Hogvartsas.LT

Magijos pasaulis => Žiobarotyra => Pamokos => Pamokos => Temą pradėjo: Rafael Beaumont Liepos 27, 2022, 02:51:27 pm

Antraštė: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Rafael Beaumont Liepos 27, 2022, 02:51:27 pm
(Tema: Vaizdo žaidimai)

Šį kartą žingsniuodamas koridoriumi, Rafael'is paskui save tempėsi didelę dėžę ant ratukų. Žiūrintiems iš šono ta dėžė atrodė kaip paprasta dėžė, tačiau ji tokia tikrai nebuvo. Tai buvo jo netgi kelių dienų darbas skirtas vienai pamokai.
Galiausiai Beaumont pavardės nešiotojas pasiekė kabinetą ir atsargiai įstūmė dėžę į vidų. Tada ją atidarė ir pastatė tiesiai prieš visą klasę. Dėžės korpusas buvo metalinis, o viduje buvo kažkokie purkštukai. Taip pat prie sienų stovėjo žaidimų aparatai ir kompiuteriai, kadangi vyras žinojo, jog greičiausiai ne visi norės nusikelti į žaidimus. Visa tai Rafael'is padarė pasitelkdamas magijos pagalbą ir būten dėl to jis eilinį kartą džiaugėsi, kad nėra žiobaras.
- Sveiki susirinkę, mielieji mano mokiniai, - ištarė vyras atsistodamas priešais dėžę ir nužvelgdamas visus susirinkusius. - Šiandien mes kalbėsime apie vieną iš žiobarų mėgstamų veiklų - vaizdo žaidimų žaidimą. Daugelis jūsų amžiaus žiobarų užsiima šia veikla ir ją labai mėgsta, tad nusprendžiau, jog jums būtų įdomu šiek tiek sužinoti apie tai, - pasakė rudų plaukus savininkas lėtais žingsniais šiek tiek pasitraukdamas nuo savo kurtos dėžės.
- Vaizdo žaidimai dažniausiai žaidžiame kompiuteriu, o tai yra toks žiobarų aparatas, tačiau žiobarai turi prigalvoję ir daugiau aparatų skirtų specialiai vaizdo žaidimams. Vaizdo žaidimai galima sakyti yra daugelio priklausomybė. Jų yra visokiausių rūšių: šaudymo, vaidmenų, lavinančių ir panašiai. Šiandien jūs turėsite ne tik galimybę juos pažaisti, bet ir nusikelti į žaidimo vidų. Žinoma, žaidimo viduje jūs galite mirti, tačiau kol turėsite gyvybių prisikelsite žaidime. Kai jų nebeturėsi, būsite priversti grįžti į klasę. Persikelti galite į kelis žaidimus - Minecraft, Genshin, Among us, GTA. Prieš kiekvieną žaidimą jums bus parodyta kaip turite jį žaisti, net jei ir persikelsite į jį. Tie, kurie norės persikelti, turės įeiti į šią dėžę, užsidaryti ir pasakyti žaidimo pavadinimą į kurį norite nusikelti. Jei kažkas nesigauna, kvieskite mane. Galite į žaidimą nusikelti ir kartu, - paiškino viską prancūzas tikėdamasis, kad jaunimas viską suprato.
- Tie kurie nenorite keltis į žaidimus, galite tiesiog pasirinkti žaidimą ir žaisti jį atsisėdę prie kompiuterių ar žaidimų aparatų. Žaidimų aparatuose galite rasti pac-man, tetris ir keli lavinantys žaidimai. Kompiuteriuose galite rasti Minecraft, Valorant, GTA, Among us, Genshin ir kitokių žaidimų. Galite pradėti, - ištarė profesorius magija viską paleisdamas.

( Pamoka iki rugpjūčio 6 dienos. Trys postai po 600 simbolių arba du postai 1200 simbolių. Jei kas nors neaišku rašykit į discord pm arba čia. Sėkmės.)
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Gruodė Rimeikaitė Liepos 28, 2022, 03:51:41 pm
Mergaitė ir vėl atėjo į žiobarotyrą. Buvo įdomu ką gi dabar profesorius parodys. Šį kartą tema buvo apie kompiuterinius žaidimus. Kelis iš jų Gruodė žinojo. Ir pasidarė labai įdomu į kurį nors iš jų patekti gyvai. Todėl pasiryžo įlįsti į tą dėžę, kuri nukels ją į pasirinktą žaidimą.
Tada antrakursė pamatė mergaitę iš Varno Nago. Jau buvo ją įsidėmėjusi dėl oranžinės spalvos plaukų. Tik dar niekada nekalbėjo. Gal būtų smagu susipažinti ir pažaisti? Pamanė ji. Dar kiek padelsė, kaip visada buvo labai sunku susipažinti su nauju žmogumi. Tada priėjo prie jos.
- Labas. Gal. Gal tu norėtum kartu pažaisti kurį nors iš tų žaidimų? Turiu galvoje gyvai, o ne per kompiuterį. - Paklausė ji kiek nedrąsiai. Labiausiai norėjo pažaisti Minecraft, nes tą žaidimą žinojo ir buvo truputį žaidusi namie, per tėvų kompiuterį. Būčiau jo viduje visa iš kvadratėlių. Galvoje išvydus tą vaizdą darėsi juokinga.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Sakura Levins Liepos 28, 2022, 03:53:42 pm
Sakura ir vėl dalyvavimo pamokoje su Vega. Klausydamasi profesoriaus mergina nelabai ką suprato. Žinojo, kas yra televizorius, mat jį žiūrėdavo ir tėtis, ir dėdė Juzefas. Suprato, kad čia bus kažkas panašaus. Panašaus, bet blogiau, pamanė varnanagė išgirdusi apie šaudymą. Nors ir televizoriuje kartais šaudydavo. Ir tai jai baisiai nepatiko.
- Kas jam yra su tuo šaudymu, - tyliai pasakė Vegai. - Mokslo metų pradžioje mokėmės apie burtininkų piešimą, buvo gražu ir įdomu, ar ne? O dabar. Tai tikrais ginklais mokiniai šaudė, tai dabar šaudys kažkur nusikėlę. Man visa tai nepatinka, - liūdėjo.
Sakura žinojo, kad tikrai niekur nesikels. Profesorius kažką minėjo apie lavinančius žaidimus, bet kaip juos rasti? Jam pradėjus vardinti žaidimų pavadinimus baltapūkės antakiai raukėsi.
