Hogvartsas.LT

Bendra informacija => Svarbu! => Informacija => Temą pradėjo: Sanguinary Black Sausio 13, 2013, 12:49:41 pm

Antraštė: Magijos Žinios
Parašė: Sanguinary Black Sausio 13, 2013, 12:49:41 pm
Kaip žinote, "Magijos Žinios" yra burtininkų laikraštis. Nuo šiol, toks laikraštis bus pristatomas ir kiekvienam Hogvartso mokiniui, bei darbuotojams. Jame bus aprašomi įvykiai nutikę Hogvartse, mokinių ir personalo nuotykiai, įvairios naujienos ir kita įdomi informacija. Visos naujienos bus publikuojamos čia. Jei norit prisidėti jas rašant, savo parašytas naujienas siųskit Loriui Lanisteriui vyriausiajam laikraščio redaktoriui. Geriausi ir aktyviausi rašytojai bus apdovanojami.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 13, 2013, 12:58:08 pm
Magijos žinių 30918 nr. Gruodžio 01 diena
Prakalba

Mielas skaitytojau,

Prieš tave guli naujas "Magijos žinių" numeris. Čia tu rasi visas tikram magui būtinas naujienas. Nuo kriminalų iki orų, nuo užsienio politikos iki kvidičo rungtynių aprašymų, nuo įvairių konkursų iki gandų apie Anglijos magijos grietinėlę. Mūsų laikraštis pasižada rašyti tiesą ir tik tiesą, tačiau, kad jis būtų įdomus, mums reikia ne tik mūsų jaunų žurnalistų prakaito bei darbo, tačiau ir įvairių naujienų iš pirmųjų šaltinių. Tad malonus skaitytojau jeigu turi laikrašiui naudingos informacijos, aš kaip vyriausiasis redaktorius, galiu užtikrinti, kad "Magijos Žinios" dosniai atsilygins ir tavo kišenę papildys galeonai.

"Magijos Žinių" vyriausiasis redaktorius Loras Lanisteris

10 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 13, 2013, 03:33:23 pm
Magijos žinių 30920 nr. Gruodžio 03 diena
Kriminalai

Penki negyvi elfai "Trijose šluotose" - negi tas, kurio nevalia minėti grįžo?

Vakar apie vidurnaktį Kiauliasodyje įvyko masinės kautynės. "Trijose Šluotose", ganėtinai gerbiamoje ir patikimoje kavinėje rasti penkių elfų lavonai. Trys elfai buvo nukauti šaltuoju ginklu, na o du pasitelkus magiją. Nedovanotini kerai nebuvo panaudoti, kaip praneša magijos ministerijos aurorų štabas, tačiau yra tikimybė, kad už šį nusikaltimą yra atsakingi mirties valgytojai, to, kurio nevalia minėti sąjungininkai. Jų pavieniai teroristiniai aktai krečia Angliją nuo pat to, kurio nevalia minėti mirties. Tačiau tokio masto žudynės ir dar elfų, kurie Anglijoje rodosi labai retai, yra kol kas siaubingiausia tragedija. Ant koj ųyra sukeltas aurorų štabas bei visi kiti magijos departamentai jam talkina - bandoma nustatyti tikslų įvykio laiką, motyvus bei nusikaltėlius, kurie tai padarė. Daugiausia vilčių dedama į keliavimo oru skyrių, nes manoma, kad tiek aukos, tiek žudikai atkeliavo oru. Įvykio vietoje buvo trys liudytojai, tačiau jų visų smegenys yra paveiktos suamišymo kerais. Šv. Skutelio ligoninėje bandoma atstatyti įvykių eigą liudininkų mintyse, tačiau kol kas pastangos bevaisės.
Primename, mielieji skaitytojai, kad kalbame ne apie namų elfus, o apie tikrus aukštuosius elfus, kurie yra apdovanoti išmintimi ir nemirtingumu. Pagal auroro Makeverio, tiriančio šią bylą, reportą yra aišku, kad nužudytieji yra rudosios girios elfai. Rudodios girios karalius Lorengas jau yra išleidęs pranešimą spaudą, kuriame nurodo, kad jeigu į rudąją girią bus pristatyti elfų žudikai pristačiusieji gaus po 10 000 galeonų. Tai yra labai dosnus atlygis net ir matuojant elfų mastais. O ypač turint galvoja, kad rudieji elfai yra pati neturtingiausia ir negausiausia elfų tauta.
Magijos ministerija taip pat yra paskyrusi pašto dėžutę jeigu Anglijos gyventojai norėtų pranešti apie šiuos nusikaltėlius, kurių kaip spėjama buvo du. Pašto dėžutįs kodas - 58790, jeigu pelėdą nukrepsite ten su naudinga informacija galite gauti magijos ministerijos premiją nuo 10 iki 1 000 galeonų. Taip pat norėčiau priminti, kad "Magijos Žinių" redakcija laukia laiškų iš įvairių liudininkų - pažadame atsidėkoti.
Na o tikslesnė informacija apie šią tragišką žmogžudystę atkeliaus su kitu "Magijos Žinių" numeriu. Iš įvykio vietos jums raportuoja Klodas Feniksas.

2 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 16, 2013, 03:16:48 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena

Naujienos

Galimas antpuolis prieš Magijos Ministeriją. Visoje šalyje yra griežtinama apsauga

(http://i47.tinypic.com/x1dovq.jpg)

Po tragiškų įvykių Kiauliasodyje, blogos naujienos tik ir skrenda į Aurorų Štabą pelėdų paštu. Oficialus Aurorų Štabo atstovas spaudai pranešė, kad Aurorų Štabas sužinojo apie didelio masto teroristinį antpuolį, kuris turėtų įvykti per ateinančias kelias savaites. Tiesa sužinjo yra prastas žodis šioje situacijoje, mat tiksliai nėra žinoma, koks svarbus magijos visuomenei pastatas gali būti puolamas tačiau tarp galimų yra įvardijamas - pati Magijos ministerija, Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla, Gringotsas, Medici aikštė Aukštutiniame Fleglyje arba Azkabanas. Taip pat nėra žinomas anpuolio laikas ir kiek teroristų dalyvaus jame. Visų anksčiau minimų pastatų apsauga yra padvigubinta, na o ministrė pirmininkė Lurida Revendž visoje šalyje paskelbė geltonojo kodo pavojų - tai yra specialioji parengtis, dėl karo ir kitokio pobūdžio galimo antpuolio. Aurorų Štabas praneša, kad susitvarkys su bet kokiu teroristiniu antpuoliu Anglijoje ir, kad magijos visuomenė neturėtų jaudintis. Lapukai apie tai kaip elgtis tokio pavojaus metu bus pradėti dalinti jau nuo rytojaus.

Loras Lanisteris - "Magijos Žinių" vyriausiasis redaktorius

Skaitykite plačiau apie tai:
Specialusis Hogvartso dekretas dėl geltonojo kodo pavojaus - 17 psl.
Liudininkai praneša apie trolių ir slibinų pavojų Airijoje. Ar tai susiję? - 19 psl.
Ministrė pirmininkė patrumpina savo vizitą Rusijoje dėl galimo antpuolio Anglijoje? Ar pavojus toks didelis? - 23 psl.
Šarzas vaizduojantis Aurorų Štabą atakos metu - 40 psl.

1 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 23, 2013, 09:46:41 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena

Kriminalai

Paaiškėjo naujų detalių dėl elfų žmogžudysčių Kiauliasodyje

Kaip praneša aurorų štabo atstovas spaudai - magijos ministerija išsiaiškino, kad penkių elfų žudikai, kurių patvirtintas skaičius yra du (kaip spėjama vyras ir moteris), iš Kiauliasodžio nusigavo į Aukštutinį Fleglį kur slėpėsi kelias valandas Fleglio parke. Na o vėliau tikriausiai pajautę, kad magijos misterija juos jau beveik susekė žudikai oru nukeliavo į Londoną kur dingo minioje. Visiems mačiusiems magą ir magę apie antrą valando nakties netoli "Kiauro katilo" šių metų gruodžio trečią dieną kuo skubiau turi, bet kokią turimą informaciją persiųsti aurorų štabui.
Tuo tarpu nužudytųjų elfų karalius prašo Anglijos vyriausybės leisti jo kariams žygiuoti mūsų šalyje bei ieškoti žudikų. Kol kas magijos ministrė nėra priėmusi jokio sprendimo, tačiau jai artima aplinka sako, kad ministrė tik ieško būdų kaip mandagiai atsisakyti elfų karaliaus pasiūlymo.

Na o tikslesnė informacija apie šią tragišką žmogžudystę atkeliaus su kitu "Magijos Žinių" numeriu. Iš magijos ministerijos aurorų štabo jums raportuoja Klodas Feniksas.

3 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 26, 2013, 04:50:07 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena

Užsienio politika

Gali būti, kad baigėsi dešimtmetis Austrijos-Vengrijos agresijos karas prieš Milaną-Prancūziją

Pagaliau, Europoje gali įsivyrauti taika. Ilgai trukęs karas, nusinešęs apie tris tūkstančius magų ir kelias dešimtis žiobarų gyvybių atrodo, kad tuoj baigsis. Paskutinėmis karo dienomis Austrijos imperijos paėgos užėmė Marselį, labai svarbų Prancūzijos imperijos uostą, o tuo tarpu Vengrų karalystės kariuomenė vadovaujama generolo Hanusidžio laimėjo lemiamą mūšį Alpėse prieš Milano kunigaikščio vadovaujamą armiją. Pats kunigaikštis buvo paimtas į nelaisvę, o jo magai - nužudyti.
Po šio pralaimėjimo Prancūzija sutiko pripažinti pralaimėjimą šiame kare bei sumokėti kompensacijas už padarytus nuostolius. Tačiau Autrija reikalauja rytinių Milano kunigaikštystės žemių bei to, kad Prancūzijos imperija leistų Marselio miestui skelbti nepriklausomybė, ko šis miestas sieka jau kelis šimtus metų. Su tokiomis nuotaikomis buvo renkamasi į šiandieninę taikos konferenciją Ženevoje, kuriai vadovauja mūsų ministrė pirmininkė Revendž. Joje gali būti sudaryta ilgalaikė taika tarp Austrijos ir Prancūzijos.

Jūsų korespondentas iš Ženevos Tesas Darksis

12 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 27, 2013, 05:18:26 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena


Reklama

Dvikovų klubas grįžta į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą


(http://i43.tinypic.com/keelxs.jpg)

Po neilgos pertraukos į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą grįžta dvikovos. Raginame visus mokinius dalyvauti. Dvikovų laimėtojų laukia didžiulė šlovė bei kaip praneša pati Hogvartso direktorė - piniginis prizas.

Informacija tėvams - dvikovos yra prižiūrimos mokytojų ir joms bus sudaryta saugi aplinka.

49 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Arwen Evenstar Rugpjūčio 27, 2015, 10:14:31 pm
Magijos žinių 41565 nr. rugpjūčio 29 d.

Reklama

(http://oi60.tinypic.com/59u91w.jpg)

8 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Gabriella von Sjuard Rugpjūčio 28, 2015, 12:15:27 pm
Magijos žinių 41565 nr. rugpjūčio 29 d.

Vandalizmas "Fantastiškų gyvūnų" filmavimo aikštelėje

Anksti, šį rytą, "Fantastinių gyvūnų" prodiuseriai įėjo į studiją ir rado ją nuniokotą. Filmavimo aikštelės buvo sunaikintos ir papildomos scenarijaus kopijos rastos suplėšytos bei išdraikytos.
"Užims mažiausiai savaitę, kol mes viską sutaisysime, netgi jei naudotume magiją." sakė vienas prodiuseris. "Kai kurios mūsų dekoracijos yra ieškomos."
Tolesnis tyrimas atskleidė, kad drakonų kiaušinių dekoracijos ir keli kostiumai buvo pavogti. Juodi dažai taip pat buvo ištaškyti ant netoliese esančios įlankos, kur kelios undinės laukė filmavimo. Įrašų studija buvo aprašinėta žodžiais "MAGIC IS MIGHT" (lt. Magija yra galybė).
Ministerijos pareigūnai buvo beregint pakviesti. Nors tai greičiausiai buvo dar vienas suirzusių burtininkų protestas, ministerija šiuo metu nieko daugiau nekomentuoja.

5 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: David Lockwood Rugsėjo 15, 2015, 10:30:57 pm
Magijos žinių 41713 nr. rugsėjo 15 d.

"Trys šluotos" nenustoja stebinti*

Šį rytą iš Kiauliasodyje įsikūrusios smuklės "Trys šluotos" pelėdų paštu atskriejo netikėta naujiena - burtininkai jau rytoj vakare galės stebėti žiobarų žaidimą  - krepšinį. Rugsėjo 16 d. smuklėje lankytojai laukiami jau nuo 21:30, tada bus atidaryta speciali pokalbių erdvė, o tiesioginė krepšinio transliacija "Trijų šluotų" forumo temoje (http://forumas.hogvartsas.lt/index.php?topic=75.435) prasidės 22 val. Kokių burtų pagalba tai bus įgyvendinta ir ar tai neprieštarauja Magijos ministerijos įstatymams Rosmerta nekomentuoja ir ketina viską išlaikyti paslaptyje iki renginio pradžios.

2 psl.

*Renginys tikras, transliacija veiks tik kompiuteryje.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: David Lockwood Rugsėjo 26, 2015, 06:46:51 pm
Magijos žinių 41725 nr. rugsėjo 26 d.

Reklama

(http://i61.tinypic.com/29pbzib.jpg) (https://www.facebook.com/Hogvartsas.LT)

17 psl.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Lėja Laputė Gegužės 20, 2016, 09:18:05 am
ĮTARTINOS PERSONOS NETOLI HOGVARTSO !!!!

Vakar , vakarienės metu buvo pranešta apie kelis įtartinus tipus besibastančius Hogvarsto apylinkėse netoli uždraustojo miško.Juos matęs žmogus pasakoja :
- Jų buvo penki .Ar ten keturi, žodžiu nesvarbu.Tai va jie ėjo šalia uždraustojo miško , buvo ir prie ežero.Tai va. Jie turėjo lazdeles , taigi ten greičiausiai  buvo burtininkai .Buvo apsigobę juodais gobtuvais , taigi veidų nemačiau.Jie buvo labai...kažkokie keisti...- pasakoja mūsų pašnekovas , kurio tapatybės buvo prašoma neskelbti.
Iškart buvo pranešta tarnybai , viskas dabar tiriama.Kol kas įtikinamų versijų nėra .
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Katerina Baush Birželio 11, 2016, 07:37:14 pm
Magijos žinių 47852 nr. Birželio 11 diena
DĖMESIO!!! Nejaugi mirties valgytojai grįžo? Pasirodo, naujieji žudikai akmenukų valgytojais užsivadino!
Kaip žinome, burtininkų pasaulyje yra žmonių, kurių kai kurios kūno dalys yra itin nepaprastos sudėties. Šios dalys panašios į brangakmenių transformaciją, tačiau nesupainiokite! Tai tiesiog kas ketvirtos trečios vyriausiajam burtininkui tenkanti dalia. Kadangi dabar gimstamumas visame burtinikų pasaulyje greitėja, dažnėja ir brangakmenių transformaciją turintys magai. Šių metų birželio 10 dieną buvo rasta net 14 negyvų šių ypatingų žmonių (buitinėje kalboje šie žmonės vadinasi ekliparchai). Prie kiekvieno nužudyto ekliparcho buvo padėtas raštelis su užrašu (o gal parašu) :  AKMENUKŲ VALGYTOJAI. Tikrai neįtikėtina. Galbūt tai ir nėra mirties valgytojų darbo pratęsėjai, tačiau visuomenei tikrai pavojingi žudikai. Norime pranešti, kad kol šie valgytojai nebus surasti, patariama saugotis visiems, o itin ekliparcahams. Mat šie AKMENUKŲ VALGYTOJAI dar nėra surasti, nė pėdsako ir šios žudynės gali prasitęsti. Tyrimas vyksta, geriausi aurorai ieško pamišėlių, tačiau Magijos ministerijos atstovė spaudai praneša, kad kol kas tyrimai nepajudėjo į priekį nė per drakono danties apnašą. Mielieji ekliparchai ir kiti žmonės, mes skelbiame tarptautinį streiką. Ir visi Hogvartso mokinai gali gręžti pas tėvus (žinoma, jų pačių ir tėvų noru), į darbą gali neiti visi, išskyrus Magijos ministerijos darbuotojus. MM saugumui visus atvešime į bei iš darbo saugiausia transporto priemone. Laukite žinių.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Katerina Baush Birželio 12, 2016, 11:46:23 am
Magijos žinių 47853 nr. Birželio 12 diena
DAUGIAU ŽINIŲ APIE AKMENUKŲ VALGYTOJUS
Kaip jau žinote, užvakar buvo rasta net 14 negyvų ekliparchų, o birželio 11 dieną šis skaičius išaugo net iki 32!!! Kadangi vis dar pastebima burtininkų (ne Magijos Ministerijos darbuotojus) skaraidančius (ar kokia nors kita magų transporto priemone besinaudonjančius) ne namuose, o dabar ITIN nesaugiame pasaulyje, MM pasirašo naują dokumentą. Pagal 4 įstatymo 8596 nr. pataisą:
Įspėjame, kad tie, kurie išeis į platųjį magų pasaulį, bus nubausti. Tai yra, visa šeima bus perkelta į MM paskirtą būstą, kur bus inirtingai prižiūrimi.
Žurnalistai praneša, jog viena šeima yra priglausta pas aurorą, ir šis darbas tęsis. Iki kito susitikimo.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Caroline Elase Wilding Vasario 19, 2018, 09:40:10 pm
Mirtimis paženklinti metai – ar Hogvartsas toks pat saugus kaip anksčiau?


Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla iglą laiką garsėjo kaip viena ramiausių ir saugiausių magijos mokymo įstaigų pasaulyje – čia dirba kompetetingi dėstytojai, užtikrinama visokeriopa mokinių gerovė ir saugumas, pradedant reikalingomis taisyklėmis ir baigiant viena stipriausių istorijoje teritorijos apsauga. Tačiau net ir čia pasitaiko kraują stingdančių nutikimų.

ŠIURPIOS NETEKTYS IR DINGIMAI PER TRUMPĄ LAIKO TARPĄ

Mokyklą neseniai sukrėtė šiurpi žūtis – Uždraustajame miške rastas penkiolikmetės Anabetės Liz lavonas. Jaunos merginos netektis privertė prisiminti ir daugiau kelių metų spinduliu įvykusių žūčių: paslaptingomis aplinkybėmis mirė hilerė Natalie Catherine von Sjuard, o kiek vėliau - be žinios dingo Ravenas von Sjuardas (Magijos Ministro motina ir brolis), iš mokyklos sąrašų netikėtai pranyko Mirjam Susanne Schwarzer, atsistatydino buvęs Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius Tomas Vilijamas Ridlis, jokių žinių negauta iš šešiolikmečių Švilpynės mokinių  E.L.M. ir M.J.L., grifų A. S. M. Ir D.R.R. (ANJM profesoriaus sūnus) (4 kursas), varnanagės N.K.Z (5 kursas), klastuolių G.S.N. (4 kursas) ir M.L.G. (4 kursas).

MOKYTOJAS ALIARMO VARPAIS SKAMBINTI NESKUBA

 Ar visas šias šiurpias mirtis ir dingimus gali kažkas sieti? Kalbiname Hogvartso Nuodų ir Vaistų disciplinos dėstytoją, profesorių Soreną von Sjuardą.

 C.Wilding: Atleiskite už klausimą šia gan opia tema, tačiau netekote žmonos ir vieno iš dvynių sūnų (kitas profesoriaus sūnus – Magijos Ministras Fasiras von Sjuardas). Ar manote, jog šios mirtys gali būtų kažkaip susijusios?
S. von Sjuardas: atsargiai renka žodžius Natalie ir Raveno mirtys tikrai yra susijusios. Gėda pripažinti, tačiau apie kitas mirtis sužinojau tik praėjus nemažai laiko, o Hogvartsui bemaž nustojus apie tai kalbėti. Tiesą sakant, man keista, kad tai vyksta Hogvartse.
C.Wilding: Kaip manote, kuo jos gali būti susijusios? Ar svarstėte apie tai, kreipėtės į teisėsaugą?
S. von Sjuardas: Liūdna šypsena Net nežinau, ką pasakyt apie tai. Yra žmonių, mėgstančių žudyti arba valdžią. Svarsčiau daug ir turiu asmeninę savo nuomonę apie tai.
C.Wilding: Ar savo asmenine nuomone teiktumėtės pasidalyti su skaitytojais ar išliksite paslaptingas šiuo klausimu?
S. von Sjuardas: Pasiliksiu savo nuomonę sau.
C.Wilding: Kaip vertinate padėtį Hogvartse? Ar verta mokinių tėvams sunerimti dėl jų vaikų saugumo?
S. von Sjuardas:Šypsosi Ar laikote tai ne tokiu opiu klausimu? Na, iš tiesų manau, kad čia saugu. Profesoriai geranoriški, visada pasiruošę padėti, naktimis Hogvartsas yra saugomas. Nemanau, kad direktorė Arwen Evenstar leis, kad tai vyktų. Tačiau visgi manau, jog mokiniams derėtų papildomai mokytis savigynos. Nebūtinai dėl to, kad galėtų apsiginti jeigu kas, tai bus pravartu ir ateityje.
C.Wilding: Kaip jau minėjote, stebitės, kad tokie dalykai vyksta Hogvartse. Ar dar ketinate mokytojauti? Visi suprantame, jog jus su šia vieta sieja daug prisiminimų, ir dalis ne itin malonių - dauguma stengtųsi išsivaduoti, keisti darbo vietą, atversti naują lapą?
S. von Sjuardas: Taip, stebiuosi, nes per vienuolika darbo metų Hogvartse tai vyksta turbūt tik pirmą kartą. Kiek atsimenu, tik prieš maždaug 9 metus buvo nužudyta viena mergaitė, o daugiau nieko panašaus nebuvo. Dėl mokytojavimo - šiemet dėl darbo tęsimo abejoju, nes norėčiau metams išvykti... Bet man patinka čia dirbti, mokiniai visgi yra smalsūs, domisi eliksyrais. Nemanau, kad gyvenamosios vietos ar darbo pakeitimas padeda išties pabėgti nuo savo praeities ir užsimiršti... Žmogui reikia tiesiog susitaikyti su savimi ir daryti tai, ką jis turi ir moka daryti.
C. Wilding: To ir linkėtume visiems netekčių paliestiems žmonėms. Labai dėkoju už atsakymus ir atvirumą.

HILERIS – NAUJASIS UŽKEIKTAS DARBAS?

Profesoriaus von Sjuardo pertrauka darbe tikrai atsilieptų tiek Hogvartso personalui, tiek ugdymo kokybei. Tačiau ne vien dėstytojai šiuo metu dažnai keičiasi: susiję tai ar ne, tačiau mokykla, rodos, hileriams nesvetinga – išėjus daugybei metų mokinių sveikata besirūpinusiai slaugei Pomfri, jos vietoje dirbo amžinatilsį ponia von Sjuard, o vėliau – dabar jau be žinios dingęs Johanas Konstantinas Tvardovskis. Akivaizdu, jog jeigu istorija pasikartos ir vėl, nebeliks kam padėti susirgusiems mokiniams.

Trylika mirčių, dingimų arba staigių atsistatydinimų ir iškeliavimų... Skaičiai nori nenori šiurpina. Akivaizdu, jog profesoriaus Soreno von Sjuardo patarimo pasimokyti savyginos būtų į naudą paklausyti tiek mokiniams, tiek jau vyresniems, tačiau taikos metu gyvenusiems žmonėms. „Magijos Žinių“ redakcija iš visos širdies tikisi, jog „Būtiniausių patarimų, padėsiančių apsaugoti save ir savo artimiuosius“ brošiūros vėl spausdinti neprireiks.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Caroline Elase Wilding Kovo 18, 2018, 01:48:37 pm
INTERVIU SU DŽEIMSO IR IGORIO KŪRĖJOMIS

Naujausias Magijos Žinių projektas – interviu su forumiečiais. Tikimasi, kad šie trumpi pokalbiai padės visiems geriau pažinti vienas kitą, ko pasekoje stengiamasi užtikrinti kuo draugiškesnę atmosferą forume. Pirmasis interviu – su gerai forume žinomų figūrų (Džeimso Greywindo ir Igorio Lorijano-Greywindo) kūrėjomis. Skaitytojai, norintys geriau susipažinti su pokalbių herojais, visada kviečiami anonimiškai jiems užduoti klausimus per Caroline Wilding. Atsakymai bus pateikti po savaitės. Šiai akcijai/projektui pasiteisinus, interviu bus imamas ir iš kitų narių. 

Šuo vs katė
Džei: šuo
Igis: katė
Carolin: Džei, kodėl šuo? Galvojau katė.
Džei: Labiau auginčiau kates, bet visgi man šunys nuo mažens patinka. O ir ciūckiu vadina 
Igis: O mane- katuku 
 Džei: Nes tu tokia ir esi!
Igis: Šiaip, man irgi patinka šunys, bet katės! Ah. Jos mielos, elegangiškos, lanksčios.
Greitos, vikrios.
Norima aplankyti pasaulio šalis
Džei: Kanada, Švedija
Igis: JAV, Norvegija
 Jūra vs kalnai
Džei: KALNAI. Jūra, smėlis - ne, ne, NOPE
Igis: kalnai
Miestas vs gamta
Džei: gamta da best
Igis: gamta
Arbata
Džei: žalia, su medumi
Igis: Am. Žalia arba žiobrelių arba ramunėlių su vienu šaukśteliu cukraus.
Džei: *čiobrelių, Igi.
Igis : Okey
Ambridž vs Filčas
Džei: Ambridž?..
Igis: Jezau :D Filčas, nes jis geresniai blogesnis variantas.
Turimi HP suvenyrai/daikteliai
Džei: Norėčiau turėti GG šaliką.
Igis: Norėčiau turėti ŠV šaliką.
Mėgstamiausias HP blogiukas
Džei: Fenriras Pilkanuguris. Tas vilkolakis.
Igis: blogiukas... neturiu tokio
Mėgstamiausias HP gyvūnas
Džei: Hipogrifas ir occamy
Igis slibinas ir thunderbird
Kur geriausiai rašosi? Kokioje vietoje?
Igis: Geriausiai rašosi tyloje, namie.
Paprastai ant lovos
Džei: Įvairiai. Kartais stovėdama, gulėdama, sėdėdama.
Bet namuose visgi.
Rašau vaikščiodama ratais
Carolin: o taip kaip įmanoma?
Džei: (juokiasi) paprastai.
Iš kur ateina idėjos? pokalbių, žmonių, vaizdų, muzikos (kokios?)   
Džei: Nuo mažens stebiu aplinką, viską. Tai dabar tiesiog daug ką išmislinu iš galvos. Bet ateina ir iš muzikos. Dažniausiai klausausi kokios lyrinės, epic ir pan.
Igis: Muzikos (paprastai iš pop, epic music (two steps from hell ect.)) Ir Hario Poterio ir Fantastinių gyvūnų filmų. Arba idėjos ateina berašant kokį postą.
Klausimas specialiai Igiui: tavo postuose dažnai atsiranda dainos žodžiai. Kodėl?
Igis: Na. Tai sunku paaiškinti. Daugelį savo kūrimų istorijų vaizduoju beveik kaip miuziklus. Man patinka kai veikėjai, nes atrodo, kad taip gali geriau savo jausmus išreikšti. O tas "veikėjų dainavimas" atėjas iš mažumės, kai savo pirmiesiams veikėjas skirdavau tokius bruožus ar gyvenimą aplinką, ko aš pati neturėdavau. Taigi, dažniausia jiei būna ekstravertai, kalbūs, moka dainuoti.
Klausimas specialiai Džei: kaip sukuri veikėjų charakterius? Ar įsivaizduoji juos kaip asmenybes, galinčias išlįsti iš tekstų?
Džei: Jei jie išlįstų, jie mane užmuštų (juokiasi). Nežinau kaip juos sukuriu. Tiesiog dėlioju savybes, bet pagrinde viskas ateina per veiksmą. Labiau norėčiau turėti geresnius piešimo gebėjimus, kad juos nupieščiau, o ne pamatyčiau. Nes turėčiau jaustis nekaip, žinodama ir matydama, kad iš kai kurių atėmiau bene viską.
Apie piešimą: kas dažniausiai gimsta iš popieriaus ir pieštuko? Augalai, gyvūnai, žmonės?
Igis: Na, man- greičiau gyvūnai. Bet esu linkusi labiau piešti daiktus, nes daugiausia laiko piešiu natiurmortus.
Džei: Pastebėjau, kad būdama žirgyne visados paišau augalus. Bet paprastai kažkas abstraktaus, kokie žvėrys.
Tada kokia technika? Kokios spalvos?
Igis: Pieštukas, tušinukas. Bet labiausiai myliu angliuką, nors su pastaruoju labai retai paišau. Spalvos pas mane yra šviesios. Paprastas pieštukas HB, 2B
Džei: paprastas pieštukas. Geriausias 2B
Ką pirma pastebi susitikęs/-usi su žmogumi
Džei: Veidą
Igis:  Veidą, akis
Carolin: o ką veide?
Džei: Net nežinau ką veide. Žandikaulio linijas? Ya, weird.
Igis: Žvelgiu į akis, nes man lengviau suprasti tą žmogų, bet paprastai kai kalbuosiu su jau pažįstamu žmogumi- nežvelgiu į jo akis.
Aprangoje: juoda/balta vs kitos spalvos
Džei: Kitos spalvos. Mėlyna my fav. Juodą/baltą palieku veikėjams
Igis: Kitos spalvos.
Šiluma vs šaltis
Džei: šiluma. Dėl to, kad pati nemėgstu šalčio, Džei taip pat, kai kurie praminė Snaigute.
Igis: šiluma
Pagal ką žmonėms duodate pravardes? pagal ką gaunate?
Igis: Pagal asmenybes, ar trumpinant vardą, kokį nors nutikimą. O kaip gaunu pravardes, reik paklausti tų, kurie jas man suteikia  paprastai gaunu vedinius iš savo vardo ar charakterio bruožų.
Kaip pvz.: Kornelijus ar Emilis 
Ar iš kokio nors veikėjo išsikirtinumo.
Džei: same


Chaotiškai sudėlioti klausimai, ilgi ir trumpi atsakymai, įvairios temos – šis interviu apima viską, kiek įmanoma apimti per maždaug pusvalandį pokalbio. Ir vienas, pabaigai paliktas klausimas: Kai įsivaizduojate Interaktyvųjį Hogvartsą toliau? Ko jam linkite? Ko tikitės?
Džei: Nežinau. Įsivaizduoju dar tobulesnį dizaino atžvilgiu ir modernesnį apskritai. Tikiuosi, kad pagaliau susilopysim atmosferą ir tapsime dar vieningesni. Ir šiaip, linkiu to, kad ir kaip tai banaliai skamba.
Igis: Forumą ateityje įsivaizduoju optimistiškai: taikų, ir kaip Džeimsas sakė - tobulesnį dizaino atžvilgiu. Norėčiau, kad ateityje baigtume visus ginčus, nesantaikas ir vėl būtume vieningi, draugiškesni. Nenoriu, kad visi peštųsi, nes juk, atėjom rašyti, gerai praleisti laiką. Linkiu sėkmės bei vienybės.

 
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deisela De Blunden Birželio 02, 2018, 10:55:28 pm
Keistos moteris prie Kiauliasodžio!!

 Birželio 1 d. prie vieno iš Kiauliasodyje esančių namukų stovėjo dvi moteris. Vieną buvo garbanotais trumpais ir rudais plaukais, akys padažytos mėlynais akių šešėliais su juoda suknelę ir raudonais bateliais. Kita žemuogės atspalvio plaukais iki kelių, raudonomis lūpomis su juodai balta suknele ir kreminiais bateliais.
 Moterys yra nematytos! Keistai apžiūrinėjo žmones, vieną kitai kažką sakė. Dėl atsargumo MM norėtų jas apklausti.
 Jeigu taip pat matėte prašau pranešti MM. Ačiū. Viskas vyksta dėl gerųjų burtininkų gerovės.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Džonas Lukas Viljamsas Greywindas Gruodžio 27, 2019, 08:06:02 pm
Nr.1-2019žiema
skiltis
Politika

MAGIJOS MINISTERIJA NĖRA PAJĖGI APSAUGOTI MŪSŲ VISUOMENĘ
      Ak, ta Magijos Ministerija! Šauniai įkurta 1707-aisias, ji buvo mūsų saugumo motina, mūsų tvarkos sergėtoja, mūsų meilės puoselėtoja jau daugybę dešimtmečių, tačiau, deja, laikai keičiasi...
      Kai tik į ministro kėdę neaiškiomis aplinkybėmis įsėdo vos aštuoniolika (!) metų sulaukęs jaunasis Fasiras von Sjuardas, tiesą sakant, tik ką neseniai atšventęs savąjį gimtadienį, burtininkų Britanija prasmiro slibinšūdžiais kaip reikiant. Jau tada žurnalistų bendruomenė sukruto - kas tai? Senojo von Sjuardo, buvusio Hogvartso nuodų ir vaistų profesoriaus, itin gerbiamo ir net sulyginamo su pačiu Albu Dumbldoru, įtaka? O gal pradingusios pirmosios eliksyrininko žmonos Gabriellos palikimas? Juk visus metus iki pasikeitimo Magijos Ministeriją ir visą Didžiąją Britaniją valdė būtent ši nepaprasto grožio ragana. Tačiau, kaip bebūtų, kad ir kokie tikri ar netikri tėveliai teatrodytų galingi ir žinomi, jaunasis mūsų ministras kuo aiškių aiškiausiai nemoka valdyti šalies! Jo valdoma Ministerija tėra tik apsisnarglėjusi, slibinų vėjaraupiais aplipusi kvėša, anokia didvyrė. O jūs, gerbiami “Magijos žinių” skaitytojai, manote kitaip? Palaukit, maloningieji, pasilaikykite savo lazdeles!


