse tedžiai naudojami kažkam burti, bet tiksliai nežinau kas tie tedžiai,-pritrūkus oro Klarisa baigė dėstyti apsurdiškas mintis,varnanagė nuleido savo šviesiaplaukės galvą ir krestelėjo į savąjį krėslą  ir sunkiai gaudė deguonies pliūpsnius.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Juliette marcelle Wenlann Kovo 04, 2017, 01:43:25 pm
Įėjusi į kabinetą, Juliette susirado laisvą vietą ir ten ,,įsikūrė''. Mergaitei buvo linksma matyti jos mėgstamą profesorę - Kasiopėją. Išgirdusi klausimą, varnė susimąstė. Hmm, tedžiai..Staiga antrakursė pakėlė ranką ir pasakė:
- Tedžiai - tai meškiukai. Tik nežinau kuom jie susiję su Ateities būrimu,- nutęsė Juliette. - Gal būt tai kokie nors magiški gyvūnėliai, su kurių pagalba galima nuspėti ateitį? - išbėrė varnanagė. Beklausant kitų mokinių nuomonės, dvylikametė pagalvojo, kad gal būt ji nėra teisi. Bet logiškai pamąsčius, tedžiais nebūtų vadinami šiaip kokie nors daiktai. Juliette vylėsi, kad bus pasakius teisingai ir uždirbs bent taškelį Varno nagui. Belaukdama Kasiopėjos komentarų ar paaiškinimo apie tedžius, Juliette vėl užsižiūrėjo į profesorę, kurios nematė visas atostogas.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Karina Kalinskaitė Kovo 04, 2017, 01:44:24 pm
Pirmieji metai visados būna patys įsimintiniausi. Taip manė Karina. Ši dar pažįsta tik vieną, kitą mokinį, kai kuriuos profesorius, tačiau daugelį painioja. Bemąstydama apie jau užduotus namų darbus Karina atėjo į Ateities Būrimo pamoką. Nežinia kodėl, bet įėjusi į kabinetą drąsiai nusišypsojo. Daugelis mokinių jau buvo užsiėmę suolus.
Katrina pasuko link trečio suolo, esančio prie lango. Priešais pirmame ir antrame suole sėdėjo dvi mergaitės. Sėdinti pirmame suole nuolat atsisukdavo kažką pasakyti ar parodyti sėdinčiai antrajame. Aiškiai matėsi, jog jos geros draugės. Katrina jautėsi lyg paskendusi mokinių jūroje - visi tarpusavyje bendravo, o ji sėdėjo tylinti, viena.
Mokytoja paskelbė pamokos pradžią bei prisistatė. Iš jos prisistatymo galima buvo manyti, jog ji profesorė ne pirmus metus. Daugelis ją pažino.
Kalbėdama, mokytoja jautėsi užtikrintai ir puikiai jautėsi. Gal todėl Karina pasijuto patogiai bei pasimuistė savo suole.
Man patinka kaip profesorė Kasopėja Evers vedą pamoką. Tikra profesionalė - nuskambėjo žodžiai Karinos galvoje. Ji žaibišku greičiu pamėgo mokytoją. Ir ėmė klausytis kitų mokinių.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Dawn Strain Kovo 04, 2017, 02:15:49 pm
Įėjusi į klasę, mergina pasisveikino su profesore Kasiopėja, kuri ir praeitais metais dėstė ateities būrimą. Dawn pasiilgo ateities būrimo kabineto - jis buvo jaukus, priminė varniukei jos miegamąjį. Pufai buvo minkšti, bet Dawn išsirinko minkščiausią. Ji nuolat tikėdavosi, jog per šias pamokas jie turės burti savo ateitį, mokysis, kaip pakeisti likimą ir daug įvairių dalykų, kuriuos Dawn perskaitė knygose ar matė filmuose, tačiau, kai profesorė paminėjo "tedžius", antrakursei visai susisuko galva. Ką tai reiškia? Na, Tedis yra mano rainas katinas, kurį laikau namuose, bet kaip tai yra susiję su šia pamoka? Mergina abejojo, ar reikėtų išvis atsakinėti kažką, tačiau pagalvojusi, jog nieko tokio pasidalinti savo mintimis, tai ji pakėlė ranką ir pradėjo kalbėti:
-Vaikystėje žiūrėdavau filmuką apie vieną suaugusį vyrą, kuris turėjo savo geriausią draugą - meškiuką, kurį vadino Tedžiu. Na, nežinau ar tai yra, apie ką jūs galvojate, bet tai mano nuomonė.
Ji nuleido ranką ir pagalvojo, jog tai yra pats kvailiausias atsakymas, kurį kadanors yra pasakiusi..
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Nicole Fields Kovo 04, 2017, 04:57:56 pm
     Laimei, Nicolė spėjo kaip tik laiku užlipti į ateities būrimo pamoką. Jos draugė Elė jau sėdėjo viename violetiniame krėsle šalia nedidelio stalelio. Nicolė šastelėjo į gretimą krėslą ir išsitraukė pergamentą su tamsiai mėlyna plunksna. Vieta šalia jų liko tuščia. Profesorė ir jų koledžo vadovė pradėjo pamoką. Mergaitės įdėmiai klausėsi dievinamos profesorės kalbos ir nerimastingai susižvelgė, kai išgirdo pirmąjį klausimą. Kas gi tie tedžiai?! Apie juos Nicolė nebuvo nieko girdėjusi, nors pavadinimas kažkur girdėtas. Ji girdėjo, kaip Elė sunkiai atsiduso – ateities būrimas nebuvo jos mėgstamiausias dalykas, o kai dar tokie klausimai...
     Keli mokiniai pasakė savo spėjimus apie tuos nelemtus tedžius ir Nicolei šovė į galvą mintis. Ji mandagiai pakėlė ranką ir gavusi leidimą išpyškino:
     – Galbūt tedžiai yra kažkokie tamsos pasaulio padarėliai, pagal kuriuos kentaurai spėja ateitį? Pavyzdžiui, tedžių susibūrimo vieta priklauso nuo tam tikro žvaigždynų išsidėstymo ir panašiai?..
     Nicolė išgirdo, kaip Elė prunkštelėjo. Ji suprato, kad tai visiška nesąmonė, ,,trolis", bet juk pabandyti verta. O galbūt netgi ir kokį taškelį gaus už atsakymą – juk negali žinoti, gal tave aplankiusios mintys ir yra tas raktas į sėkmę...
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarė Konė Karter Kovo 04, 2017, 10:20:41 pm
Klarė sukorusi ilgą kelią iki ateities būrimo kabineto, užėjusi pamatė pažįstamą profesorės Evers veidą. Jų šiemet nebuvo tiek daug, nors ji buvo tik antrakursė, bet daug profesorių jau pasikeitė.
Pasilabinusi su profesore Klarė susirado laisvą krėslą ne per toli nuo profesorės, kad girdėtų per klasėje esantį šiokį tokį triukšmą. Mokiniai dar nespėjo išsiplepėti po neseniai pasibaigusių atostogų.
Grifė jau buvo spėjusi pavargti, ir klausydama šiek tiek prisnūdo, todėl susimojusi, kad reiktų atsakyti Klarė galų gale kilstelėjo ranką:
- Tedžiai, tai dažniausiai žiobarų vaikų minkštos medžiagos - pliušo, meškučiai. Jie ne magiškųjų žmonių pasaulyje labai populiarūs. Kiekvienoje žaislų parduotuvėje gali rasti pliušinių žaislų skyrių. Dažniausiai bent trisdešimt procentų jų sudarys minėti meškučiai. Tiesa, kiek tai susiję su ateities būrimu, aš neturiu nė menkiausio supratimo. - Pasimetusi savo atsakymu žaliaakė laukia profesorės paaiškinimo kas čia bus, ir kaip tai susiję.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Freya Nyxia Fireblood Kovo 04, 2017, 11:04:55 pm
Vis dar užsimiegojusiomis akimis Freya įsliūkino į ateities būrimo kabinetą. Praėjusiais metais šis dalykas jai sekėsi gana neblogai - nors į ateities būrimą Nyxa iš pradžių žvelgė net labai skeptiškai.. Pamačiusi profesorę, šyptelėjo - jos koledžui vadovaujanti moteris Nyxai patiko. Klestelėjusi į jau pamėgtą minkštasuolį Freya klausėsi profesorės. "Tedžiai? Rimtai? Kas čia per..." - pakėlusi antakį susimąstė mergaitė. Į galvą toptelėjo mintis - žinoma, gana kvaila, tačiau kitų mokinių atsakymai taip pat netryško didelėmis, užtikrintomis žiniomis.