- Nesuprantu apie ką jis šneka, - ir vėl tarė bendrakoledžei. - Vega, kuo skiriasi kompiuteris nuo žaidimo aparato? - ėmė dairytis. - Kaip žinoti, kuris yra kuris? Ir kaip rasti lavinantį žaidimą? - jautėsi pasimetusi.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Olive Cate Rechens Liepos 29, 2022, 12:09:47 pm
Kodėl tokie kaip aš turėtų lankyti žiobaratyros pamokas jeigu ir taip viską žinom apie tai ? Niūriai  paklausė savęs Olive sėdėdama  vienoje žiobaratyros pamokoje. Prieš prasidedant pamokai mergaitė atidžiai apžvelgė klasę ir pastebėjo kelis jos namuose ir pasaulyje  esančius daiktus. Tokius kaip kompiuterius ir konsoles. Spėju šiandien kalbėsime apie tokias technologijas. Nuobodybė. Pamanė Šviesiaplaukė ir padėjo galvą ant suolo tikėdamasi per šią pamoką klausytis tik nuobodžių plepalų. Bet dvylikametė liko nustebinta kai sužinojo, kad per šią pamoką jai nereiks klausytis, o ji galės pati nuveikti kažką įdomesnio. Bei be abejojo nustebo sužinojusi tikrąją pamokos temą - vaizdo žaidimai. Na truputį įdomiau, bet vis tiek aš tų žaidimų nemažai esu bandžiusi. Pala , bet  bus galima nusikelti į patį žaidimą. Tai daug kartų įdomiau. Nudžiugo viską supratusi Cate ir jau pradėjo galvoti, kad žiobaratyrą nėra tokia nuobodi pamoką. Deja buvo viena problema - kokį žaidimą  reiktų išsirinkti. Grifė ir pasiūlytų žaidimų visus buvo žaidžiusi ir jai visi kaip ir patiko. Gal nuėjusi prie dėžės sugalvosiu.  Nusprendė antrakursė ir nuėjo šalia keistosios dėžės. Ten įėjusi mergaitė nieko negalvojusi pasakė išrėkė pirmą žaidimą šovusį į galvą:
- Among us !!!
Na, o dabar prasidės tikras smagumas.  Pamanė jaunoji Rechens ką tik išrėkusi vieno vaido žaidimo pavadinimą.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Alanas Senkleris Liepos 29, 2022, 08:53:21 pm
Į šią pamoką jis atėjo kartu su Dori. Šį kartą Alano čia neatlydėjo jokie gyvūnai. Net Bevardė, kuri pastoviai būdavo kartu. Ji šiandien prasmego kažkur miške.
Tema jam pasirodė smagi. Buvo žaidęs žaidimus per savo draugų žiobarų kompiuterį. Dažniausiai žaisdavo juos su Džiordžiu. Bet niekada neteko atsidurti žaidimo viduje.
- Manau, kad eisim į žaidimo vidų ar ne? Juk esi žaidusi juos per kompiuterį? - Pasakė ir nusivedė Dori prie tos dėžės. Jis jau įsivaizdavo koks žaidimas iš pasiūlytų jai turėtų patikti labiausiai. Be to ir jam tas žaidimas kėlė labai daug prisiminimų. Kaip būdavo smagu kartu su Džiordžiu užkariauti ganksterišką GTA pasaulį. Žodžiu, kai įlipo į dėžę Alanas pasakė.
- GTA. - O tada dėžė pradingo ir vaikinas pasijuto bestovintis kažkokioj triukšmingoj gatvėj.
- Einam susirasim kokią mašiną. - Džiugiai pasakė. Norėjosi pralėkti keliu kaip reikiant.
- Moki vairuoti? - Dar paklausė Alanas.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Rensa Liepos 30, 2022, 09:22:43 pm
  Rensa atėjo į žiobarotyros pamoką. Ji domino varniukę, nors ji ir buvo grynakraujė. Tema ir užduotis jai patiko, nes vieną žaidimą buvo žaidusi per kompiuterį. Tada prie Rensos priėjo kažkokia mergaitė, kuri taip pat buvo iš Varno Nago.
- Labas. Aš Rensa. Žinoma. Ir aš norėčiau įlįsti į tą dėžę. Vieną kartą esu žaidusi vieną iš šių žaidimų per kompiuterį. Aš žaidžiau Among us. Gal tiktų nusikelti į tą žaidimą? Jis tikrai labai smagus, - pratarė Cavallon pavardės nešiotoja. Ji labai norėjo gyvai patekti būtent į Among us žaidimą. Jis jai atrodė smagiausias. Ji buvo girdėjusi apie minecraft, bet žaidusi nebuvo, tačiau iš pasakojimo jai atrodė, kad jis nėra įdomus.
- Eime. Įlįsime į tą dėžę, - tarė pirmakursė ir nusišypsojusi pažvelgė į mergaitę, kuri pasiūlė kartu nusikelti į žaidimą. Varniukė įlindo į tą dėžę ir laukė kol įlįs ir ta mergaitė. Varniukė ilgai laukti nenorėjo, nes tiesiog svajojo gyvai pažaisti tą žaidimą.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Vega Dellal Liepos 30, 2022, 09:42:33 pm
  Vega į jau trečiąją žiobarotyros pamoką atėjo kartu su Sakura. Varniukė nieko nebuvo girdėjusi apie kompiuterinus žadimus, nes visą savo gyvenimą pragyveno burtininkų pasaulyje ir išvis mažai ką žinojo apie žiobarus.
- Jam tikrai patinka ginklai ir šaudyti, - labai tyliai, kad girdėtų tik Sakura tarė Vega. - Visiškai nesuprantu kuo jam tai patinka tie ginklai. Juk juose nėra nieko gero. Šaudyti net ir žaidimuose yra blogai, o ką jau kalbėti apie realybę? - dar pridėjo pirmakursė. Jai ginklai išties nepatiko. O tada rudaakė išgirdo klausimą į kurį jau galėjo atsakyti, nes vieną kartą gyvenime buvo mačiusi kompiuterį, tačiau nieko daugiau apie jį Vega nežinojo.
- Vieną kartą gyvenime esu mačiusi kompiuterį. Komputeriai yra šitie, - tarė rudaakė ir parodė į kompiuterį, kuris buvo visai šalia jų. - Daugiau apie juos nieko nežinau. Tik jį esu mačiusi. Ir tai tik kartą. Tai reiškia, kad žaidimų aparatai yra tie kiti. Profesorius sakė, kad juose yra lavinamųjų žadimų. Pabandom pažaisti su kuriuos nors. Gal pavyks rasti lavinantį žaidimą, nes kitokių ir aš nenoriu žaisti, - pasakė Vega ir nuėjo prie žaidimų aparato.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Sakura Levins Liepos 31, 2022, 01:55:39 pm
Sakura linksėjo galva, kai Vega kalbėjo apie ginklus ir apie tai, kad šaudymas yra blogai. Ji džiaugėsi, kad šioje klasėje yra dar kažkas, kas nepritaria tokiems išmislams kaip ginklai.
Tada bendrakoledžė parodė šviesiaplaukei, kuris daiktas yra kompiuteris. Ir padarė išvadą, kad kitaip atrodantys prietaisai bus žaidimų aparatai.
- Pabandykime, - sutiko strazdanė su Vegos pasiūlymu dėl lavinamųjų žaidimų prie tų aparatų.
Netrukus strazdanė atsidūrė prie didžiulės, spalvotos dėžės. Stovėjo prie kito aparato, negu Vega, bet šalia. Ji nei neįsivaizdavo, ką reikia daryti.
- Prašau atsiverti lavinamąjį žaidimą, - pasakė Sakura žiūrėdama į aparatą. Nieko. - Lavinamasis žaidime, atsiverk, - pasakė dar kartą. Ir vėl nieko.