NEFUNKCIONUOJANTI MINISTERIJA
      Štai, puikus pavyzdys - ministro surinkta departamentų vadovų komanda, tokia marga ir tokia nepastovi, jog NET KELIS KARTUS Ministerijoje pilnai teveikė tik KETURI departamentai! O kur užkeiktasis Magiškųjų nelaimių ir katastrofų departamentas, kuris per atsinaujinusios Ministerijos veiklą tebuvo užimtas tik VIENĄ kartą? Šiuo metu šalyje mūsų jaunuomenė - čia aiškiai prisidėjo ir suprastėjusi Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos edukacijos kokybė - kerais draikstosi kone kiekviename žingsnyje vos tik palieka pilies sienas (prisiminkime kad ir tą “Magijos žinioms” praneštą incidentą, kuomet du nepilnamečiai mokiniai, - vardai redakcijai, deja, nežinomi - pabėgę iš mokyklos į Aukštutiniame Fleglyje esantį apleistą namą, pliekėsi kone mirtinoje dvikovoje). O šių, aišku, niekas nesustabdo. Kas, jei toks chuliganiškas elgesys pasieks Žiobarus? Kas mus gelbės? Neegzistuojantis trečiasis lygis, norite pasakyti, gerbiamas ministre?
     
APGAILĖTINAS PERSONALAS
      O dar tų departamentų darbuotojai!... Jau daugelį metų, šie atrodo kaip vargana “Ražas-5” šluotų partija, kuriai trūksta ne tik Flitvudų kotų tepalo, bet ir sidabrinių žirklių nušiurusiems virbams apkarpyti. Tokie prasti, o svajonėse trokšta prilygti aukščiausio lygio sportinėms šluotoms. Antai, kad ir jų vadovai: Magiškųjų žaidimų ir sporto vadovei Elridei Endlercat - tik dvidešimt, o į Ministeriją buvo priimta aštuoniolikos kaip ir ministras. Ji augina smulkųjį mėlynąjį slibiną, jos tėvai - žiobarai, kurių niekada nepažinojo. Kaip tokios nestabilios psichikos asmuo gali būti atsakingas už magiškąjį sportą ir dar net negimęs burtininkų visuomenėje? Tuo tarpu aplink šeštojo lygio vadovę Melijandrą Juliją Lorijan (23), buvusią Londone įsikūrusios konditerijos krautuvėlės darbuotoją (kas parodo išties žemą Lorijan kvalifikacijos lygį) ir praėjusių metų Hogvartso profesorę (įdomu, kas jai padėjo papulti? Brolis, nusipelnęs Švilpynės narys, buvęs kvidičo komandos kapitonas, prefektas, profesorius ir vadovas?) sklando gandai, kad ši - vilkolakė. Matyt, panelė Endlercat paveikė tiek Lorijan, tiek von Sjuardą savo hagridišku susižavėjimu itin pavojingais žvėrimis, nes būtent šie ėmė auginti po vieną audrapaukštį sau, kuris priskiriamas Magijos Ministerijos XXXX kategorijai ir dar geba magiškai kurti audras. Verta paminėti, jog septintojo departamento vadovės gyvūnėlis ir galima Magiškojo transporto galvos rasė - XXXXX kategorijos nariai, kas reiškia burtininikijos žudikus, itin pavojingus, mirtinus ir neįmanomus treniruoti ir PRIJAUKINTI. Ar mūsų gerbiamas ministras kažko imasi? Žinoma, kad ne! Bet čia dar ne viskas - ką tik neseniai, prieš metus lyg iš basilisko vidurių išdygo kažkada Paslapčių departamentui dirigavusi Gabrielle Salliete Dévertes (38). Šiuo metu ji - Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovė. Galbūt solidus amžius ir ankstesnė darbo patirtis Ministerijoje šią buvusią Burtų Trikovės Turnyro Biobetonso čempionę paverstų idealia darbuotoja šioje kvailių užeigoje, jei ne keli dalykėliai. Ponia Dévertes ankstesnį departamentą paliko dėl pašlijusių nervų ir vėliau laisvu laiku tyrinėjo kitus pasaulius, kas automatiškai yra absurdiška ir rodo smegenų pašalinimą pradanginimo kerais. Ponia, gal laikas apsilankyti atsinaujinusioje Šventojo Skutelio magiškų ligų ir traumų ligoninėje? Ir šiaip, ši moteris nežinia kur vaikšto, ką daro, o jos pavaldiniai amžinai skundžiasi kaip jų vadovė eina iš proto. Malonumo dirbti jai nulis ir dar nuolat verkšlena dėl prasto atlyginimo. Ir galų gale paskutinis, bet ne prasčiausias yra Nojus Erikas Amneta (26) - ketvirtasis (per septynis metus) Aurorų štabo viršininkas, kėdę perėmęs iš kvaištelėjusios Melisos Keyes. Pirmasis faktas, kuris krenta į akis, yra tai, kad Amneta - visai kaip Dévertes - lyg ir viskas būtų gerai, jei ne tie dalykėliai. Amneta kilęs iš Lietuvos, jis net nėra Didžiosios Britanijos pilietis. ir čia sukyla šleikštulys - kaip svetimšalis gali būti atsakingas už svetimą šalį? Ar jis žino ko norime mes, tie, kurie gimėme šioje žemėje? Visai kaip ir Lorijan (pusiau rusė, pusiau amerikietė), ir Dévertes (prancūzė) - ar jos žino? Galbūt mūsų gerbiamasis ministras nori sukurti tarptautišką profesionalų aplinką, bet jis klišai meta kritlį jau visas rungtynes. O Amnetai galima klijuoti ne tik nepatikimo asmens lapelį, bet ir dar kai ką. Kol jis trynėsi dešimtajame lygyje kaip aukščiausiasis Ministerijos teisėjas, dabartinis Aurorų viršininkas turėjo neaiškų romaną su tuometine antrojo departamento vadove, minėtąja nuprotėjusia Keyes. Sutapimas, jog po to Amneta užėmė jos vietą? Gal buvusi Ministerijos darbuotoja pabėgo, nes atsirado vaikas? Deja, bet nežinome, ar tai buvo apgalvotas konkurentės pašalinimas iš šiltos vietos Ministerijoje ar tik neišvengtas susikomprimitavimas visuomenės akivaizdoje, bet yra BET. Ar tai yra pavyzdinio darbuotojo paveikslas? Tikrai ne. Tai yra valdžios ištroškusio vyro atvaizdas, kuriam nusispjauti į raganų teises.

VERDIKTAS
      Penki vadovai, penki departamentai. Štai ką mums siūlo magijos ministras von Sjuardas dabar jau skaičiuojantis dvidešimt penktuosius metus. Itin margą, kraupiais gandais apipintą ir abejotiną reputaciją bei gebėjimus, prastą psichinę būklę ir žiaurius pomėgius turinčią raganų ir burtininkų grupę jis pakišo po savo mirtį nešančiu testralio sparnu ir davė valdyti mūsų valstybę. Purvakraujė, vilkolakė, ligonė, goduolis ir vaikas, nesugebantis atlikti pavesto darbo. Dauguma departamentų neveikia. Tokia Magijos ministerija jokiu būdu nėra pajėgi apsaugoti mūsų visuomenę nuo dabarties ir gresiančių ateities pavojų: nesutramdomų psichų, pamišusių kentaurų, šmirinėjančių trolių ir nepatenkintų vilkolakių. Mielieji skaitytojai, ar mes verti tokios valdžios? Aš manau, kad ne.

“Magijos Žinių” žurnalistas Brodvinas Abatas Jaunesnysis.

(09)
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Fasiras von Sjuardas Balandžio 01, 2020, 01:04:24 pm
AKTUALIJOS
Koronavirusas jau Hogvartse

2020 m. balandžio 1 d. Brodvinas Abatas Vyresnysis

   Dėl koronaviruso trims savaitėms stabdoma įprasta Hogvartso edukacinė veikla. Pamokos bus vykdomos mokinių miegamuosiuose, naudojantis įvairiais eliksyrais ir magija, sukeliančiais kolektyvines sėdėjimo pamokose haliucinacijas, bei tikintis, jog tai nesukels ilgalaikių problemų su proteliu. Mokinius aptarnaus dar neužsikrėtę elfai, po pamokų bus leidžiama po vieną teleportuotis į lauką, nuo artimesnio sąlyčio su kitais mokiniais saugos Nustūmimo magija.
   Akilanda neserga, kad ir ką besakytų.

Pranešame apie kitus svarbius laikinus pakeitimus Hogvartse:
1) Pelėdynas izoliuotas įtarus, kad apsikrėtę klastuoliai siunčia grifams apčiaudėtus meilės laiškelius.
2) Uždraustojo skyriaus knygos laikinai išgabentos iš Hogvartso, pastebėjus padažnėjusį grifų įsilaužinėjimą į Keršto skyrių.
3) Už miegojimą virtuvėje ant kruopų atsargų bus baudžiama trimis savaitėmis gyvenimo be saldumynų.
4) Į Švilpynę pradėti tiekti antidepresantai, NIV kabinetas laikinai paverstas nukentėjusių dėl sumažėjusio cukraus kiekio švilpių gaivinimo palatomis.
5) Varno Nago moksleiviams skirtos papildomos saldumynų premijos už išlikimą ramiems, knygos gabenamos tiesiai į lovas.
6) Transfigūracijos kabinetas laikinai paverstas Apsinuodijimo šokoladu palata.
7) Kosėti griežtai draudžiama. 

   Taip pat Magijos ministerija apgailestauja pranešdama, kad lankytojai nebus priimami bent iki birželio pirmosios. Ministerijos darbas laikinai perkeliamas į Havajus, kur užtikrintai toliau vyks pilnu pajėgumu. Ministras ir departamentų vadovai su žiniasklaida bendraus per židinius ir gynėjus. Kiekvienai porai žurnalistų bus leidžiama užduoti tik vieną klausimą.
   Pranešama, jog lankučiai ir gnomai viruso neplatina.

   Krikščionims šiandien patariama nesimelsti ir Marvel komiksų gerbėjams nežiūrėti filmų
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Birželio 14, 2020, 10:35:05 pm
Interviu su forumo dalyviais

Prieš dvejus metus sulaukėme pirmojo interviu su dviem gerai forume žinomomis figūromis. Deja, antrojo interviu sulaukti nepavyko, tad nutarėme atgaivinti šią tradiciją. Interviu yra planuojami reguliariai. Jeigu turite idėją klausimui, žinote, su kuo interviu norėtumėte perskaityti ar norite, kad interviu paimčiau iš jūsų, parašykite man asmeninę žinutę. Šį kartą jūsų teismui atiduodamos dviejų koledžų – Švilpynės ir Varno Nago – senbuvės narės: Roana Amneta ir Luna Gardner.

Kokioje aplinkoje geriausiai rašosi?

Roana: Geriausiai rašosi, kai yra motyvacijos ir laisvo laiko. Aplinka? Būna skirtingai, tačiau didžioji dalis mano pranešimų yra parašyta per kompiuterį ir klausantis kokios nors muzikos.
Luna: Pirmiausia man reikalinga ramybė. Nors esu pratusi viską daryti su muzika, tačiau rašant RPG man reikia tylos. Kas liečia aplinką, turbūt geriausia ir patogiausia rašyti per kompiuterį, būnant savo kambaryje.

Ranka visai nerašot?

Roana: Mokykloje tekdavo dažnai rašyti ranka, tačiau baigus mokyklą pirmumą teikiu užrašų kūrimui telefone ar kompiuteryje. Tačiau darbe vis tik tenka kažką rašyti ranka, mat telefonu darbo metu naudotis negalima.
Luna: Ranka rašau tik tuomet, kai esu priversta. Kur kas labiau mėgstu ką nors užrašyti telefone ar kompiuteryje.

Kokioje HP pamokoje labiausiai norėtumėt sudalyvauti (realiai) ir kodėl?

Roana:  Kalbant apie Poterio laikus, norėčiau sudalyvauti nuodų ir vaistų pamokoje, mat Sneipas yra įdomi asmenybė kaip profesorius ir man atrodo, kad jo pamokos yra įdomios.
Luna: Turbūt MGP. Gyvūnai yra dalis mano gyvenimo, o patyrinėti naujus, fantastinius gyvūnus būtų nuostabus nuotykis ir nepamirštama patirtis.

Kokią vietą jūsų gyvenime užima kelionės?

Roana: Keliauju beveik kasmet nuo 6-7 metų amžiaus. Kelionės man yra atsipalaidavimas nuo gimtinėje paliktų rūpesčių ir kažko naujo pažinimas ar atradimas.
Luna: Jei kalbėčiau apie keliones, kurios trunka kelias valandas automobilyje, lankant kitus miestus, tuomet tokios kelionės yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Kalbant apie keliones į kitas šalis... Na, keliauti pradėjau visai neseniai ir to keliavimu pavadinti negalėčiau, mat tai buvo atostogos, bet vis tiek buvo įsimintina.

O kokia planai šiai - neįprastai - vasarai?

Roana: Susitaupyti pinigų.
Luna: Man, kaip ir daugeliui, corona sugadino didžiąją dalį planų. Planavau vasarą dirbti, tačiau dabar retai įmonei reikia darbuotojų, tad turbūt grįšiu į sporto klubą ir mėgausiuosi paskutine vasara, kai nekankina egzaminai ar sesijos.

Grįžkime prie IH. Nė viena iš jūsų nėra naujokė. Kas skatina likti forume?

Roana: Švilpiai ir neturėjimas ką veikti laisvu metu.
Luna: Daugybė priežasčių. Pirmiausia, dievinu savo personažus, kiekvienas savaip atspindi mane. Kita priežastis – bendravimas su žmonėmis ir pagaliau galiu išlieti visas savo mintis.

O iš kur atsiranda idėjos personažams? Kalbu tiek apie vardus, tiek apie jų istorijas, tiek būdo bruožus ir panašiai... Juk nepaisant to, kad visuose personažuose yra jo autoriaus, kartais jie būna tikrai skirtingi.

Roana: Mane dažniausiai įkvepia kitų kurti personažai. Tiek forumo, tiek iš knygų. Tačiau būna ir išimčių. Pavyzdžiui, Roaną sukūriau visai spontaniškai - užteko vienos nuotraukos ir atsirado idėja po idėjos. O štai visai naują savo personažę - Emerisę – brandinau gana ilgai. Ieškojau įkvėpimo Nevilio Nevėkšlos istorijoje ir kitų forumiečių pranešimuose, tačiau paskutinę minutę pakeičiau beveik viską ir yra dabar būtent toks veikėjas.
Luna: Turbūt didžioji dalis idėjų atsirado iš matytų filmų, serialų ar skaitytų knygų. Ne, kopijuoti tikrai nekopijuoju. Dažniausiai idėją išrutulioju kitaip. Perkuriu ir pasuku ta linkme, kuri būtų palanki man. Personažo charakterį sukuriu palaipsniui. Jis, kaip ir aš pati, tobulėja kiekviename naujame RPG, bėgant laikui. Skirtingumą turbūt lemia tai, kad turėti kelis tokius pat personažus būtų nuobodu. Be to, norisi išbandyti visus įmanomus charakterius, kaip pvz. Luna nė nemirktelėjusi gali suvaryti kardą kitam į nugarą, o štai Davina... Ji kitokia, verčiau nukentės pati nei leis kitam.

O ar turite kokį nors įsimintiniausią RPG? Jeigu taip, kodėl jis toks?

Luna: Įsimintiniausio ne, dažniausiai įstringa atskiros RPG dalys, kurios dėl vienos ar kitos priežasties užsilieka atmintyje.
Roana: Man įsimintiniausiu turbūt liks kvidičo varžybos 2019 rudenį. Pirmiausia dėl to, kad tai buvo vienintelės varžybos, antra - šiame RPG yra vienas (ir turbūt vienintelis tokio ilgio) mano pranešimas, parašytas per telefoną.

Luna, gal turi kokį pvz.?

Luna: Tau uždavus klausimą, galvoje prasisuko tiek daug rašytų RPG, kad net nežinau. Su kiekvienu personažu skirtingai. Su Luna akimirksniu iškilo rašytas RPG Ūdrų Žabanguose su Igiu ir Temi. Su Davina Soreno NiV pamoka, kai jai ir El teko kovoti su zombiais. Įsimintinas RPG. O su Sabi... Ech, čia jau viskas su Sorenu.

O ar yra koks nors įvykis IH'e, kurį įsiminėt?

Luna: Ak, žinoma. Praėjusių Kalėdų renginys, kai varniukams teko puošti didžiąją salę bei vytis Grinčą, pavogusį dovanas.
Roana: CSI Hogvartsas. Manau niekada nepamiršiu tos kankynės su skaičiais.

Et, gaila, kad negalėjau ten sudalyvaut... Kokią naujovę įvestumėte IH'e?

Luna: Turbūt palengvinčiau taisyklę su rasėm.
Roana: Buvo kažkada tame pasiūlymų trello tab'as, vėliau kažkur dingo. Man labai patikusi mintis buvo daily quests. Jeigu forumiečiai už juos gautų galeonų, manau, būtų didesnis aktyvumas, mat daugelis naujokų atėję pamato, kad reikia pinigų, o rpg rašyti dar nepribrendę. Jeigu būtų kokie daily quests "paskaityk rpg tokioje ir tokioje temoje" ar panašūs, manau naujokai įsivažiuotų, pradėtų patys rašyti ir liktų forume. Deja, abejoju, kad tai realu įvykdyti.

Įsivaizduokite, kad galite susitikti su savo veikėjais. Ką visi kartu veiktumėte?

Roana: Oi. Manau man, Roanai, ir Nojui tektų prižiūrėti ir gaudyti Emerisę, o Tristanas pamokslautų ką nors Amirai. 
Luna: Įdomus klausimas. Tarsi susitikčiau su savimi, kurios kiekvienas bruožas įkūnytas į atskirą žmogų. Būtų keistai smagu, tačiau, ką veiktume, net neįsivaizduoju. Galbūt pirmiausia išklausyčiau ir pasikalbėčiau.

O kaip manot, kaip sektųsi, jeigu reikėtų visiems kartu, pavyzdžiui, pabėgti iš pabėgimo kambario?

Luna: Manau, visai neblogai, nors Luna ir arši, o Sabrina - sarkastiška, pabėgti vis tiek turėtų pavykti.
Roana: Na, tada manau būtų šioks toks sandėris "pagal nutylėjimą" - vienas prižiūri Emerisę, Amira slapčia klausosi kitų, o kiti aptarinėja planą, kaip ištrūkti.
 
Pabaigai šiek tiek filosofijos. Kaip įsivaizduojate pasaulį po 30 metų?

Luna: Niekada apie tai negalvoju. Ateitį palieku ateičiai, kaip jau bus, taip, tačiau... Galbūt žmonės ims kitaip žvelgti į pasaulį, į vienas kitą. Įsivyraus taika. Žinau, kad tai per daug optimistiška, bet kam nors reikia tikėtis geriausio.
Roana: Manau, kad nuo dabar mažai kas pasikeis.  Na, atsiras koks nors Iphone 31 Plus gal, bet 30 metų yra nedidelis laiko tarpas, abejoju, kad įvyks kažkas tokio wow - perverčiančio pasaulį. Nebent kai kuriose gyvenimo sferose įsivaizduoju procesų palengvinimą. Tas pats mokslas - jau dabar daug kur galima paskaitose naudotis kompiuteriu, manau po 30 metų tas bus leista ir mokyklose. Rašyti ranka toli gražu ne visiems patinka ir sekasi, nes kartais tiesiog nesugebi gražiai rašyti ir vėliau tavo keverzonės neįskaitomos.

Nepaisant to, kad Luna ateitį palieka ateičiai, paklausiu vis tiek. Kaip įsivaizduojate IH po 5 metų?

Roana: Tokį patį kaip dabar. Labai tikiuosi, kad daugelis dabar esančių žmonių vis dar liks forume ir po penkių metų galėsim prisiminti šiuos laikus su nostalgija.
Luna: Pirmiausia, tai turbūt nebebus daugelio dabar IH esančių žmonių. Tokia mintis šiuo metu kelia liūdesį, bet galbūt bendravimas nenutrūks su jais. O šiaip... Nemanau, kad kas nors labai akivaizdžiai pasikeis.

Ačiū už atsakymus.

Toks buvo mūsų pokalbis. Tikimės, kad jis padėjo sužinoti ką nors naujo apie šias dvi forumo dalyves, o galbūt netgi pakišo RPG idėją? Primenu, kad su interviu pasiūlymais galite susisiekti asmeniškai.
Iki kitų susitikimų!
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: domutis Birželio 22, 2020, 10:24:08 pm
Pirmakursio Grifo mirtis.

Vakar 23:30 mirė mokinys vardu Harold Namber. Šiuo metu jis yra Hogvartso vaiduoklis.Jis nušoko nuo Astronomijos bokšto ir numirė. Taip manoma ,nes jo lavonas buvo rastas prie bokšto ir jis buvo stipriai sužalotas.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Liepos 08, 2020, 01:20:52 pm
Interviu su forumo dalyviais

Po pirmojo interviu su Švilpynės ir Varno Nago atstovėmis tikriausiai nereikia daug spėlioti, su kuo galima laukti interviu šį mėnesį. Du forumiečiai, vienas ilgokai įkalbinėtas (sutiko paskatintas teorinės 200 galeonų skolos), kitas – išsigandęs to, ką pats palaikė grasinimu. Pristatau jums Klastūnyno atstovą arklių mylėtoją ir salos „užgrobėją“ Luką Dubajų ir Mioną Herą iš Grifų Gūžtos.

Kaip atsiradai IH‘e?

Miona: Prieš kelerius metus „Wattpad“ platformoje esančio profilio aprašyme pamačiau nuorodą į forumą. Susidomėjau, paspaudžiau, pamėginau, bet greitai palikau. Po kurio laiko, gal po pusės metų, nuobodžiai leidžiant vasarą vėl sumąsčiau grįžti.
Lukas: Prieš kažkur 3 metus mano klasiokė ėmė kalbėti apie šitą forumą iš pradžių kelis mėnesius tik klausiausi, o po to ir pats sumaniau ateiti čia.

Kas skatina likti IH‘e?

Miona: Nemėgstu numesti darbo jo nebaigusi. Noriu geriau užpildyti tiek Mionos, tiek Enolo gyvenimo istorijos (hm) spragas. Aišku, Enolas beveik be jokios istorijos, kas man, na, nelabai patinka.
Lukas: Prieš kokius metus būčiau pasakęs faina atmosfera, bet dabar dar prisidėjo ir nenoras palikti nebaigtus RPG.

Kadangi abu esate Magijos ministerijos darbuotojai, pakalbėkime apie tai. Ar darbas MM yra toks, kokį įsivaizdavote?

Miona: Tiesą sakant, nedaug ką ir įsivaizdavau. Maniau, kad labai trūks laiko, tačiau didumą dalykų spėju, sudėtinga nėra, o prie popierizmo pripratau, nors iš pradžių maniau, kad būtent tai galiausiai užmuš mano norą čionais dirbti. KItaip tariant, viskas net geriau, nei galvojau prieš dirbdama MM.
Lukas: Įsivaizdavau kažką sudėtingesnio, na aišku pačioje pradžioje taip ir buvo, bet dabar, tai nėra taip sunku.

Kodėl būtent su šiuo veikėju nuėjai į MM? Lukai, nenorėjai Mayros sužadėtinio leisti jai į kolegas?

Miona: Pagal viską, Enolas jau kuris laikas sukosi restoranų versliuke, o Miona kažkokių ryškesnių tolimesnių planų, baigus Hogvartsą, nelabai ir turėjo. Be to, su Miona esti daugiau progų pasinaudoti šia jos darbo vieta ir RPG klausimu.
Lukas: Prisipažinsiu, net nežinau, kažkaip ši vieta Morisui atrodė tinkamesnė negu profo, o su Luku buvo tas pats, tik kad atvirkščiai.

Ar tapimas MM nariu jums ką nors pakeitė forume (požiūrį į jį, davė naujų RPG galimybių ir pan.)?

Miona: RPG minčių atsirado daugiau ir rašliavojimų klausimu tapau kiek aktyvesnė. Anksčiau kitų žmonių RPG skaitydavau, palyginti, mažai, o dabar tai tapo mažne mano darbu. Tad taip, iš tiesų, pakeitė ir tikrai ne vieną dalyką.
Lukas: Niekada negalvojau, kad tapimas MM nariu man kažką pakeis forume ir taip neatsitiko. Kadangi Morisas RPG atžvilgiu yra atstumtasis, tad su juo ir nepasimatė kažkokio pokyčio RPG atžvilgiu.

Kalbant jau ne apie MM, o bendrai apie IH. Kokį nutikimą yra itin smagu prisiminti?

Miona: Sudėtingas klausimas, tiesą sakant. Na, kažko konkretaus nelabai galiu pasakyti. Vienas iš naujesnių, šypseną keliančių RPG akimirkų buvo toji, kai Domantas Sabrinai siūlė galeonų už moralinę žalą
Lukas: Tikriausiai tektų rinktis iš vienų renginių kuriuose teko dalyvauti ir kurių nėra HP sagoje. Na, o smulkiau net negaliu atsakyti.

Ar turite savo RPG, kuris labiausiai patiko ar įsiminė? Papasakok apie jį.

Miona: Sunku nuspręsti, kuris vienas labiausiai patiko. Be to, save vertinti irgi yra sunku. Bet galgi neseniai galiausiai pabaigtas RPG Didžiojo gluosnio pakrantėje - šitas į galvą tuo klausimu atėjo pirmiausia. Patiko, kaip konkrečiai ir plačiai buvo aprašytas Dafydd vidinis pasaulis, patiko ir tai, kaip galėjau ir aš jau raštu pasigilinti į Mionos jausmus.
Lukas: Tokio, kuris labiausiai patiko, dar neturiu, galbūt dar jam neatėjo laikas ir teks laukti, kol toks atsiras.

Į kokią HP pamoką norėtumėte nueiti (realiai) ir kodėl?

Miona: Visos pamokos žavios ir į visas norėtųsi nueiti, tačiau pirmoj vietoj vis tik pastatyčiau Transfigūraciją. Įdomu būtų savom akim stebėti, kaip kažkas realiai virsta kažkuo kitu. Be to, gana naudingas dalykas: nereikalingą daiktą gali paversti kažkuo reikalingu. Ir, šiaip, atrodo toks praktiškai jokiam mūsų mokyklose mokomam dalykui neprilyginama pamoka, dėl ko tat atrodo dar įdomiau.
Lukas: Tikriausiai tai būtu MGP. Mane realiame gyvenime traukia gyvūnai, tad naujų gyvūnų pažinimas ir prisilietimas prie jų būtu fainiausias dalykas.

Jeigu galėtumėt suburti visus savo veikėjus, ką visi veiktumėte?

Miona: Abu mano veikėjai turi kažkokią mano dalį, bet, vis viena, jei imam juos kaip realius asmenis, tai esam siaubingai skirtingi. Labai gerai pagalvojus (bet nieko geresnio nesugalvojus), tai manau, kad tempčiaus kur nors į gamtą. Jie abu tokie prie apmąstymų linkę, tai paspoksot į žvaigždes, manau, tiek jiems, tiek man patiktų.
Lukas: Morisas veikiausiai bandytų kažką išaiškinti Lukui apie gyvūnus. Aš tikriausiai būčiau prie tų dviejų ir klausyčiausi jų pokalbio, karts nuo karto įsiterpdamas į jį. Na, o Heidi dar yra naujokas šiame tarpe, tad ką darytų ji, net negaliu įsivaizduoti.

Ką tik baigėsi MMB. Ar veltumėtės į panašų reikalą realiame gyvenime?

Miona: Jei kiltų maištas, o pačių maištininkų ideologija ir priemonės jai įgyvendinti prieštarautų mano moralinėms vertybėms, galimas daiktas, kad stočiau į gynėjų gretas.
Lukas: Į tokį reikalą velčiausi tik ant bajerio ir jeigu būtu faina kompanija. Na, o kitu atveju būčiau namuose ir užsiiminėčiau kažkokia veikla.

Ar rašote už IH ribų? Jeigu taip, ką?

Miona: Prieš IH'ą rašiau, ir nemažai, palyginti. Tačiau atėjusi į forumą laiko tam neberadau. Dabar retsykiais prisėdu, pabandau kažką suregzti, tačiau, net jei tuo metu ir pajaučiu, kad, va, šitą galimai tęsiu, vėliau pakilusi jau nebegrįžtu prie to teksto. Orientuojuosi į fantastiką, bet, manau, reikėtų išmėginti ir kažką kita. Galbūt čia ir slypi mano rašymo krizės priežastis.
Lukas: Už IH ribų rašiau tuomet kada man buvo kokie 7 metai. Esu parašęs vieną mini knygutę apie viščiukų nuotykius. Po kiek laiko bandžiau daryti komiksą jau apie kiaulės nuotykius, bet tuomet jau buvo išblėsęs noras kažką rašyti, tad tai ir liko nepabaigta.

Eilėraščių nerašote?

Miona: Ne. Kas kas, bet šitai man tikrai nesiseka.
Lukas: Rašau nebent tada, kada būna užduota lietuvių pamokų metu.

Ačiū už atsakymus.

Tokie štai du žmonės dirba Magijos ministerijoje. Kaip užsiminė Lukas, Morisas yra atstumtasis RPG atžvilgiu, tad, manau, galite kas nors su juo susisiekti! Kaip visada, jeigu turite idėjų klausimams arba žmonėms, iš kurių galima paimti interviu, galite rašyti žinutę. Taip pat jeigu norite, kad paimčiau interviu iš jūsų, nes man daugiau niekas nėra skolingas 200 galeonų...
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Rugpjūčio 09, 2020, 08:56:27 pm
Interviu su forumo dalyviais

Pristatome dar vieną – jau trečiąjį – interviu su Interaktyviojo Hogvartso dalyviais. Šį kartą atėjo profesorių eilė. Jūsų dėmesiui pristatome Hogvartso balandėlius – buvusį klastuolį ir dabartinį koledžo vadovą, apsigynimo nuo juodosios magijos profesorių Marką Moore ir buvusią Varno Nago mokinę, transfigūracijos profesorę Adelę Ginger.

Į kokią HP pamoką norėtumėte nueiti realybėj ir kodėl?

Adelė: Gal, gal... Ne, gerai, aš nežinau. Nors šiaip, sakyčiau, transfigūracija ta pati. Bet nežinau, kodėl.
Markas: Aš sakyčiau ANJM, nes realiai tenai lavonai ir mušiesi, man labai tie dalykai patinka ir toje pamokoje jie realiai yra.

Kas skatina likti IH‘e?

Adelė: Mane tai nebaigtos istorijos ir, ir nežinau. Na, šiaip mano aktyvumas dabar truputį mažėja kažkaip, bet... Ir planavau labai daug kartų apleisti, bet žinai, vis kas nors spiria į šikną ir turi toliau tenai būti.
Markas: Neturėjimas ką veikti gyvenime.

Jeigu galėtumėt suburti visus savo veikėjus, ką veiktumėt visi kartu?

Adelė: Aš nežinau. Aš matau tokį vaizdą, kad aš su Melisa būtume tokios atsi‘chill‘inusios, nes Melisa šitą gi... Truputį vartojanti. Buvo. Aaa... Adelė tiesiog. Nežinau. Ką Adelė veiktų, nežinau, tiesiog stovėtų kaip stulpas. Tada Emetas su manim ir Melisa loštų kortom. O Juan‘as mums ten pamokslus skaitytų, kokie mes nusidėjėliai ir panašiai.
Markas: Bandyčiau padaryti, kad jie tarpusavy nesipeštų.

Tai jie muštųsi, o tu skirtum?

Markas: Panašiai. Na, gal Liucija kur kampe verks, bet tu Marytę suvaldyk, gerai?

Kokį nutikimą iš IH‘o yra itin smagu prisiminti?