- Profesore, minėjote, kad tai - šiuolaikinis ateities būrimo būdas. Visi tikrai žino, kad tedis, išvertus į mūsų kalbą, yra pliušinis meškiukas. Juos dažniausiai, žinoma, turi vaikai. Taigi.. Galbūt, - sudvejojo tamsiaplaukė, - galbūt šio akyse galima išvysti artimą ateitį? Tiksliau, galbūt galima išvysti vaiko, kuriam priklauso meškiukas, ar kitas pliušinis žaislas, ateitį, numatyti, kokios profesijos atstovas vaikas bus?..
Lėtai išdėsčiusi savo nelabai logiškas mintis, Freya atsilošė ir įdėmiai pažvelgė į profesorę Evers - net jei atsakė neteisingai, galbūt gaus tašką už originalumą?..
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Edgar Jeffter Kovo 04, 2017, 11:26:39 pm
Negi ir čia bus pasikeitusi profesorė? dabar jau svarstė grifas eidamas į ateities būrimą, jau žinodamas, kad Astronomijoje po ketverių metų buvo pakeista mokytoja. Vaikino akys iškart nušvito, kai įėjęs į kabinetą išvydo dar vis tą patį veidą, kuris ir buvo iki šiol. Tikriausiai vienintelis tai buvo dalykas, kuris išsaugojo tą pačią profesorę nuo pat pirmųjų Edgar'o dienų Hogvartse. Susirangęs prie arbatinio staliuko sau jau įprastoje vietoje nekantriai laukė dar vienos pamokos pradžios.
- Tedžiai..,- iškart po varpo gaudesio uždavus Evers klausimą, Edgaras ėmė atsakinėti. Dar nusijuokė, mat tedžiai priminė žiobariškus pliušinius meškučius, - Gerai.. Tedžiai, tai būrimo prietaisai, apie kuriuos plačiau manau nelabai sugebėsiu ką ir pasakyti,- kiek suglumo sunkiarankis dėl to, kad net nežinojo, kaip spėti, kas tai per daiktas, nes net pavadinimas jam nemėtė jokių kabliukų.
- O kas liečia astronomiją.. Tai mes mokomės juos dieną,- vėl sukrizeno prisiminęs pirmąją pamoką, kurioje Evers buvo pakeista naujos profesorės.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Kasiopėja Evers Kovo 05, 2017, 12:31:50 pm
Kasiopėja šyptelėjo puse lūpų. Įvairiausių atsakymų ši klasė per metus buvo girdėjusi, tačiau šie kažkuo išskirtiniai. Gal todėl, kad didžioji dalis mokinių kalbėjo apie žaislus ir jie buvo visiškai teisūs.
- Taigi kad, šiandien žaisime su pliušiniais meškiukais. Žinau, skamba keistai, bet toks jau tas ateities būrimas, niekada negali žinot ko tikėtis, - nusijuokė ji, lazdele mostelėjusi į dėžę kampe. Iš jos išskrido krūva pliušinių meškiukų, įvairiausių spalvų, medžiagų, kai kurie net raštuoti. - Išties, šis būdas yra gana paprastas. Jeigu kam kilo klausimas kodėl meškiukai, atsakymas nėra toks mielas ir gražus kaip tie meškiukai. Matote, kai Tomas Ridlis buvo užėmęs magijos ministeriją, dalis ateties būrėjų buvo pavojuje - jei išpranašausi neteisingai ar pranašystę, kuri Valdovui ar mirties valgytojams nepatiks - apie kitą dieną jaudintis nereiks. Taigi, bijodami, kad mirties valgytojai prisikabins, ateities spėjikai paslėpė visuss įprastus reikmenis - krištolo rutulius, holorogiumus, arbatos puodelius, viską. Kadangi ateities būrėjai negali ramiai nusėdėt vietoj negali, vienas jų griebė arčiausiai esantį daiktą, kuris buvo meškiukas, ir jį užbūrė taip, kad rodytų artimiausią ateitį. Kadangi meškiukai toks nekaltas ir mielas išradimas, jų užkerėjimas vis plito ir dabar turime meškiukus, naudojamus ateičiai išburti, - pasakojo ji, kol meškiukai dalinosi. Galiausiai jos rankose atsidūrus šviesiai mėlynam languotam meškiukui, Kasiopėja pažvelgė į negyvas akis ir tvirčiau suspaudė jį rankose. - Būrimas nėra sudėtingas, mat anuomet buvo kuo greičiau, tuo geriau. Tereikia bakstelėti meškiuką lazdele tariant Testimonium ir iš jo akių turėtų išlysti holograma, rodanti jūsų ateitį. Ateitis artima, rodoma savaitės, o gal dviejų, įvykiai. Sėkmės.

((Mažiausiai du postai. Nebūkit vunderkindai, ypač pirmų/antrų kursų atstovai.))
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Rafaela Ginoble Kovo 05, 2017, 12:58:13 pm
 Raudonplaukė netikėjo savo ausimis - negi jie iš tikrųjų burs iš minkštų, žaislinių meškiukų? Tikriausiai būtų nusijuokus, tačiau kažkaip ne itin dar mokėjo juoktis. Mokėti juoktis. Keista, ar ne? Na, bet jeigu žmogus virš pusantrų metų nė sykio to nedarė, tai turbūt jam galima pamiršti kad ir tokį paprastą dalyką, argi ne?
 Prie jos priskriejo nedidukas, gana ilgas, tačiau plonas raudonos spalvos meškinas. Vietoj akučių turėjo samanų žalumo sagas, o ir jo pliušo raudonis buvo keistai pažįstamas. Žaliaakė prisimerkė, žvelgdama į tedį. Po velnių. Tik ne tai. Supratusi, ką jai primena vaikiško žaislo koloritas vos susilaikė nenusikeikusi balsu ar nepradėjusi isterikuot. Vis dar nemokėjo valdyti savo emocijų, jos gyveno atskirą gyvenimą, visai nepriklausomos nuo pačios varnanagės.
 Stipriai užsimerkė, bandydama vyti lauk kvailus ją užpuolusius prisiminimus ir kitokias nesąmones. Po kelių minučių susitvardė. Ką gi, matyt, po truputį sveiksta, ilgainiui gal pavyks visiškai susidraugauti su savimi bei ją supančiu pasauliu.
 Prilietusi pliušinį lokiuką savo lazdele, sumurmėjo po nosimi burtažodį. Kad ir kaip stengėsi ištarti kerus kuo įtaikingiau, tačiau tas jokio rezultato nedavė.