Mergina pažiūrėjo į Vegą ir gūžtelėjo pečiais.
- Kad jis neveikia. Manau, kad be profesoriaus pagalbos aš neišsiversiu. Profesoriau? - kreipėsi į jį varnanagė. - Profesoriau? Kaip atverti lavinamąjį žaidimą šiame aparate? - paklausė. - Ar galėtumėte man padėti?
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Dori Mendel Liepos 31, 2022, 02:09:49 pm
Dori kartu su Alanu buvo žiobarotyros pamokoje. Alanas ją nusivedė į tą dėžę ir perkėlė į GTA žaidimą.
- Žinoma, kad esu! - džiaugsmingai sušuko Dori. - Išrinkai puikų žaidimą! - pagyrė draugą, mat kol dar nežinojo esanti burtininkė, buvo daugybę kartų žaidusi GTA. - Aišku, kad moku! Na, per kompiuterį mokėjau, - sukikeno. - Kaip bus čia, nežinau.
Mendel jautėsi keistai būdama paties žaidimo viduje. Miestas buvo aktyvus ir triukšmingas. Mergina pribėgo prie kažkokios mašinos ir ištraukė iš jos vairuotoją.
- Dink iš čia, asile, - pasakė žmogeliukui Dori, o tada pradėjo jį mušti.
Netrukus žmogeliukas gulėjo, o šalia jo buvo pora ginklų ir kelios krūvelės pinigų. Penkiolikmetė perėjo per juos ir suprato šias gėrybes pasisavinusi.
- Nieko sau! - sušuko Alanui. - Nagi, lipame!
Netrukus paauglė jau vairavo, bet sekėsi siaubingai blogai. Kelios minutės, o ji jau buvo partrenkusi krūvą žmonių ir įvažiavusi į eilę automobilių. Bet pati jautėsi sveikut sveikutėlė. Tada ji pamatė gatvėje stovintį motociklą, staigiai sustojo ir iššoko iš automobilio.
- Alanai! Aš noriu pasivažinėti tuo motociklu! Nori jį pavairuoti? - pasiūlė draugui ir atsisėdo kaip keleivis.
Tačiau vos tik ji tai padarė, pradėjo kaukti motociklo signalizacija, o Dori ir Alano link lėkti policija.
- O Merline! - sušuko mergina. - Nagi, šok ir spunkam! - apimta azarto laukė, kol draugas pradės važiuoti.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Elliw Gwawr Dwynwen Goff Liepos 31, 2022, 07:43:43 pm
Teleskopas stovėjo ant stalo. Šalia jo ant stalo stovėjo aukšta mergaitė trumpais rudais plaukais. Elliw, kuri ir buvo ta mergaitė, žvalgėsi aplinkui ir bandė suprasti, ką čia daro. To prisiminti, deja, nepavyko, tad teliko ir toliau stovėti ant stalo. Kadangi šalia buvo teleskopas, gyvenimas neatrodė visiškai tragiškas. Deja, velsietė norėjo atsistoti patogiau ir netyčia prietaisą nuspyrė. Jis nukrito ant žemės ir garsiai sudužo.
- Mano teleskopas! - persigandusi suriko Elliw ir pasilenkė, kad galėtų brangenybę matyti. Neišlaikiusi lygsvaros nusivertė nuo stalo ir, žinoma, nudribo tiesiai ant teleskopo.
- Tai tu kalta! - garsiai suriko mergaitė. Žodžiai buvo skirti visoms septynioms bjaurioms mergiūkštėms. Kodėl jos negali pagaliau išnykti iš šio pasaulio?!
Apie tai galvodama velsietė ir toliau gulėjo ant grindų. Visai netrukus pamiršo, apie ką mąstė, tačiau ir toliau tįsojo ant žemės.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Alanas Senkleris Liepos 31, 2022, 09:53:12 pm
Kaip ir tikėjosi jai patiko tas žaidimas. Pats Alanas užsikrėtė kažkokiu smagiu jauduliu ir paskui Dori nubėgo prie tos mašinos. Buvo kažkaip gaila to vargšo žmogelio, kurį Dori apkūlė ir atėmė pinigus ir viską, ką tas turėjo. Alanas pastebėjo kelias pinigų kupiūras pasilikusias ant žemės ir švystelėjęs jas tam tipeliui šoko į keleivio vietą.
- Greičiau, spausk, kol nepasirodė policija. - Pasakė ir jie ėmė lėkti. Visur trankėsi, mašinai pasibaigė nelabai gerai. Užtai Jiems nieko nenutiko. Kai Dori staigiai sustabdė Alanas stryktelėjo iš tos dabar jau niekam tikusios mašinos ir sužiuro į motociklą.
- Nuostabu. Neturiu supratimo kaip vairuoti, nors esu važiavęs realybėje, keleivio vietoje. - Tarė lipdamas į vairuotojo vietą. Ir kai jie sėdėjo ant jo sukaukė signalizacija. Alanas pabandė tą daiktą užvesti. Motociklas kelis kartus užgeso. Bet pagaliau jis užsivedė ir vaikinas nuzvimbė keliu.
Paskui švilpė policijos automobilis. Alanas vis didino greitį. Savisaugos instinktas rėkte rėkė to nedaryti. Bet jis jį nugalėjo. Juk tai žaidimas. Mums nieko nenutiks. Skriedamas keliu pasijuto toks gyvas, kaip niekados.
- Nuspręsta, Auris privalės mane išmokyti vairuoti tikrą motociklą! - Šūktelėjo Alanas. Jis nežinojo ar per vėjo kaukimą Dori jį išgirdo.
Policijos mašina atsiliko, bet jis pastebėjo, kad juos vejasi kiti žmonės. Jie irgi lėkė ant motociklų.
- Man atrodo ten to žmogaus, kurio motociklą mes pavogėm draugeliai! - Vėl šūktelėjo Alanas.
- Tu juk turi ginklų jei kas? - Dar riktelėjo. O į juos staiga pažiro kulkos. Šaudė kažkoks vyras, sėdintis ant motociklo keleivio vietoje. Matyt jie pavogė jo transporto priemonę. Alanas kryptelėjo į šoną ir motociklas gerokai pasviro. Bet kulkų šį kart išvengė.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Gruodė Rimeikaitė Liepos 31, 2022, 10:07:44 pm
Gruodė nudžiugo, kad taip lengvai išėjo susipažinti su nauju žmogumi. Ir nors ją regis domino visai kitas žaidimas mergaitė nenusiminė. Nutarė pabandyti patekti į Rensos paminėtą kompiuterinį žaidimą.
- Malonu susipažinti, aš Gruodė. - Prisistatė ji. Ir nusekė paskui Rensą į dėžę. Ten lipant Gruodės galvoje vėl pradėjo zvimbti spiečius klausimų. Kaip profesorius sukūrė tokį dalyką? Ar jis kažkaip susiejo juos su kompiuteriniais žaidimais? Kokia tai magija? Kaip tai įmanoma? Ar ilgai jis užtruko tai darydamas? Norėjosi jo paklausti. Ji manė, kad žiobarams patiems patiktų pabūti savo kompiuteriniuose žaidimuose. Bet ar mes iškeliaujam iš tikrųjų? O kur? Juk žaidimuose yra miestai ar šalys ar dar kas nors. Kur mes nusikeliame, kai dėžėje ištariame žaidimo pavadinimą?