Markas: Aš tai sakyčiau ta ateities būrimo pamoka, man atrodo, antram sezone, kai buvau forume. Kai Mayra padegė Roanos apsiaustą ar bandė padegti ir tiesiog mokytoja kaip ir bandė mus priverst nesusipešt.
Adelė: Aš nežinau iš tikrųjų. Neįsivaizduoju. Gal kai... Nežinau. Ai! Galbūt kai pradėjo kita Melisa man siuntinėti į asmenines žinutes kačiukų fotkes. Ir tada mes susijungėm per Facebook‘ą ir tada jinai ten pradėjo spaminti kačiukais.

Ar turi RPG, kuris labiausiai patiko/įsiminė? Papasakok apie jį.

Adelė: Na, pas mane, pavyzdžiui, aš būna, kad rašau, ir atrodo o, kaip kietai, o po kažkiek laiko perskaitai ir galvoji „kokia nesąmonė.“ Tai kažkaip iš to nelabai galėčiau kažko pasakyt, bet, manau, Melisos ir Elijo, nes aš šitą jų viską net rodžiau mamai ir jinai perskaitė ir buvo tokia buvo wow, na tipo, kaip banalu. Aš tokia: haha, jo. Bet šiaip tai jo, manau, šitas, nes per Gabrielle man kažkaip galbūt per ją šiek tiek mano rašymo stilius pasikeitė ar kažkas tokio, bet aš nežinau. Gal dėl to toks įsimintiniausias, nes kita linkme ėjo visa istorija ir... Mane rašymas su ja pastūmėjo permąstyti, na, kažkoks plaukiojantis dalykas buvo, bet visai kietai.
Markas: Gal tokio vieno RPG negalėčiau išskirti iš tų visų, nes realiai aš juos vis tiek kuriu kaip platesnę istoriją ir etapais dabar. Dabar jau jie kažkaip susiję, ypač mano veikėjai – kaip jie toliau gyvena. Vienos įsimintiniausios istorijos nėra.

Pereikime prie meilės istorijos. Kuo yra susiję kiti jūsų veikėjai?

Adelė: Emetas... Kaip ten, pala... Aš nepamenu, kas buvo. Ai, Emetas su Marku susipažino bare. Tai čia jisai prie to yra. Aš nežinau, čia tiesiog buvo tokia mintis eit ir pradėt rašyt kažką. Juan‘as tai Adelės globėjas... Iš visų galų jie ten susiję, nežinau, kaip pasakyt.
Markas: Su Emetu buvo taip, kad buvo su Marku keli įvykiai ir galiausiai Emetas apsigyveno pas Marką bute. Markas susipažino su Adele, o tas kunigas yra Adelės globėjas.
Adelė: Aš prisiminiau, kas yra Emetas su Marku! Jų gi ten ta... Ką mes ten galvojom?
Markas: Buvo ten Marko ir Adelės peštynės. Markas permiegojo su Emetu ir po to graužėsi, kad reikia grįžti pas Adelę... Ten tokia drama.
Adelė: O Emeto kas ten... Tėvas su Marko motina buvo susidėjęs kažkada. Tai dar ir taip susiję.

O Melisa?

Adelė: Melisa pagal idėją yra ten už jūrų Adelės tetulė. Ji sužinojo, kad Adelė prasidėjo su profesorium ir tada visa nėščia atsivilko pasimušti su Marku.

Klausimas Markui: kuo jam patiko Adelė, ne pati stabiliausia asmenybė?

Markas: Iš pradžių... Aš šiaip net nežinau, kodėl būtent. Na, Markas sutiko Adelę, nes norėjo jai padėti. Bet kas nutiko po to, kai jie buvo palatose, aš kaip ir iki šiol nelabai atseku, kodėl. Atrodė, kad bus vienkartinis dalykas, tiesiog susitiko ir praėjo. Marko šeimoj yra toks dalykas, veikiantis kaip psichozės rūšis, kad jis tiesiog su vienu žmogumi, kaip obsesija praktiškai. Netgi yra juokaujama, kad Marko proprosenelis keliavo per pusę salyno, kad sau pasivogtų žmoną. Kai tas įvyko, jo elgesys pasikeitė, tada stengėsi tą elgesį sąmoningai slopinti, kad jai nepakenktų. Jis matė ją kaip savo gyvenimo viską, jis bandė ją pasigrobti, kad kiti negalėtų prieiti, nes ji yra jo, priklauso jam. Bet paėmus dabar, gal dėl to ta tokia santykių krizė, nes Markas bando tą savo elgesį slopinti ir pasikeisti ir, kiek suprantu, Adelei tas nelabai tinka ir patinka.

Klausimas Adelei: kuo jai patiko Markas, turintis keistų polinkių į, pavyzdžiui, kapines, juk pasimatymas kapinėse nėra super romantiška?

Adelė: Adelei tuo metu labai reikėjo artimo žmogaus, ir jinai nusprendė, kad profesorius tam puikiai tinka. Na, ne tai kad „o, puikiai tinka“ kaip koks daiktas, bet šiaip. Kažkaip taip susisiejo, kad, na, nežinau iš tikro, man labai hot yra Timothee Chalamet, todėl pasirinkau, kad Markas būtų jos čiūvas. Bet šiaip nežinau, kada jinai ten jį įsimylėjo, o kas dabar ten vyksta, tai irgi nesuprantu, kažkokias nesąmones daro panikė...

Kuo skyrėsi romanas Adelei esant mokine ir jau profesoriaujant?

Markas: Gal nebent tas, kad realiai jų santykiai nebeturi būti tokia paslaptimi, nes du profesoriai yra normaliau negu profesorius ir mokinė.
Adelė: Kai jie buvo profesorius ir mokinė, buvo daugiau to adrenalino ir panašiai, kažkas tokio santykiuose, kur norisi tuos santykius išlaikyt, nes yra kažkoks tikslas. O dabar tai toks „jo, gerai“, banaliai toliau jau eina.

Gal tuomet buvo įdomiau rašyti, kai Adelė dar buvo mokinė?

Adelė: Sakyčiau, kad jo, na, bent jau aš turėjau, ką parašyti, kad, pvz., o, koks šūdas, jeigu kas sužinos. O dabar tiesiog toks... Neturiu net ką parašyt apie tai.
Markas: Gal tiesiog sunkiau vystyt pačius santykius. Ir dabar kai rašom, daugiau vyksta pačių santykių aiškinimosi ir pykčių tarp veikėjų. Ko anksčiau nelabai būdavo.

Jeigu realybėj pamatytumėte tokią porą, ar jie jums būtų graži, „faina“ pora?

Markas: Kur yra tas RPG Kiauram Katile tam kambary, tai visai normali „faina“ pora jie buvo. Beveik.
Adelė: Jie abudu nėra stabilūs. Ta prasme visiškai. Vienas ten obsesijomis ir viskuo kitu, Adelė su savo panikos priepuoliais ir bla bla bla, ir kaip jai ten viskas blogai, nors viskas ten jai gerai turėtų būt, bet pagal idėją į Adelę aš įdėjau dalį savęs, man kažkaip nebūtų keista, bet kartu ir nebūtų malonu žiūrėti į du tokius žmones kartu.

Kaip manot, kuo baigsis ši meilės istorija?

Markas: Mes turim planų kažkokių?
Adelė: Aš pamenu, kaip prašiau, kad ji man nesakytų, kada Markas piršis Adelei. Kad net aš nežinočiau. Tai aš taip galvoju, ai, gal taip niekad ir nesipirš. Ir bus toks... Na... Pakibę santykiai.

Iš kur turit įkvėpimo tiek rašyti? Adelei dar esant mokinei kalėt RPG vieną po kito.

Markas: Neturėjimas ką veikt gyvenime.

Bet kitiems taip greit neatsakinėjai. Čia, būdavo, surašydavot visą RPG per naktį.

Markas: Na, tiesiog yra būna istorijos, kur yra veiksmas, aišku, kas vyksta, ir yra kitos, kurios remiasi veikėjų išgyvenimais ir aplinkos aprašymais. Tokius sudėtingiau rašyt. Buvo tie RPG maratonai, tiesiog eina vienas po kito veiksmai, labai greitai ir lengvai susirašydavo savaime.
Adelė: Man buvo tas, kad aš nenoriu, kad nutrūktų ta grandinė, tai man nesvarbu, su kuo, bet kad su kažkuo iš jos veikėjų rašyt.

Gal norit dar ką nors pasakyti ar palinkėti?

Adelė: Čia visai ne į temą, bet. „Kuku“ yra prancūziškas pasisveikinimas, ne gegutė (rašoma coucou).

Ačiū už atsakymus!

Galima spėti, kad Adelės pastebėjimas apie „kuku“ buvo atsakas į apie tai buvusį klausimą viktorinoje, mat interviu buvo imtas iš karto po jos (ką teko gerokai nuvėlinti, mat viktorina užtruko bent man netikėtai ilgai). Dar kartą primenu, kad turintys pasiūlymų, su kuo norėtų paskaityti interviu ar besisiūlantys patys, gali man parašyti asmeninę žinutę.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Bastiano Zuccarelli Rugpjūčio 19, 2020, 01:17:04 am
TOP5 IH siužeto skylės

   Viešai pasirodydamas ant scenos pamiršai viską, ką norėjai pasakyti? Nusigėrei iki šliaužiojimo ant žemės? Nakvodamas palapinėj su draugais bemiegodamas pripasakojai būtų ir nebūtų istorijų? Cha, yra čia ko gėdytis. Tikrasis siaubas, priverčiantis rašytojus sulįsti iš sarmatos po žemėmis, yra siužeto skylės. Būtent todėl visai malonu pažiūrėti, ką pridirba kiti – šiame straipsnyje ir pamėginsime įsigauti į penkias gigantiškas skyles Interaktyvaus Hogvartso rašytojų istorijose.

5. Biologiniai Greywindų virsmai
   Djevelenas – šitą sąvoką, kaip buvo prisipažinęs pats jos autorius Džeimsas Greywindas, pačiam teko ilgokai mokytis. Djevelenai, jei ką, yra vampyro, vilkolakio ir vendigo (google it) mišrūnai, kitaip dar vadinami Pragaro šunimis ne vien todėl, kad turi savy šuniškos prigimties, bet ir todėl, kad iš tiesų yra Pragarui (ir tokiems Slapstūnams) pavaldūs (truputis informacijos čia (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=5755.msg111240#msg111240) ir čia (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=1519.msg108123#msg108123)). Nepavydėtina situacija, na, bet fantazija nesunkiai gali sudėti tris minėtas antgamtines būtybes į vieną, tame problemų fantastų forumo nariai matyti neturėtų. Problema slypi kitur.
   Po kurio laiko Greywindų rasė tiesiog dingo – djevelenai virto žmonėmis. Niekam ne paslaptis, kad tam tikra prasme rasę pasikeisti gali (ačiū, Michael, ilsėkis ramybėj), bet tik jau ne visą su tuo susijusią organizmo struktūrą be rimtesnių priežasčių. Kokia bacila galėjo suvalgyti jūsų rasę? Gal galima gaut skiepų, kol nepradėjo banga ristis per forumą?

4. Vienišės metamorfozė
   Turbūt nepatikėtumėt, jei pasakyčiau, kad prieš 12 savo gyvenimo metų rašaluotapirštė sudėtingiausią vardą Hogvartse turinti nusikaltėlė Gabrielle Saliette Devertes, mėgindama bent su kuo nors pasikalbėti, šlaistėsi gatvėmis ir užkabinėjo (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=1277.msg107354#msg107354) žmones, prieš trejus dar dalino velniaižin kokiais būdais susižvejotą informaciją kairėn dešinėn bei turėjo realių finansinių problemų, neleidžiančių net išvykti paatostogauti (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=9256.msg146153#msg146153) kokioj užsienio šaly.
   O tada – matyt, ji tikrai talentinga šantažo ir minios valdymo srityse – bam ir tapo turbūt pirmosios tokios organizacijos forume, „Krikštamotės“ mafijos, valdove ir ėmė švaistytis AŠTUONŽENKLĖMIS sumomis vergų aukcionuose (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=1533.msg146333#msg146333) (taip, šitokių forume irgi yra).
   Įdomus faktas – kaip anksčiau, taip ir dabar Gabrielle tebesiskundžia pinigų trūkumu. Galima pakūrinėti teorijų, kur ji išleidžia ir mafijos uždarbį, ir ministerijos algą (mat nuolat kaltina ministrą kaip šuniui pamėtomais varganais galeonais). Taupo ant kojos operacijos? Perka rašalą? Žarsto jai dėmesį skiriantiems jaunuoliams?.. Išeitų, kad ne krikštamotė, o cukramotė.

3. Štukametis Hogvartse
   Visi žinojo istoriją apie vampyrų imperatorę – Marią Blackwood, kuri, išvydusi įsikliopintą berniuką besibučiuojantį su neaiškia mergaite, staiga įgijo „tikrąjį“ savo vampyrišką pavidalą, bet mažai kam krito į akis tragiška skylė Soreno von Sjuardo gyvenimo istorijoje.
   XV amžiaus pabaigoje jis gimė Anglijoje, šeimai persikrausčius mokėsi, o vėliau ir dėstė Durmštrange, vėliau šiaip malėsi po pasaulį šen bei ten. XX amžiaus pabaigoje, būdamas ne kažką kerėtojas, tačiau tikrai puikus eliksyrininkas, perdozavo (!) Jaunystės eliksyro, todėl netyčia gavo laišką iš Durmštrango, grįžo mokytis, ir, blogiausia, vėliau išvyko į Hogvartso Burtų Trikovės turnyrą (pirma (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=48.msg40741#msg40741) ir antra (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=2152.msg43804#msg43804) užduotys), po kurio liko mokytis Hogvartse bei (dieve mano) nusikabino ir vedė beveik 500 metų už save jaunesnę klastuolę. Kai ši jį išdavė su moksleiviu, išsiskyrė, neilgai trukus susirado kitą žmoną, daug panašesnio amžiaus (tik 300 metų skirtumas), deja, ana irgi veikiai pakratė kojas, o prieš mirtį svajojo apie kitą.
   Liūdnoka dėl senio, bet vis tiek iškyla klausimas, ar jiedvi bent numanė.

2. Auroras iš kanalizacijos
   Ambicingas, išdidus, įnoringas, inteligentiškas, bet visuomet prastos nuotaikos ir savo šeimos laikomas šiukšle klastuolis Dafydd Carwynn Llewellyn, kurį tik Miona Hera sugebėdavo paveikti kaip švitrinis popierius... Nebuvo atskleidžiama, kaip gerai jis mokėsi, tačiau iš tikrųjų buvo itin nuovokus veikėjas. Iš Hogvartso išmestas (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=2579.msg154782#msg154782) už konfliktus su mokiniais ir profesoriais, įsilaužimą į vieną kabinetą bei nelegalią prekybą lazdelėmis bei psichotropinėmis medžiagomis. Po šito, kai, regis, pasibaigė galimybės uždarbiauti, klastuolis prasmego į Londono kanalizaciją (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=8835.msg154932#msg154932), kur gavo bent stogą virš galvos bei šiokio tokio pilko, bėgiojančio ir uodeguoto maisto.
   Turint mintyje liūdną tragiško personažo praeitį ir faktą, kad netgi mergina jį atstūmė (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=5804.msg151643#msg151643), su tuo viskas būtų gerai, bet... Iškart iš kanalizacijos išlipęs jis staiga evoliucionavo į AURORĄ. Dievaži, Darviną tai sužavėtų labiau nei beždžionės. Be abejo, naujai ministeriją užėmusi mafija galėtų į darbą priiminėti padugnes, bet tik jau ne tokius neaiškius depresuotus jaunuolius.

1. Ekskursijos į Azkabaną
   Kas būtų galėjęs pagalvoti, kad vienas labiausiai Švilpynės mylimų vadovų ir keksiukų propagandos skleidėjų galėtų taip pasielgti su geraširdžiu pagrindiniu savo veikėju – Igoriu Lorijanu Greywindu? Avery, jau minėto „Krikštamotės“ klano atstovė, susitarė su reikiamais žmonėmis, prieštaravusiais Igorio santykiams su Emilijana (vilkolakis ir sirena), nes šie kėlė grėsmę vilkolakių bendruomenei JAV, jog Igoris būtų kuriam laikui užkonservuotas Azkabane. Šituo siekta, kad Igorį išlaisvinus Lorijanai stotų Avery pusėn Magijos ministerijos mūšyje. Primenu, jog Voldemortui žlugus Azkabaną saugoti ėmė aurorai, nebe psichai (šie buvo perėję į Voldemorto pusę, tad nebelaikomi patikimais). O į Azkabaną Igoris ir atvežtas be ministerijos žinios, ir išvežtas. Good job, aiškiai nurodyta, kur slypi valstybės saugumo skylės.
   Beje, girdėjau, kad greitu metu Lorijanai į Azkabaną pradės rengti keliones, reklaminiai plakatai įtartinai panašūs į tokio Praeities Žvalgo. Gal su britų aurorais susitarti taip pat lengva, kaip su Ukrainos pasienio sargais?


Jei manai, jog straipsnis turėtų būti papildytas, parašyk man asmeninę žinutę. Lauksiu!
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Bastiano Zuccarelli Rugpjūčio 19, 2020, 11:04:10 pm
AKTUALIJOS
Nužudymas ministerijoje
Cenzūruota Michail‘o Redwind‘o 2020-08-19

   Su didžiausiu liūdesiu ministerija pranešė, jog vakar be žinios dingo Magiškųjų įstatymų priežiūros departamento darbuotoja Fiadh o Ceallachain. Reiškiame gilią užuojautą be galo atsidavusios darbui bei kolegų mylėtos nenusakomai linksmos merginos artimiesiems su viltimis, kad ji atsiras.
   Į paieškas įsitraukė visas Aurorų Štabas su naujai išrinktu vadovu Dafydd Carwynn Llewellyn priešaky, tačiau įtariama, jog moteris buvo nužudyta. Įtariamųjų sąraše yra asmenų, dirbančių ministerijoje, bei ministerijos lankytojų.
   Ministerija reikalauja visų, kas gali suteikti apie panelę o‘Ceallachain naudingų tyrimui žinių, prisistatyti į Aurorų Štabą. Įtariama, jog siaučia liaudies priešai, pavaldūs senajai monarchistinei ministerijai. Žinantys, bet informacijos nesuteikiantys asmenys irgi bus laikomi liaudies priešais.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Rugsėjo 09, 2020, 12:17:14 pm
Interviu su forumo dalyviais

Pristatome jau ketvirtąjį interviu su forumo dalyviais. Šį kartą išankstinius planus sujaukė pageidavimų koncertas: vienas žmogus pasisiūlė pats, kitą pasiūlė anonimas. Jūsų teismui pristatome naujai iškeptą kerėjimo profesorių Domantą Varnanagį ir Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovę Gabrielle Salliete Dévertes.

Kas skatina likti IH‘e?

Domantas: Galbūt maloni atmosfera ir noras susikurti kuo daugiau personažų ir postų.
Gabrielle: Man patinka rašyt ir labai faini žmonės ten. Aišku, iš tų, su kuriais realiai pradėjom rašyt 2014 metais ir paskui 15-tais metais, yra pasilikęs tiktai Sorenas ir dar Rosemarie iš maždaug 2015. Tai tokių, kad kažkas ten labai pasilikę būtų, nėra, bet visad labai faina, kai ateina naujų žmonių, tokių kaip Domantas, pavyzdžiui. (juokiasi) Žiauriai linksma. Žmonės labiausiai, ir man patinka rašyt. Jo, ir dabar ten kadangi su Ministerija gaunasi prisirišimas ir nesinori palikti kažkokiems nekompetentingiems asmenims.

Kokį nutikimą iš IH yra itin smagu prisiminti?

Domantas: RPG su ANJM profesoriumi, kai Domą pakabino už lango ir kai Domas norėjo atimti iš Moore lazdelę.
Gabrielle: Hm. Nežinau. Jų labai daug yra buvę turbūt. Pirmieji mano RPG labai juokingi ir labai keisti, tai juos visada yra linksma nueit paskaityt. Bet tokio kažkokio labai konkretaus turbūt net nėra. Nežinau, gal tas pirmas mūšis, kurį... Kada jisai čia vyko? 2015 metais? Neprisimenu. Pirmas mūšis, kurį aš iš esmės ir suorganizavau, bet nebuvo labai didelio organizavimo ten. Buvo labai faina, kad visi žmonės labai greitai sušoko iš parašė. Senais laikais būdavo dar visokie konkursai, buvo RPG „Miss Hogvartsas“, tarsi mados konkursas, ir Gabrielle buvo viena iš teisėjų. Ir Sorenas buvo vienas iš teisėjų. Buvo labai linksma. Ir buvo dar vienas įvykis, berods per Velykas, ne, per balandžio pirmąją. Sumaišė veikėjų vardus, t.y. prisijungi ir esi ne Gabrielle, o kažkas kitas, ir Sorenas buvo gavęs vieną mano veikėją – Firielę. Tuo metu ji buvo elfė ir jis su kažkuo kitu parašė RPG (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=1671.msg49675#msg49675), kuris buvo labai juokingas. Detalių neprisimenu, bet kažkas susiję su varškės pyragu.

Jei galėtum suburti visus savo veikėjus, ką veiktumėte?

Domantas: Hogvartso iškyla gamtoje.
Gabrielle: O dieve, nežinau. Tikrai nežinau. Neįsivaizduoju, ką visiems būtų galima veikti. Jie tokie žiauriai skirtingi. Iš vienos pusės jiems kažkokios bendros veiklos atrasti... Ką aš žinau. Mintys eina, kad gal eitų į barą, bet yra vienas, kuriam 12, tai į barą turbūt nelabai, bet galėtų būti variantas, o šiaip tai ką aš žinau. Neįsivaizduoju. Ir aš nežinau, ar aš pati labai norėčiau juos sutikti, gal kokius du (Aurorą ir galbūt Eliją, bet irgi tokia abejonė). Aurorą visai norėčiau sutikti, man atrodo, mes visai sueitume, visai išeitų draugauti.

Ar turi RPG, kuris labiausiai patiko / įsiminė? Papasakok apie jį.

Domantas: Tas pats RPG su Moore.
Gabrielle: (tyla) Hm. Dabar tas nesenas, kur rašėm šiltnamiuose su Sigurdu, jis toks ilgas gavosi ir visai linksmas. Čia toks iš labai naujų. O šiaip... Ką aš žinau. Nežinau, niekas nešauna į galvą. Gal net nėra tokių. Tas, kur su Elijum ir Melisa ten toks ilgas gaunasi dalykas, labai dramatiškas, tai tas visai įsimena. Jis prasidėjo Šv. Skutelio ligoninės kavinėj ir toliau ten tęsėsi per kažkieno namą Londone ir dar kažkur jie nukeliavo.

Į kokią HP pamoką labiausiai norėtum nueiti realybėje ir kodėl?

Domantas: ANJM. Būtinai turėtų dėstyti Moore, nes jo pamokos labai labai įdomios ir nenuobodžios.
Gabrielle: Kerėjimą. Transfigūracija gal irgi visai nieko, nes ten dalykus paverti ir panašiai, bet į kerėjimą, nes čia toks atrodo legit visiškai magiškas dalykas: padarai, kad kas nors skraidytų, ar pas tave atskristų, ką aš žinau. Kieno nors kojas paverti želė ar kažkas tokio. Žiauriai kieti dalykai.

Pereikime prie jūsų bendrų RPG.  Domanto RPG su Kaidenu. (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=972.msg154375#msg154375)
Ar planuojate tęsinį? Kaip manai, kokia galėtų būti užduotis, kurią duos Kaidenas?

Domantas: Tęsinio artimiausiu metu nedarysime, manau. Manau, užduotis bus sunki, be kerų ir susijusi su prekiavimu.

Ar planuojate tęsinį? Ar turi užduotį, kurią Domantas turės atlikti?

Gabrielle: Tęsinio neplanuojam turbūt, Domantas man rašė, klausė, kas čia bus per užduotis, atrodė susijaudinęs. Šiaip aš nežinau, negalvojau, kokia galėtų būti ta užduotis. Bet dabar jis yra profesorius, tai kažką su tuo gal, bet kol kas nėra tokio konkretaus plano.

Galėtų klientų surasti lazdelėms pirkti.

Gabrielle: Visai šauni idėja! Galima apie tai pasvarstyti.

Domanto RPG su Gabrielle. (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=8860.msg155188#msg155188)
Kaip pasielgtum atsidūręs jos vietoje? Sakykime, tu esi suaugęs ir pamatai labai daug geriantį septyniolikmetį?

Domantas: Atimčiau iš jo butelį ir duočiau gerus penkis antausius kaip bonusą.

Kaip realybėj reaguotum, jeigu ateitum į barą ir pamatytum, kaip kažkoks vaikas geria?

Gabrielle: Tikriausiai ignoruočiau. Nežinau, many nėra motiniško instinkto, kad pulčiau rūpintis, ką jis čia daro, turbūt ignoruočiau, gal kam nors pasakyčiau. Nežinau, barmenui ar kam, kad „ė, žiūrėkit, šitas gal per jaunas čia būti“ ar kažkas tokio. Jeigu turėtų šalia draugų, gal jiems pasakyčiau, bet tikriausiai nesakyčiau nieko, ignoruočiau. Na, o jeigu būtų labai linksma, tai pasijuokčiau.

Domanto RPG su Aurora. (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=785.msg155262#msg155262)
Ar kviestum merginą į tokį pasimatymą (žvakės, vakarienė, romantika, o aplinkui daug visokio šlamšto)?

Domantas: Taip, visi argumentai tinka. Įvairovės juk reikia. Bet šiaip to nedaryčiau.

O kokį darytum?

Domantas: namelis ant ratų ant jūros kranto ir romantika.

Ar norėtum tokio pasimatymo: su žvakėm, vynu?

Gabrielle: Ne, tokio pasimatymo nenorėčiau. Tokie pasimatymai manęs visai nevilioja ir kažkada su kažkuo iš draugų šnekėjau, kad tobuliausias pasimatymas būtų toks, kur, na, gal ne pirmas, bet antras, trečias, dešimtas... Kur tiesiog kartu nueitumėm pamiegot pietų miego, nes man kažkaip taip būna, kad kai susitinku su žmonėm nebe pirmą kartą ir jeigu man baisiai patinka potencialus interesantas, mane žiauriai pradeda imti miegas. Tai tokio su žvakėm ir ten kažkuo... Gal kokį vieną kartą ir kokia nors proga, bet šiaip tai ne.

Domanto RPG su Vincentu. (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=182.msg154456#msg154456)
Koks tavo paties santykis su gyvatėmis?

Domantas: Mėgstu gyvates labai, ateityje planuoju įsigyti.

Kaip reaguotum sutikusi žmogų su gyvate ant pečių?

Gabrielle: Aš turbūt gerokai paspoksočiau, bet jeigu realiai su tokia gyvate, tai ką aš žinau, tai susirūpinčiau, kad jis jos nepaleistų, jeigu ji nuodinga ar kažką. Gal nešnekėčiau, nebendraučiau ir neičiau artyn. Gyvatės man patinka iš toli.

Rašėt 4 RPG su Gabrielle. Jos keturi veikėjai, tavo visada tas pats – Domantas. Kuris RPG buvo įdomiausias/priimtiniausias? Gal kažkuris iš jos veikėjų yra artimiausias Domantui?

Domantas: Galbūt su Gabriele kavinėje. Ne, manau, artimumo nėra.

Su Domantu rašėt keturis RPG. Jo veikėjas tas pats, tavo – visi skirtingi. Kuris RPG tau buvo lengviausias ar įdomiausas, kuris char‘as artimiausias Domantui?

Gabrielle: Su Gabrielle tikriausiai, nes buvo žiauriai linksma rašyt, nes jis ten išsidirbinėja, o aš galiu parašyti vos ne nuoširdžią reakciją ar kažkas tokio. Labai sunku buvo su Vincentu, tai net ir nebaigėm.

Ar norėtum tokio profesoriaus kaip Domantas (veikėjas)?

Domantas: Ne. Jis kaip žmogus ne toks, tad man nepatinka, kad jis pasipūtęs perkeltine prasme. Ir jo pamokos nėra įdomios ir dar pavojingos
Gabrielle: Ne, atsiprašau, bet ne, nenorėčiau. Reikės pažiūrėti pamoką ir tada spręsti, bet jaučiu, kad nelabai norėčiau. Ant pasijuokimo tai gal visai jo, bet šiaip ne.

Ar norėtum dirbti komandoje su tokiu žmogumi kaip Gabrielle (veikėja)?

Domantas: Taip. Kaip char‘as ji įdomus ir geras žmogus.
Gabrielle: (atsidūsta) Gal. Komandoj žiūrint kokioj, bet man atrodo, kad mes abi būtume tokios efficient ir šūdo nemaltume. Arba jeigu maltume, tai ne nuolat. (juokiasi) Turbūt, nežinau. Visai įdomu būtų pabandyt, bet man šiaip komandoj dirbti nelabai patinka, nebent žmonės labai užsidegę ir motyvuoti, tada jo.

Ačiū už atsakymus!

Kaip ir visada, jeigu turite pasiūlymų, iš ko paimti interviu, ar norite, kad paimčiau iš jūsų, rašykite asmeniškai.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Spalio 11, 2020, 10:37:56 pm
Interviu su forumo dalyviais

Penktasis interviu, ko gero, nieko nenustebins: šį kartą kalbinau daug aistrų sukėlusio kvidičo čempionato nugalėtojus – Grifų Gūžtos komandos žaidėjus. Pati būdama komandoje interviu iš savęs vis tik neėmiau, tad atiduodu teismui gaudytoją Klarę Konę Karter, gynėją Ashton Hughes, atmušėją ir komandos kapitoną Adam Green ir puolėją Cristal Daunt.

Kaip atsidūrei kvidičo komandoje?

Asthon: Aš jau nebe pirmą kartą žaidžiu kvidičą, bet pasiūlė man, tai ir atsidūriau čia.
Cristal: Šiaip pati neįsivaizduoju, kaip tai įvyko, tiesiog parašiau, norėjau, ir viskas.
Klarė: Deoiridh įviliojo. (juokiasi) Ne, šiaip visai noro buvo, bet, bet, bet, jo, Deoiridh buvo organizatorė.
Adam: Kaip čia pasakius. Iš tiesų tai norėjau ir plius nelabai turėjau laiko šiais metais aš čia žaisti, tačiau nutiko taip, kad buvau davęs pažadą sesutei, tai yra Deo. O nesilaikyti pažadų būtų labai labai negražu, be to, nenorėjau, jog grifai praleistų šias rungtynes.

Kaip manai, kas lėmė Grifų Gūžtos pergalę?

Cristal: Sėkmė. Daugiausiai sėkmė, dar, aišku, geri postai Klarės, bet pagrinde manau, kad sėkmė su kauliukais.
Adam: Mh... Sunku pasakyti, nes čia labiau sėkmės reikalas. Bet vis dėl to, mūsų komanda visą laiką buvo pozityvi, visi draugiškai sutarėme, nesipykome, palaikėme vieni kitus. Jei ir nepasisekdavo, tekdavo nenusiminti ir bandyti sėkme kitame rate. Na ir be to... Klarė tapo mūsų didvyre. Ji pastebėjo šmaukštą, o vėliau jį ir sugavo, kas nulėmė raudonųjų pergalę, tačiau galiu pasakyti, kad draugiškumas bei motyvacija iš komandos draugų nulėmė mūsų laimėjimą.
Asthon: Kadangi mes esam labai gera komanda, mes susitarėm viską ir susiplanuojam taip, kad visiems pavyktų parašyti.
Klarė: Manau, kad komandiškumas.

Klausimas Ashton‘ui ir Klarei: kuo šios kvidičo rungtynės buvo ypatingos?

Asthon: Man tai buvo dar nebandyta pozicija ir tai, kad niekas labai ilgai niekaip nepagavo šmaukšto ir kad teko rašyti be veiksmų.
Klarė: Nežinau. Manau, kad buvo ypatingas tuo, kad mes labai komandiškai veikėm, ta prasme, labiau nei kitais kartais.

Klausimas Cristal ir Adam‘ui: ar kvidičas buvo tai, ko tikėjotės iš jo?

Cristal: Visiškai ne. Tikėjaus, kad bus žiauriai daug veiksmo, tipo kad aš per vieną ratą tris kartus kritlį įmesiu. Taip nebuvo, bet aš taisykles perskaičiau tik valandą prieš tai, kai man reikėjo postą rašyt. Taip normaliai perskaičiau. Bandžiau skaityti anksčiau, bet kažkaip nėjo, tai vėliau nusprendžiau perskaityti. Aišku, per vėlai, bet... Ir šiaip tikėjaus, kad bus daugiau veiksmo.
Adam: Na, čia labai komplikuota. Pačioje pradžioje buvo labai sunku, tas susipažinimas su taisyklėmis, jų supratimas, tačiau vėliau, kai žaidimas įpusėjo, pasidarė truputį lengviau. Kvidičo taisyklės  buvo perprastos, nors kartais atrodė, kad pasiduosiu, nes tikrai nusibodo, o ir laiko nelabai buvo, tačiau po kiek laiko vėl atsirasdavo motyvacija, įkvėpimas, turbūt dėl to, jog norėjau, kad grifai laimėtų. Nors, tiesa sakant, tikėjausi kažko įdomesnio ir logiškesnio.