 Pajuto vėl viduje augantį pyktį, kuris grasino išsilieti ir susprogdinti viską aplinkui. Taaaip, reikės gerokai padirbėti, kol įvaldys savo jausmus. Sugirgždėjusi dantimis, ėmė mintyse save raminti.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Edgar Jeffter Kovo 05, 2017, 01:39:50 pm
Ką?! ironiška ir perkreipta veido išraiška liko sėdėti grifas, kai išgirdo, jog tedžiai yra tie pliušiniai žaislai, apie kuriuos jis ir galvojo. Dabar jis jautėsi, stipriai pats save apgavęs, nes nesitikėjo, jog tai bus taip elementaru. Gavęs savo minkštą darbo įrankį, penktakursis jį pavartaliojo pamaigė ir pasidėjo ant suolo priešais save. Tuomet sunkiąja savo ranka išsitraukė burtų lazdelę, kelis kartus pamosikavo ja be burtažodžio, kad pajustų mostą, nors pastarasis tikrai nebuvo juodaplaukiui didelė problema. Galiausiai jis sumosavo tardamas:
- Testimonium,- meškučio juodos, lyg angliukai, akytės ėmė mirguliuoti melsva spalva, kuri po truputėlį pradėjo veržtis priešais jį, sukurdama hologramos ekraną.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Freya Nyxia Fireblood Kovo 05, 2017, 02:23:22 pm
Išgirdusi mokytojos paaiškinimą, Freya nelabai patikėdama savo ausimis pakėlė vieną antakį - na, bent kažką panašiai pasakė.. Sulaukusi profesorės istorijos pabaigos, nuėjo prie dėžės kampe ir griebė pirmą pasitaikiusį meškiuką - kad ir kaip būtų ironiška, labai primenantį pačią Nyxą. Nedidelis meškiukas buvo juodas, velvetinis, juodomis akytėmis, kurių beveik nesimatė tamsiame fone. Tačiau keisčiausias buvo jo pilvelis - pačiame viduryje sūkuriavo mažas apskritimas, išmargintas įvairiais raštais, nuo kurio buvo sunku atitraukti akis. Apglėbusi meškiuką Freya grįžo į savo suolą. Iš užančio mergaitė išsitraukė gana ilgą ir taip mylimą lazdelę - na, laikas pabandyti ir praktinę dalį. Nyxa manė, jog šiam burtui reikia nepaprasto susikaupimo - vis dėlto ateities būrimas kartais nėra labai lengvas dalykas - todėl iš visų pastangų bandė ištuštinti galvą, kurioje milijono kilometrų per valandą greičiu sukosi visokio plauko mintys. Nukreipusi lazdelę į meškiuką, tamsiaplaukė pabandė burti.
- Testimonium, - sumurmėjo mergaitė.
Nieko. Visiškai jokio pokyčio. Velnias, velnias, velnias. Giliai įkvėpusi mergaitė bandė atsiriboti nuo visko - aplink sklindančių balsų, šūkaujančių burtažodžius, suolų tarškėjimo, atstumiamų kėdžių garso, lazdelių šmaukštelėjimų.. Staigiu judesiu, beveik nemąstydama, Freya vėl nukreipė lazdelę į taip romiai ant stalo gulintį meškiuką.
- Testimonium! - sušuko Nyxia, o jos dabar ryškiai purpurinėse akyse žaidė pasiryžimo žiburėliai.
Vėl nieko. Iš nevilties nuleidusi lazdelę Freya negrabiu judesiu paėmė tą nelemtą meškiuką į dešinę ranką. Taip įdėmiai bežiūrėdama į jo tamsias, negyvas akis, Nyxa kažką išvydo - tik mažą, neryškų atvaizdą, kurį iš pradžių palaikė savo vaizduotės vaisiumi. Tačiau taip, taip, jai pavyko! Juodos meškiuko akytės pradėjo ryškėti, vaizdiniai, rodos, kilo ne tik iš jų, bet ir iš viso švelnaus meškiuko snukelio.. Negalėdama atitraukti akių Freya iš visų jėgų stengėsi įžvelgti kažką - kažką, kas parodytų jos ateitį.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Edgar Jeffter Kovo 05, 2017, 02:36:11 pm
Išnirusi melsva holograma pradėjo rodyti ateitį. Grifas nebuvo didelis mėgėjas domėtis savo ateitimi, bet šioji pamoka versdavo vis sužinoti kažką naujo apie ateities dalykus ir šį kartą nebuvo jau taip blogai, kadangi sužinos tik savaitės, daugiausiai dvejų įvykius. Hologramoje Edgar'as regėjo save. Tačiau nieko įprasto joje ir nebuvo. Jis keliavo į nuodų ir vaistų, kerėjimo ir kitas Hogvartso mokykloje vykstančias pamokas, ruošė namų darbus. Hologramos pabaigoje matė vakarėlį, kuriame dominavo grifai, bet šis irgi nestebino, nes pastarosiomis dienomis jis jau rezgė planus suorganizuoti jam. Meškiukui parodžius truputėlį nei daugiau nei pusės savaitės įvykių, melsva švieselė grįžo į jo akis.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Claudie Amneta Kovo 05, 2017, 03:21:59 pm
Gal vis dėl to čia kerėjimo pamoka? Antrakursė pasitrynė akis. Ne, profesorė liko ta pati, klasė, meškučiai, mokiniai irgi. Tada supratusi, kad neklysta ir yra ateities būrimo pamokoje.
Claudie apžiūrėjo savo meškutį. Jis buvo rudas, panašus į visus žiobariškus meškučius. Tada žvilgtelėjo į kitų. Pirmą pamatė savo koledžo mokinį Edgar. Jis taip pat gavo tokį pat meškutį. Ir rodos burti jam pavyko. Atsidususi mažoji grifė išsitraukė burtų lazdelę ir prisiminusi burtažodį ištarė:
-Testimonium,- kaip ir tikėjosi, nieko neįvyko.
Gal aš kažką darau blogai? Susimąstymas atsispindėjo mergaitės veidelyje. Juk reikia lazdele rodyti į meškiuką ir ištarti burtažodį... Varna! Ant savęs supyko grifė. Prisiminusi, kad varnomis mokinius varnomis vadino jos anglų mokytoja žiobariškame pasaulyje, sukikeno. Kokia dar varna??? Grifė totališka! Kelių mokinių akys į ją atsisuko, kai ji dar kartą sukrizeno. Nebenorėdama atkreipti dėmesio, ji iš paskutiniųjų tvardėsi.
Šiek tiek susikaupusi dar kartą pabandė burti:
-Testimonium,- šį kartą buvo jau beveik pavykę, tik pritrūko valios ir pastangų.
Nusivylusi savimi grifė atsirėmė į už pufo esančią sieną.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Dawn Strain Kovo 05, 2017, 03:35:47 pm
Laikydama rankose meškiuką, Dawn pasijuto vėl septynerių. Jos meškiukas buvo su mėlyna suknele, o rožinis kaspinėlis ant galvos buvo pats mieliausias dalykas. Mergina paglostė meškiuką. Koks minkštas,-pagalvojo ji ir nusišypsojo. Testimonium kerus mergina girdėjo pirmą kartą, tad žinojo, jog bus daug vargo juos išbandant. Dawn siekė savo lazdelės, tačiau jos nerado. Nuostabu. Jeigu aš ir vėl pamečiau savo lazdelę... Varnanagė šiaip taip pakėlė savo sėdimąją nuo pufo ir pamatė, jog lazdelė gražiausiai guli ant žemės šalia pufo. Mergina iš palengvėjimo atsipūtė ir pasiėmusi lazdelę, ėmė burti meškiuką.
-Testimooooonium,- sušnibždėjo ji.
Meškiukas gulėjo kaip gulėjęs ir jokių hologramų nebuvo.
-Testimooooooonium,-garsiau išdainavo Dawn.
