Hogvartsas.LT

Bendra informacija => Svarbu! => Informacija => Temą pradėjo: Sanguinary Black Sausio 13, 2013, 12:49:41 pm

Antraštė: Magijos Žinios
Parašė: Sanguinary Black Sausio 13, 2013, 12:49:41 pm
Kaip žinote, "Magijos Žinios" yra burtininkų laikraštis. Nuo šiol, toks laikraštis bus pristatomas ir kiekvienam Hogvartso mokiniui, bei darbuotojams. Jame bus aprašomi įvykiai nutikę Hogvartse, mokinių ir personalo nuotykiai, įvairios naujienos ir kita įdomi informacija. Visos naujienos bus publikuojamos čia. Jei norit prisidėti jas rašant, savo parašytas naujienas siųskit Loriui Lanisteriui vyriausiajam laikraščio redaktoriui. Geriausi ir aktyviausi rašytojai bus apdovanojami.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 13, 2013, 12:58:08 pm
Magijos žinių 30918 nr. Gruodžio 01 diena
Prakalba

Mielas skaitytojau,

Prieš tave guli naujas "Magijos žinių" numeris. Čia tu rasi visas tikram magui būtinas naujienas. Nuo kriminalų iki orų, nuo užsienio politikos iki kvidičo rungtynių aprašymų, nuo įvairių konkursų iki gandų apie Anglijos magijos grietinėlę. Mūsų laikraštis pasižada rašyti tiesą ir tik tiesą, tačiau, kad jis būtų įdomus, mums reikia ne tik mūsų jaunų žurnalistų prakaito bei darbo, tačiau ir įvairių naujienų iš pirmųjų šaltinių. Tad malonus skaitytojau jeigu turi laikrašiui naudingos informacijos, aš kaip vyriausiasis redaktorius, galiu užtikrinti, kad "Magijos Žinios" dosniai atsilygins ir tavo kišenę papildys galeonai.

"Magijos Žinių" vyriausiasis redaktorius Loras Lanisteris

10 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 13, 2013, 03:33:23 pm
Magijos žinių 30920 nr. Gruodžio 03 diena
Kriminalai

Penki negyvi elfai "Trijose šluotose" - negi tas, kurio nevalia minėti grįžo?

Vakar apie vidurnaktį Kiauliasodyje įvyko masinės kautynės. "Trijose Šluotose", ganėtinai gerbiamoje ir patikimoje kavinėje rasti penkių elfų lavonai. Trys elfai buvo nukauti šaltuoju ginklu, na o du pasitelkus magiją. Nedovanotini kerai nebuvo panaudoti, kaip praneša magijos ministerijos aurorų štabas, tačiau yra tikimybė, kad už šį nusikaltimą yra atsakingi mirties valgytojai, to, kurio nevalia minėti sąjungininkai. Jų pavieniai teroristiniai aktai krečia Angliją nuo pat to, kurio nevalia minėti mirties. Tačiau tokio masto žudynės ir dar elfų, kurie Anglijoje rodosi labai retai, yra kol kas siaubingiausia tragedija. Ant koj ųyra sukeltas aurorų štabas bei visi kiti magijos departamentai jam talkina - bandoma nustatyti tikslų įvykio laiką, motyvus bei nusikaltėlius, kurie tai padarė. Daugiausia vilčių dedama į keliavimo oru skyrių, nes manoma, kad tiek aukos, tiek žudikai atkeliavo oru. Įvykio vietoje buvo trys liudytojai, tačiau jų visų smegenys yra paveiktos suamišymo kerais. Šv. Skutelio ligoninėje bandoma atstatyti įvykių eigą liudininkų mintyse, tačiau kol kas pastangos bevaisės.
Primename, mielieji skaitytojai, kad kalbame ne apie namų elfus, o apie tikrus aukštuosius elfus, kurie yra apdovanoti išmintimi ir nemirtingumu. Pagal auroro Makeverio, tiriančio šią bylą, reportą yra aišku, kad nužudytieji yra rudosios girios elfai. Rudodios girios karalius Lorengas jau yra išleidęs pranešimą spaudą, kuriame nurodo, kad jeigu į rudąją girią bus pristatyti elfų žudikai pristačiusieji gaus po 10 000 galeonų. Tai yra labai dosnus atlygis net ir matuojant elfų mastais. O ypač turint galvoja, kad rudieji elfai yra pati neturtingiausia ir negausiausia elfų tauta.
Magijos ministerija taip pat yra paskyrusi pašto dėžutę jeigu Anglijos gyventojai norėtų pranešti apie šiuos nusikaltėlius, kurių kaip spėjama buvo du. Pašto dėžutįs kodas - 58790, jeigu pelėdą nukrepsite ten su naudinga informacija galite gauti magijos ministerijos premiją nuo 10 iki 1 000 galeonų. Taip pat norėčiau priminti, kad "Magijos Žinių" redakcija laukia laiškų iš įvairių liudininkų - pažadame atsidėkoti.
Na o tikslesnė informacija apie šią tragišką žmogžudystę atkeliaus su kitu "Magijos Žinių" numeriu. Iš įvykio vietos jums raportuoja Klodas Feniksas.