- Among Us. - Ištarė ji. Viskas pasikeitė. Ir mergaitė pamatė, kad yra erdvėlaivyje. Tai iškart nuteikė džiugiai. Siejosi su astronomija.
- Niekada nežaidžiau šio žaidimo. Ką dabar turime daryti? - Paklausė Rensos.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Nelanna Light Rugpjūčio 02, 2022, 08:00:35 pm
Nelanna nenoromis atėjo į žiobarotyros kabinetą. Žinodama, kokios neįprastos buvo pirmosios šių mokslo metų pamokos, mergaitė su nerimu laukė, ką šį kartą sugalvojo profesorius. Profesorius Beaumont akivaizdžiai mėgsta per praktiką demonstruoti žiobarų išradimus, pagalvojo Nelanna ir pasiruošė atidžiai klausyti, ką jis papasakos. Išklausiusi, ką reikės daryti, mergaitė nuėjo prie profesoriaus parodytos dėžės, nes norėjo pati patekti į žaidimą ir pabūti jo veikėju. Taip jai atrodė įdomiau, nei sėdėti prie kažkokios keistos dėžės ir spoksoti į ekrane lakstančius žmogeliukus.
Įlipusi į dėžę, ji peržiūrėjo galimų žaidimų sąrašą. Pasirinkusi tą, kuris jai atrodo patraukliausiai, mergaitė sušuko:
- The Sims 3!
Staiga viskas aptemo ir Nelanna pajuto tarsi ją kažkas trauktų. Jaučiuosi taip, tarsi šiukšlė, įtraukiama į dulkių siurblį, pamanė varniukė. Neilgai trukus tas nemalonus jausmas pasibaigė. Dabar ji stovėjo prie gatvės ant pievelės, šalia buvo pašto dėžutė ir dar keli nepažįstami žmonės - vienas vyras ir du vaikai, iš kurių berniukas buvo maždaug jos amžiaus, galbūt vyresnis, ir kokių penkių metų mergaitė. Tikslumo dėlei reikėtų paminėti, kad prieš atsidurdama ant žemės, ją buvo apėmęs jausmas tarsi kristų. Galbūt išties ji nukrito iš pusmetrio aukščio? Nelanna pakėlė savo rankas, jos buvo kitokios nei įprastai. Pažiūrėjo žemyn į savo naująjį kūną. Šis buvo didesnis ir stambesnis. Nepanašus į vaikišką kūną. Ji pažvelgė į šalia stovintį vyrą ir suprato, kad ji turėtų būti panašaus amžiaus kaip ir jis, kadangi jų akys buvo beveik tokiame pačiame aukštyje.
- Bus įdomu, - tyliai sumurmėjo Nelanna ir svarstė, ką būtų galima nuveikti šiame žaidime.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Conan Emmerton Rugpjūčio 02, 2022, 08:57:32 pm
Buvo tikra kvailystė eiti į žiobarotyrą, kai jis pats vos prieš metus net nenutuokė apie burtininkų pasaulį. Spėjimai pasitvirtino. Ir net su kaupu, mat vaizdo žaidimų aklas berniukas niekaip negalęjo žaisti, net ant peties turėdamas ištikimą pagalbininką Ijo. Todėl vos tik profesorius pagaliau nutilo, pirmakursis atsistojo, ketindamas išeiti iš kabineto.
-Nemanai, kad būtų šiek tiek per grubu? - pasiteiravo kranklys. - Dar to betrūko, kad vėl apskųstų tave dėl pamokų nelankymo.
-Aš jau sudalyvavau, o dabar galiu išeiti.
- atkirto Conan, sukdamas link durų.
Bet čia atsitiko kai kas netikėto: kažkas pradėjo šaukti savo teleskopą (kam jis reikalingas šioje pamokoje?), kažkas garsiai sudužo ir juodaplaukis tuojau sustingo, bijodamas į ką nors atsitrenkti. Tas pats balsas kažką kaltino visai šalia, tad berniukas sumąstė apeiti tą neaiškią personą. Deja, augintinis dėl nesuprantamų priežasčių neatsiliepė į desperatiškus mintinius šauksmus - dabar net nejuto jo ant peties. Ūmai rankos ėmė drebėti, o širdis daužytis, kai jis suvokė besantis beviltiškoje padėtyje. Vis dėlto chaoso apgaubtos smegenys nepateikė jokio sprendimo, tad trūksmingai įkvėpęs mokinys pabandė žengti pirmyn.
Nelaimei, ten kaip tik ir buvo asmuo, kurio jis ketino išvengti - užkliuvęs už kūno Conan dribo ant jo taip, kad iš plaučių išlėkė visas oras.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Elliw Gwawr Dwynwen Goff Rugpjūčio 03, 2022, 11:34:05 am
Kai pasaulyje tiek daug bjaurių mergiūkščių, nekeista, kad net ir geroms mergaitėms, kokia ir buvo Elliw, retkarčiais kas nors atsitinka. Būtent dėl to viena iš tų gerų mergaičių dabar ir gulėjo ant grindų. Kitaip sakant, kaltos buvo tik neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija, ne ne ne neLiucija, ne ne ne ne neLiucija, ne ne ne ne ne neLiucija ir ne ne ne ne ne ne neLiucija. Reikėjo būtinai tą pranešti, taigi Elliw su tuo tikslu ir išsižiojo. Jau seniai neprisiminė, kad galbūt tą žinią jau buvo perdavusi.
Deja, nespėjus apkaltinti bjaurybių viena iš jų uždribo tiesiai ant Elliw. Kas gi kitas galėtų taip bjauriai elgtis? Tai privalėjo būti viena iš septyneto. Vis dėlto smūgis atėmė žadą, tad velsietė neturėjo galimybės bjauriajai mergiūkštei pasakyti naujienos. Be to, ji galiausiai suprato, kad tai visai ne kažkuri bjaurybė. Tai buvo niekada gyvenime nematytas berniūkštis.
- Pasitrauk! - galiausiai pavyko pražioti burną. Baisiausiai nepatenkinta Elliw nustūmė tą nemandagų padarą nuo savęs ir atsistojo. Suirzusi spyrė kažkur į tą pusę, kur gulėjo tas nemandagus berniūkštis. Visai netrukus apie jo egzistavimą pamiršo.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Dori Mendel Rugpjūčio 03, 2022, 05:01:30 pm
Dori buvo smagu, kad Alanas šėliojo kartu su ja. Juk vis dėlto vaikinas elgdavosi išties atsakingai, tad realybėje visuomet apsvarstydavo savo veiksmus. Ne taip, kaip Dori. Ir tai merginą dažnokai erzindavo, kaip kad Alaną veikiausiai nervuodavo tamsiaplaukės nesiskaitymas su kitais.