Pamačiusi, jog meškiukas nesiteikia parodyti jai ateities, mergina susmego pufe ir stengėsi apgalvoti, ką blogai daro.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Alisa Feles Kovo 05, 2017, 03:41:44 pm
Meškiukai Lizai patiko, o ypač jos nuo vaikystės turimas meškiukas Puošeiva. Ji su tuo meškiuku eidavo visur:  į parduotuvė, į teatrą, pas draugus ir dar daug vietų, bet dabar kai pagalvoji jis jau senas  ir varniukė su juo jau nebežaidžia, bet ši pamoka vis tiek turėtų būti įdomi. O ypač todėl, kad meškiukai mieli ir gražūs. ,,Bet ar aš noriu sužinoti savo ateitį?“- Lizai iškart iškilo klausimas galvoje. O kas jei ji pamatys tai ko nereikia? O jei ji pamatys kaip miršta? Bet Liza greit nustūmė tas mintis į šalį, nes kitaip būtų jos fantazija įsisiautėjusi.  Mergaitė per daug užsisvajojo ir net nepamatė kaip beveik visi jos klasiokai puola prie dėžės su pliušiniais meškinais-  tedžiais. Liza greitu judesiu atsistojo ir nutipeno prie dėžės. Didelio pasirinkimo nebuvo, visi likę meškinai atrodė beveik vienodi.  Kol varniukė galvojo jos klasės draugai pasiėmė dar kelis meškinus ir dėžėje liko tik du tedžiai. Liza apžiūrėjo juos abu, nes norėjo pasiimti gražesnį. Ji paėmė meškiną į rankas ir apžiūrėjo jį. Jis buvo be vienos akies ir ausies, bet spalva buvo graži. Tedis buvo tamsiai juodas su mėlyna akimi. Buvo gaila to meškino,  bet matėsi, kad buvo ne kartą naudotas, bet mergaitė jį padėjo į atgal į dėžę ir pasiėmė antrą meškiną. Šis buvo niekuo neišsiskiriantis rudas meškinas,  atrodė kaip ką tik nupirktas iš žiobarų parduotuvės. Bet Lizai jis nepatiko ir jai buvo nesvarbu, kad jis buvo kaip naujas. Ji pasiėmė juodąjį meškiną ir greitu žingsniu nuėjo atgal į savo vietą. 
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarisa Horasija Kovo 05, 2017, 03:44:56 pm
-Meškiukai?-tyliai nesupratusi paklausė pati savęs.
Mergaitė suprato, jog ji buvo teisi. Nors ir kaip keista, kad ateities būrimui naudojami žiobariški meškiukai - tedžiai. Klarisa nusprendė pamėginti laimę su šiais gražiais, minkštais, mielais meškiukais.
Pakilusi nuo tamsiai violetinio krėslo varnanagė nuėjo link meškiukų dėžės, išsiėmė rožinį meškiuką su žydrom letenytėm ir juodom, giliom akytėmis.
-Koks tu mielas,-varniukė žiūrėdama į meškiuko gilias akis, pritarė savo mintims.
Pasiėmusi iš dėžės pliušinį žaislą mergaitė pajudėjo link savojo violetinio krėslo, toji jį pasidėjo ant medinio kavos staliuko.
Varnanagė išsitraukė medinę burtų lazdelę iš Varno Nago uniformos, kelis kartus pamosikavo burtų lazdele, kad žinotų kaip mosikuoti kai reikės tarti burtažodį. Netrukus ji buvo pasirengusi ir su ryžtu ištarė užkeikimą:
-Testimonium,-tedžio akys pradėjo mirgulioti vaivorykštine spalva, bet po kelių sekundžių nustojo.
Ką darau netaip?-pradėjo nerimauti varniukė.
-Profesore, man neišein..-ant paskutiniojo žodžio trylikametė prisiminė, jog reikia lazdele bakstelti į meškiuką, o ji tiesiog mosikavo lazdele.
Kokia aš nevėkšla.-šviesiaplaukė šiek tiek nusivylė savimi.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Edgar Jeffter Kovo 05, 2017, 04:08:59 pm
Atrodo baigiau vienas iš pirmųjų mažumėle patenkintas savimi juodaplaukis nužvelgė klasę, kurioje vis dar mokiniai bandė atskleisti savo poros savaičių ateitį. Pasigriebęs meškučiuką nuo stalo pakilo iš savo suolo ir palengvomis nunešė atgal į kampe stovinčią didelę dėžę, kurios dugne dar gulėjo keletas užsilikusių pliušinių žaislų. Numestelėjęs žaislą į jo vietą Edgar'as nežingsniavo į savo vietą. Manydamas, kad profesorė visgi nesupyks, jis priėjo prie vieno iš kabineto langų ir žvelgė į kiemą, esantį už lango. Laukdamas pamokos galo, penktakursis norėjo pasigrožėti rudeniniais saulės spinduliais ir silpno vėjelio kedenamais lapais, kurių dalis jau buvo nurudę ir vieną kitą iš jų, vėjas pasiimdavo drauge su savimi.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Dawn Strain Kovo 05, 2017, 04:53:49 pm
Varniukės ausis pasiekė burtažodžių murmėjimai, šioks toks šurmulys. Išgirdusi, jog šalia sėdinti mergina burtažodį taria visai kitaip, Dawn norėjo sau trenkti iš visų jėgų už tokį žiopliškumą. Štai kodėl... Mergina atsitiesė, išsitraukė lazdelę, bakstelėjo ja į meškiuką ir tarė:
-Testimonium
Meškiukas žiūrėjo į ją tokiu žvilgsniu, lyg sakydamas "nevykėlė". Taip, žinau.-pagalvojo ji ir giliai įkvėpė oro. Žiūrėdama, jog kitiems įvairios hologramos pasakoja ateitį, mergina neprarado vilties ir bandė dar kartą. Po kelių bandymų visada išeina.
-Testimonium
Dawn pasirodė, jog ji matė kažką žybčiojant, tačiau nusivylė, kadangi tai tebuvo šviesos atspindys stiklinėse meškiuko akytėse. Ji apgalvojo kiekvieną veiksmą, kurį darė ir kodėl jai niekas neišeina. Antrakursė, atrodo, jau baigė prarasti pasitikėjimą savimi.
-Testimonium,- sušuko ji ir iš meškiuko akių išlindo mažytė pentagrama, rodanti, kaip Dawn savo koledžo bendrajame kambaryje daro namų darbus. Na, tikėjausi kažko įdomesnio,-kupina džiaugsmo pagalvojo ji.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Danielle Felton Kovo 05, 2017, 06:31:20 pm
Pirmąją pamokos dalį į tai kas vyksta aplink dėmesio nekreipusi Danielle atsipeikėjo tik tada, kai jai į rankas pateko pliušinis meškiukas.
-Kas čia? Vaikų darželis? - tyliai sumurmėjo nužiūrėdama vatos gabalą, bet vis dėl to nusprendė pasiklausyti mokytojos žodžių. Laimei, kad išgirdo burtažodį. Atsidususi mergina išsitraukė lazdelę ir padėjusi meškiuką ant stalo nusitaikė į jį.
-Testimonium, - sumurmėjo ji, tačiau nieko neįvyko.
-Testimonium, - jau garsiau pasakė klastuolė, tačiau meškiukas tik nuslydo į šoną ir ant stalo liko nedidelis įbrėžimas.
-Testimonium! - galbūt kiek per garsiai ištarė Danielle paėmusi meškiuką į rankas, tačiau jis tik iškrito jai iš delnų. Supratusi, kad bent dabar nieko nepasieks ji sunėrė rankas ant krūtinės ir atsirėmė į sieną esančią už pufo.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarė Konė Karter Kovo 05, 2017, 07:29:53 pm
Klasei išdalinus meškučius, iki jos atkeliavo šlykščiai neoninis rausvas meškutis. Grifei meškučiai ir tiap buvo tapę gana kičiniais daiktais, todėl ši jų nemėgo, o dar ta šlykšti spalva. ...na, bent jau nebus gaila, jeigu nusprogs...
Klarė iš apsiausto kišenės išsitraukė lazdelę, kuri sau ramiai ilsėjosi, kol buvo nereikalinga.
- Testimonium! - ryžtingai išarė panelė Karter, tačiau meškutis, gulintis priešais merginą ant stalo, tik keistai, lyg nervų kratomas sujudėjo.
... ką gi, lengva nebus... Ilgaplaukė atsispyrė minčiai tiesiog nurauti meškinui skaisčiai geltonu kaspinu padabintą galvą.
- Testimonium! - Klarė bandė antrąkart, tačiau šįkart meškis atsidūrė ant grindų. Žaliaakė vos susilaikė noro užminti šį gauruotą pliušo ir vatos gabalą.
- Testimonium! - tęsė darbą mergina...