2 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 16, 2013, 03:16:48 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena

Naujienos

Galimas antpuolis prieš Magijos Ministeriją. Visoje šalyje yra griežtinama apsauga

(http://i47.tinypic.com/x1dovq.jpg)

Po tragiškų įvykių Kiauliasodyje, blogos naujienos tik ir skrenda į Aurorų Štabą pelėdų paštu. Oficialus Aurorų Štabo atstovas spaudai pranešė, kad Aurorų Štabas sužinojo apie didelio masto teroristinį antpuolį, kuris turėtų įvykti per ateinančias kelias savaites. Tiesa sužinjo yra prastas žodis šioje situacijoje, mat tiksliai nėra žinoma, koks svarbus magijos visuomenei pastatas gali būti puolamas tačiau tarp galimų yra įvardijamas - pati Magijos ministerija, Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla, Gringotsas, Medici aikštė Aukštutiniame Fleglyje arba Azkabanas. Taip pat nėra žinomas anpuolio laikas ir kiek teroristų dalyvaus jame. Visų anksčiau minimų pastatų apsauga yra padvigubinta, na o ministrė pirmininkė Lurida Revendž visoje šalyje paskelbė geltonojo kodo pavojų - tai yra specialioji parengtis, dėl karo ir kitokio pobūdžio galimo antpuolio. Aurorų Štabas praneša, kad susitvarkys su bet kokiu teroristiniu antpuoliu Anglijoje ir, kad magijos visuomenė neturėtų jaudintis. Lapukai apie tai kaip elgtis tokio pavojaus metu bus pradėti dalinti jau nuo rytojaus.

Loras Lanisteris - "Magijos Žinių" vyriausiasis redaktorius

Skaitykite plačiau apie tai:
Specialusis Hogvartso dekretas dėl geltonojo kodo pavojaus - 17 psl.
Liudininkai praneša apie trolių ir slibinų pavojų Airijoje. Ar tai susiję? - 19 psl.
Ministrė pirmininkė patrumpina savo vizitą Rusijoje dėl galimo antpuolio Anglijoje? Ar pavojus toks didelis? - 23 psl.
Šarzas vaizduojantis Aurorų Štabą atakos metu - 40 psl.

1 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 23, 2013, 09:46:41 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena

Kriminalai

Paaiškėjo naujų detalių dėl elfų žmogžudysčių Kiauliasodyje

Kaip praneša aurorų štabo atstovas spaudai - magijos ministerija išsiaiškino, kad penkių elfų žudikai, kurių patvirtintas skaičius yra du (kaip spėjama vyras ir moteris), iš Kiauliasodžio nusigavo į Aukštutinį Fleglį kur slėpėsi kelias valandas Fleglio parke. Na o vėliau tikriausiai pajautę, kad magijos misterija juos jau beveik susekė žudikai oru nukeliavo į Londoną kur dingo minioje. Visiems mačiusiems magą ir magę apie antrą valando nakties netoli "Kiauro katilo" šių metų gruodžio trečią dieną kuo skubiau turi, bet kokią turimą informaciją persiųsti aurorų štabui.
Tuo tarpu nužudytųjų elfų karalius prašo Anglijos vyriausybės leisti jo kariams žygiuoti mūsų šalyje bei ieškoti žudikų. Kol kas magijos ministrė nėra priėmusi jokio sprendimo, tačiau jai artima aplinka sako, kad ministrė tik ieško būdų kaip mandagiai atsisakyti elfų karaliaus pasiūlymo.