Draugai puikiai sutarė, tačiau nesąmonės, kurių kartais imdavosi Dori, visiškai skyrėsi nuo Alano natūros: jis dažnai bandydavo stabdyti Mendel emocijas ir protrūkius, jeigu ši tuo metu kenkdavo kam nors kitam, ypač - jei nepelnytai. Nors šiaip jau jis priėmė merginą tokią, kokia ji yra, bet nenorėdavo, kad klastuolė kenktų kitiems.
Tačiau šiandien Alanas siautė kartu ir jiedu lėkė motociklu.
- O tu turėsi mane pavėžėti, kai išmoksi vairuoti! Ir man atrodo, kad tu jau moki! - sušuko mergina.
Aišku, Dori iškart kilo mintis, kad jie galėtų iš kur nors gauti motociklą ir pasivažinėti juo realybėje. Bet ji įtarė, kad nei pats Alanas nesės ant jo nepasimokęs su Auriu, nesijausdamas tvirtai, nei, juo labiau, nesisodins už savęs Dori taip iš karto.
Netrukus visas svajones apie važinėjimąsi motociklu tikrovėje nutraukė šaudymo garsai. Viena kulka pataikė į Dori, tačiau merginai visiškai neskaudėjo.
- Turiu! - atsakė, pasiėmė ginklą ir ėmė juo pyškinti.
Vieną žmogų penktakursei pavyko nudėti, tačiau netrukus kažkas į ją pačią paleido daug šovinių. Nespėjusi susivokti Mendel atsidūrė klasėje.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Rensa Rugpjūčio 03, 2022, 05:27:04 pm
  Kai ir Gruodė įlindo į dėžę ir ištarė Among Us jos atsidūrė erdvėlavyje. Viskas čia buvo taip pažįstama. Varniukė pamatė, kad žaidime bus 15 dalyvių ir 2 Impostor'iai.
- Profesorius sakė, kad bus parodyta kaip žaisti, todėl manau, kad būtų verta palaukti, - tarė Cavallon pavardės nešiotoja. Ir išties greitai varniukė prieš save pamatė du vaisdo įrašus. Lyg per milžiniškus kompiuterius. Viename - kaip žaisti reikia Impostor'iui, o kitame - Crewmate'ui. Nors pirmakursė šį žaidimą buvo žaidusi tik kartą gyvenime, bet viską puikiai atsiminė. Ir kaip vadinasi vis dalykai, ir kaip žaisti. Pasibaigus toms instrukcijoms varniukė suprato, kad žaidimas geitai prasidės.
- Manau, žaidimas greitai prasidės. Viską supratai? - paklausė varniukė, nes norėjo, kad Gruodei būtų viskas aišku.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Nelanna Light Rugpjūčio 04, 2022, 06:02:09 pm
Nelanna kartu su vyru, kuris tikriausiai buvo jos personažės sutuoktinis, ir tikriausiai jųdviejų vaikais stovėjo ant pievelės. Niekas nevyko, jie tarpusavyje nešnekėjo. Ji nedrąsiai apsidairė ir pamatė virš vyro galvos kabantį žalią rombą, kuris periodiškai spindėjo ir nežymiai judėjo. Kas per nesąmonė?, pagalvojo Nelanna. Vyras nieko nepasakęs nuėjo į namą, prie kurio jie stovėjo. Nelanna suprato, kad čia jų šeimos namas, į kurį jie ką tik atsikraustė. Ji nusekė paskui vyrą į namo vidų ir paliko vaikus vienus prie pašto dėžutės.
Namo vidus atrodė labai niūriai. Taip pat kaip ir išorė. Vos įėjusi ji pateko į nedidelę virtuvę, kurioje buvo tik kelios spintelės su darbiniu paviršiumi maistui gaminti, šaldytuvas, viryklė su orkaite ir nedidelis kvadratinis stalas su keturiomis kėdėmis. Staiga ji pasijuto išalkusi ir nusprendė pagaminti visiems pietus. Tačiau priėjusi prie šaldytuvo pamatė, kad yra tik produktai, tinkami pusryčiams. Gal visgi dabar yra rytas?, pagalvojo Nelanna. Ištraukusi iš šaldytuvo viską, ko reikia pagaminti blynus keturiems asmenims, ji ėmėsi darbo. Neilgai trukus blynai buvo iškepti ir ji pakvietė likusius prie stalo. Blynai atrodė šiaip sau. Keli jų apdegė, bet tas jai buvo nė motais. Ji nesuprato kaip, bet pajuto, kad kitą kartą blynus bus lengviau gaminti. Pavalgiusi ji išsiplovė savo lėkštę ir nuėjo nusimaudyti. Vėliau ji susiruošė pažiūrėti televizorių, tačiau pusiaukelėje sustojo ir staiga pakeitė kryptį. Pati nesuprato, kodėl, bet kojos tarsi pačios ją nunešė prie vyro ir pradėjo su juo meiliai kalbėti. Kas per nesąmonė?, galvojo Nelanna. Juk aš norėjau žiūrėti televizorių! Ji vis dar nesuprato, kodėl vietoj televizoriaus ji atsidūrė prie vyro ir kodėl pradėjo su juo neįprastai bendrauti. Tačiau pagalvoti ji neturėjo kada, nes jos atliekami veiksmai keitėsi vienas po kito. Vieną akimirką ji šnekasi įprastai su tuo vyru, kitą jau ji meilinasi jam, tuomet juokiasi, sako paslaptį, vėl meilinasi, galiausiai pabando pabučiuot. Ji nebegalėjo kontroliuoti savo veiksmų. Tarsi kažkas iš aukščiau būtų ją valdęs. Atsargiai pažvelgusi aukštyn ji virš savo galvos pamatė žalią rombą. Virš vyro to rombo nebebuvo.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Gruodė Rimeikaitė Rugpjūčio 04, 2022, 08:47:58 pm
Bestovint kosminiame laive pasirodė žaidimo instrukcijos ir ji atidžiai žiūrėjo, kad viską įsidėmėtų.
- Atrodo viskas aišku. - Pasakė. Nors visai norėjo pažiūrėti kaip žaidžia patyrę žaidėjai.
O tada prasidėjo žaidimas. Kadangi ji buvo paprasta dalyvė turėjo daryti užduotis ir pasistengti nemirti dėl kokio impostor'io kaltės. Ji nebuvo tikra, kad šis žaidimas patiks. Bet gal taip buvo todėl, jog žaidė jį pirmą kartą ir nesijautė tikra dėl taisyklių.
- Man atrodo turim išsiskirti. - Pasakė. Staiga suprato, jog nežino kas yra Rensa. Gal ji impostor'ė. Ji skubiai patraukė tolyn. Laive buvo tikrai daug veiklos ir kambarių. Juk darbininkų penkiolika, o impostor'iai tik du. Tai tikimybė nedidelė, kad užtiks kaip tik ją pačią. Taip begalvodama įžengė į kažkokią patalpą. Ten jau rado du darbininkus. Gal tikrus. O gal ir ne. Mergaitė nenorėjo su jais likti, todėl išėjo ieškoti tuščios vietos.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Rafael Beaumont Rugpjūčio 04, 2022, 08:58:56 pm
Rafael'is stebėjo vaikus. Iš tiesų buvo nustebęs, jog jiems nepatinka vaizdo žaidimai. Beaumont atsiduso. Jis vis labiau ėmė suprasti, jog profesoriavimas tiesiog skirtas ne jam. Jis nebuvo geras profesorius, mokinių nedomino jo pamokos. Rudaplaukis pasivėlė savo plaukus ir tyliai atsiduso. Greitai išgirdo mergaitės, atrodo
Levins pagalbos prašymą. Hmmm, ši pavardė kažkur girdėtapagalvojo profesorius ir iš karto nuėjo prie mergaitės.