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Rafaela Ginoble Kovo 05, 2017, 08:33:10 pm
 Emocinės pusiausvyros atgavimas užėmė nemažai laiko. Apsidairiusi suprato, jog kai kurie mokiniai jau spėjo per tą laiką baigti užduotį. Pasistengė pernelyg dėl to nesinervinti, nes tik dar daugiau laiko iššvaistys, o jo ir taip nebuvo per daug.
 Reikia pabandyti dar sykį. Penktakursė save ramino, sakydama, esą niekada niekas nepavyksta iš pirmo karto. Tačiau buvo nelengva patikėti savo pačios įtikinėjimais, kurie net mintyse neskambėjo itin sąžiningai.
 Nuvijusi šalin mintis, vėl bakstelėjo pliušinį meškį. Šį sykį jos lazdelės galiukas palietė raudonspalvio žaislo nosį.
 - Testimonium - pabandė dar kartą, tačiau ir vėl nieko nepavyko.
 Tuoj turbūt įtūš. Iš besikaupiančio joje pykčio ėmė įnirtingai baksnoti niekuo nekaltą tedį burtų lazdele, vos ne šūkaudama burtažodį.
 - Testimonium, testimonium, testimonium, - kartojo tą patį žodelį, beveik mušdama žaislą medine lazdele.
 Net pati nepastebėjo, po kurio pakartojimo iš meškino akių ėmė sklisti blyški melsva šviesa, kuri netrukus susiformavo į žydrą ekraną. Varnanagė su palengvėjimu išpūtė visą orą iš plaučių, beveik drebančia širdimi laukdama rezultatų, kurie turėtų pasirodyti bet kurią akimirką.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Amy Miles Kovo 05, 2017, 09:11:55 pm
Visą pamoką pratylėjusi ir praklausiusi mokytojos, Amy pagaliau prabudo iš savo apmąstymų. Klasei išsidalinus meškiukus, varniukė apžiūrėjo savąjį. Jis buvo rudu kailiuku, juodom kaip angliukai akytėm, o aplink jo kaklą buvo aprišta pilkšva juostelė. Mokytojai pasakius burtažodį, šviesaplaukė išsitraukė lazdelę ir ja pamojavo, kad priprastų ranka. Susikaupusi Amy pabandė ištarti burtažodį.
-Testimonium!- tyliai sušmabždėjo varniukė. Dėja nieko neįvyko. Kad ir kiek mergaitė bandė, bet jai neišėjo. Po dar kokių keturių bandymų jai pagaliau pavyko! Iš meškučio akių pradėjo sklisti iš pradžių neryški, vos įžiūrima švieselė, bet po kelių akimirkų ji išryškėjo ir prieš Amy akis iššoko žalsvai melsvas "ekranas".
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Rafaela Ginoble Kovo 05, 2017, 10:14:21 pm
 Varnanagė įdėmiai stebėjo atsirandančius ant hologramos simbolius, nė nedrįsdama sumirksėti. Užsipildžius paskutiniąjai melsvo ekrano eilutei sutriko. Neturėjo supratimo, kaip turėjo atrodyti jos ateities pavaizdavimas, tačiau... na, švieslentėje nebuvo jokių žodžių ar vaizdų, tik nesuprantami Dallifrėjai simboliai, sudaryti iš begalęs skaičiukų. Panašius skaičių derinius buvo mačiusi kažkuriame žiobarų filme.
 Neturėjo jokio supratimo, ką visi tie skaitmenys gali reikšti. Būtų galėjus pasiklausti profesorės, tačiau nedrįso pakelti rankos, tad tik pasimuistė savo krėsle. Nutarė dirstelėti į vadovėlį. Hm, jame nieko panašaus nebuvo, tad paauglė kaip reikiant išsigando. Ypač, kad pastebėjo paskutinįjį pastraipos sakinį, skelbiantį, jog skaičių sekos hologramojo rodo tedžio gedimą. Gražiausia. Matyt, bus persistengusi bedaužydama pliušinį meškiną ir jį sugadinusi.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarė Konė Karter Kovo 05, 2017, 11:37:38 pm
Po gerų penkiolikos nesėkmingų bandymų Klarė atsilošė ant kedės ir pradėjo tampyti meškį į įvairias puses. ... mes su tavim nesutariam, tu rūžavas pūkuotas padare... galvoje keikė pliušinį žaislą kaštonaplaukė.
Antrakursei šie metai prasidėjo sunkiai. Pirmame kurse turbūt ją lankė naujokės sėkmė. Beveik viskas ką bandydavo, po karto ar kelių pavykdavo. Žaliaakė buvo pervargusi, mokslai jau pirmomis dienomis ją varė iš proto. Tačiau ji sugebėjo susikaupti ir tęsė darbą toliau.
- Testimonium! - meškio akys sužibėjo, tai pamačiusi Klarė ėmėsi atoveiksmio.
- Testimonium! - iš pliušinio žaislo akių pasirodė mėlyna šviesa ilgakasės veidą apšviesdama keista holograma.  Pamačiusi tik pamokas ir buvimą mokykloje Klarė nenustebo, nes toks ir buvo jos planas, net ne ateinančiai savaitei, o visam mėnesiui mažiausiai.
Džiaugdamasi, kad jai pavyko, Klarisa Karter laukė pamokos pabaigos su šypsena veide.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Rafaela Ginoble Kovo 05, 2017, 11:50:37 pm
 Pačiai atitaisyti savo klaidą prasmės nebuvo, nes tik dar labiau sugadintų, šįkart jau nepataisomai. O kol kas gal dar yra kokia nors galimybė suremontuoti prietaisą. Suremontuoti pliušinį žaislą. Taip, labai logiška.
 Užuot verkusi dėl sugadinto žaislo, nutarė pabandyti vėl. Iš dėžės pasiėmė dar vieną meškiuką, niekuo neišsiskiriantį smėlio spalvos lokiuką su mėlynais ir bronziniais langeliais siuvinėtu kaspinu. Koledžo spalvos, turėtų sektis geriau.
 Ironiška, tačiau ir šįsyk pavyko iššsaukti hologramą ne iš karto. Atrodytų, jau mokėjo taisyklingai ištarti ir laiku bakstelėti, tačiau melsva spindinti lenta atsirado tik po trečio bandymo. Dabar bent jau nesimatė jokių neaiškių skaičiukų. Dallifrėja tiesiog matė gana greitai besikeičiančius vaizdus, žmones, vietas ir įvykius. Rodės, artimiausiu metu nieko blogo jai negresė, bent jau didelio pavojaus neįžvelgė.
 Turėtų tikriausiai džiaugtis, tačiau puikiai žinojo, kad ateitis yra nepastovi ir gali nuolat keistis, priklausomai nuo žmogaus pasirinkimų bei kitų faktorių. Tad tik atsiduso iš palengvėjimo.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarisa Horasija Kovo 06, 2017, 07:54:18 am
Antrą sykį mergaitė ramiai ištarė burtažodį ir bakstelėjo lazdele į meškiuką.
Meškiuko akys pradėjo labai ryškiai raibulioti vaivorykštine spalva, šį kartą akys nenustojo raibulioti, o tik ryškėjo. Galiausiai pasirodė artimos savaitės holograma.
Fone išryškėjo Hogvartso sienų kontūrai, pamažu Klarisa pamatė ir  pati save einančią į Varno Nago bendrąjį kambarį. Bendrasis kambarys šį kartą atrodė kur kas ryškesnis nei tikrovėje, gal todėl kad čia ateitis.
Hologramoje varniukė matė, kaip ji pati darė dar jai nežinomus namų darbus.
Žiobarotyra-mergaitė pamatė ant pergamento didelėms raidėm išraižytą žodį "žiobarotyra".
-Taigi, darau namų darbus?-paklausė ateities panelė Horasija ir netyčia sukikeno.
Po kiek laiko hologramos vaizdiniai pasikeitė. Varno Nago bendrajame vyko nedidelis vakarėlis, na gerai didžiulė šventė vyko. Tik viena Klarisa sėdėjo ant savosios lovos mergaičių miegamajame ir vis darė tuos pačius žiobarotyros namų darbus. Holograma vėl parodė vakarėlį ir joje šokančias dvi drauges: Elną ir Džiulietą. Žinoma, ateities vaizdinyje Klarisa matė ir daugiau savo pažįstamų.