Na o tikslesnė informacija apie šią tragišką žmogžudystę atkeliaus su kitu "Magijos Žinių" numeriu. Iš magijos ministerijos aurorų štabo jums raportuoja Klodas Feniksas.

3 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 26, 2013, 04:50:07 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena

Užsienio politika

Gali būti, kad baigėsi dešimtmetis Austrijos-Vengrijos agresijos karas prieš Milaną-Prancūziją

Pagaliau, Europoje gali įsivyrauti taika. Ilgai trukęs karas, nusinešęs apie tris tūkstančius magų ir kelias dešimtis žiobarų gyvybių atrodo, kad tuoj baigsis. Paskutinėmis karo dienomis Austrijos imperijos paėgos užėmė Marselį, labai svarbų Prancūzijos imperijos uostą, o tuo tarpu Vengrų karalystės kariuomenė vadovaujama generolo Hanusidžio laimėjo lemiamą mūšį Alpėse prieš Milano kunigaikščio vadovaujamą armiją. Pats kunigaikštis buvo paimtas į nelaisvę, o jo magai - nužudyti.
Po šio pralaimėjimo Prancūzija sutiko pripažinti pralaimėjimą šiame kare bei sumokėti kompensacijas už padarytus nuostolius. Tačiau Autrija reikalauja rytinių Milano kunigaikštystės žemių bei to, kad Prancūzijos imperija leistų Marselio miestui skelbti nepriklausomybė, ko šis miestas sieka jau kelis šimtus metų. Su tokiomis nuotaikomis buvo renkamasi į šiandieninę taikos konferenciją Ženevoje, kuriai vadovauja mūsų ministrė pirmininkė Revendž. Joje gali būti sudaryta ilgalaikė taika tarp Austrijos ir Prancūzijos.

Jūsų korespondentas iš Ženevos Tesas Darksis

12 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Loras Lanisteris Sausio 27, 2013, 05:18:26 pm
Magijos žinių 30921 nr. Gruodžio 04 diena


Reklama

Dvikovų klubas grįžta į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą


(http://i43.tinypic.com/keelxs.jpg)

Po neilgos pertraukos į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą grįžta dvikovos. Raginame visus mokinius dalyvauti. Dvikovų laimėtojų laukia didžiulė šlovė bei kaip praneša pati Hogvartso direktorė - piniginis prizas.

Informacija tėvams - dvikovos yra prižiūrimos mokytojų ir joms bus sudaryta saugi aplinka.

49 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Arwen Evenstar Rugpjūčio 27, 2015, 10:14:31 pm
Magijos žinių 41565 nr. rugpjūčio 29 d.

Reklama

(http://oi60.tinypic.com/59u91w.jpg)

8 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: Gabriella von Sjuard Rugpjūčio 28, 2015, 12:15:27 pm
Magijos žinių 41565 nr. rugpjūčio 29 d.

Vandalizmas "Fantastiškų gyvūnų" filmavimo aikštelėje

Anksti, šį rytą, "Fantastinių gyvūnų" prodiuseriai įėjo į studiją ir rado ją nuniokotą. Filmavimo aikštelės buvo sunaikintos ir papildomos scenarijaus kopijos rastos suplėšytos bei išdraikytos.
"Užims mažiausiai savaitę, kol mes viską sutaisysime, netgi jei naudotume magiją." sakė vienas prodiuseris. "Kai kurios mūsų dekoracijos yra ieškomos."
Tolesnis tyrimas atskleidė, kad drakonų kiaušinių dekoracijos ir keli kostiumai buvo pavogti. Juodi dažai taip pat buvo ištaškyti ant netoliese esančios įlankos, kur kelios undinės laukė filmavimo. Įrašų studija buvo aprašinėta žodžiais "MAGIC IS MIGHT" (lt. Magija yra galybė).
Ministerijos pareigūnai buvo beregint pakviesti. Nors tai greičiausiai buvo dar vienas suirzusių burtininkų protestas, ministerija šiuo metu nieko daugiau nekomentuoja.