- Šį žaidimą reikia įjungti paspaudus šitą šalią mygtuką ant kurio parašyta ,,Pradėti". Tada tau paleis bandomąjį žaidimą, kuriame parodys kaip viską žaisti. Po apmokymų galėsi pradėti žaisti. Jei reikės dar pagalbos kviesk, - ištarė melsvai pilkų akių savininkas apsižvalgydamas po klasę. Būtent tada pamatė vieną ant kito nukritusius vaikus. Elliw ir gana nematytą pamokose berniuką.
- Ar viskas gerai? - profesorius paklausė mokinių prieidamas prie jų. Greitai rudų plaukų savininkas pakėlė Elliw nuo žemės ir priėjo prie berniuko.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Alanas Senkleris Rugpjūčio 04, 2022, 09:36:39 pm
- Nemoku. Tai žaidimas, todėl taip lengva. O kai išmoksiu tave būtinai pavešiu. - Džiugiai atsakė švilpdamas keliu.
Prasidėjo susišaudymas. Akimirką Alanas pašiurpo. Bet tada prisiminė, kad tai žaidimas. Kulkos lakstė visur. Jis matė, kad viena pataikė į Dori. Ir vėl taip sunerimo, kad staigiai sustabdė motociklą. Norėjo šokti prie jos ir kažką daryti. Tada suprato, kad realybėje nieko negalėtų pakeisti. Jei taip kvailai sustabdytų motociklą, tai būtų tiesiog nupiltas ir tiek. Ir vėl prisiminė, kad tai žaidimas. Tada užkaukino variklį ir nuūžė tolyn. Dori atsišaudė. Bet neišvengusi kulkų pradingo.
Tada dar viena kulka pasitiko ir jį patį. Alanas nesuvaldė motociklo ir rėžėsi į kažkokį stulpą.
Nespėjo net susivokti, kai triukšmas jį paliko. Ir vaikinas atsirado klasėje.
- Tau juk viskas gerai ar ne? - Paklausė.
- Nekokie mes ganksteriai ar ne?
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Dori Mendel Rugpjūčio 04, 2022, 10:07:07 pm
Nereikėjo labai ilgai laukti. Netrukus ir Alanas atsidūrė klasėje.
- Žinoma, kad man viskas gerai, - atsakydama nusišypsojo mergina. - Juk tai tik žaidimas, Alanai. O gangsteriai, žinai, mes gal ne tokie ir prasti, - nusijuokė. - Vis dėlto kažkiek atsilaikėme, ar ne?
Pagalvojo apie tai, kad yra išgyvenę ir tikrų pavojų. Ne su žiobariškomis transporto priemonėmis ir ginklais, bet su suaugusiais piktais burtininkais ir pavojingais į juos skriejančiais kerais. Tačiau šito tamsiaplaukė sakyti nesiruošė, nenorėjo gadinti geros nuotaikos. Nenorėjo jam priminti.
- Žinai, manau, kad vasarą tikrai turėsime ką veikti, - prabilo. - Auris privalės tave pamokyti važiuoti motociklu! Bus šaunu, - užsisvajojo. - O po pamokos einam į didžiąją salę? - pradėjo planuoti dieną. - Pavalgysim, paskui galėsim eiti prie ežero ar šiaip kur, - svarstė.
Ir šią akimirką jautėsi paprastų paprasčiausia paauglė. Tai džiugino.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Sakura Levins Rugpjūčio 05, 2022, 01:00:47 am
Netrukus prie Sakuros priėjo profesorius. Jis paaiškino, kurį mygtuką reikia spausti, pasakė, kad pats aparatas parodys, kaip žaisti.
- Ačiū, profesoriau! - padėkojo varnanagė ir toliau kalbėjosi su Vega. - Tai štai, kaip čia viskas vyksta.
Sakura paspaudė tą mygtuką ir žaidimų aparatas sužibo. Netrukus šviesiaplaukė turėjo pasirinkti žaidimą.
- Kurį čia rinktis? Atmintis, - perskaitė. - Aš renkuosi šitą.
Pasileido bandomasis žaidimas ir Sakurai jau nebereikėjo kviesti profesoriaus. Ji suprato, kaip viskas vyksta. Čia mokinei buvo trumpai parodyta, kaip reikia žaisti.
Ji prieš save matė daug kvadratėlių su skirtingais paveikslėliais. Tiems paveikslėliams įsiminti skirta labai mažai laiko. Netrukus jie visi apsivertė, o Sakuros užduotis buvo per kuo greitesnį laiką paspausti du vienodus.
Praktiškai visą pamokos laiką Sakura šį žaidimą ir pražaidė. Jis pasirodė visai nieko, bet merginai nepatiko tai, kad ant kai kurių paveikslėlių buvo pavaizduoti baisūs dalykai. Pavyzdžiui, sultys. Juk tai tikras nuodas! Be to, ji nenorėjo pripažinti, kad jai patiko toks dalykas, todėl pažaidusi tarė bendrakoledžei:
- Na, nelabai man. Nelabai.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Vega Dellal Rugpjūčio 05, 2022, 02:17:58 am
Vega kalusėsi ką profesorius sakė Sakurai. Jis sakė, kad reikia paspausti kažkokį mygtuką. Susiradusi savo aparate tą mygtuką varniukė jį paspaudė. Ji pamatė krūvą žaidimų variantų. Visi jie buvo lavinamieji. Mergaitė matė, kad Sakura pasirinko atminties lavinimo žaidimą. Ji pamatė instrukcijas kaip žaisti šį žaidimą. Pas ją buvo kitoks atminties lavinimo žaidimas nei pas Sakurą.
- Sakura, pas mane žaidimas visai kitoks. Pas mane reikia per tam tikrą laiką įrašyti skaičius, kuriuos buvo parodę, - šiek tiek apie žaidimą, kurį žais draugei papasakojo Vega. Tada atėjo laikas pradėti žaidimą. Varniukė pamatė skaičių 6. Tada pamatė laukelį. Pirmakursė suprato, kad būtent į jį reikia įvesti skaičių 6. Rudaakė tą ir padarė. Paskui pamatė skaičius 97. Varniukė ir vėl juos įvedė. Tą darė vėl ir vėl. Suklydo tada, kai buvo 12 skaičių. Tikrai nesitikėjau, kad kai bus 11 skaičių viską padarysiu teisingai. Pagalvojo rudaakė ir nusišypsojo. Jai šis žaidimas visai patiko, tačiau Vega žinojo, kad tai tėra tik akių gadinimas, o tai jos nedžiugino. Visgi pirmakursė labiau buvo prieš kompiuterinius žaidimus.