Kokios buvo didžiausios komandos stiprybės ir silpnybės?

Klarė: Silpnybė tai spamas. (juokiasi) Stiprybės tai, kad nebuvo jokių pykčių. Sutarimas, komandiškumas.
Cristal: Stiprybės tai komandinis darbas, aišku, pykčių nebuvo, kad viską susitart sugebėjom. O silpnybės?.. Realiai tai nežinau. Nebuvo.
Asthon: Komanda yra labai draugiška ir labai lengva tartis ir bendrauti su žmonėm, jeigu reikia, visada padeda. Jeigu nesupranti ko nors, iš karto paaiškina, kokį veiksmą atlikti, nes tai yra labai svarbu, kadangi galima skirtingai ginti ir pulti. O kai komanda susitaria, tai išeina daug linksmesnis ir įdomesnis žaidimas.
Adam: Uch... Aš nežinau dėl silpnybių, bet kalbant apie stiprybes, tai, manau, kad komandai didžiausias pliusas buvo susikalbėjimas tarpusavy. Bendruomeniškumas, draugiškumas, o taip pat ir pagalba vieni kitiems. O juk tai, manau  ir yra svarbiausia. O kalbant apie silpnybes, tai aš tikrai nežinau ir neįsivaizduoju.. Neturiu atsakymo. Nebent gal, tik tas motyvacijos trūkumas ir nebeturėjimas ką rašyti, bet čia labiau žiūrint iš mano pozicijos. Ne visiems taip buvo, tad tikrai nežinau.

Kokios naudos davė kvidičas?

Cristal: Sužinojau, kad man negalima rašyti 3000 simbolių postų, aš neišnešu tiek tiesiog šitiek, negaliu, neberandu, apie ką rašyti. O šiaip tai susipažinau su Ashton‘u, Adam‘u, kadangi nelabai rašo, tai nežinojau, kas tokie yra, o dabar matau. Ir šiaip patiko tas komandinis darbas su jumis visom. Smagu buvo toj kvidičo grupėj.
Asthon: Aš jau buvau pradėjus rašyti mažiau, o kvidičas mane pastūmėjo rašyti ilgesnius postus, nes tu žinai, kad turi kasdien parašyti postą, kad ir kas benutiktų, tu turi jį parašyti. Tad manau, kad dabar pradėsiu daugiau rašyt (bet aš nepažadu, kad atrašysiu).
Adam: Didžiausia nauda, tai susipažinau su žmonėmis, apie kurių egzistenciją žinojau labai mažai. Dėl to tikrai labai džiaugiuosi. Taip pat supratau, kad parašyt ilgą postą ne taip paprasta, reikia kur kas daugiau kūrybiškumo, tad manau, kad mano rašymo skills‘ai truputį pagerėjo. Mh... Ai, ir dar... Asmeniškai aš esu žiauriai happy dėl to, jog kvidičas išmokė pasikliauti savo nuojauta, galbūt reiks tai pritaikyt praktikoje.. :DD
Klarė: Manau, kad padėjo iš naujo atrasti komandą, kad grifai nepabyrėtų vėl. Toks vienintelis labai didelis pliusas.

Ką kitose rungtynėse asmeniškai darytumėte kitaip?

Adam: Kitaip? Jaučiu, kad visiškai nieko, nors labai abejoju ar dar žaisčiau, nes tai atima daug laiko, bet jei reikės, komandos niekada nepaliksiu bėdoje. Na ir žinoma, liksiu toje pačioje pozicijoje, nes tikrai labai smagu.
Cristal: Galbūt... Aišku, taisykles iš naujo paskaityčiau anksčiau. Pasigalvočiau, ko aš noriu iš savo veikėjos, kokios būsenos. Nes dabar jos nuotaika į vieną pusę, į kitą, tas labai keičiasi. Mažiau rašyčiau apie savo jausmus ar tai, ką Cristal valgė vakarienei, o daugiau grynai apie tą kvidičą.
Klarė: Greičiau šmaukštą pagaut reiktų.
Asthon: Padėkočiau administratoriams, kurie nuo dabar pakeitė taisykles, ir vargšelis Ashton‘as nebe taip kentėtų dėl kursų skirtumų.

Kokioje pozicijoje norėtumėte žaisti realybėje?

Cristal: Ooo. Koks geras klausimas!
Klarė: (duoda komandos draugėms pagalvoti) Manau, kad norėčiau žaisti puolėjos pozicijoj. Dėl to, kad tas komandiškumas, komandos draugo turėjimas toj pačioj pozicijoj turėtų būt smagu.
Cristal: Norėčiau būt puolėja, nes atrodo, kad veiksmas verda, kai esi puolėjas, nes kai esi koks gaudytojas, tai vienas kažkur nuošaly kažką gaudai, o puolėjas tai grynai yra komandoj, visas veiksmas vyksta aplink juos. Aišku, dar visai norėčiau kritlį pamėtyt į lankus, nes gal visai taikli esu realiam gyvenime. Cristal tai nėra, bet gal aš esu.
Asthon: Aš tai nemanau, kad iš viso kvidičą žaisčiau, nes turiu labai silpnas rankas. Galvoju, gal tiktų gaudytoja, bet aš per daug bijau tos atsakomybės.

Aš supratau, kokia aš esu brutal, nes aš tai būčiau atmušėja, kad galėčiau į snukius kam nors padaužyt.

Asthon: Aš tai bijočiau, kad neatmuščiau.
Klarė: Aš pagalvojau irgi, bet pagalvojau, kad esu labai kliša ir iš to nebūtų labai naudos.

Adam: Ech.. Nežinau, iš tiesų, manau, kad ir realybėje likčiau toje pačioje pozicijoje, kurioje žaidžiau dabar. Man atrodo, kad svaidyti blokštu tą kamuolį būtų labai smagu, na ir saugu, nes juk galima labai lengvai apsisaugoti nuo muštuko, nereiktų „prisiploti“ prie žemės ir susilaužyti kaulų.

Ačiū už atsakymus!

Reikia pastebėti, kad Cristal nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kurioje susitikome dėl interviu, prie kurio ji prisijungė per skambutį, dėl aido palaikė kažkokiu rūsiu ar garažu. Close enough but yet so far kaip sako australai. Kaip ir visada, jeigu turite idėjų, su kuo interviu norėtumėte perskaityti ar norėtumėte, kad paimčiau iš jūsų, parašykite asmeniškai.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Magdelė Lapkričio 08, 2020, 12:13:50 pm
                                                          MAGIJOS ŽINIOS
                                             KAS DEDASI MAGIJOS PASAULYJE?
                                     AR VĖL SUGRĮŽO TAS KURIO NEVALIA MINĖTI?

Trečiadienį, dešimtą valandą ryto ponia Maginfors, keturiasdešimties metų moteris, gyvenanti netoli Kiauliasodžio miestelio, aptiko ,,Trijų Šluotų’’ užeigoje kelis nužudytų burtininkų ir vienos raganos kūnus . Atvykusi Magiškoji Policija nustatė,kad magai nužudyti žudomaisiais kerais. Kaltininkai dar nerasti, bet Magijos ministerija, jau nustatė, kad žudikai pateko į vidų per užrakintas duris pasinaudoję Alohamora (durų atrakinimo) kerais. Madam Rosmerta, užeigos šeimininkė nerakindavo durų, nes niekada nesitikėjo išpuolio.
-Net nežinau, kodėl keli lankytojai liko užeigoje, nes išeidama jų nemačiau.
Ministerija taip pat dar neišsiaiškino, kodėl nužudytieji liko užeigoje iir kodėl madam Rosmerta jų nematė.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Nikolė Parker Lapkričio 15, 2020, 01:26:18 pm
MAGIJOS ŽINIOS, KARŠČIAUSIOS NAUJIENOS
DVIEJŲ VYRŲ SUSIGRŪMIMAS

Gavome naujienų ir skubame jas aprašyti. Vakar, kai vyko teismo posėdis Kembridže, garsus žurnalistas Stojakas Bendrinas suskubo sudalyvauti posėdyje ir viską aprašyti. Prie įėjimo į Magiškąjį Teismą, vyrą pasitiko Fodrikas Bendžerinas. Jis teigė, kad Stojakas neturi teisės dalyvauti šiame posėdyje, bet Stojakas manė kitaip ir bandė prasmukti į vidų, kol tuo tarpu duris laikė Bendžerinas. Tada abu vyrai išsitraukę lazdeles pradėjo kovą, kokius kerus jie naudojo nėra žinoma. Taip pat nėra žinoma kaip baigėsi jų susigrūmimas, bet Magijos Ministerija po poros dienų gavo skundus iš Fodriko Bendžerino, kad jis po abiejų vyrų susigrūmimo liko labai sužeistas ir silpnos sveikatos. Bet Stojakas Bendrinas teisinasi, kad nenaudojo jokių kerų kurie būtu atitikę pono Bendžerino nurodytus skausmus. Todėl greitai bus rengiamas teismas dėl abiejų vyrų poelgio.

Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Magdelė Lapkričio 16, 2020, 04:39:15 pm
                                                                 Magijos žinios
                                           .Naujausios žinios apie nužudytuosius Kiauliasodyje
Prieš savaitę  ,,Magijos žiniose’’ buvo išspausdintas straipsnis  apie tris ,,Trijuose šluotose’’, Kiauliasodžio smuklėje rastus burtininkų kūnus. Ministerijai pavyko išsiaiškinti magų vardus: Vedera Foloder, Nadilis Šungrybis ir Bredis Kadras.
 Taip pat buvo išsiaiškinta, kad Madam Rosmertai, smuklės šeimininkei į vakarinį kavos puoduką suklaidintas burtininkas nepastebimai įbėrė rūko begonijų ir Rosmerta nematė bet kokių žmonių, užsibūrusių parskiedimo kerais, taigi Madam nematė pasislėpusių juodųjų magų. Deja, dar vis nežinoma, kas kaltininkai.
 Šiuo metu tiriama, kodėl tiek daug pastarųjų žmogžudysčių įvyko būtent Kiauliasodyje. Gal būt kalta apsauga?
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Mayra Llewellyn Lapkričio 16, 2020, 07:00:23 pm
(https://vignette.wikia.nocookie.net/harrypotter/images/d/da/DMT_clear.png/revision/latest?cb=20111226004639)
Oficialus Magiškojo transporto departamento pranešimas.
2020m. lapkričio 16d.

ŠILDYMO SEZONO AUKOS

Ar kada susimąstėte apie pavojingiausio daikto jūsų namuose būklę? Vakarais sėdėdami priešais smagiai traškantį židinį dažnai net nesuvokiame, kad toks nekaltas daiktas gali per kelias savaites nusinešti dešimtis mūsų šalies burtininkų gyvybių. Ir viso to galima išvengti.
Spalio trečiąją prasidėjęs šildymo sezonas jau spėjo nešti net 56 gyvybes visoje Jungtinėje Karalystėje. Pagrindinės mirčių priežastys - išlipimas kūrename židinyje bei galvos traumos. Nuo tokių nelaimių galima apsisaugoti laikant elementariausių saugumo taisyklių:
Taip pat nepamirškite, kad rekomenduojama kas metus patikrinti židinio būklę. Jeigu norite, kad įvykdytume nemokamą apžiūrą, užpildykite kitoje pusėje esančia anketą ir išsiųskite į Magijos ministerijos Magiškojo transporto departamento Kelionmilčių skrydžių tinklo vadybą. Atvykęs specialistas patikrins jūsų židinį bei pasidalins priežiūros patarimais.
Saugokime savo ir kitų gyvybes.

AŠ JAU PASITIKRINAU SAVO ŽIDINĮ, O TU?
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Vegard Saeterhaug Lapkričio 17, 2020, 03:11:44 pm
INTERVIU SU FORUMO DALYVĘ ŽANA MOKSLIČĘ

Koks įspudis lankantis IH?
Žana: Labai linksma, esu čia  metai ir žaviuosi nuostabiais burtininkais, kurie yra tokie malonūs ir padedantys.
Koks tavo rašytas RPG buvo įdomiausias ir su kuo tu jį rašei?
Žana: Visi mano rašyti RPG buvo labai įdomūs, negaliu išsirinkti vieno.
Ar planuoji pasilikti IH?
Žana: Tai aišku!
Koks tavo mėgstamiausias personažas iš visų forumiečių?
Žana: Negaliu išsirinkti vieno, bet manau Nikolė Parker, Vagard Saeterhaug, Gerda Marqeen.
Kai tavo personažas baigs Hogvarstą kur jį ruošiesi įdarbinti? Kodėl?
Žana: Noriu ,kad Žana taptu profesore. Labai įdomiai skamba
Į kokį koledžą norėjai pakliūti kai tik prisijungei?
Žana: Esu Varno Nage nuo pirmos klasės, nesitikėjau kito koledžo, žinau, kad tai mano koledžas.

Už atsakymus dėkojame Žanai Mokslinčei.
Jei ,kas nors norėtų ,kad paimčiau interviu visada galite man parašyti.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios (interviu)
Parašė: Nikolė Parker Lapkričio 18, 2020, 03:28:48 pm
INTERVIU SU PROFESORĖMIS
Šiandiena kalbiname dvi šių metų profesores: magijos istorijos -  Monica Lilly Moonlight ir nuodų ir vaistų - Dorotėja Hopes

Kodėl norėjote tapti profesore?
Monica: Profesore tapti panorau labiausiai dėl to, kad jų darbas labai siejasi su fantazija. Kiekvieną užduotį, klasės darbą reikia parengti įdomiai, o galimybių tam yra be galo daug. Kūryba - nesvarbu, ar paprastas rašinėlis, ar mintinis filmo siužetas - buvo didelė mano gyvenimo dalis ir augant, ir dabar. Todėl nieko keisto, kad vos išvydusi, kokios profesorių pareigos yra, kiek laisvės duodama pamokų srityje, užsinorėjau pati tarp jų pakliūti.
Dorotėja: Profesore panorau tapti kaip atvaizdą savo vaikystės svajonių būti mokytoja. Visada įsivaizdavau kaip nuostabu tai būtų, bet tada kiek paaugau ir supratau, jog mokytojo darbas nėra klotas rožėmis, taigi nusprendžiau šio kelio atsisakyti. Tada atradau IH ir profesorės vaidmuo man leido išpildyti neišpildytą.
Ar norėjote dėstyi šį dalyką, ar jis buvo parinktas administracijos?
Monica: Tai buvo pirmas iš mano norimų dalykų! Tačiau nebūčiau prieštaravusi ir gavus kitą pamoką, man asmeniškai kaip tik smagiau kiekvienais metais išbandyti vis naują dalyką.
Dorotėja: NIV panorau dėstyti pati, tai atrodė tokia pamoka kur ir pati galėsiu būti laisvesnė ir mokinių fantazijos nereikės tramdyti.
Kodėl norėjai dėstyti MI?
Monica: Magijos istoriją norėjau dėstyti dėl labai daug galimybių kurti įdomias temas. Žinoma, visi dalykai IH yra pakankamai platūs fantazijai pasireikšti, tačiau mane labai viliojo magijos pasaulio praeities vystymas - naujos asmenybės, pasauliai, išradimai... Galima imti bet kurį laikotarpį, bet kokį aspektą. Be to, man tiesiog patinka domėtis istorija (bet tas gal ir taip aišku...)
Koks įdomiausias nutikimas yra įvykęs per pamoką?
Monica: Įdomiausi įvykiai pamokose, aišku, siejasi su mokinių išdaigomis. Dabar labiausiai įstrigusi yra diena, kai mane užpuolė varlė (o po to dar ir aprėkė). Šitas įvykis perėjo ir į areštą, kuriame taip pat netrūko keistų dalykėlių.
Dorotėja: Daug buvo įvykių, nuodai ir vaistai tokia pamoka kur visiems maga kazka prikiaulinti :D Greičiausiai įdomiausia buvo stebėti per visus metus besivystantį Deoiridh ir Danielos ginčą.
Ką dar norėtumėte dėstyti be MI?
Monica: Mano pagrindiniai pasirinkimai būtų magiškų gyvūnų priežiūra, herbologija bei galbūt netgi nuodai ir vaistai. Tačiau tikrai sutikčiau dėstyti bet ką, nes iš visuose dalykuose galima rasti originalių temų (bent jau man). O kadangi dar nebuvo dviejų sezonų iš eilės su ta pačia pamoka, planuoju ir toliau laviruoti tarp kelių įdomiausių.
Ką dar norėtumėte dėstyti be NIV?
Dorotėja: Iš ties norėčiau pabandyti dėstyti viską, tačiau jei pavyks gal kitais metais tapsiu Herbologijos ar Magijos Istorijos mokytoja.
Ką jaučiate profesoriaudama? Ar Jums tai patinka? Kodėl?
Monica: Profesoriaudama jaučiu didelę laimę - smagu pradėti naują temą, galvoti namų darbų užduotis, tada skaityti, kaip savo išmone mokiniai pagyvino visą klasės darbą. Taip pat jaučiuosi vis produktyvesnė, ypač apmąsčiusi pastarosios savaitės ar mėnesio darbą - gi pravedžiau savas pamokas! Bemokydama sužinau daug ir realių, ir Hario Poterio pasaulio faktų, nes bedėstant turiu pasitikrinti, ar nenugrybauju. Taigi, taip, man labai patinka profesoriauti, nes šis darbas atneša laimės bei pilnumo jausmą, pripildo mane netikėtomis žiniomis ir, aišku, skatina kūrybiškumą, nes visgi svarbu temas pateikti originaliai.
Dorotėja: Iš ties manau, kad nuo tada kai prisijungiau i IH čia buvo mano geriausias sprendimas. Žinoma, šiek tiek pavargdavau, dažnai pamiršdavau užbaigti pamoką, ištaisyti namų darbus. Šiek tiek ir liūdna buvo kai žmonės pradėdavo rašyti, jog nesupranta pamokos temos ar ką reikia daryti. Tada jausdavausi nuvylusi hogiečius. Bet profesorystė taip pat man suteikė begales džiaugsmo, ypač tas ženkliukas, jog yra atliktas namų darbas ar, kad kažkas parašė pamokoje, iškart pripildydavo laimės. Taip pat geras jausmas buvo susipažinti su žmonėmis, pabendrauti su kitais profesoriais, suprasti, jog už ekraų sėdi tikri žmonės.
Kas sunkiausia, būnant profesoriumi?
Monica: Man asmeniškai kyla bėdų su tvarkaraščiu (paprastų pamokų, namų darbų...) Aš nesu pats tvarkingiausias žmogus, ir užmaršumo netrūksta. Tačiau tai, manau, viskas.
Dorotėja: Greičiausiai kaip ir minėjau - planuoti laiką. Šiek tiek padeda tvarkaraštis kurį susidariau jau mokslo metų pradžioje, bet tenka būti lanksčiam, ypač kai mokiniai nespėja užbaigti post'ų pamokoje. Taip pat buvo iššūkis sugalvoti temas kurios nesikartotų ir būtų įdomios.
Ar bandysi profesoriauti kitais metais? Jei taip, kokį dalyką bandysite dėstyti?
Monica: Tikrai taip, jau užpildžiau anketą. Bandau gauti magiškų gyvūnų priežiūros profesoriaus postą, tačiau gali tekti ir visai priešingas dalykas - žiūrėsim.
Dorotėja: Ilgai svarsčiau ar eiti profesoriauti kitam sezonui, kadangi žiema dažniausiai būna užimčiausias laikotarpis, tačiau vis dėl to nusprendžiau kandidatuoti. Kaip ir minėjau, bandysiu tapti Herbologijos arba Magijos istorijos mokytoja, tačiau jei nepavyks visai pasiimčiau Magiškų gyvūnų prežiūrą ar tuos pačius Nuodus ir Vaistus.

Labai dėkojame  Monicai Lilly Moonlight ir Dorotėjai Hopes!
Na, o jeigu ir Jūs norite pasirodyti Magijos Žinių puslapiuose, kaip interviu dalyvis, rašykit man PM! :)
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Lapkričio 20, 2020, 05:48:44 pm
Interviu su forumo dalyviais

Sveiki, mielieji. Gal kiek vėliau nei įprasta, tačiau pristatome jums šeštąjį interviu su forumo dalyviais. Tiesą sakant, kai gimė idėja, planavau šį interviu daryti patį pirmą, bet susiklostė taip, kad jis nusikėlė visu pusmečiu į ateitį. Ką gi, geriau vėliau negu niekad. Tad šį mėnesį atiduodu teismui forumo administratorius: Rosemarie Mortimer, Edgar Jeffter ir Soreną von Sjuardą!

Kaip tapai administratoriumi?

Edgar: Tiesiog pakvietė ir tapau adminu, bet, aišku, viskas prasidėjo nuo globalaus moderatoriaus, o juo tapau, kai Sorenas pasiūlė uždėti kažkokį prefekto ženklelį, kurio net nebuvo. Kai aš atėjau į forumą, jis jau buvo panaikintas. Tai man pasiūlė globalaus moderatoriaus teises. Aišku, aš su administracija šnekėdavau dėl tam tikrų pakeitimų, tad visada su jais komunikuodavau. Dėl to kai tapau globaliu moderatoriumi, pasiūlė rengti renginius, tad juos rengdavau. O paskui, kai apmažėjo tuo metu buvusių administratorių, pvz., išėjo David, Gregoris, tada pasiūlė jungtis prie administratorių. Aišku, iš pradžių atsisakiau vienam sezonui, nes norėjau užbaigti viską su grifais, paskui jau prisijungiau prie administratorių.
Sorenas: viena fakto klaida – ne Gregoris, o George‘as buvo.
Edgar: koks skirtumas, aš jį Gregoriu vadinu.
Rosemarie: Aš jau  tvarkiau ten su tais profesoriais, ir pasiūlė, ir tiek. End of story.
Sorenas: aš jau su ministerija tvarkiausi kažkiek laiko, turbūt dvejus metus ir paskui kadangi Edgaras buvo tą sielą pasiėmęs, tai nusitempė per prievartą į adminus.
Edgar: ne, sielos nebuvau pasiėmęs, mes pasirašėm kontraktą, kur Sorenas savanoriškai ateina į adminus, bet, sako, kad prirašysiu, kad atiduodu tau sielą. Sakau: „kaip nori.“
Sorenas: ne, čia jau buvo manipuliacijos.
Edgar: nu va, dabar meluoji net per interviu, kas čia dabar?

Kas labiausiai patinka ir nepatinka esant administratoriumi?

Sorenas: Vienas nesmagiausių dalykų dirbant administratoriumi – tai, kad forumiečiai į adminus žiūri kaip į tuos, kurie yra už viską atsakingi. T.y. jie savęs nemato kaip tų, kurie irgi yra tų sprendimų dalis, bet, aišku, pastaruoju metu daugiau įsitraukia, tai šitas smagu yra. Kas dar?.. Kai bot‘us reikia trinti, irgi nefaina būna, nes krūvom prieina.
Edgar: bot‘us trint tai čia smulkmė, trini juos, kai nėra ką veikt, bent jau aš taip darau.
Sorenas: relaksacijos procesas vyksta – jeigu susinervini, gali eit bot‘ą trint.
Edgar: mane labiausiai nervina, kai dažniausiai niekam nieko nereikia, gali būti ramu visą mėnesį, bet kažkurią dieną kažkam kažko reikės, kokie trys keturi skirtingi žmonės visko klausinėja, ir nebespėji. Ir labai daug laiko suvalgo. Ir kalbant apie laiką. Atrodo, yra daug dalykų, kuriuos būdamas administratoriumi nori padaryt, kas liečia ir programavimą, ir kažkokias idėjas su renginiais, ir panašiai. Bet va tas laiko nebuvimas greičiausiai labiausiai ir nepatinka, nes susivalgo labai daug laiko.
Rosemarie: Pritariu tam, ką Sorenas kalbėjo. O patinka tai papildoma veikla, ne vien RPG.

Klausimas Sorenui ir Rosemarie:  kas pasikeitė tarp dabar, kai esat administratoriai, lyginant su laiku, kai dirbot su profais ar MM?

Sorenas: iš esmės niekas daug kas nepasikeitė, tik pačių forumiečių požiūris. Nes nei daug pareigų prisidėjo, nei ką. Ir dar vienas momentas, kad dabar ne tik su Edgaru, nors su juo vis dar daugiausiai, bet ir su Rose ir Arwen tenka daugiau komunikuoti. Šitas kartais būna smagiau, nes kai ką reikėdavo viską tik su juo derinti, trūkdavo kitos nuomonės.
Rosemarie: nežinau šiaip. Niekas nepasikeitė, nes daugmaž tas pats liko. To kitokio požiūrio, kaip Sorenas minėjo, nematau. Nu jo, tik tas bendravimas, šiaip nemanau, kad kas nors pasikeitė.

Klausimas Edgar‘ui: kuo pasikeitė tavo kaip administratoriaus darbas, kai atsirado du nauji adminai?

Edgar: jeigu imsim laiką, kai jie tapo adminais, tai realiai pats tas darbas nepasikeitė, nes su kiekvienu ir prieš tai bendraudavau, tik iš to bendravimo pusės, kad dabar krūvoj bendraujam. Pavyzdžiui, iš administracinės forumo pusės, pavyzdžiui, kaip kalbėjom, tuos bot‘us trinti apsiėmė; ar prižioplina kas nors su post‘ais, tai tuos irgi apsiėmė. Atrodo, čia menkniekis, bet galima greičiau sužiūrėti. Bet reikia atkreipti dėmesį, kad kai forumietis tampa globaliu moderatoriumi, tai jis prisijungia prie tos administracijos IH‘o ir išeina, kad tada jau daug pakeičia man ir kitiems ir galbūt pats sau. Nes kai jie tapo globaliais moderatoriais, Sorenui prisiskyrė daug kas su MM, Rosei – su profesoriais. Tai nuo manęs nukrito dvi didelės dalys ir atsivėrė laiko tarpai, į kuriuos galėjau įdėt kitus reikalus, susijusius su Hogu.

Ar tapimas administratoriais kaip nors paveikė RPG rašymą?

Edgar: man asmeniškai neliko laiko. Nes ką IH‘ui reikia paskirti iš administracinės pusės, tai RPG pusę suvalgo, o jeigu pradedu su RPG puse, tai nelieka laiko administracinei pusei. Tai realiai man reikia pasirinkti vieną iš dviejų, jeigu dar noriu turėti savo laisvo laiko, neskaitant IH‘o.
Rosemarie: kadangi aš nelabai rašau RPG, tai nelabai ir paveikė. Jei apskritai kalbant, tai paima kažkiek laiko, reikia labiau dėliotis, jeigu koks renginys vyksta, jeigu reikia kažką daryti, kad tikrai galėtum spėti. Laiko paima iš dienos, ir tiek.
Sorenas: man kažkiek laiko nuima, bet pasiskirsto. Man kažkaip administravimas nedaug laiko nuima. Dėl RPG tai nežinau. Forumiečiai labiau bijoti nepradėjo, man atrodo. Pasikeitė ne laiko atžvilgiu, bet dar nuo globalaus moderatoriaus laikų Fasiras tapo ministru, tai šitas dabar atsispindi ir RPG. Aš kaip ir norėčiau RPG Fasirą keisti, kad jis nebūtų ministras, bet nebūtų logiška kažkam primesti tas pareigas. Dabar galvoju, ką su juo daryti apskritai.

Ar tapimas administratoriais kaip nors paveikė dalyvavimą renginiuose?

Rosemarie: iš esmės tiesiog pradėjau pati nedalyvauti, tad taip ir pakeitė, nes arba būni prisidėjusi prie organizavimo, arba šiaip ką nors darai, arba tiesiog jau nebenori, nes organizavimas lenda per gerklę. Pastaruoju metu visai niekur nebedalyvavau.
Edgar: kai kuriuose negali dalyvauti, nes tiesiog kai kuriems renginiams reikalingas char‘as mokinys, tad didžiuosiuose negalėčiau dalyvauti, na, chess dar kol kas dalyvauju; gal dar sudalyvausiu, nenoriu prisišnekėt. Kaip ir sakė, kaip administratorius pats daugiausiai organizuoji ar bent dalyvauji aptarimuose, o jeigu sudalyvavai aptarime, nebūna jau logikos dalyvauti. Šiaip kartais ir laiko nėra, bet kartais net jeigu ir yra to laiko, nesinori atimti kažko iš forumiečių. Nes įsivaizduok: administratorius dalyvauja ir laimi kažką, o forumietis negauna nieko. Visgi tie renginiai yra organizuojami forumiečiams, ne administratoriams.
Rosemarie: dėl šitos priežasties nebedalyvauju jokiose viktorinose, nes kažkaip keista tiesiog.
Edgar: paskutinėj sudalyvavau, bet nebuvo labai daug tų dalyvaujančių.
Sorenas: man, ko gero, daugiausia nuo dalyvavimo atblokuoja tai, kad reikia organizuoti, pvz., paskutiniai renginiai: Forumo rinkimai, ta viktorina ir CSI Hogvartsas – prie visko kažkiek prisidedu. Tas užkerta kelią dalyvavimui. Bet šiaip jeigu yra galimybė, tai sudalyvauju, bet vis ar laiko nėra, ar nelabai įdomu, arba prisidedu prie organizavimo.

O kokie renginiai labiausiai patinka?

Rosemarie: tas kalėdinis visada fainas būdavo. Praeitais metais berods dalyvavau.
Edgar: kalbant apie kalėdinį, man jis irgi įdomiai atrodo, tik tiek, kad niekad neteko sudalyvauti, nes, ko gero, nuo paties pirmo pradėjau jį organizuoti ir niekada nesudalyvavau. O šiaip iš renginių... Kaip visada sakau, būčiau norėjęs, kad mano char‘as visuose didžiuosiuose būtų sudalyvavęs: BTT [Burtų trikovės turnyras], DT [Dvikovų turnyras], bet neteko. O kvidičas, manau, vis tiek man mėgstamiausias, daugiausia išdirbtas, aišku, daugiausia sezonų šito renginio ir buvo. Tik, aišku, gaila, kad dabar tik po dvi komandas dalyvauja.
Sorenas: mano mėgstamiausi visą laiką buvo rašymai ir vieno tokio, kad visad būtų su tokiom pačiom taisyklėm, nebuvo, bet jeigu būna kažkokie rašymo, tai juose faina sudalyvauti. O daugiau kur neišeina sudalyvauti, o organizuoti smagiausia, ko gero, Forumo rinkimus ir, be abejo, CSI Hogvartsą.

Kokį nutikimą IH‘e yra itin smagu prisiminti?

Sorenas: jaučiu, pats sunkiausias klausimas.
Edgar: Jamison Nightwalker nes jis buvo toks kietas narys. Dabar pagalvojau, gal į Domantą Varnanagį [dab. Vegard Saeterhaug] panašus, bet ne. Na, gal kažkuo, bet ne tas pats. Bet, aišku, prisiminiau jį tiesiog taip begalvodamas, kas daugiausia smagumo sukeldavo. Visokių tų įvykių buvę.
Sorenas: iš tikrųjų tų įvykių yra daug. Įsimintinos kai kurios diskusijos, kai šiaip pezam kokiais ale filosofiniais klausimais pelėdyne, paskui su grifais yra labai daug įsimintinų.
Edgar: jo, su grifais daug ir, pavyzdžiui, kai organizavosi tas HB2 [Hogwarts Battle] kaip atrodė visas Hogvartsas, buvo labai fainai, visi forumiečiai be jokių administratorių pasiėmė ir iš pelėdyno bendraudami pasidarė renginį.
Sorenas: aha, šitas labai įsimintinas buvo. Dar įsimintinas buvo, kai pirmą kartą gavau vadovauti GG, nes iki tol man duodavo Švilpynę. Būčiau pasiėmęs grifus, bet visad George būdavo jų vadovas ir  niekad man neduodavo. Kai jau atsirado proga, tai ir pasiėmiau.
Edgar: va, dabar prisiminiau, kaip Sorenas pelėdyne rašė, kad kunigu norėjo būti.
Sorenas: o varge. Šitą vietą iš interviu prašom iškirpt. Ai, dar vienas įsimintinas dalykas buvo, kai Magijos ministro vietą gavau, nes tada buvo labai daug darbo, kol visos informacijos lentos buvo sustatytos, kol visa informacija išklausyta, kol susiderinau viską. Šitą irgi visada atsiminsiu. Vergijos pradžią.
Rosemarie: nelabai prisimenu. Ai, įsimintina tai visa to naujojo IH‘o pradžia 2016 metais, kai 300 žmonių sėdėjo. Kai paleido naują versiją ir belekiek žmonių prisijungė.

Ar IH‘e susiradai žmonių, kuriuos galėtum laikyti draugais?