5 psl.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: David Lockwood Rugsėjo 15, 2015, 10:30:57 pm
Magijos žinių 41713 nr. rugsėjo 15 d.

"Trys šluotos" nenustoja stebinti*

Šį rytą iš Kiauliasodyje įsikūrusios smuklės "Trys šluotos" pelėdų paštu atskriejo netikėta naujiena - burtininkai jau rytoj vakare galės stebėti žiobarų žaidimą  - krepšinį. Rugsėjo 16 d. smuklėje lankytojai laukiami jau nuo 21:30, tada bus atidaryta speciali pokalbių erdvė, o tiesioginė krepšinio transliacija "Trijų šluotų" forumo temoje (http://forumas.hogvartsas.lt/index.php?topic=75.435) prasidės 22 val. Kokių burtų pagalba tai bus įgyvendinta ir ar tai neprieštarauja Magijos ministerijos įstatymams Rosmerta nekomentuoja ir ketina viską išlaikyti paslaptyje iki renginio pradžios.

2 psl.

*Renginys tikras, transliacija veiks tik kompiuteryje.
Antraštė: Re: Magijos Žinios
Parašė: David Lockwood Rugsėjo 26, 2015, 06:46:51 pm
Magijos žinių 41725 nr. rugsėjo 26 d.

Reklama

(http://i61.tinypic.com/29pbzib.jpg) (https://www.facebook.com/Hogvartsas.LT)

17 psl.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Lėja Laputė Gegužės 20, 2016, 09:18:05 am
ĮTARTINOS PERSONOS NETOLI HOGVARTSO !!!!

Vakar , vakarienės metu buvo pranešta apie kelis įtartinus tipus besibastančius Hogvarsto apylinkėse netoli uždraustojo miško.Juos matęs žmogus pasakoja :
- Jų buvo penki .Ar ten keturi, žodžiu nesvarbu.Tai va jie ėjo šalia uždraustojo miško , buvo ir prie ežero.Tai va. Jie turėjo lazdeles , taigi ten greičiausiai  buvo burtininkai .Buvo apsigobę juodais gobtuvais , taigi veidų nemačiau.Jie buvo labai...kažkokie keisti...- pasakoja mūsų pašnekovas , kurio tapatybės buvo prašoma neskelbti.
Iškart buvo pranešta tarnybai , viskas dabar tiriama.Kol kas įtikinamų versijų nėra .
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Katerina Baush Birželio 11, 2016, 07:37:14 pm
Magijos žinių 47852 nr. Birželio 11 diena
DĖMESIO!!! Nejaugi mirties valgytojai grįžo? Pasirodo, naujieji žudikai akmenukų valgytojais užsivadino!
Kaip žinome, burtininkų pasaulyje yra žmonių, kurių kai kurios kūno dalys yra itin nepaprastos sudėties. Šios dalys panašios į brangakmenių transformaciją, tačiau nesupainiokite! Tai tiesiog kas ketvirtos trečios vyriausiajam burtininkui tenkanti dalia. Kadangi dabar gimstamumas visame burtinikų pasaulyje greitėja, dažnėja ir brangakmenių transformaciją turintys magai. Šių metų birželio 10 dieną buvo rasta net 14 negyvų šių ypatingų žmonių (buitinėje kalboje šie žmonės vadinasi ekliparchai). Prie kiekvieno nužudyto ekliparcho buvo padėtas raštelis su užrašu (o gal parašu) :  AKMENUKŲ VALGYTOJAI. Tikrai neįtikėtina. Galbūt tai ir nėra mirties valgytojų darbo pratęsėjai, tačiau visuomenei tikrai pavojingi žudikai. Norime pranešti, kad kol šie valgytojai nebus surasti, patariama saugotis visiems, o itin ekliparcahams. Mat šie AKMENUKŲ VALGYTOJAI dar nėra surasti, nė pėdsako ir šios žudynės gali prasitęsti. Tyrimas vyksta, geriausi aurorai ieško pamišėlių, tačiau Magijos ministerijos atstovė spaudai praneša, kad kol kas tyrimai nepajudėjo į priekį nė per drakono danties apnašą. Mielieji ekliparchai ir kiti žmonės, mes skelbiame tarptautinį streiką. Ir visi Hogvartso mokinai gali gręžti pas tėvus (žinoma, jų pačių ir tėvų noru), į darbą gali neiti visi, išskyrus Magijos ministerijos darbuotojus. MM saugumui visus atvešime į bei iš darbo saugiausia transporto priemone. Laukite žinių.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Katerina Baush Birželio 12, 2016, 11:46:23 am
Magijos žinių 47853 nr. Birželio 12 diena
DAUGIAU ŽINIŲ APIE AKMENUKŲ VALGYTOJUS
Kaip jau žinote, užvakar buvo rasta net 14 negyvų ekliparchų, o birželio 11 dieną šis skaičius išaugo net iki 32!!! Kadangi vis dar pastebima burtininkų (ne Magijos Ministerijos darbuotojus) skaraidančius (ar kokia nors kita magų transporto priemone besinaudonjančius) ne namuose, o dabar ITIN nesaugiame pasaulyje, MM pasirašo naują dokumentą. Pagal 4 įstatymo 8596 nr. pataisą:
Įspėjame, kad tie, kurie išeis į platųjį magų pasaulį, bus nubausti. Tai yra, visa šeima bus perkelta į MM paskirtą būstą, kur bus inirtingai prižiūrimi.
Žurnalistai praneša, jog viena šeima yra priglausta pas aurorą, ir šis darbas tęsis. Iki kito susitikimo.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Caroline Elase Wilding Vasario 19, 2018, 09:40:10 pm
Mirtimis paženklinti metai – ar Hogvartsas toks pat saugus kaip anksčiau?


Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla iglą laiką garsėjo kaip viena ramiausių ir saugiausių magijos mokymo įstaigų pasaulyje – čia dirba kompetetingi dėstytojai, užtikrinama visokeriopa mokinių gerovė ir saugumas, pradedant reikalingomis taisyklėmis ir baigiant viena stipriausių istorijoje teritorijos apsauga. Tačiau net ir čia pasitaiko kraują stingdančių nutikimų.

ŠIURPIOS NETEKTYS IR DINGIMAI PER TRUMPĄ LAIKO TARPĄ

Mokyklą neseniai sukrėtė šiurpi žūtis – Uždraustajame miške rastas penkiolikmetės Anabetės Liz lavonas. Jaunos merginos netektis privertė prisiminti ir daugiau kelių metų spinduliu įvykusių žūčių: paslaptingomis aplinkybėmis mirė hilerė Natalie Catherine von Sjuard, o kiek vėliau - be žinios dingo Ravenas von Sjuardas (Magijos Ministro motina ir brolis), iš mokyklos sąrašų netikėtai pranyko Mirjam Susanne Schwarzer, atsistatydino buvęs Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius Tomas Vilijamas Ridlis, jokių žinių negauta iš šešiolikmečių Švilpynės mokinių  E.L.M. ir M.J.L., grifų A. S. M. Ir D.R.R. (ANJM profesoriaus sūnus) (4 kursas), varnanagės N.K.Z (5 kursas), klastuolių G.S.N. (4 kursas) ir M.L.G. (4 kursas).

MOKYTOJAS ALIARMO VARPAIS SKAMBINTI NESKUBA

 Ar visas šias šiurpias mirtis ir dingimus gali kažkas sieti? Kalbiname Hogvartso Nuodų ir Vaistų disciplinos dėstytoją, profesorių Soreną von Sjuardą.