- Man pats žaidimas visai patiko, tačiau visi tokie dalykai tėra akių  gadinimas, todėl aš esu visiškai prieš kompiuterinius žaidimus, - pasakė varniukė ir nusišypsojo.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Conan Emmerton Rugpjūčio 05, 2022, 10:25:06 am
Akimirką berniukas nesusigaudė, kas dedasi, tad bijojo net įkvėpti. Buvo baisu, bet kai plaučiai prisipildė aršaus reikalavimo, jis pagaliau pasidavė. Kartu su išganingu deguonimi smegenis pasiekė ir įvairiausia puokštė garsų, iš kurių labiausiai išsiskyrė nemalonus balsas, liepiantis pasitraukti. Po kelių sekundžių Conan pajuto, kad buvo šiurkščiai nustumtas į šalį, dabar tiesiai ant šaltų grindų. Visą tą laiką jis atkakliai mėgino prisišaukti augintinį, tačiau veltui. Negi... Ta nemandagi mergiotė jį... nužudė? Su siaubu pagalvojo klastuolis ir apimtas stingdančio laukimo gulėjo toliau. Ši pozicija buvo saugiausia - nebuvo pavojaus nugriūti ir susižeisti, o kiti greičiausiai pastebės tokią gyvą kliūtį ir ją apeis. Deja, pastaroji mintis turėjo spragų, mat netrukus pirmakursis sulaukė itin stipraus spyrio į šoną. Nė nepajuto, kaip susirietė į kamuoliuką bei apglėbė kelius - atmintyje savaime iškilo kartas, kai buvo suspardytas kažkokio vyro. Ne... Nenoriu... Iš mąstančios būtybės jis virto tyliai dejuojančiais drebučiais, kurie neišgirdo prieinančio profesoriaus. Jei šis nebūtų prabilęs, viskas būtų likę po senovei, bet dabar silpnas bei virpantis berniuko balsas šiek tiek pagarsėjo:
-Mano paukštis... Mano Ijo...
Viskas mintyse susimaišė į neaiškią košę - tapo sunku nustatyti, kur jis iš viso yra, kodėl guli ant žemės. Bet Conan nejuto noro ką nors pakeisti, tad nekeitė savo padėties.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Alanas Senkleris Rugpjūčio 05, 2022, 10:54:08 am
Žinoma nebuvo dėl ko nerimauti. Ir prisiminęs tą skrydi mašina o vėliau motociklu jis pradėjo kuo plačiausiai šypsotis.
- Jei jis sutiks mane mokyti. Gali pradėti burbėti, kad man tik penkiolika ir taip toliau. Nors pats sėdo ant motociklo panašaus amžiaus. Bet jei jau aš užsimanyčiau šito mokytis, tai jis pradėtų man aiškinti, kad aš dar per jaunas ir taip toliau. Bet aš vis tiek gausiu savo. - Pasakė.
- Gerai. Galim dar iš ten pasiimti maisto ir galėsim prie ežero pabūti ilgiau. - Pamoka pralėkė smagiai ir nusimatė smagus laikas po jos. Dabar viskas buvo geriau. Gal todėl, kad atėjo pavasaris. Bet Alanas žinojo kodėl dabar išties jautėsi šimtą kartų laimingesnis. Jis dabar žinojo, kad jo tėvai nėra žlugę žmonės. Galbūt tėvui jis tikrai rūpi. Be to jie nedirba su Dolohovais. Nors taip tiksliai jam nieko ir nepaaiškino, Alanas dabar jau tai vis tiek žinojo. Viskas išsispręs vieną dieną. Ir kažkaip visus tuos įvykius bus galima palaidoti ir pamiršti.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Elliw Gwawr Dwynwen Goff Rugpjūčio 05, 2022, 04:11:40 pm
Kadangi Elliw buvo labai sėkmingai pamiršusi apie to nemandagaus berniuko egzistavimą, jai nebuvo prasmės čia likti. Ne, geriau eiti ieškoti teleskopo ir gerai trinktelėti juo kokiai nors bjauriai mergiūkštei į galvą.
Bet kodėl bjaurios tik mergiūkštės? Argi visi berniūkščiai yra draugiški? Mergaitė neprisiminė, kad viena iš bjauriųjų mergiūkščių yra ne kas kitas, o berniūkštis, tad dabar labai giliai susimąstė. Laimei, šitas (susimąstymo) faktas skubiai išnyko iš atminties, taigi nebeliko prasmės galvoti. Elliw apsižvalgė.
Astronomijos prietaiso nepastebėjo, tačiau kažkur kampe mėtėsi dėžė ryškiai šviečiančiu ekranu. Susidomėjusi priėjo prie jos ir atsisėdo. Paspaudė kažkokį mygtuką, nors neįsivaizdavo, ją jis turi padaryti. Deja, visai neprisiminė, kad brolis mėgo leisti laiką prie labai panašios dėžės. Vos po akimirkos ji pradėjo siaubingai klykti, o Elliw persigandusi pašoko. Neišlaikiusi pusiausvyros nudribo tiesiai ant tebeklykiančio daikto. Laimei, jis teikėsi užsičiaupti.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Rensa Rugpjūčio 06, 2022, 03:09:39 pm
Rensa laukė kol žaidimas prasidės. Greitai sužinojo, kad ji - Impostor'ė. Tai nudžiugino oranžinių plaukų savinibkę, nes būtent ja ir norėjo būti. Parodė ir tą kitą Impostor'į. Tai nebuvo Gruodė.  O tai kiek liūdino Cavallon pavardės nešiotoją, nes ji nenorėjo, kad kas nors nužudytų Gruodę. Nenorėjo, kad ji anksčiau baigtų žaidimą. Kai Gruodė pasakė, kad reikėtų išsiskirti Rensa pažiūrėjo į kurią pusę ji nueis, o pati nuėjo į priešingą pusę. Ji norėjo, kad laimėtų arba Crewmate'ai, bet tarp jų būtų Gruodė, arba Impostor'iai, bet Gruodė nebūtų mirusi. Varniukė norėjo, kad Gruodė ilgai žaistų šį žaidimą. Tačiau laiko apmąstymams nebuvo - reikėjo kuo greičiau kur nors eiti kol jos neįtarė, todėl pradėjo eiti. Greitai ji atsidūrė Navigation'e, bet žmonių nebuvo. Tuo labiau ji nenorėjo žudyti ten, nes visai šalia buvo kamera. Todėl ji patraukė toliau. Pakeliui pavaidino, kad daro kelis Task'us. Kol galiausiai atsidūrė Electrical'e. Ten ji pamatė vieną žmogų. Tai nebuvo Gruodė, todėl Rensa galėjo laisvai jį nužudyti. Tą ji ir padarė. Iš patirties žinojo, kad čia žudyti pavojinga, todėl greitai įšoko į Ventą. Taip atsidūrė Security kambaryje. Ten iš pradžių žiūrėjo pro kameras, o paskui vaidino, kad žiūrėjo, nes ji laukė kol pasibaigs laikas ir vėl galės žudyti. Pasibaigus laikui į patalpą įbėgo dar kažkas. Tas kažkas nebuvo Gruodė, todėl pirmakursė ramiai jį nužudė, o paskui dar ir Report'ino. Rensai buvo keista, kad iki to laiko niekas nerado lavono Electrical'e. Na, arba rado, bet nieko nedarė. Šiame žaidime reikėjo diskutuoti ne rašant, bet kalbant, o tai pirmakursei atrodė kur kas įdomiau. Paprastai žaidžiant per kompiuterį reikėdavo rašyti, o ne kalbėti, bet Cavallon pavardės nešiotojai kalbėti atrodė smagiau.