Rosemarie: draugais laikyti galėčiau realiai tas senąsias varnas, mes kažkaip nuo pat pirmų dienų daug bendravom ir kuo toliau, tuo daugiau, tai taip ir išėjo. Realiai dabar trečius metus iš eilės dar siunčiamės kalėdiniais siuntiniais. Tokie labiau ne kaip forumo draugai, o perėjo į realius draugus.
Sorenas: manau, kad atsirado tų, kuriuos laikyčiau realiais draugais, nors, aišku, kai kuriuos, kurie čia atėjo, aš atitempiau, ryškiausias pavyzdys El [Elride Endlercat]. Be abejo, atsirado tikrų draugų iš IH‘o.
Edgar: ką aš žinau, ar vadinti tais tikraisiais draugais. Bet manau, kad jo. Aišku, yra, ką galėtum pavadinti, jeigu realybėj su kai kuriais sueitum dažniau, tai, manau, ta sąvoka ir priliptų. Bet, manau, yra bent keli, apie ką galiu pasakyt „va tas geras bičiuks“.

Pabaigsime klausimais, skirti kiekvienam iš pašnekovų asmeniškai.
Rosemarie, turi labai ilgą Duolingo streak‘ą. Kas padeda išlaikyti motyvaciją jį išlaikyt?

Rosemarie: (juokiasi) nežinau, streak freezer‘iai. Ne, šiaip rimtai būna ir pamirštu. Kažkaip pasižiūri į tą skaičių ir motyvacija kyla iš to, kad gaila, kad jis visas dings, nors šiaip motyvacijos būti Duolinge nelabai yra, nes ten nelabai kas gero. Labai basic dalykai.

Sorenai, jeigu galėtum suburti visus savo veikėjus, ką kartu veiktumėte?

Sorenas: Visų pirma, Hayato neprisijungtų tiesiog, būtų logiška. O dėl kitų... Turbūt pasėdėtumėm vakare prie arbatos puodelio ir padiskutuotume kažką gilaus.

Edgar, kaip pripratai prie pasikeitusio futbolo pandemijos laikotarpiu?

Edgar: iš tikro gan lengvai pripratau. Nežinau, kaip kitose lygose, bet kas liečia mano mėgstamiausią klubą – Manchester United, aišku, – kai buvo pirmos rungtynės be žiūrovų, buvo gan keista, nes buvo tylu, tie žaidėjai girdisi. Bet paskui stadionuose padarė tą žiūrovų ošimą, tai kažkaip atpirko. Aišku, kai įmuša, bet nesimato tų besidžiaugiančių žiūrovų, tai keista, bet iš esmės tai kažkaip greitai adaptavausi. Nes žiūrėti per televizorių ir matyti, kaip tyloj laksto tie žaidėjai, tai ne tas, bet kai ošimą uždeda, tai visai normaliai susižiūri. Aišku, jeigu būtum tarp tų trenerių, kurie ten sėdi, tai, aišku, vaizdas būtų kitas pačiam stadione, bet per televizorių niekas nepasikeitę. Aišku, pačiam pažaisti futbolą, o ne žiūrėti, tai daug ką sudaro, nes nėra lengva patekti į stadionus ir, aišku, daug kas nenori būriuotis dėl visų tų nesąmonių.

Ačiū už atsakymus!

Toks buvo pokalbis su forumo administratoriais. Dėkojame jiems už atsakymus ir, kaip visada, jeigu turite kokių nors idėjų ar pageidavimų, susijusių su interviu, galite kreiptis asmeniškai.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Vegard Saeterhaug Lapkričio 20, 2020, 06:40:03 pm
INTERVIU SU FORUMO DALVYVĖMIS
Šiandieną pakalbinome dvi forumo dalvyvęs Willy Phoenix ir Elizabet Vanesą Von Chang

Ar norėtum dirbti Hogvartso profesore? Kodėl? Ir kokį dalyką norėtum mokyti?
Willy: Taip, norėčiau. Visų pirma, dirbdama profesore galėčiau artimiau susipažinti su forumiečiais. Be to, profesoriai turi daugiau galimybių ir privilegijų: gali tapti Animagais, gauna nemokamą leidimą į Kiauliasodį . Norėčiau būti nuodų ir vaistų profesore, jei ne - magiškųjų gyvūnų priežiūros, jei ne - apsigynimo nuo juodosios magijos.
Elizabet: Tikrai TAIP! Į klausimą kodėl? yra sunku atsakyti, bet pamėginsiu - senei svajoju būti mokytoja, bet iki to dar toli, todėl tikrai imčiausi profesorės darbo, dar, jei būčiau profesore, turėčiau kur kas daugiau galimybių, kas man atrodo smagu, bet taip pat ir atsakinga (man patinka atsakomybės). Manu, kad dėstyčiau MGP, Ž, NIV arba MI. Negaliu apsispręsti, visi atrodo faini.
Jūsų personažai, kokią ateitį jiems planuojate?
Willy: Manau, jei Vilei nepavyks tapti profesore, tai pabandysiu pasiekti aukštesnį kursą, tada turbūt nužudysiu jos šeimą (kaip žiauru) ir patubdysiu ją į niekam tikusią prieglaudą visoms vasaros atostogoms. Jei pavyks tapti profesore, turbūt bandysiu ten išsilaikyti kuo ilgiau.
Elizabet: Dar tiksliai nežinau, bet galvoju Elizabet paleisti gyventi laisvai, o va kitus personažus ketinu įdarbinti į ministeriją arba paskirti jiems profesorės rolę.
Kaip sužinojote apie šį forumą?
Willy:  Tiesiog radau. Net nepamenu, kaip viskas išsivystė.
Elizabet: Kažkada (tikrai seniai) landžiojau po internetą ir aptikau šitą. Tada nesupratau kas čia yra ir niekur nesiregistravau, bet kai teko išeiti į nuotolinį mokymą, pasidarė nuobodu, nes pamokos baigdavosi ankščiau. Tada pradėjau ieškoti šio forumo ir radusi, prie jo prisiregistravau.
Kai prisiregistravote ko tikėjotės iš šio forumo? Kodėl?
Willy: Iš pradžių maniau, kad čia tik žaidimas, bet kai susigaudžiau kur patekau, norėjau kuo greičiau su visais susibendrauti, susirasti draugų. Ačiū šimtamečiui Sorenui, kantriajam Edgar, tetai Mayrai ir dėdei Dafydd už nuolatinę pagalbą.
Elizabet: Tiesą sakant - nieko. Kokią savaitę mano galvoje ūžė milijonai klausimų apie šio forumo veikimą, tad mano pašto pelėdos pas Mayrą skraidė kelis kartus per dieną.
Koks rašytas RPG tau buvo pats geriausias?
Willy: Nelabai žinau, nes dar ne kažin kiek parašiau, bet smagu gelbėti Nikolę iš Elizabeth grandinių ir nervinti Deo.
Elizabet: Na, nežinau ar toksai buvo, bet kai vakar parašiau http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=9605.msg162356#msg162356 skaičiau jį kelis kartus, ypač tą vietą apie pelėdas.

Dėkojame už interviu merginoms.
O jeigu ir jūs norite ,kad paimčiau interviu rašykite į PM, susitarsime  ;)
Interviu ėmė: Vegard Saeterhaug
Antraštė: Ats: Magijos Žinios (interviu)
Parašė: Nikolė Parker Lapkričio 25, 2020, 09:09:45 pm
2020 Lapkričio 25
INTERVIU SU FORUMO DALYVIAIS
Štai, priešais jūsų akis, naujausias interviu. Neseniai pakalbinome tris gan "šviežiai iškeptus" forumiečius ir jie maloniai atsakė į mūsų klausimus. Štai jie: Vegard Saeterhaug, Jessica Moony ir Diana Akstinaitė!

Jei būtu privaloma dirbti MM, kuriame skyriuje dirbtum? Kodėl?
Vegard MM6, nes man patinka padėti žmonės ir todėl ,nes ten dirbo mano IH mėgstamiausias personažas Mayra Wallflower.
Jessica Teismo vadove, man patinka vadovauti.
Diana Manau, kad magijos įstatymų priežiūros departamente, Nežinau kodėl, tiesiog manau, kad mano personažui jis tiktų labiausiai.
Kaip manai, kiek laiko dar praleisi IH'e?
Vegard Na toks klausimas be atsakymo, tokios datos nenumatysi.
Jessica 3 metus.
Diana Manau iki tol kol mano personažas jį baigs kaip mokinys.
Ką ketini veikti IH'e kai baigsi/tavo personažas baigs(i) Hogvartsą?
Vegard Vegard planuoju  įdarbinti į ministeriją, o Jacob įdarbinsiu mokytoju.
Jessica Nieko neveiksiu, tiesiog ilsėsiuosi.
Diana Nieko, manau kai mano personažas baigs hogvartsą kaip mokinys jame išvis nebesilankysiu.
Kokias 3 savybes priskirtum savo kuriamam personažui?
Vegard
Ambicingas, piktas, pikčiurna manau ,,Veganui'' tai tinka.
Jessica Drąsa, užsispyrimas ir ištvermė.
Diana Ramumas, ištvermė, draugiškumas.
Kaip sugalvojote savo personažui vardą? Ar naudojote vardų generatorių? Ar dabar gailitės dėl šio vardo? Jei taip, koks būtu kitas?
Vegard Hmmm, pavardes jamu iš Youtube, interneto. Generatoriaus naudoti neteko. Ne, man šis vardas žiauriai patinka, labiau nei mano buvęs.
Jessica Vardą ir pavardę sugalvojau pati, man labai patinka. Jei reikėtų keisti padaryčiau – Maya Woolf.
Diana Tiesiog šovė į galvą, vardas man buvo visai nesvarbus manau kur kas svarbiau yra buti pavyzdinga mokine, o ne atstovauti gražų vardą.Niekada  neesu jo naudojusi. Visai nesigailiu.
O kaip dėl koledžo? Ar buvote suplanavę, kurio koledžo garbę gins jūsų personažas, ar tai buvo visiškas atsitiktinumas/netikėtumas?
Vegard Iš tiesų norėjau išbandyti visus koledžus, man pavyko. Kai Vegard pateko į Slytherin apsidžiaugiau.
Jessica Man LABAI patinka grifo gūžta! Po pabuvimo su paskirstymo kepure labai apsidžiaugiau, labai smagu būti su kitais grifiukais.
Diana Nebubuvau suplanavosi, tik širdis norėjo į varnanagę. Patekau į GRIFŲ GŪŽTĄ. Tai buvo visiškas atsitiktinumas.
Kokį žmogų iš forumo (forumietį) labiausiai norėtum pamatyti realybėje?
Vegard Mayrą Wallflower nors ir būtų baisu.
Jessica Mayra Llewellyn.
Diana Visus
Ko tikitės ateityje? IH'o ateityje.
Vegard Atsakymo ir neturiu ,nes nežinosi kas bus ateityje, o jei rimtai tai manau IH išpopuliarės ir bus pasaulinio lygio, garsesnis nei Pottermore
Jessica Smagiai praleisti mokslo metus. Profesore būti nenorėčiau.
Diana Buti gera mokine, ir susirasti daug draugų.


Labai dėkojame Vegardui Saeterhaug, Jassicai Moony ir Dianai Akstinaitei!
Kaip visada, jei norite ir Jūs, kad paimčiau iš Jūsų interviu, parašykite man PM ir laukti mano atsakymo! :)
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Vegard Saeterhaug Gruodžio 08, 2020, 09:50:23 am
                                                                                                         2020 m. Gruodžio 08 d. straipsnis
HOGVARTSO ELFAI VOGIA HOGVARTSO MOKINIŲ KEKSIUKŲ RECEPTUS?
Vakar vėlyvią dieną valandą gavome žinių ,kad galbūt virtuvėje dirbantys elfai pasinaudodami kerais vogia Hogvartso mokinių šeimų keksiukų receptus. Bet ar tai tiesa? Ar mokiniai vėl prisuostė klijų? Pakalbinome kelis senus virtuvės elfus, jie teigia ,kad tai yra visiškas melas. Pakalbinome ir mokinius, jie teigia priešingai negu elfai. Kurgi tiesa? Ministerija ir MM2 lygis pradeda tyrimą. Jei tai pasitvirtintų ,kad elfai vogia receptus, Hogvartse keksiukų nebegaus nė vienas.
INFORMACIJA BUS PILDOMA

SKUBUS INFORMACIJOS PILDYMAS
Skubus tyrimas įvykdytas. Keksiukų receptus tikrai VAGIA HOGVARTSO ELFAI! Dabar svarstoma ar Hogvartse uždrausti kepti keksiukus ir nuvilti Hogvartso mokinius ar keksiukus teikti tik Švilpynės mokiniams. Nuspręsta ,kad bus dar vienas privatus ir slaptas svarstymas kuris viską ir nulems ar visgi bus uždrausti keksiukai ar juos paliks.
INFORMACIJĄ VĖL PILDYSIME
PAPILDYMAS
Hogvartsas išgelbėtas! Tik tai galime pasakyti. Ministerija gerai apsvarsčiusi nusprendė neskriausti Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos mokinių dėl elfų.
-Brangūs mokiniai, džiaukitės keksiukai jūsų.,-Sako Ministerijos atstovas.
Na ,o elfai bus nubausti.
STRAIPSNIS BAIGTAS
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Gruodžio 10, 2020, 08:53:08 pm
Interviu su forumo dalyviais

Pirmasis 100 % gyvas interviu, pareikalavęs daug drąsos jo paprašyti, pasiūlyti susitikimą ir, žinoma, klausinėti. Taip susiklostė, kad publikuojamas kalėdinį mėnesį, tad galiu apsimesti, kad Kalėdų proga pristatau interviu su forumo kūrėja ir Hogvartso direktore Arwen Evenstar.

Iš kur atsirado idėja sukurti hogvartsas.lt puslapį? Ar turėjote kokį nors pavyzdį?

Arwen: Nelabai prisimenu, kadangi viskas vyko daugiau nei prieš dešimt metų. Pačią pradinę forumo versiją sukūriau gal kokioje dešimtoj klasėj, prieš kokius 15 metų. Patys pirmieji nariai atėjo būtent į tas pradines versijas, po to viskas užsilenkė. O maždaug tokį forumą, koks yra dabar, ir su adresu hogvartsas.lt įkūriau pirmame kurse. O kodėl? Neprisimenu. Kažkas iš senųjų narių pradėjo kalbėti, kad buvo faina prieš metus ar kada, kai leidom laiką, kūrėm RPG. Pagalvojau, kad gal reikėtų atkurti. O tas forumas, kuris buvo prieš dešimt metų, nebuvo panašus į dabartinį, apie kažkokias interaktyvias funkcijas net negalvojom, kūrėm RPG, ir tiek. Bet ilgainiui pradėjom galvoti, kad naujiems nariams jau norisi kažko kito, naujokai klausdavo, kaip žaisti šitą žaidimą ir panašiai. Tada kilo mintis, kad reikia kažko kito. Atsirado naujos funkcijos, namų darbų sistema ir pan. Dėl to kilo mintis pervadinti į Interaktyvųjį Hogvartsą.
Dalis funkcijų paimta iš kitų puslapių. Namų darbų sistemą, RPG dalyvių, šeimos paiešką nusižiūrėjau nuo kažkokio forumo. Bet didžioji dalis yra sugalvota mūsų pačių.

Kuo skiriasi hogvartsas.lt nuo Interaktyviojo Hogvartso?

Arwen: Hogvartsas.lt yra projekto pavadinimas. Projektą sudaro IH, Facebook, Instagram ir pats pagrindinis hogvartsas.lt puslapis. Visas projektas kilo nuo anksčiau minėto forumo, pirminės šito forumo versijos. Pirmiau atsirado forumas, bet pagalvojau, kad jeigu jau esu nusipirkusi adresą, reikia ir puslapio. Pirminė puslapio versija buvo forumo pratęsimas. Ten buvo informacija apie koledžų vadovus, šmėklas kurių turėjome forume.
Skiriasi tuo, kad hogvartsas.lt yra projektas, o forumas – jo dalis. Aišku, forumas dabar labiausiai išvystytas, kitoms dalims reikėtų pasitempti. Bet tam reikia žmonių.

Ar dabartinis IH‘as yra kas nors panašaus į tai, ką įsivaizdavote pradžioje?

Arwen: Ne. Net neįsivaizdavau, kad bus kažkas tokio kaip yra dabar. Iš pradžių tai buvo tiesiog RPG forumas be jokių interaktyvių funkcijų. Pirma funkcija, išskirianti IH iš kitų tokių forumų, buvo taškų skyrimas. Čia prieš 10+ metų. Vėliau prisidėjo ir kitos funkcijos. Kai kūriau šitą reikalą, net neįsivaizdavau, kad kažkada bus toks, koks yra dabar.

Bet dabar yra geriau, ar ne?

Arwen: Taip, aišku. Dabar visi pakeitimai yra daromi žiūrint į dabartinę situaciją, kad ir naujiems nariams būtų įdomu, nes ankstesnis forumas buvo pritaikytas seniems nariams, o naujiesiems reikia kažkokių funkcijų, jiems neužtenka tik rašyti RPG. Jeigu liks tik RPG be funkcijų, nebus kaip pritraukti naujų narių. Dabartiniai irgi kažkada užaugs, išeis studijuoti, paliks forumą ir ateis jaunieji, o jiems dabar reikalingas tik žaidimas.

Kaip buvo išrinkti dabartiniai administratoriai?

Arwen: Aš išsirinkau Edgar‘ą prieš kažkiek metų. Jis pradėjo man rašyti su visokiais pastebėjimais, pasiūlymais, ir man jo požiūris į viską tiko, mačiau, kad jis stengiasi kažką daryti dėl forumo gerovės. Kadangi požiūriai sutiko, man jo mintys, idėjos tiko, tad aš jam pasiūliau tapti adminu. Jis norėjo pirmiau pabaigti Hogą, sakė, kad prisijungs po to. Galiausiai prisijungė. Tada buvom trise, dar buvo David Lockwood. Po kažkiek laiko jis pasitraukė iš forumo, likom dviese. Galiausiai jis pasiūlė, kad reikėtų dar poros adminų. Jis pasiūlė Soreną ir Rose. Kadangi man jo iškeltos kandidatūros ir argumentai tiko, aš palaiminau šitą dalyką, ir prisijungė dar du.

Kokie renginiai forume labiausiai prie širdies?

Arwen: Tiesą sakant, visų renginių – kvidičo, dvikovų, šachmatų ir visų kitų –  neseku. Jie yra faini, idėjos fainos, bet aš jų neseku. Ką seku, tai forumo rinkimus, tad gal šitas man prie širdies, nes paskaitinėju, kas ten vyksta, kas išrenkamas ir panašiai, tiesiog žiūriu eigą. Čia jau nuo George‘o laikų. Jau neprisimenu, ar čia buvo jo idėja, ar kažkas kitas pradėjo, o jis perėmė, bet ilgametis renginys, tad sakyčiau, kad šitas. O visi kiti yra Edgar‘o ir jo komandos.

Forume sklando nuomonė, kad Arwen RPG nerašo, RPG Tanzanijoje rinkimuose pateko tarp sensacijų. Bet tą RPG nebuvo taip sunku gauti. Tad ar iš tiesų nerašote RPG?

Arwen: Iš tikrųjų nerašau. Tanzanija tikriausiai bus pirmas RPG, kurį kada nors baigsiu, jeigu pavyks tą padaryti. Šiaip yra tekę bandyti kažką rašyti, bet be jokios idėjos, be nieko, tad ir nesigaudavo. Aš nesugebu rašyti RPG, neturiu fantazijos. Vieną postą galiu parašyti kažkur random. Bet kažkaip vystyti, kurti savo personažo man neišneša fantazija. Tad tiesiog nerašau, esu pamokas pravedus, tai čia baigtinis kažkoks reikalas.
O su Tanzanija... Kadangi buvo įvardinta, ko iš manęs reikia, idėja, istorija nepasirodė labai sudėtinga, mintis buvo aiški, tad ir pasirašiau pabandyti. Bet jeigu kas nors pasakytų „einam rašyti, pvz., Skersiniam Skersgatvy.“ Ir ką? Nesugalvočiau, ką rašyti.

O kaip sekasi Tanzanija? Sunku, nesunku? Įdomu?

Arwen: Nėra sudėtinga. Kai prisiverčiu kažką parašyti, tai kažką išspaudžiu, kai pradedu rašyti, žiūriu, o jau tie 600 simbolių yra, o dar visai nedaug teparašiau, dar minčių yra daugiau ką rašyti. Minimalus simbolių skaičius jau pasiektas, o aš dar nė neįpusėjau, tad tokiais momentais nesuprantu, kaip naujokai nesugeba parašyti.

Kaip atradote Harį Poterį?

Arwen: Pirmą kartą apie Harį Poterį sužinojau prieš gal penkiolika metų. Buvom skautų stovykloj. Ar tik mano skiltis, ar visos skiltys turėjo pravesti žaidimą. Draugė sako: „skaičiau knygą, ir ten buvo toks žaidimas kvidičas, ten ant šluotų skraido, kamuolį mėto, ir panašiai. Tai gal galėtume ir mes ką nors tokio čia padaryti.“ Ji papasakojo apie Harį Poterį, susidomėjau. Neatsimenu, ar tą pačią, ar kitą vasarą nuvažiavom į Šventąją, nuėjom į biblioteką pasiimti knygų, kad ką nors prie jūros paskaitytume. Radau Harį, tad pirmas dvi knygas ten perskaičiau, po to jau reikėjo trečią pirkti. Tada jau prasidėjo laukimas kiekvienais metais, kada naujas knygas išleis. Tokia įžanga ir buvo.

Ar Haris Poteris (hogvartsas.lt projektas ar kitur) padėjo susirasti naujų draugų?

Arwen: Virtualių draugų taip. Tas pats David Lockwood, Edgar‘as, iš senesniųjų buvo žmonių, su kuriais bendravau. Realybėj nebuvau susitikus su dideliu kiekiu. Ir realybėj draugysčių nepalaikau.

Kiek dabar jums yra svarbus Haris Poteris?

Arwen: Svarbus. Nežinau, kaip įvardinti. Visi žino, kad man Haris patinka, kad jeigu reikia man ką nors nupirkti ar dovanoti, tai tiks, jeigu paims ką nors iš HP, knygas renku, skaityti šiuo metu neskaitau, nes yra kitų veiklų. Šiaip jo, Haris yra didelė gyvenimo dalis, pakeitė mano gyvenimą, pasuko teigiama linkme. Pradėjau domėtis, įkūriau Hogą. Iš to, kad man patinka Haris ir įkūriau Hogą, gavau techninių žinių, kaip kurti svetaines, ir, galima sakyti, nulėmė tai, kad aš įsidarbinau čia, kur dirbu dabar jau septyneri ar kiek metų. Sakyčiau, kad Haris prie to prisidėjo. Dabar, aišku, skiriu mažiau laiko jam, nes turiu per daug visokių pomėgių, ir nebėra laiko. Bet tai yra svarbus dalykas.

Kokių atributikos daiktų turite ir išsirenkate?

Arwen: Negaliu pasakyti, kad turiu labai daug tos atributikos, lyginant su kitais HP kolekcionieriais. Bet tikrai ne vieną, du ar penkis dalykus turiu. Jeigu renkuosi pati, tai žiūriu, kad būtų su Varno Nagu arba kažkas neutralaus, pvz., Hogvartsas, magija. Kitų koledžų niekad nepirkčiau, negalėčiau nešioti. Labiausiai prijaučiu Varno Nagui. Jie protingi, galvoju, kad ir aš kažkiek protinga – kažkiek. Kūrybingi, išmintingi ir dar visokie tokie. Tiesiog pagal savybes prieš daug metų nusprendžiau, kad Varno Nagas yra mano koledžas. Ir tiek, kiek gyvuoja forumas, tiek aš žinau, kad mano yra Varno Nagas. Ir visi testai tą patvirtina.

Kiek suprantu, renkate Hario Poterio knygas kitomis kalbomis. Kaip prasidėjo kolekcija ir kokiomis kalbomis jau turite?

Arwen: Įvairiom kalbom renku tik pirmą dalį. Aišku, yra išimčių, pvz., turiu angliškai penktą dalį ir, man atrodo, septintą. Šitą turiu dėl to, kad neišlaukiau, kol išvers į lietuvių kalbą, tai kai Lietuvoje atsirado angliškai, iš karto ir nusipirkau. O šiaip renku tik pirmą dalį, nes pirma dalis yra startas, pati pradžia, simboliška. Turiu labai didelį kiekį. Įskaitant lietuvių ir anglų, keturiolika. Lietuviškai turiu dviem leidimais – ir naujo, ir seno. Angliškų pirmų dalių turiu kelis leidimus. Pati pirma knyga, man atrodo, buvo gruzinų kalba. Buvom prieš keletą metų Gruzijoj. Kažkaip sugalvojau, kad gal reikėtų pirkti. Mūsų vairuotojas, kurį buvom pasisamdę, kad mus vežiotų po šalį, suorganizavo, kad jo žmona nupirktų man tą knygą. Tad gavau dovanų šitą, o po to jau prasidėjo visos kitos. Jeigu kažkur išvažiuoju, stengiuosi nusipirkti. Nepavyko gauti tik Tailande. Buvom su mama paskyrusios pusdienį važinėti po knygynus, susiradau, kur jie Bankoke yra (salose niekur nebuvo knygyno). Ten nepavyko gauti. Jeigu iš kažko išskirtinio, tai turiu japoniškai. Čia irgi buvo atskira istorija. Mama suorganizavo, kad jos kolegė esperantininkė parašytų savo pažįstamiem į Japoniją, paklaustų, ar gali gauti šitą knygą. Tai jis parašė kitam vaikinukui, ir taip galvosi, kad jis atsiuntė į Lietuvą japonišką knygą. Dalį knygų nupirko mama, kai keliavo, žino, kad man reikia knygų, tad nuperka.

Ar norėtumėt realiai išbandyti kvidičą? Kodėl ir kurioje pozicijoje?

Arwen: Gal būtų visai įdomu, niekad negalvojau, kokia pozicija man būtų įdomiausia, bet nusprendžiau, kad gal visgi atmušėjo, nes man šita pozicija labiau atrodo kaip support‘as. Aš daug laiko praleidžiu žaisdama kompiuterinius žaidimus, daugiausia MMORPG, kur būna visokių klasių, damage dealer‘is, tankas, healer‘is ir panašūs. Aš dažniausiai žaidžiu support‘o pozicijoj, tai man atmušėjas labiausiai primena šitai. Padeda komandai laimėti, bet ne patys renka taškus. Mintis tokia.

Jeigu turėtumėte galimybę, apie ką norėtumėte pašnekėti su Akilanda?

Arwen: Pirmas klausimas būtų, kaip jaučiasi, kad buvo neįtrauktas į filmą. O jeigu žiūrint iš magijos pasaulio, būtų įdomu sužinoti, kaip jam visada pavyksta būti tokiam linksmam, optimistiškam ir kokių patarimų galėtų duoti šiuo klausimu.

Į kurią Hario Poterio pamoką labiausiai norėtumėte nueiti ir kodėl?

Arwen: Niekad negalvojau, kokia pamoka man būtų įdomiausia. Forume irgi nesu pamokų lankiusi. Nors ne. Vieną sezoną esu Arwen padariusi mokine. Prieš daug metų. Šiaip galvoju, gal į kerėjimą. Gal būtų įdomiausia pamoka, kadangi ten mokomi burtažodžiai, mano nuomone, yra labiausiai pritaikomi kasdieniam gyvenime. Nes, tarkim, kur galėtum panaudoti kažką iš transfigūracijos? Išskyrus sudominti kokio Tanzanijos berniuką ir pareklamuoti magiją. Transfigūracija man atrodo labiau kaip triukai. Kas iš to, kad sugebi ką nors paversti. O kerėjime manau, praktiškesni burtai.

Ar turite mėgstamiausią knygos ar filmo vietą, sceną, citatą?

Arwen: Jeigu pagalvoju apie citatą, tai, visų pirma, prisimenu Dumbldoro frazę iš filmo: Happiness can be found even in the darkest of times if one only remembers to turn on the light. Jeigu vieta, tai Dumbldoro kova su Voldemortu ministerijoje, kur jis tą ugninį drakoną paleidžia. Ir dar pats pirmas įėjimas į Skersinį Skersgatvį. Kadangi tai buvo pirmas supažindinimas su magijos pasauliu, tai kaskart, kai žiūriu, jaučiuosi pakylėta. Knygas jau labai seniai skaičiau, tad nelabai prisimenu tokių išskirtinių vietų.

Iš žaidimo „Harry Potter: puzzles & spells“ atrodo, kad esate labai competitive. Ar taip yra kitose gyvenimo srityse?

Arwen: Iš dalies, bet nelabai. Man patinka turėti pranašumą prieš kitus. Jeigu toj pačioj srity, tai mėgstu būti topuose aukščiau, jeigu, pvz., lyginant žinias, bet nėra taip, kad aš labai eičiau ir stengčiausi, versčiausi per galvą, kad kažko pasiekčiau. Labiau competitive esu žaidimuose, ypač komandiniuose, nes man patinka siekti bendro tikslo, kai visi nariai dirba ta pačia linkme.

Ačiū už atsakymus!

Toks buvo interviu su Interaktyviojo Hogvartso įkūrėja. Buvo minčių palikti jį kaip paskutinį, tačiau galimas daiktas, kad tradicija tampantis reikalas bus tęsiamas ir kitais metais. Kaip ir visada, idėjas, nuomones ir bet kokius klausimus galite rašyti asmeniškai.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: jacobsaeterhaug Gruodžio 11, 2020, 09:30:20 pm
HOGVARTSAS NEAPSAUGO MOKINIŲ NUO KORONOS VIRUSO INFEKCIJOS?
Hogvartsas neapsaugo naujos kartos nuo viruso. COVID-19 infekcija visgi Hogvartse ,o pamokos vyksta kontaktiniu būdu ir be apsaugos priemonių. Niekur nerasi dezinfekcinio skysčio, ar mokinio su kauke, pamokos nevyksta kompiuteriniu būdu.
MINISTERIJA TEIGIA ,KAD ČIA NIEKO SVARBAUS
Istorija kartojasi, ministerija vėl nepajėgi apsaugoti mūsų. Teigimai ,kad Korona Hogvartse neegzistuoja yra visiškai kvaila nesąmonė, juk jis yra visur. Ant ministerijos pyksta mokinių tėvai ir patys mokytojai.
KAS BUS TOLIAU? JUK TAIP TĘSTIS NEGALI.
Nėra labai daug žinių ar visgi mokslai vyks nuotolyje ar kontaktiniu metodu. Ar mokinius siūs namo? Ar mokiniai liks Hogvartse? Viską parodys laikas.
LAUKITE NAUJIENŲ
Antraštė: Ats: Magijos Žinios (interviu)
Parašė: Nikolė Parker Gruodžio 31, 2020, 08:04:40 pm
INTERVIU
Šiandien buvo apklaustos dvi, neseniai pradėjusios dirbti Hogvartse - burtų ir kerėjimo mokykloje, profesorės: Willy Phoenix (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?action=profile;u=18521) (astronomijos profesorė) ir Žana Mokslinčė (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?action=profile;u=16497) (kerėjimo profesorė)! Taigi, išklausykime jų minčių apie jų naująjį (o gal jau nebe naują) darbą.

Profesoriaujate jau mėnesį. Kaip jaučiatės?
Žana: Jaučiuosi puikiai, labai džiaugiuosi pareigomis ir mokiniais, kuriuos mokau.
Willy Jaučiuosi puikiai, tik dar kiek sunku susitvarkyti su kiekiu, juolab, kad realiame gyvenime aš daug mažesnė, nei daugelis mano.
Kodėl panorote tapti profesore?
Žana: Tai buvo mano svajonė nuo pat pirmo kurso, norėjau padėti kitiems.
Willy Man patinka kurti namų darbus, įvairias užduotis. Stebėdama kitų profesorių pamokas, galvojau, kaip viskas daroma, koks jausmas būti profesoriumi ir panašiai. Taigi, nusprendžiau viską iš tikro patirti.
Kokia maždaug buvo Jūsų reakcija, kai sužinojote, kad Jus atrinko?
Žana: Aš neturėjau žodžių, nes tiesą sakant abejojau, kad mane priims, tai 5 minutes stovėjau be žado.
Willy Džiaugiausi, smalsavau kaip viskas bus ir nejučia apie IH išpliurpiau daugeliui draugų. :)
Ar buvo sunku pradėti naują (taip pavadinkime) darbą?
Žana: Nebuvo labai lengva, bet kai šalia šilti žmonės- viskas įmanoma.
Willy Nelabai, kažkaip lengviau nei tikėjausi.
Kas pasikeitė nuo to laiko, kai tapote profesore?
Žana: Pasikeitė atsakingumo lygis, taip pat nebebijau pasakyti savo nuomonės.
Willy Susiradau naujų draugų, norėjosi daugiau laiko skirti ir IH, ne tik youtube žiūrėjimui :) .
Ar turėjote kažkokių lūkesčių. Jei taip, kokių? Ar jie išsipildė?
Žana: Norėjau, kad mano pamokose mokiniams būtų įdomu, o ar išsipildė šis lūkestis reikia paklausti jų pačių.
Willy Taip, turėjau. Tikėjausi, kad vesti pamokas man seksis gerai, kad jos patiks ir kad galėsiu ir kitais metais ,,įsitrinti" į profesorių kolektyvą :DDD .
Ko labiausiai nesitikėjote?
Žana: Nesitikėjau tokio aktyvumo pamokose.
Willy Kad kiti IH nariai, daugiausia mokiniai, ims mane labiau gerbti .
Ir pabaigai - Ar džiaugiatės tuo, kad profesoriaujate?
Žana: Labai! Norėčiau čia likti kuo ilgesnį laiką.
Willy Tikrai taip, tai nuostabu.