 C.Wilding: Atleiskite už klausimą šia gan opia tema, tačiau netekote žmonos ir vieno iš dvynių sūnų (kitas profesoriaus sūnus – Magijos Ministras Fasiras von Sjuardas). Ar manote, jog šios mirtys gali būtų kažkaip susijusios?
S. von Sjuardas: atsargiai renka žodžius Natalie ir Raveno mirtys tikrai yra susijusios. Gėda pripažinti, tačiau apie kitas mirtis sužinojau tik praėjus nemažai laiko, o Hogvartsui bemaž nustojus apie tai kalbėti. Tiesą sakant, man keista, kad tai vyksta Hogvartse.
C.Wilding: Kaip manote, kuo jos gali būti susijusios? Ar svarstėte apie tai, kreipėtės į teisėsaugą?
S. von Sjuardas: Liūdna šypsena Net nežinau, ką pasakyt apie tai. Yra žmonių, mėgstančių žudyti arba valdžią. Svarsčiau daug ir turiu asmeninę savo nuomonę apie tai.
C.Wilding: Ar savo asmenine nuomone teiktumėtės pasidalyti su skaitytojais ar išliksite paslaptingas šiuo klausimu?
S. von Sjuardas: Pasiliksiu savo nuomonę sau.
C.Wilding: Kaip vertinate padėtį Hogvartse? Ar verta mokinių tėvams sunerimti dėl jų vaikų saugumo?
S. von Sjuardas:Šypsosi Ar laikote tai ne tokiu opiu klausimu? Na, iš tiesų manau, kad čia saugu. Profesoriai geranoriški, visada pasiruošę padėti, naktimis Hogvartsas yra saugomas. Nemanau, kad direktorė Arwen Evenstar leis, kad tai vyktų. Tačiau visgi manau, jog mokiniams derėtų papildomai mokytis savigynos. Nebūtinai dėl to, kad galėtų apsiginti jeigu kas, tai bus pravartu ir ateityje.
C.Wilding: Kaip jau minėjote, stebitės, kad tokie dalykai vyksta Hogvartse. Ar dar ketinate mokytojauti? Visi suprantame, jog jus su šia vieta sieja daug prisiminimų, ir dalis ne itin malonių - dauguma stengtųsi išsivaduoti, keisti darbo vietą, atversti naują lapą?
S. von Sjuardas: Taip, stebiuosi, nes per vienuolika darbo metų Hogvartse tai vyksta turbūt tik pirmą kartą. Kiek atsimenu, tik prieš maždaug 9 metus buvo nužudyta viena mergaitė, o daugiau nieko panašaus nebuvo. Dėl mokytojavimo - šiemet dėl darbo tęsimo abejoju, nes norėčiau metams išvykti... Bet man patinka čia dirbti, mokiniai visgi yra smalsūs, domisi eliksyrais. Nemanau, kad gyvenamosios vietos ar darbo pakeitimas padeda išties pabėgti nuo savo praeities ir užsimiršti... Žmogui reikia tiesiog susitaikyti su savimi ir daryti tai, ką jis turi ir moka daryti.
C. Wilding: To ir linkėtume visiems netekčių paliestiems žmonėms. Labai dėkoju už atsakymus ir atvirumą.

HILERIS – NAUJASIS UŽKEIKTAS DARBAS?

Profesoriaus von Sjuardo pertrauka darbe tikrai atsilieptų tiek Hogvartso personalui, tiek ugdymo kokybei. Tačiau ne vien dėstytojai šiuo metu dažnai keičiasi: susiję tai ar ne, tačiau mokykla, rodos, hileriams nesvetinga – išėjus daugybei metų mokinių sveikata besirūpinusiai slaugei Pomfri, jos vietoje dirbo amžinatilsį ponia von Sjuard, o vėliau – dabar jau be žinios dingęs Johanas Konstantinas Tvardovskis. Akivaizdu, jog jeigu istorija pasikartos ir vėl, nebeliks kam padėti susirgusiems mokiniams.

Trylika mirčių, dingimų arba staigių atsistatydinimų ir iškeliavimų... Skaičiai nori nenori šiurpina. Akivaizdu, jog profesoriaus Soreno von Sjuardo patarimo pasimokyti savyginos būtų į naudą paklausyti tiek mokiniams, tiek jau vyresniems, tačiau taikos metu gyvenusiems žmonėms. „Magijos Žinių“ redakcija iš visos širdies tikisi, jog „Būtiniausių patarimų, padėsiančių apsaugoti save ir savo artimiuosius“ brošiūros vėl spausdinti neprireiks.
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Caroline Elase Wilding Kovo 18, 2018, 01:48:37 pm
INTERVIU SU DŽEIMSO IR IGORIO KŪRĖJOMIS

Naujausias Magijos Žinių projektas – interviu su forumiečiais. Tikimasi, kad šie trumpi pokalbiai padės visiems geriau pažinti vienas kitą, ko pasekoje stengiamasi užtikrinti kuo draugiškesnę atmosferą forume. Pirmasis interviu – su gerai forume žinomų figūrų (Džeimso Greywindo ir Igorio Lorijano-Greywindo) kūrėjomis. Skaitytojai, norintys geriau susipažinti su pokalbių herojais, visada kviečiami anonimiškai jiems užduoti klausimus per Caroline Wilding. Atsakymai bus pateikti po savaitės. Šiai akcijai/projektui pasiteisinus, interviu bus imamas ir iš kitų narių. 