- Kūną radau Security patalpoje, tačiau nežinau kas nužudė. Aš padariau kelias laidų sujungimo ir kelias užduotis Electrical, o paskui radau kūną, - beveik viską sumelavo Rensa. Tiesa buvo tik ta, kad kūną ji rado Security, tačiau koti kiti jos žodžiai buvo tik melas. Rensa galėjo sakyti, kad padarė Task'ą Electrical'e, nes Report'inus išnyksta visi kūnai. Tada atėjo laikas balsuoti. Kad nebūtų įtarta ji paspaudė Skip ir laukė kol kiti prabalsuos.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Vega Dellal Rugpjūčio 06, 2022, 06:13:22 pm
  Vega pažaidusi tą žaidimą nusprendė, kad nori pažaisti ir žaidimą kurį žaidė Sakura. Jis jai taip pat pasirodė smagus, todėl panoro pažaisti ir jį.
- Sakura, aš nusprendžiau pažaisti ir žaidimą, kurį žaidei tu, - tarė varniukė ir nuėjo prie žaidimo aprato. Tada pasirinko tą žaidimą, kurį žaidė Sakura bei peržiūrėjo instrukcijas. Tada jau žinojo kaip reikia žaisti, todėl palaukė kol žaidimas prasidės. Prieš ją atsirado kvadratas, kuris buvo sudarytas iš mažesnių kvadratėlių. Tie kvadratėliai buvo pilkos spalvos, bet kai kurie sušviesdavo. O tada mergaitei reikėjo juos tinkama eile paspausti. Ši žaidimą Vega žaidė ir žaidė, bet po kiek laiko jai atsibodo, todėl ji nusprendė likusį pamokos laiką daugiau nieko nežaisti.
- Šis žaidimas irgi nieko, bet man labiau patiko anas. Ir kaip sakiau tai tėra tik akių gadinimas, kuris žaidžant žaidimus yra visiškai bereikšmis. Susigadini akis dėl kažkokio žaidimo. Man jie vis dėlto nepatinka, - tarė varniukė ir nusišypsojo draugei, kuri jau nieko nebežaidė.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Nelanna Light Rugpjūčio 06, 2022, 07:11:30 pm
Žaidimas tęsėsi. Nelanna pajuto, kad jau nori valgyti, bet tuo pačiu jautėsi ganėtinai nešvari. Tačiau bent jau jos socialiniai poreikiai buvo patenkinti su kaupu. Staiga stojo keista tyla, kai šalia esantis vyras nustojo šnekėti. Ji taip pat nieko nesakė ir nedarė. Supratusi, kad jau pati gali kontroliuoti savo veiksmus, ji nuėjo pagaminti pietų. Išvirusi makaronus su pesto padažu, ji pakvietė šeimą prie stalo. Vaikai atėjo, o vyras ne. Nekreipusi į tai dėmesio, ji papietavo, išplovė savo ir vaikų lėkštes. Tuomet nuėjo nusimaudyti. Galiausiai supratusi, kad vyras taip ir neatėjo pavalgyti, ji išėjo į kiemą jo ieškoti. Vos pravėrusi namo duris, ji apstulbo. Galėjo prisiekti, kad kai tik atsikraustė, baseino kieme nebuvo! Bet štai jų kieme baseinas, sklidinas vandens. O jos vyras žaidime netgi spėjo įlipti į jį ir nusimaudyti. Staiga ji suprato, kad kažkas čia ne taip. Vyras atrodė klaikiai, tarsi būtų netekęs jėgų, alkanas ir apskritai visas be dvasios. Peržvelgusi aplinką, bandydama išsiaiškinti, kas negerai, ji pamatė, kad nėra baseino kopetėlių! Nelanna suprato, kad tikriausiai dėl to jos žaidimo vyras neatėjo pietauti - visą tą laiką jis buvo įstrigęs baseine! Tačiau varniukė nebeturėjo progos jam padėti ar apskritai kažką padaryti. Tikriausiai baigėsi pamokos laikas, todėl ji buvo sugrąžinta atgal į klasę.
- Na ir patirtis... - ištarė klasės draugams Nelanna. - O jums kaip patiko žaidimai?
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Gruodė Rimeikaitė Rugpjūčio 07, 2022, 09:22:58 pm
Gruodė stengėsi niekur neužsibūti per ilgai. Tik paskui pagalvojo, kad toks jos blaškymasis galėtų sukelti įtarimą. Taigi padarė kelias užduotis.
Įdomu kas visgi yra Rensa? Svarstė mergaitė.
Nežinia kaip, bet ji nei karto nebuvo pričiupta kokio impostor'io. Nors pati manė, kad žmonės tikrai ją išbalsuos dėl to blaškymosi po laivą. Ne, visgi jai būtų labiau patikę pažiūrėti kaip kiti žaidžia ir paskui pažaisti pačiai. Bet nebuvo laiko ilgiems galvojimams. Prasidėjo balsavimai.
Žmonės kažkodėl išbalsavo Rensą. O tada staiga Gruodė atsidūrė klasėje.
- Šį kartą atrodo laimėjo Crewmate'ai. Buvau tarp jų. Nors nieko beveik nedariau, tik blaškiausi po laivą. - Pasakė Gruodė Rensai.
 Labai įdomu kaip profesorius sujungė žaidimus su magija. Norėčiau tai išsiaiškinti. - Dar pridūrė. Aišku, jai labai patiko atsirasti žaidimo viduje. Bet įdomiausia Gruodei vis tiek buvo pats viso to procesas. Žaidimo ir magijos sujungimas.
Antraštė: Ats: Trečia Žiobarotyros pamoka visiems kursams/'22 vasara
Parašė: Rafael Beaumont Rugpjūčio 11, 2022, 11:26:33 am
Rafael'is tyliai atsiduso. Tam nukritusiam berniukui tikrai nepasisekė. Profesorius padėjo jam atsistoti ir apsižvalgė. Ieškojo paukščio, kuris galėjo ir išskristi pro langą, kadangi šis buvo pravertas.
- Aš manau, jog tavo paukštis išskrido pro langą, kadangi šis yra atvertas. Vis tik, kai griuvote su Elliw galėjot jį netyčia išgąsdinti, - pasakė Beaumont paimdamas berniuką už parankės. - Aš tave nuvesiu atsisėsti ir palauksiu paukščio su tavimi, - ištarė profesorius vesdamas berniuką link kėdės.
Galiausiai pamoka pasibaigė. Profesorius magijos pagalba panaikino visus aparatus, kompiuterius. Tada susipakavo savo dėžę ir atsisėdo šalia berniuko. Ėmė laukti jo paukščio, bet nežinojo ar jis grįš, tad pasiūlė berniukui eiti palaukti jo kitur.