Meškiuko vaivorykštinės akys vėl keitė spalvą, bet šį kartą į natūrialią spalvą- juodą. Vaivorykštė tedžio akyse blėso, kol toji užgeso.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Danielle Felton Kovo 06, 2017, 10:13:26 am
Kiek laiko pasėdėjusi Danielle apsižvalgė ir suprato, kad jau nemažai mokinių sugebėjo pažvelgti į savo ateitį. Nors daugelis jų ir buvo vyresni už Daniellę, jos galvą vis tiek perskrodė mintis "jeigu pavyko jiems, pavyks ir tau". Lydima tos minties mergina atsitiesė, vėl paėmė meškiuką ir atsukusi lazdelę į jį giliai įkvėpė.
-Testimonium! - ištarė garsiai ir aiškiai, tačiau nieko neįvyko.
"Tau pavyks. Tau pavyks." vis kartojo tai sau mintyse.
-Testimonium, - pabandė dar kartą ir meškiuko akyse pasirodė mėlyna švieselė, tačiau nerukus dingo.
"Jau beveik. Tau beveik pavyko" mintyse pati save drąsino Danielle.
Mergina dar kartą įkvėpė ir atsukusi lazdelę tiesiai ten, kur pagal viską turėtų būti meškiuko širdis ar kažkas panašaus sumurmėjo
-Testimonium, - nors tai ištarė tyliau nei tikėjosi, bet iš meškiuko akių vis tiek sušvito mėlyna šviesa iš kurios netrukus susidarė ir nedidelis ekranas. Klastuolė kiek nusivylė nepamačiusi ten nieko įdomaus, tik save vaikščiojančią į pamokas ir darančią namų darbus. Nusivylusi Danielle padėjo meškiuką ant stalo ir saugiai paslėpusi lazdelę laukė kol baigs kiti.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Karina Kalinskaitė Kovo 06, 2017, 04:25:04 pm
Galiausiai kai Karinai, gal viena iš tų, kuriuos ji pažįsta, padavė meškiuką prisidėjo prie visų ir ėmė bandyti burti. Jos rankos drebėjo, o pirmakursio lazdelė, kuri aiškiai skyrėsi nuo vyresnių kursų moksleivių - vos pastebimai virpėjo. Tai buvo pats pirmas kartas kai ji naudojosi ja.
Ištarusi burtažodį ir nukreipusi lazdelę į meškiuką, ėmė laukti kas bus. Aplink meškiuką susidarė oro sūkurys bei  ėmė keisti spalvas, kol galiausiai pamatė žalią bei auksinę - Klastūnyno spalvas. Karina toliau laukė kas bus. Pamirguliavus spalvoms, oro sūkurys sprogo bei dingo. Nors Karina nebuvo jautri ar viena iš tų, kurie dėl visko kas nepavyko nusimena - šįkart ji palūžo. Ištarė burtažodį dar kartą - vėl sūkurys, tik dabar visų vaivorykštės spalvų. Netrukus prieš meškiuką atsirado vaizdas. Kelis sykius pamirkčiojęs dingo. Tai galutinai palaužė ją, tačiau ji vėl bandė bei tarė burtažodį. Tuo metu mokytoja ėjo per klasę žiūrėti kaip kam sekasi. Pamačiusi Kariną, nusišypsojo bei priėjo prie kito mokinio padėti jam teisingai nukreipti lazdelę į meškiuką, taip ir nieko jai nepasakiusi. Karinai jau kaupėsi ašaros, bet verkti nesiruošė. Ir šis, paskutinis bandymas buvo sėkmingas - prieš meškiuką atsirado ekranas ir ėmė rodyti vizijas. Netgi spalvotas, kai daugeliui rodė juodai baltas. Su ašaromis akyse ši nusišypsojo.
- Pirmakursei šitaip pavyko! - tarė kažkas iš klasės galo, nes ši stovėjo priekyje. Nusišluosčiusi ašaras kuo greičiau bei nepastebimiau, atsisuko į galą. Tačiau žmogaus, kuris tai pasakė pastebėti nepavyko. Gal man reikėtų kam nors padėti? Nors man tai išėjo ne iš pirmo karto, bet aš džiaugiuosi, jog pavyko! Nuskambėjo Karinos mintys galvoje bežiūrint į meškiuką, o vizija jau buvo dingusi. Meškiukas nusišypsojo akimis. Arba jai pasirodė.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Maya Elia Johnson Kovo 06, 2017, 06:48:47 pm
Ateities būrimas - Mayai atrodė viena paslaptingiausių ir įdomiausių pamokų.
Burti ateitį, ypač jai buvo iššūkis. Tačiau ji iššūkį priėmė. Pasižiūrėjusi į vyresnius, ar į kitus moksleivius nukreipė lazdelę, kuri kaip ne keista nei drebėjo ar virpėjo kaip kitų pirmakursių. Ji su burtų  lazdele jautėsi užtikrintai. Bei pasirengusi pamatyti netolimą ateitį,  kurią turi parodyti meškiukas, nelabai garsiai sušuko :
- Testimonium!
Meškiuką į stalo kraštą pastūmė vėjo sūkurys, tačiau ji pamatė vaizdą - ateities vaizdą. Nepatikėjusi, jog jai pavyko, iš nuostabos rankomis užsidegė burną - nenorėjo, jog ją pavadintų kvailele, kuri pirmą kartą burtažodžio veikimą pamatė. Tačiau pajautė švelnų mokytojos žvilgsnį bei kaip mat nurimo. O kokia ateitis jos laukia - ji nepastebėjo, nes ją sudomino lauke keistai siūbuojančios medžių šakos.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Alisa Feles Kovo 06, 2017, 08:13:14 pm
,,Įdomu, ką aš pamatysiu“,- dabar jau klausė savęs Liza. Ji net neabejojo, kad ateitį pamatyti bus smagu. Gal net galės pakeisti kai kuriuos įvykius. Bet ar taip galima?  Juk jei tau reikia kur nors nugriūti tai reikia, bet varniukei tai nerūpėjo. Mergaitė į vieną ranką paėmė Juodį (taip mergaitė pavadino savo tedį) o į kita ranką paėmė savo burtų lazdelę. Liza stipriai laikė suspaudusi rankoje meškiną, nes bijojo, kad jei jai nepavyks ištarti burtažodžio meškinui kas nors nutiks, nes ji per tokį trumpą laiką prisirišo prie meškino. Nors tai tikriausiai buvo nepatartina. Ji pridėjo lazdelės galiuką prie  Juodžiaus ir ištarė:
-Testitmonium- nieko, bent gerai, kad meškinas liko sveikas.
-Testimonium,- vėl pakartojo mergaitė, dabar tardama burtažodį aiškiau ir lėčiau. Bet vis tiek nieko.
,,Tikriausiai per greit ištariau‘‘- bandė raminti save mergaitė, bet matėsi, kad viduje ji kaupia pyktį ant savęs. Jai dažnai taip nutikdavo. Gal mergaitė tiesiog nenorėjo išsiskirti su meškinu? O gal ji tikrai blogai pasakė burtažodį? Šie klausimai jai vis iškildavo kai jai nepavykdavo pamatyti savo ateities ir vėl. Buvo net keista kaip jai jau penktą kartą nepavyksta. Juk ji iš Varno Nago koledžio, o ten patenka tik protingi burtininkai ir raganos.  Tikriausiai tai buvo klaida. ,,Bet ar taip  gali nutikti?“ – ir vėl Liza klausinėjo savęs klausimų į kuriuos negalėjo atsakyti. Mergaitė dar kartą pabandė ištarti tą nelemtą burtažodį:
-Testimonium,- rimtu balsu pasakė varniukė.