Šuo vs katė
Džei: šuo
Igis: katė
Carolin: Džei, kodėl šuo? Galvojau katė.
Džei: Labiau auginčiau kates, bet visgi man šunys nuo mažens patinka. O ir ciūckiu vadina 
Igis: O mane- katuku 
 Džei: Nes tu tokia ir esi!
Igis: Šiaip, man irgi patinka šunys, bet katės! Ah. Jos mielos, elegangiškos, lanksčios.
Greitos, vikrios.
Norima aplankyti pasaulio šalis
Džei: Kanada, Švedija
Igis: JAV, Norvegija
 Jūra vs kalnai
Džei: KALNAI. Jūra, smėlis - ne, ne, NOPE
Igis: kalnai
Miestas vs gamta
Džei: gamta da best
Igis: gamta
Arbata
Džei: žalia, su medumi
Igis: Am. Žalia arba žiobrelių arba ramunėlių su vienu šaukśteliu cukraus.
Džei: *čiobrelių, Igi.
Igis : Okey
Ambridž vs Filčas
Džei: Ambridž?..
Igis: Jezau :D Filčas, nes jis geresniai blogesnis variantas.
Turimi HP suvenyrai/daikteliai
Džei: Norėčiau turėti GG šaliką.
Igis: Norėčiau turėti ŠV šaliką.
Mėgstamiausias HP blogiukas
Džei: Fenriras Pilkanuguris. Tas vilkolakis.
Igis: blogiukas... neturiu tokio
Mėgstamiausias HP gyvūnas
Džei: Hipogrifas ir occamy
Igis slibinas ir thunderbird
Kur geriausiai rašosi? Kokioje vietoje?
Igis: Geriausiai rašosi tyloje, namie.
Paprastai ant lovos
Džei: Įvairiai. Kartais stovėdama, gulėdama, sėdėdama.
Bet namuose visgi.
Rašau vaikščiodama ratais
Carolin: o taip kaip įmanoma?
Džei: (juokiasi) paprastai.
Iš kur ateina idėjos? pokalbių, žmonių, vaizdų, muzikos (kokios?)   
Džei: Nuo mažens stebiu aplinką, viską. Tai dabar tiesiog daug ką išmislinu iš galvos. Bet ateina ir iš muzikos. Dažniausiai klausausi kokios lyrinės, epic ir pan.
Igis: Muzikos (paprastai iš pop, epic music (two steps from hell ect.)) Ir Hario Poterio ir Fantastinių gyvūnų filmų. Arba idėjos ateina berašant kokį postą.
Klausimas specialiai Igiui: tavo postuose dažnai atsiranda dainos žodžiai. Kodėl?
Igis: Na. Tai sunku paaiškinti. Daugelį savo kūrimų istorijų vaizduoju beveik kaip miuziklus. Man patinka kai veikėjai, nes atrodo, kad taip gali geriau savo jausmus išreikšti. O tas "veikėjų dainavimas" atėjas iš mažumės, kai savo pirmiesiams veikėjas skirdavau tokius bruožus ar gyvenimą aplinką, ko aš pati neturėdavau. Taigi, dažniausia jiei būna ekstravertai, kalbūs, moka dainuoti.
Klausimas specialiai Džei: kaip sukuri veikėjų charakterius? Ar įsivaizduoji juos kaip asmenybes, galinčias išlįsti iš tekstų?
Džei: Jei jie išlįstų, jie mane užmuštų (juokiasi). Nežinau kaip juos sukuriu. Tiesiog dėlioju savybes, bet pagrinde viskas ateina per veiksmą. Labiau norėčiau turėti geresnius piešimo gebėjimus, kad juos nupieščiau, o ne pamatyčiau. Nes turėčiau jaustis nekaip, žinodama ir matydama, kad iš kai kurių atėmiau bene viską.
Apie piešimą: kas dažniausiai gimsta iš popieriaus ir pieštuko? Augalai, gyvūnai, žmonės?
Igis: Na, man- greičiau gyvūnai. Bet esu linkusi labiau piešti daiktus, nes daugiausia laiko piešiu natiurmortus.
Džei: Pastebėjau, kad būdama žirgyne visados paišau augalus. Bet paprastai kažkas abstraktaus, kokie žvėrys.
Tada kokia technika? Kokios spalvos?
Igis: Pieštukas, tušinukas. Bet labiausiai myliu angliuką, nors su pastaruoju labai retai paišau. Spalvos pas mane yra šviesios. Paprastas pieštukas HB, 2B
Džei: paprastas pieštukas. Geriausias 2B
Ką pirma pastebi susitikęs/-usi su žmogumi
Džei: Veidą
Igis:  Veidą, akis
Carolin: o ką veide?
Džei: Net nežinau ką veide. Žandikaulio linijas? Ya, weird.
Igis: Žvelgiu į akis, nes man lengviau suprasti tą žmogų, bet paprastai kai kalbuosiu su jau pažįstamu žmogumi- nežvelgiu į jo akis.
Aprangoje: juoda/balta vs kitos spalvos
Džei: Kitos spalvos. Mėlyna my fav. Juodą/baltą palieku veikėjams
Igis: Kitos spalvos.
Šiluma vs šaltis
Džei: šiluma. Dėl to, kad pati nemėgstu šalčio, Džei taip pat, kai kurie praminė Snaigute.
Igis: šiluma
Pagal ką žmonėms duodate pravardes? pagal ką gaunate?
Igis: Pagal asmenybes, ar trumpinant vardą, kokį nors nutikimą. O kaip gaunu pravardes, reik paklausti tų, kurie jas man suteikia  paprastai gaunu vedinius iš savo vardo ar charakterio bruožų.
Kaip pvz.: Kornelijus ar Emilis 
Ar iš kokio nors veikėjo išsikirtinumo.
Džei: same