Taigi, labai didelis AČIŪ, naujosioms profesorėms, kad neatsisakė pasidalinti savo mintimis apie profesoriavimą.
Taipogi, jeigu norite, kad paimčiau interviu iš Jūsų (personažo), nepamirškite parašyti man PM.
SU NAUJAISIAS METAIS VISUS!!!
Antraštė: Ats: Magijos Žinios (interviu iš personažų)
Parašė: Nikolė Parker Vasario 10, 2021, 09:33:37 pm
2021, Vasario 10   21:33:37
INTERVIU SU PERSONAŽAIS!
Šiame interviu, priešingai nei kituose, mūsų kalbinti žmonės (forumiečiai) turėjo į klausimus atsakyti ne kaip jie irl (in real life), o kaip jų sukurti personažai! Taigi, šią "naujieną" išbandyti mes pakvietėme Žaną Mokslinčę (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?action=profile;u=16497).

Trumpai apie ją:
      Nuo trijų metų ji jau dirba modeliu, vaikšto podiumais ir maivosi prieš kameras. Galiausiai sulaukusi vienuolikos, Žana įstoja į Hogvartsą - burtų ir kerėjimo mokyklą. Ir nors jos gyvenimas tuo metu kupinas mokslų ir netikėtumų, mergina vis viena atkakliai vaikšto podiumais ir vaidenasi ant įvairiausių žurnalų viršelių. Kai Hogvartsas jau baigtas ir Žana jau sulaukusi pilnametystės, tenka pasirinkti: dirbti žiobarams ar burtininkams. Kai galiausiai viską apsvarsčiusi jauna ponia pasirinka žiobarus, ji nepalieka ir magijos pasaulio. Susilaukia dukros, ją išleidžia į Hogvartsą, pati su vyru apsigyvena Kiauliasodyje ir susiranda naują darbą - dizainerė ir siuvėja.


1. Sveika, Žana. Malonu, kad sutikai skirti mums savo brangaus laiko ir duoti interviu. Taigi, gal galėtumėme pradėti nuo klausimo: Kodėl interviu vietą pasirinkote būtent savo dizaino studiją?
Žana: Sveiki. Aš pasirinkau savo dizaino studiją, kadangi čia man yra mieliausia būti ir taip pat čia praleidžiu daugiausiai laiko. Ir čia esu patyrusi daugybę nuotykių, apie kuriuos galbūt galėsiu jums šiandien papasakoti.
2. Na gerai, įdomūs pasvarstymai/prisiminimai. O kodėl nusprendėte dirbti modeliu? Kodėl modeliu žiobarų, ne burtininkų pasaulyje? Nuo kelių metų pradėjot? Kaip tai pakeitė jūsų gyvenimą?
Žana: Aš modeliu jau dirbu nuo 3 metų, tai šią karjerą pastūmėjo mano motina, su kuria dabar nebebendrauju. O šiaip aš nelabai ir turėjau pasirinkimo, ar dirbti modeliu burtinikų ar žiobarų pasaulyje, kadangi nebuvau pilnametė. Tiesą sakant sulaukusi pilnametystės galvojau dirbti burtininkų pasaulyje, tačiau sužinojusi reikalavimus ten ir palyginus juos su žiobarų pasaulio, paskaičiavau, kad man daug labiau apsimoka dirbti žiobarų pasaulio modeliu. Jo.
3. Dar yra žinoma, kad dirbote Hogvartso - burtų ir kerėjimo mokykloje. Ar jums ten patiko? Ar sugrįžtumėte dar kartą?
Žana: Niekada negali sakyti niekada. Man ten patiko, tik pirmakursiai labai labai nervino. Ten patyraiu daug nuotykių, jie ne visi buvo geri. Kaip ir pati Nikolė žino, net jai buvau skyrus areštą (kuo labai nusivyliau, tačiau ką padarysi). Bet visumoje manau, kad praėjus tam tikram laikui, grįšiu tenai ir pabandysiu dar kartą, nes nenoriu palikti visko, kaip yra dabar, noriu kažką pakeisti.
4. Kuo norėjote būti užaugusi vaikystėje? Kodėl?
Žana: Tai... Labai norėjau išlikti modeliu, todėl kad iš tikro, ypač vaikystėje, man tą daryti labai patiko ir galvojau, kad suaugusi jausiuosi taip pat. Deja taip nėra - yra daug labai sunkių dalykų... O dar norėjau būti dainininke, bet čia jau manau - ne šiame gyvenime.
5. Ar jūsų tėvas (žiobaras) nustebo sužinojęs, kad gavot laišką kviečiantį mokytis Hogvartse? O gal labiau nustebo, kai sužinojo, kad jo žmona (jūsų mama) - ragana?
Žana: Tai iš tikro, aš neprisimenu kaip mano tėvai susipažino (aš dar nebuvau gimus tuo metu), o jų kaip ir šito neklausiau, kadangi su tėvais neturėjau labai gero ryšio. Tačiau atsimenu tą dieną, kai gavau laišką iš Hogvartso. Tai mano tėvas regavo gana paprastai, kadangi mano motina, kuri yra burtininkė, jau iš karto jam pranešė, kad jei aš gausiu laišką iš šios burtų ir kerėjimo mokyklos, aš tikrai ten vyksiu, ir jis neprieštaravo.
6. Kaip susipažinote su Brajanu? Koks buvo pirmas įspūdis?
Žana: Taigi, prieš 15 metų, kai aš buvau... penktame, tikriausiai, kurse, vaikštinėjau koridoriais ir tiesiog mano akys užkliuvo už Brajano, kuris irgi mokėsi Hogvartse. Pirmomis dienomis tiesiog praeidavau pro jį nieko nesakydama, kas buvo labai keista iš mano pusės, nes tylos aš visiškai nemėgstu ir stengiuosi su žmonėmis daug bendrauti. Tačiau po kelių savaičių, kai buvo likusi savaitė iki Valentino dienos, aš sulaukiau pakvietimo būti kažkieno partnere per Valentino dieną. Iš pradžių nesupratau iš ko gavau tą pakvietimą, tačiau perskaičiusi suvokiau, kad tai tas pats Brajanas man rašė. Tai buvo keista, nes su juo aš nelabai bendravau, tai tikriausiai abu buvome slapta vienas kitą įsimylėję. Tikriausiai, kada ir jis ir aš turėsime laisvo laiko pakalbėsime šia tema plačiau.
7. Ar nepyktumėte jei dukra pasidarytų tatuiruotę ir nusikirptu palukus? :D
Žana: Am, kaip čia pasakius? Aš negaliu sakyti, kad aš jos nekęsčiau, negaliu sakyt, kad aš ją užmuščiau. Tačiau nemanau, kad ji pasielgtu taip, visgi, nėra ji pirmakursė ir tikrai žino ką daro, todėl a... *tyla* Pala, leiskite man truputį kitaip suformuluoti sakinį. *vėl tyla* Nemanau, kad Nikolė yra tokio tipo žmogus, kuris daro kažką neatsiklausęs. Kadangi su ja gyvenu jau dvylika metų, tai tikrai nėra nieko panašaus nutikę ir abejoju ar ji būtų tokia... kvaila ir pasidarytų tai be mano sutikimo, kurio ji negavo, nes jai yra tik 12, o dvylikametei mergaitė tikrai neturėtų darytis tatuiruotes ar kirptis plaukus.
8. Kaip manote, kuo jūsų dukra bus užaugusi? Kodėl taip manote?
Žana: Iš tikro turiu vilčių, kad ji gros arfa, kadangi turi talentą groti šiuo instrumentu. tačiau negaliu paneigti to fakto, kad ji turi didelę labai aistrą kvidičui. Todėl yra galimybė, kad taps kvidičininkė kaip ir Brajanas.
9. Ar tiesa, kad laukiatės? Koks tai jausmas, kai reikia ir paauglę dukterį prižiūrėti, ir namus tvarkyti, ir dirbti, ir net kerėti?
Žana: Aš tokiais dalykais nejuokauju, tai yra tiesa. Iš tikrųjų galiu pasakyti, kad yra labai sunku, pastaruoju ir pati dvylikametė dukrė, man sukelia nedidelį nepasitikėjimą ja, todėl aš visada esu į ją "užmetusi akį" (nežinau ar galima taip sakyti, bet...). Iš tikro daugiau tų rūpesčiu kaip ir neturiu, nes jau apsipratau su ta mintimi, kad esu nėščia. Dirbti tai netrukdo, o jei ką visad galiu padaryti pertrauką...tikriausiai.
10. Kokia Jūsų svajonė?
Žana: Aš turiu daug svajonių, tačiau didžiausia mano svajonė - kad pasaulyje neliktu tylos. Ta bauginanti tyla gadina visą visą pasaulio atmosferą. Taip pat norėčiau, kad neliktų pirmakursių, kadangi jie labai nervina.
Žurnalistė: Tai Jūsų nuomone, pirmakursiai iškart turėtų tapti antrakursiais?
Žana: Taip. Na arba nebent tais metais nelankyti Hogavartso, kadangi jie tikrai gadina visą mokyklos garbę.
11. Kiek apytiksliai galeonų uždirbate per mėnesį? Ar tai apsimoka, ar sunku?
Žana: Iš tikro, tai uždirbu nemažai. Nu priklauso, kiek tą mėnesį turiu užsakymų, šiaip tai uždirbu vidutiniškai apie 20-30 galeonų už vieną užsakymą. Na o modelio karjeroje, tai priklauso nuo to kiek reikia fotografuotis ir panašiai. Šiaip vienas pasirodymas tolygus 100 galeonų burtininkų pinigais.
Žurnalistė: O kaip dėl žiobariškų pinigų? Ar nevargina vis eiti į Grigotsą ir juos keistis?
Žana: Nemanau, kad tai yra vargas, kai vis tiek gauni pinigų, o ar jie galeonai ar ne, tai čia jau nelabai ir svarbu.
12. Mielai sugrįžtumėte į Hogvartsą?
Žana: Taip, manau, kad tikrai mielai ten grįžčiau. Vis gi, ten patyriau daug nuotykių, kuriuos pakartočiau ir dar kartą.
13. Kodėl nusprendėte gyventi būtent Kiauliasodyje?
Žana: Priežastis buvo labai paprasta, kadangi Nikolė mokosi Hogvartse jei būtų ne taip sunku gržti namo, tuo labiau ir aš turiu daug klientų, kurie gyvena kažkur netoli. Beja Kiauliasodyje tylu beveik nebūna, o tai irgi privalumas.
Žurnalistė: Ačiū už jūsų sugaištą laiką ir dėkoju, kad pasidalinote atsakymais į klausimus.
Žana: Nėra už ką
Ačiū tiems, kurie perskaitė šį interviu (kuris jau buvo trečias Žanai (jei neapsiskaičiuoju :D)) ir, kaip visada:
Jei norite, kad paimčiau iš jūsų interviu, rašykite PM.
Iki kitų interviu!
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Brielle Siri Devers Balandžio 06, 2021, 01:52:57 pm
SMURTO PROTRŪKIAI HOGVARTSO BURTŲ IR KERĖJIMO MOKYKLOJE
MŽ korespondentė Brielle Siri Devers

    Vykstant Burtų trikovės turnyrui, turėtų būti savaime aišku, kad gyvybei pavojingų nutikimų išvengti beveik neįmanoma, tačiau atrinkti mokiniai ruošiasi tam ir fiziškai, ir morališkai - jie žino, kur veliasi. Visai kitaip yra su kvidičo varžybomis - skraidymas ant šluotos neturėtų kelti grėsmės gyvybei. Tačiau, atrodo, ir čia patekęs mokinukas patenka į spąstus.
    Mokyklos direktorei Arwen Evenstar paskelbus, kad Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla (dar žinoma kaip Šriodingerio dėžė burtininkučiams) dalyvauja TMMKSKČ (tarptautiniame mokinių mažosios komandos sudėties kvidičo čempionate, kas reiškia, kad visos komandos sudarytos tik iš 4 žaidėjų), buvo sudaryta komanda iš kiekvieno koledžo atrinktų mokinių. Tokia galimybė pasitaiko tik kartą gyvenime, tad nenuostabu, jog mokiniai treniruojasi versdamiesi per galvas - ir figuratyviai, ir literaliai.
    Šio pirmadienio (04-05) rytą varnanagė Amelija Harmon buvo pastebėta išskraidinama iš aikštės be sąmonės. Paskutiniais oficialiais duomenimis, mergaitė patyrė sunkų smegenų sutrenkimą, susilaužė koją ir rankos (neaišku, kurios) pirštą. Tačiau neaišku, ar tai viskas - Hogvartso atstovai spaudai linkę nuslėpti svarbiausias detales. Nusprendžiau išsiaiškinti pati.
    Treniruotę vedęs truputį tylesnio, bet vis tiek pasaulinio garso kvidičininkas Kajus Arno Wintersas atsisakė plačiau pakomentuoti įvykį, tačiau prasitarė, kad panelės Harmon skraidymo įgūdžiai čia niekuo dėti. Abejotina.
    Man pasisekė pasikalbėti ir su nukentėjusiąja - ją radau ligoninės sparne visai ką tik atsibudusią. Paklausta, kas iš tikrųjų nutiko, panelė Harmon atskleidė pirmo „Magijos žinių“ puslapio vertą istoriją, nedvejotinai sudrebinsinčią mokyklos reputaciją ir atskleisiančią šešėlingąją jos pusę: Hogvartso skraidymo instruktorė, visiems žinoma kaip madam Krūminė smurtauja prieš mokinius. Amelija Harmon teigia, kad tai seniausiai Hogvartse dėstanti profesorė sugadino šluotas bei stebėdama treniruotę iš tribūnų, paleido kerus į skrendančią mokinę.
    Panelės Harmon žodžius patvirtino ir ją tuo pačiu metu aplankęs jos širdies draugas (nors ir neigiantis šį akivaizdų faktą) Sigurd Eddi Hallgrimsson iš Grifų Gūžtos, kartu su ja atrinktas į Hogvartso komandą tarptautiniam mokinių kvidičo čempionatui.
Šiuo metu lieka abejotinos panelės Harmon galimybės dalyvauti čempionate. Nesunku numanyti, jog dėl neatsakingų instruktorių patirti sunkūs sužeidimai atsiliepia ne tik fizine, bet ir emocine trauma. Mergaitei jau pradėjo reikštis šluotafobijos požymiai: parodžius skrendančios šluotos nuotrauką, panelė Harmon apsivėmė.
    Madam Krūminė, šio baisingo incidento kaltininkė, situacijos pakomentuoti nesutiko. Tiesą sakant, skraidymo instruktorė dėjo į kojas vos tik mane pamačiusi. Belieka tikėtis, kad toli ji nenubėgo ir Hogvartso direktorė Evenstar imsis tinkamų priemonių (uždarys madam Krūminę į Azkabaną ir patieks jos supuvusią sielą psichams pietums).
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Nikolė Parker Balandžio 21, 2021, 09:09:57 am
Interviu su BTT dalyvių personažais!
Vos Heidi (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?action=profile;u=18629) pabaigė antrąją rungtį, po kelių dienų prie jos pristojo visa Magijos Žinių interviu ėmėjų komanda ir nepalikusi jos ramybėje galiausiai išgavo iš jos taip ilgai lauktus atsakymus...

Sveika, Heidi. Malonu, kad sutikai skirti mums savo laiko. O dabar sakyk – kodėl užsinorėjai įmesti lapelį su savo vardu į Ugnies Taurę? Ko tikėjais? Kas paskatino tokiam poelgiui? Norėjai išbandyti jėgas? O gal svajojai apie didįjį prizą ir šlovę?
Heidi: Sveiki, tai aš turėčiau dėkoti, kad pasikvietė mane į intervių. Iš dalies tai buvo kaip ir iššūkis, kurį man metė vyresni koledžo draugai. Nei aš, nei jie, per daug nesitikėjome, kad pavyks patekti ir visi iš to gražiai juokėmės. Aišku po to, kai jau buvo praėjusios kelios dienos, o lapelis paskendęs taurėje, ėmiau svarstyti apie tai labiau, jeigu kartais atsitiktų taip, kad mano vardas atsidurtų turnyro dalyvių sąraše. Prisipažinsiu, vėliau to šiek tiek gailėjausi.

Kai manote, jei tėvai būtų gyvi, ar didžiuotus jumis? Džiaugtųsi, kad pasiryžote tokiam, pavadinkime – iššūkiui ir didžiuotus savo dukra, ar jie būtų nepatenkinti, baimintusi dėl jūsų kiekvieno žingsnio ir manytų, kad mesti savo vardą į Ugnies Taurę – buvo pati kvailiausia mintis?
Heidi: Manau, kad tėvai manimi didžiuotųsi. Aišku, tai sunku pasakyti, kai nei vieno jau daug metų nėra tarp mūsų. Tačiau kiek pamenu juos, jie visada mane palaikydavo, kad ir kokiai kvailystei pasirašydavau. Na, nebent tai įvykdavo namų aplinkoje.

Ar jūsų pamotė bent žino, kad dalyvaujate Burtų Trikovės Turnyre? Kodėl jai apie tai nepranešėte? Baiminotės? O gal manėte, kad visas kliūtis įveiksite viena ir jums pagalbos nereikės?
Heidi: Mano pamotė to nežino. Jai nepranešiau, nes tam tiesiog nebuvo reikalo, kadangi su ja nepalaikau jokių ryšių nuo tėvo mirties.

Tą vakarą, kai Ugnies Taurė išspjovė jūsų vardą, kokia buvo jūsų reakcija? Džiaugėtės? Buvote priblokšta? O gal sutrinkusi ir išsigandusi? O su kuo norėjote pirmiausia pasidalinti šia žinia? Kas buvo/būtų tas žmogus, kuriam jautėte kad galite viską išsipasakoti ir pranešti šią naujieną?
Heidi: Kai sužinojau, kad dalyvausiu turnyre, labai nustebau. Tikrai nesitikėjau, kad pavyks tapti viena iš šio turnyro dalyvių, tad tikrai buvau priblokšta ir šiek tiek šokiruota. Pamenu savo mintis, galvojau, kaip tai gali būti, juk yra už mane žymiai stipresnių ir šios galimybės vertų mokinių. Aišku po kurio laiko su ta mintimi apsipratau. Pirmiausia šią žinią išsiunčiau savo globėjui, o tuomet viskas įvyko savaime. Tuoj pat, kai baigiau rašyti laišką, į kambarį plūstelėjo bent tuzinas merginų, kurios jau žinojo šią naujieną, o išėjusi į bendrąjį kambarį buvau pasitikta plojimais ir džiaugsmo šūksniais.

Jei laimėtumėte turnyrą, kur leistumėte laimėtus galeonus? Investuotumėte? Kam nors dovanotumėte? O galbūt pirktumėtės kažką nuostabaus sau?
Heidi: Apie tai dar nepagalvojau, tačiau manau, kad juos tiesiog taupyčiau. Na nebent prekyboje atsirastų prekė, kuriai kaip tik užtektų per turnyrą gautų galeonų.

Ar jau ruošiatės trečiajai ir paskutinei turnyro užduočiai? Kaip sekasi? Ar jau bent nutuokiate kas jūsų laukia paskutinėje rungtyje? Jaudinatės?
Heidi: Trečiajai turnyro užduočiai jau pradėjau ruoštis. Aišku tai nevyksta taip sklandžiai, kaip buvo tikėtasi, tačiau negaliu skųstis. Kalbant apie tai kas vyks užduoties metu, galiu pasakyti, kad visiškai neįsivaizduoju. Tiek aš, tiek Ryan bandėme kažką sugalvoti, tačiau iš mūsų mąstymų nelabai kas išėjo, tad likome nežinioje. Nors tai ir yra paskutinioji, nulemianti užduotis, tačiau prieš ją nesijaudinu taip, kaip prieš pirmąsias dvi, o ypač pirmąją.

Na o dabar pakalbėkime ne apie jus, o apie jūsų varžovą – Ryan. Ką manote apie jį? Manote, kad jis stiprus ir yra sutvertas išbandymams, ar atvirkščiai – jam visiškai neskirtos tokios užduotys?
Heidi: Mano nuomone Ryan yra pakankamai stiprus varžovas. Nenorėčiau sakyti, kad jis yra sutvertas tokiems išbandymams, bet kiek teko matyti, jis užduotyse pasirodė nuostabiai.

Ir pabaikime tokiu, gal kiek keistu klausimu – ar laimėsite?
Heidi: Ar aš laimėsiu? Negaliu į šitą klausimą atsakyti paprastu taip arba ne, kadangi manau, kad tiek aš, tiek Ryan turime pakankamai vienodus šansus laimėti turnyrą. Aišku vienos užduoties metu vienas pasirodo geriau negu kitas, tačiau labai sunku pasakyti, kuris iš mūsų yra stipresnis. Tad tai išaiškės tik pasibaigus paskutinei užduočiai.


Dar kartą ačiū, Heidi (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?action=profile;u=18629), už atsakymus!
O jei norėsite ir Jūs, pasirodyti inertviu skyriuje, atsiųskite man pelėdą (hedviga)
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Vegard Saeterhaug Liepos 07, 2021, 09:10:34 pm
INTERVIU SU FORUMO DALYVIAIS!
Šiandien pakalbinome forumo dalyvę Luną Evanns

Ar norėtumėte dirbti MM? Kodėl ir kuriame departamente?
Luna:Šiaip svarsčiau apie tai, tačiau pamaniau, kad ne susitvarkysiu dėl departamento irgi ne svarsčiau

Atvykusi į IH gavote Švilpynės koledžą, ar tai tau patiko ar mielai būtumėte pasirinkusi kitą koledžą?
Luna:Na dėl savo koledžo tikrai nustebau, nes visi sakydavo, kad turėčiau būti klastunyne, o pati save priskyriau Varno nagui, bet kiek laiko pabuvus supratau, kad švilpynė mano koledžas ir jo tikrai nekeisčiau

Luna Evanns, kaip sugalvojote šį vardą?
Luna:Šitą vardą pirmą kartą parašiau žaisdama Hogwarts Mistery žaidimą, o jis atsirado taip, kad Luna jau buvo sugalvota seniai, nes kaip ir sakiau priskyriau save Varno nagui, o ten buvo Luna Geranorė, o Evanns na čia iš poteriu pavardės. Nes buvo Lilė Evans, bet turėjau galvoje, kad visai kartoti HP personažų pavardes būtų nelabai originalu tai štai.

Ar planuojate patekti į profesorės vietą?
Luna:Taip, bet su Violeta Lestrange

Ką norėtumėte dėstyti?
Luna:Galvojau tarp AB ir Astronomijos gal dar nuodus ir vaistus

Norėtumėte sudalyvauti BTT? Ir kodėl?
Luna:Taip norėčiau, nes tai panašu į Dvikovų Turnyrą ir labai norėčiau sužinoti kaip man ten pasisektų

Kaip manote kokią jūsų RPG postų kokybė?
Luna:Na sakyčiau labai prastai kiti tai daro daug geriau

Ar jūsų personažas mėgsta pavalgyti saldžiai kaip ir daugumas Švilpių?
Luna:Tikrai taip

Kokią ateitį planuojate savo personažams?
Luna:Na manau, kad baigę mokyklą jie susirastų darbą galbūt tai būtų MM ar dar kaip nors susirastų poras gal nuo mokyklos laikų arba ateitį ir susikurtų šeimas tiek Luna tiek Violeta

Štai ir pakalbinome Luną Evanns, dėkojame jai už atsakymus.
Beje, jeigu nori jog ir iš tavęs paimčiau interviu susisiek su manimi per PM
Interviu ėme: Vegard Saeterhaug
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Liepos 15, 2021, 03:26:29 pm
Interviu su forumo dalyviais

Po šiokios tokios pertraukos grįžtame su kasmėnesiniais interviu. Šį vasarišką ir varlių kurkimo pripildytą liepos mėnesį pakalbinau tris varles auginančių veikėjų autores – Ryan Jones, Alrisą Fuentes ir Gerdą Marqeen. 33 % gyvas interviu, įrodantis, kad įgijau dvi interviu tinkamas vietas.

Kaip atsidūrei varlyne?

Ryan: Pamačiau, kad savo žvėryne (inventoriuj) turiu varlę ir berods parašiau į Švilpynės grupę ir berods N [dabar geriau žinoma kaip Noelė] pakvietė mane. Ji pasiūlė mane prijungti. Kažkas tokio.
Gerda: Netyčia kažkokiame IH žaidime Mayrai užsiminiau, kad noriu varlės, bet jai nerandu pinigų. Ji man padovanojo varliuką ir pasiūlė prisijungti prie Varlyno.
Alrisa: Visų pirma, Deoiridh pasiūlė įsigyti varlę. Kadangi ilgą laiką vienas iš mano veikėjų jokio augintinio neturėjo, nusipirkau ją. O ir šiaip norėjosi nebūti vienai.

Ar varlynas pakeitė tavo požiūrį į varles?

Ryan: Honestly, galbūt varlės man pradėjo labiau patikti po to, kai atsidūriau varlyne, bet aš niekada nebijojau varlių, man varlės visada tokie visai nice, visai patinkantys gyvūnai buvo.
Gerda: Tikrai taip. Niekad neprijaučiau varlėms, bet dabar jas tiesiog dievinu.
Alrisa: Tikrai taip. Anksčiau į jas nekreipiau ypatingo dėmesio. Tiesiog jos buvo, ir tiek. Dabar man varlės - įdomūs gyvūnai, kuriais verta domėtis.

Turi daugybę varlių nuotraukų, kuriomis vis pasidalini. Ar sugebėjai tiek susirinkti nuo tada, kai prisijungei prie varlyno, ar vis tik rinkai ir anksčiau?

Alrisa: Kaip jau sakiau, anksčiau varlėmis nesidomėjau, todėl visos nuotraukos yra darytos, kai prisijungiau prie varlyno.

Iš kur atsirado tavo veikėjo/-ų varlės/-ių vardas/-ai?

Gerda: Gerdos varlei Koletei vardą radau kažkur internete ir jis man labai prilipo. Olivia (Delilah'os varlė) ir Eljotas (Gerdos varliukas) buvo susapnuoti vardai, kuriuos sapne daviau kažkokioms varlėms.
Alrisa: Turiu vieną varlę (priklauso Sigurd), kurios vardas yra Eylfà. Jį sukūriau ieškodama islandiškų mergaičių vardų. Taip radau Ylfą, ir prie jos pridėjau E.
Ryan: Zoey varlės vardas turbūt atsirado iš kažkokio filmuko, kadangi berods jos vardas Markizas. Ryan‘o varlės vardas buvo tiesiog... Kadangi ji yra pagrindinė varlė, ji vienintelė ir turi vardą, jis yra Varlytė, o aš nieko geresnio nesugalvojau ir pagalvojau – kodėl ne, mano katinas tai pavadintas Kačium.

Ar norėtum pati auginti varlę?

Gerda: Tikrai taip! Varlės man yra nuostabūs gyvūnai ir buvimas su jais kasdien bei jų gyvenimo stebėjimas yra viena didžiausių mano svajonių.
Alrisa: Taip, norėčiau. Aišku, reikėtų kitokių sąlygų negu katei ar šuniui, bet manau, kad sugebėčiau susitvarkyti.
Ryan: Aha, manau, būtų visai smagu, nes kai YouTube ar kur pasižiūriu filmukų, tai varlių auginimas atrodo išties gana paprastas, bet labai smagus dalykas, nors realiai taip nėra, nes vis tiek kiekvieną gyvūną auginant yra kažkokių pliusų ir minusų.

Ar išdrįstum savo turimą varlę nusinešti į tikrą mokyklą ir paleisti klasėje vidury pamokos?

Alrisa: Nelabai. Nebent tai būtų kokia nors integruota biologijos pamoka, skirta varlių nagrinėjimui. Savaime suprantama, tas veiksmas būtų suderintas su mokytojais ir mokyklos vadovybe.
Ryan: Žiūrint, per kokią pamoką. Jeigu, pavyzdžiui, būtų kokia lietuvių, aš bijočiau, kad mano auklėtoja paskambins mano mamai, ir ji supyktų. Jeigu tai būtų pamoka, kurios mokytojos aš nebijau, tai manyčiau, kad galėčiau paleisti. Pavyzdžiui, per biologiją tai būtų netgi praktika, realybė, galėtume iš arti pažiūrėti į varlę ir jos sandarą. Žinoma, nieko nedarant varlei.
Gerda: Nors labai norėčiau, to nedaryčiau. Būtų siaubingai baisu dėl varlės sveikatos ir gyvybės.

Įsivaizduokime, kad pati esi mokytoja, o tavo pamokos metu pradeda siautėti varlės. Kaip reaguotum?

Gerda: Hmmm... Pirmiausia pabandyčiau jas sugauti ir kažkaip apsaugoti, nes mokiniai (beveik) visada yra labai neprognozuojami padarai. Tada bandyčiau išsiaiškinti, kieno tos varlės ir kokiu tikslu jos čia atsirado. Na, o tolimesni veiksmai priklausytų nuo situacijos.
Alrisa: Jei tai nuobodi teorijos aiškinimo pamoka, aš pasikviesčiau mokinius į pagalbą, kad šie sugaudytų varles, nors tai ir užtruktų. Jeigu tai koks nors kontrolinis, liepčiau mokiniams nekreipti į jas dėmesio. Abiem atvejais, kaip minėjo ir Gerda, siekčiau apie tai kuo daugiau išsiaiškinti.
Ryan: Nežinau, turbūt liepčiau susirinkti varles, kadangi vis tiek tai yra pamoka, o pamoka yra labai rimtas dalykas. Ypač dar jeigu dar koks kontrolinis, mokiniai turbūt norėtų nuo to kontrolinio nusiplauti, tai liepčiau surinkti varles. Bet neuždaryčiau jų į narvus kaip Darren‘as.

Ar turi įsimintiniausią varlių nuotykį IH’e?

Alrisa: Varlės ant profesorės Hopes veido!
Ryan: Įsimintiniausias turbūt būtų magijos istorijos pamoka, kai trylika ar kiek ten tų varlių buvo Dorotėjai ant galvos, veido. Šiuo metu labiausiai šį įvykį pamenu.
Gerda: Kažkurioje žiobarotyros pamokoje pašėlo varlės ir joje Mark paleido į kažkurią Liucijos varlę vadovėlį, prieš tai aprėkęs visas varlių turėtojas.

Tiesą sakant, priminei man dar vieną atvejį, nes aš tik varles Hopes ant galvos ir prisimenu...

Ką labiau mėgsti veikti – kurti ar kurkti?

Gerda: Kurkti! Kurkimas (bent man) dažnai paskatina kūrimą, tad kai kurki, kartu ir kuri!
Alrisa: Kurkti.
Ryan: Kurkti, nes kurkti yra labai smagu.

Ačiū už atsakymus!

Kaip ir visada, jeigu turite pastabų, idėjų ar kandidatų kitiems interviu, laukiu žinučių.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Vegard Saeterhaug Liepos 16, 2021, 03:24:07 pm
INTERVIU SU FORUMO NARIAIS!
Arba ir vėl kažkas pamiršo užsukti vandenį...
Šią karštą dieną pakalbinome forumo narę Raya Maires!

1. Ar atvykusi į IH susiradai draugų?
Raya: Labai daug. Prieš atvykimą teturėjau tik 2 draugus, o dabar jų yra labai daug ir visi tokie šilti, ištikimi. Aš juos myliu, jie mano šeima.

2. Kokia RPG rašymo aplinka tau artimiausia?
Raya: RPG dažniausia rašau vakarais, po dienos įspūdžių, arba rytais, tik išsiritusi iš lovos, kol liko įdomių sapnų nuotrupų. Kartais pasileidžiu gerai žinomų - Måneskin - dainų. Apsimuturiuoju paklode, taip man jaukiau. Rašau ramiai, laukiu gimstančių idėjų.

3. Kas įkvepia rašyti RPG?
Raya: Manau, kad labiausia įkvepia kitų įdomūs RPG. Tada tu bandai irgi parašyti ką nors gero ir prisėdi tai daryti. Aišku kartais pavyksta tikrai labai prasti post'ai.

4. Iš kur sužinojai apie IH?
Raya: Buvo tokia istorija: 2020-ųjų metų spalį internete ieškojau ko nors apie Harį Poterį ir sutikau IH prisijungimą. Pakvietė vakarienės - nubėgau. Tada dar ilgą vakarą prabuvau su šeima. Eidama miegoti viską uždarinėjau. Po kelių dienų vyko mini renginukas ir ten sutikau draugę, papasakojau, o ji jau buvo ten prisijungusi ir sakė, kad bus smagu. Kitą dieną po renginio aš prisijungiau ir IH'e esu iki dabar, man čia labai patinka, daug draugų, RPG.