Meškiuko akys pradėjo keisti spalvą. Jos pasidarė tamsiai tamsiai mėlynos. ,,Gal jos pasikeičia į tavo mėgstamą spalvą?‘‘- pamąstė mergaitė. Tas keistas sliekas pradėjo kilti aukščiau ir ties mergaitės akimis sustojo. Sliekas pradėjo panašėti į plokščią blyną. Tame blyne matėsi neryškus vaizdas.  ,,Gaila, kad tik viena akis‘‘- svajojo Liza. Bet nespėjus jai įsisvajot kai pradėjo rodyti jos ateitį.
 Rodė kaip mergaitė sėdi pamokose. Lizos tai nenustebino, nes tai buvo ir taip aišku. Paskui mergaitė sėdi bibliotekoje ir skaito. Dar vėliau mergaitė pargriūva ir eina šlubuodama į bendrąjį kambarį. ,,Tai galėsiu pakeisti‘‘- besijuokdama sušnibždėjo sau.  Kai holograma artėjo prie pabaigos mergaitė matė kaip ji vaikšto su kažkokia mergaite, bet nematė jos veido.
-Ne, tik neišsijunk!- sušuko per visą klasę mergaitė. Keli mokiniai net į ją atsisuko.  ,,Aš susirasiu draugų?“- susimąstė Liza.  Bet dabar ji taip nenorėjo išsiskirti su savo Juodžiu. Ji tikėjosi, kad tedis nemelavo.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Lisette la Claire Kovo 07, 2017, 11:18:19 am
Tedžiai?- nusistebėjo Lisette. Ji niekada nebuvo girdėjusi, kad kas nors šitaip vadintų meškiukus. Tačiau istorija apie šiuos būrimui skirtus pliušinius žaislus, mat pasakojimai apie Tomą Ridlį itin traukė rausvaplaukę. Baigus mokytojai kalbėti, Lisette atsistojo ir nuėjo meškiukų dėžės link. Joje buvo daugybė įvairiausių meškiukų, tačiau klastuolės mėlynų akių žvilgsnį kliudė baltas meškiukas rausvais marškinėliais.  Klastūnyno atstovė švelniai suėmė meškutį rankomis ir nusinešė prie savo suolo. Lisettei patiko šis meškiukas, ganėtinai panašų jai seniai buvo padovanojęs senelis. Rausvaplaukė, viena ranka prilaikydama meškutį, kita užsikišo rausvą plaukų sruogą už ausies.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarisa Horasija Kovo 07, 2017, 06:25:55 pm
Pamačiusi savo ateitį mergaitė kiek nustebo, bet netrukus, kad nenobodžiauti nusprendė dar kartą  išsiburti sau netolimąją ateitį.
Klarisa vėl į vieną ranką paėmusi savo burtų lazdelę, o į kitą ranką paėmusi rožinįjį meškiuką, mergaitė ištarė ateities burimo užkeikimą testimonium.
Tedžio akys pradėjo raibulioti ir po kiek laiko atsirado ateities holograma. Vaizdas nebuvo toks ryškus, kaip pirmoje hologramoje. 
Ateities vaizdas neryškiai parodė didžiąją Hogvartso salę, varniukę...
Su grifiuke?
Varnanagė labai nustebo dėl pamatytos grifų gūžtos atstovės savo ateityje,nu bet ką padarysi, juk yra toks posakis žiobarų pasaulyje "Ateities nepakeisi"
Klarisa netyčia garsiai nusijuokė, bet netrukus paraudusiais žandais, nutilo ir sekė hologramos vaizdus.
Hologramoje matėsi vien juoduma.Naktis-mintis šovė į Klarisos, netrukus varno nago atstovė hologramos juodumoje toji išvydo du lieknos figūros siluetus. Deglų apšviestame plote išryškėjo veidų kontūrai.
Išryškėjus veidams pasimatė Klarisos ir dar vienos varnanagės - Džiulietos veidas, jos bėgo tyliais, tamsiais mokyklos koridoriais.
-Šaa, dar kažką pažadinsi, tada mums bus riesta,-hologramoje Klarisa tildė draugę.
Mergaitės pasiekusios žiobarotyros kabineto duris, jas su burtažodžiu alohomora. Kabineto sienos, visi daiktai buvo apdengti plonyte dulkių skraiste.
-Tai prisimeni, kur pasidėjai tą pergamentą?-ateities Klarisa pašnibždomis pasiteiravo Džiulietos.
Hologramoje Džiulieta pradėjo kuistis po visus daiktus, knygas, suolus, kol iš po vienos knygos apie žiobarus, ištraukė jau spėjusį pageltonuoti, susiglamžyti pergamento lapą.
-Na, greičiau keliaujam,- Klarisai ateityje sušnibždėjus paraginimą, holograma išnyko ir teliko juodos tedžio akytės su kuriomis galima sužinoti ateitį.
Varniukė išgirdo kažkokį neaiškų plyšimo garsą, apieškojus kabinetą akimis, Klarisa nieko neišvydo, netrukus suprato jog garso šaltinis yra kažkur netoli jos pačios. Trylikametė pažvelgusi žemyn, stalo link, išvydo suplyšusį meškiuko pilvą.
O man jis labai patiko-trečiakursė atsiduso ir nusprendė pranešti profesorei.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Lupa Heft Kovo 07, 2017, 07:00:46 pm
Lupa visą pamoką tylėjo. Ji pirmą kartą per pamoką neatsakė į mokytojos užduotą klausimą. Leido pasireikšti kitiems mokiniams. Kai mergina išgirdo, jog šiandien visi burs ateitį iš pliušinių meškiukų, ji labai nustebo. Kažkokia nesąmonė. Juk čia vaikų žaislas! Kaip jis gali būti susijęs su ateities būrimu?
Švilpė gavo labai gražų meškiuką: jis turėjo rudą kailiuką, dideles juodas akutes, maža nosytę ir buvo apvilktas geltonos spalvos languotais šortukais. Lupa net nepajuto, kaip jos veide atsirado šypsena. Netrukus mergina pamatė, jog kiti mokiniai jau kaip tik traukiasi savo burtų lazdeles ir ruošiasi pamatyti savo ateitį. Lupa taip pat nieko nelaukė. Išsitraukusi savo lazdelę nukreipė tiesiai meškiukui į veiduką ir ištarė: Testimonium. Švilpė kelias akimirkas palaukė, bet, deja, nieko neįvyko. Tiesiog nuostabu. Profesorė sakė, kad čia labai lengvas burtas. Tai kas iš manęs bus, jeigu aš net lengvučio burto nesugebu taisyklingai atlikti? Lupa nusiminė, bet nusprendė, jog reikia pabandyti dar kartą. Bandė antrą, trečią - bet nieko. Na, paskutinis kartas. Juk sakoma - trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas garantuoja. Mergina mintyse nusiteikė ir ištarė: Testimonium. Pagaliau, po šitiekos bandymų, švilpė pamatė mėlyno atspalvio šviesą, sklndančią iš meškiuko. Lupa matė save sėdinčią savo koledžo bendrajame kambaryje. Ji bendravo su jai dar iki šiol nepažįstamu vaikinu. Aš jį jau kažkur mačiau. Ak taip! Jis pirmakursis. Kai Lupa pamatė, jog jos atvaizdas hologramoje atsisveikino su vaikinu ir išėjo - vaizdas nutrūko.
Mergina buvo patenkinta tuo, ką pamatė. Tik įdomu, kaip aš susipažinsiu su tuo vaikinu?