Chaotiškai sudėlioti klausimai, ilgi ir trumpi atsakymai, įvairios temos – šis interviu apima viską, kiek įmanoma apimti per maždaug pusvalandį pokalbio. Ir vienas, pabaigai paliktas klausimas: Kai įsivaizduojate Interaktyvųjį Hogvartsą toliau? Ko jam linkite? Ko tikitės?
Džei: Nežinau. Įsivaizduoju dar tobulesnį dizaino atžvilgiu ir modernesnį apskritai. Tikiuosi, kad pagaliau susilopysim atmosferą ir tapsime dar vieningesni. Ir šiaip, linkiu to, kad ir kaip tai banaliai skamba.
Igis: Forumą ateityje įsivaizduoju optimistiškai: taikų, ir kaip Džeimsas sakė - tobulesnį dizaino atžvilgiu. Norėčiau, kad ateityje baigtume visus ginčus, nesantaikas ir vėl būtume vieningi, draugiškesni. Nenoriu, kad visi peštųsi, nes juk, atėjom rašyti, gerai praleisti laiką. Linkiu sėkmės bei vienybės.

 
Antraštė: Ats: Magijos Žinios
Parašė: Deisela De Blunden Birželio 02, 2018, 10:55:28 pm
Keistos moteris prie Kiauliasodžio!!

 Birželio 1 d. prie vieno iš Kiauliasodyje esančių namukų stovėjo dvi moteris. Vieną buvo garbanotais trumpais ir rudais plaukais, akys padažytos mėlynais akių šešėliais su juoda suknelę ir raudonais bateliais. Kita žemuogės atspalvio plaukais iki kelių, raudonomis lūpomis su juodai balta suknele ir kreminiais bateliais.
 Moterys yra nematytos! Keistai apžiūrinėjo žmones, vieną kitai kažką sakė. Dėl atsargumo MM norėtų jas apklausti.
 Jeigu taip pat matėte prašau pranešti MM. Ačiū. Viskas vyksta dėl gerųjų burtininkų gerovės.