5. Tikriausiai neapseisime be šio klausimo nei per vieną mano interviu, ar norėtum dirbti Magijos ministerijoje? Jeigu taip, kokiame lygyje?
Raya: Manau, kad visai norėtųsi pabandyti šį darbą. O lygis būtų gal 8. Juokauju, šiaip - 4, 5 arba 6 lygyje norėčiau dirbti.

6. Koks IH personažas tau artimiausias?
Raya: Geras klausimas. Pagal testą BuzzFeed - į Edgar esu panašiausia. O artimiausias personažas, tai Poliana Marker ir Isabelle Lodge. (Jessica'os mama ir sesutė)

7. Kvidičas - ką tau reiškia šis žodis ir ar norėtum sudalyvauti jame?
Raya: Kvidičas - skraidymas, jėga, galia, azartas. Labai norėčiau, kad ir žiobarų pasaulyje pavyktų žaisti Kvidičią. Norėčiau, kad kuris nors iš mano personažų mokėtų skraidyti šluota ir žaisti Kvidičą. Pati irgi norėčiau, tik nepavyktų...

8. Tavo abu personažai yra Grifiukės, ar nesigaili jog būtent toks koledžas tau iškirto? Ar norėtum jį pakeisti?
Raya: Jessica ir turėjo būti grifiukė, tad viskas pagal planą, o Raya, pagal idėją, turėjo būti varniukė, bet taip jau iškrito, kad ir ji grifė. Pirma buvo kiek erzinančiai, bet dabar - viskas gerai ir man patinka, kad ji tokia yra.

9. Įsivaizduok: vieną rytą atsibudusi prie savęs randi laišką kviečiantį mokytis Hogvartse. Kokia tavo reakcija?
Raya: Būtų - MAGIJA. Pirma tikrai nepatikėčiau, vėliau cypčiau iš laimės pusę dienos, drąskyčiausi iš džiaugsmo ir labai labai labai džiaučiausi.

Ačiū Raya už atsakymus!
Jeigu ir tu nori jog paimčiau iš tavęs interviu rašyk man į PM  :)
Interviu ėmė: Vegard Saeterhaug
 
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Rugpjūčio 06, 2021, 08:20:48 pm
Interviu su forumo dalyviais

Sveiki, IH‘iečiai. Paskutinį vasaros mėnesį prisiminkime ne taip seniai pasibaigusį nemažą forumo renginį. Pakalbinau Dvikovų Turnyro nugalėtojus: jaunesniųjų mokinių kategorijoje laimėjusią Christiną Granger ir vyresniųjų mokinių kategorijoje pergalę iškovojusią Heidi Mollson.

Ar ilgai galvojot prieš užsiregistruodami į DT, ar iš anksto žinojote, kad dalyvausit?

Christina: Aš neplanavau dalyvauti DT, nes man tai atrodė kažkaip sunku, nelabai norėjau, kad vertintų mano rpg. Bet persiskaičius taisykles, kitų post’us, pamaniau, kad būtų fainai. Tai ne, ne iš anksto.
Heidi: Galvojau tikrai neilgai, jau praeitais metais buvau pasiryžęs dalyvauti vyresniųjų kategorijoje.

Kas patiko ir nepatiko DT? Ar verta dalyvauti šitame renginyje?

Heidi: Nors tai ir nėra tik su DT susijusi problema, tačiau nelabai patinka tai, kad užsirašę žmonės vėliau nesudalyvauja, tad jų diskvalifikacija yra labiausiai patikęs dalykas, tačiau nieko dėl to nepadarysi. Vienaip ar kitaip, manau, kad šiame renginyje verta sudalyvauti.
Christina: Nepatiko tai, kad reikėdavo ilgai laukti kol įvertins ir praneš, ar laimėjai, ar dvikova tęsiasi. :D O patiko tai, kad gali rašyti savo veikėjo mintis, na, tarkim, kaip pavyzdžiui reaguoja į turnyrą ir panašiai, patiko prizas, ir ta intriga, ar pasiseks, ar ne. Manau, tikrai verta.

Ar tikėjotės laimėti turnyrą?

Heidi: Manau, tiek aš, tiek Alisa turėjom panašius šansus laimėti + šiais metais teko dalyvauti vos vienoje dvikovoje, tačiau to tikrai nelabai tikėjausi, ypač žinant mano sėkmę.
Christina: Netikėjau, kad laimėsiu. Maniau, jog po pirmo raundo pralaimėsiu arba būsiu diskvalifikuota.

Ką siūlytumėte DT daryti kitaip? T.y. kaip būtų galima patobulinti renginį?

Heidi: Ir todėl aš nepildau jokių formų :DD
Christina: Manau, kad viskas gerai. Nesugalvoju.
Heidi:  Kadangi laimėjau, tai nemanau, kad reiktų kažką keisti (jk).

Kaip randate motyvacijos kasdien rašyti postus? Ne renginio metu to nedarote.

Christina: Nežinau. Tiesiog rašau, nesvarbu, ar yra motyvacijos, ar ne.
Heidi:  Žinai, kad reikia, ir rašai. Tiesiog nesinori, kad dėl noro nebuvimo gaučiau diskvalfkę ir negalėčiau dalyvauti kitame DT.

Ar RPG renginiai daro kokią nors įtaką jūsų rašomiems RPG?

Heidi:  RPG renginiai bent man jokios didelės įtakos rašymui nepadaro. Na, aišku gali viename ar kitame poste pridėti, kad laimėjai DT, tačiau daugiau nieko.
Christina: Taip, duoda motyvacijos, padidina rašymo greitį.

Ar norėtųsi kažkokio aiškesnio renginio užbaigimo? Nugalėtojų kovos, baliaus (kaip BTT) ar vis dėlto DT tam yra per smulkus renginys?

Christina: Jo, norėtusi baliaus, su daug fenekų. Bet gerai ir taip.
Heidi:  Mano požiūriu, DT nėra toks svarbus renginys, kad jam reikėtų aiškesnio užbaigimo.

Kokie renginiai IH'e labiau patinka - RPG ar non-RPG?

Christina: Ir tokie, ir tokie. Visi renginiai kažkuom įdomūs.
Heidi:  Tikriausiai labiau RPG, nonRPG renginiuose labiau reikia komandinio darbo, kas kartais yra pakankamai sunkus dalykas, na nebent tai yra viktorinos, tuomet jie papuola į viršų.

Kaip manote, jeigu tektų DT dalyvauti realiai (t.y. jūs būtumėte tikri burtininkai), kaip jums ten sektųsi?

Christina: Elgčiausi panašiai kaip Christina, daug kalbėčiau, mažai galvočiau. Šiaip manau, kad jei reiktų vertinti, man sektusi 6/10.
Heidi:  Aš savęs burtininkų pasaulyje nematau kaip galingo burtininko, tad tikriausiai iškrisčiau po susidūrimo su rimtesniu.

Pabaigai po porą asmeninių klausimų. Heidi, ar turnyras (vyresniųjų kategorija) nebuvo per trumpas? T.y. ar norėtųsi pakovoti bent poroje dvikovų?

Heidi:  Norėjosi, kad būtų tekę kovoti daugiau, tačiau pasitaikė mažių metai, tad teko apsieiti su viena dvikova.

Christina, kuri kova labiausiai patiko/įsiminė ir kodėl?

Christina: Labiausiai patiko su Vegard. Smagus buvo tas jų ginčas ir pykčiai. Na, ir kadangi buvo finalas, buvo įdomu, kuris laimės.

Heidi, dalyvavai BTT, taip pat ir pernai DT. Kuo šių metų turnyras kitoks nei kiti RPG renginiai, kuriuose teko dalyvauti?

Heidi: Bent man, jis nelabai kuo skiriasi nuo kitų, na nebent tik simbolių ir postų skaičiumi.

Christina, kokie įspūdžiai po pirmo didelio RPG renginio IH'e? Ar dalyvautum RPG renginyje dar kartą?

Christina: Tai galiu pasakyti, kad tikrai fainai. Taip, dalyvaučiau.

Ačiū už atsakymus!

Tai buvo jau devintas kasmėnesinis interviu. Jeigu turite idėjų, pageidavimų jubiliejiniam interviu, galite drąsiai siūlyti parašydami man PM (geriau į Dafydd).
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Rugsėjo 05, 2021, 10:43:24 pm
Interviu su forumo dalyviais

Sveikučiai! Ateinantį rudenį pasitinkame su Deoiridh susireikšminimo priepuoliu: interviu su dviem žmonėmis, glaudžiai susijusiais su mano pačios veikėja Elliw. Tiesą sakant, pati sau apsisunkinau užduotį, nes nemanau, kad būtų įdomu skaityti interviu apie mano veikėją, tad mąstant klausimus teko gerokai pasukti galvą. Atiduodu interviu skaitytojų teismui ne neLiuciją (Nikolę Parker) ir ne ne neLiuciją (Abigailę Nestrof)!

Jeigu realiai susitiktum su tokiu žmogumi kaip Elliw, ar taptum ne (nenene...) Liucija, ar kaip tik bandytum padėti?

Nikolė: Oho... Geras klausimas. Šiaip manyčiau, kad būčiau linkusi padėti. Aš tiesiog tokia esu, mėgstu padėti, pagelbėti bėdoje, o Elliw tai jau tikrai kad didelėje (teleskopinėje) bėdoje. Be to, kodėl nepabuvus Liucija, o ne neLiucija? :D
Abigailė: Tapčiau ne Liucija. Nemanau, kad sugebėčiau tiesiog eiti ir padėti saugoti teleskopą (?..).

Kaip reaguotum, jeigu kas nors pradėtų ant tavęs šaukti "Tai tavo kaltė!" nors visiškai neaišku, už ką?

Abigailė: Sutrikčiau ir paklausčiau, dėl ko aš kalta. Be abejo, dar pradėčiau putotis, jog tas žmogus, kuris mane apšaukė, yra psichiškai nestabilus.
Nikolė: Pirmiausia tai prisiminčiau Elliw ir Nikolę, tik nebūčiau Nikolė, kuri pradėtų pykti. Aš pirmiausia pasidomėčiau, kas nutiko, o tada - kodėl tai mano kaltė ir kaip galėčiau savo kaltę išpirkti ar šiaip pagelbėti. Na, o jei ir toliau man rėktų "Tavo kaltė!" ir nieko neaiškintų, tai tiesiog jį/ją ignoruočiau ir palikčiau.

Kaip manai, ar teleskopas gali praversti kokioje nors "ne į temą" pamokoje Hogvartse? Žinoma, neskaitant trankymo per galvą "bjaurioms mergiūkštėms."

Abigailė: Hm, tiesą sakant, nemanau. Vis dėl to teleskopas yra skirtas vienai ir vienintelei astronomijos pamokai.
Nikolė: Hmm.... O kas, jei transfigūruojam teleskopą į kokią nors varlę? Arba jei norim paturėti jį kaip draugą? Vis dėl to manau, jog teleskopas išties pravartus dalykas ne tik astronomijos srityje.

Ar IH (ir/ar konkrečiai Elliw) kaip nors pakeitė tavo požiūrį į teleskopus?

Nikolė:  Na, trankyti per galvas gal ne taip jau ir blogai. :D
Abigailė:  Taip. Nuo tada, kai paskaičiau Elliw post'us, man vos išgirdus žodį "teleskopas" galvoje skamba asociacijos apie galvų trankymą, visas ne Liucijas. Mane šis žodis, nuo tada, pradėjo tikrąja ta žodžio prasme trikdyti.

Ar IH „priverčia“ tave „ne į temą“ juoktis ar susieti, atrodytų, visiškai nesusijusius dalykus?

Abigailė: Be abejonių, taip! Teleskopas, vagis, galvų trankymas, varna. Išgirdusi šiuos žodžius pradedu sieti juos su IH'u, o niekas to nesupranta. Tikriausiai daug kartų mane yra palaikę nesveika. Na, bet "galvų trankymo" daug kas nenaudoja dažnai. Mano keistas nesveikumas dažniausiai pasireiškia išgirdus pirmus du žodžius.
Nikolė: O taaaaip! Pamenu, kai žaidėm su šeima Dixit ir aš padėjau kortelę ją užvadinus ten kažkaip apie IH, o kai nė vienas mano šeimos narys neatspėjo, susivokiau, kad juk nė vienas jų nėra IH'e. Šiaip būna ir tokių akimirkų, kai kas pasako ką nors, o aš nei iš šio, nei iš to pradedu krizent susiejus tai su IH. Manau visiems senbuviams (ir ne tik) tikrai taip būna...

Po vieną asmeninį klausimą. Nikole, ar turi įsimintiniausią Elliw ir ne neLiucijos pamoką ar epizodą?

Nikolė: Ach... Tokių tikrai turiu. Tik nuo ko pradėt? Manau, pirmiausia paminėsiu tą pirmąjį RPG, kur Nikolė tapo ne neLiucija. Puikiai prisimenu tuos Nikolės išrėktus žodžius "Aš tau ne Liucija! Aš neLiucija! Ne, tiksliau Nikolė!" (ar kažkaip panašiai, bet esmė ta), tada ne tik Nikolė, bet ir aš dar nesuvokiau, kad neLiucijų gali būti ir daugiau... Dar į įsimintiniausius įeitų tas RPG, kur Elliw ir Nikolė susitiko kerėjimo pamokoje, kur buvo ir geltonų dažų, ir dužusių veidrodžių, ir ne neLiucijų be plaukų, ir kur Elliw gavo iš teleskopo į galvą... Manau, kad tas liks visam laikui mano mėgstamiausias. Ai, vos nepamiršau to, kur Nikolė sutaisė dužusį teleskopą! Tik Elliw, begėdė, to neprisimena...

Abigaile, norint, kad Elliw nepamirštų ne ne neLiucijos, pažintį kartais reikia atnaujinti. Ką kitą kartą Abigailė darytų kitaip?

Abigailė: Nemanau, kad Abigailė kažką darytų kitaip. Elliw keistumas ją lygiai taip pat nervintų, kaip ir šį kartą. Nestrof dirgina tokie neįprasti žmonės, kaip Elliw.. Tad reakcija tikriausiai būtų tokia pati.

Įsivaizduok, kad tavo klasiokas atsineša į klasę teleskopą. Kaip reaguotum?

Abigailė: Geras klausimas. Probably pradėčiau juoktis. Arba labai sutrikčiau. O gal pajausčiau deja vu? Mažai tikėtina, kad kažkas iš viso atsineštų teleskopą į mokyklą, bet vis dėlto mano kurtos personažės mokykloje atsirado keistuolė, kuri atsinešė jį. So, tikrai pradėčiau juoktis.
Nikolė: :D Pirmiausia, manau, pamanyčiau, jog atsidūriau Hogvartse kartu su Elliw. Paskui kelis kartus pasitikrinčiau, ar tikrai kažkaip magiškai nepatekau į Hogvartsą, o tada turbūt apsikvailindama prieš visą klasę, surėkčiau "Elliw!". Na, o gal tiesiog su visais vadovėliais užsidengčiau galvą, tikėdamasi išvengti smūgio.

Jeigu pati atsineštum į klasę teleskopą, kokia, tavo nuomone, būtų klasės ir mokytojos/-o reakcija?

Abigailė: Tikriausiai pažiūrėtų kaip į nesveiką, ir viskas;D Nebent mokytoja paprašytų daiktus naudoti pagal paskirtį ir nesinešti į mokyklą. Na, bet čia "kas būtų, jeigu būtų.”
Nikolė: Aš - teleskopą?! Na jau ne, to tikrai nebus, o tai mane visi su Elliw sumaišys.... Na, o jei rimt kažkaip nutiktų, kad atsitempiu teleskopą vietoj kuprinės, tai manau bent vienas žmogus tikrai sumaišytų mane su Elliw - mano klasiokė, kurią irgi užregistravau į IH. Kiti klasiokai man mažiausiai rūpi, bet su va ta klasioke, manau, karštai pasijuoktumėme. Na, o mokytojai... Nežinau. Gal pamanytų, jog noriu pasidemonstruoti prieš kitus?

O ar norėtum atsinešti teleskopą (ar kokį kitą "keistą" daiktą) į mokyklą? Vien jau iš smalsumo.

Abigailė: Haha, tai aišku. Norėčiau pasijusti Elliw kailyje. Ir dar iki pilno įsijautimo trūktų kam nors trenkti per galvelę + išvadinti ne Liucija
Nikolė: Na, pirmiausia man reikėtų teleskopą įsigyti, tik tada galėčiau galvoti apie jo atsinešimą į mokyklą. Na, bet taip, iš smalsumo gal - kodėl gi nepabandžius suvaidinti Elliw? Tada netgi galėčiau tiksliai atsakyti į buvusį klausimą!

Vienu dviem sakiniais pratęsk „postą“ (iš savo veikėjo pozicijos): Teleskopas stovėjo ant stalo.

Nikolė: O dieve! Kaip tik šiąnakt sapnavau kaip rašau postą, prasidedantį būtent taip! :D Na, o jei pratęst, tai pratęst: Teleskopas stovėjo ant stalo. Tiesa, ne ant Nikolės stalo. O ant to niekam tikusio velnio žmogaus pavidalo stalo! Ir kodėl jis turėjo sekioti paskui nieko bloga nedarančią Nikolę? Juk ji to nenusipelnė! Tikrai ne! Beje, gal kada ir parašysiu kokį postą, prasidedantį būtent taip. :P
Abigailė: Teleskopas stovėjo ant stalo. Abigailė stebėjo jį ir mąstė, kodėl gyvenimas taip greitai gali apsisukti 180 laipsnių. Ir kodėl nuodų ir vaistų profesorė į varnę žiūri kaip į nepilno proto. Kas blogo yra atsitempti teleskopą į nuodų ir vaistų pamoką, jeigu neturi kur kitur jo pasidėt?

Vienu dviem sakiniais pratęsk „postą“ (iš savo pozicijos): Teleskopas stovėjo ant stalo.
Nikolė: O čia tai reik pagalvot..... Aš. Ką aš daryčiau? Ne Nikolė, o aš... Pas mane tiktai va tokios mintys, bet tęsinio kol kas nesugalvoju :/
Abigailė: Teleskopas stovėjo ant stalo. Kažkokia keista mergiotė į Magijos istorijos pamoką atsinešė žvilgantį teleskopą. Kam jai jis? Abigailė su šalia sėdinčia varne jau spėjo apkalbėti tą keistuolę. Ne kasdien tokių pasitaiko, tad tai buvo sensacija.
Nikolė: Teleskopas stovėjo ant stalo. Nikolė kiek sutriko prisiminusi, jog lygiai taip pat IH'e nutikdavo Elliw. Bet juk tai ne IH ir ne Hogvartsas, ane? Mergaitė atidžiai apžiūrinėjo astronomijos prietaisą galvodama, kam gi jo prireikė mokytojai ir ar ji tiktai neketina daužyt juo per galvas mokiniams.

Ačiū už atsakymus!

Tai buvo jubiliejinis - dešimtasis interviu su forumiečiais. Ar bus vienuoliktas, kol kas žino tik dievai. Bet jeigu turite idėjų, norų, pastabų ar šiaip ko nors, susijusio su šiuo ar ankstesniais mano publikuotais interviu, drąsiai rašykite asmeniškai.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Spalio 10, 2021, 05:49:19 pm
Interviu su forumo dalyviais

Didieji IH’o renginiai yra tikra laimė tokiems tinginiams kaip aš: ar yra dar paprastesnis būdas išsisukti nuo mąstymo, iš ko paimti interviu? Taigi šį kartą ne išimtis: skaitytojų teismui atiduodu kvidičo turnyro nugalėtojus - Klastūnyno kvidičo komandos žaidėjus: atmušėją Dori Mendel, gynėją Levandą Devyndarbę ir puolėjus Sofi Barbierato ir Indio Dellso. Komandos gaudytoja Elliw Gwawr Dwynwen Goff sudalyvauti interviu, deja, pamiršo.

Kaip atsidūrei kvidičo komandoje?

Indio: buvau priversta ir neturėjau jokio kito pasirinkimo.
Levanda: aš panašiai – tu man parašei, paklausei. Aš sutikau. Viskas.
Bet tu tai turėjai pasirinkimą.
Levanda: taip, aš turėjau pasirinkimą. Tu manęs paklausei, ar aš noriu. Aš pasakiau “taip”. Kodėl pasakiau “taip”, nežinau. Tuo metu turėjau laisvo laiko.
Dori: Kvidičo laukiau nuo pat pradžių, kai tik pradėjau rašyti RPG. Pamačiau, kad renginiuose yra toks dalykas ir tiesiog žinojau - norėsiu dalyvauti!
Sofi: Aš tiesiog norėjau, ir viskas turbūt.

Kokios buvo komandos stiprybės ir silpnybės?

Levanda: šitas geras, bet aš nežinau. Manau, stiprybė buvo ta, kad mes pakankamai greitai susibendravom. Ir bent aš labai džiaugiuosi, kad tu padėjai susivokti, kas vyksta, kaip rašyti ir pan., kad atitiktume visas taisykles. Manau, tai buvo stiprioji mūsų pusė. O silpnybės… Nežinau. Tokių, aišku, buvo, bet on the spot negaliu tiksliai įvardint.
Dori: Mūsų komandos stiprybė buvo Elliw personažo kūrėja, kuri jau žaidė ne vienose kvidičo rungtynėse. Kalbant apie silpnybes, galbūt pradžioje norėjosi daugiau žaidėjų bendradarbiavimo, bet jis atsirado vėliau.
Indio: manau, stiprybės buvo, kaip ir Levanda sakė, gera komunikacija ir sutarimas. Manau, kad pavyko gerai sutarti, nes nebuvo tokių, kurie manė, kad vieni yra viršesni už kitus ar panašiai, kaip buvo pernai, tik ne mūsų komandoje. Buvo toks geras jausmas – tartis su jumis visomis. O silpnybė galbūt tai, kad kartais viskas būdavo labai chaotiškai toje grupėje. Kartais būdavo sunku suprasti, kas ką daro, kartais nespėdavau visko skaityti. Sakyčiau, kartais nesusišnekėdavom.
Sofi: pritariu ir manau, kad tu mus suvienijai, ir mes tapom draugais. Ir buvo smagu. Silpnybės net nežinau, kokios. Buvo tokių, bet nežinau.

Klausimas Indio. Pernai buvai nauja žaidėja, šiemet – viena iš labiausiai patyrusių žaidėjų per abi komandas. Ar buvo skirtumas žaidžiant?

Indio: iš tikrųjų labai skyrėsi. Praeitais metais man labai nepatiko žaidimas, nes aš tiesiog pusės nesupratau. Kol supratau, kaip viskas veikia, beveik baigėsi žaidimas. O šiemet nuo pat pradžių viską žinojau ir kai atsirasdavo rezultatai, viską suprasdavau, nereikėdavo eiti skaityti taisyklių, aiškintis, raustis ir klausinėti kitų. Tai padarė žaidimą smagesnį. Nesakau, kad buvo labai smagus, bet padarė smagesnį. Tikrai labiau patiko šį kartą.

Klausimas Levandai, Sofi ir Dori. Ar kvidičas buvo tai, ko tikėjaisi?

Sofi: manau, kad taip. Aš ir tikėjausi kažko tokio: komandos, žaidėjų ir priešininkų žaidėjų. Manau, taip.
Levanda: nepasakyčiau, kad aš labai kažką įsivaizdavau, kaip viskas vyksta. Taip, aš skaičiau RPG, ir buvo susidaręs įspūdis, kaip visi rašo. Bet aš galbūt nesitikėjau to tokio bendravimo užkulisiuose, kokį mes čia turėjom. Nes vis tiek kai skaitai senų metų kvidičo rungtynių postus, viskas atrodo labai chaotiškai ir neatrodo, kad žmonės tariasi tai rašydami. Pasirodo, viskas vyko diskusijų būdu. Tad ar tai buvo tai, ko tikėjausi? Turbūt taip, nors nepasakyčiau, kad aš labai kažko tikėjausi. Tiesiog tikėjausi, kad galėsiu rašyti, atskleisti savo veikėjo charakterį. Manau, kad dalinai buvo tai, ko tikėjausi, bet pamačiau ir tą kitą pusę, kurios net neįsivaizdavau.
Dori: Iš tiesų taip, būtent taip kvidičą ir įsivaizdavau, nes buvau permetusi akimis ankstesnių rungtynių rezultatus. Gerai pagalvojus, buvo dar geriau, nei tikėjausi, nes toks azartas apimdavo, kai laukdavau kauliuko rezultatų.

Ar dalyvautumėt kvidiče dar kartą?

Indio: užduodi tokį klausimą, o aš žinau, kad kitais metais iš tavęs pasirodys klausimas, ar dalyvausiu kvidiče. Dabar pasakysiu, kad nenorėčiau, bet dalyvausiu. Nebepabėgsiu aš nuo to kvidičo, viskas.
Geras atsakymas.
Levanda: aš tai norėčiau, bet nežinau, ar galėsiu. Bet taip, buvo visai fun, ir aš galėjau labiau kažkaip prisijaukinti Levandą, kadangi su ja rašiau pakankamai mažai. Man kvidičas padėjo šiek tiek suprasti, ko aš noriu iš paties veikėjo, ir suprasti, kad jis nelabai turi charakterio, ir man reikia ties tuo padirbėti. Tuo man šitas žaidimas labai patiko.
Sofi: aš kitais metais dalyvausiu, nes man patiko, kaip ir Levanda sakė. Man patiko susibendrauti su kitais forumo dalyviais. Dėl to man kvidičas patiko, ir manau, kad kitais metais dalyvausiu.
Dori: Dalyvaučiau, bet norėtųsi, kad ir kitą kartą komandoje būtų IH'o kvidičą išmanantis žmogus.
Nuostabu, tada kitais metais man bus atostogos.

Ar po kvidičo jums kas nors pasikeitė forume?

Dori: Pakeitė ir net labai! Mūsų komanda bendrauja dar ir šiai dienai, kyla RPG idėjų. Bet čia vėl gi, kažkaip labiau norisi ne kvidičui dėkoti dėl to subūrimo, o mūsų komandos gaudytojai/Klastūnyno vadovui.
Indio: kadangi nebuvau aktyvi IH’e nei prieš kvidičą, nei žadu būti, nes yra žiauriai daug darbo. Šiek tiek atsirado noras parašyti RPG su jumis po kvidičo tą atskirą [jį galite rasti čia (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=8927.msg173533#msg173533) ]. Bet šiaip nemanau, kad kas nors mano rašyme pasikeis. Tikrai nuoširdžiai nemanau, kad aš labai aktyviai grįšiu, kaip anksčiau buvo.
Levanda: jo, pasikeitė. Postai turbūt patrumpėjo, ir labai dėl to džiaugiuosi. Kartais nelabai buvo ką rašyti, buvo toks pilstymas. Visada kai rašydavau, ne tik Hogvarste, visada turėdavau problemą su tuo, kad gali aprašinėti vaizdą, veikėjo charakterį, mintis. Visada būdavo sunku sugalvoti veiksmą, nors tai yra pagrindinis dalykas, kuris ir veža visą tavo kūrinį. Šiuo atveju visą veikėjų pasaulį. Po kvidičo, manau, šiek tiek prasilaužiau su šituo dalyku. Ypač dabar, kai rašom kerėjimo pamokoje. Toks šiek tiek thinking out of the box ir panašiai. Labiau leidau sau atsipalaiduoti rašydama, ko anksčiau nedarydavau. Manau, kad kadangi labai ilgą laiką nerašiau prieš kvidičą, man tai buvo naudinga pačiai. Prisėsti ir parašyti. Prisiminti, kaip tai daroma. Tad ar kas nors pasikeitė? Taip, pradėjau labiau rašyti. Ne tik Hogvartse, bet apskritai. Kas dar… Manau, kaip ir minėjau, mano veikėjo charakteris labiau pradės plėtotis, nes jis tokio neturi. Kvidičas atnešė daugiau minčių, kaip galėčiau sukurti Levandą, ko jai trūksta.
Sofi: mano postai pailgėjo, bet aš daugiau niekada nerašysiu 3000 simbolių posto. Niekada gyvenime. Viskas.
Kitais metais per kvidičą teks.
Sofi: deja.

Kaip jautėtės, kai sužinojot, kad rungtynės baigėsi, ir komanda laimėjo?

Indio: baisiai džiaugiausi, nes žinojau, kad jeigu reikės rašyti postą, tai turbūt mano veiksmas nueis šuniui ant uodegos, nes man būtų reikėję rašyti tą naktį, o aš jokiu būdu nebūčiau galėjus rašyti to posto. Tiesiog taip apsidžiaugiau, kad baigėsi, nes nenuvilsiu savo komandos, nes negalėčiau parašyti posto. Tad tiesiog žiauriai džiaugiausi.
Dori: Dėl pergalės jaučiausi puikiai, tačiau norėjosi, kad rungtynės truktų šiek tiek ilgiau.
Levanda: aš nesitikėjau, kad viskas taip greitai baigsis. Aišku, džiaugiausi. Ne vien dėl to, kad laimėjom – kaip ir visi, džiaugiausi dėl to, kad pasibaigė. Iš kitos pusės buvo labai keista, nes žinojau, kad bet kada gali baigtis, kad kažkas sugaus aukso šmaukštą. Bet tikėjausi, kad truks ilgiau, nes buvau pradėjus įsivažiuoti, ir atrodė, kad bus dar trys keturi postai, ir staiga viskas nutrūko.
Sofi: džiaugiausi, man buvo smagu, linksma. Aš taip pat džiaugiuosi, kad pasibaigė, ne tik dėl to, kad nebereikės rašyti postų ir praleisti daug laiko. Bet tiesiog dėl to, kad dabar galima džiaugtis pergale ir žinojau, kad pagausim šmaukštą mes, o ne varniai. Tiesiog žinojau, kad neprisidėsiu daug, bet buvo smagu ir linksma patirtis.

Kaip manot, ar jeigu realybėj žaistumėt kvidičą, ar sektųsi geriau nei sekėsi jūsų veikėjams?

Levanda: ne. Aš nemanau, kad iš viso realybėje žaisčiau kvidičą, nes bijočiau aukščio, bijočiau nukristi. Net jeigu žaisčiau, galbūt nebūtų tokių kurioziškų situacijų, bet kad geriau sektųsi? Vargu.
Indio: Indio yra liurbis. Esu linkusi manyti, kad aš esu mažesnė liurbė negu Indio, ir tikiuosi, kad sektųsi. Man patiktų aukštis, tos problemos neturėčiau. Man patinka azartas, greitis. Manau, kad sektųsi geriau, bet nesakau, kad būčiau geriausia komandos žaidėja – tikrai ne.
Sofi: aš irgi žiauriai bijau aukščio, todėl nemanau, kad sektųsi geriau, bet jeigu nebijočiau, manau, kad sektųsi geriau, nes čia viską lemia sėkmė, o žaidžiant tikrovėje toks sėkmės neliktų, nors sėkmė kartais gali labai padėti. Neturiu atsakymo į šitą klausimą. Ir taip, ir ne.
Dori: (juokiasi) tikrai ne. Aš ir ant tos šluotos atsisėdus metrą pakilti bijočiau.

Apsimeskime, kad nebijote aukščio. Jeigu reikėtų žaisti, kurioj pozicijoj norėtumėt žaisti?

Dori: Na, tiesiog neįsivaizduoju savęs žaidžiant to žaidimo, bet jeigu vis tik tikrai reikėtų pasirinkti, tai tokioje, kurioje būtų mažiausia tikimybė gauti muštuku per galvą. Tai čia gal gynėja kokia, ne? Palauk, kas gina lankus? Žodžiu, norėčiau ginti lankus, bet neginčiau kitų žaidėjų.
Indio: žinok, mano pasikeitė. Nežinau, ką sakiau praeitais metais, berods puolėja. Pagalvojau, kad norėčiau būti atmušėja, nes pas mane per tuos metus prisikaupė tiek pykčio gyvenime, kad aš mielai jį išnaudočiau daužydama tą muštuką į kitus. Aš taip gerai jausčiausi, tiesiog įsivaizduoju.
Levanda: manau, norėčiau būti gaudytoja. Man visai patinka atsakomybė, o ši pozicija turi pakankamai didelę atsakomybę. Kitas dalykas – paprastos taisyklės, tau reikia tiesiog sugauti kamuolį. Visi kiti tave gina. Manau, čia nebloga pozicija.
Sofi: aš dabar tapau puolėja dėl to, kad labai pavėluotai supratau, kad visos pozicijos yra išrinktos, ir man tik atiteko puolėja, bet šiaip norėčiau būti atmušėja, kaip ir Indio. Dėl to, kad man labai patiktų priešininkų komandai kokią mėlynę ant rankos ar veido įstatyt, būtų mėlyna. Smagu.
Indio: visi šitą skaitantys manys, kad mes turim rimtų pykčio problemų. Mes taip stereotipiškai… Labai negerai čia.