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Freya Nyxia Fireblood Kovo 09, 2017, 05:59:33 pm
Ryškus šviesos blyksnis - tai buvo pirmas dalykas, kurį Freya pamatė hologramoje. Mergaitė net turėjo prisimerkti, tačiau vos po akimirksnio šviesa nublanko. Stipriai suėmusi meškiuką į rankas, Nyxa įdėmiai įsižiūrėjo. Ir pamatė.. save? Aplink vienišą mergaitę vaizdas buvo nublankęs, bet buvo galima suprasti, jog ji stovi klasėje. Taip, tai turėjo būti ji - ta pati susivėlusi ševeliūra, garbanoti plaukai, sukelti į turbūt netvarkingiausią kuodą pasaulyje, ir akys - purpurines, jau įkyrėjusias akis ji matė pernelyg aiškiai. Mergaitė hologramoje į kažką tiesė ranką - kažką, ko Freya negalėjo matyti - ir atrodė tokia sužavėta, apkerėta, nepaprastai sudominta tuo kažkuo, jog nekreipė dėmesio į aplink kylantį šurmulį. Staiga hologramoje pasirodė akys. Freya atšoko - tai nebuvo žmogaus akys, ne, tai buvo siauros, juodos gyvatiškos akys. Kaip sukaustyta Nyxa žvelgė į save - save artimoje ateityje. Stebėjo, kaip ant jos rankos hologramoje pradėjo šliaužti gyvatė - baltu, blizgančiu kūnu ji vijosi aplink mergaitės pirštus, riešą, dilbį, alkūnę.. Prišliaužė iki peties. Ir tada gyvatė atsitraukė. Pavojingas, gąsdinantis gyvūno manevras - pasiruošimas kirsti, ilčių iškišimas pasiruošiant suleisti nuodus. Freya matė hologramoje atsiveriantį stingdantį vaizdą ir net nepajuto, kaip sulaikė kvapą. Gyvatė staigiai pajudėjo ir.. viskas dingo. Vaizdas užgeso, o meškiukas vėl tapo besielis.
- Ne, ne, ne! Turi parodyti daugiau! - atsitokėjusi Freya iš visų jėgų purtė niekuo neprasikaltusį vargšą meškiuką.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Claudie Amneta Kovo 09, 2017, 07:56:51 pm
Žinant, kad Claudie dažnai pražiopsodavo kažką arba atlikdavo ne taip, tai neatrodė keista. Bet... Šį kartą ji jau norėjo pasiduoti, bet kažkas lyg traukė ją virvele prie meškučio. Jis jai pasirodė dar mielesnis nei anksčiau, o mažos juodos akutės į ją taip gražiai žvelgė... Nagi, Claudie susiimk. Juk tau turi pavykti. Neatsispyrusi traukai ji vėl įbedė lazdelę į Tedžio pilvą ir aiškiai pasakė burtažodį:
-Testimonium.
Deja, meškiuko akys šiek tiek žybtelėjo, bet vėl pasidarė juodos. Atrodė, kad meškis liūdi. Nagi, man tikrai turėtų pavykti... Dar šiek tiek ir būsiu atlikusi užduotį! Ryžto kupina mažoji grifė pakartojo veiksmą jau kelintą kartą: lazdele prilietė rudą meškiuką ir ištarė burtažodį:
-Testimonium!- šį sykį jis suskambėjo garsiau ir aiškiau nei praeitus kartus. Meškiuko akys nušvito ir jau matėsi laukelis, kuriame judėjo pirmasis vaizdas. Man pavyko! Pagaliau pavyko! Mergaitės veide žaidė šypsena, o ji pati vos išsėdėjo ant pufo. Taip nekantravo pamatyti kaip baigsis šis ateities būrimas.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Freya Nyxia Fireblood Kovo 11, 2017, 11:20:53 pm
„Kas, vardan prakeiktos Merlino barzdos, čia buvo?!" - mintyse keiktelėjo Freya.
- Testimonium! Testimonium! Tes..Testi.. - iš pradžių mergaitė bandė dar kartą išburti ateitį, tačiau paskui žodžiai pradėjo strigti gerklėje.
Mergaitė atsitiesė kėdėje, paleisdama vargšą supurtytą meškiuką. Rankomis perbraukusi per netvarkingus plaukus, sumišusi bandė mintyse logiškai sudėlioti žinomus faktus. Taigi, Freya bus pamokoje, kai iš kažkur atsiras kažkokia gyvatė, su, rodos, labai realiu planu ją nužudyti. Ar bent jau apnuodyti.. O gal Nyxa jau buvo apkerėta? Kaip kitaip ji galėjo leisti didžiulei, tikriausiai mirtinai gyvatei šliaužti ranka?! Galbūt Confundo, ar.. ar Stupefy, arba.. mergaitė papurtė galvą.  Ne, tam turi būti visiškai logiškas paaiškinimas. Mergaitė nusprendė išmesti hologramoje matytą vaizdą iš galvos -  Nyxa tvirtai tikėjo, jog kas turi įvykti - įvyks. Prieš tai tamsiaplaukei į galvą toptelėjo mintis:
- Profesore, o ar hologramose matomos pranašytės visada išsipildo? - kilstelėjusi ranką paklausė varniukė.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Klarisa Horasija Kovo 19, 2017, 11:48:56 am
Po pliušinio žaislo suplyšimo, mergaitė pakėlė akis pilnas vilties į profesorę, atsistojo nuo kėdės ir nuėjo tiesiu taikymu pas profesorę ir pradėjo kalbėti, nors tiksliau prašyti pagalbos.
-Profesore, man suplyšo meškiukas,-pranešė profesorei ir patikislino tedžio suplyšimo informaciją, mat Klarisa manė, kad profesorė paklaus kaip tai nutiko,-Tedis suplyšo, kai aš jį antrą kartą panaudojau. Be to, profesore, ar visos pranašystės matytos hologramoje įvyks artimoje ateityje?
Mergaitė neramiai suko ratus aplink savo ašį, kai sustojo sukusi ratus varnanagės galva pradėjo suktis kaip kokia planeta aplink Saulę. Trylikametės galvai pabaigus suktis, mergaitė perkelnėdavo svorį tai ant vienos kojos, tai ant kitos.
Antraštė: Ats: Pirma pamoka visiems kursams
Parašė: Claudie Amneta Kovo 27, 2017, 08:44:29 pm
Vos nusėdinti vietoje grifiukė stebėjo ekranėlį. Šiek tiek prasisklaidžius tamsai, ji išvydo Rugsėjo pirmosios puotą. Bet juk ši puota jau įvyko? Kas gi galėjo nutikti? Paskirstymo kepurė buvo uždėta ant kažkokios mergaitės, kuri veido bruožais priminė Claudie. Sesė. Čia mano sesė. Paskirstymo kepure kažką šūktelėjus, sesutė nubėgo. Holograma užtemo. Amnetai jau norint nusivilti, ji vėl tapo šviesesne. O gal dar viskas nesibaigė?
Antrakursė toliau stebėjo tedžio akis. Jos priminė kažkokį kabinetą... Jame stovėjo keturios mergaitės. Viena aukštesnė, dvi mažesnės ir viena pati mažiausia. Visos jos buvo gan panašios, tik kai kurie veido bruožai skyrėsi. Pusseserės Alisa ir Charlottė, aš ir... Mano sesutė Jasmina. Visos keturios drauge... Skirtingi koledžai, skirtingi charakteriai vienijo jas visas. Nors Charlottė jau buvo profesorė, bet širdyje vis dar priklausė Varno Nagui... Taigi, visos jos sėdėjo kartu ir draugiškai šnekučiavosi.
Antrą kartą aptemus vaizdui, pasirodė trečiasis paveikslėlis. Grifų Gūžtos bendrąjame kamberyje Claudie kalbėjosi su kitomis koledžo mokinėmis. Čia Klarė... Šiek tiek prisimerkus įžiūrėjo ir kitas mokines. Čia, man rodos Žaneta. Atokiau sėdi ir kalbasi Bethany su Andromeda. Mirjam ir Carol nesimato... Vos spėjus apžiūrėti, holograma dingo.
Na, rodos viskas gerai. Matosi, kad sesei sekasi gan neblogai, o ir taip šaunus būrimas...- taip bemąstydama antrakursė vėl atsirėmė į sieną už pufo. Meškučiui staiga nukritus, jį pakėlė. Apžiūrėjus rudžiuką dar kartą, apsižvalgė ir pradėjo laukti. Nežinia ko- ar naujos užduoties, ar pamokos pabaigos. Priverstinai turi tikėti tokiais būrimais, kurie žada daug gero ir gražaus.