Ačiū už atsakymus!

Toks buvo vienuoliktasis interviu su forumo dalyviais. Ar Indio nemeluoja, galite pasitikrinti praėjusių metų interviu (cituoju: “Sužinojau, kad man negalima rašyti 3000 simbolių postų, aš neišnešu tiek tiesiog šitiek, negaliu, neberandu, apie ką rašyti.”) Šią akimirką idėjos kitiems interviu tiesiog terorizuoja mano smegeninę, tad tikiu, kad dar susitiksime. Kaip ir visada, komentarai, pageidavimai, kritika ir visa kita yra mielai laukiami.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Lapkričio 05, 2021, 09:55:13 pm
Interviu su forumo dalyviais

Dienoms vis trumpėjant ir, maža to, perėjus į žiemos laiką norisi kažko šviesaus ir linksmo. Ko gero, Hogvartso profesoriai man nepritartų, kad mano pasirinkti žmonės tinka šiam apibūdinimui, mat paverčia pamokas ne pačiomis maloniausiomis akimirkomis. Atiduodu jūsų teismui daugelio profesorių nemylimas, bet, ko gero, jų autorių itin mėgstamas forumietes - Meghan Natali Pritz ir Elodie Gold!

Kaip sugalvojate idėjas, ką jūsų veikėjos iškrės per pamokas?

Meg: Dažniausiai remiuosi pačia tema. Pavyzdžiui, IV Herbologijos pamokoje buvo paminėti šliužai. Todėl juos ir leidau paskraidyti. Arba III pamokoje buvo sniegas, nes reikėjo persvaros praeitos pamokos sprogimams.
Elodie: Na, tam dažnai prireikia daug sykių skaitinėti profesorių post'us, bet labiausiai tai bandau tiesiog įžvelgti bet kokius "kabliukus", kurie galėtų sudaryti negatyvios nuomonės įvaizdį, o jau nuo to rutulioju tolyn pagal veikėjo charakterį.

Ar geriau griauti pamoką vienam, ar su kompanija? Kodėl?

Elodie: Manyčiau, su kompanija, kadangi vienam reikia vis išmąstyt naujų idėjų, o šios turi limitus. O su kompanija galima ne vien pamokai ar profesoriui pakenkti, bet ir sudaryti arba sugadinti naujas pažintis tuo pačiu.
Meg: Su kompanija. Manau todėl, kad tada lengviau sugalvoti, be to, žmogus atrašys, todėl greičiau veiksmas galės vykti. O vienas nelabai ką prigalvosi. Pavyzdžiui, Meg pamokas griauna drauge su Dori, nes dviese smagiau.

Ar įsivaizduojate save, krečiančią tokias išdaigas realioje mokykloje?

Meg: Na, tokių išdaigų nepakrėsčiau, mat, kad ir kaip būtų gaila, nesimokau Hogvartse. Tačiau neneigsiu, kad realioje mokykloje esu iškrėtusi. Aišku, gal ne tokių žiaurių, mat nesu tokia drąsi kaip Meg, tačiau keletas pasitaikė... (angel)
Elodie: Oi ne, neišdrįsčiau tiek dėmesio į save atkreipti. :DD

Kaip reaguotumėte, jeigu būtumėte Hogvartso profesorės, ir kas nors pradėtų griauti jūsų pamoką?

Meg: Aš smagiai pasijuokčiau, nes pamokos pilnos išdaigų yra žymiai įdomesnės nei paprastos, o štai mano char'ai labai supyktų ir, tikriausiai, išdaigininkams ateitų paskutinioji sunkūs laikai.
Elodie: Na, kyla tik Elodie'iškos idėjos, tad turbūt prarasčiau kantrybę ir paleisčiau isterijas bei visiems papeikimus. ;D

O jeigu būtumėt mokytojos realiame pasaulyje?

Elodie: Stipriai aprėkčiau, o kantrybei neatlaikius tiesiog išeičiau (galimai ne tik iš klasės).
Meg: Priklauso nuo išdaigos ir jų dažnumo. Jei ne per didelė ir pasitaikiusi kartą per mokslo metus, tikriausiai tik įspėčiau, o jei būtų labai dažnos ir žiauresnės, tai pykčiau, rėkčiau, siųsčiau pas direktorę ir dar net nežinau ką. ;D

Ar, jūsų nuomone, pamokos yra laikas, skirtas tik mokytis, ar per jas reikia ir pasilinksminti? Kodėl?

Elodie: Manau, tikrai galima ir pasilinksminti. Nes aplamai mokyklos, ir magiškos, ir ne, visiems sudariusios pragaro įvaizdį, nors tikrai būna ir tų linksmų momentų buvime tarp daug bendraamžių, tai įdėjus šiek tiek geresnės nuotaikos į pamokas tikrai ir noro, ir geresnių rezultatų bus.
Meg: Pamokose turi būti persvara. Pagrindinis laikas skirtas mokslui, tačiau nepakenktų ir viena kita juoko pertraukėlė. Juk trumpam atsipalaidavus yra daug lengviau mokytis toliau, nei ištisas 45 minutes sėdėti nuleidus galvą ir kalti formules ar taisykles.

Per kurio IH’o profesoriaus pamoką pačios krėstumėte išdaigas?

Meg: Žinoma, kad Matthew. Tačiau manau, kad nevengčiau papokštauti ir pas Sabriną, o gal ir Rafael'į.
Elodie: Tikrai tik Sabrinos. <3

Per kurio profesoriaus pamokas nedrįstumėte krėsti išdaigų?

Elodie: Hm, sakyčiau, gal Ariellos, kadangi nesinori kiršytis su paprastesniais profesoriais.
Meg: Turbūt Ariellos. Ir Cessiondi bei Monicos, jei skaitosi senesni.

Ar galėtumėte paargumentuoti šiuos atsakymus?

Elodie: Na, nes ir pačiai, manau, jos pamokose tiesiog nuprotėčiau nuo tiek daug saldžiažodžiavimo ir beveik vimdančių įvairių smulkmenų
Meg: Na, pas Matthew ir Sabriną pokštauja Meg, todėl manau, kad ir pati išdrįsčiau, o kodėl Rafael'į pasakiau, nežinau. Manau, kad būtų visai smagu. O Ariella, Cessiondi ir Monicą per daug gerbčiau ne tik kaip profesores, bet ir kaip žmones, tad nedrįsčiau kažko krėsti. Be to, iš jų pamokų daug naudingų žinių būtų galima pasisemti, tad nesinorėtų praleisti tokią progą ir dar ją sugadinti.

Kurie Hario Poterio profesoriai būtų “tinkamiausi” ir “netinkamiausi” išdaigoms krėsti?

Elodie: Tinkamiausi, sakyčiau, kerėjimo profesorius (profesorius Flitvikas) ir profesorius Kvirlis, o netinkamiausi tai Hagridas ir Makgonagal.

Kodėl, tavo nuomone, Hagridas nebūtų tinkamas?

Elodie: Na, nes jis toks geranoriškas ir nuoširdus savo mokomajam dalykui bei mokiniams, kad tiesiog per gaila būtų. ;D

Meg: Tinkamiausi turbūt būtų Treloni, Ambridž ir Hagridas (nors pastorojo nenorėčiau skriausti). O netinkamiausia, žinoma, Magonagal.

Nebūtų baisu per Ambridž pamokas daryti nesąmones?

Meg: Yra posakis toks posakis: nepagautas - ne vagis. Baisu būtų tik įkliūti. O kadangi Ambridž labai dideliu protu nepasižymi, manau, sugebėčiau.

Kaip manote, kuri Hogvartse vedama pamoka yra pati tinkamiausia išdaigoms krėsti (neatsižvelgiant į profesorių)?

Meg: Manau, kad Herbologija arba kerėjimas. Herbologija, nes gali labai lengvai ką nors padaryti su augalais. O kerėjimas, nes gali pasiteisinti sumaišęs burtažodžius, arba ne ten pataikęs.
Elodie: Sakyčiau, kerėjimas, nes ten išmokstant vis naujų burtų galima juos iškart greitai pritaikyti išdaigų tikslams.

Ar, jūsų nuomone, yra kažkoks amžius, kada išdykauti ir krėsti nesąmones yra “nebetinkama”, “pernelyg vaikiška” ar pan.?

Meg: Tikrai ne. Išdaigos (aišku, nepavojingos žmogaus sveikatai) smagu būna visada. Pavyzdžiui, iškrėsti ką nors per gimtadienį, tarkim, priberti į balioną miltų ir liepti susprogdinti. Išdaigos neturi amžiaus limito.
Elodie: Tikrai ne!

Ačiū už atsakymus!

Galėjote šiek tiek susipažinti su Hogvartso išdaigininkėmis. Spėju (nors kas ten žino?), kad pasiūlius iškrėsti išdaigą galimai rasite savo veikėjui ar veikėjai draugę. Komentarai, pasiūlymai, klausimai, nuomonės ir visa kita kaip visada yra laukiami. Idėja kitam interviu kažkur plūduriuoja, bet jos taip pat visada yra laukiamos.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Nikolė Parker Lapkričio 25, 2021, 07:50:57 pm
SKANDALAS: ŽIOBARŲ NAUJOVĖS KENKIA BURTININKŲ VISUOMENEI

(https://media0.giphy.com/media/3oEdv1vkhqxcynkB5C/200.gif)

     Jau kelios savaitės, kaip užuominomis girdite apie žiobarų technologijas, jų pažangumą ir pavojų mūsų nuolatiniam gyvenimui. Tačiau šiandien mes patikiname ir garantuojame šiuos faktus - tai ne melas! Būtent šiai žiniai skleisti pasamdėme savo geriausią korespondentę, kuri sužinojo visas naujienas, apklausė visus liudytojus ir parengė jums šį straipsnį.
     Ką turėtumėme žinoti apie žiobarų technologijas? Rašo mūsų korespondentė ir iškart atsako: Nieko, apart to, kad jos kelią grėsmę mūsų visuomenei! Visi pamena laikus, kai žiobarai patys gamindavo maistą, kaip jie vadina - užsiimdavo kulinarija, patys užsiimdavo medicina ir tapdavo gydytojais (tai žiobarų hileriai), patys pėsčiomis eidavo į darbus ar mokyklas, žaisdavo žaidimus: čiuožinėjimą ant ledo, šokinėjimą per gumą, šaradą ir kokių jie tik neprisigalvoja. Tačiau kas nutiko? JIEMS TAI PABODO! Tiems žiobarams viską daryti patiems pa-bo-do! Ne dėl kokios nors kitos, o būtent dėl šios priežasties jie pradėjo gaminti išmaniąsias technologijas, kurios turėjo jiems palengvinti gyvenimus. Iš pradžių lyg niekur nieko, tačiau dabar jos taip įsigalėjo, kad net baisu!
     Kas čia tokio jau baisaus? Jums dar kyla klausimas?! Baisisi korespondentė. Tuoj nebekils, kai išgirsite atsakymą - Žiobarų technologijos darosi per daug galingos. Kai ankščiau Magijos kiekis tiesiog nuslopindavo tas išmaniąsias technologijas ir jos nebeveikdavo, dabar viskas darosi kur kas baisiau. Žiobarų technologijos įsigalėjo taip, kad net gali aptikti Magijos pėdsakus, o ką jau kalbėti apie burtininką ar išvis - jų mokyklą?
     Geros žinios yra tai, kad iki šiol žiobarai, - nors ir turi tokią galimybę - dar nesužinojo apie burtininkus. Tiesa, pasitaikė porą atvejų, tačiau juos pasiskubino numalšinti Magijos ministerijos žmonės. Nenoriu jums suteikti netikrų vilčių, todėl sakau tiesiai šviesiai: burtininkų bendruomenei gresia demaskavimas!


LIUDININKAI
     Amanda Kotryna van Gandan pareiškė, kad "prieš keletą dienų gavau laišką iš ministerijos su įspėjimu, jog mano Magija buvo aptikta žiobarų išmaniųjų technologijų. Tiesa, keletos žodžių nesupratau, bet prisiekiu, gavau infarktą. Po to, kai Švento Skutelio ligoninė mane atgaivino, gavau žinių, jog viskas išspręsta, tačiau tai paliko man didelį šoką." Nuo šiol naudotis Magija Amandai kyla baimė, nors taip neturėtų būti - Magija mūsų gyvenimas, mūsų esybė! Žiobarai negali į mūsų kasdienius gyvenimus įvaryti baimę!
     Ponas Aklimbanas, užklaustas apie panašų įvykį, teigė, jog pas jį prisistatė žiobarų policija, o vėliau, kai jis kalėjo jų areštinėje, jo atvyko vaduoti Magijos ministerijos aurorai. Viskas baigėsi tuo, jog mažiausiai penkiolikai žiobarų buvo ištrinta ir pakeista atmintis, o Magijos ministerija nusprendė nebeslėpti įvykių, o įspėti Jus, burtininkai.


SAUGOKITĖS, JŪS GALITE BŪTI DEMASKUOTI ŽIOBARŲ TECHNOLOGIJŲ!
(https://thumbs.gfycat.com/AchingNecessaryLabradorretriever-size_restricted.gif)
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Vegard Saeterhaug Gruodžio 04, 2021, 06:39:50 pm
MAGIJOS MINISTERIJA. AR JAU TURIME PRADĖTI RUOŠTIS?
Magijos pasaulį visai nesenai supurtė žinia: Magijos ministro postą paliko Fasiras Von Sjuardas. Visiems pradėjo kilti klausimai: Kaip gyvensime toliau ir kas užims Magijos ministro vietą? Pasaulis skendėjo nežinioje, netrukus supurtė dar viena nauja žinia: Naujasis Magijos ministras (galbūt verčiau sakyti Magijos ministrė?) atsirado! Ministrės vietą užėmė Selena Isabella Lawrenz.
Selena Isabella Lawrenz
Naujoji ministrė su savimi atsitempė ir visą kraitį naujųjų Ministerijos darbuotojų, prie Ministerijos prisijungė Magiškųjų gyvūnų kontrolės departamento vadovė Aklina Novikoff ir Vizengamoto teisėja Britta Hailey Lawrenz. Dauguma sąmokslo teorininkų, teigia, jog gerbiamoji Britta į ministeriją pateko per giminaičius, bet ar verta tuo tikėti? Labai apgailėtina ir gaila, Ministrė poste neišbuvo nei metų...
Istorija pasikartojo? Vėl.
Ministro vieta ir vėl tuščia, kas užims ministro vietą vėl? Argi į ministeriją įkišime Hogvartso direktorė Arwen Evenstar? Su S.I.Lawrenz ministeriją paliko ir visi darbuotojai. Ministerija neturi nei vadovo, nei
Gera žinia! Ministrė atsirado.
Naujoji Magijos ministrė - Liucija Andersson su savimi į ministeriją atsinešė ir naujų darbuotojų. Prie ministerijos prisijungė Brett OConnor, Hydra Oušen, Noah Erick Wolhard, Noelė Angelica Harper, Veronica Spellman, Benjamin Dawson, Juzefas Levinsas. Bendrai linkime Magijos ministrei ir darbuotojams sėkmės darbe. O kaip gyvenimas klostysis toliau, žino tik vienas Merlinas...

Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Gruodžio 13, 2021, 12:53:59 am
Interviu su forumo dalyviais

Sveiki, forumiečiai! Į Lietuvą atėjus žiemai nutariau pakalbinti du forumiečius, kurie, ko gero, jau turi įgiję super greitai atsakančio žmogaus etiketę. Ne, Dori tarp jų nėra, vis dėlto neseniai jau davė interviu. Šį kartą jūsų teismui atiduodu Alaną Senklerį ir  Melody Moondragon!

Ar iki užsiregistruojant IH'e teko rašyti RPG?

Alanas: Ne. Niekada nerašiau. Rašydavau tik sau paprastus apsakymukus, ir viskas.
 Melody: Tiesą pasakius, tikriausiai kad ne. IH buvo pirmieji mano RPG.

Alanai, ar dar teberašai apsakymus, ar perėjai tik prie RPG?

Alanas: Parašinėju kartais. Bet dabar man tiesiog įdomiau rašyti RPG, nes niekada nežinau, kas gali nutikti. Rašyti su kuo nors kitu tikrai man patinka. Bet šiaip kartais prisėdu prie savo seniau pradėtų rašliavų. :)

Melody, ar dar ką nors rašai?

Melody: Dažniausiai tenka rašyti įvairius rašinius ar pasakojimus lietuviu kalbos pamokoms... Karts nuo karto ir šiaip viena parašinėju, kuriu istorijas.

Kuris jūsų rašytas RPG jums labiausiai įsiminė?

Alanas: Kol kas, manau, yra du. Mano pats pirmasis RPG, kurį rašiau kartu su Dori Ežero pakrantėje, man atrodo. Tada truputį jaudinausi, nes apskritai man reikėjo kažkur metų laiko, kad pradėčiau čia rašyti, kur visi gali skaityti, ką rašau.O antrasis, kurį rašiau kartu su Henrieta. Nes tada Alanas gavo veidrodį su įkalinta dvasia, ir tai, manau, turės įtakos jo ateičiai. :)
Melody: Ou, sunkus klausimas... Tikriausiai, kad su Dori - ant seno sutriušusio suolelio, o vėliau persikėlėm prie laužavietės. Tai buvo vienas pirmųjų mano RPG, o ir su klastuole buvo tikrai įdomu rašyti. Ten Melody pirmąsyk pasipasakojo apie save, savo gyvenimą. O dar tie grifės melai, lazdelės netikėtas atsiradimas ir įvairaus skonio pupelės...

Iš kur atsiranda personažų idėjos?

Melody: Pačią Melody tiesiog stengiausi sukurti kaip tikrai įdomų ir išskirtinį personažą, per daug negalvodama. Taip pat dalis jos savybių atitinka ir pačią mane, tad ir galvoti teko mažiau. Melody dar nebuvo šanso atskleisti visas savo savybes. Kada nors ketinu susikurti dar vieną personažą, tačiau kol kas tam neužtenka galeonų, mat turiu dar daug ką supirkalioti grifei.
Alanas: Alanas gimė labai neapgalvotas. Aš sukūriau jo personažą, kažką apie jį trumpai parašiau ir dingau kažkur metams. Po to, kai staiga vėl atradau šią svetainę ir pagaliau pradęjau rašyti, jį ėmiau vystyti. O Auris atsirado visai netyčia. Taip išėjo, kad rašant RPG jis pradėjo labai plėstis, ir todėl jį ir sukūriau.

O kada manot, kad yra "tinkamas" laikas susikurti naują personažą?

Alanas: Gal reiktų iš pradžių labiau išvystyti pirmą personažą. Tada pamažu ateis eilė kitam. Be to, jei nori kurti antrą veikėją, manau, jau turi žinoti, kad norėsi čia praleisti daug laiko. Manau, kad dar būna taip, kad kartais personažas tavo mintyse atsiranda visai netyčia. Gal ką nors kuriant su kitais ateina kokia įdomi idėja.
Melody: Visų pirma, kai turi tam reikiamas sąlygas (viena iš tokių - pakankamas skaičius galeonų) Taip pat geriau pirma tinkamai išvystyti pirmąjį personažą (kam reikia tiek laiko, tiek nemažai RPG), o tik vėliau imtis kito.

Kaip manote, ar po kiek laiko skaitysite pirmuosius savo rašytus RPG?

Alanas: Net nežinau. :) Kiek atsimenu savo pirmus parašytus apsakymus, tai dabar man jie atrodo labai juokingi. :) Galbūt taip pat manysiu ir apie pirmuosius RPG.
Melody: Žinoma. Gal ne visus, tačiau paskaityti pačius pirmuosius RPG manau turėtų būti visai įdomu. Tada turi galimybę palyginti ankstesnius su dabartiniais RPG, pažiūrėti kiek patobulėjai ir gauti paskatinimą tobulėti dar labiau :)
Alanas: Bet šiaip jei forume rašysiu ilgai, tai vis tiek manau, kad po ilgesnio laiko būtų įdomu perskaityti savo pirmus RPG.

Kaip manote, kas lemia tai, kad daugelis forumiečių po kiek laiko pradeda mažiau rašyti (t.y. tai, kad krenta atrašymo greitis)?

Melody: Galbūt viena priežasčių galėtų tapti laiko trūkumas. Nes manau, kad dauguma forumiečių pradėjo savo gyvenimą IH vasarą ar per atostogas, o vėliau, atostogoms pasibaigus laiko RPG beveik nebeliko? Arba fal tiesiog atsibodo? (Nors, mano nuomone, nelabai įmanoma, kad IH galėtų kada nors atsibosti)
Alanas: Gal laiko trūkumas, kokie nors darbai, mokslai. Galbūt ateina toks metas, kai supranti, jog tai ne tau. Nes galbūt pasikeitė pomėgiai. Manau gali būti įvairių priežasčių.

Turbūt abi nesate dalyvavusios nė viename iš didžiųjų IH renginių. Kuris domina labiausiai?

Melody: Ko gero Burtų Trikovės turnyras. :D Tik, deja, dar neteko sudalyvauti ir bent jau pagal Hario Poterio knygas ir filmus pirmakursiai ar antrakursiai dar negalėtų dalyvauti. Nors kaip iš tikrųjų yra Interaktyviajam Hogvartse, dar nežinau.
Alanas: Kol kas mačiau tik Forumo rinkimus ir Helovino renginį. Dar skaičiau, kad yra Kalėdų nesantaika. Tai, man atrodo, ten būtų įdomu sudalyvauti. :)

O kokia būtų jūsų nuomonė apie kvidičą - renginį, kuriame dalyvaujama bent penkių žmonių komandomis?

Melody: Manau, gal ir būtų įdomu sudalyvauti. Labiausiai, ko gero, trokščiau tapti gaudytoja, tačiau tikriausiai tai būtų pernelyg didelė atsakomybė. Ir šiaip, kažkodėl kvidičas manęs nelabai traukia, nors kitų istorijas skaityti tikrai įdomu. O dar tie kauliukai ir spėjimai... O aš kaip žinia, nesu labai laimingas žmogelis...
Alanas: Kvidičas domina ir mane ir Alaną. :) Nes jis labai norėtų pažaisti. :) Kažkaip ar aš neradau, kur, ar ką, bet nežinau, kaip reikia patekti į komandą. O šiaip tai, manau, vis tiek gerai. Nesvarbu, kokio dydžio komanda, jei vyksta žaidimas. :)

Abiejų jūsų personažai yra grifai. Grifų Gūžta praėjusiame sezone užėmė paskutinę vietą turnyro lentelėje. Kaip manote, ko reikia, kad koledžas vėl atgytų?

Melody: Manau, daugiau vilties, aktyvumo ir mažiau tinginystės. :D Tiesa, pati užsistačiau tikslą, kad bent šiais IH mokslo metais kaip galėdama prisidėsiu prie Grifų Gūžtos taškais, tačiau vienas grifas nieko nepakeis. Tam reiktų, kad susivienytų VISI grifai ir tik tuomet pavyks iškovoti metų taurę.
Alanas: Tikriausiai grifų aktyvumo dalyvaujant pamokose ir darant namų darbus. Galbūt dar padėtų tai, kad Grifų gūžtos koledžo lentoje esančios temos atgytų. Gal tada Grifai taptų aktyvesni.

Ko palinkėtumėte tiems forumiečiams, kuriems tingisi rašyti forume?

Alanas: Linkiu, kad jų vaizduotės sparnai vėl išsiskleistų ir nuneštų juos ten, kur būtų galima pasisemti įdomių idėjų. Juk kartais pasvajoti yra taip gera. :)
Melody: Įkvėpimo ir nepaprastų idėjų! Juk jei turi briliantinę idėją, noras parašyti RPG pakyla kone trigubai ;)

Ačiū už atsakymus!

Neatmetu tikimybės, kad tai buvo paskutinis mano darytas interviu MŽ. O gal ir ne – niekada negali žinoti, kas nutiks ar pasikeis. Vis dėlto jeigu turi idėjų, su kuo norėtum paskaityti interviu, gali drąsiai rašyti asmeniškai.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Liucija Andersson Gruodžio 25, 2021, 03:02:16 pm
Ar girdi? Ar jauti?
Skamba Kalėdų varpai ir ataidi Naujųjų metų fejerverkai...

Šių nuostabiųjų švenčių proga, Magijos Ministrė Liucija Andersson ir visa Magijos Ministerija kviečia Jungtinės Karalystės ir Airijos Respublikos burtininkus į pokylį, kuris prasidės Gruodžio 26 dieną, Londono koncertų rūmuose. (http://interaktyvus.hogvartsas.lt/index.php?topic=9669.msg176043#msg176043)

Aprangos kodas - formalus. Žmonių srautą reguliuos bei užtikrins saugumą prie įėjimų įrengti aurorų postai.

Su bendruoju kvietimu draudžiama įsinešti lazdeles, skysčius bei kitas medžiagas į pokylio vieta. Atsisakant vykdyti budinčių aurorų reikalavimus, gali būti taikoma įkalinimo Azkabane iki trijų parų bausmė. Bus įleidžiami burtininkai nuo 16 metų.

Linksmų švenčių linki
Magijos Ministrė Liucija Andersson

Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith Sausio 02, 2022, 09:30:28 pm
Didžiosios Hogvartso sniego žaidynės!

Žiemos sezonas, ko gero, yra labiausiai nuskriaustas (ar pagerbtas) tuo, kad neturi didžiojo renginio, kuris kartotųsi keletą metų. Ne išimtis buvo ir 2021 metai - Kalėdas forumiečiai galėjo paminėti sudalyvaudami naujame ir dar nematytame renginyje - Didžiosiose Hogvartso sniego žaidynėse. Suorganizuoti šį renginį prireikė maždaug mėnesio.

Iš anksto pateiktos taisyklės ilgiu toli gražu neprilygo kvidičui, tačiau klausimų, ko gero, sukėlė ne tiek ir mažai. Bene viso renginio metu forumo Discord serveris aidėjo nuo šauksmų “ne neLiucija [renginio organizatorė Hydra Oušen], esi?” Kai kuriems dalyviams galbūt kiek pakišo koją patirtis kvidiče (pavyzdžiui, tai, kad sniego žaidynėse pranešimo ilgis turėjo būti nuo 1000 simbolių, bet viršutinė riba nurodyta nebuvo - rašyk kiek nori), kai kurie patirtimi galbūt pasinaudojo.

Į renginį užsiregistravo aštuoni dalyviai: Dori Mendel, Elliw Gwawr Dwynwen Goff, Henrieta Poter, Noelė Angelica Harper, Džeimsas Peledinis, Melody Moondragon, Roma Keit ir Alisa Luna Bergman. Deja, pastaroji neparašė nė vieno pranešimo ir pagal turnyro taisykles po antrojo rato buvo diskvalifikuota.

Renginio formatas kiek priminė kvidičą: žaidėjai turėjo rinktis veiksmus ir atitinkamą kiekį skaičių. Veiksmo sėkmė priklausė nuo to, ar išridento kauliuko akučių skaičius sutampa su dalyvio spėjamais. Įdomu tai, kad pranešimo įvertinimas sudarė nemažą dalį taškų, kas skatino dalyvius rašyti net ir tuo atveju, kai negali atlikti veiksmų. Kitas išskirtinis bruožas buvo tai, kad nuo antro iki ketvirto rato atsiradusios kliūtys galėjo labai apriboti atliekamų veiksmų įvairovę. Tai galbūt apribojo laisvę rašyti, tačiau kartu ir suteikė įdomumo: nebuvo nė vieno dalyvio, kuris neišbandytų bent dviejų skirtingų veiksmų. Tai, kad iš anksto nebuvo galima žinoti, ar rytoj bus galima, pvz., mesti gniūžtę, vertė dalyvius pasukti galvas, kokį veiksmą kada atlikti geriausia. Skirtingas taškų kiekis už skirtingus veiksmus suteikė galimybę užsiimti skaičiavimais: ar verčiau spėti vieną skaičių ir pasisekus gauti 10 taškų? O gal geriau rinktis kitą veiksmą ir gauti mažiau taškų, tačiau turėti didesnę sėkmės tikimybę? Skaičiuoti buvo galima daug, tad reikėtų klausti dalyvių, ar šia proga pasinaudojo.

Ko gero, aktyviausia turnyro dalyvė buvo Melody: ji pirmoji sėkmingai paleido gniūžtę į Alisą, tad netrukus pati tapo taikiniu ir viso žaidimo metu nukentėjo netgi du kartus. Įdomu tai, kad be šių trijų su Melody susijusių sniego gniūžčių metimų daugiau nė vienas nebuvo sėkmingas.

Renginyje buvo visko: sėkmingų ir nesėkmingų sniego gniūžčių metimų, sniego tvirtovių statymo ir griovimo, kerų panaudojimo ir piktų šūkavimų. Vieni veiksmai davė taškų, kiti - padėjo parašyti reikiamo ilgio postus. Vis dėlto daugiausia taškų surinko ir prizines vietas renginyje užėmė šie dalyviai:


Elliw Gwawr Dwynwen Goff (37 taškai)
Dori Mendel (34 taškai)
Melody Moondragon (30 taškų)

Kaip matome taškų skirtumas tikrai nedidelis, taigi kiekvienas parašytas pranešimas pridėjo savo indėlį. Elliw ir Dori užimdamos pirmąsias dvi vietas garantavo savo koledžui papildomus 50 taškų. Melody su trečiosios vietos laimėjimu grifų sąskaitą papildė 15 taškų. Kiekvienas turnyro dalyvis taip pat gavo po atminimo ženklelį.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Brett OConnor Sausio 22, 2022, 10:23:36 pm
(https://i.ibb.co/QQCpZ7b/002bb8698019dd3a9bad2e392707f0e3.png)

Hogvartse nebesaugu?

Dažnėjantys pranešimai apie Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje ir jos apylinkėse besišlaistančius nežinomus suaugusius asmenis kelia vis didesnį nerimą. Kol kas nepavyko nustatyti nė vienos tapatybės ar apsilankymo mokyklos teritorijoje priežasčių. Tai verčia tiek Hogvartso personalą, tiek Magijos ministerijos Magiškųjų įstatymų priežiūros departamento darbuotojus nerimauti ir griebtis kuo skubesnių priemonių.
Burtininkų seklių skyriaus ir saugumo departamento atstovai atvyko į Hogvartsą aptarti situacijos su mokyklos direktore Arwen Evenstar, tačiau iš pokalbio daug naudos nebuvo: panašu, kad jokios tikslios informacijos nėra žinoma. Vienas iš saugumo departamento atstovų pasiliko mokykloje stebėti situacijos. Kilus įtarimui, kad nepažįstamieji palaiko ryšius su profesoriais, pastarieji bus apklausti, o įrodžius jų ryšius su nepažįstamaisiais - ir svarstomi. Siekiant nesukelti bereikalingo nerimo mokiniams ir jų tėvams griežtesnė tvarka mokykloje nėra įvedama. Vis dėlto ministerijos darbuotojai yra pasiruošę atvykti į mokyklą ir bet kuriuo metu suteikti suteikti papildomą apsaugą.
Tyrimo metu Burtininkų seklių skyriaus darbuotojai išnaršė uždraustąjį mišką, tačiau įtartinų pėdsakų ar buveinių, kur gali slėptis nepažįstamieji, nepastebėjo. Kyla įtarimas, kad prie kylančių neramumų prisideda ir kai kurie Kiauliasodžio gyventojai. Siekiant išsiaiškinti prašalaičių tikslus Magiškųjų įstatymų priežiūros departamento darbuotojai apsistojo miestelyje incognito, taip tikėdamiesi jį neišgąsdinti, ir bando sužinoti ką nors daugiau. Kol kas konkrečios informacijos gauti nepavyko, tačiau tam tikros užuominos aptiktos. Manoma, kad Apkvaitėlio krautuvėlės savininkas padeda nepažįstamiesiems. Svarstoma laikinai neleisti mokiniams lankytis šioje parduotuvėje taip apsaugant juos nuo nepageidaujamo kontakto. Magijos ministerija sprendimą priims artimiausiu metu, ir jis bus praneštas Hogvartso personalui.
Jeigu iki moksleivių atostogų nebus konkrečių išvadų, aurorų štabas rengiasi atsiųsti grupę patyrusių aurorų, kurie saugotų mokyklą: burtininkų seklių skyrius pateikė tikėtiną prielaidą, kad mokyklai ištuštėjus prašalaičiai gali bandyti ją užimti. Atostogas Hogvartse praleidžiantys profesoriai bus informuoti ir perspėti apie galimą pavojų. Vis dėlto Magijos ministerija daro viską, kad išsiaiškintų padėtį kaip įmanoma greičiau ir neutralizuotų pavojų jam nespėjus sukelti realios grėsmės.
Visi mokiniai, susidūrę su nepažįstamais žmonėmis ar išgirdę įtarimų keliančius pokalbius raginami kaip įmanoma greičiau pranešti apie tai profesoriams, o šie - Hogvartso direktorei. Padarysime viską, kad jaunieji burtininkai ir raganos liktų saugūs.